مطالب مرتبط:
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم
قالیباف: وزارت صمت به دو وزارتخانه تبدیل می شود/ معرفی دو وزیر به مجلس/ از نمایندگان خواهش می کنم 2 ماه به دولت فرصت بدهند و استیضاح خود را پس بگیرند
ارگان های نظامی ، انتظامی و علوم پزشکی استان زنجان از انشعابات غیر مجاز آب استفاده می کنند
500 روستای استان زنجان دچار تنش آبی هستند
ایران گُر می گیرد | گرمای هوا در انتظار این استان ها | هشدار هواشناسی درباره افزایش دمای هوا
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 7 تیر 1401 ساعت 13:022022-06-28سياسي

فرصت هماهنگی مسؤولان استان را تبدیل به تهدید نکنیم


دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان با تأکید بر اینکه در حال حاضر فرصت ویژه ای مبنی بر هماهنگی سه قوه کشور را داریم، گفت: این فرصت در سطح اصفهان نیز تکرار شده و مدیریت استان، - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از اصفهان، رسول حامدیان دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان، ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن گرامیداشت هفتم تیر ماه اظهار داشت: شهید بهشتی عالم برجسته ای بود که علاوه بر تحصیلات حوزوی و دانشگاهی، به مقتضیات روز مسلط بود یعنی شخصیتی برجسته و جامع بود که بر مسائل تحلیل داشت و این ویژگی ها باعث الگوشدن او می شود.

  وی با بیان اینکه هماهنگی با حضرت امام(ره) و روحیه تشکیلاتی از دیگر ویژگی های این شخصیت ماندگار است،  تأکید کرد: یکی از دیگر ویژگی های این شهید تأکید بر کادرسازی برای انقلاب از حیث کار تشکیلاتی است که محدود به زمان پس از انقلاب نیست بلکه از پیش از انقلاب نیز دست به این اقدام زدند.

  حامدیان با تأکید بر اهمیت حضور نیروهای انقلابی در سطح جامعه عنوان کرد: نیروهایی که از آن زمان در مسیر انقلاب وجود داشتند و هنوز هستند، هر کجا حضور دارند انقلاب را حفظ کردند.

  دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان با بیان اینکه جامعه امروز ما نیاز زیادی به آموزه های شهید بهشتی دارد، یادآور شد: در این راستا نیاز است نخبگان این آموزه ها را درک و سپس پیاده کنند.

  وی با یادآوری اینکه یکی از نکات مد نظر شهید بهشتی این بود که چه نیرویی با چه ویژگی هایی در چه سمتی قرار بگیرد، ابراز کرد: هر چه جلوتر می رویم مشکلات و فشارها پیچیده تر می شود و نیاز است نیروهای ساخته شده در رأس قرار گیرند تا چالش ها کم تر شود.

  حامدیان با تأکید بر اینکه در جامعه اسلامی مهندسان استان، اگر چیزی داریم از آموزه های شهید بهشتی و تشکیلات حزب جمهوری اسلامی است، گفت: حدود 30 سال در اصفهان فعالیت کردیم و اقدامات خوبی در راستای تربیت نیروها داشته و داریم و توانستیم بخشی از بار را تحمل کنیم.

  دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان با بیان اینکه جامعه اسلامی مهندسان دارای 2 بعد سیاسی و تخصصی است، بیان داشت: در این راستا در این تشکل 9 کمیته تخصصی فعال از جمله کمیته انرژی، عمران و حمل و نقل، کشاوزی، آب و محیط زیست، آلودگی، صنعت و معدن، مدیریت شهری، گردشگری، اقتصاد و مدیریت و کارآفرینی داریم.

  وی خاطرنشان کرد: اعضای جامعه در این کمیته ها تخصص و تجربه دارند و هر 2 هفته یک بار دور هم جمع شده، مسائل روز را بررسی می کنند و پیشنهاداتی را به متولیان امر ارائه می دهند.

  حامدیان پیرامون اقدمات انجام شده توسط جامعه اسلامی مهندسین در سفر رییس جمهور اظهار داشت: در سفر رییس جمهور 14 پیشنهاد خود را به صورت مکتوب و حضوری به استاندار ارائه دادیم و قول پیگیری دادند اما هنوز در جریان نتیجه نیستیم زیرا به طور کامل در جریان مصوبات سفر نقرار نگرفتیم و در این راستا پیشنهادی که مطرح شد این بود که از سمت تشکل های سیاسی استان پس از سفر رییس جمهور بیانیه ای جمعی صادر کنیم.

