مطالب مرتبط:
استخدام کارشناس فروش و کارمند روابط عمومی در شرکت خورشید دانه در اصفهان
انتخاب هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران
روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد، روابط عمومی برتر شد
روابط عمومی های برتر جهاد دانشگاهی سراسر کشور معرفی شدند
ایرانسل باز هم روابط عمومی «سرآمد دیجیتال» ایران شد
-3 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 3 خرداد 1401 ساعت 16:322022-05-24سياسي

روابط عمومی های برتر واحدهای جهاددانشگاهی تقدیر شدند


روابط عمومی تلاش بسیار خوبی برای معرفی تخصصی دستاوردهای جهاددانشگاهی، استاندارد سازی فعالیت ها، برندسازی سازمان و تدوین هویت بصری و اطلاع رسانی درست انجام داده است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر" به نقل از جهاد دانشگاهی، حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی در مراسم معرفی روابط عمومی های برتر این نهاد تاکید کرد: روابط عمومی تلاش بسیار خوبی برای معرفی تخصصی دستاوردهای جهاد دانشگاهی، استاندارد سازی فعالیت ها، برند سازی سازمان و تدوین هویت بصری و اطلاع رسانی درست انجام داده است که جای تشکر دارد.

روابط عمومی های برتر واحدهای سازمانی جهاد دانشگاهی تقدیر شدند مراسم پاسداشت فعالیت روابط عمومی جهاد دانشگاهی و تقدیر از روابط عمومی های برتر با حضور حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی و معاونان این نهاد برگزار شد.

حمیدرضا طیبی در این مراسم اظهار کرد: در دوره مسئولیت دکتر ابوالقاسم رییسی به عنوان مدیر کل روابط عمومی جهاد دانشگاهی و همکارانشان در این اداره کل جایگاه و اهمیت روابط عمومی به خوبی نشان داده شد.

رییس جهاد دانشگاهی با تاکید به اینکه روابط عمومی این نهاد با فعالیت های خوب خود نشان داد که اقدامات ارزشمندی می تواند انجام دهد گفت: روابط عمومی تلاش بسیار خوبی برای معرفی تخصصی دستاوردهای جهاد دانشگاهی، استاندارد سازی فعالیت ها، برند سازی سازمان و تدوین هویت بصری و اطلاع رسانی درست انجام داده است که جای تشکر دارد.

طیبی با اشاره به استفاده خوب روابط عمومی از تمامی ظرفیت های موجود در این نهاد ادامه داد: روابط عمومی جهاد دانشگاهی همواره مشاور خوبی برای رییس و معاونان این نهاد در امور تخصصی است و از این جهت در کشور جز سازمان هایی به شمار می رویم که روابط عمومی خوبی دارد و کارهایی خوبی در این بخش انجام شده است.

ارتقای جایگاه روابط جهاد دانشگاهی در چند سال های اخیر در ادامه دکتر محمدرضا پور عابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی در سخنانی اظهار کرد: چندسالی است که روابط عمومی تلاش کرده و توانسته در تراز جهاد دانشگاهی که یک نهاد دانش بنیان است فعالیت کند و از یک بخش سنتی به عنوان نیاز اساسی سازمان جایگاه خود را پیدا کند.

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی با بیان اینکه در حال حاضر روابط عمومی هم در ستاد و هم در واحدها به ارزش و جایگاه خود رسیده است، گفت: در نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی که دی ماه سال گذشته برگزار شد این موضوع بیشتر خود را به منصه ظهور گذاشت و مشخص شد همان گونه که کار فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و … یک کار تخصصی است، اگر به روابط عمومی هم درست پرداخته شود می تواند تأثیرات خود را داشته باشد.

تلاش برای توسعه ارتباطات رسانه ای فراتر از رسانه های جریان اصلی همچنین ابوالقاسم رییسی مدیرکل روابط عمومی جهاد دانشگاهی نیز در رابطه با انتخاب روابط عمومی های برتر این نهاد اظهار کرد: طی سال و براساس ارزیابی هایی که در حوزه های مختلف در زمینه ارتباطات رسانه ای، ارتباطات با مخاطبان، تبلیغات و انتشارات و فضای مجازی انجام می شود و همچنین در نظر گرفتن شاخص های مشخص شده، براساس امتیازی که واحدها کسب می کنند روابط عمومی های برتر انتخاب و معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه در چند سال اخیر سعی کردیم برگزاری این مراسم تدوام داشته باشد و روابط عمومی های برتر را معرفی کنیم گفت: در سال 1400 کار سنگینی بر عهده روابط عمومی ها در جهاد دانشگاهی بود و اقدامات مشترک زیادی داشتیم که از شاخص ترین آن ها می توان به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی اشاره کرد که در آن دستاوردهای چهل ساله این نهاد توسط روابط عمومی در کنار دیگر حوزه ها به خوبی به نمایش گذاشته شد.

رییسی با بیان اینکه سال 1400 در حوزه های مختلف آموزش و کارآفرینی، پژوهش و فرهنگی، فرهنگی و … شاهد انجام تفاهم نامه، برنامه ها و رویدادهای زیادی بودیم که اجرای بخش زیادی از آن بر عهده روابط عمومی قرار داشت، گفت: علی رغم بحث کرونا" با توجه به تلاش های صورت گرفته در معاونت های مختلف سال پر خبری داشتیم که با رصد این فعالیت 6 روابط عمومی به عنوان برتر انتخاب و معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه در سال 1400 توسعه ارتباطات رسانه ای فراتر از رسانه های جریان اصلی و تعامل با سایت های خبری و صفحات تأثیر گذار در صفحات مجازی جز اهداف اصلی قرار گرفت ادامه داد: با تعامل همکاران در واحدهای سازمانی و راهبری همکاران در اداره کل روابط عمومی جهاد دانشگاهی به بخش عمده ای از این هدف رسیدیم.

مدیر کل روابط عمومی جهاد دانشگاهی اظهار کرد: افزایش روایت های تصویری و تولیدات بصری از فعالیت ها و دستاوردها و رویدادها یکی از هدف گذاری های این اداره کل بود که با مراجعه به صفحات آپارات و سایر بخش ها در صفحات مجازی، سایت و … قابل مشاهده است.

رییسی با اشاره به اینکه گسترش ارتباطات درون سازمانی و همکاری و کمک به حوزه های مختلف، دیگر هدف روابط عمومی جهاد دانشگاهی بود که سعی شد تمام کمک خود را به معاونت های این نهاد داشته باشیم، گفت: برگزاری نشست امروز با حضور رییس و معاونان جهاد دانشگاهی، اعتمادی است که دوستان ایجاد کرده اند و در حال حاضر همکاران روابط عمومی در تمامی واحدها به عنوان یک مشاور به دیگر بخش ها کمک می کنند که از این اعتماد دو طرفه و کمک دوستان خوشحال و خرسند هستیم.

وی با بیان اینکه رصد مستمر فضای مجازی و رسانه ای، تحلیل و تولید محتوا به موقع پس از هر رویداد و انتشار آن کار بسیار مهمی بود که به خوبی شکل گرفت ادامه داد: همچنین توانستیم با کمک رییس جهاد دانشگاهی امکانات سخت افزاری در حوزه تجهیزات سمعی و بصری را بهبود بخشیم.

رییسی با اشاره به اینکه همچنین مساعدت لازم برای ارتقای تحصیلات آکادمیک اعضا اداره کل روابط عمومی را داشتیم گفت: امروز در جایگاهی هستیم که در کل کشور بیش از 70 درصد از همکاران در حوزه های ارتباطی و رشته های مرتبط، دارای تحصیلات تکمیلی هستند و در کل روابط عمومی بیش از 90 درصد همکاران در حوزه های کاری خود تحصیلات عالیه دارند.

مدیر کل روابط عمومی جهاد دانشگاهی در رابطه با دیگر تلاش های این اداره کل اظهار کرد: زمان انتظار برای پاسخگویی به سوالات، ابهامات، انتقادات مخاطبان از کانال های مختلفی که در این چند سال ایجاد شد (سایت، کانال و پیامک) کاهش یافت و مطالب به بخش مربوطه ارجاع داده شده و پیگیری لازم در کمترین زمان انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه با تلاش همکاران تثبیت فرایند ارزیابی روابط عمومی در واحدهای سازمانی شکل گرفت افزود: تثبیت هویت بصری در امور تبلیغی و در ادامه آن آرایش و آراسته شدن فضا برای اجرای برنامه ها دیگری کاری است که انجام شده و برای دیدن آن در مراسم ها برای ما خوشحال کننده است.

تهیه اپلیکیشن 59 برای ارائه خدمات جامع جهاد دانشگاهی رییسی اظهار کرد: فراوری داده و ارائه آن به متقاضیان یکی دیگر از کارها بود که یکسال است به دنبال تهیه اپلیکیشنی با نام 59 هستیم که خدمات جامع جهاددانشگاهی را ارائه کند که کارهای فنی آن در حال انجام است و بخشی از داده های آموزشی، پژوهشی و … دریافت شده و در حال آماده سازی است.

مدیر کل روابط عمومی جهاددانشگاهی با بیان اینکه در بحث آموزش اعتقاد داریم که آموزش ها باید ضمن خدمت باشد ادامه داد: یعنی در مراسم ها و رویدادها و در همان فضای مجازی تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات انجام شده و آموزش های لازم ارائه شود، زیرا این روند بهتر از آموزش های رسمی است.

وی ادامه داد: مستندسازی های خوبی با همکاری معاونت پژوهش و فناوری در بخش پروژه های فناروانه انجام شد که مستندسازی حدود 40 پروژه به سرانجام رسیده است.

رییسی تصریح کرد: مجله تصویری، پیام جهاد الکترونیکی و یکدست شدن بسیاری از کارها در حوزه سایت و راه اندازی سایت بین الملل از دیگر کارهای انجام شده توسط روابط عمومی است.

روابط عمومی های برتر جهاد دانشگاهی سراسر کشور معرفی شدند گفتنی است در این مراسم که در سالن دفتر مرکزی این نهاد برگزار شد از مرتضی توکلی (پژوهشکده گیاهان دارویی)، عباسعلی سلطانی (دانشگاه علم و هنر یزد)، صفورا سلیمانی فخر (پژوهشگاه ابن سینا)، لیلا قرنفلی (معاونت آموزش و کارآفرینی)، مسعود محقق (واحد سمنان) و سید مهران مهدوی (پارک علم و فناوری البرز – مجتمع تحقیقاتی) تقدیر و تشکر شد.

سال کاری روابط عمومی منتهی به 27 اردیبهشت امسال یک ویژگی مهم در برداشت و آن عبارت بود از برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای این نهاد در دی ماه 1400 که ایجاب می کرد در ارزیابی روابط عمومی ها این مورد نیز مدنظر قرار گیرد.

تولید محتوای مناسب و با کیفیت، انعکاس منظم و به موقع اخبار دستاوردها و فعالیت ها، اقدام مؤثر ارتباطی در جریان برگزاری نمایشگاه دی ماه، تولید محصولات سمعی بصری مناسب، برگزاری رویدادهای موردنیاز، حضور مؤثر در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و تعامل مناسب با ستاد برای تحقق اهداف طرح های ارتباطی مشترک و اقدامات هماهنگ رسانه ای از شاخص های مهم در ارزیابی فعالیت های روابط عمومی است.


کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی - روابط عمومی - روابط - عمومی - حمیدرضا طیبی - رییس جهاد دانشگاهی - جهاد - اطلاع رسانی درست - استاندارد سازی - جهاددانشگاهی - اطلاع رسانی - حمیدرضا - فعالیت - سازمان - استاندارد - هویت بصری - سازی - برتر - معرفی - تقدیر - مراسم - برگزار - طیبی - اطلاع - تخصصی - تدوین - رسانی - ابوالقاسم - بصری - نهاد

آخرین اخبار سرویس:
ماجرای تجاوز به کامیون داران ایرانی در عراق چیست ؟

صنعت پشم ریسی ملایر احیا شود| لزوم توجه به صنعت صادرات محور

ثروتمندترین فراری!

ڪشف و توقیف بیش از 5تن آرد در شهرستان مشهد

استخدام مهندس صنایع در شرکت سورا کاوش آزما در محدوده شیخ بهایی

استخدام مهندس عمران (رییس کارگاه) در شرکت آتیه سازان اسپو در شهر سمیرم

استخدام بازاریاب حضوری داروخانه و گالری های آرایشی و بهداشتی در شرکت رسا درمان آریا

استخدام کارآموز اداری در یک شرکت معتبر نفتی در تهران

اوضاع شیعیان در دوره طالبان خوب شده است!

استخدام شرکت رسا درمان آریا

استخدام وسط کار و بسته بند با حقوق خوب در محدوده انقلاب تهران

استخدام مدیر پروژه با بیمه تکمیلی در شرکت راهکار ارتباطات هنر شهر شیراز

تحریم های جدید انگلیس علیه روسیه

استخدام کارمند اداری آشنا به حسابداری در شرکت رسا درمان آریا

عباس عبدی: چرا مبارزه با منکرات را حکومتی می کنید؟/ حجاب را از یک مقوله اخلاقی و دینی به یک مقوله سیاسی تبدیل کرده اید

استخدام منشی مدیرعامل خانم در شرکت رسا درمان آریا

استخدام منشی مدیرعامل، کارمند اداری و بازاریاب حضوری در شرکت رسا درمان آریا

عَلَم اصلاح قانون انتخابات برپا شد/ خواب بهارستان برای بهارستان

صدر ،عضو مجمع تشخیص مصلحت : احمدی نژاد برای دادن نامه به محسنی اژه ای به «مجمع» می آید

مناظره پیرامون تفکیک وزارت صمت/ خضریان: آل اسحاق در تیم ماست، چون معتقد است هم وزارت صمت را سبک کنیم هم از تولید حمایت کنیم، مساله حل شد ایشان هم قائل به این شد که صعنت و تجارت با هم باشند

«وزارت واردات» در دولت سیزدهم تشکیل می شود؟!

واکنش دادستان کرمانشاه به ادعای تجاوز به کامیون داران ایرانی در عراق

«دلواپسی» تازه: به جای بردن نام خدا، خواندن «چرا رفتی» رسم شده!

توضیح جدید وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان

شهرداری نمی تواند به تنهایی درباره حقوق کارکنان کاری کند

آیت الله محمد علی ناصری در بستر بیماری است/ مردم دعا کنند

آخرین خبرها از افزایش حقوق بازنشستگان سه شنبه 14 تیر

انبارلویی : دولت رییسی ، دندان ارتباط با غرب را کنده و دور انداخته

نگرشی بر آزادی احزاب سیاسی و محدودیت‫های موجه بر آن از منظر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با نگاهی بر اسناد بین المللی حقوق بشر و قوانین اساسی برخی کشورها ‬‬‬‬‬‬

استخدام نیروی آشپزخانه، نیروی اداری و حسابداری در مجموعه غذای بیرون بر

دستگیری عامل نشر اکاذیب و پیام های تفرقه اندازانه

اعزام سه هزار مددجوی کمیته امداد قزوین به اردوهای زیارتی و سیاحتی

افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟/ انتظار از رییس مجلس برای اصلاح حقوق مستمری بگیران

فعال سیاسی اصلاح طلب : در دولت رییسی؛ هم اقتصاد گره خورد ، هم مذاکرات / بیشتر از دولت روحانی منتظرند مذاکرات به نتیجه برسد

مناظره پیرامون تفکیک وزارت صمت/ خضریان: از دل این مجلس اجازه نمی دهیم طرح تفکیک وزارت صمت بیرون بیاید/ آل اسحاق: حتما، جَزما و قطعا از تشکیل وزارت بازرگانی حمایت می کنم

بزرگداشت مقام شامخ علمی دکتر محمد معین برگزار می شود

دولت سهم عوارض خود را پرداخت کرد

فال حافظ امروز سه شنبه 14 تیر/ هر که دل بردن او دید و در انکار من است

بازیگر معروف : آره عروسی ساسی مانکن رفتم به کسی ربطی نداره

قالیباف: در نگهداری از محیط زیست زاگرس کارنامه قابل قبولی نداریم

فال حافظ امروز سه شنبه 14 تیر/ هر که دل بردن او دید و در انکار من است

اجرای برنامه های اوقات فراغت با محوریت کانون های مساجد 

استخدام کارشناس حرفه ای شبکه برای یک شرکت معتبر در تهران

بیمه نامه دارندگان گواهینامه منقضی شده همچنان معتبر است

استخدام کارشناس برق در شرکت سورا کاوش آزما در تهران

بخش عمرانی و جاری بودجه عمومی کشور تفکیک می شود

بازدید رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس از غرفه های «یونالینک» و «هوش سامان»

باس عبدی: چرا مبارزه با منکرات را حکومتی می کنید؟/ حجاب را از یک مقوله اخلاقی و دینی به یک مقوله سیاسی تبدیل کرده اید

آیین نکوداشت روز قلم در هرمزگان برگزار می شود

نشست استاندار گیلان با یکصد تن از مفاخر ادبی، فرهنگی و هنری استان

کاهش چشمگیر مشارکت اعراب در انتخابات هشداری برای تل آویو

حضور شهردار و اعضای شورای شهر تهران در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری

مناظره پیرامون تفکیک وزارت صمت/ آل اسحاق: وزارت صمت از پس مشکلات تحریم بر نمی آید/ خضریان: با وزارت بازرگانی، دلالی را در کشور گسترش می دهیم

آخرین جزییات از رتبه بندی معلمان

چرا قالیباف برای اصلاح حقوق بازنشستگان اقدامی نمی کند؟

رییس کل دادگستری زنجان: تشکیل کمیسیون رفع تداخلات حوزه اراضی در طارم ضرورت دارد

اسلام توصیه می کند زن از خانه بیرون نیاید

فال تاروت روزانه | فال تاروت روزانه سه شنبه 14 تیر 1401

«دولت رییسی نقش خود را در جنگ روسیه و اوکراین به زیبایی به نمایش گذاشت»

قالیباف: در برنامه هفتم توسعه پروژه های زمان بر را تعیین تکلیف کنیم/ محیط زیست زاگرس یکی از دغدغه های مهم سفر به کهگیلویه و بویراحمد

آغاز دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه در بسیج دانشجویی هرمزگان

استخدام سرپرست تولید با بیمه در سراجی انیسه در تهران

استخدام نقشه کش صنعتی با بیمه تکمیلی در یک شرکت معتبر در خراسان جنوبی

فارس من| تذکر مجلس به طهرانچی بابت حقوق اساتید دانشگاه آزاد

تصویری پربازدید در شبکه های اجتماعی /ون های گشت ارشاد، میدان ولیعصر زیر بنر تبلیغاتی شهید بهشتی

یک «ایران» عروس به روایت تصویر

ببینید | اوج گیری مجدد کرونا | هشدار؛ دوز سوم را حتما بزنید

توضیحات مهم وزیر آموزش و پرورش درخصوص اجرای رتبه بندی معلمان

صدای بلند سوپرانقلابی ها علیه برجام

دولت از ادعای منجی بودن دست بردارد و سراغ ریشه های مشکلات برود/ به جای منزوی کردن نخبگان، از آن ها کمک بگیریم

واکنش دادستان کرمانشاه به ادعای تجاوز به کامیون داران

اختلافات روابط بین فردی بدلیل انتقاد نادرست ایجاد می شود

صدور 4 هزار و 500 حکم جایگزین حبس در خوزستان

ماجرای کلیپ و ادعای تجاوز به کامیون داران ایرانی در عراق | اقدام فوری سربازان گمنام امام زمان؛ چند نفر دستگیر شدند؟

نقش آموزش و پرورش در تربیت آینده سازان کشور تعیین کننده است

100 عنوان کتاب برای چاپ در آینده پیش بینی شده است

بسیج دانشجویی نهادی اثرگذار است

علی اکبر صالحی: اگر زمانی که رهبری موافقت کردند مذاکره دوجانبه با آمریکا را آغاز می کردیم، اصلا به برجام نمی رسیدیم

مدعی «تجاوز به کامیونداران ایرانی در عراق» تحت بازجویی است

کانون های مساجد مازندران از فقر کتاب رنج می برند

هیأت های مذهبی عامل حفظ تشیع هستند

آمریکایی ها قصدی برای به نتیجه رسیدن مذاکرات ندارند

استخدام کارشناس اداری مسلط به نرم افزار آفیس در شرکت کاشی زئوس

استخدام مهندس عمران مسلط به طراحی سازه سبک فلزی در یک شرکت بین المللی

جوجه های شاهین دکل مخابراتی در صحت و سلامت کامل آماده پرواز شدند

انجام 56 هزار عملیات تعمیراتی در سه ماهه نخست سال جاری در خوزستان

خلاء جدی در حوزه هنرستان ها و رشته های فنی/ تجهیز هنرستان شهید باقری ملایر به دستگاه های شبیه ساز دانش بنیان

برنامه ریزی برای 8 هزار مترمربع آسفالت در اردل

سردار نقدی: حرم مطهر قیدار نبی(ع) باید کانون تجمع مسلمانان شود

نمایشگاه توانمندی های مدیریت شهری فرصت های خوبی برای تهران ایجاد خواهد کرد

مجمع تشخیص با کلیات تفکیک بخش عمرانی و جاری بودجه و نهادهای اجرای آن موافقت کرد

برگزاری نمایشگاه مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور در شیراز

فال حافظ | فال روزانه حافظ سه شنبه 14 تیر 1401

سایه سنگین تنش آبی بر سر مردم ثلاث باباجانی/ فرماندار: مشکل آب «میرآباد» به حداقل می رسد

استخدام سرپرست حسابداری، حسابرس داخلی و حسابدار مالی در مشهد

استخدام حسابدار در شرکت مشاور نرم افزار محک در تهران

تحریم های جدید بریتانیا علیه روسیه

آخرین تحلیل گوینده رادیو اسراییل از اهمیت برجام و مذاکرات

استخدام حسابدار با بیمه در شرکت پوشینه بسپار پرنیان در تهران

تعیین قاضی ویژه پیگیری، نظارت و اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی در دادگستری هرمزگان

روابط عمومی های برتر واحدهای جهاددانشگاهی تقدیر شدند

روابط عمومی های برتر واحدهای جهاددانشگاهی تقدیر شدند