موضوعات داغ: - حقوق بازنشستگان - افزايش حقوق بازنشستگان - افزايش حقوق - تامين اجتماعي - بازنشستگان تامين اجتماعي - مجلس شوراي اسلامي - رتبه بندي معلمان - شوراي اسلامي - نقل و انتقالات - ديجيتال ماركتينگ - حريف استقلال - دانشكده فني - چلسي تاتنهام - بهروز منصور كيايي - فاكس اسپورت - لايحه درآمد پايدار شهرداري ها - رييس كميسيون اصل نود - شهردار بيرجند - ليگ ايران - شهر شوقان - كميته ناظر بر نشريات دانشگاهي - حاجي اكبر - ستاره سينما

مطالب مرتبط:
معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود
تقویت پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان و رتبه بندی فعالان
نفوذ دانش و فناوری های نوین به کشاورزی/ ظرفیت دانش بنیان ها به توسعه این صنعت کمک می کند
برگزاری سمپوزیوم توسعه همکاری های دانش بنیان صنعت مس و دانشگاه
معاون فناوری رییس جمهور: اولویت ما ایجاد زیرساخت برای شرکت های دانش بنیان است
-68 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 3 خرداد 1401 ساعت 17:022022-05-24اقتصادي

معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان فعالیت پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سیدمهدی نیازی؛ معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت امروز در مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث گفت: - در مراسم افتتاحیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث مطرح شد؛ معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان فعالیت پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود "  معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت امروز در مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با اشاره به تغییر نوع نگاه به حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و دندانپزشکی در ساختار جدید وزارت صمت از معرفی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران فناوری و نواوری خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سیدمهدی نیازی؛ معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت امروز در مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث گفت: امر تولید نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد و نوع نگاه و ورود وزارت صمت در دوره جدید نسبت به گذشته برای حمایت از تولید متحول شده است.

وی بابیان این که مسائل حوزه تجهیزات پزشکی، دارویی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی را با جدیت حتی خارج از مجموعه وزارت صمت دنبال می کنیم، ادامه داد: با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری به دنبال تغییر رویکرد و نگاه جدید به شاخص های دانش بنیان در این حوزه هستیم و برای رتبه بندی فعالان این حوزه نیز برنامه های ویژه ای طراحی شده که بخشی از آن ها اجرایی شده است.

اختصاص یکی از 22 دفتر رشته فعالیت ها به تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهیمعاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت، حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی را رشته فعالیت مهم صنعتی با ویژگی های خاص نوآوری، بازار، فناوری، ذینفعان و سیاست گذاری دانست و افزود: در ساختار جدید وزارت صمت نگاه ویژه به این رشته فعالیت داریم و یکی از 22 دفتر رشته فعالیت ها را به دفتر تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اختصاص داده ایم تا به این حوزه به صورت ویژه رسیدگی و پرداخته شود.

برنامه رشته فعالیت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با هماهنگی انجمن های بخش خصوصی تدوین می شودنیازی با اشاره به نام گذاری امسال به نام تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری، بیان کرد: با هماهنگی انجمن ها و تشکل ها و با محوریت بخش خصوصی، مسائل رشته فعالیت مهم تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی جمع بندی شده و برنامه آن نیز به صورت ویژه طراحی و تدوین خواهد شد تا نقشه راه توسعه این صنعت مهم تهیه و مبنای کار قرار گیرد.

هماهنگی با دستگاه های مرتبط ازجمله وزارت بهداشت و معاونت علمی و فناوری رییس جمهوریوی همچنین به هماهنگی با دستگاه های مرتبط ازجمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری در این حوزه اشاره کرد و گفت: با هم افزایی و تعامل بین دستگاهی، مسائل این حوزه را سریع تر و با جدیت بیشتری جلو می بریم.

تجربه تولید تجهیزات پزشکی در دوران کرونا و عبور از بحرانمعاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت همچنین در ادامه با اشاره به تجربه تولید تجهیزات پزشکی در دوران شیوع کرونا، یادآور شد: این موضوع نشان داد که حتی در شرایط تحریم، فعالان اقتصادی می توانند نیاز کشور را فراهم کنند و می توانیم بحران ها را با فعال سازی ظرفیت ها، پشت سر بگذاریم و این همان موضوعی است که مقام معظم رهبری در قالب حمایت از تولید همواره بر آن تاکید دارندبرنامه ویژه سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین این هفته منتشر می شودمعاون وزیر صمت همچنین در ادامه این مراسم و در جمع خبرنگاران با اشاره به تهیه و تدوین برنامه ویژه برای سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین از انتشار آن در این هفته خبر داد و افزود: در این برنامه صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران دانش بنیان انتخاب و معرفی شده است و جزییات این برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

جهش در تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با تعامل و هم افزایی میان دستگاهیوی افزود: در تعامل با دستگاه های مرتبط مانند معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سعی داریم به جهش مناسبی در تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و محصولات مرتبط برسیم.

نیازی با اشاره به نام گذاری امسال، ادامه داد: رشته فعالیت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به عنوان یک رشته فعالیت کلیدی در حوزه صنایع دانش بنیان معرفی و انتخاب شده و برنامه های جدی برای آن تعریف شده است.

نمایشگاه ایران هلث، فرصتی مناسب برای ارزیابی شرکت های داخلیوی نمایشگاه ایران هلث را فرصت بسیار مناسبی برای ارزیابی شرکت های داخلی دانست و ادامه داد: وزارت صمت با ارزیابی توانمندی و ظرفیت شرکت های حاضر در نمایشگاه می توانند برنامه های تدوین شده را با هماهنگی بخش خصوصی بهتر و بیشتر جلو ببرند.

تعمیق ساخت داخل و کاهش ارزبری در صنعت تجهیزات پزشکی را دنبال می کنیممعاون وزیر صمت به رونمایی از محصولات جدید در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: رونمایی محصولات نشان داد این صنعت ظرفیت بسیار بالایی در تعمیق و توسعه ساخت داخل دارد و ما به عنوان وزارت صمت به طور یقین موضوع تعمیق ساخت داخل و کاهش ارزبری این صنایع را دنبال می کنیم و مونتاژکاری در برخی محصولات صنعت تجهیزات پزشکی را به سمت تعمیق ساخت داخل می بریم.

مشوق ها و ظرفیت های خوب قانون جهش تولید دانش بنیان در کشورنیازی با اشاره به ابلاغ قانون جهش تولید دانش بنیان در کشور نیز گفت: ظرفیت ها و مشوق های خوبی در این قانون برای رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان پیش بینی شده است؛ همچنین ظرفیت های کشور برای تولید دانش بنیان امسال بیش ازپیش مجهز می شود تا بتوانیم گام های محکمی در این زمینه برداریم.

حذف فرآیند های زمان بر برای بهبود محیط کسب وکاروی در بخش دیگری از سخنان خود، بهبود محیط کسب وکار را از اولویت های وزارت صمت دانست و اضافه کرد: بر اساس قوانینی که از سالرگذشته در مجلس شورای اسلامی مصوب شده است، تسهیل فرآیند های مجوز دهی و ارائه خدمات به ذینفعان و فعالان اقتصادی به صورت جدی آغاز و بسیاری از فرآیند های زمان بر نیز کوتاه یادحذف شده و یا درحال اصلاح است، برای مثال در حوزه تأمین مواد اولیه داخلی و خارجی، بسیاری از موانع با تأکیدات وزیر صمت و برخی نیز بر اساس مصوباتی که از ستاد اقتصادی دولت گرفتیم، حل وفصل شده است.

تعیین سقف واردات با ابزار رتبه بندی و اعتبارسنجی و حذف سوابقمعاون وزیر صمت همچنین در خصوص حذف سابقه واردات نیز بیان کرد: موضوع سابقه واردات همواره با چالش هایی مواجه بوده است، اما با پیگیری های انجام شده در سال گذشته، مصوبه ای از ستاد اقتصادی دولت گرفتیم تا با استفاده از ابزار رتبه بندی و اعتبارسنجی واردکنندگان، سقف و سابقه واردات را با رتبه بندی جایگزین کنیم و دیگر نیاز به سابقه برای واردات نباشد.

نیازی در پایان گفت: البته تولیدکنندگان برای واردات، در حوزه هایی مستثنا هستند و فرآیند ها برای آن ها ساده تر دیده شده است.

رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی: داخلی سازی و تأمین 70 درصد نیاز تجهیزات پزشکی کشور توسط شرکت های داخلیرییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی نیز در مراسم افتتاحیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث از داخلی سازی و تأمین 70 درصدی نیاز کشور در حوزه تجهیزات پزشکی توسط شرکت های داخلی خبر داد.

مجید روحی گفت: هاب تولید تجهیزات پزشکی در خاورمیانه هستیم و بیش از هزار شرکت تولیدکننده در این حوزه در کشورمان فعال است.

وی با اعلام این که بیش از 300 شرکت دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی فعالیت می کنند، بیان کرد: شرکت های تولیدکننده داخلی بیش از 70 درصد نیاز کشور را در حوزه های تجهیزات پزشکی تأمین می کنند و در برخی حوزه ها این عدد 100 درصد است.

رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی با تأکید بر این که بر اساس خوداتکایی در تولید جلو می رویم، تصریح کرد: اولویت ها در این حوزه مشخص شده است و تأکیدات مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری تسریع در امر تولید به خصوص حوزه دانش بنیان است.

روحی تولید تجهیزات پزشکی در دوران کرونا را تجربه ای موفق دانست و ادامه داد: در این تجربه بخش خصوصی و دولتی در کنار هم قرار گرفتند و می توان برای عبور از بحران های احتمالی آتی از این تجربه استفاده کرد.

رونمایی از چند محصول تولید داخل با رویکرد فناورانه و دانش بنیان و ادای احترام به یادمان شهدای سلامتدر ادامه مراسم افتتاحیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت به نمایندگی از وزیر صمت پس از افتتاح رسمی نمایشگاه در کنار معاون وزیر بهداشت از بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کرد و در گفتگو با فعالان حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی در جریان مهم ترین ظرفیت ها، توانمندی ها و مسائل آنان قرار گرفت.

همچنین در حاشیه این افتتاح، از چندین محصول تولید داخل در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی با رویکرد فناورانه و دانش بنیان رونمایی شد.

در این مراسم سیدمهدی نیازی در کنار معاون وزیر بهداشت و نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و تشکل های بخش خصوصی همچنین به یادمان شهدای سلامت در دوران کرونا ادای احترام کردند.

مشارکت بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی و 11 کشور دنیاگفتنی است که ایران هلث امسال با حضور بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی و 11 کشور دنیا در مساحتی بیش از 40 هزار مترمربع، شکوفاترین دوره خود را تجربه می کند.

حداقل 30 درصد از شرکت هایی که در نمایشگاه ایران هلث امسال حضور دارند، شرکت های حوزه دانش بنیان هستند.

همچنین شرکت های تولیدکننده تجهیزات پزشکی حاضر در نمایشگاه امسال نیز بیش از 70 درصد نیاز تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، توان بخشی و پیراپزشکی را تأمین می کنند.

اجرای نزدیک به 20 کارگاه آموزشی با رویکرد های بسیار متنوعنزدیک به 20 کارگاه آموزشی با رویکرد های بسیار متنوع و گسترده و همایش های مرتبط با هیئت های تجاری از کشور های همسایه باهدف ارتقای همکاری های بین المللی در حاشیه این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه پس از دو سال وقفهایران هلث؛ بزرگ ترین و معتبرترین نمایشگاه صنعت سلامت است که پس از دو سال وقفه با رویکرد توانمندسازی صنعت درمان پس از دوران کرونا میزبان بیش از 25 هزار بازدیدکننده از گروه ها و اجزای مختلف اکوسیستم سلامت خواهد بود.

این نمایشگاه از سوم تا ششم خرداد 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان و فعالان صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی است.


کلید واژه ها: تجهیزات پزشکی - نمایشگاه بین المللی - تجهیزات - مراسم افتتاحیه - پزشکی - پشتیبانی از تولید - بین المللی - وزارت صمت - افتتاحیه - نمایشگاه - آزمایشگاهی - دانش بنیان - فعالیت - فناوری - معرفی - کسب وکار - مراسم - ایران - وزارت - هماهنگی - دانش - بیست - حوزه - تولید - بنیان - دندانپزشکی - معاون - امروز - شاخص - صنعت

آخرین اخبار سرویس:
100 نانوایی جویبار پایش شد

ثبت نام های جدید طرح نهضت ملی در شهر های دارای ظرفیت

استفتاء از رهبر انقلاب اسلامی در مورد تمدید اجاره بها با نرخ مصوب 25 درصد

قیمت طلا و سکه امروز پنجشنبه 9 تیر 1401

خودروسازان کوچک عامل فضاسازی علیه سامانه یکپارچه خودرو هستند

تورم مسکن پایین تر از تورم عمومی

نخستین بازار تخصصی عقیق کشور در تربت حیدریه راه اندازی می شود

استخدام منشی با بیمه در یک شرکت معتبر در زمینه تجهیزات نفت و گاز در تهران

استخدام تحصیلدار با بیمه تکمیلی در گروه صنعتی طبیعت میهن در شهرزیبا

پیشرفت صنعتی نیازمند حرکت در مسیر راهبردهای تحول آفرین است

استخدام مهندس صنایع در مجتمع مرکزی خودرو شیراز - تسلیم در فارس

30 فرصت سرمایه گذاری در استان شناسایی شده است

افزایش پرواز در مسیر ایلام به مشهد و برعکس

افسار قیمت دلار کشیده شد

«تحقیق و تفحص از شستا»؛ سناریویی تکراری و نخ نما

هشدار به متقاضیان نهضت ملی مسکن در چهارمحال و بختیاری

استفتا از رهبر انقلاب اسلامی در مورد تمدید اجاره بها با نرخ مصوب 25 درصد

تسهیلات بیش از 13میلیارد تومانی برای صنایع دستی خراسان جنوبی

امکانات صنایع تبدیلی در استان اردبیل ناچیز است

تهرانی ها از ثبت نام نهضت ملی مسکن جا نمانند | شرایط ثبت نام در نهضت ملی مسکن برای این افراد

رفتار دولت سیزدهم با بازار سرمایه نسبت به سایر دولت ها بسیار عقلایی تر است

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

نحوه درآمدزایی تولیدکنندگان محتوا از اینستاگرام در سال 2022

زنگ خطر کمبود آب در اردبیل| 700 روستا ندای العطش می دهند

خرید تضمینی 7500 هزار تن گندم از کشاورزان جویباری

جریمه 2700 دلاری در انتظار حج گزاران بدون مجوز

ساخت مجتمع پرتاب فضایی «بایتِرِک» در «بایکونور» به تاخیر افتاد

25 هزار هکتار مزارع جو مازندران مبارزه شیمیایی شد

پیام شبانه دلار و برجام به بازار سکه

ایجاد 5 باغچه خانگی سلامت محور در بهشهر

رقابت بیش از نیم میلیون داوطلب در دومین روز کنکور سراسری

دستگیری 40 سرشاخه اصلی معاملات فردایی و مسدود شدن 11 کانال تلگرامی

استارت طرح ملی تفکیک زباله در تهران زده شد

دود کورکننده تورم به چشم بی خانه ها

بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی از گمرک شهر مرزی اروندکنار

ایجاد ظرفیت جدید برای ثبت نام نهضت ملی مسکن در استان تهران

خودکفایی در تولید دانه شگفت انگیز سیاه با بهره طلایی

30 هکتار گلخانه تا پایان تابستان در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری می رسد

گشایش فضای جدید برای توسعه اقتصاد دانش بنیان

87000 تن گندم از زارعین اردبیلی خریداری شده است

ماشین جدید و فوق لاکچری امیر تتلو

تنها راه برون رفت از مشکل مسکن ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی است

جمع آوری کارت های سوخت جایگاه داران عرضه سوخت در توکهور و هشت بندی

برق 124 مشترک پمپاژ کشاورزی در اهواز قطع شد/ صورتحساب برق کدام یک از کشاورزان رایگان می شود؟

استخدام کارشناس فروش با پورسانت و پاداش در شرکت آران گاز اصفهان در اصفهان

استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت، بیمه، بیمه تکمیلی و سرویس در یزد

استخدام کارشناس فروش نمایندگان با بیمه و سنوات در شرکت فراگستر الکترونیک

گرانترین میوه های بازار کدامند؟

استخدام پیک موتوری و تحصیلدار آقا برای مجموعه سلامت گستران در تهران

افزایش 2.7 درصدی اجاره بهای شهر تهران در خردادماه

رشد 23 درصدی اعتبارات هزینه ای دستگاه های استان مرکزی

کاهش قاچاق کشف شده در مرز بازرگان

حدود 14 میلیارد دلار در سه ماهه نخست امسال صادرات داشته ایم

ساختار های نوین بازار سرمایه ایران چگونه شکل گرفت

قیمت انواع نهاده های دامی و محصولات کشاورزی 9 تیر 1401

ثبت نام های جدید طرح نهضت ملی در شهرهای دارای ظرفیت

برجام بر روی بازار سرمایه اثرگذار خواهد بود؟

قیمت مرغ پنجشنبه 9 تیر | مرغ ارزان شد

استخدام حسابدار در شرکت مدرن آجر سپاهان در اصفهان

استخدام کارشناس تولید در شرکت مدرن آجر سپاهان در اصفهان

ساخت 500 هکتار گلخانه تا سال 1404 در چهارمحال و بختیاری

استخدام کارشناس تولید و حسابدار در شرکت مدرن آجر سپاهان در اصفهان

استخدام کارشناس فروش حضوری در شرکت بین المللی رونیکس در اصفهان

استخدام مدیر فنی کارخانه مواد شیمیایی با حقوق تا 15 میلیون در گرمسار

استخدام کارشناس بازرگانی خارجی مسلط به زبان انگلیسی در شرکت نگار خودرو

واردات خودروی 150 میلیون تومانی شبیه آرزو است/ آیا واردات از هند امکان پذیر است؟

قاچاق کشف شده در مرز بازرگان

خسارت 51 میلیارد ریالی براثر طوفان و باران در دلگان

افزایش 74 درصدی مصرف سوخت هواپیما در خراسان رضوی

سرمایه گذاری 500 هزار میلیارد ریالی در طرح های صنعتی چهارمحال و بختیاری

سرمایه گذاری خارجی عامل توسعه صنعت گردشگری

سهم 13 درصدی صنعت نساجی از مواد اولیه وارداتی

استفاده از دستگاه آشکارساز موبایل در کنکور امسال

پشت پرده گران شدن دلار | چه کسی دلار را گران می کند؟

رشد قیمت مسکن از نرخ تورم پایین تر است

بازدید وزیر اقتصاد از گمرکات اروند

رییس کل گمرک کشور: هیچ کالای دپوشده ای در گمرک نداریم/ صادرات 14 میلیارد دلار کالا در سه ماهه نخست سال

گاز 14 واحد تولیدی در تویسرکان تأمین می شود

بخشی از مشکلات امروز اصناف نتیجه عملکرد دولت قبل است

رییس کل گمرک کشور: هیچ کالای دپوشده ای در گمرک نداریم/ صادرات 14 میلیارد دلار کالا در سه ماهه نخست سال

استخدام شرکت امیران تجارت گیل

قیمت روز گوشی موبایل پنج شنبه 9 تیر 1401

قیمت سکه و طلا امروز 9 تیر 1401

دستور وزیر راه برای آغاز عملیات اجرایی 20 هزار واحد مسکونی در اصفهان

خودکفایی ایران در تولید دانه شگفت انگیز سیاه دانه

40 میلیون تومان: میانگین قیمت هر مترمربع مسکن در پایتخت

امضای یادداشت تفاهم توسعه مناسبات حمل ونقل جاده ای بین و روسیه

تب بازار مسکن به چه شرطی فروکش می کند؟

رییس کل گمرک کشور: در سه ماه نخست سال 14 میلیارد دلار کالا از گمرک کشور صادر شد

قیمت نهاده ها افزایش یافته اما جوجه ریزی کم نشد

تنها راه برون رفت از مشکل مسکن ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی است

استخدام کارشناس پشتیبانی فنی (خانه هوشمند) با بیمه، عیدی و سنوات

استخدام حسابدار در شرکت دریا پیمای اتحاد در تهران

استخدام کارشناس فروش حضوری برای شرکت رونیکس در اصفهان

استخدام کارشناس کنترل کیفیت با بیمه، بیمه تکمیلی در شهرک سرمایه گذاری خارجی

استخدام کارمند و کارشناس فروش در شرکت آتی سازان

دلایل مخالفان و موافقان تفکیک «وزارت صمت»/ قبل از اتخاذ هرگونه تصمیم جدید آسیب شناسی ادغام به طور کامل انجام شود

ارسال لایحه دو فوریتی دولت به مجلس برای کاهش آثار تورمی یک مصوبه

جذب 15 سرمایه گذار بزرگ برای سرمایه گذاری در صنایع چهارمحال و بختیاری

برجام بر روی بازار سرمایه اثرگذار خواهد بود؟

معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان فعالیت پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود

معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان فعالیت پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود