مطالب مرتبط:
روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | شنبه 11 تیر 1401
برنامه های دهه ولایت در استان خراسان جنوبی باشکوه برگزار شود
آیین تکریم ومعارفه مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران
روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | شنبه 11 تیر 1401
اعطای نمایندگی شرکت بیمه سامان در استان های اصفهان، خراسان رضوی و قزوین
-200 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 11 تیر 1401 ساعت 15:422022-07-02سياسي

963 حکم جایگزین حبس توسط قضات استان خراسان جنوبی صادر شد/ بررسی 496 پرونده سازمان اموال تملیکی در استان


رییس کل دادگستری استان خراسان جنوبی به تشریح اقدامات و عملکرد قضایی این استان در یک سال اخیر پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین علی موحدی راد در گفت وگو با میزان با تشریح عملکرد قضایی استان خراسان جنوبی در یک سال گذشته، - رییس کل دادگستری استان خراسان جنوبی به تشریح اقدامات و عملکرد قضایی این استان در یک سال اخیر پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین علی موحدی راد در گفت وگو با میزان با تشریح عملکرد قضایی استان خراسان جنوبی در یک سال گذشته، بیان کرد: در بحث ساماندهی فعالیت سازمان اموال تملیکی و تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای این سازمان و همچنین تعیین تکلیف پرونده های اموال تملیکی و گمرکات اقدامات قابل توجهی صورت گرفت.

وی با اشاره به وضعیت کالاهای موجود در انبار سازمان اموال تملیکی استان خراسان جنوبی، گفت: 496 فقره پرونده در این رابطه با ارزش مالی 3هزار 714 میلیارد و 73 میلیون و 614 هزار و 678 ریال مورد بررسی قرار گرفت.

رییس کل دادگستری استان خراسان جنوبی با اشاره به گزارش سایت قطره و به نقل ازکالاهای تعیین تکلیف شده در سال 1400، اظهار کرد: ارزش کالاهای فروش رفته این سازمان 115 هزار و 787 میلیارد و 853 میلیون و 23 هزار ریال و همچنین ارزش مالی کالاهای انهدام شده 26 میلیارد ریال است.

وی با اشاره به استرداد 107 فقره پرونده در سازمان اموال تملیکی استان خراسان جنوبی، گفت: در سال 1401، کالاها به ارزش مالی 26میلیارد ریال به فروش رفتند و ارزش مالی کالاهای منهدم شده نیز 4 میلیارد و 64 میلیون و 216 هزار و 456 ریال است.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد تصریح کرد: همچنین 19 فقره پرونده به ارزش مالی 4 میلیارد و 794 میلیون و 183 هزار و 516 ریال مسترد شد.

وی با اشاره به بازدیدهای انجام شده از انبارهای گمرکات و سازمان اموال تملیکی در استان خراسان جنوبی، گفت: تعداد بازدیدهای انجام شده از انبارهای اموال تملیکی توسط دادستان مرکز استان خراسان جنوبی و سایر همکاران قضایی 5 مورد است.

رییس کل دادگستری استان خراسان جنوبی با اشاره به موضوع رسیدگی و تعیین تکلیف وضعیت خودروهای توقیفی ضبط شده در خصوص پرونده های موادمخدر، بیان کرد: یک هزار و 512 خودرو توقیف، 894 خودرو مصادره، 554 خودرو نیز در این رابطه رفع توقیف شده است.

وی با بیان اینکه اعمال مجازات های جایگزین حبس با محوریت خدمات اجتماعی و عام المنفعه، صورت می گیرد، گفت: در این رابطه برای 16 پرونده قضایی حکم الزام به انجام خدمات عمومی رایگان توسط محکومان در استان خراسان جنوبی صادر شد.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد با اشاره به ایجاد بستر مناسب برای مهارت آموزی و توانمندسازی زندانیان و اشتغال مددجویان، تصریح کرد: تفاهم نامه همکاری با سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی منعقد شد که این اقدام منتج به برگزاری 57 دوره مهارت آموزی به شیوه کلاسیک شد و در نتیجه نیز یک هزار و 90 نفر از زندانیان استان آموزش ‎های برگزار شده، بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه تفاهم نامه همکاری آموزشی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی منعقد شد، گفت: نتیجه این تفاهم نامه منجربه به برگزاری 153 دوره مهارت آموزی به شیوه کلاسیک و آموزش در محیط واقعی کار شده و یک هزار و 864 نفر از زندانیان استان از آموزش ها بهره مند شدند.

