مطالب مرتبط:
ترخیص داروهای مرتبط با بیماری کرونا از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) با ورود دستگاه قضا
ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا
ورود جدی دستگاه قضایی در جهت رفع موانع و مشکلات پتروشیمی استان
اظهار بی اطلاعی اصلاح طلبان از وقاحت موسوی/ مطالبه فعالان سیاسی از دستگاه قضا برای برخورد با فتنه گران
اظهار بی اطلاعی اصلاح طلبان از وقاحت موسوی/ مطالبه فعالان سیاسی از دستگاه قضا برای برخورد با فتنه گران
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 22 مرداد 1401 ساعت 15:172022-08-13سياسي

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا


رییس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه کوتاهی دیگران در گذشته رافع مسئولیت فعلی هیچ یک از ما نیست، گفت: هیچ توجیهی پذیرفته نیست که پس از پنج سال کالای مورد نیاز مردم تعیین تکلیف نشده باشد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از تهران به نقل از رسانه دادگستری کل استان؛ علی القاصی، رییس کل دادگستری استان تهران پس از بازدید از انبارهای عمومی و خدمات گمرکی فرودگاه امام خمینی(ره) نشستی با مدیران و نمایندگان دستگاه های مسئول در حوزه نگهداری و تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای گمرکات برگزار کرد.

رییس کل دادگستری استان تهران ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هدف اساسی و بنیادین از ورود عدلیه در حوزه گمرکات، صادرات، واردات و تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای گمرکات و اموال تملیکی را بدوا مساعدت به دستگاه های ذی ربط و دولت به منظور تسهیل و تسریع فرایندها و پیشگیری از بروز احتمالی انحرافات و سوءجریان ها ، نظارت بر حسن انجام امور و استفاده از ظرفیت خاص و ویژه دستگاه قضایی در حوزه حقوق عامه عنوان کرد.

وی همچنین در ادامه گفت: با توجه به اینکه مقوله حقوق عامه و سیاست های اقتصاد مقاومتی از اولویت های اساسی دستگاه قضایی محسوب می شود، عدلیه در حوزه تعیین تکلیف کالاهای رسوبی و بلاتکلیف در انبارهای گمرکات و اموال تملیکی به منظور اصلاح فرایندها و رویه های جاری پای در میدان عمل نهاده است.

رویکرد عدلیه برای تعیین تکلیف کالاها مچ گیرانه نیست رییس کل دادگستری استان تهران با تاکید بر این گزاره که رویکرد عدلیه در خصوص تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای گمرکات و اموال تملیکی آسیب شناسانه است، اظهار داشت: دستگاه قضایی در این فرایند به دنبال ایجاد خلل در فرایند کاری دستگاه ها نیست؛ بلکه با رویکردی دلسوزانه به دنبال مساعدت و اصلاح در جهت حل مشکلات موجود در این عرصه و پیشگیری از آسیب های احتمالی است.

وی خطاب به نمایندگان دستگاه های حاضر در جلسه ضرورت توجه مستمر به مسئولیت های خود را یادآور شد و گفت: امروز در این جلسه نمایندگان تمامی دستگاه های دخیل حضور دارند و اگر ایراد و اشکالی در فرایند تعیین تکلیف کالاهای رسوبی وجود دارد به عملکرد هر یک از این دستگاه ها باز می گردد؛ لذا اگر هماهنگی ها، تعاملات و هم افزایی های لازم در جهت پیشبرد امور وجود داشت به طور قطع شاهد برخی از مشکلات در این حوزه نبودیم.

القاصی در ادامه عنوان کرد: باید توجه داشت که در پی ورود دستگاه قضایی به منظور تعیین تکلیف کالاهای رسوبی، شرایط فعلی در مقایسه با گذشته بسیار مناسب تر و بهتر است؛ اما همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله وجود دارد و باید تلاش های بیشتری صورت گیرد.

رییس کل دادگستری استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به خطرات ناشی از رسوب و ماندگاری کالا در گمرکات و انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: مجموعه قضایی استان تهران از سال های قبل به منظور ساماندهی، نسبت به وضعیت نگهداری کالاها در انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و گمرکات ورود میدانی داشته است.

