مطالب مرتبط:
ابلاغ برنامه تحول 5 ساله انجمن سینمای جوانان ایران
برنامه تحول 5 ساله انجمن سینمای جوانان ایران ابلاغ شد
برنامه 5 ساله انجمن سینمای جوانان ایران ابلاغ شد
برنامه پنجساله ساله انجمن سینمای جوانان ایران ابلاغ شد
استخدام مدرس زبان روسی در موسسه انجمن دوستی ایران و روسیه در تهران و اصفهان
-3 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 2 خرداد 1401 ساعت 15:572022-05-23سياسي

برنامه پنج ساله تحولی انجمن سینمای جوانان ایران ابلاغ شد


رییس سازمان سینمایی خط مشی، سیاست گذاری و خطوط کلی فعالیت های انجمن سینمای جوانان ایران را در دوره جدید اعلام کرد.

- " به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، محمد خزاعی، این خط مشی و خطوط کلی را متناظر به اینکه انجمن سینمای جوانان ایران، به عنوان بزرگترین حامی سینمای پایه در کشور و فراگیرترین مدرسه ی فیلمسازی در منطقه است در راستای تحقق اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی و تحت گفتمان بیانیه ی گام دوم انقلاب و با راهبرد بازسازی انقلابی سینمای کشور ، طراحی، تدوین و ابلاغ کرده است.

برقراری عدالت فرهنگی در حوزه ی آموزش با توسعه بسترهای ارزان آموزشی در سراسر ایران، عدالت محوری در تخصیص بودجه ها و امکانات فیلمسازی و برگزاری رویدادها در سرتاسر کشور و پرهیز از مرکزگرایی، ایجاد وحدت رویه و ارتباط سیستماتیک بین اضلاع سه گانه ی آموزش، تولید و عرضه در انجمن سینمای جوانان ایران، استانداردسازی زیرساخت ها، فرایندهای آموزشی، طرح درس ها، آیین نامه های تولید، سیاست های تشویقی و مسیرهای عرضه ی فیلم کوتاه، محوریت دادن به قانون در برگزاری جشنواره ها، رویه های تولیدی و شرایط عرضه ی فیلم کوتاه در داخل و خارج از کشور و پرهیز از تصدی گری و تجمیع اختیارات در ستاد مرکزی، تقویت توأمان استقلال دفاتر و افزایش رویه های نظارتی بر آنها مهم ترین ماموریت این مرکز سینمایی اعلام شده است.

در این ابلاغیه همچنین، درحوزه ی آموزش، سه کلید واژه ی محوری؛ برقراری عدالت آموزشی، روزآمدی تکنیکی و ارتقای جهان بینی هنرجوها، در حوزه ی تولید تمرکز بر تحقق سه گزاره بومی گرایی، تنوع بخشی از مسیر ژانرها و امید آفرینی و در حوزه ی جشنواره ها و فرآیندهای عرضه، تکیه بر قانون گرایی و شعار دین، امید، اخلاق و آگاهی رویکردهای اصلی انجمن سینمای جوانان عنوان شده است.

خلاصه مدیریتی سند چشم انداز و طرح تحول پنج ساله انجمن سینمای جوانان ایران را به شرح ذیل است: برنامه پنج ساله ی تحولی انجمن سینمای جوانان ایران مقدمه: انجمن سینمای جوانان ایران، به عنوان بزرگترین حامی سینمای پایه در کشور و فراگیرترین مدرسه ی فیلمسازی در منطقه، در راستای تحقق اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی و تحت گفتمان بیانیه ی گام دوم انقلاب و با راهبرد بازسازی انقلابی سینمای کشور ، اقدام به بررسی، وضعیت سنجی و برنامه ریزی برای رسیدن به یک طرح تحول مدون نموده و در پی این بررسی ها، برنامه ی تحولی پنج ساله ی انجمن سینمای جوانان ایران را به نحو ذیل طرح ریزی کرده است: چشم انداز: انجمن سینمای جوانان ایران تلاش خواهد کرد در پنج سال آینده: 1- به عنوان فراگیرترین مدرسه ی سینمایی کشور، عرصه را برای کشف و پرورش استعدادهای سینمایی متخصص و متعهد در سراسر ایران فراهم نماید.

2- به عنوان فراگیرترین مدرسه ی سینمایی منطقه به مرجع آموزش سینما در کشورهای فارسی زبان تبدیل شود.

3- به عنوان بزرگترین شتاب دهنده ی سینمای پایه ی کشور، نسل جدیدی را به جریان اصلی سینمای ایران در انواع تخصص ها و مشاغل معرفی کند.

