مطالب مرتبط:
تمدید زمان ثبت نام طرح ولایت دانشجویی 1401
شرایط ثبت نام خوابگاه های علم وصنعت اعلام شد / آغاز ثبت درخواست از امروز
مهلت ثبت نام خوابگاه های دانشگاه الزهرا (س) اعلام شد
دستفروشان در این سایت ثبت نام کنند
مهلت پیش ثبت نام خوابگاههای دانشجویی دانشگاه الزهرا برای امتحانات
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 4 خرداد 1401 ساعت 18:022022-05-25دانش

راهنمای جامع ثبت نام خوابگاه های دانشجویی+آدرس سایت های ثبت نامی


ثبت نام برای خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه های سراسری و آزاد اسلامی در سامانه های الکترونیکی شامل سامانه جامع گلستان و آموزشیار انجام می شود، - های الکترونیکی دانشگاه ها و هم چنین با بیشتر شدن تعداد واحدهای دانشگاهی و دانشجویان، بسیاری از موسسات و دانشگاه ها در صدد ارائه خدمات الکترونیکی و کاهش مراجعات حضوری به واحدهای اداری دانشگاهی هستند.

دانشگاه ها به منظور ارائه خدمات الکترونیکی، سامانه هایی را راه اندازی کرده و به دانشجویان معرفی می کنند که سامانه جامع گلستان را می توان گسترده ترین سیستم دانشجویی معرفی کرد.

سایت گلستان عمدتا برای دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه های سراسری کاربرد داشته و استفاده می شود.

دانشجویان با استفاده از این سامانه بدون نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه می توانند امور دانشجویی و دانشگاهی خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند که یکی از این امور مربوط به ثبت نام برای دانشگاه آزاد اسلامی" به عنوان بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان، نیز می توانند با مراجعه به سامانه آموزشیار برای استفاده از خوابگاه ثبت نام کنند.

دانشگاه های ارائه دهنده خدمات سیستم جامع دانشگاهی گلستان سیستم جامع دانشگاهی گلستان برای ارائه خدمات الکترونیکی دانشجویان دانشگاه های سراسری استفاده می شود.

دانشجویان هر یک از دوره های دانشگاه های سراسری باید برای انجام امور دانشجویی، وارد صفحه شخصی خود در سایت گلستان شده و نسبت به انجام درخواست های خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است که زیرساخت سامانه جامع گلستان هر یک از دانشگاه ها از هم جدا بوده و دانشجویان دانشگاه ها برای ورود به پرتال خود باید به سامانه مربوط به دانشگاه خود مراجعه کنند.

در ادامه انواع دانشگاه های ارائه دهنده خدمات دانشجویی سیستم جامع گلستان ارائه شده است.

البته تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از سامانه گلستان بهره مند نیستند.

برخی از این دانشگاه ها از سامانه گلستان و تعداد کثیری از سامانه اختصاصی دانشگاه خود استفاده می کنند.

دانشجویان دانشگاه های سراسری، فرهنگیان، برخی از دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور به منظور انجام امور دانشگاهی و آموزشی خود باید وارد سامانه جامع گلستان دانشگاه خود شوند.

سامانه گلستان، سامانه ای یکپارچه برای دانشجویان این دانشگاه ها بوده اما لینک ورود دانشجویان هر یک از این دانشگاه ها با دیگری متفاوت است.

راهنمای درخواست های مربوط به خوابگاه در سامانه گلستان مرحله 1 : پس از ورود به سامانه گلستان از قسمت خوابگاه در منوی اصلی وارد بخش امور مرتبط با خوابگاه شوید.

مرحله 2 : برای ثبت نام در خوابگاه ابتدا باید از منوی خوابگاه گزینه اطلاعات خوابگاهی دانشجو را انتخاب نموده و سپس صفحه زیر برای شما به نمایش در می آید که شامل مشخصات و اطلاعات شخصی دانشجو از قبیل اطلاعات مرتبط با محل سکونت و همچنین وضعیت شغلی و خانواده وی میباشد.

پس از تکمیل و تایید اطلاعات مذکور از طرف دانشجو، این اطلاعات توسط مدیریت خوابگاه های دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید مدیریت، دانشجویان قادر به ثبت نام و تقاضای دریافت اتاق به صورت انفرادی و یا گروهی خواهند بود.

مرحله 3 : در این مرحله پس از مطالعه آیین نامه و مقررات مرتبط با خوابگاه در کادر های که مشخص شده کلیک کنید و پس از انتخاب موارد مذکور گزینه اعمال تغییرات در پایین صفحه را انتخاب کنید.

توجه : در صورت عدم پرداخت هزینه خوابگاه ترم جاری و عدم تایید مدیریت، ثبت درخواست خوابگاه امکانپذیر نیست.

ثبت نام گروهی خوابگاه مرحله 1 : از منوی خوابگاه گزینه درخواست گروهی خوابگاه را انتخاب کنید.

مرحله 2 :در این فرم اگر شما به عنوان نماینده گروه مراجعه کرده اید در آیتم تعریف گروه با با وارد کردن شماره دانشجویی به عنوان نماینده، گروه و تعداد اعضا را مطابق ظرفیت اتاق ها مشخص نمایید.

تذکر : در صورت انتخاب تعداد اعضا کمتر از ظرفیت اتاق، بصورت مکانیزه و از بین دانشجویان فاقد گروه تکمیل ظرفیت صورت می گیرد.

مرحله 3 : برای این منظور وارد زیر صفحه پذیرش اعضا شده و بر روی ایجاد کلیک نموده و در پنجره باز شده شماره دانشجویی هر یک از اعضا گروه را وارد نموده و پس از کلیک بر روی دکمه بررسی تغییرات و اطمینان از صحت مشخصات عضو جدید بر روی دکمه ایجاد کلیک نمایید، این روند را تا ثبت نمودن همه اعضای گروه ادامه دهید.

نکته برای انجام تأایید عضویت، هر کدام از اعضاء باید وارد سیستم شده و توسط پردازش درخواست گروهی خوابگاه و از زیر صفحه پذیرش اعضاء ابتدا شماره گروه مورد نظر را وارد کرده و پس از جستجو در جدول مربوط به مشخصات اعضای گروه و ستون وضعیت پذیرش باید عضویت خود را تایید (بلی) کنند.

مرحله 4 : پس از ثبت گروه برای مشخص نمودن اولویت خوابگاه (خوابگاه پیشنهادی) وارد صفحه تعریف اولویتها شده و بر روی ایجاد اولویت جدید کلیک نموده و در پنجره باز شده، شماره خوابگاه پیشنهادی را به ترتیب اولویت با استفاده از کلید (؟) واقع در جلوی فیلد شماره خوابگاه انتخاب نموده و دکمه ایجاد را کلیک نمایید سپس برای ثبت خوابگاه پیشنهادی، بعدی به همان ترتیب عمل کنید.

نکته : عدم تایید وضعیت پذیرش هر یک از اعضاء گروه ها در مهلت تعیین شده به منزله انصراف از عضویت در آن گروه می باشد و سیستم نسبت به جایگزینی دانشجوی دیگری در آن گروه اقدام خواهد نمود.

انتخاب خوابگاه و ظرفیت اتاقها توسط دانشجو بصورت پیشنهادی است و لذا انتخاب نهایی بر اساس ظرفیتها و محدودیتها و با حفظ ترکیب اعضاء گروهها بصورت مکانیزه توسط سیستم انجام می گیرد.

پرداخت ودیعه خوابگاه مرحله 1 : از منوی خوابگاه گزینه پرداخت الکترونیکی ودیعه را انتخاب کنید.

مرحله 2 : پس از ورود به صفحه جدید با انتخاب گزینه مشاهده وضعیت بدهی ها و پرداخت ها وضعیت پرداخت های شما و جزییات هزینه ها برای شما به نمایش در می آید و با کلیک بر روی علامت بانک وارد درگاه پرداخت بانک می شوید.

مرحله 3 : پس از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی بانک مشخصات کارت بانکی خود را وارد کرده و سپس گزینه پرداخت را انتخاب کنید.

اطلاعات ضروری برای پرداخت الکترونیکی ضروری است پیش از اقدام به پرداخت الکترونیکی اطلاعات ذیل از کارت مورد استفاده در دسترس باشد: 1.

شماره کارت (شماره 16 رقمی که بر روی کلیه کارت های بانکی حک شده است) 2.

رمز اینترنتی کارت/رمز دوم (جهت دریافت رمز اینترنتی مربوط به کارت خود می بایست تنها با مراجعه به یکی از پایانه های خودپرداز بانک صادرکننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتی دریافت نمایید.

) 3.

کد cvv2 (در صورتی که شماره 3 یا 4 رقمی cvv2در پشت یا روی کارت شتاب مورد استفاده شما حک نشده است با مراجعه به یکی از پایانه های خودپرد ازبانک صادرکننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتی دریافت نمایید.

) 4.

تاریخ انقضاء کارت مشاهده گزارش برای دانشجویانی که پرداخت اجاره بهای خود را ثبت کرده باشند فعال می گردد و گواهی برای ایشان قابل مشاهده خواهد بود.

راهنمای ثبت نام خوابگاه برای دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه تهران این راهنما بمنظور تشریح فرایند درخواست خوابگاه برای دانشجویان جدیدالورود تدوین شده است.

دانشجویان لطفاً برای تسریع در روند فرایند مراحل را با دقت انجام دهند و به نکات گفته شده توجه نمایند.

همچنین به منظور راحتی در انجام فرایند ثبت درخواست، فلوچارت مسیرها مشخص شده است.

1- ورود به سیستم (مخصوص دانشجویان جدیدالورودکارشناسی / دکتری عمومی دامپزشکی) دانشجویان غیر بومی (شهرستانی)، در صورت تمایل برای دریافت خوابگاه و استفاده از امکانات خوابگاهی دانشگاه در بازه ثبت نام آموزشی در مرحله عملیات درخواست خوابگاه از بخش تقاضای خوابگاه درخواست خود را ثبت نمایید.

بدین منظور از طریق لینک https://reg.

ut.

ac.

ir" وارد صفحه ثبت نام شده و در همان صفحه، کادر اول از سمت راست ثبت نام کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی را انتخاب نمایید تا وارد صفحه شوند.

بعد از ورود به صفحه، در صورت تمایل برای دریافت خوابگاه (دانشجویان غیر بومی) با انتخاب گزینه بله در ردیف 7، روی ردیف 8 (گزینه عملیات درخواست خوابگاه) کلیک نمایند تا وارد صفحه شوند.

2- ورود به سیستم (دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری) دانشجویان گرامی، برای ثبت درخواست تمدید خوابگاه پس از ورود به سیستم آموزش به آدرس ، از منوی دانشجویی، منوی خوابگاه منوی درخواست گروهی / تکی خوابگاه منوی درخواست و سپس پردازش عملیات درخواست خوابگاه را انتخاب نمایند.

3- درخواست اتاق دانشجویان گرامی، پس از ورود به پردازش عملیات درخواست اتاق توسط دانشجو چنانچه دانشجوی غیر بومی هستند، ابتدا باید اتاق خود را انتخاب نمایند.

بدین منظور گزینه درخواست اتاق را از صفحه انتخاب کنند.

4- انتخاب مجموعه خوابگاه و خوابگاه با کلیک بر روی ردیف درخواست اتاق به فرم درخواست اتاق توسط دانشجو وارد می شوند که با انتخاب مجموعه خوابگاه و خوابگاه، درخواست خود را ثبت نمایند.

پس از آن لیست اتاق ها به همراه اطلاعات تعداد ساکنین فعلی و همچنین وضعیت ظرفیت اتاق های خوابگاه انتخابی نمایش داده می شود.

دانشجویان پس از نمایش لیست اتاق های خوابگاه می توانند با کلیک بر روی عدد نمایش داده شده در ستون تعداد ساکنین اتاق، مشخصات ساکنین فعلی اتاق و همچنین اجاره بهای اتاق را مشاهده نمایند.

5- رزرو اتاق یا لغو اتاق رزرو شده دانشجویان بمنظور رزرو نمودن اتاق، می بایست روی لینک عدم انتخاب کلیک نمایید تا به حالت انتخاب تغییر وضعیت دهد.

(در صورت انصراف، کافی است روی لینک انتخاب کلیک نمایید تا به وضعیت عدم انتخاب تغییر وضعیت دهد.

و یا اینکه در بالای فرم درخواست خوابگاه گزینه حذف را انتخاب کنید).

6- پرداخت ودیعه الکترونیکی خوابگاه پس از انتخاب اتاق باید ودیعه مربوط به خوابگاه را پرداخت نمایید.

بدین منظور گزینه پرداخت ودیعه را از صفحه درخواست انتخاب کنند تا وارد درگاه پرداخت الکترونیکی شود.

7- پرداخت الکترونیکی اجاره بها پس از پرداخت ودیعه، به فرم عملیات درخواست توسط دانشجو وارد شده و ردیف پرداخت الکترونیکی اجاره بها را انتخاب کنید پس از کلیک روی گزینه انتخاب به فرم پرداخت های الکترونیکی بابت خوابگاه وارد شده و سپس با انتخاب دلیل پرداخت با کلیک روی لوگوی بانک، به صفحه پرداخت بانک وارد شده و اقدام به پرداخت الکترونیکی اجاره بها نماید.

توجه نمایید که هنگام پرداخت بایستی دلیل پرداخت خود را مشخص نمایند.

راهنمای ثبت نام خوابگاه های دانشگاه علامه طباطبایی 1400-1401 از دانشجویان غیربومی روزانه متقاضی و مجاز به استفاده از خوابگاه های دانشجویی، در نیمسال دوم (سال تحصیلی 1401-1400)، تقاضا می شود برای ثبت نام خوابگاه به شرح ذیل اقدام فرمایند: 1) نحوه واگذاری خوابگاه پیرو اطلاعیه شماره یک، دانشجویان غیربومی روزانه شامل؛ مقطع دکتری ورودی 1398، 1399 و 1400، کارشناسی علوم ورزشی و کارشناسی ارشد 1399 و 1400 بعد از درخواست خوابگاه از طریق سامانه گلستان به آدرس ems.

atu.

ac.

ir و تایید آن طبق فرآیند زمانبندی ذیل اقدام به ثبت اتاق نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویان واجد شرایط اعلامی (طبق بند 1-1 نحوه واگذاری خوابگاه) که در نیمسال جاری در سامانه گلستان ثبت نام خوابگاه نموده و ساکن بوده اند برای تمدید اسکان خود می توانند پس از بازگشایی به مسئولین محترم خوابگاه ها به دانشکده خود مراجعه فرمایند.

مراحل انتخاب اتاق برای دانشجویان روزانه: با ورود به سامانه خوابگاهی گلستان از منوی خوابگاه و انتخاب گزینه عملیات درخواست خوابگاه توسط دانشجو ابتدا کارت واکسیناسیون خود را بارگزاری نموده و سپس در صفحه باز شده دو فرم موجود را به طور دقیق تکمیل نمایید.

در مرحله بعد با انتخاب گزینه پرداخت الکترونیکی هزینه رفاهی و انتخاب نوع پرداخت مبلغ یک میلیون ریال پرداخت شود (صرفا دانشجویان مقطع روزانه) و در مرحله آخر با انتخاب درخواست خوابگاه اتاق خود را ثبت نموده و پرداخت آنلاین کنند.

مراحل انتخاب اتاق برای دانشجویان شبانه: با ورود به سامانه خوابگاهی گلستان، از منوی خوابگاه و انتخاب گزینه عملیات درخواست خوابگاه توسط دانشجو، ابتدا کارت واکسیناسیون خود را بارگزاری نموده سپس دو فرم نمایش داده می شود که می بایست به طور دقیق تکمیل شود، در مرحله بعد با انتخاب گزینه درخواست خوابگاه با انتخاب گزینه عملیات درخواست خوابگاه توسط دانشجو برای دانشجویان جدید الورود، اتاق مورد نظر انتخاب و نسبت به پرداخت آنلاین اقدام و رسید پرداخت تحویل مسئول خوابگاه شود.

3-1- طبق بخشنامه شماره 20719/130 مورخ 1396/12/21 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم کلیه دانشجویان در ابتدای هرنیمسال تحصیلی و قبل از ورود به خوابگاه دانشجویی ملزم به پرداخت نقدی اجاره بها هستند.

4-1-لازم به ذکر است ثبت نام با پرداخت آنلاین شهریه و یا دریافت رسید پرداخت الکترونیکی قطعی محسوب میشود.

5-1- همه مراحل ثبت نام خوابگاه به صورت غیر حضوری خواهد بود.

2) زمان بازگشایی خوابگاه ها 1-2- خوابـــــگاههای دانشگاه از ساعت 9:00 صبح روز جمعه 1401/01/19 آماده اسکان دانشجویان محترم هستند.

3-توضیحات ضروری 1-3- آن دسته از دانشجویانی که بدون مراجعه به سامانه گلستان و طی مراحل فوق، اقدام به تردد و یا اسکان، در خوابگاه نمایند، و یا دانشجویانی که بدون اعلام به مسئول خوابگاه و دریافت برگه تسویه حساب، به هر دلیلی اقدام به ترک خوابگاه نمایند، مشمول پرداخت اجاره بهای خوابگاه (کل ترم) و احتساب جریمه طبق مقررات صندوق رفاه دانشجویان خواهند شد.

2-3- عدم مراجعه دانشجو به سامانه خوابگاه ها در تاریخ ذکر شده و یا پرداخت نکردن اجاره بها به منزله عدم درخواست خوابگاه بوده واداره امورخوابگاه ها مسئولیتی در قبال اسکان دانشجو نخواهد داشت.

3-3- تخصیص خوابگاه به صورت یک نیم سال کامل بوده و مطابق ضوابط در صورت انصراف و تخلیه زود هنگام ویا گذشت یک هفته از زمان پرداخت، اجاره بهای پرداختی به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.

4-3- دانشگاه فاقد امکانات خوابگاه متأهلی است.

5-3- دانشگاه تعهدی در قبال تامین خوابگاه برای دانشجویان پردیس و بومی ندارد.

راهنمای ثبت نام خوابگاه دانشگاه علم و صنعت ایران برای نیمسال اول 1401-1402 برای رفاه حال دانشجویان گرامی انتخاب هم اتاقی و انتخاب اتاق در بلوک اختصاصی هر مقطع و ورودی توسط دانشجویان گرامی صورت می پذیرد.

فرآیند مکانیزه صرفا برای دانشجویان مجاز به استفاده از خوابگاه (دانشجویان روزانه غیر بومی) و از طریق سامانه گلستان به آدرس http://golestan.

iust.

ac.

ir" انجام می شود.

شرایط دانشجویان مجاز به ثبت نام برای تقاضای خوابگاه: الف) دانشجویان روزانه غیر بومی که ساکن استان های تهران و البرز نباشند، مجاز به ثبت نام هستند.

ب) دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1400 و 1399 مجاز به ثبت نام هستند.

ج) دانشجویان کارشناسی ورودی1398-1399-1400 مجاز به ثبت نام هستند.

د) فقط دانشجویانی که هزینه خوابگاهی خود را تا پایان نیمسال دوم 14001پرداخت نموده اند، مجاز به ثبت نام هستند.

تذکر1: نظر به اینکه سامانه صندوق رفاهی دانشجویانی که بدهی خوابگاه دارند و یا تشکیل پرونده نداده اند بسته است لذا دانشجویانی که بدهی خوابگاهی دارند ابتدا بایستی نسبت به پرداخت بدهی در سامانه صندوق رفاه اقدام و سپس به واحد اسکان مدیریت امورخوابگاها اعلام نمایند تا امکان ثبت نام فراهم گردد.

بعد از پرداخت هزینه های خوابگاه با شماره های 77209073 واحد خواهران و 77240058 واحد برادران برای باز شدن درخواست خوابگاه تماس گرفته تا درخواست خوابگاهی شما را باز نمایند.

مراحل ثبت نام خوابگاه : 1- ثبت درخواست خوابگاه از تاریخ 1401/3/4 2- تشکیل گروه و انتخاب هم اتاقی: از تاریخ 1401/3/4 3- زمان شروع انتخاب اتاق: 3-1- کارشناسی ورودی1398-1399: روز یک شنبه مورخ 1401/3/8 از ساعت 16 3-2-کارشناسی ورودی1400: روز دوشنبه مورخ 1401/3/9 از ساعت 16 3-3- کارشناسی ارشد ورودی 1400 : روز سه شنبه مورخ 1401/3/10 از ساعت 16 4-3- کارشناسی ارشد ورودی 1399 : روز چهارشنبه مورخ 1401/3/11 از ساعت 16 برای مشاهده راهنمای ثبت نام به پایگاه http://khabgah.

iust.

ac.

ir" مراجعه نمایید.

راهنمای ثبت نام خوابگاه ویژه دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در نیمسال دوم 1401 به اطلاع آندسته از دانشجویان که متقاضی خوابگاه هستند، می رساند، با مراجعه به سیستم جامع گلستان از مسیر زیر نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

مراجعه به سیستم گلستان – بخش پیشخوان - بررسی مسائل خوابگاهی بدیهی است پس از جمع آوری درخواست ها و منوط به وجود ظرفیت مازاد بر اساس اولویت نسبت به تخصیص خوابگاه اقدام خواهد شد.

تذکر 1 :ارائه درخواست فقط از روش فوق و در زمان مذکور مقدور بوده فلذا شایسته است از مراجعه حضوری تا زمان مشخص شدن نتیجه خودداری گردد.

تذکر 2 : شرط اسکان در خوابگاه ها منوط به تکمیل واکسیناسیون (تزریق سه دز واکسن) است.

بیشتر بخوانید: اقدام صندوق رفاه دانشجویان برای جبران کمبود ظرفیت خوابگاهی
کلید واژه ها: دانشگاه - الکترونیکی - دانشگاه ها - خوابگاه های دانشجویی - دانشجویان - دانشجویی - خدمات الکترونیکی - سامانه - ارائه خدمات - ثبت نام - گلستان - به صورت الکترونیکی - خوابگاه - استفاده - جامع - سراسری - معرفی - ارائه - خدمات - حضوری - راه اندازی - سایت - توان - آموزشیار - کاربرد - گسترده - موسسات - اسلامی - مراجعه - اداری

آخرین اخبار سرویس:
حداقل نمره آیلتس برای مهاجرت به انگلستان چقدر است؟

کنکور حذف شدنی نیست

وزیر علوم: کنکور حذف شدنی نیست

وزیر علوم: حذف کنکور مقدور نیست

نماهایی از ششمین اجلاس سران کشورهای خزر

وزیر علوم: کنکور حذف شدنی نیست

عکس/ محمدرضا گلزار با رنگ کردن ریش اش دوباره سوژه شد

عکس/ محمدرضا گلزار با رنگ کردن ریش اش دوباره سوژه شد

عکس/ تغییر چهره هولناک مهران غفوریان همه را ترساند

عکس/ تغییر چهره هولناک مهران غفوریان همه را ترساند

هشدار مجدد سازمان سنجش به برخی داوطلبان ازمون سراسری/عدم خروج از گروه های مدعی تقلب و استفاده از ابزار الکترونیکی ممنوعه عواقب سنگینی خواهد داشت

چاپ مقاله بانوی طلبه لرستانی در فصلنامه تحقیقات جدید در علوم انسانی

پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شفیعه تا 14 خردادماه تمدید شد

رقابت 1400 داوطلب در نخستین روز آزمون کنکور

انتصاب رییس دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه آزاد دهاقان

قدیمی ترین فسیل انسانی یک میلیون سال قدیمی تر است

کشف آتشکده ای از دوره ساسانی

انتصاب رییس دانشکده اقتصاد و مدیریت واحد دانشگاه آزاد واحد دهاقان

ضروت تسریع در روند لایروبی «خلیج گرگان»

دیگر کسی رشته ریاضی و فنی را دوست ندارد

کاهش نگران کننده داوطلبان ریاضی در کنکور

پول؛ راه رتبه دار شدن در کنکور!

آغازماراتون بزرگ علمی در استان کرمان

کدام رشته کنکور سراسری از رونق افتاد؟

پوشش ترافیکی محل های برگزاری آزمون سراسری در اصفهان

رصد سیاهچاله کهکشان راه شیری توسط ستاره شناس ایرانی

گذراندن دوره مهارت افزایی ویژه دانشجویان همراه با حقوق در پارک های علم و فناوری

معاون وزارت علوم: آمار داوطلبان علوم ریاضی و فنی به کمتر از 10 درصد رسیده؛ نگران کننده است

دستگیری گروه های فروشنده تجهیزات الکترونیکی با هدف اغفال داوطلبان

دکتر مهناز عسکریان: روشهای مقابله با اضطراب امتحان / انواع اضطراب امتحان و راه های پیشگیری از آن

20 هزار دانشجوی کشور؛ متقاضی شرکت در طرح دستیار فناوری

جوامع دانشگاهی نواقص سند تحول را احصاء کنند

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

برگزاری جلسه تخصصی با موضوع همکاری در زمینه ساخت هواپیمای مسافربری

رصدخانه آموزش مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه ای راه اندازی می شود

بررسی سازوکار اجرایی تفاهم نامه همکاری بسیج اساتید و سمت

تحکیم دوستی ایران و افغانستان با گسترش فعالیت های علمی

صدر نشینی پولدارها در کنکور! | چند درصد رتبه های زیر 3 هزار برای فرزندان پولدارهاست؟

گذر دانش بنیان؛ از پارک لاله تا میدان انقلاب

ایجاد رشته علوم قضایی در مقطع کارشناسی ارشد

20 هزار دانشجوی کشور؛ متقاضی شرکت در طرح دستیار فناوری

آغاز فراخوان جذب هیأت علمی وزارت علوم از 20 تیرماه/دلیل تاخیر؛ اخذ ردیف های استخدامی

تصویربرداری ارواح! | روشی با ترکیب چشم انسان و هوش مصنوعی

ارسال 70 مقاله به همایش ملی پدافند شیمیایی

استخدام کارشناس فروش در شرکت فرآزما تحقیق در تهران

افزایش 70 درصدی سهم بانوان مخترع و پژوهشگر از پتنت ها

امروز، آخرین مهلت ثبت درخواست خوابگاه دانشگاه علم و صنعت

نداشتن مجوز ثبت نام در دانشگاه برای مشمولان غایب 1401

حاشیه جلسه هیات دولت - 8 تیر

پیام تسلیت دانشگاه تهران در پی درگذشت نور دهر رکنی

ساخت فیلتر های تصفیه آب با استفاده از ضایعات گیاهی!

برگزاری جلسه تخصصی با موضوع همکاری در زمینه ساخت هواپیمای مسافربری

فردا؛ آخرین مهلت انتخاب رشته در آزمون دستیاری پزشکی

ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی

حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال حوزه شبیه ساز های آموزش پزشکی

تحکیم دوستی بین ایران و افغانستان با گسترش فعالیت های علمی

افزایش تبادلات فناورانه میان ایران و ازبکستان

روز بدون فوتی و ابتلای کرونا در ایلام

امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان در دانشگاه پیام نور فراهم شد

کشف عناصر اساسی حیات در سنگ های مریخ

عضویت استادیار دانشگاه تهران در تحریریه یک مجله معتبر بین المللی

کاهش نگران کننده آمار داوطلبان ریاضی در کنکور 1401

کاهش داوطلبان ریاضی در کنکور نگران کننده است

امروز؛ آخرین مهلت ثبت درخواست خوابگاه دانشگاه علم و صنعت

رقابت 27 هزار داوطلب آزمون سراسری در هرمزگان

رقابت 27 هزار دواطلب آزمون سراسری در هرمزگان

فارغ التحصیلی چهارمین گروه دانشجویان زبان چینی از دانشگاه تهران/ واکنش سفیر چین در ایران

اعتراض داوطلبان کنکور 1401 به گرم بودن فضای حوزه امتحانی

پنجاه و دومین «ماراتُن کنکور» در گیلان

معاون وزیر علوم: تعداد داوطلبان ریاضی و فنی کنکور به کمتر از 10 درصد رسید

بیستمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر طهرانچی برگزار شد

رقابت 27 هزار و 773 داوطلب کنکور در هرمزگان آغاز شد

معاون وزیر علوم: تعداد داوطلبان ریاضی و فنی کنکور به کمتر از 10 درصد رسید

تور ملی فناوری و دستیار فناوری برگزار می شود

فاطمه عموزاد کنکور سراسری هنر 1401

حامد جعفرنژاد تصاویر/ رادار باروری ابرها

امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان در دانشگاه پیام نور فراهم شد

حامد جعفرنژاد رادار باروری ابرها

کنکور سراسری 1401 رشته هنر در تهران

استخدام تدوینگر با بیمه در مجموعه زبان آفاق در تهران

کنکور و آزمون| نتایج اولیه آزمون سراسری اواسط مردادماه اعلام می شود/ واکنش وزیر علوم به تغییرات کنکور از سال 1402

پول؛ راه رتبه دار شدن در کنکور!

ثبت نام در دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تا 14 تیرماه ادامه دارد

12 هیئت علمی تمام وقت آماده خدمات مشاوره به دانشجویان آزادشهری

چطور بعد از فارغ التحصیلی مسیر شغلی خود را بچینیم؟

بهبود عملکرد واشر های آب بند لوله و اتصالات با کمک فناوری نانو

تعیین تکلیف متولی اداره مساجد در سند ملی مسجد

رقابت بیش از 5 هزار داوطلب کنکور در مهاباد آغاز شد

میدان انقلاب تا پارک لاله گذر دانش بنیان ها می شود

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: تدوین سند مهندسی فرهنگی/ برای شکل دهی به شخصیت 8 میلیون کودک زیر 6 سال برنامه ریزی دقیق شود/ در خانواده های ایرانی باید احساس جنگ فرهنگی در مقابل دشمن شکل گیرد

طراحی شهری و گردشگری ادبی در فضا های تاریخی شهر ها

چاپ پژوهش های اعضای هیات علمی دانشگاه شهرکرد در معتبرترین مجلات دنیا

نانوخوشه ها به ساخت قطعات الکترونیکی تجزیه پذیر کمک می کنند

رقابت بیش از 5 هزار داوطلب کنکور در مهاباد آغاز شد

رقابت بیش از 22 هزار داوطلب قمی در کنکور امسال

تبدیل کک نفتی به گرافن

جلوه عینک عشق بر چشمان شهید چمران/ عاشق زیبایی ها را می بیند

نتایج اولیه کنکور 1401 اواسط مردادماه اعلام می شود

نانوذرات، ویراستار ژن را به تومور سرطانی رساندند

تغییر وضعیت 92 هزار داوطلب کنکوری/ امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبانی که کدرهگیری دارند

راهنمای جامع ثبت نام خوابگاه های دانشجویی+آدرس سایت های ثبت نامی

راهنمای جامع ثبت نام خوابگاه های دانشجویی+آدرس سایت های ثبت نامی