اقدام دادسرای تهران برای تعیین تکلیف کالاهای رسوبی القاصی تصریح کرد: بر اساس اعلام مسئولان ذی ربط یکی از علل ماندگاری کالاهای رسوبی، عدم تعیین تکلیف این کالاها از سوی مقام قضایی و سازمان تعزیرات حکومتی عنوان شده بود و بر همین اساس، کارگروهی متشکل از قضات در دادسرای عمومی و انقلاب تهران تشکیل و به منظور تسریع در تعیین تکلیف کالاهای مذکور به صورت شبانه روزی پیگیری و نسبت به آن ها اقدامات قضایی لازم انجام شد.

رییس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: متعاقب تشکیل این کارگروه تمامی پرونده هایی که احیانا متوقف بر دستور قضایی و رای دادگاه بود در یک فرجه زمانی کوتاه و فوق العاده به سرانجام رسید و بسیاری از کالاهای رسوبی تعیین تکلیف شدند و در نهایت با ورود دستگاه قضایی رویکرد تعیین تکلیف کالاهای رسوبی و اصلاح فرایندها و رویه ها در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و گمرکات شکل گرفت.

ترخیص داروهای مرتبط با بیماری کرونا از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) با ورود دستگاه قضایی وی در بخش دیگری از سخنان خود از تسریع در تعیین تکلیف و ترخیص داروهای مرتبط با بیماری کرونا در نتیجه ورود و مساعدت مجموعه قضایی استان تهران خبر داد و گفت: در اوج همه گیری بیماری کرونا با ورود دستگاه قضایی داروهای مرتبط با این بیماری که فرایند ترخیص آن در گمرک با تاخیر مواجه شده بود، تسریع صورت گرفت؛ به نحوی که این داروها بدون اینکه وارد انبار شوند، ترخیص شدند؛ به عبارت دیگر تشریفات گمرکی این داروها به منظور حمایت از بیماران کرونایی به صورت حمل یکسره از پای پرواز انجام می شود.

عدم پیگیری و هماهنگی بین بخشی از جمله دلایل اصلی ماندگاری کالاها است القاصی در ادامه سخنان خود عدم پیگیری و هماهنگی بین بخشی را از جمله دلایل اصلی ماندگاری کالاها در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و گمرکات ذکر کرد و افزود: اگر دستگاه های مسئول پیگیری و حساسیت لازم را نسبت به وظایف خود داشته باشند، به طور قطع در روند کارها بسیاری از مشکلات گریبان گیر هیچ یک از دستگاه ها نخواهد شد.

رییس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: کالاهایی که در اثر عدم تعیین تکلیف، عدم ترخیص و ماندگاری طولانی، متروکه شده، از لحاظ کیفیت دچار نقص و کسر فاحش قیمت می شود و این مقوله با حقوق مردم و بیت المال در تعارض است.

وی مسئولیت هر یک از نمایندگان حاضر در این نشست در مقابل حقوق جامعه و بیت المال را یادآور شد و گفت: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، گمرکات و سایر دستگاه های دخیل هر یک به کیفیت و کمیت گوناگون در مقابل حقوق مردم و بیت المال مسئول هستند و اهمال در این زمینه سبب ایراد ضرر به حقوق جامعه و بیت المال خواهد شد.

ضرورت جدیت دستگاه ها برای تسریع در تعیین تکلیف کالاهای رسوبی القاصی با تاکید بر این گزاره که بخشی از مشکلات موجود در حوزه اقتصادی به موانعی که در چرخه واردات و ترخیص کالاها وجود دارد، بازمی گردد، گفت: ضرورت دارد تا هر یک از دستگاه ها در حوزه مسئولیت خود با حساسیت و جدیت بیشتری برای تسریع در تعیین تکلیف کالاهای رسوبی کار را دنبال کنند.

کوتاهی دیگران در گذشته رافع مسئولیت فعلی هیچ یک از ما نیست رییس کل دادگستری استان تهران در ادامه توضیحات ارائه شده از سوی نمایندگان دستگاه های مختلف در جریان بازدید از انبارهای عمومی و خدمات گمرکی فرودگاه امام خمینی(ره) را مورد اشاره قرار داد و گفت: در جریان این بازدید بعضا در خصوص علل ماندگاری برخی از کالاها اعلام شد که مربوط به گذشته است؛ اما باید توجه داشت که کوتاهی دیگران در گذشته رافع مسئولیت فعلی هیچ یک از ما نیست و هر مسئولی در چارچوب مسئولیت خود موظف است نسبت به وضع موجود تصمیم گیری کند و دچار تاخیر و یا اطاله نشود؛ چرا که خروجی این مساله، تضییع اموال عمومی، تخریب کالاها و ایجاد زمینه فسادها و آلودگی های احتمالی است.