4- به عنوان پرجمعیت ترین باشگاه کارآفرینی کشور در حوزه ی سینما، با تسهیل شرایط فیلمسازی کوتاه و هموارسازی مسیر فیلمسازی فارغ التحصیلان انجمن، به بهبود شرایط اشتغال در سراسر ایران اسلامی یاری رساند.

5- به عنوان بزرگترین تولیدکننده ی فیلم کوتاه در ایران، نقش آفرینی فیلم کوتاه را در تبیین نظام مسائل و اولویت های کشور درپهنه وسیع فضای مجازی تقویت نماید.

6- به عنوان اصلی ترین سیاستگذار سینمای پایه ی کشور، در راستای تثبیت مرتبه ی فیلم کوتاه در جایگاه یک سینمای خلاقه، مستقل و پیشنهاد دهنده به سینمای بلند، برای تقویت و تکثر ژانرهای سینمایی با روایت بومی، بسترسازی و تربیت نیرو نماید.

7- به عنوان بزرگترین سهامدار بازار تولید و عرضه ی فیلم کوتاه در کشور، بسترهای لازم را برای افزایش سهم فیلم کوتاه در سبد محصولات فرهنگی نخبگان و مردم فراهم کند.

ماموریت ها: 1- برقراری عدالت فرهنگی در حوزه ی آموزش با توسعه بسترهای ارزان آموزشی در سراسر ایران 2- عدالت محوری در تخصیص بودجه ها و امکانات فیلمسازی و برگزاری رویدادها در سرتاسر کشور و پرهیز از مرکزگرایی 3-- ایجاد وحدت رویه و ارتباط سیستماتیک بین اضلاع سه گانه ی آموزش، تولید و عرضه در انجمن سینمای جوانان ایران 4- استانداردسازی زیرساخت ها، فرایندهای آموزشی، طرح درس ها، آیین نامه های تولید، سیاست های تشویقی و مسیرهای عرضه ی فیلم کوتاه 5- محوریت دادن به قانون در برگزاری جشنواره ها، رویه های تولیدی و شرایط عرضه ی فیلم کوتاه در داخل و خارج از کشور 6- پرهیز از تصدی گری و تجمیع اختیارات در ستاد مرکزی، تقویت توأمان استقلال دفاتر و افزایش رویه های نظارتی بر آنها رویکردها: درحوزه ی آموزش، سه کلید واژه ی محوری؛ برقراری عدالت آموزشی، روزآمدی تکنیکی و ارتقای جهان بینی هنرجوها خواهد بود.

در حوزه ی تولید بر تحقق سه گزاره بومی گرایی، تنوع بخشی از مسیر ژانرها و امید آفرینی تمرکز خواهد شد.

در حوزه ی جشنواره ها و فرآیندهای عرضه، بر قانون گرایی و شعار دین، امید، اخلاق و آگاهی تکیه خواهد شد.

اقدامات: آموزش: 1- افزایش اعتبار مدرک سینمای جوان از طریق پذیرش در شورای درجه بندی هنری ارشاد، معیارهای ساخت فیلم اول، امور صنفی، معادل سازی فنی و حرفه ای و دانشگاهی، استخدام کشوری و.

برای ارتقاء جایگاه گواهینامه ی سینمای جوان، و ایجاد شغل برای فارغ التحصیلان، باید از طریق سازمان سینمایی این مدرک در مراکز و شوراهای مختلف سینمایی معرفی و رتبه بندی گردد.

به عنوان مثال برای دریافت درجه ی هنری ارشاد، مدرک انجمن، معادل لیسانس تعیین گردد.

در شورای مجوز ساخت فیلم اول، برای این مدرک امتیاز فوق لیسانس درنظر گرفته شود.

در صنوف خانه سینما اولویت پذیرش عضویت و در صنوف شغلی مثل عکاسان، امکان شغلی محسوب گردد.

سازمان فنی حرفه ای با مدرک سینمای جوان، معادل مدرک خود را صادر کند.

برای استخدام در ادارات و سازمان های دولتی امتیاز درنظر گرفته شود و.

2- توسعه ی 50 درصدی آموزش مجازی طی پنج سال برنامه ی تحول با تأمین زیرساخت فنی، نیروی انسانی و سایر نیازهای تخصصی، می توان طی یک برنامه مدون دوره های تکمیلی آموزشی سینمای جوان را تا 50% بصورت کاملاً مجازی برگزار نمود و عدالت فرهنگی و اجتماعی را برای سراسر کشور و بخصوص مناطق کم برخوردار با امکان تدریس بهترین اساتید در کم برخوردارترین مناطق فراهم آورد.

3- اعزام استاد به مناطق کم برخوردار و برگزاری کارگاه های تعاملی استادمحور به جای توسعه ی دفاتر انجمن، مربیان سینمای جوان را می توان به شهرهایی که دفتر یا نمایندگی ندارند اعزام و طی دوره های آموزشی فشرده ی تعاملی، استعدادهای برتر را شناسایی و برای حمایت و طی مراحل تکمیلی به دفاتر معرفی نمود.

4- ایجاد شعب مجازی در مناطق کم برخوردار فاقد دفتر انجمن در سامانه ی مجازی آموزش سینمای جوان می توان به جای تامین مکان فیزیکی برای کلاس و نیرو و استاد و تجهیزات و غیره، شعبه ی مجازی ایجاد نمود و ضمن آموزش اولیه و فعالیت های جنبی، مراحل تکمیلی و حرفه ای آنها را از طریق نزدیک ترین دفتر سینمای جوان انجام داد.

این طرح بدون هیچ سرمایه ی اولیه ای می تواند به صورت گسترده و فراگیر با استفاده از توان محلی و فردی، در مناطق کم برخوردار، آموزش های اولیه سینمایی را راه اندازی کرده و به کشف استعدادهای سینمای ایران منجرشود.

5- ایجاد دفاتر بین المللی انجمن سینمای جوانان ایران در مناطق آزاد (کیش، اروند و چابهار) توانایی انجمن سینمای جوانان ایران در پرورش فیلم ساز، مطابق الگوهای آموزشی خود می تواند ظرفیت بزرگی را برای جذب علاقمندان از کشورهای منطقه فراهم نماید.

همچنین برای استفاده از دانش روز سینمایی جهان، نیاز به حضور اساتید خارجی است که این دو می تواند در قالب دفاتر بین المللی انجمن سینمای جوانان ایران، نخست در مناطق آزاد مثل کیش و اروند اجرا گردد.

دلیل استفاده از مناطق آزاد، سهولت صدور روادید برای پذیرش هنرجو و استاد خارجی است، اما در مراحل بعد می توان برای کردزبان های غرب کشور، آذری های شمال غرب، کشورهای حوزه خزر، عرب زبان های جنوب، سیستان و بلوچستان و غیره نیز دفاتر بین المللی تأسیس نموده و به جای رفتن هنرجویان و فیلمسازان ما به کشورهای منطقه، بتوان هنرجویان آنها را در دفاتر بین المللی انجمن سینمای جوانان ایران در ایران جذب نموده و بجز ایجاد پایگاه های مهم منطقه ای سینمایی و فرهنگی، درآمدزایی قابل قبول و توریسم فرهنگی را نیز گسترش داد.

6- خواهرخواندگی انجمن سینمای جوانان ایران با مراکز آموزشی و استودیوهای فیلم سازی بین المللی و اجرای دوره های مشترک فیلم سازی با عقد تفاهم نامه های مشترک بین مدارس سینمایی بین المللی و انجمن سینمای جوانان ایران، می توان دوره های مشترک آموزشی برگزار کرده و از توانایی های مشترک محتوایی، استادها، روش های تدریس و غیره بهره برداری نموده و فیلم سازان را در سطح عالی به روزرسانی کرد.

ضمناً با صدور مدرک مشترک دوزبانه، می توان به دوره ها اعتبار بخشید.

همچنین از طریق تبادل فیلمساز می توان پروژه های مشارکتی تولید نمود.

7- طراحی دوره های جامع مستندسازی، فیلم نامه نویسی و عکاسی این دوره های آموزشی جهت تربیت نیروهای سینمایی با تخصص های جامع و ویژه طراحی می گردد.

مثلاً فرد علاقمندی با طی دوره یک ساله ی فیلم نامه نویسی، به تمام مهارت های فیلم نامه نویسی مثل سینمایی، کوتاه و غیره مسلط شده و بصورت حرفه ای و تخصصی مشغول به کار می شود.

8- تخصصی شدن برخی دفاتر برای دوره های آموزشی ویژه براساس موقعیت جغرافیایی، امکانات شهری، توان مربیان و سایر اعتبارات استانی، می توان دفاتر نمونه ی انجمن سینمای جوانان ایران را به پایگاه های تخصصی آموزشی تبدیل کرد.

مثلاً یک استان ساحلی برای آموزش عکاسی و فیلمبرداری زیر آب، یک استان کویری برای آموزش عکاسی و فیلمبرداری در کویر، شب و نجوم؛ و یک مرکز استان را برای کلیه ی خدمات پس از تولید شامل ویژوال افکت، اصلاح رنگ و ساخت مولتی پلان تجهیز نمود.

همچنین می توان مراکز تخصصی انیمیشن، مستندسازی، فیلم نامه نویسی، صدابرداری و غیره را راه اندازی نمود.

این دفاتر نمونه، مرکز شتابدهی تخصص های مشاغل سینمایی خواهند بود.

9- گسترش حیطه ی آموزش از هنرجو به فیلم سازان نیمه حرفه ای و حرفه ای با لحاظ کردن به روزترین مباحث تخصصی فیلمسازان فیلم کوتاه همواره به فرایند آموزش و دانش افزایی نیاز دارند و این مهم، از طریق کارگاه های حضوری، مجازی، پژوهش، همایش، تولیدات مشترک بین المللی، دوره های مشترک و غیره بدست می آید.

10- تاسیس دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در کشورهای فارسی زبان و اهدای بودجه حمایتی با اهداف جمهوری اسلامی و صدور گواهینامه های بین المللی پس از کسب اعتبار 4 دهه ای در حوزه ی آموزش و تولید، همچنین به عنوان بزرگ ترین مجموعه ی متمرکز سینمایی منطقه، زمان تاسیس دفاتر بین المللی انجمن سینمای جوانان ایران در سایر کشورها فرارسیده است.

این دفاتر الگوی آموزش و تولید سینمای جوان را در کشورهای دیگر اجرا و گسترش می دهند و از طریق صدورگواهینامه های بین المللی و حمایت مالی اقدام به اهدای بودجه حمایتی نموده و تولیداتی را با مضامین مورد نظر تولید می نماید.

این اقدام توسط فیلمسازان سایر کشورها بشدت مورد استقبال قرار خواهد گرفت و از اقدامات موثر سینمای ایران در گام دوم انقلاب اسلامی و گسترش نفوذ فرهنگی در سایر کشورها خواهد بود.

11- ایجاد کتابخانه دیجیتال برای فیلم سازان ایجاد بانک محتوایی به عنوان کتاب خانه دیجیتال شامل کتاب چاپی، الکترونیک، صوتی، کتابخانه مجازی ویدئویی، کارگاه های آموزشی و … نیاز مهم و ضروری جامعه ی فیلم کوتاه و چه بسا سینمای ایران است که به ایجاد زیرساخت و تامین محتوا نیاز دارد که می تواند نه تنها فیلم سازان و دانشجویان، بلکه پژوهشگران ایرانی و خارجی را پوشش دهد.

12- حمایت از استعدادهای برتر آموزشی در کارگاه های تعاملی فیلم محور پس از شناسایی برترین استعدادهای فیلم سازی از بین دوره های آموزشی سینمای جوان، می توان در کارگاه های تعاملی فیلم محور، آنها را حمایت کرده و تا رسیدن به تولید فیلم های حرفه ای، پشتیبانی آموزشی، تجهیزاتی و مالی نمود.

این دوره ها می توانند بر پایه ی ژانر طراحی و اجرا گردند.

13- شناسایی و هدایت استعدادهای برتر فنی در کارگاه های شتاب دهی تکنیک محور استعدادهای فنی را که به رشته های سینمایی بجز کارگردانی مثل فیلم برداری، تدوین، فیلم نامه نویسی و غیره علاقمند هستند، می توان انتخاب و در کارگاه های تخصصی آموزش داده و با حمایت های جانبی امکان شغلی برای آنها فراهم کرده و جذب بدنه ی سینما نمود.

این کارگاه ها دقیقاً مطابق با توانایی هر فرد برنامه ریزی شده و بصورت انفرادی شتاب دهی شده و برای کار تخصصی مهیا می گردند.

14- طراحی آموزش های مجازی پشتیبان و تکمیلی مانند روان شناسی، جامعه-شناسی، مهارت یابی جذب سرمایه و.

دروسی که در سرفصل های عمومی و تخصصی آموزش های انجمن سینمای جوانان ایران نیست و بایستی بصورت موردی و مقطعی پشتیبانی شوند، از طریق آموزش مجازی با بهره گیری از بهترین استادهای ایرانی و خارجی می تواند جبران شده و از هنرجویان تا فیلمسازان را تحت پوشش قرار داد.

تولید: 1- نمونه سازی برای تکثیر ژانرها در فیلم کوتاه الف) تدوین برنامه های حمایتی در شوراهای تولید با تمرکز بر قابلیت های روایی سینمای ژانر در بسترهای بومی آیینی ب) معرفی چهره های جدید مستعد در حوزه های فنی و تکنیکی در جهت تسهیل فرآیند تولید فیلم های ژانر ج) نمونه سازی از ژانرها با مدل کارگاهی و زیر نظر مربیان مشاور و تهیه کننده 2- سهم انجمن سینمای جوانان ایران در فیلم اولی ها الف) اخذ سهمیه ی مشخص سالانه از فیلم اولی های بنیاد فارابی و معرفی سالانه 5 نفر از فیلمسازان مستعد برای تولید فیلم اول بلند سینمایی به بنیاد سینمایی فارابی همراه با فیلمنامه و تهیه کننده طبق توافق با سازمان سینمایی ب) مذاکره و زمینه سازی برای حضور نمایندگان انجمن سینمای جوانان ایران در شوراهای فیلم اولی ها در بنیاد سینمای فارابی 3- افزایش سهم اقتباس در فیلم کوتاه از طریق چاپ و ارسال مجموعه داستان های اقتباسی مورد تایید انجمن جهت تولید الف) تشکیل کارگروه هفت نفره از فیلمسازان و نویسندگان با تجربه و فعالان در حوزه ادبیات داستانی ب) انتخاب داستان و قصه های کوتاه متناسب با اولویت ها و موضوعات تصریح شده در آیین نامه تولید انجمن سینمای جوانان ایران توسط کارگروه ج) انتخاب تعدادی از داستان های کوتاه توسط شورای عالی تولید از میان داستان های کوتاه معرفی شده توسط کارگروه د) چاپ مجموعه داستان منتخب و ارسال آن به دفاتر سراسر کشور ه) ساخت فیلم های اقتباسی در هر سال از کتاب چاپ شده و داستان های معرفی شده از سوی فیلمسازان ارتباطات و بازرگانی: 1- فعال کردن معاونت ارتباطات و بازرگانی جهت تامین بودجه ی تولید به صورت پلکانی تامین بودجه ی تولیدی در ساختار مشارکتی با نهادهای مختلف دولتی و خصوصی از بخش بودجه های فرهنگی می تواند هم بخشی از مشکلات تامین مالی پروژه های تولیدی انجمن را برآورده نماید و هم در تولید آثار قابل توجه با رویکردهای محتوایی مطلوب دهه ی پنجم انقلاب اسلامی برای این مجموعه ها کارکرد داشته باشد.

از این رو راه اندازی معاونت ارتباطات و بازرگانی برای رایزنی و ایجاد تفاهم نامه مشارکتی در دستور کار انجمن قرار گرفت و چارت انجمن سینمای جوانان ایران براساس این موضوع تغییر کرد.

2- مشارکت تولیدی با سازمان های هنری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی افزایش تعاملات سازمانی با نهادهای هنری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به جهت مشارکت تولیدی و محتوایی که می تواند به هم افزایی این جبهه نیز کمک نماید.

عرضه: 1_ افزایش سهم نمایش فیلم کوتاه و تثبیت حق رایت پخش آن در رسانه ملی در همه جای دنیا تلویزیون ها به خصوص تلویزیون های دولتی نسبت به حمایت از سینمای پایه وظایف و تکالیفی دارند.

در کشور ما نیز باید تلاش کرد تا رسانه ی ملی سالانه بودجه ی معینی را به منظور خرید حق پخش فیلمهای کوتاه اختصاص دهد.

ضمن اینکه انجمن سینمای جوانان ایران در تلاش است تا برنامه ای ویژه در رسانه ی ملی به حوزه ی فیلم کوتاه اختصاص داده شود.

2_ اختصاص یک سالن سینماتک ویژه ی پاتوق های نقد و تحلیل فیلم کوتاه داستانی در تمام دفاتر انجمن نتیجه و خروجی اکران های هنر و تجربه نشان می دهد که شاید بهتر باشد طبق تجربه ی جهانی، به جای ایجاد سانس های ویژه و چرخشی در سالن های متفاوت، اختصاص دادن یک سینمای ثابت برای اکران آثار کوتاه داستانی و مستند به عنوان پاتوق همیشگی اهالی هنر و علاقه مندان سینمای پایه، در نظر گرفت.

که بصورت هفتگی و ثابت اقدام به پخش فیلم های کوتاه نماید انجمن سینمای جوانان ایران تلاش می کند در تمام شهرهایی که شعبه دارد، یک مکان ثابت به عنوان پاتوق و سینما تک در نظر بگیرد.

