موضوعات داغ: - حقوق بازنشستگان - تامين اجتماعي - بازنشستگان تامين اجتماعي - نقل و انتقالات - افزايش حقوق بازنشستگان - افزايش حقوق - اينترنت رايگان - رتبه بندي معلمان - حرم حضرت عبدالعظيم حسني - سازمان تامين اجتماعي - مواج - دفتر امور زنان - وانواتو - سرعت غيرمجاز - مراجع - تعمير آنلاين - ملا - جشنواره نقالي و پرده خواني غدير - شلوار فاق بلند - اساتيد دانشگاه - فدراسيون فوتبال عمان - بارسلونا و سويا - واليبال شهرداري قزوين

مطالب مرتبط:
تقویت پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان و رتبه بندی فعالان
نفوذ دانش و فناوری های نوین به کشاورزی/ ظرفیت دانش بنیان ها به توسعه این صنعت کمک می کند
برگزاری سمپوزیوم توسعه همکاری های دانش بنیان صنعت مس و دانشگاه
معاون فناوری رییس جمهور: اولویت ما ایجاد زیرساخت برای شرکت های دانش بنیان است
برگزاری نخستین نمایشگاه تولید دانش بنیان کشور در شیراز
-68 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 3 خرداد 1401 ساعت 16:572022-05-24اقتصادي

معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سیدمهدی نیازی؛ معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت امروز در مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث گفت: - در مراسم افتتاحیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث مطرح شد؛ معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود "  معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت امروز در مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با اشاره به تغییر نوع نگاه به حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و دندانپزشکی در ساختار جدید وزارت صمت از معرفی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران فناوری و نواوری خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سیدمهدی نیازی؛ معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت امروز در مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث گفت: امر تولید نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد و نوع نگاه و ورود وزارت صمت در دوره جدید نسبت به گذشته برای حمایت از تولید متحول شده است.

وی بابیان این که مسائل حوزه تجهیزات پزشکی، دارویی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی را با جدیت حتی خارج از مجموعه وزارت صمت دنبال می کنیم، ادامه داد: با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری به دنبال تغییر رویکرد و نگاه جدید به شاخص های دانش بنیان در این حوزه هستیم و برای رتبه بندی فعالان این حوزه نیز برنامه های ویژه ای طراحی شده که بخشی از آن ها اجرایی شده است.

اختصاص یکی از 22 دفتر رشته فعالیت ها به تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهیمعاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت، حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی را رشته فعالیت مهم صنعتی با ویژگی های خاص نوآوری، بازار، فناوری، ذینفعان و سیاست گذاری دانست و افزود: در ساختار جدید وزارت صمت نگاه ویژه به این رشته فعالیت داریم و یکی از 22 دفتر رشته فعالیت ها را به دفتر تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اختصاص داده ایم تا به این حوزه به صورت ویژه رسیدگی و پرداخته شود.

برنامه رشته فعالیت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با هماهنگی انجمن های بخش خصوصی تدوین می شودنیازی با اشاره به نام گذاری امسال به نام تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری، بیان کرد: با هماهنگی انجمن ها و تشکل ها و با محوریت بخش خصوصی، مسائل رشته فعالیت مهم تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی جمع بندی شده و برنامه آن نیز به صورت ویژه طراحی و تدوین خواهد شد تا نقشه راه توسعه این صنعت مهم تهیه و مبنای کار قرار گیرد.

هماهنگی با دستگاه های مرتبط ازجمله وزارت بهداشت و معاونت علمی و فناوری رییس جمهوریوی همچنین به هماهنگی با دستگاه های مرتبط ازجمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری در این حوزه اشاره کرد و گفت: با هم افزایی و تعامل بین دستگاهی، مسائل این حوزه را سریع تر و با جدیت بیشتری جلو می بریم.