وی در ادامه مستندات قانونی موجود در قوانین گمرکی و آیین نامه اجرایی قانون امور گمرکی به منظور تسریع در تعیین تکلیف کالاهای وارده را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: قانون گذار برای تعیین زمان ترخیص کالاها در گمرکات از جهات گوناگون نظر داشته و هدف، تعیین تکلیف کالاها در کوتاه ترین زمان ممکن بوده است.

عدم تطابق اسناد با کالاهای متروکه از جمله دلایل ماندگاری کالاهای متروکه در گمرکات است القاصی عدم تطابق اسناد با کالاهای متروکه را یکی از دلایل ماندگاری کالاهای متروکه در گمرکات عنوان کرد و در عین حال به مسئولان گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) تاکید کرد تا سریعا نسبت به تعیین تکلیف این قبیل از کالاها به منظور تحویل به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اقدام کنند.

جداسازی کالاها از دیگر تاکیدات رییس کل دادگستری استان تهران خطاب به مسئولان گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) بود.

نگهداری پراکنده و نامنظم کالاهای مختلف در یک انبار غیرقابل پذیرش است القاصی در همین زمینه تصریح کرد: اینکه در یک انبار کالاهای مختلف به صورت پراکنده و نامنظم نگهداری شود و مغایرت و یا عدم مغایرت اسناد با کالاها مشخص نباشد، غیرقابل پذیرش است و باید جداسازی کالاها در انبارها به عنوان یک رویکرد در دستور کار قرار گیرد.

تسریع در تحویل کالاهای تعیین تکلیف شده در گمرکات به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از دیگر مطالبات رییس کل دادگستری استان تهران از مسئولان گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) بود.

وی در همین راستا گفت: در جریان بازدید از انبارهای نگهداری کالا مشاهده شد که بسیاری از کالاها مربوط به پنج یا شش سال قبل هستند و بعضا تعیین تکلیف شده اند اما همچنان به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل داده نشده اند.

ماندگاری کالا پس از این همه سال در انبار گمرکات هیچ گونه توجیه قانونی ندارد القاصی با تاکید بر اینکه ماندگاری کالا پس از این همه سال در انبار گمرکات هیچ گونه توجیه قانونی ندارد، گفت: طرح این موضوع که تعیین تکلیف این کالاها به دلیل مغایرت اسناد دچار اطاله شده، غیرقابل قبول و غیرقابل پذیرش است و هم افزایی و تعامل بیش از پیش گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در این حوزه یک ضرورت است.

ماموریت القاصی به بازرس کل استان تهران برای احصاء دلایل ماندگاری کالاها در انبارها رییس کل دادگستری استان تهران در همین خصوص به بازرس کل استان تهران ماموریت داد تا در بازه زمانی یک ماهه با اعزام بازرسان به انبارهای گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در جهت احصاء مشکلات و دلایل رسوبی شدن، ماندگاری، متروکه شدن و علل عدم تعیین تکلیف کالاها و بررسی علل عدم یکپارچه سازی سامانه های الکترونیکی موضوع قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تهیه گزارش نماید.

وی گفت: با عملیاتی شدن این اقدام، ضمن احصاء رویه های غلط، با رویکرد اصلاحی، فرایند چرخش کالا از ورود تا خروج مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا اگر خسارتی متوجه بیت المال شد، در سریع ترین زمان ممکن تعیین تکلیف شود.

هیچ توجیهی پذیرفته نیست که پس از پنج سال کالای مورد نیاز مردم تعیین تکلیف نشده باشد القاصی در ادامه آمار کالاهای متروکه از سال 95 تا سال جاری در انبارهای عمومی و خدمات گمرکی فرودگاه امام خمینی(ره) را تشریح کرد و در عین حال اظهار داشت: هیچ توجیهی پذیرفته نیست که پس از پنج سال کالای مورد نیاز مردم تعیین تکلیف نشده باشد و در انبارهای گمرکات متروکه شود.

رییس کل دادگستری استان تهران خطاب به مسئولان گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: مجموعه قضایی استان تهران کمافی السابق آمادگی دارد که در صورت اعلام مشخصات کالاها از سوی گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اقدامات لازم را در جهت از میان برداشتن موانع در خصوص کالاهایی که به واسطه پرونده قضایی تعیین تکلیف آن ها دچار اطاله شده است را انجام دهد و در این زمینه از همه ظرفیت های خود استفاده خواهد کرد.