  ارزیابی مثبتی از سفر رییس جمهور به اصفهان داریم دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان پیرامون ارزیابی از سفر رییس جمهور به اصفهان عنوان کرد: ارزیابی ما از این سفر، مثبت است زیرا حضور مردمی رییس جمهور و جمع بندی در پایان سفر مثبت بود اما به اینکه در پایان سفر مصوبه ای برای درخواست عمومی مردم مطرح نشد نقد داریم و نیاز است در حال حاضر تمام دستگاه ها، مدیران و نمایندگان پیگیر این موضوع باشند.

وی در پاسخ به سؤالی پیرامون اقدامات جامعه اسلامی مهندسان در خصوص مشکلات استان توضیح داد: آلودگی هوا از مسائل مهم استان است و طبق ارزیابی ها شاهد هستیم دولت ها اقدام خاصی در این راستا انجام ندادند و در این مسیر نیاز است از اهرم های داخل استان مانند مدیریت شهری و نمایندگان، کار را پیش ببریم.

  حامدیان عنوان کرد: بخش عمده ای از مشکلات مان در استان به عدم کار جمعی باز می گردد و معتقدیم وقتی صدایی واحد از استان خارج شود، کار را جلو می برد و در مباحثی از جمله آب، آلودگی و.

این موضوع صدق می کند.

  حامدیان در پاسخ به سؤال خبرنگاری پیرامون الگو قرار دادن شهید بهشتی برای جامعه اسلامی مهندسین یادآور شد: از ابتدای تشکیل جامعه اسلامی مهندسین، کادرسازی را شروع کردیم و این کار به حدی خوب پیش رفت که حتی در مقاطعی مدیریت شهری و استانی را در دست داشتیم، برای مثال مرتضی سقاییان نژاد که دبیر این تشکل بود 12 سال مدیریت شهر را به عهده داشت.

  نیاز است جوانان برای کارهای جمعی ساخته شوند وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر به دنبال جوان سازی جامعه اسلامی مهندسین هستیم، مطرح کرد: نمی توان جوانان را به طور خام به کار گرفت بلکه نیاز است داخل تشکیلاتی رشد کرده و در تعاملات جمعی برای کار ساخته شوند؛ در این راستا این مورد را در دستور کار قرار دادیم و پیشنهاد بنده به سایر تشکل ها نیز توجه به این موضوع است.

  حامدیان در پاسخ به سؤالی دیگر پیرامون تأثیرگذاری این تشکل در جامعه اعلام کرد: به این دلیل که تشکل سیاسی، صنفی و تخصصی هستیم در بعد سیاسی برای انتخابات ها حضوری جدی داریم و در این مورد ارتباطات خوبی با نمایندگان، اعضای شورا و مدیریت شهر و استان داریم و از این طریق صحبت های خود را منتقل می کنیم، همچنین وظیفه خود می دانیم که حرف درست و کارشناسی خود را بیان کنیم.

  دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان در پاسخ به سؤال دیگری پیرامون حضور تشکل جامعه اسلامی مهندسین در ساختارهایی مانند نظام مهندسی گفت: در این راستا چندین بار به صورت منسجم حضور داشتیم اما لیستی ارائه ندادیم زیرا به عنوان تشکل سیاسی نمی توانیم نقش مستقیمی داشته باشیم و به همین علت در این راستا اقدامی انجام شده است.

   سران قوا و مدیران سطح استان از فرصت هماهنگی میان خود استفاده کنند وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر فرصت ویژه ای مبنی بر هماهنگی سه قوه کشور را داریم که در تاریخ انقلاب شاهد آن نبودیم، عنوان کرد: این فرصت در سطح اصفهان نیز تکرار شده و مدیریت استان، مدیریت شهری و نمایندگان هماهنگی دارند و اگر نتوانیم در این فرصت کار جهادی مد نظر رهبر انقلاب برای حل مشکلات مردم را انجام دهیم این فرصت به تهدید تبدیل و باعث ناامیدی مردم خواهد شد.

