مطالب مرتبط:
عبودتیان، دستیار رییس جمهور در امر مردمی سازی دولت شد
عبودتیان، دستیار رییس جمهور در امر مردمی سازی دولت شد
دادستان کل کشور: دشمن با تهاجم فرهنگی، اقتصادی و تحریم ها سعی دارد هویت مردم را از آنها بگیرد/ نقش مردم در پیدایش و استمرار انقلاب بی بدیل است
دستیار رییس جمهور در امر مردمی سازی دولت منصوب شد
دستیار رییس جمهور در امر مردمی سازی دولت منصوب شد
-200 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 1 خرداد 1401 ساعت 17:322022-05-22سياسي

توصیه های مهم رییس عدلیه خطاب به قضات و کارکنان دادسرا/ در فرآیند دادرسی نقش خبرگان و مساعدت آنها به قضات در امر انطباق مصادیق با موضوع قانون بسیار برجسته است


رییس قوه قضاییه از مراجع و مراکز قضایی از دادسرای ناحیه 35 (فرهنگ و رسانه) بازدید کرد.

خبرگزاری میزان_ به گزارش سایت قطره و به نقل ازمرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای امروز یکشنبه (1 خرداد) در ادامه بازدیدهای میدانی خود از مراجع و مراکز قضایی .

- رییس قوه قضاییه از مراجع و مراکز قضایی از دادسرای ناحیه 35 (فرهنگ و رسانه) بازدید کرد.

خبرگزاری میزان_ به گزارش سایت قطره و به نقل ازمرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای امروز یکشنبه (1 خرداد) در ادامه بازدیدهای میدانی خود از مراجع و مراکز قضایی از دادسرای ناحیه 35 (فرهنگ و رسانه) بازدید به عمل آورد.

رییس دستگاه قضا در جریان این برنامه از هر 4 شعبه بازپرسی و دفاتر اجرای احکام و اظهارنظر دادسرای فرهنگ و رسانه بازدید به عمل آورد و از نزدیک، نحوه رسیدگی به پرونده ها را مورد ارزیابی قرار داد.

بررسی میزان ورودی ، موجودی و مانده پرونده ها در شعب بازپرسی داسرای فرهنگ و رسانه و اعمال دقت نظر در آمارهای ناظر بر پرونده های این شعب در راستای ساماندهی مقوله آمار، ثبت و ارجاع پرونده های قضایی و همچنین نوع رابطه و برخورد بازپرسین با اهالی فرهنگ و رسانه یکی از بخش های مهم بازدید قاضی القضات از دادسرای ناحیه 35 بود.

     شایان ذکر است، رییس عدلیه در راستای تهیه و تدوین دقیق آمارهای مرتبط با پرونده های قضایی و همچنین تعبیه سازوکاری به منظوری جلوگیری از هرگونه آمارسازی در فرآیندهای قضایی، دستورات مشخصی را خطاب به مسئولان قضایی از جمله معاون اول قوه قضاییه صادر کرده است.

بررسی و مطالعه موردی برخی از پرونده های قدیمی در قسمت بایگانی ؛ این بخش دیگری از بازدید رییس قوه قضاییه از شعب بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه بود.

رییس عدلیه در همین زمینه دستورات مشخصی را برای اتقان و تسریع در رسیدگی ها خطاب به مسئولان ذی ربط در دادسرای ناحیه 35 صادر کرد.

در جریان بازدید حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای از شعبه 4 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه، بازپرس مستقر به تشریح مفاد و جزییات یکی از پرونده هایی پرداخت که برای آن قرار منع تعقیب صادر شده بود؛ رییس عدلیه پس از استماع مفاد قرار منع تعقیب صادره، توصیه هایی تخصصی و کاربردی را خطاب به این بازپرس ایراد کرد.

اقدامات و مواضع شما قابل دفاع و منصفانه است و ما که در زمره رسانه های منتقد قلمداد می شویم، رویکرد شما در بسیاری از موارد را مثبت می دانیم این جمله ای بود که مدیرمسئول یک رسانه شناخته شده خطاب به رییس قوه قضاییه مطرح کرد؛ این شخص که برای پیگیری روند پرونده اش در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شده بود، تصریح داشت: استقلال دستگاه قضایی و تاکید شما به عنوان رییس قوه قضاییه بر این مهم، موضوع بسیار حائز اهمیتی است.