یکپارچه سازی سامانه های الکترونیک موضوع قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک تکلیف قانونی بر زمین مانده است وی در بخش دیگری از سخنان خود یکپارچه سازی سامانه های الکترونیک موضوع قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یک تکلیف قانونی بر زمین مانده توصیف کرد و گفت: علی رغم اینکه ماده پنج قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر این مهم تصریح دارد و برای آن نیز ضمانت اجرای قانونی تعیین شده است؛ اما یکپارچه سازی سامانه های الکترونیک در این حوزه همچنان به طور کامل انجام نشده است.

القاصی با اشاره به دغدغه مندی ریاست قوه قضاییه نسبت به تکمیل، راه اندازی و یکپارچه سازی سامانه های الکترونیک عنوان کرد: این موضوع مورد مطالبه جدی قانون، مردم و مسئولان ارشد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که باید به سرانجام مطلوب برسد و اداره کل بازرسی استان تهران در پی ماموریت اعطایی اقدامات لازم را اعمال نماید.

سه مزیت اصلی استفاده از سامانه های الکترونیک در حوزه گمرکات رییس کل دادگستری استان تهران ایجاد شفافیت ، تضمین سلامت مجموعه و تسریع در تعیین تکلیف کالاها را سه مورد از مزیت های اصلی استفاده از سامانه های الکترونیک در حوزه گمرکات ذکر کرد و گفت: این مقوله باید به عنوان یک کار ویژه و اساسی در اقتصاد کشور از سوی دستگاه های مسئول مورد پیگیری قرار گیرد.

وی در خصوص پیشنهاد یکی از حاضرین مبنی بر استقرار نمایندگان دستگاه ها عندالزوم در انبارهای گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: در این حوزه منع قانونی وجود ندارد و با استقرار نمایندگان دستگاه های نظارتی و ذی ربط می توان فرایند ورود کالاهای مورد نیاز مردم را رصد و در کوتاه ترین زمان ممکن تعیین تکلیف کرد.

اهمال و قصور در تعیین تکلیف کالاهای سریع الفساد و مورد نیاز مردم از مصادیق بارز ترک فعل است القاصی اهمال و قصور در تعیین تکلیف کالاهای سریع الفساد و مورد نیاز مردم را از مصادیق بارز ترک فعل دانست و گفت: با توجه به اینکه ماندگاری برخی از کالاها در انبارها سبب کسر فاحش قیمت، تغییر در کیفیت کالا و ایراد خسارت به صاحب کالا می شود، در صورت احراز قصور و اهمال، در چارچوب قوانین و مقررات تحت عنوان ترک فعل قابل پیگرد قضایی خواهد بود.

رییس کل دادگستری استان تهران در ادامه عنوان کرد: بعضا مشاهده می شود که در زمان مناسب از سوی دستگاه مسئول ورودی در جهت تعیین تکلیف کالای سریع الفساد صورت نمی گیرد و پس از آنکه کالا فاسد شد از بیت المال برای معدوم نمودن آن کالا هزینه می شود؛ این در حالی است که آن دستگاه وظیفه و مسئولیت داشته تا بنابر تکلیف قانونی خود در کوتاه ترین زمان ممکن آن کالا را تعیین تکلیف کند.

القاصی ماده 47 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماده 215 قانون مجازات اسلامی و مواد 147 و 148 قانون آیین دادرسی کیفری را از جمله تکالیف قانونی تعیین شده از سوی قانون گذار برای تعیین تکلیف کالاهای مشمول عنوان کرد و گفت: در این خصوص لازم است تا هم سازمان بازرسی و هم دستگاه های نظارتی به طور جدی ورود پیدا کنند تا کالاهایی که مشمول این احکام قانونی می شوند، در زمان مشخص تعیین تکلیف گردند.

ضرورت تعامل و هم افزایی بیش از پیش میان گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی رییس کل دادگستری استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود ضرورت تعامل و هم افزایی بیش از پیش میان گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی را یادآور شد و گفت: اگر این تعامل و همکاری میان بخشی بین دستگاه های مسئول وجود داشته باشد بسیاری از اتهام زنی ها از سوی دستگاه ها نسبت به یکدیگر پیش نخواهد آمد؛ بر همین اساس لازم است تا به صورت هفتگی و یا ماهانه جلساتی برای تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارها به میزبانی هر یک از دستگاه های دخیل برگزار شود.