  حامدیان خاطرنشان کرد: نیاز است در مقاطع زمانی، مدیران و مسؤولان شهر و استان به بررسی نکات شهر و استان بپردازند و از این جمع صدایی واحد خارج شود تا مسائل استان پیش رود و برای این موضع نیازمند هماهنگی بیش از شرایط فعلی هستیم.

  دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان پیرامون تأثیرگذاری شهرداری در فضای فرهنگی شهر گفت: شهرداری زیرمجموعه های مفصلی دارد که تأثیر مستقیم بر زندگی مردم دارد و در این راستا اقدامات خوبی از جمله صدور غیرحضوری پروانه ها، محله محوری و.

را شاهد بودیم و از این مورد تشکر می کنیم، اما نیاز است برای تحول در شهر پروژه های کلان داشته باشیم زیرا اقدامات فعلی جوابگو نیست همچنین انتظار می رود در مباحث فرهنگی، موارد ارزشی که مورد نظر نیروهای انقلابی است را پررنگ تر کنند.

وی عنوان کرد: تا به الآن شاهد اقدامات فرهنگی بودیم که جهت گیری ارزشی ندارد و نیاز است برای تربیت نسل جوان این جهت گیری ارزشی و انقلابی مورد توجه قرار گیرد، در این راستا امکانات شهرداری امکانات مفصلی است زیرا در تمام محلات حضور و امکان ترویج بالایی دارد و توان شهرداری، توانی کم نظیر است.

  حامدیان در پاسخ به سؤالی پیرامون اقدامات لازم برای افزایش ظرفیت های گردشگری استان اظهار کرد: در این راستا وظیفه مدیریت شهری توسعه زیرساخت ها است زیرا به نظر می رسد با توجه به ظرفیت استان، این اتفاق رقم نخورده است.

  دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان پیرامون اقدامات لازم در جهت تحقق شعار سال گفت: به عنوان تشکل ارزشی و انقلابی خود را موظف می دانیم که در راستای شعار سال به حد بضاعت حرکت کنیم و در این مسیر در چند ماه اخیر طرحی تهیه کردیم که در تشکل مان سه سازمان برای مباحث آموزش، مشاوره و کمک به شرکت های دانش بنیان در نظر بگیریم تا وظیفه خود پیرامون شعار سال را انجام دهیم.

  وی در پایان در پاسخ به سؤالی دیگر پیرامون ارتباط میان جامعه اسلامی مهندسین استان و کشور توضیح داد: در انتخابات جامعه اسلامی مهندسین تهران حضور و نقش پررنگی داشتیم و 2 نفر از نیروهای منتصب به اصفهان در این انتخابات انتخاب شدند، این تشکل در صورتی که کار خود را درست پیش ببرد نقشی جدی در سطح کلان خواهد داشت.

انتهای پیام/63125/ح/
کلید واژه ها: جامعه اسلامی مهندسین - اصفهان - استان اصفهان - جامعه اسلامی - هماهنگی - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس - استان - ویژگی - هماهنگی مسؤولان - مهندسین - خبرگزاری فارس - جامع - اسلامی - فرصت - انقلاب - جامعه - شخصیت - شهید بهشتی - گرامیداشت - نشست خبری - دبیر - دیگر - شهید - خبرگزاری - کادرسازی - تحصیلات - ماندگار - مسؤولان - مدیریت - یکی از

آخرین اخبار سرویس:
وزیر بهداشت به مجلس می رود

سکوت جدای پژمان بازغی جنجال برانگیز شد | اولین جشن تولد پژمان بازغی بعد از طلاقش

استخدام نیروی اداری آقا با تجربه در محدوده شرق تهران

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی (تجهیزات شبکه) در مجموعه نت گستر