تجربه تولید تجهیزات پزشکی در دوران کرونا و عبور از بحرانمعاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت همچنین در ادامه با اشاره به تجربه تولید تجهیزات پزشکی در دوران شیوع کرونا، یادآور شد: این موضوع نشان داد که حتی در شرایط تحریم، فعالان اقتصادی می توانند نیاز کشور را فراهم کنند و می توانیم بحران ها را با فعال سازی ظرفیت ها، پشت سر بگذاریم و این همان موضوعی است که مقام معظم رهبری در قالب حمایت از تولید همواره بر آن تاکید دارندبرنامه ویژه سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین این هفته منتشر می شودمعاون وزیر صمت همچنین در ادامه این مراسم و در جمع خبرنگاران با اشاره به تهیه و تدوین برنامه ویژه برای سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین از انتشار آن در این هفته خبر داد و افزود: در این برنامه صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران دانش بنیان انتخاب و معرفی شده است و جزییات این برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

جهش در تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با تعامل و هم افزایی میان دستگاهیوی افزود: در تعامل با دستگاه های مرتبط مانند معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سعی داریم به جهش مناسبی در تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و محصولات مرتبط برسیم.

نیازی با اشاره به نام گذاری امسال، ادامه داد: رشته فعالیت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به عنوان یک رشته فعالیت کلیدی در حوزه صنایع دانش بنیان معرفی و انتخاب شده و برنامه های جدی برای آن تعریف شده است.

نمایشگاه ایران هلث، فرصتی مناسب برای ارزیابی شرکت های داخلیوی نمایشگاه ایران هلث را فرصت بسیار مناسبی برای ارزیابی شرکت های داخلی دانست و ادامه داد: وزارت صمت با ارزیابی توانمندی و ظرفیت شرکت های حاضر در نمایشگاه می توانند برنامه های تدوین شده را با هماهنگی بخش خصوصی بهتر و بیشتر جلو ببرند.

تعمیق ساخت داخل و کاهش ارزبری در صنعت تجهیزات پزشکی را دنبال می کنیممعاون وزیر صمت به رونمایی از محصولات جدید در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: رونمایی محصولات نشان داد این صنعت ظرفیت بسیار بالایی در تعمیق و توسعه ساخت داخل دارد و ما به عنوان وزارت صمت به طور یقین موضوع تعمیق ساخت داخل و کاهش ارزبری این صنایع را دنبال می کنیم و مونتاژکاری در برخی محصولات صنعت تجهیزات پزشکی را به سمت تعمیق ساخت داخل می بریم.

مشوق ها و ظرفیت های خوب قانون جهش تولید دانش بنیان در کشورنیازی با اشاره به ابلاغ قانون جهش تولید دانش بنیان در کشور نیز گفت: ظرفیت ها و مشوق های خوبی در این قانون برای رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان پیش بینی شده است؛ همچنین ظرفیت های کشور برای تولید دانش بنیان امسال بیش ازپیش مجهز می شود تا بتوانیم گام های محکمی در این زمینه برداریم.

حذف فرآیند های زمان بر برای بهبود محیط کسب وکاروی در بخش دیگری از سخنان خود، بهبود محیط کسب وکار را از اولویت های وزارت صمت دانست و اضافه کرد: بر اساس قوانینی که از سالرگذشته در مجلس شورای اسلامی مصوب شده است، تسهیل فرآیند های مجوز دهی و ارائه خدمات به ذینفعان و فعالان اقتصادی به صورت جدی آغاز و بسیاری از فرآیند های زمان بر نیز کوتاه یادحذف شده و یا درحال اصلاح است، برای مثال در حوزه تأمین مواد اولیه داخلی و خارجی، بسیاری از موانع با تأکیدات وزیر صمت و برخی نیز بر اساس مصوباتی که از ستاد اقتصادی دولت گرفتیم، حل وفصل شده است.

تعیین سقف واردات با ابزار رتبه بندی و اعتبارسنجی و حذف سوابقمعاون وزیر صمت همچنین در خصوص حذف سابقه واردات نیز بیان کرد: موضوع سابقه واردات همواره با چالش هایی مواجه بوده است، اما با پیگیری های انجام شده در سال گذشته، مصوبه ای از ستاد اقتصادی دولت گرفتیم تا با استفاده از ابزار رتبه بندی و اعتبارسنجی واردکنندگان، سقف و سابقه واردات را با رتبه بندی جایگزین کنیم و دیگر نیاز به سابقه برای واردات نباشد.

نیازی در پایان گفت: البته تولیدکنندگان برای واردات، در حوزه هایی مستثنا هستند و فرآیند ها برای آن ها ساده تر دیده شده است.

رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی: داخلی سازی و تأمین 70 درصد نیاز تجهیزات پزشکی کشور توسط شرکت های داخلیرییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی نیز در مراسم افتتاحیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث از داخلی سازی و تأمین 70 درصدی نیاز کشور در حوزه تجهیزات پزشکی توسط شرکت های داخلی خبر داد.