3- راه اندازی مجدد هفته های فیلم و عکس برگزاری جشنواره های منطقه ای جشنواره های منطقه ای سابق براین سه نوبت در سال و به میزبانی سه استان (هر استان میزبان 9 استان دیگر) در مقیاس کل کشور برگزار می شد، اما محدودیت های بودجه ای و کرونایی به صورت توامان، دوسالی است که برگزاری این جشنواره ها را ناممکن ساخته است.

از آنجایی که این جشنواره ها می توانند مکمل های بسیار خوبی برای جشنواره ی فیلم کوتاه تهران باشند و شور و نشاط را در سطح استان ها و شهرستان ها دوباره برقرار کنند، در طرح تحولی پیش بینی شده که هر سال سه جشنواره ی منطقه ای با همکاری انجمن و نهادهای استان میزبان برگزار شود.

هفته های فیلم و عکس نیز که یک رویداد غیررقابتی است، سالانه یکبار در تمامی دفاتر انجمن برگزار شود تا به دیده شدن آثار تولیدی این دفاتر در حوزه فیلم و عکس کمک نماید.

4- تقویت کمی و کیفی نمایش فیلم کوتاه در بستر پلتفرم های مجازی با توجه به افزایش ضریب نفوذ تلفن های همراه هوشمند و دسترسی گسترده به فضای مجازی، توسعه ی فعالیت های عرضه ی فیلم کوتاه در بسترهای مجازی و به ویژه پلتفرم های داخلی و خارجی، ضرورت امروز حوزه ی فیلم کوتاه است و انجمن نیز از این مهم غافل نیست.

اکران بسته های آنلاین و اشتراکی مناسبتی، موضوعی و غیرمناسبتی از جمله اقدامات انجمن در این زمینه خواهد بود.

امور تشکلی و حمایت ها: 1- حمایت از استارت آپ های سینمایی در دفاتر انجمن هنرجویان انجمن سینمای جوان لزوماً به سمت فیلمسازی یا مشاغل فنی تکنیکی سینما جذب نمی شوند؛ بلکه عده ای از آنها در حوزه ی تهیه و تولید و حمایت های لجستیکی و تجهیزاتی فعالیت و موسسات و استارت آپ هایی در این زمینه ها راه اندازی می کنند.

انجمن سینمای جوانان می تواند با سوق دادن تولیدات خود در اقصی نقاط کشور به سمت استارت آپ های بومی هر شهر و استان و نیز تخصیص وام های قرض الحسنه یا بلاعوض به این استارت آپ ها، هم مشکل تأمین تجهیزات پروژه های تولیدی را برطرف نماید و هم از فارغ التحصیلان خود حمایت کرده باشد.

ناگفته پیداست خرید تجهیزات برای این استارت آپ های بخش خصوصی از طریق وام، مشکلات سنتی و همیشگی نگه داری و استهلاک و استفاده و درآمدزایی از تجهیزات در دفاتر را نخواهد داشت.

2- ایجاد کانون دانش آموختگان انجمن سینمای جوانان (تعاونی ها) کانون دانش آموختگان تشکلی است که کلیه فارغ التحصیلان سال های گذشته انجمن سینمای جوانان ایران را در عضویت خود گرفته و از توان و اعتبار و حمایت آنها جهت فعالیت های خود تشکل و اهداف سینمای جوان بهره می برد.

تشکیل صندوق تعاونی، تامین اسپانسر، ارتباط های سازمانی و تعریف برخی خدمات مشخص به اعضا، من جمله فعالیت های این تشکل است.

کانون تحت نظارت انجمن، اما خودگردان اداره می شود.


کلید واژه ها: انجمن سینمای جوانان ایران - انجمن سینمای جوانان - انجمن - ایران - جوانان - رییس سازمان سینمایی - نظام جمهوری اسلامی - فیلمسازی - آموزش - سازمان سینمایی - گام دوم انقلاب - جمهوری اسلامی - کشور - انقلاب - خط مشی - روابط عمومی - رییس سازمان - تخصیص بودجه - عدالت - ابلاغ - سیستماتیک - خطوط - بزرگترین - امکانات - برگزاری - بازسازی - برقراری - سینمایی - انقلابی - سه گانه

آخرین اخبار سرویس:
بهنوش بختیاری شور آرایش غلیظ را درآورد +عکس

محمدرضا غلامرضا؛ چهره ی امنیتی که معاون سیاسی وزیر کشور شد

ادای احترام رییس مجلس به شهدای گمنام در اردوگاه شهید باهنر تهران

ترامپ در ماه های آینده نامزدی برای ریاست جمهوری را اعلام می کند

باقری کنی: تحریم و ترور دو رکن حقوق بشر آمریکایی است

کنکور، آزمونی برای بدبینی/چرایی به نتیجه نرسیدن مذاکرات/این روز ها در زاگرس چه خبر است؟