مداحی نوجوانانه «سربازای ظهور اسم لشکر ماست» با صدای مهدی سلحشور +فیلم

برگزاری نخستین آزمون جذب مترجمین رسمی زبان اشاره ایرانی در قوه قضاییه

استخدام منشی با بیمه در شرکت صدر الکترونیک توس در خراسان رضوی

مهریه را خیلی ها داده اند و خیلی ها هم گرفته اند

وزرا برکنار نشدند؛ پس مخبر برود

تعامل مسوولان دانشگاه ها با سازمان برنامه و بودجه برای حل مشکلات

دعوت به همکاری نماینده خدمات مشتری بصورت دورکار در شرکت OCULI

البرز در بسیاری از سرانه ها و زیرساخت ها با عقب ماندگی روبرو است

استخدام رستوران پدرا

وزیر ارتباطات خبر داد؛ تولید ماهواره های خیام 2، خیام 3 و خیام 4 در ایران

رنج های اردوگاه شماره 2 موصل

حکایت های جالب و خواندنی حاتم طایی

اصلاحات آیین نامه رتبه بندی معلمان چه بود؟

کسب درآمد از پایتون با طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن

می ترسی مسخرت کنن!؟ / دوره فن بیان با این خانم دکتر عالیه! همه چیز رو خوب بهت یاد میده، بدون هیچ ترسی / دوره های فن بیان و سخنوری دکتر فرزانه قهرمانی

حمله رسالت به میرحسین موسوی؛ فقط خدا می تواند او را از این جهنم خلاص کند!

قیلم| تبریز، پل توسعه دیپلماسی اقتصادی با کوبا/ تراکتورسواری سفیر کوبا در تبریز

استخدام منشی اداری با بیمه در شرکت سنگین ماشین ایلیا در تهران

چرا اصلاح طلبان موضعشان را نسبت به یادداشت موسوی اعلام نمی ‍ کنند؟

میرحسین موسوی مامور تشکیلات مخوف «فراماسونی» است!

ضرورت نگاه ویژه مدیرکل آموزش و پرورش جهت رفع نقصان فضاهای آموزشی در کهگیلویه

استخدام کارپرداز با بیمه در یک شرکت معتبر در تهران

چرا به قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه و سرور در سازمان ها نیاز داریم ؟

انتشار فراخوان جایزه بین المللی یونسکو - الفوزان

آخرین خبر از مصوبه حق مسکن 650هزارتومانی کارگران

بررسی آخرین وضعیت مذاکرات وین در مجلس

هشدار فرمانده فراجا کردستان به اراذل و اوباش؛ با قاطعیت برخورد می کنیم

حساب بازنشستگان شارژ شد/ افزایش حقوق بازنشستگان از کی اجرا می شود؟

مشخص بود دولت حرفش را پس می گیرد/ رفاقت ها جلوی استیضاح ها را می گیرد

آمریکا در مذاکرات مسئولیت پذیر نیست

توقیف یک فروند قایق غیرمجاز ترال متخلف در حوالی اسکله فولاد

دولت رییسی با خزانه خالی دولت روحانی پروژه ها را تکمیل می کند/ نگاهی به پروژه 14 ساله طرح انتقال آب به آبیک

چمران دوباره رییس شورا می شود؟/ترکیب هیات رییسه تغییر می کند؟

استخدام کارمند خانم آشنا به کامپیوتر در یک نمایشگاه اتومبیل

روزنوشت های سال 78 آیت الله رفسنجانی رونمایی می شود

مسابقه «فهم نور» با ساختاری جدید رونمایی می شود

صدور احکام جداگانه برای 6 مسئولیت کلیدی در نظام مهندسی ساختمان فارس

استخدام فروشنده خانم برای پوشاک زنانه چهار راه آزادشهر مشهد

افتتاح 9 طرح گردشگری و صنایع دستی در آذربایجان غربی

کمیسیون برنامه ریزی مغرب: از هر 10 جوان مغربی 3 نفر بیکار هستند

بازدید وزیر بهداشت از مناطق سیل زده رفسنجان

بیش از چهار هزار نفر از 12 کلانشهر ایران در پیاده روی اربعین خدمت رسانی می کنند

فال ابجد روزانه شنبه 22 مرداد ماه 1401

آمار کرونا در جهان تا 22 مرداد +اینفوگرافیک

ثعمرا درباره عملکرد خود شفاف سازی کرد

ماجرای شکستن شیشه خودروی گردشگران چه بود؟

استخدام مهندس عمران (کارشناس دفتر فنی ابنیه) در یک شرکت در خراسان شمالی

استخدام کارشناس HSE در شرکت آژند کیان رود از تهران

استخدام سرپرست کارگاه در شرکت آژند کیان رود از تهران

استخدام سرپرست کارگاه و کارشناس HSE در شرکت آژند کیان رود از تهران و مرکزی

قیلم| تبریز، پل توسعه دیپلماسی اقتصادی با کوبا/ تراکتورسواری سفیر کوبا در تبریز

بهبود وضعیت کرونایی در سمنان

سمنان؛ میزبان همایش قرارگاه های اقتصاد مقاومتی کشور

رکود تولیدات سینمایی و سکوت سازمان سینمایی و فارابی!

سرلشکر باقری: حاج قاسم و سردار همدانی ساختار سازمانی داعش را نابود کردند

دستور کار جلسات علنی مجلس / از حضور وزیر بهداشت در بهارستان تا بررسی علت ریزش متروپل آبادان

مردمی کردن اقتصاد، حوزه فرهنگ و سیاست داخلی و خارجی باید دنبال شود

جلوه های توانایی وارد بازار نشر شد

یک اصولگرا: میرحسین موسوی روزهای آخر عمر خود را می گذراند!

امکان ارتباط مستقیم با رییس ستاد کل نیرو های مسلح در فضای مجازی فراهم شد

وزیر اقتصاد وارد مازندران شد

سرعت فرونشست زمین در تهران/ پایتخت در برابر زلزله چقدر آماده است؟

محمدصادق نیک گستر مراسم روزخبرنگار با حضور سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح

بخشی از پروژه های محرومیت زدایی به تشکل ها واگذار شود

ارتباط فرازی از زیارت مطلقه امام حسین(ع) با آیه نور

شیشه مات کن

پولیتیکو: کاهش تحریم های سپاه در بسته نهایی پیشنهادی اروپایی ها

انتخاب 204 عکاس در مرحله اول ده روز با عکاسان ایران

عطاری ها حق نسخه پیچی پزشکی ندارند

6 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت خطر کرونایی

«جرعه ای از دریای حسینی»؛ بخش8/ مردم سالاری دینی در قیام عاشورا؛ نوشتاری از عبدالرحیم اباذری

تجمع دانشجویان نهاوندی در اعتراض به هتک حرمت سردار شهید همدانی

احتمال کاهش آمارهای کرونا از هفته جاری | به قله موج هفتم نزدیک شدیم؟

شبکه «خبر 2» راه اندازی شد

ببینید سرقت از یک امام زاده در لرستان

چرا به سلمان رشدی پاسخ علمی داده نشد؟

استخدام نیروی خانم آشنا به کامپیوتر جهت ادمین پیج اینستاگرام در اصفهان

استخدام نقشه بردار با مدرک عمران و نقشه برداری در شرکت مهندسین مشاور پارس ستون

بسیج دانشگاه های فنی و حرفه ای: اهانت موسوی به شهدا، نشان از کینه و عقده تاریخی او دارد

استخدام مهندس سرناظر و ناظر در شرکت مهندسین مشاور پارس ستون زاهدان

خزانه خالی دولت روحانی که به یکباره در دولت رییسی پر شد!/ نگاهی به پروژه 14ساله با 8 درصد پیشرفت که در دولت سیزدهم تکمیل می شود

اولین درخواست شهره لرستانی از امام حسین (ع) +ویدئو

استخدام نیروی ادای خانم با بیمه در یک موسسه خیریه

استخدام رستوران سخاوت

اردوغان روند ساخت کارخانه بیرقدار در اوکراین را کلید زد

سه کوهنورد پالایشگاه نفت ستاره بر فراز قله آرارات ترکیه ایستادند

آغاز ساخت نیم ضریح دوم سرداب مقدس امام زمان (عج)

پیام قدردانی شورای هیات مذهبی استان یزد از عزاداران حسینی

نشست آیینی انجمن ادبی کلام

خبر مهم عضو شورای عالی کار درباره مصوبه حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران

حمله رسالت به میرحسین موسوی؛ فقط خدا می تواند او را از این جهنم خلاص کند!

استخدام 6 عنوان شغلی در شرکت آژند بتن میعاد در بندرعباس

استخدام مدرس در یک مجموعه معتبر در تهران

فعال سازی مجدد دانشگاه های پیام نور در «مهران» و «بدره»

اما و اگرهای توسعه ال ان جی با روسیه/ آیا روس ها بعد از تحریم هم به وعده های نفتی عمل می کنند؟

تکمیل مطالعات تعیین عرصه و حریم محوطه و نگارکند خونگ اَژدر

فرصت هماهنگی مسؤولان استان را تبدیل به تهدید نکنیم

فرصت هماهنگی مسؤولان استان را تبدیل به تهدید نکنیم