مجید روحی گفت: هاب تولید تجهیزات پزشکی در خاورمیانه هستیم و بیش از هزار شرکت تولیدکننده در این حوزه در کشورمان فعال است.

وی با اعلام این که بیش از 300 شرکت دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی فعالیت می کنند، بیان کرد: شرکت های تولیدکننده داخلی بیش از 70 درصد نیاز کشور را در حوزه های تجهیزات پزشکی تأمین می کنند و در برخی حوزه ها این عدد 100 درصد است.

رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی با تأکید بر این که بر اساس خوداتکایی در تولید جلو می رویم، تصریح کرد: اولویت ها در این حوزه مشخص شده است و تأکیدات مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری تسریع در امر تولید به خصوص حوزه دانش بنیان است.

روحی تولید تجهیزات پزشکی در دوران کرونا را تجربه ای موفق دانست و ادامه داد: در این تجربه بخش خصوصی و دولتی در کنار هم قرار گرفتند و می توان برای عبور از بحران های احتمالی آتی از این تجربه استفاده کرد.

رونمایی از چند محصول تولید داخل با رویکرد فناورانه و دانش بنیان و ادای احترام به یادمان شهدای سلامتدر ادامه مراسم افتتاحیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث معاون هماهنگی و محیط کسب وکار وزارت صمت به نمایندگی از وزیر صمت پس از افتتاح رسمی نمایشگاه در کنار معاون وزیر بهداشت از بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کرد و در گفتگو با فعالان حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی در جریان مهم ترین ظرفیت ها، توانمندی ها و مسائل آنان قرار گرفت.

همچنین در حاشیه این افتتاح، از چندین محصول تولید داخل در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی با رویکرد فناورانه و دانش بنیان رونمایی شد.

در این مراسم سیدمهدی نیازی در کنار معاون وزیر بهداشت و نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و تشکل های بخش خصوصی همچنین به یادمان شهدای سلامت در دوران کرونا ادای احترام کردند.

مشارکت بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی و 11 کشور دنیاگفتنی است که ایران هلث امسال با حضور بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی و 11 کشور دنیا در مساحتی بیش از 40 هزار مترمربع، شکوفاترین دوره خود را تجربه می کند.

حداقل 30 درصد از شرکت هایی که در نمایشگاه ایران هلث امسال حضور دارند، شرکت های حوزه دانش بنیان هستند.

همچنین شرکت های تولیدکننده تجهیزات پزشکی حاضر در نمایشگاه امسال نیز بیش از 70 درصد نیاز تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، توان بخشی و پیراپزشکی را تأمین می کنند.

اجرای نزدیک به 20 کارگاه آموزشی با رویکرد های بسیار متنوعنزدیک به 20 کارگاه آموزشی با رویکرد های بسیار متنوع و گسترده و همایش های مرتبط با هیئت های تجاری از کشور های همسایه باهدف ارتقای همکاری های بین المللی در حاشیه این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه پس از دو سال وقفهایران هلث؛ بزرگ ترین و معتبرترین نمایشگاه صنعت سلامت است که پس از دو سال وقفه با رویکرد توانمندسازی صنعت درمان پس از دوران کرونا میزبان بیش از 25 هزار بازدیدکننده از گروه ها و اجزای مختلف اکوسیستم سلامت خواهد بود.

این نمایشگاه از سوم تا ششم خرداد 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان و فعالان صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی است.


کلید واژه ها: تجهیزات پزشکی - نمایشگاه بین المللی - تجهیزات - مراسم افتتاحیه - پزشکی - پشتیبانی از تولید - بین المللی - وزارت صمت - افتتاحیه - نمایشگاه - آزمایشگاهی - دانش بنیان - فعالیت - یکی از - معرفی - کسب وکار - مراسم - ایران - وزارت - هماهنگی - رشته - دانش - بیست - فناوری - حوزه - تولید - بنیان - دندانپزشکی - معاون - امروز

آخرین اخبار سرویس:
استخدام حسابدار و کارشناس حسابداری صنعتی و بهای تمام شده در گیلان

افتتاح 3 هزار میلیارد ریال پروژه راه سازی همزمان با سفر رییس جمهور به کردستان

روزنامه استخدامی استان زنجان | پنجشنبه 16 تیر 1401

رسیدگی بازرسی کل استان قزوین به مشکلات واحدهای پرورش ماهی الموت

استخدام حسابدار با بیمه در شرکت تیتان صنعت پیشگام در البرز

واریز یارانه نقدی 2 میلیون تومانی برای این خانوارها

استخدام صنایع غذایی پالود پارسیان

استخدام دیتا آنالیزور با بیمه و بیمه تکمیلی در شرکت پرگاس طب در جردن

رقم های عجیب فرار مالیاتی که مغزتان سوت خواهد کشید!