   رییس دستگاه قضا نیز خطاب به این مسئول رسانه ای بیان داشت: همه ما ملزم به حرکت در مسیر قانون هستیم و باید توجه داشت که نقد منصفانه با تخریب تفاوت دارد.

رییس عدلیه هنگام بازدید از یکی از بخش های دادسرای فرهنگ و رسانه پیرامون نحوه و سازوکار رصد مطالب منتشره در مطبوعات، خبرگزاری ها، نشریات و فضای مجازی سوالاتی را از متصدی مربوطه مطرح کرد.

   حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در جریان بازدید از دادسرای ناحیه 35 (فرهنگ و رسانه) طی سخنانی در جمع قضات و کارکنان این دادسرا ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، اظهار کرد: تاریخ افتخارآمیز انقلاب اسلامی از زمان آغاز نهضت حضرت امام خمینی(ره) سرشار و مشحون از ایثارگری ها و جانفشانی های جوانان و مردمان غیور و دلیری است که در راه دفاع از اسلام و ایران اسلامی از نثار جان های عزیز خود هراسی نداشتند و مخلصانه جهاد کردند.

رییس قوه قضاییه در ادامه، با تقدیر از اقدامات قضات و کارکنان دادسرای فرهنگ و رسانه که علی رغم حجم بالای کار در این واحد قضایی، امور و رسیدگی ها را به شکل مطلوب پیش می برند، بر رفع مشکلات و مسائل آنها در حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت: صعوبت و سنگینی کار در دادسرا بسیار زیاد است و من این موضوع را از نزدیک لمس کرده ام؛ همچنین حجم کار در دادسرای تهران نیز با هیچ استان دیگری قابل قیاس نیست.

رییس دستگاه قضا ارتقاء روزآمد دانش و آگاهی را یکی از ملزومات اصلی برای قضات و کارکنان دادسرای فرهنگ و رسانه دانست و خاطرنشان کرد: جنس و محتوای کار فرهنگی و رسانه ای که دائماً سیر تحولی و دگرگونی دارد، اقتضاء می کند که برای رسیدگی به پرونده های این حوزه نیز به دانش و آگاهی های روز مجهز باشیم.

علاوه بر علم، برخورداری از حلم و صبوری نیز از ضروریات است ؛ این توصیه مهمی بود که رییس عدلیه خطاب به قضات و کارکنان دادسرای فرهنگ رسانه مطرح کرد و بهره مندی از علم در کنار حلم را برای همه قضات بویژه قضات دادسرای کارکنان ضروری دانست.

قاضی القضات این نکته را هم خطاب به بازپرس ها و دادیاران دادسرای ناحیه 35 متذکر شد که باید تصمیمات و اقداماتشان از جمله صدور قرارهایی که دارند متضمن و دربرگیرنده جنبه های آموزشی باشد و این آموزنده بودن در احکام، الفاظ و انشاء قاضی متبلور باشد.

   آزادی نباید حقوق عمومی و خصوصی افراد جامعه را مخدوش کند ؛ آزادی باید با قیوداتی همراه باشد پرهیز از یکسویه نگری به مقوله هایی نظیر آزادی، شفافیت و رعایت حقوق افراد ؛ این توصیه مهم دیگری بود که رییس دستگاه قضا خطاب به بازپرس ها و دادیاران دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در همین زمینه با تبیین و تشریح مقوله آزادی و حدود و ثغور آن در راستای مصالح عمومی و منافع جمعی گفت: آزادی نباید حقوق عمومی و خصوصی افراد جامعه را مخدوش کند ؛ آزادی باید با قیوداتی همراه باشد.

رییس عدلیه در ادامه ضمن اشاره به مصادیق و موضوعاتی که بیّن الرشد و بیّن الغیّ هستند و در حق بودن یا گمراهی آنها شک و تردیدی وجود ندارد؛ توجه قضات دادسرای فرهنگ و رسانه را به مصادیق و موضوعاتی جلب کرد که وضوح و روشنی تخلف یا جرم بودن آنها برجسته نیست و بر همین اساس، گفت: در مواردی، مشخص نیست که آیا اقدام یک فرد مصداق توهین و نسبت دادن یک امر وهن آور به شخصی دیگر محسوب می شود یا خیر؟ یا اینکه انتشار یک سند در زمره مصادیق افشای اسرار مردم است یا خیر؟ در چنین مواردی قضات دادسرای فرهنگ و رسانه باید بیش از پیش جانب احتیاط را رعایت کنند و بیشتر بر مشورت گرفتن از اهالی فن ، خبرگان و متخصصین امر تکیه کنند.