رییس کل دادگستری استان خراسان جنوبی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، گفت: این تفاهم نامه نیز منتج به برگزاری 32 دوره مهارت آموزی به شیوه آموزش در محیط واقعی کار شده و383 نفر از زندانیان از آموزش های لازم در این زمینه بهره مند شدند.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد با اشاره به راه اندازی و افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای در زندان مرکزی بیرجند که این اقدام با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی انجام شد، اظهار کرد: پس از انجام این اقدام، 451 نفر از زندانیان در کارگاه ها، مزارع کشاورزی و دامپروری زندان های استان خراسان جنوبی به صورت اشتغال کارگاهی، مشغول به کار شدند.

بیشتر بخوانید رییس کل دادگستری خراسان جنوبی: در یک سال گذشته 3 پرونده قصاص در استان با گذشت اولیای دم مختومه شد" وی با اشاره به اشتغال به کار 417 نفر از زندانیان رأی باز در ادارات، شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی از طریق انعقاد قرارداد با بنیاد تعاون و انجمن حمایت، گفت: 291 نفر از زندانیان استان به صورت اشتغال نشسته در اندرزگاه‎ ها در حال فعالیت هستند.

رییس کل دادگستری استان خراسان جنوبی با اشاره به پرداخت حقوق به زندانیان شاغل به مبلغ بیش از 4 میلیارد و 500 میلیون تومان توسط بنیاد تعاون، بیان کرد:  با اقدامات انجام شده اشتغال خویش فرمایی در زندان های تابعه استان راه اندازی شد.

استفاده 376 مددجوی استان از پابندالکترونیک وی با اشاره به استفاده حداکثری از پابندهای الکترونیکی برای متهمان و محکومان استان خراسان جنوبی، گفت: متهمان 376 پرونده دارای پابند الکترونیکی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد با بیان اینکه میزان حضور در اجتماعات مردمی، مساجد و گفت وگو با مردم در سال گذشته 26 هزار و 620 مورد بوده است، اظهار کرد: مجموع ملاقات های مردمی در فروردین و اردیبهشت امسال نیز 8 هزار و 167 مورد است.

وی با اشاره به قلع و قمع مستحدثات غیرقانونی دستگاه های حاکمیتی، دولتی، انتظامی و اشخاص حقیقی در حریم سواحل، گفت: 1.

8 هکتار از اراضی تصرفی اشخاص حقوقی در حریم رفع تصرف شد و در این رابطه هیچگونه قلع و قمع مستحدثات اراضی مختلف در استان وجود نداشته است.

رییس کل دادگستری استان خراسان جنوبی با اشاره ره میزان صلح و سازش در پرونده های قضایی در این استان، تصریح کرد: 20.

37 درصد از پرونده ها یعنی 8 هزار و 233 پرونده مورد صلح و سازش قرار گرفت و همچنین در 3 پرونده نیز اولیای دم تقاضای گذشت از قصاص خود را علیه محکومان اعلام کردند.

وی با اشاره به آزادسازی و رفع تصرف اراضی استان خراسان جنوبی، گفت: درخصوص آزاد سازی و رفع تصرف اراضی، بیش از 300 هکتار رفع تصرف شده است.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد با اشاره به میزان رسیدگی به پرونده های کثیرالشاکی در استان خراسان جنوبی، بیان کرد: در این رابطه 4 مورد از پرونده های کثیرالشاکی مورد رسیدگی قضایی قرار گرفتند.

وی با اشاره به احیای کارخانجات و کارگاه ها و رفع موانع تولید در استان خراسان جنوبی، گفت: با اقدامات قضایی صورت گرفته، مشکلات 25 فقره کارگاه و واحد صنعتی تعطیل شده مرتفع شد و به چرخه تولید کشور بازگشتند.

رییس دادگستری کل استان خراسان جنوبی درخصوص پرونده ها و اقدامات قضایی انجام شده در این استان، تصریح کرد: در 3 مورد از اصحاب پرونده ها و با کمک دادگستری، شورای حل اختلاف، ستاد صبر به صلح و سازش یا گذشت از قصاص ختم شده است.

وی افزود: همچنین 85 مورد توسط صلح یاران ستاد صبر به صلح و سازش ختم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد اظهار کرد: 218 صلح یار در بحث انجام صلح و سازش در پرونده ‎ها کمک و یاری گر دادگستری استان خراسان جنوبی بودند و همچنین 963 مورد حکم جایگزین حبس توسط قضات استان صادر شد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: استان خراسان - خراسان جنوبی - سازمان اموال تملیکی - اموال تملیکی - استان - رییس کل دادگستری استان - خراسان - رییس کل دادگستری - جنوبی - دادگستری استان - عملکرد - سازمان - حجت الاسلام - تعیین تکلیف - اقدامات - قضایی - تشریح - اموال - پرونده - دادگستری - المسلمین - گفت وگو - رییس کل - حکم جایگزین - انبار - موحدی - میزان - تکلیف - ساماندهی - رییس

آخرین اخبار سرویس:
درخواست جنجالی وزیر کشور از اصلاح طلبان

چهره پیر گلزار طرفدارانش را ناراحت کرد +عکس

شهرک سبز همدان، در انتظار کاشت چند بوته گل و گیاه!

خودروسازان برای افزایش کیفیت خودرو برنامه ارائه دهند

استخدام مدیر پروژه در شرکت بهستان پلاسما در کرمانشاه

استخدام تحصیلدار با بیمه و بیمه تکمیلی در یک شرکت معتبر در تهران

واکنش شهرداری بوشهر به حواشی نامگذاری یک میدان!

نخبگان قرآنی توانایی مسئولیت یک شبکه قرآنی در برابر جنگ ترکیبی دشمن را دارند

استخدام سفارشگیر حضوری با حقوق ثابت، پورسانت، بیمه تکمیلی، وام در کرمان

روایت یک حضور اتفاقی در انقلاب 1357 / تست ال اس دی روی سربازان آمریکا / خاکسپاری امیلیانو زاپاتا قهرمان مکزیک / نیروی فراطبیعی یک مادر / پنج راه متفاوت برای کاهش استرس

دست محمدرضا گلزار برای مردم رو شد/ عکس واقعی

مردم انقلابی به احدی اجازه توهین و جسارت به شهدا را نمی دهند

با حسین (ع) حرف بزن| یامین پور: مغناطیس امام حسین (ع) همه را درگیر می کند

ایجاد زیرساخت های حمل و نقل دریایی به کمک شرکت های معدنی

آمریکایی ها در «پیام های پشت پرده» چه می گویند؟ / جزییاتی از توافق ها و اختلاف های کنونی مذاکرات برجامی

منافع اقتصادی ایران باید از برجام تامین شود

فال ابجد 27 مرداد 1401/ فال ابجد فردا پنجشنبه 27 مرداد 1401

تونس: قانون اساسی جدید از امروز لازم الاجرا می شود

استخدام حسابدار با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در هلدینگ آوای حامی مهاجر

استخدام حسابدار ارشد و مدیر بازرگانی در مرکز نوآوری تک مانو در اصفهان

نشست شورای هماهنگی روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور سخنگوی دولت برگزار شد