برگزاری کارگاه آموزشی تنش گرمایی و ناهنجاریهای تغذیه ای دستگاه گوارش طیور در استان

تولید گُل محمدی در روستای زیار بخش لاریجان

قیمت جدید انواع روغن در بازار اعلام شد | روغن آفتابگردان 102 هزار تومان

کاهش نرخ رسمی 23 ارز

آخوندی: سرمایه گذار نباید دغدهه های کار های اداری داشته باشد

میزان مصرف اینترنت در استان کردستان 32 درصد افزایش یافت

جزییات جدید از اجرای طرح نان کوپنی

پیش بینی قیمت محبوب ترین ارزهای دیجیتال

نهضت ملی مسکن در فریدن با واگذاری زمین به متقاضیان شروع شد

آخرین اخبار از رتبه بندی معلمان پنج شنبه 16 تیر

استخدام حسابدار انبار با بیمه در شرکت تیتان صنعت پیشگام از البرز

استخدام کارشناس فروش با بیمه، بیمه تکمیلی و پورسانت در شرکت حامی سازه آسایش

استخدام کارشناس لجستیک با بیمه و بیمه تکمیلی در شرکت پرگاس طب در جردن

آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان پنج شنبه 16 تیر

بهره برداری از واحد بخار سیکل ترکیبی خرم آباد

حمله زاکانی روی آنتن زنده به شورای شهر: انتظار نداشتم عضو شورا تا این میزان بی اطلاع سخن بگوید

بهبود کارایی کشت گلخانه ای با فناوری نانوحباب ایرانی

سهم 42 درصدی ایران از مصرف گاز خاورمیانه

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک استانداران فارس و بوشهر

ساخت و تامین مالی سد های خداآفرین و قیزقلعه سی

ثبت نام 3 دهک کم درآمد برای دریافت اینترنت رایگان چگونه است؟

«خود تحویل گیری» به شیوه بانکی | بانک ها 100 هزار میلیارد تومان به خودشان وام دادند

شاخص سیمان بالاتر از ابر کومو قرار گرفت

ساخت 800 مسکن برای مددجویان لرستانی دارای 2 معلول به بالا توسط بنیاد مستضعفان

جزییات جدید از اجرای طرح یارانه نان

تصویب تامین آب برای مجتمع های دامداری و گلخانه ای شاهرود

حباب سکه بزرگ تر شد | شمارش معکوس برای ریزش قیمت انواع سکه

مصرف بیش از 7 میلیون لیتر سوخت در بخش کشاورزی خراسان جنوبی

بازدید نماینده مردم فارسان و کوهرنگ از شرکت ورق خودرو

کرونا بیدار شد

فائو:  2 میلیارد نفر در جهان در خطر گرسنگی قرار دارند

درآمد کشاورزان از فروش کلزا 1600میلیارد تومان افزایش یافت

خودرو بخریم یا نخریم؟

ضرورت بازگشایی قفل اقتصاد شهری با مشارکت سرمایه گذاران

استخدام شرکت زاگرس نصب سپاهان

هشدار؛ سویه جدید کرونا با ما چه می کند؟

ایران سواری بنز تولید می کند

حباب سکه بزرگ تر شد | ریزش قیمت ها نزدیک است؟

افت و خیز کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

کانادا واکسن های آسترازنکا را دور می ریزد

کاهش 73 درصدی کالا از گمرک مهاباد

طلا فروشان فقط 55 میلیارد تومان مالیات توافقی پرداخت کردند

بررسی خسارات زلزله به مزارع پرورش میگو در هرمزگان

دهقانی نیا: گردش مالی قاچاق لوازم یدکی خودرو 2 میلیارد دلار است/ مردم چطور اصالت لوازم یدکی را تشخیص دهند؟

زمان مرحله دوم قرعه کشی خودرو اعلام شد

آب به وبا آلوده نیست؛ نگران نباشید

54هزار نفر از مردم استان سمنان متقاضی مسکن ملی/ 10درصد وجه واریز کردند

به زودی طرح های جدید تکمیل زنجیره ارزش بیدبلندمعرفی خواهد شد

آمریکا بازهم ایران را تحریم کرد

خبر سرپرست وزارت کار درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان

استخدام شرکت کاسپین شیر کادوس

استخدام شرکت توسعه برق ایران

استخدام کارشناس DCC در شرکت فنی و مهندسی جنوب تاسیسات در تهران

قیمت خودرو های سایپا امروز پنجشنبه 16 تیر 1401 + جدول

قیمت خودرو های ایران خودرو امروز پنجشنبه 16 تیر 1401 + جدول

طرح «کالابرگ الکترونیکی» کلید خورد | با کوپن الکترونیکی چه کالاهایی می توان خرید؟

استخدام 3 عنوان شغلی در یک شرکت تولیدی معتبر در اصفهان

استخدام ویزیتور محصولات آرایشی با حقوق ثابت، بیمه، بیمه تکمیلی و پورسانت

سرپرست صمت کردستان: با کمک تولیدکنندگانی همچون گروه بهمن به دنبال نفوذ در بازارهای عراق و سوریه هستیم

برداشت سالانه بیش از 60 تُن گُل محمدی در لاریجان

کاهش دو و هشت درصد نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری

ابلاغ اعتبار 543 میلیارد تومانی استانی برای تکمیل طرح های اقتصادی استان اردبیل

واحد های صنفی استان بوشهر ملزم به رعایت شئون اسلامی هستند

بازار متشکل ارزی امروز و فردا تا ساعت 18 فعال است

استفاده از تجربه شرکت ها در حوزه آب، تامین آب پایدار صنایع معدنی را به همراه دارد

قیمت لبنیات بعد از واریز یارانه جدید چقدر شد؟

استخدام حسابدار فروش با بیمه در شرکت اورمان چوب در تهران

استخدام سرپرست انبار با بیمه در جهان تجهیز حکیم در اصفهان

استخدام کارشناس طراح مکانیک در شرکت سامانه صنعت طاها از البرز

استخدام نیروی تشریفات دفتر مدیرعامل با بیمه در گروه صنعتی طبیعت میهن

خرید تضمینی بیش از 252 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خراسان رضوی

اعلام جزییات جدید از اجرای طرح یارانه نان | مردم در این طرح چگونه نان می خرند؟

امضای پروتکل تسریع در ساخت و تامین مالی سد های خداآفرین و قیزقلعه سی

اطلاعیه جدید بانک ملی درباره سرقت از شعبه دانشگاه/ دستور قضایی برای احراز مالکیت اموال مکشوفه صادر شد

اختصاص 210 میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی و تجهیز مدارس

شرایط وام فوری50 میلیون تومانی بانک تجارت | از وام فوری بدون ضامن بانک رفاه جا نمانید

قیمت سکه پارسیان امروز پنجشنبه 16 تیر 1401 + جدول

کانادا این واکسن ها را دور می ریزد!

استخدام کارشناس طراح مکانیک در شرکت سامانه صنعت طاها از تهران

استخدام کارشناس طراح مکانیک در شرکت سامانه صنعت طاها از تهران و البرز

مرغ و تخم مرغ گران شد

ثبت رکورد تازه تولید در پتروشیمی لردگان

پاساژ کوه نور پلمب می شود؟

رشد اقتصادی 8 درصدی استان نیازمند سرمایه گذاری

نهضت آبرسانی به روستاهای استان کرمانشاه توسط سپاه/ 349 روستا دارای آب آشامیدنی می شود

خبر مهم درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان

سرعت باد در سواحل هرمزگان و سیستان و بلوچستان افزایش پیدا می کند

تلاش برخی از واردکنندگان برای فروش نهاده های دامی در گرانی بازار؛ وزارت جهاد مانع شود

بازار متشکل ارزی امروز و فردا تا ساعت 18 فعال است

قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 16 تیر 1401 + جدول

صندلی غذاخوری کودک چند؟

معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود

معرفی صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از رشته فعالیت های پیشران فناوری / پشتیبانی از تولید در حوزه تجهیزات پزشکی با شاخص های دانش بنیان انجام می شود