رییس قوه قضاییه با اشاره به جوانب حقوقی و اجتماعی جرایمی نظیر نشر اکاذیب و توهین به دیگری، گفت: گاهی فردی علیه شخصی اقدام به نشر اکاذیب می کند ،گاهی نیز فردی به دیگری توهین می کند و با این عمل خود، قبح امری را در جامعه می شکند و سبب تحمیل آسیب اجتماعی و روانی به مردم می شود.

قاضی القضات در ادامه با تبیین و تشریح فلسفه وجود و حضور هیأت منصفه درجرائم مطبوعاتی و رسانه ای، اظهار کرد: برخی از موضوعات حوزه فرهنگ و رسانه تخصصی است لذا برای رسیدگی به پرونده های این حوزه ، بهره گیری از نظرات متخصصین و صاحبنظران قشرها و صنوف مختلف در زمره ضروریات است؛ بر همین مبنا، در فرآیند دادرسی پرونده های حوزه فرهنگ و رسانه نقش خبرگان و اهالی فن در قشرها و صنوف مختلف و مساعدت آنها به قضات در امر انطباق مصادیق با موضوع قانون بسیار برجسته و حائز اهمیت است.

رییس قوه قضاییه همچنین این نکته مهم را نیز به بازپرس ها و دادیاران دادسرای ناحیه 35 یادآور شد که مشورت گرفتن قاضی از خبرگان و متخصصین حوزه های گوناگون در امر رسیدگی به پرونده ها در راستای اتقان آراء و احکام و قرارهای صادره، منافاتی با استقلال قضات ندارد.

توجه به مقتضیات زمان ، شرایط و مستندات موجود در امر رسیدگی به پرونده ها توصیه دیگر رییس عدلیه خطاب به قضات و کارکنان دادسرای فرهنگ و رسانه بود؛ قاضی القضات در همین رابطه متذکر شد که تأخیر در رسیدگی به پرونده ها آفات و ضررهای زیادی را به دنبال دارد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در پایان با تاکید بر ضرورت پرهیز از افراط و تفریط در رسیدگی های قضایی، خاطرنشان کرد: فهم قانون، تشخیص موضوع، انطباق حکم با موضوع، روش بررسی مسئله و نحوه تبیین حکم از ملزومات امر قضاوت است و توجه به این شاخصه ها و تدبیر در قبال آنها در دادسرای فرهنگ و رسانه نیز از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است.

در جریان بازدید رییس عدلیه از دادسرای ناحیه 35 (فرهنگ و رسانه) ، القاصی مهر رییس کل دادگستری استان تهران، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران و دلفانی معاون دادستان و سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه نیز حضور داشتند.

علی القاصی مهر، رییس کل دادگستری استان تهران نیز در این جلسه اظهار کرد: تمام تلاش همکاران ما در دادسرای فرهنگ و رسانه این است که همسو با نگاه و تاکیدات رییس قوه قضاییه، همواره بر مدار حق، قانون و شرع حرکت کنند، فراتر از قانون تصمیم نگیرند و در میان مردم و اصحاب رسانه اعتمادسازی داشته باشند.

رییس کل دادگستری استان تهران در ادامه، حمایت از گزارشگران فساد و منتقدین دارای نقدهای سازنده را از جمله محورهای  در دستور کار این دادگستری دانست و گفت: دادسرای فرهنگ و رسانه در مواردی که آبرو و حیثیت فردی بدون دلیل و بی جهت مورد خدشه قرار می گیرد، در چهارچوب قانون و به شکلی که اعتماد مردم به دستگاه قضایی صدمه نبیند، تصمیم گیری می کند.

دلفانی معاون دادستان و سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه نیز در این جلسه با اشاره به کاهش 50 درصدی موجودی پرونده این دادسرا از 1059 فقره در شهریور سال 99 به 527 فقره در اردیبهشت سال جاری اظهار کرد: میزان ورودی پرونده به دادسرای فرهنگ و رسانه در سال 1400 کاهش 17 درصدی نسبت به سال 1399 داشت.

سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه با اشاره به ارسال 270 پرونده در سال 1400 به شورای حل اختلاف اظهار کرد: 21 درصد از پرونده های ارجاعی دادسرای فرهنگ و رسانه به شورای حل اختلاف در سال گذشته، منجر به صلح و سازش شد.

دلفانی همچنین خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ فرد زندانی اعم از بازداشتی یا محکومیت قطعی، در میان مدیران مسئول مطبوعات و خبرگزاری ها وجود ندارد.

علاوه بر دیدار بدون واسطه با مردم و مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی، آسیب شناسی از روندها و فرایندهای موجود در مراکز و مراجع قضایی یکی از اصلی ترین اهداف حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای از بازدیدها و سرکشی های خود از واحدهای قضایی است؛ این مهم در جریان بازدید امروز قاضی القضات از دادسرای ناحیه 35 نیز مورد توجه بود و رییس قوه قضاییه با نگاهی تخصصی و موشکافانه، روندهای موجود در این واحد قضایی را مورد ارزیابی قرار داد.

انجام بازدیدهای میدانی و سرکشی از مراکز و مراجع قضایی اعم از دادگستری ها، دادسراها، زندان ها و سایر سازمان های تابعه دستگاه قضایی یکی از رویه های مدیریتی حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در منصب ریاست دستگاه قضا است و وی علاوه بر سفرهای استانی و بازدیدها و سرکشی هایی که در جریان این سفرها از مراکز و مراجع قضایی انجام می دهد، تاکنون در تهران علاوه بر بازدید امروز از دادسرای ناحیه 35 (فرهنگ و رسانه)، از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اسلامشهر، از دادسرای ناحیه 2 تهران (مستقر در سعادت آباد)، دادسرای کارکنان دولت (ناحیه 28 تهران)، دادگستری شهرستان قدس، دادسرا و دادگستری شهرستان قرچک، مجتمع قضایی قدس تهران، دادسرا و دادگستری شهرری و همچنین شعب کشیک دادسراهای نواحی 3، 16، 27 و 34 تهران بازدید داشته و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به مردم و مراجعه کنندگان قرار گرفته و علاوه بر گفت وگو با قضات و کارکنان این مجتمع های قضایی، برای حل مشکلات تعدادی از مراجعه کنندگان دستورات مقتضی را صادر کرده است.


کلید واژه ها: قضایی - حجت الاسلام والمسلمین - قوه قضاییه - بازدید - رییس قوه قضاییه - رسانه - محسنی اژه ای - حجت الاسلام - مراجع - مراکز - رییس - خبرگزاری - ناحیه - رییس دستگاه قضا - یکشنبه - میدانی - گزارش - ادامه - محسنی - امروز - دستگاه قضا - قضات - کارکنان - دستگاه - برنامه - دادرسی - خبرگان - فرآیند - مصادیق - احکام

آخرین اخبار سرویس:
واعظی که «منبر» لازم نداشت

جمع آوری موتورتلمبه ها در انتظار تأیید شورای تأمین

دیدار وزرای خارجه آذربایجان و ایران

اولین کنگره معلمان انقلاب اسلامی

تجلیل از استادان و دانشجویان نمونه کشوری

استخدام مدرس زبان انگلیسی در موسسه زبان پیام شاهد در تهران

آموزش: از کجا بفهمیم که اکانت اینستاگرام ما هک شده است یا نه؟

بایدن بازهم فقط وعده مقابله با تیراندازی های مرگبار را داد

مخالفان انقلاب 57 ایرانی نیستند

پایمال شدن حقوق نویسندگان با اقتباس غیررسمی

سفر «الهام علی اف» به تهران در دستورکار مشترک قرار گرفت

علی باقری کنی را بیشتر بشناسید

تاریکخانه اتاق های بازرگانی

اطلاعیه جدید درباره جاماندگان سهام عدالت

رویت صحنه ی عجیب صبحانه خوردن زن و مرد در اداره توسط افشین فر عضو شورای شهر بجنورد!+ویدئو

ابتذال به بهانه گفت وگو

دعوت به همکاری مشاور پوست و مو در یک مطب زیبایی در تهران

استخدام ادمین پیج در مطب پوست و لیزر آراکام در تهران

فرار ثروتمندترین ایرانی از کشور با وجود مالکیت بر 15 میلیارد متر مربع زمین!

تراز ارزیابی پرونده شرکت های دانش بنیان مثبت شد

حج نماد قدرت وحدت مسلمین است

لزوم استفاده مداحان در محرم از نوحه هایی با رویکرد جهاد تبیین

ثروتمندترین ایرانی تاریخ که موقع فرار 15 میلیارد متر مربع زمین داشت

رابطه پنهانی با روسیه صدای این اصول گرا را درآورد

دستور متفاوت آقای استاندار+جزییات

چرا مردم در اعتراض به گرانی های اخیر شورش نکردند؟

نقد یک مقام قضایی به عملکرد برخی از مدیران +فیلم

روز ملی دماوند چگونه نامگذاری شد؟

پیام تسلیت خاتمی به پروین فهیمی

علت ازدست دادن انگیزه در افراد مختلف چیست؟

فضای مجازی زبان ناخودآگاه جمعی 

شبکه ناظرین شهرداری چه اهدافی را دنبال می کند؟/ پیوستن شهردار تهران به عضویت افتخاری شبکه ناظرین

پیام تسلیت محمد خاتمی به خانواده سهراب اعرابی

حجت الاسلام فرحزاد: احیای غدیر از اوجب واجبات الهی است

نامه سرگشاده زنان اصلاح طلب به رییسی درباره پیامد های جراحی اقتصادی

یارانه پلکانی به همه مردم داده شود

صادق خرازی استعفا کرد

هجمه ای که علیه محسن رضایی در جنگ شکل گرفت

دبیر ستاد امر به معروف استان قم: فروش و نگهداری غیر از سگ گله، شکاری، نگهبان یا سگی که در امداد آموزش دیده جایر نیست

کردستان مقصد بیست و هفتمین سفر استانی رییس جمهور

استخدام شرکت نیرو گستر نادین

عضویت در بریکس حجم همکاری های اقتصادی را بالا می برد

کردستان مقصد بیست و هفتمین سفر استانی رییس جمهور

کانکس ها به منطقه زلزله زده رسیدند/ تقسیم 19 روستا میان 3 قرارگاه سپاه+عکس و فیلم

روایت خواهر دکتر حسین فاطمی از اعدامش / گابریل گارسیا مارکز چگونه روزنامه نگاری بود؟ / مردی که با بالن به آلمان غربی فرار کرد / اسکادران گوست با خودرو فوق سریع کوئنیگزگ / ده نشانه که ممکن است یک نابغه باشید / حرکت زمین در طول سه ساعت

نسخه اولیه شیوه نامه «فرایند اجرای رتبه بندی معلمان» امروز آماده می شود

پایان تیرماه ، مهلت سازمان ها و ادارات / استاندار فارس : اگر نمی توانید حجاب را رعایت کنید ، مرخصی بدون حقوق بگیرید

خبر مهم برای جاماندگان سهام عدالت/ تاریخ واگذاری مشخص شد؟+جزییات

نظر یک استاد حوزه به یک شبهه درباره عدم خروج زن از خانه در اسلام و مردسالاری

مسجد تراز اسلامی| امام جماعتی که مانع 53 طلاق و واسطه 26 ازدواج شد +عکس و فیلم

استخدام مدیر داخلی در موسسه موسیقی فردوس در تهران

رایزنی هیات هماهنگی گروه های شیعی درباره فراکسیون اکثریت و دعوت از کُردها برای تعیین تکلیف نامزد ریاست جمهوری

محمد خاتمی پیام داد

استخدام شرکت کیش گوشت فارس

پایان تیرماه ، سازمان ها و ادارات / استاندار فارس : اگر نمی توانید حجاب را کنند، مرخصی بدون حقوق بگیرید

5 شهرستان سیستان و بلوچستان سه شنبه تعطیل است

برگزاری دوره آموزشی طلاب کهگیلویه و بویراحمد در استان یزد

قیس سعید با تغییر پیش نویس ما و اسلام گرایان را دور زد

چرا جزییات ارتباط ما با روسیه پنهانی پیش می رود؟

کانکس ها به منطقه زلزله زده رسیدند/ تقسیم 19 روستا میان 3 قرارگاه سپاه+عکس و فیلم

امروز نسخه اولیه شیوه نامه ارزیابی معلمان آماده می شود

پایان اعزام زائران حج تمتع/ عربستان به سرپرست حجاج ایرانی ویزا نداد

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | سه شنبه 14 تیر 1401

ارائه خدمات غیرحضوری به دانشجویان خارجی/ 3 بخش اصلی سامانه «مدبر» کدامند؟

بیمه نامه دارندگان گواهینامه منقضی شده همچنان معتبر است

هفتصد و چهاردهمین شماره هفته نامه افق حوزه منتشر شد + دانلود

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تصویب شد؟

بیمه نامه دارندگان گواهینامه منقضی شده همچنان معتبر است

دعوت به همکاری جهت اعطای نمایندگی بیمه (جنرال/حقیقی) در بیمه کوثر در همدان

استخدام کارمند اداری و مهندس معماری در یک شرکت معتبر در تهران

دیدار وزیران خارجه ایران و آذربایجان

احمدی نژاد ، ملک 500 میلیارد تومانی را تخلیه نمی کند

اعتصاب زندانیان اهل سنت پس از بازدید داستان از زندان رجایی شهر؟ | پسر دادستان تهران در کدام سازمان است؟

5 شهرستان سیستان و بلوچستان سه شنبه تعطیل است

حجاب متفاوت سفیر سوییس در تهران در دیدار با رییسی/ ببینید

حاج«علی»! تتویم را پاک می کنم!/ چهار قاب و روایت خاطره ساز

مجسمه میدان فردوسی دو رنگ بود یا دگران؟

ختم های لاکچری با دف و گیتارنوازی، چند؟/ من «مافیای بهشت زهرا» هستم +صوت و فیلم

رییس مجلس فردا به کهگیلویه و بویراحمد می آید

داستان زیبا از حکیم عمر خیام نیشابوری

میهن 9848

یک پیشنهاد برای گزینه وزیر کار

قدس خراسان 9848

دادستان تهران خبر داد؛ ایجاد بیش از 4 هزار شغل برای زندانیان تا پایان شهریورماه

ترتیل صفحه 473 قرآن/عصمت پیامبران+فیلم، متن و مفاهیم

این اقتصاددان خیال رییسی را راحت کرد

خاتمی پیام جدید داد

امیرعبداللهیان حکم جدید زد

ورود دادستانی تهران به موضوع حق آبه سد فشافویه/ ایجاد بیش از 4 هزار شفل برای زندانیان تا پایان شهریورماه

استخدام مدیر تبلیغات در هایپر مارکت آقای قدیمی در تهران

یک نامه سرگشاده دیگر به رییس جمهور درباره پیامد های جراحی اقتصادی/ تعارض میان سیاست های کلان دولت برای جوانی جمعیت با سلامت شهروندان نگرانی ها را افزون تر کرده

رییس مجلس فردا به کهگیلویه و بویراحمد می رود

دادستانی تهران به موضوع حق آبه سد فشافویه ورود کرد/ ایجاد بیش از 4 هزار شفل برای زندانیان تا پایان شهریورماه

ورود دادستانی تهران به موضوع حق آبه سد فشافویه/ ایجاد بیش از 4 هزار شفل برای زندانیان تا پایان شهریورماه

«شما واقعیات را منتقل کنید» / پیام رییسی به آمریکا در دیدار با سفیر سوییس

یمن برای رسیدن به آزادی و استقلال خون داده است

گفت وگوی الحلبوسی و عضو مجلس سنای امریکا درباره تقویت همکاری امنیتی

«گرچه امیرعبداللهیان مجرب و معتدل است اما ترکیب چیده شده برای مذاکرات، ترکیب خوبی نیست و با تیم دولت قبل قابل مقایسه نیست»

استخدام طراح وب سایت در شرکت آریا منتخب پارسیان در تهران

عکسی کمیاب از بابی فیشر و رقابت همزمان با 50 نفر!

توصیه های مهم رییس عدلیه خطاب به قضات و کارکنان دادسرا/ در فرآیند دادرسی نقش خبرگان و مساعدت آنها به قضات در امر انطباق مصادیق با موضوع قانون بسیار برجسته است

توصیه های مهم رییس عدلیه خطاب به قضات و کارکنان دادسرا/ در فرآیند دادرسی نقش خبرگان و مساعدت آنها به قضات در امر انطباق مصادیق با موضوع قانون بسیار برجسته است