وی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر این گزاره که زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست که حجم قابل توجهی از کالاها در مقابل چشمان اشخاص بلاتکلیف مانده باشد، گفت: بخشی از موانع ممکن است به خلاءهای قانونی بازگردد؛ اما 90 درصد کار به مدیریت و نظارت بازمی گردد و اگر ورود مدیران و مسئولان با حساسیت و دلسوزی، به موقع و مسئولانه باشد حتما مشکلات به حداقل خواهد رسید.

اصل شفافیت و سرعت با وضعیت سنتی حاکم بر عملکرد سازمان ها قابل جمع نیست محمدرضا صاحبی پسندیده، معاون قضایی رییس کل دادگستری استان تهران نیز در این نشست یکی از اولویت های امروز کشور را راه اندازی سامانه های الکترونیک موضوع قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد و گفت: اصل شفافیت و سرعت با وضعیت سنتی قابل جمع نیست و سامانه ها به منظور حاکمیت شفافیت، مبارزه با فساد و تسریع در تجارت پیش بینی شده است که باید هر چه سریع تر این مهم اجرایی شده و تعاملات نهادهای متولی و مرتبط با تجارت خارجی در سامانه ها انجام شود و دخالت عامل انسانی به حداقل ممکن کاهش یابد.

معاون قضایی رییس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: وضعیت اجرای این قانون و پیاده سازی این سامانه ها در چند سال قبل غیرقابل قبول بود، به طوری که خیلی از دستگاه ها و سازمان ها از راه اندازی این سامانه ها استقبال نمی کردند؛ به عنوان مثال وضعیت انبارهای عمومی در سامانه جامع انبارها در تهران اسفناک بود و هیچ یک از سازمان ها به سامانه جامع انبارها متصل نبودند که در نهایت با ورود دادگستری استان تهران و با مساعدت ها و پیگیری های به عمل آمده اکثر انبارها به سامانه جامع انبارها متصل شده اند.

وی در ادامه اظهار کرد: یکی از علل تاخیر در تعیین تکلیف اموال به مغایرت اسناد مربوط است که مربوط به وزارت صمت و سازمان متولی مربوط می شود که اگر این اسناد از مبدا اولیه از وزارت صمت به طور دقیق تنظیم شود، در مراحل بعدی شاهد مغایرت نخواهیم بود و این امر، تسهیل و تسریع در تعاملات را در پی خواهد داشت.

علیرضا اکبرپور، مدیرکل گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) نیز با اشاره به ورود اثرگذار و نتیجه بخش دستگاه قضایی در حوزه تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای گمرکات اظهار کرد: اگر ورود دستگاه قضایی به مسائل کالاهای رسوبی و منقضی شده نبود این نتایج در گمرکات و انبارها حاصل نمی شد.

در ادامه این نشست، نمایندگان هر یک از دستگاه ها به بیان موانع و مشکلات موجود در حوزه فعالیت خود پرداختند و پیشنهاداتی به منظور رفع این موانع ارائه نمودند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: رییس کل دادگستری استان تهران - رییس کل دادگستری استان - دادگستری استان تهران - رییس کل دادگستری - دادگستری استان - دادگستری - تعیین تکلیف - استان تهران - فرودگاه امام - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس - تهران - گمرک - استان - رییس کل - دستگاه - گمرکات - دستگاه های ذی ربط - تکلیف - فرودگاه - ورود دستگاه قضا - انبارهای عمومی - خبرگزاری فارس - برگزار - رییس - اموال تملیکی - دستگاه قضا - نمایندگان - حوزه - خبرگزاری - امام

آخرین اخبار سرویس:
حمله سپاه به مقرهای تروریستی در اقلیم شمال عراق

ویدئو| ماجرای سوغاتی خریدن رییسی از نیویورک چیست؟

امیرعبداللهیان در دیدار با همتای ارمنستانی: مخالف تغییر در ژئوپلتیک منطقه هستیم

مهدی لطفی خروش مردم اصفهان علیه اقدامات آشوب گرانه اغتشاشگران

نشان فداکاری به فرمانده پیشین نیروی زمینی ارتش اعطاء شد

بگومگوی بنی صدر با شهید بهشتی دربارهٔ اختیار شورای نگهبان برای نقض قوانین قبلی

تسلیت وزیر امور خارجه در پی درگذشت امین تارخ

آذربایجان غربی در سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) غرق عزا و ماتم شد