حقوق کارمندان و بازنشستگان افزایش می یابد؟

دشمن در اسارت از رزمندگان چه می خواست؟/ 6 سالی که اندازه60 سال سپری شد

محسن هاشمی : برای اولین بار ممیزی رسمی در مورد کتاب خاطرات آیت الله هاشمی اتفاق افتاد + سخنرانی ها و عکس های مراسم رونمایی از کتاب

افشاگری ضرغامی درباره یک باند نفوذ

استخدام طراح معمار در شرکت طراحان پایدار آذین البرز در البرز

استخدام ویزیتور حضوری با حقوق ثابت، پورسانت، پاداش و بیمه در مازندران

کار کثیف و بی‎شرمانه داماد خانواده با خواهرزنش

استخدام انباردار در شرکت شیرآلات ساختمانی نوبل در تهران

استخدام بازاریاب تلفنی با حقوق و پاداش در شرکت آرمان برسام وفادار در تهران

استخدام کارمند اداری با بیمه در یک شرکت معتبر در کرج

استخدام رییس دفتر فنی در شرکت نیکان سازه سدید از تهران

چهارشنبه؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره مذاکرات هسته ای

چهره شناخته شده اهالی سینما درگذشت

اظهارات گفته نشده درباره فرار پهلوی+عکس

امیرعبداللهیان توییت شبانه زد

امروز با حسین منزوی: بانوی اساطیر غزل ها

تمدید معافیت تحریمی در بخش عدم اشاعه و ایمنی هسته ای فریب کاری آمریکا است

مرحوم هاشمی رفسنجانی را نمی توان به چهارتا خیابان و پل محدود کرد/ آنقدر انقلاب را تحریف کردند که به مشاهدات خود شک کردیم

استخدام حسابدار در شرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر در اصفهان

استخدام حسابدار با بیمه در مجموعه اداری و معتبر ایران رسانک در اصفهان

استخدام رییس دفتر فنی در شرکت نیکان سازه سدید از البرز

ببینید | سعید لیلاز: آرامش از لوله توپ در می آید نه از توافق / ملت زیر بار فساد و سوءِ مدیریت له شده

تشریح برنامه های کمیته گرامیداشت 1000 شهید اصناف استان قم

استادی که هیچگاه خود را از آموختن قرآن فارغ ندانست

آمریکا ارائه تضمین و راستی آزمایی رفع تحریم ها را پذیرفت

ببینید| واکنش خاص مازیار لرستانی به شایعه ها در مورد ازدواجش/ کلاهم را هم بر می دارم

سکوت در مقابل نامه میرحسین موسوی، خودکشی سیاسی است

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | چهارشنبه 26 مرداد 1401

محمد شریعتمداری : حامی سربازان میدان و دیپلماسی بوده و هستیم

برنامه مراسم تشییع و خاکسپاری هوشنگ ابتهاج اعلام شد

اقدام عجیب عروس جوان وسط ماه عسل با همسر پولدارش!

استخدام مسئول دفتر در گروه صنعتی پیچکا در تهران

استخدام کارگر انبار با بیمه و بیمه تکمیلی در انتشارات بین المللی گاج

امریکا ارائه تضمین و راستی آزمایی رفع تحریم ها را پذیرفت

پزشکیان: چرا برجام را پاره نمی کنید؟! چرا سفره مردم را رنگین نمی کنید؟!

رییس جمهوری بر امنیت و سلامت زائران حسینی تاکید دارد

باید رسانه های حوزوی را تقویت کنیم/ حوزه قم کانون و محور تحولات عظیم در تاریخ حوزه های علمیه بوده است

سیاه پوش: عبدالکریم سروش نظر بقیه را به نام خود مصادره می کند

اسامی کاندیداهای انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران

برخورد با مدیران ناکارآمد؛ اولویت مهم دولت سیزدهم

باید رسانه های حوزوی را تقویت کنیم/

شمخانی: توافق یا حتی عدم توافق تامین کننده منافع ایران است

محمد علی پور به عنوان رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی انتخاب شد

استخدام ویزیتور حضوری با حقوق ثابت، پورسانت، پاداش و بیمه در خراسان شمالی

آمریکا ارائه تضمین و راستی آزمایی رفع تحریم ها را پذیرفت

دیدنی های تاریخ| عکس هایی از آزادگان که شاید ندیده باشید

لزوم استفاده از ظرفیت بسیج و گروه های جهادی/بسیج به12 روستا با6 هزار جمعیت آبرسانی می کند

فردا؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره مذاکرات هسته ای

سخنان مدیر حوزه های علمیه در اختتامیهاجلاسیه مدیران استانی حوزه

پاسخکده های دینی در 10 استان راه اندازی شده است

لزوم استفاده از ظرفیت بسیج و گروه های جهادی/به12 روستا با6 هزار جمعیت توسط بسیج آبرسانی می شود

چطور یک همسایه آزار نباشیم؟

ترتیل صفحه 516 قرآن/ اطاعت از رهبری+فیلم، متن و مفاهیم

بزرگترین مشکل در احیای برجام تضمین آمریکاست/ اگر دولت فکر می کند برجام به نفع مردم است، حتما آن را امضا کند

«فرمان ویژه» رییسی به دستگاه های اجرایی / هرگز دستگاهی نباید این کار را انجام دهد

نقش محوری رییس جمهور در ارتقای امید اجتماعی

برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس درباره تحولات اخیر مذاکرات هسته ای

روایتی از اعتراض چینی ها به قرارداد 25 ساله با ایران| توقف بخشی از سند ایران و چین

استخدام مسئول دفتر و منشی در آژانس تبلیغاتی حاشیه گرافیک در اصفهان

لزوم توجه ویژه به مسئله آموزش و تربیت / هرگونه خطا در آموزش و پرورش نابخشودنی است

تصمیم ویژه دولت برای بازنشستگان/ امروز تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان روشن می شود؟

فرمان ویژه رییسی به دستگاه های اجرایی

جزییات جلسه غیرعلنی فردا در مجلس درباره مذاکرات برجامی

افزایش حقوق بازنشستگان / برنامه جدید دولت چیست؟

تصاویر/ اختتامیه اجلاسیه مدیران حوزه های علمیه استانها و معاونان و مدیران ستادی

برخورداری از موضع گیری های صحیح از شاخصه های حوزه انقلابی است

قالیباف: خبرنگاران یاری رسان نمایندگان در مسیر تحول قوه مقننه باشند

فردا؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره مذاکرات هسته ای

کشمش پلوی مخلوط، غذای سنتی و محبوب را اگر میخوای خوب درست کنی اینطوری بپز

دستور رییسی: با هر شخصی و در هر جایگاهی که تخلف کرد برخورد کنید+فیلم

ضرورت تکمیل و نگهداری باغ موزه ها و یادمان های دفاع مقدس

استخدام ویزیتور حضوری با حقوق ثابت، پورسانت، پاداش و بیمه در خراسان جنوبی

استخدام رییس دفتر فنی در شرکت نیکان سازه سدید از تهران و البرز

نقص فنی لاستیک پرواز تهران-دهلی ماهان هنگام تیک آف

گزارش تصویری| مراسم رونمایی از کتاب حضور و انصراف، خاطرات سال 1378 آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور اسحاق جهانگیری و علی مطهری

کاروان پیاده روی زرندی ها برای بیست و دومین سال راهی مشهد شد

پس از جراحی موفقیت آمیز؛ هادی خانیکی به بخش منتقل شد

8 میوه کمیاب که نام آن ها را هم نشنیده اید

تماشا کنید: شکست یک وعده دیگر اقتصادی؟ / ماجرای شاخص تعدیل، موج جدید بیکاری و چوب سازمان برنامه لای چرخ اقتصاد ایران

963 حکم جایگزین حبس توسط قضات استان خراسان جنوبی صادر شد/ بررسی 496 پرونده سازمان اموال تملیکی در استان

963 حکم جایگزین حبس توسط قضات استان خراسان جنوبی صادر شد/ بررسی 496 پرونده سازمان اموال تملیکی در استان