اخبار جدید از افزایش حقوق این دسته از بازنشستگان/ مشمولان چه کسانی هستند؟

افشاگری مرحوم هاشمی رفسنجانی علیه احمدی نژاد

فال حافظ/ شب وصل است و طی شد نامه هجر

111 سطر وقف نامه برای «مسجد خانم»

قدیمی ترین فهرست نویسی در ایران

هنگام جوش آوردن خودرو در تابستان چه باید کرد؟

یک نظام آموزشی و 23 نوع مدرسه!

یک عاشقانه سیاسی

ایران مذاکرات و فعالیت های هسته ای صلح آمیز را توأمان پی خواهد گرفت

حقوق این افراد افزایش پیدا می کند | میزان افزایش حقوق مشخص شد

شلیک به علم و عشق

گفتگو با چهره خبرساز «عصر جدید»

سخنگوی ستاد امربه معروف و نهی از منکر به اشتباهات خود اعتراف کرد

فوری؛ کام معلمان بالاخره شیرین شد/ خبر خوش درباره رتبه بندی به معلمان داده شد+سند

بانویی در دو قاب

سخت گیری به نفع مهاجران

5 حکم و انتصاب جدید در وزارت خارجه | مدیرکل آمریکا معرفی شد

روایت جهاد خدمت روحانی کاوند | از ساخت خانه برای نیازمندان تا ترک اعتیاد جوانان و ایجاد اشتغال

تصویب آیین نامه رتبه بندی معلمان در دولت سیزدهم

مشارکت اجتماعی و قانون

علوم شناختی در ساحت رسانه/مهندسی سیاسی چگونه نظم برقرار می کند؟

«ایستادگی» در مذاکرات جواب می دهد

کدام گروه از معلمان مشمول رتبه بندی نمی شوند؟

استخدام منشی با بیمه در گروه ارتفاع سازان مدیریت کارا در تهران

احتمال اعلام جرم علیه دونالد ترامپ در پرونده حمله به کنگره

مخالفت صریح دولت با اصلاح حقوق بازنشستگان و نظر هیات تطبیق قوانین مجلس / توضیحات جدید سخنگوی دولت

آمریکا عامل جنگ در 102 کشور است/ عملکرد موفق سیاست خارجه کشور در یک سال گذشته

افزایش حقوق بازنشستگان معطل نگاه تعاملی دولت

آمریکا عامل جنگ در 102 کشور است/ عملکرد موفق سیاست خارجه کشور در یک سال گذشته

آمریکا حتی حاضر به دادن امتیاز حداقلی هم در مذاکرات نیست/ تاکید بر ادامه روابط با همسایگان

روش های دریافت پاسپورت ترکیه 2022

رنانی : وقتی دولت مستأصل شده، بهترین زمان برای گفت وگو است

امیرعبداللهیان: بمباران شیمیایی سردشت، اوج وقاحت رژیم صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران بود

حاجی دلیگانی: با خودروسازی خصوصی موفق می شویم/ دولت دست بردار مدیریت خودروسازان نیست

انتصاب های جدید در وزارت امور خارجه

استخدام مهندس اجرایی و مهندس دفتر فنی در یک شرکت معتبر در سمنان

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | دوشنبه 13 تیر 1401

پیام ویژه کویت برای رهبر انقلاب

آخرین اخبار از رتبه بندی معلمان دوشنبه 13 تیر

هویت مردمی جشن های عید غدیر باید حفظ شود

آیین سنتی مسلمیه شهرری امسال با عزاداری 74 هیأت در 3 شب برگزار می شود

سامانه مودیان غیر از اخذ مالیات منجر به اتخاذ تصمیمات درست می شود

آمریکا مردمی را هدف قرار داده که در هیچ دادگاهی جرمشان ثابت نشده است

استخدام دستیار اجرایی با بیمه، بیمه تکمیلی در شرکت سیتکس در تهران

شخصیت شناسی :همسران متوادین کدوم ماه ها فکر میکنن رییس هستن !

هشدار پزشکیان درباره خروج اساتید از کشور / حقوق 300 دلاری داخلی در قبال حقوق 10 هزار دلاری خارج از کشور به استاد دانشگاه

امکان تردد زائران عتبات از طریق مرزهای زمینی برای شرکت در دعای عرفه

آتش بس، حربه ریاض برای ساماندهی مزدورانش است

شخصیت شناسی : همسران متوادین این ماه ها فکر میکنن رییس هستن !

سفیر سوییس در تهران با امیرعبداللهیان رایزنی کرد

هم خوانی سه هزارنفری سرود ملی در کاخ سعدآباد+ ویدئو

گذشته چراغ راه آینده

فیلم| امام جمعه اهل سنت بندرعباس: اقدامات امدادی مطلوب و مستمر بوده است/ بازسازی منازل با جدیت دنبال شود

رنانی : وقتی دولت مستأصل شده، بهترین زمان گفت وگو است / در ایران انقلاب نمی شود اما ظرفیت شورش وجود دارد

پیشرفت 90 درصدی پروژه پدافند تامین آب شرب یزد از خط صنعت

از قدیمی ترین تمدن های جهان باخبر هستید؟😮

شاید برای عبرت ما!

قدس خراسان 9847

میهن 9847

ترتیل صفحه 472 قرآن/ کار خود را به خدا واگذار+فیلم، متن و مفاهیم

هفته آینده؛ ابلاغ شیوه نامه نهایی رتبه بندی معلمان

ادعای عجیب درباره نفوذ همسر دکتر فاطمی به دولت احمدی نژاد

حقوق کارگران افزایش می یابد؟ | سورپرایز دولت برای حقوق کارگران

تقدیم رونوشت استوارنامه های سفیر سوییس و سفیر آکردیته لیتوانی به امیرعبداللهیان

استخدام مشاور ثبت شرکت و برند با بیمه در ثبت آگاه در تهران

فراخوان مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس منتشر شد

بلاتکلیفی 12 ساعته مسافران پرواز تهران ـ نجف هواپیمایی ایران ایر

تفاهم نامه میان بنیاد ملی بازی های رایانه ای و معاونت صدای رسانه ملی امضا شد

تشکیل کارگروه ویژه با مسئولیت رییس کل دادگستری استان فارس برای اجرای حدنگاری کشاورزی

بلاتکلیفی 12 ساعته مسافران پرواز تهران ـ نجف

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سخنگوی وزارت امور خارجه

بلاتکلیفی 12 ساعته مسافران پرواز تهران ـ نجف هواپیمایی ایران ایر

رنانی : وقتی دولت مستأصل شده، بهترین زمان برای گفت وگو است / در ایران انقلاب نمی شود اما ظرفیت شورش وجود دارد

تاکید سرپرست فرمانداری یزد بر نقش مهم شبکه دامپزشکی در سلامت مردم

کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری

دولت به دنبال کاهش ساعت کاری کارمندان در شرایط خاص

بلاتکلیفی 12 ساعته مسافران پرواز تهران ـ نجف

بلاتکلیفی 12 ساعته مسافران پرواز تهران ـ نجف

آغاز ساخت منازل زلزله زده هرمزگان از 10 روز آینده

ارایه لایحه «دو فوریتی» به دولت /  اختیارات دولت برای کاهش ساعت کار کارکنان در موارد ضروری افزایش می یابد

عذرخواهی مهدی نصیری از کرباسچی

بلاتکلیفی 12 ساعته مسافرین پرواز تهران- نجف

بلاتکلیفی 12 ساعته مسافرین پرواز تهران- نجف

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر می کند؟

«قزوین» تاکنون استانداری در کلاس مدیریتی استان نداشته است!/«مدیریت آب» لزوما به معنای سد سازی نیست

ادارات 12 شهرستان خوزستان فردا با 2 ساعت تاخیر آغاز بکار می کنند

پیام وزارت خارجه کویت به رهبری

ورود رییس جمهور به شائبه لو رفتن سوالات کنکور | نباید اجازه دهیم خدشه ای به اعتماد مردم وارد شود

شرایط تنزل رتبه در آیین نامه رتبه بندی معلمان

محکوم به قصاص به زندگی برگشت

تقدیم رونوشت استوارنامه های سفرای جدید سوییس و لیتوانی به امیرعبداللهیان

چاه های کشاورزی فارس به مدت 5 ساعت خاموش می شوند/ مشکل عمده استان راه و آب است/ تشکیل 13 هزار و 600 پرونده قاچاق و احتکار در سه ماه امسال

سند پیشگیری و آمادگی بحران شهرداری قم اجرایی می شود

منتشرکنندگان لایو های غیر اخلاقی بازداشت شدند

برنامه پنج ساله تحولی انجمن سینمای جوانان ایران ابلاغ شد

برنامه پنج ساله تحولی انجمن سینمای جوانان ایران ابلاغ شد