مراسم سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)در مشهد

جزییاتی از پیام های آمریکا برای آیت الله رییسی در نیویورک

دل من طلبه، از بی بصیرتی خواص و سلبریتی ها امروز خون است

راهپیمایی مردم رشت در محکومیت اغتشاشگران

مردم رشت پای کار انقلاب زیر باران+عکس و فیلم

دستگیری چند عضو داعش و کومله در اغتشاشات اخیر مازندران

نشان فداکاری به امیر سرتیپ محمدی فر اعطاء شد

وزیر کشور: با سران اغتشاشات«قاطع، سریع و عبرت آموز» برخورد شود

سجاد ناطقی راهپیمایی مردم رشت در محکومیت اغتشاشگران

استخدام کارشناس انفورماتیک با بیمه و بیمه تکمیلی در پاشا پخش آرشام تهران

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای حضور در اجتماع امت رسول الله (ص)

راهپیمایی مردمی یزدی ها علیه اغتشاش و فتنه گری

ببینید | اظهارات قابل تامل مداح سرشناس درباره اعتراضات و اغتشاشات اخیر | اگر اعتراضات مردم را در مواقع عادی خوب بشنویم ...

پیام تبریک مدیر عامل فولاد هرمزگان به سبب کسب رکورد تولید ماهیانه تختال

مردم تبریز به معارضان جمهوری اسلامی اجازه نمی دهند امنیت خدشه دار شود

بازیگرانی که کشف حجاب کردند، تعیین تکلیف شدند

همایش تضاد گفتمان مقاومت و نظام سلطه جهانی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد

میزبانی امامزادگان البرز از عزاداری رحلت پیامبر(ص)

زائران پیاده دهه آخر صفر

محفلی به نام ویاد شهدا در یزد

راهپیمایی مردم شیراز در محکومیت اغتشاشات اخیر

لرستان سوگوار رحلت ختم رسل و سبط اکبرش

آغاز پروازهای تهران- مونیخ هواپیمایی هما از امروز

دسترسی گسترده به بازارهای هدف با عضویت رسمی ایران در پیمان شانگهای

گفت وگوی وزرای خارجه قرقیزستان و گرجستان؛ توسعه روابط در دستور کار

900 موکب در مشهد آماده خدمت رسانی برای زائران رضوی دهه پایانی صفر

شیعیان و اهل تسنن در سوگ رسول مهربانی و کریم آل طا ها

​سخنان جنجالی علم الهدی | حرکت ما در تقابل با کفر سراسری کره زمین است

توصیه استاد مصری: کودکان از 5 سالگی قرآن بیاموزند

نبی اکرم(ص) بهترین هدایتگر و الگو در جوامع بشری است

اعلام مراکز فعال اهدای خون مازندران در تعطیلات پایان صفر

امیرعبداللهیان: جدیت لازم را برای رسیدن به توافق داریم

شناسنامه های جلد قرمز نیازمند تغییر، صدور المثنی منتفی است

یادواره شهدای بخش رانکوه املش

اقامه عزای رحلت رسول خاتم(ص) و شهادت سبط اکبرش(ع) در گلستان

تجمع روحانیون در اعتراض به هتک حرمت اغتشاشگران

بازگشت پیکر 3 شهید دفاع مقدس به آغوش خانواده

رسیدگی سریع و قاطع به پرونده عوامل اغتشاشات در گلستان

رییسی: حضور مردم در تشییع شهید اجاقی نشانه انزجار از آشوب طلبان است

وزیر کشور: دستگاه قضا با سران اغتشاشات«قاطع، سریع و عبرت آموز» برخورد کند

رییس جمهور: آذربایجان گرانیگاه مبارزه برای استقلال و آزادی است

دیدار و رایزنی وزیران خارجه ایران و امارات برای گسترش مناسبات دو جانبه

جمع کردن گشت ارشاد و تغییر در قانون حجاب عقب نشینی نیست، پیشرفت در عدالت است

سرانجام تعیین تکلیف اختصاص سهام به جاماندگان سهام عدالت چه شد؟

راهپیمایی عزاداران یاسوجی علیه فتنه گران

پیکر شهید دفاع مقدس در بیرجند تشییع شد

برگزاری آیین سنتی «چِلَشتُم» در امامزاده آقاعلی عباس بادرود+ فیلم

نسرین عابدیان پور راهپیمایی عزاداران یاسوجی علیه فتنه گران

ائمه جماعات مساجد تهران، مردم را به حضور در اجتماع «امت رسول الله(ص)» دعوت کردند

تبیین حماسه دفاع مقدس گره گشای موانع حرکت در مسیر تمدن اسلامی است

امام جمعه بوشهر: تبیین سیره و اخلاق نبوی مسئولیت همه مسلمانان است

هرمزگان عزادار پیامبر اسلام و امام حسن مجتبی (ع)

وزیر کشور از مجروحان فراجا عیادت کرد

تجمع روحانیون در اعتراض به حتک حرمت اغتشاشگران

وزیر بهداشت: کمبود سرم و دارو نداریم

رییسی: حضور حماسی مردم در تشییع شهید اجاقی نشانه انزجار از آشوب طلبان است

ارائه سرویس «6، 5، 4» برای حمایت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی

روایت رییس کمیسیون امنیت ملی از پاسخ آیت الله رییسی به حامل پیام آمریکا برای ایران

 ایران اسلامی در سوگ رحلت رسول مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن(ع)

فال ابجد روزانه یکشنبه 3 مهر 1401

شروع پروازهای تهران- مونیخ هواپیمایی هما از امروز

امیر صباحی فرد: پدافند هوایی ارتش امروز بر لبه فناوری روز دنیا حرکت می کند| قدرت مطلق پدافندی منطقه هستیم

جوشش یاران رسول الله بر علیه اغتشاشگران در بندرعباس+عکس و فیلم

سفر سینماییِ تلویزیون در آخرین روزهای صفر

فیلم | تجمع بزرگ امت رسول الله در قم

مجلس منتظر اعلام نظر رسمی پزشکی قانونی درباره علت فوت مهسا امینی است

پیامبر رحمت چگونه تمدن عظیم اسلامی را پایه ریزی کرد

رییسی : مردم ولایتمدار و میهن دوست ، اجازه نخواهند داد امنیت خدشه دار شود

چهارمحال و بختیاری سوگوار رحلت پیامبر (ص) و شهادت، امام حسن (ع)

قطعه شعر علی محمد مودب در واکنش به اغتشاشات اخیر

لزوم کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران

دانلود مداحی حسین طاهری به مناسبت ایام 28 صفر

اجرای طرح «هر مدرسه یک مهارت» در مدارس سما

حضور حماسی مردم در تشییع شهید اجاقی نشانه انزجار از آشوب طلبان است

شهادت یک بسیجی در ارومیه به دست اغتشاشگران

آغاز خدمت سامانه اطلاع یابی مواکب ایام شهادت امام رضا (ع)

حماسه سازی هیئت های مذهبی قم در محکومیت اغتشاشگران+عکس و فیلم

امامت از منظر امام رضا(ع) نظام امت و رکن دین است

برنامه های فرهنگی دختران دهه هشتادی مشهد برای زائران رضوی + فیلم

نصب 5 دستگاه دیالیز به چرخه خدمات رسانی به بیماران هرمزگانی

تیزر | تجمع امت رسول الله ارومیه در دفاع از اسلام و قرآن

اجتماع بزرگ امت رسول الله عصر امروز در میدان انقلاب تهران برگزار می شود

پاشایی: حجاب معاصرت نگذاشت علامه حسن زاده را آن طور که باید بشناسیم

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران استعفا داد

فیلم| اجتماع عظیم مردم یزد در محکومیت فتنه های اخیر کشور

استخدام مراقب سالمند با بیمه در مرکز سالمندان فرمانیه در تهران

برگزاری مسابقات قرآن کریم شاهد و ایثارگر گیلان

برگزاری آیین سوگواری رحلت پیامبر اکرم در 30 بقعه متبرکه لرستان

تجمع دانشگاهیان خراسان شمالی علیه اغتشاشگران/ دانشجویان صف شان را از آشوبگران جدا کردند + فیلم

دیدار امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه امارات متحده عربی

اردبیلی ها در اجتماع بزرگ امت رسول الله اغتشاشات اخیر را محکوم می کنند

ببینید | از شناورهای بدون سرنشین سپاه چه می دانید؟

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا