موضوعات داغ: - حقوق بازنشستگان - بازنشستگان تامين اجتماعي - تامين اجتماعي - وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي - هواداران پرسپوليس - رتبه بندي معلمان - افزايش حقوق - ورزشگاه آزادي - افزايش حقوق بازنشستگان - پرسپوليسي ها - سياه كوه - اسوتچي - مدافع ايراني خنت - نوسازي كاميون - مذكرات وين - عبدالرضا عباسپور - درمانگر اعتياد - لوكاس پيازون - پارلمان تونس - قطبي ميان - تجارت چين - رايانش كوانتومي - مدافع سلامت

مطالب مرتبط:
پرونده بدهکاران کلان بانکی در چه مرحله ای است؟/ رییس کل دادگستری استان تهران پاسخ می دهد
استخدام کارشناس تحقیقات و بازار در اصفهان، خراسان رضوی، فارس و گیلان
استخدام کارشناس تحقیقات و بازار با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در اصفهان
استخدام کارشناس تحقیقات و بازار با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در خراسان رضوی
استخدام کارشناس تحقیقات و بازار با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در فارس
-127 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 4 تیر 1401 ساعت 20:522022-06-25سياسي

پرونده متروپل در مرحله تحقیقات مقدماتی است


رییس کل دادگستری خوزستان با اشاره به روند رسیدگی به پرونده متروپل گفت: پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و رسیدگی دقیق و کارشناسی با تکمیل تحقیقات مقدماتی در مرحله دادسرا و صدور کیفر خواست انجام می شود و پرونده به دادگاه ارسال و طبق قانون به آن رسیدگی خواهد شد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک به نقل از ایسنا، علی دهقانی در نشست خبری که امروز (4 تیرماه) به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد، ضمن گرامیداشت این هفته و سالروز شهادت دکتر بهشتی، اظهار کرد: مطبوعات وسیله ارتباط بین جامعه و مسئولین هستند که باید امانت دار باشند و قوانین و مقررات را رعایت کنند و آگاهی لازم برای اطلاع رسانی خبر به جامعه را داشته باشند.

ما نیز هم قانون خاص مطبوعات را داریم و هم شیوه خاص رسیدگی به اتهامات مطبوعاتی را.

در کنار سایر رسیدگی ها که دستگاه قضایی انجام می دهد، به موجب قانون شیوه خاصی برای رسیدگی به اتهامات مطبوعات یا جرمی که از طریق مطبوعات اتفاق افتاده صورت می گیرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وی افزود: در دوره تعالی و تحول با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه هدف بر این است که خدمتگزاری مطلوبی به مردم ارائه دهیم و با توجه به وظایفی که دستگاه قضا به عهده دارد به موجب اصل 176 قانون اساسی گستره عظیمی از خدمتگزاری در قوه قضاییه در حال انجام است.

کار ما تنها محدود به رسیدگی به دعاوی و فصل خصومت رسیدگی به شکایات نیست و در کنار رسیدگی، وظیفه پیشگیری از وقوع جرم را هم انجام می دهیم که البته این امر در کنار سایر نهادها انجام می شود.

در همین راستا، احیای حقوق عامه، گسترش عدل و آزادی های مشروع، تعقیب و مجازات مجرمین، اصلاح مجرمین و .

نیز انجام می شود.

استفاده از فناوری های نوین در دستور کار جریان دادرسی رییس کل دادگستری خوزستان گفت: مبنای اولیه اولویت ها و تأکیداتی که ریاست قوه قضاییه در ابتدای سال 1401 داشته، خدمت رسانی مطلوب به مردم است.

باید زمینه ای فراهم شود که امر خدمت رسانی در دادگستری و سازمان های تابعه به بهترین وجه انجام شود.

در خصوص برخورد کریمانه با مردم، رعایت کرامت انسانی همه مراجعین به دستگاه قضایی، ارتباط وسیع با مردم و حضور مسئولین بین مردم، کمک به دولت در معیشت، اجرای طرح های کمک کننده به معیشت مردم و به طور کلی هر آنچه که ضرورت دارد دستگاه قضایی در آن کمک کند، حمایت صورت می گیرد.

وی بیان کرد: سرعت و دقت در رسیدگی ها، تسریع اجرای احکام و استفاده از فناوری نوین در تسریع جریان دادرسی در دستور کار است؛ امروزه فناوری نوین در همه حوزه ها وارد شده است که به تسهیل امور کمک می کند.

این امر در گذشته و امسال نیز به صورت ویژه در دستور کار است تا جریان دادرسی و فرآیند رسیدگی تسهیل و کوتاه شود.

وی افزود: هدف ما این است که انتظارات و توقع مردم از دستگاه قضایی اسلامی برآورده شود.

هدف این است که قوه قضاییه، اجتماعی و مردمی باشد و از تولید و اشتغال حمایت می کنیم.

ستادی به نام ستاد پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی در دادگستری استان خوزستان داریم و هر جا که واحد تولیدی با مشکل مواجه شود و مانعی در امر تولید پیش بیاید در آن ستاد پیگیری می شود.

صیانت از بیت المال در عرصه های ملی آب و خاک دهقانی با اشاره به لزوم حفظ و صیانت اراضی ملی بیان کرد: در بحث حفاظت و صیانت از حقوق بیت المال در اراضی ملی، صیانت از بیت المال در عرصه ملی چه آب و چه خاک باشد، در شورای حفاظت و صیانت حقوق بیت المال بررسی می شود.

این شورا با حضور دستگاه های مسئول و نهادهای امین تشکیل می شود و با اقدامات و راهکارهای پیشگیرانه بنا بر این است که به حقوق بیت المال تجاوزی صورت نگیرد.

رییس کل دادگستری خوزستان یادآور شد: با وجود همه کمبودها چه در حوزه نیروی انسانی و چه تجهیزات، با تلاش های شبانه روزی خدمت رسانی مطلوبی در حال ارائه است.

هر آسیب و چالشی در جامعه منشأ تولید بسیاری از پرونده ها است که برای رسیدگی به دستگاه قضا می آیند.

برای رفع کمبود نیروی انسانی ،سال گذشته آزمون استخدامی برگزار شد و 776 نیروی اداری استخدام می شوند.

با وجود همه این کمبودها در سال 1400، 505 هزار و 780 فقره پرونده یکتا به دستگاه وارد شد.

این پرونده ها در دادسرا رسیدگی می شوند که با صدور کیفرخواست در دادگاه مطرح و اگر اعتراضی باشد نیز در دادگاه تجدیدنظر دوباره رسیدگی می شوند و وقتی پرونده ای به مرحله قطعی رسید وارد مرحله اجرای احکام می شود.

پرونده های یکتا پرونده هایی هستند که یک بار به دستگاه قضایی وارد شده اند و ورود به واحدهای دیگر احتساب نشده است.

مختومه شدن بیش از 207 هزار پرونده در سه ماهه اول امسال وی گفت: آمار پرونده هایی که به همه واحدهای دستگاه قضایی وارد شده در سال 1400 یعنی فقره های غیریکتا، 821 هزار و 724 پرونده بود و 824 هزار و 292 فقره پرونده مختومه نیز داشتیم.

یعنی علاوه بر میزان پرونده ای که وارد شد، 2 هزار و 568 فقره از پرونده های مربوط به سنوات گذشته نیز کسر شد.

دهقانی بیان کرد: در سه ماهه اول امسال با تلاش های صورت گرفته، از 202 هزار و 611 فقره پرونده وارده به دستگاه قضایی، 207 هزار و 534 فقره مختومه داشتیم یعنی علاوه بر اینکه به این پرونده ها اضافه نشد، قریب به 5 هزار پرونده از آمار سنوات استان خوزستان کسر شد.

وی افزود: هر چند در سه ماهه اول امسال نسبت به سه ماهه اول سال گذشته افزایش پرونده های وارده داشتیم و معمولاً هم در سه ماهه اول سال با توجه به تعطیلات و دیگر دلایل معمولاً افزایش داریم، اما خوشبختانه با تلاش همکاران با وجود افزایش وارده حدود 6 درصدی نسبت به سال گذشته، عملکرد حدود 5 هزار پرونده مثبت بوده است.

رییس کل دادگستری خوزستان گفت: در مقایسه با سه ماه اول سال گذشته، بالغ بر 20 هزار فقره پرونده اضافه کردیم اما در سه ماهه اول امسال علاوه بر اینکه آمار پرونده های وارده 6.

6 درصد افزایش داشت، توانستیم علاوه بر میزان وارده ها حدود 5 هزار فقره نیز کسر کنیم.

افزایش ابلاغ های الکترونیک وی با اشاره به اینکه ابلاغ الکترونیک برای تسهیل در جریان دادرسی انجام می شود، افزود: امروزه در دستگاه قضا با استفاده از همین فناوری نوین، اگر خود مردم تمایل داشته باشند و اعلام کنند می توانیم دادرسی از راه دور برگزار کنیم و زمینه آن فراهم است.

در زندان های ما برای اینکه زندانی برای حاضر شدن در جلسه دادگاه از زندان خارج نشود، این زمینه برای دادرسی الکترونیکی فراهم است و ضرورتی به انتقال زندانی به شعب نیست.

برای مردم هم می توانیم این کار را انجام دهیم اما در صورتی که خود آن ها تمایل داشته باشند.

این موضوع در سامانه ثنا ثبت می شود و تمام اوراق قضایی به موبایل شخص ارسال می شود و در یک لحظه اوراق قضایی ابلاغ می شود و فرآیندی که باید به صورت فیزیکی انجام می داد به صورت الکترونیک انجام می شود.

در همین خصوص، افزایش درصد ابلاغ الکترونیک و دادرسی الکترونیکی در زندان داشته ایم.

وی یادآور شد: در بحث برخورد با زمین خواری تلاش کردیم معضلات استان خوزستان را شناسایی کنیم.

برنامه مدونی تدوین شده و به همه حوزه ها ابلاغ شده است و هدف گذاری را رصد می کنیم.

ابلاغ برنامه واحد برخورد با جرائم خشونت آمیز رییس کل دادگستری خوزستان در خصوص نحوه رسیدگی به جرائم خشونت آمیز نیز افزود: در برخورد قاطع و اثرگذار با جرائم خشونت آمیز برنامه واحدی ابلاغ کردیم تا به صورت قاطع با کسانی که مرتکب این جرم ها می شوند، برخورد شود.

ضمن برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی، شعب ویژه ای نیز قبلاً به این منظور تعیین شده اند.

دهقانی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال گذشته بیان کرد: در سال 1400، یک هزار و 154 هکتار از اراضی ملی با احکام دستگاه قضایی استان خوزستان به بیت المال بازگردانده شد.

در سه ماهه اول سال 1401 نیز حدود 100 هکتار از اراضی ملی اعاده شد.

وی افزود: در سه ماهه اول امسال در ستاد پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی، با تلاش های صورت گرفته سه واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشتند.

در سال گذشته نیز 42 جلسه و 57 مصوبه داشتیم و در سه ماهه اول امسال نیز 9 جلسه و 10 مصوبه داشته ایم.

وی با ارائه گزارشی از آزادسازی بستر رودخانه ها در استان خوزستان گفت: در بحث تجاوز به حریم آب ها در سال گذشته، 272.

5 هکتار از این بسترها آزادسازی شد.

در سه ماهه اول امسال نیز 71 هکتار آزادسازی شده است.

صلح و سازش در 76 پرونده قصاص رییس کل دادگستری خوزستان عنوان کرد: در حوزه شورای حل اختلاف و ترویج فرهنگ حسنه صلح و سازش، از سال گذشته تاکنون 76 پرونده که در آن حکم قطعی قصاص صادر شده و در مرحله اجرا بودند با تلاش اعضای شورای حل اختلاف و بزرگواری اولیای دم به سازش منجر شدند و محکومان توانستند به زندگی بازگردند.

از این تعداد، 17 مورد مربوط به سه ماهه اول امسال بوده است.

میزان مصالحه پرونده های فاقد سازش در شورای حل اختلاف در سال گذشته 30 درصد بوده که در سه ماهه اول امسال این عدد به 42 درصد افزایش پیدا کرده است.

در مجموع در سه ماهه اول امسال بیش از 2 هزار فقره پرونده منتهی به سازش شد.

دهقانی بیان کرد: در پرونده های کثیرالشاکی با توجه به تأکیدات رییس قوه قضاییه مبنی بر افزایش جریان رسیدگی، باید تدبیری کرد که مردم یا مالباختگان به حق خود برسند.

با تدابیر انجام شده حدود 80 هزار نفر از مالباختگان در پرونده های کثیرالشاکی که مربوط به صندوق های خانگی بوده اند، پول خود را دریافت کردند.

تلاش برای استفاده از مجازات های غیر از زندان وی با اشاره به رویکرده قوه قضاییه در خصوص مجازات زندان عنوان کرد: رویکرد ما بر این است که از مجازات زندان در حد ضرورت استفاده کنیم و تا حد امکان اگر می شود از مجازات غیر از زندان استفاده شود؛ البته برای جرائمی که خیلی آسیب آنچنانی به جامعه وارد نمی کند نه جرائم خطرناک.

این رویکرد در دستور کار است که جمعیت کیفری استان خوزستان را کاهش دهیم و اقدامات خوبی نیز در این خصوص انجام شده است.

رییس کل دادگستری خوزستان ادامه داد: برای بازپروری و اصلاح مجرمین، زندان برنامه های متنوعی دارد و اقدامات خوبی انجام می شود.

در حوزه حرفه آموزی و اشتغال، برای 50 درصد از مددجویان زندان ها زمینه اشتغال فراهم شده است و بازگشت اصلاحی آنان به جامعه در حال انجام است.

آزادی 377 زندانی جرائم غیر عمد وی افزود: در سال گذشته با کمک ستاد دیه و خیرین و گذشت شکات، 377 نفر از زندانیانی که به واسطه جرائم غیرعمد و نداری در زندان بودند، از زندان آزاد شدند.

میزان بدهی این زندانیان 160 میلیارد تومان بود که به مبلغی از آن حکم اعسار داده شد و مبلغی را نیز ستاد دیه و خیرین پرداخت کردند و از مبلغ دیگر نیز شکات گذشتند تا زمینه آزادی فراهم شد.

در سه ماهه اول امسال نیز 33 نفر با همین فرآیند آزاد شدند.

این 33 نفر در ماه مبارک رمضان در جشن گلریزان آزاد شدند.

68 نفر نیز از زندانیان جرائم غیرعمد در سه ماهه اول امسال آزاد شدند.

دهقانی با اشاره به شرایط فضای فیزیکی زندان ها گفت: زندان باید فضای لازم را برای اجرای برنامه های اصلاحی داشته باشد؛ سرانه فضای فیزیکی در حال حاضر 5.

5 متر است که با اقدامات خوب عمرانی این فضا به 7 متر افزایش پیدا خواهد کرد.

وی در خصوص استفاده از پابند الکترونیکی برای محکومان به حبس، گفت: در راستای سیاست کاهش جمعیت زندان ها، رشد 293 درصدی در استفاده از پابند الکترونیکی داشته ایم.

رییس کل دادگستری خوزستان افزود: اداره کل پزشکی قانونی خوزستان نیز در مکانیزه شدن و تسریع در خدمات پزشکی قانونی، رتبه اول کشوری را در حوزه پژوهش داشت.

وی یادآور شد: در حوزه تعزیزات نیز حدود 26 هزار پرونده در سال گذشته وارد شد و به همین میزان نیز مختومه شد.

در سه ماهه اول امسال بالغ بر 6 هزار فقره پرونده رسیدگی شد که حدود 79 میلیارد تومان جزای نقدی داشت.

پرونده متروپل در مرحله تحقیقات مقدماتی است دهقانی با اشاره به روند رسیدگی به حادثه متروپل با تسلیت این حادثه ادامه داد: پرونده متروپل دارای ابعاد مختلفی است؛ در قوانین و مقررات، هم قوانین نظام مهندسی و کنترل ساختمان و هم شهرداری مشخص شده است.

وقتی بنا احداث می شود از زمان صدور مجوز تا مراحل اتمام آن وظایف و نظارت هایی در ابعاد فنی وجود دارد و همه آن ها که مسئول هستند باید به وظیفه خود عمل کنند.

بنابراین این پرونده از نظر فنی و تخصصی ابعاد مختلفی دارد.

وی گفت: پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و رسیدگی دقیق و کارشناسی با تکمیل تحقیقات مقدماتی در مرحله دادسرا و صدور کیفر خواست انجام می شود و پرونده به دادگاه ارسال و طبق قانون به آن رسیدگی خواهد شد.

رییس کل دادگستری خوزستان گفت: تشخیص علنی بودن یا نبودن دادگاه بر عهده همان دادگاه است.

ابعاد این قضیه باید از جهات مختلف بررسی شود و قطعا و یقینا با کسانی که در این حادثه مقصر باشند و به نحوی موجب وقوع این حادثه شده اند بدون تعارف برخورد می شود.

در صورتی که حکم قطعی صادر شود، اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد و حتما مردم را در جریان امور قرار می دهیم.


کلید واژه ها: رسیدگی - پرونده - تحقیقات - مقدماتی - مطبوعات - روند - دادگستری خوزستان - رییس کل دادگستری - مرحله - قانون - صدور کیفر خواست - اتهامات - قوانین و مقررات - هفته قوه قضاییه - دستگاه قضایی - سالروز شهادت - روند رسیدگی - اطلاع رسانی - قضایی - جامعه - کیفر خواست - قوه قضاییه - علی دهقانی - گرامیداشت - نشست خبری - شیوه - دادگستری - هفته - کارشناسی - مسئولین

آخرین اخبار سرویس:
انتقاد تند کاشی از لیلاز : برای شرارت معبد می سازیم

ساخت 30 هزار واحد ارزان برای تهرانی ها

تبیین و روشنگری اخبار یکی از وظایف و اصول حرفه ای اصحاب رسانه است

از ورود فاضلاب تا ریختن نخاله و گرفتن ماهی با برق؛ بلایی نیست که در اهواز سر کارون نیاورده باشند و باز هم دست بردار نیستند/ کارون انتقام خودش را می گیرد (فیلم)

تبیین و روشنگری اخبار یکی از وظایف و اصول حرفه ای اصحاب رسانه است

شخصیت های علمی جرجان زمین به عنوان سرمایه علمی در حال فراموشی است

شخصیت های علمی جرجان زمین به عنوان سرمایه علمی در حال فراموشی است

پرچم ضریح اباعبدالله الحسین(ع) در سی سخت/روایتی از اقدامات جهادی تیپ 48 فتح در 2 بحران سی سخت

اسماعیلی: عضویت در سامانه جامع رسانه ها اختیاری و به منظور تسهیل امور حمایتی است

معاملات صوری پشت نقاب کارتخوان ها / گلایه های اصناف از نادیده گرفتن عدالت مالیاتی

فال روزانه | فال امروز شنبه 29 مرداد 1401 | چه چیزی در انتظار شماست ؟

توصیف «استاد شهیدی پور» در بیان فعالان قرآنی / از خادم نمونه قرآن تا دایرهالمعارف قرآنی

نماینده ولی فقیه در سپاه: رمز موفقیت دولت سیزدهم مَحرم دانستن مردم است

ترتیل صفحه 519 قرآن/ نزدیک تر از رگ گردن+فیلم، متن و مفاهیم

نذری که بین المللی شد!/اینجا دلتان را به ضریح اباعبدالله کوک بزنید

هیچ نقطه امنی برای رژیم صهیونسیتی وجود ندارد

رابطه سیاه زن شوهردار با فروشنده بوتیک لباس | آرش وقتی فهمید دنیا را خبر کرد!

فال حافظ روزانه | فال حافظ امروز شنبه 29 مرداد 1401 به همراه تفسیر دقیق

هشدار مجلس به همه وزرا : این کار را چند روزه انجام ندهید ، حتما استیضاح می شوید

تصمیم تازه وزارت کشور درخصوص لایحه جامع انتخابات

خبرنگاران مهم ترین ستون تشکیل جامعه نوین اسلامی هستند

طرح قانونگذاران آمریکایی برای دائمی کردن یک قانون تحریمی علیه ایران

واکنش ایران به انتخابات کنیا

نقش آفرینی با احساس تعزیه خوان عراقی و هجوم مردم برای کمک به امام حسین

مطالبه گران به انتصاب مدیران ناکارآمد ورود کنند

اختلاف بر سر جیران بالا گرفت / آرشیو سریال هم حذف شد

تکیـه ای که یک شاهزاده قاجاری آن را ساخت

واکنش شورای عالی امنیت آمریکا به برجام

پاسخ کوبنده مجلس به نامه روسای سابق بانک مرکزی

میراث گرانبهای آیت الله تسخیری چه بود؟

استخدام شرکت دانا نویان

خبر قالیباف برای جانبازان اعصاب و روان

در گفت وگوی احمد راستینه با وزیر نیرو در مورد رفع مشکل آب شرب شهر کرد چه گذشت؟

سوگواره شعر عاشورایی یک پلک کربلا

مستند تفنگچی های پاوه؛ برگی از تاریخ انقلاب اسلامی ایران

رزمایش خادمین زائران اربعین حسینی / گزارش تصویری

انتقاد صداوسیما از رییسی! + فیلم

روایت یک دانشجوی بی بضاعت از مراجعه به صندوق رفاه دانشجویان

چه کسی کودتا کرد؟ | تحلیل سعید حجاریان از 28 مرداد 32

دور جدید نشست آیت الله رییسی با نمایندگان به شیوه جدید آغاز شد

ساخت تجهیزات نیروگاهی در شرایط سخت تحریم

مدیران آذربایجان غربی به دنبال جذب اعتبارات ملی باشند/ خدمات دولت به اطلاع مردم برسد

فیلم| تبلیغ نوین؛ شما هم دعوتید

ارائه خدمات پزشکی رایگان به هزار نفر توسط قرارگاه امام رضا(ع) در گلوگاه

اجرای رتبه بندی معلمان از اولویت های مهم کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری است

عجیب اما واقعی/ یک شرکت به ازای هر ایرانی یک میلیون تومان تخلف کرده

مدیران استان آذربایجان غربی به دنبال جذب اعتبارات ملی، باشند/ خدمات دولت به اطلاع مردم برسد

استخدام گروه صنعتی شفق دانا

شب شعر عاشورایی در سنگر

هیچ نقطه امنی برای رژیم صهیونسیتی وجود ندارد

فیلم | اهدای خون توسط نماینده ولی فقیه در سمنان

قیمت آپارتمان در خیابان مصدق تهران چقدر است؟

فیلم| اولین دوره معرفتی_تشکیلاتی اسلام ناب طلبگی خواهران

واکنش عباس عبدی به سخنان لیلاز در حمایت از ساخت بمب هسته ای

برگزاری یادواره شهدا نوعی جهاد تبیین و تلاش برای پاسداشت ارزش هاست

با اقدامات دولت رییسی، به توافق برجام نیازی نداریم

مادر سردار شهید فتح الهی به فرزند شهیدش پیوست

قدرت موشکی کشورمان خاری بر چشم دشمنان

طحان نظیف: مجلس بدون شورای نگهبان بی اعتبار است

مادر سردار شهید فتح الهی به فرزند شهیدش پیوست

ماجرای قبولی در رشته پزشکی با رتبه 120هزار

ثبت نام بیش از 200 ناظر افتخاری برای همکاری با بازرسی کل استان ایلام

واکنش عباس عبدی به سخنان اتمی لیلاز/تحلیل که قرص مسکن نیست

تخلف مالی یک شرکت | به ازای هر ایرانی یک میلیون تومان | توزیع رانت بالغ بر 91هزار میلیارد تومان

بازدید رییس کل دادگستری استان کرمان از مناطق سیل زده راور + تصاویر

مدیران به اولویت های سند آمایش استان سمنان توجه کنند

اعلام تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ترکیه

شستا و صدر تامین با رویکرد هم افزایی از توسعه ذوب آهن حمایت می کنند

مادر داماد با دمپایی وسط عروسی به جان داماد افتاد! +فیلم

سردار پاک پور: ایجاد و تقویت صلح و دوستی مهم ترین هدف مسابقات تک تیراندازی 2022 است

سردار پاک پور: ایجاد و تقویت صلح و دوستی مهم ترین هدف مسابقات تک تیراندازی 2022 است

پشیمانم، مرا ببخشید

کاروان راهیان نور از شهرستان شاهرود به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شود

دروازه عاشقی| 48 گیت در مرز شلمچه برای تردد زائران آماده است

استخدام شرکت دانا پیروز کیش

کرانه باختری هم در حال مسلح شدن علیه صهیونیست هاست

دروازه عاشقی| 48 گیت در مرز شلمچه برای تردد زائران آماده است

استخدام آموزشگاه دانا سخن

همه زوجین نابارور بیمه می شوند

نامه سرگشاده همسر تاج زاده به رییس قوه قضاییه

پرسش های زیدآبادی از محسنی اژه ای

فرح پهلوی فکر می کند مردم ایران منتظر او هستند! +ویدئو

ایجاد و تقویت صلح و دوستی مهم ترین هدف مسابقات تک تیراندازی 2022 است

خبرنگاران افسران مقابله با جنگ نرم هستند

حضور خطرناک ناوشکن چینی در محل رزمایش موشکی تایوان

محوریت مسجد؛ در تقابل جبهه حق و جبهه باطل است

تصاویر/ دیدار اعضای هیئت مدیره ژنتیک ایران با آیت الله اعرافی

تصاویر/ دیدار محمد مایگا رییس طریقت صوفی تیجانیه بورکینافاسو با آیت الله اعرافی

معبد نحسی به نام واقعیت | نقد جواد کاشی به گفته های لیلاز

ایجاد و تقویت صلح و دوستی مهم ترین هدف مسابقات تک تیراندازی 2022 است

ایجاد و تقویت صلح و دوستی مهمترین هدف مسابقات تک تیراندازی 2022 است

نامه سرگشاده همسر تاج زاده به رییس قوه قضاییه

اعتماد به آمریکا در روابط بین الملل معنی ندارد

چرا فقط جانبازان باید ماشین خارجی سوار شوند؟

خطیب جمعه اصفهان: نیاز چندانی به برجام نداریم

اعزام کاروان راهیان نور شاهرود به مناطق عملیاتی غرب کشور

کرانه باختری در حال مسلح شدن علیه صهیونیست هاست

به خبرنگاران به عنوان افسران جهاد تبیین نیاز داریم/ خبرنگاران ستون های اصلی تشکیل تمدن نوین اسلامی هستند

شنبه بزرگترین پایانه زیرزمینی قطارهای شهری افتتاح می شود

ببینید | رگبار تابستانی مهمان ایلام شد

پرونده متروپل در مرحله تحقیقات مقدماتی است

پرونده متروپل در مرحله تحقیقات مقدماتی است