موضوعات داغ: - رتبه بندي معلمان - طرح رتبه بندي معلمان - طرح رتبه بندي - رييس كميسيون - رييس كميسيون آموزش و تحقيقات - كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس - كميسيون آموزش و تحقيقات - كميسيون آموزش - لوازم خانگي - فولاد خوزستان - عضو شوراي شهر قزوين - فران سوريانو - نيمبلوك - سود سوزآور - شهر پره سر - پايان كار داعش - كلاس هاي كانكسي - گل سرخي - بازاريابي محتوا - اولويت هاي شهري - زلزله گلستان - سومريه نيوز - جايزه مهرگان ادب

مطالب مرتبط:
جوانان عراقی نایب الزیاره حاج قاسم شدند+عکس و فیلم
«شادروان» به خط پایان رسید/ انتشار نخستین عکس از فیلم
«شادروان» به ایستگاه پایانی رسید/ انتشار نخستین عکس از فیلم
میراث حماسه-7|درد و دل های جانبازان «ضایعه نخاعی»/ عدم «فرهنگ سازی»؛ بزرگترین مشکل جانبازان ویلچری+عکس و فیلم
اقامه نماز رهبر انقلاب بر پیکر علامه حسن زاده آملی + عکس و فیلم
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 5 مهر 1400 ساعت 06:252021-09-27سياسي

مشق عاشقی در قطعه ای از بهشت بهشهر در عمود آخر+ فیلم و عکس


اجتماع دوستداران امام حسین(ع) در سال های اخیر و قبل از کرونا در روزهای منتهی به اربعین، در کربلا و بین الحرمین معجزه بزرگی بود که بعد از سال ها اتفاق افتاد و اگر چه اکنون دو سال به دلیل شیوع ویروس کرونا از این سفر عشق جامانده ایم؛ - خبرگزاری فارس مازندران ـ مریم نظری این روزها، روزهای منتهی به اربعین" است و هر جا که می رویم، همه چیز ما را به یاد کربلا و اهل بیت می اندازد و در این بین اقدام دلی و قلبی موکب شهدای بهشهر با همراهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر و هیأت مذهبی  و گروه های فعال فرهنگی و دینی در بازسازی فضای معنوی اربعین در بهشهر و رزمایش 5 شب دلدادگی و عشق به امام حسین(ع) در بین الحرمین بهشهر دلمان را کرب وبلایی و در عمود آخر که این شبها قطعه ای از بهشت شده است؛ مشق عشق کنند.

به راستی این کربلا و عاشورا چه کربلایی است که همچنان جریان دارد و لحظه ای نمی شود به دور قیام عاشورا و کربلا و اتفاق های آن بود؛ آنانی که رفته اند و کربلا را دیده اند هر روز که نه؛ هر ساعت و لحظه نه هر ثانیه مشتاق دوباره رفتن اند و آنانی که نرفته اند؛ تشنه این حضور در کربلا و بین الحرمین.

امسال با توجه به محدودیت های اعلام شده برای حضور زائران در کربلا به دلیل شیوع کرونا؛ بسیاری از دلدادگان به امام حسین(ع) و کربلا از این قافله عشق جامانده اند اما مگر برای عشق پایانی متصور است؛ هرگز نمی توان برای عشقی که در دل شعله ور شده است و انسان را می سوزاند؛ پایانی متصور بود و عشق حسین(ع) همان عشقی است که پایانی ندارد و هر روز شعله ور تر می شود و اگر راه رسیدن به کربلا را نتوانیم همین جا برای خودمان کربلایی می‎سازیم.

  و به راستی موکب شهدای بهشهر با همراهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر و هیأت مذهبی  و گروه های فعال فرهنگی و دینی چه عاشقانه و دلداده در این راه وارد شد و چه زیبا و عاشقانه حرم را برای اهل دل آورده اند.

مدیر و اعضاء موکب شهدای بهشهر که از ماهها قبل برای اعزام زائران به کربلا و خدمات دهی به زائران آماده شده بودند تا در اولین سفر عشق به یکهزار زائر خدمات ارائه کنند؛ اگر چه این روزها در فراق یار و بازماندند از این سفر معنوی هستند؛ اما مگر می شود از عشق جاماند؟ اگر چه این کاروان عشق به کربلا نرفتند؛ اما اربعینی بزرگ برای خود و بهشهری ها ساختند تا دین شان را ادا کنند.

بین الحرمین ام؛ تو چرا نیستی برگزاری رزمایش بزرگ اربعین حسینی در بهشهر برای جاماندگان از اربعین ایده خلاقانه ای بود که توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر به موکب شهدا ارائه شد و با استقبال مدیریت و اعضا موکب این شب و روزها کربلا را به بهشهر آورده ‍اند.

این شب و روزها در بهشهر همه جا سخن از موکب اربعین و بین الحرمین و عزای حسینی در 30 متری بهپاک بهشهر است؛ جایی که همه عاشقان دور هم آمدند تا زیر پرچم امام حسین(ع) برای او عزاداری کنند؛ جالب است که این شب ها تا با کسی تماس می گیری و می گویی کجایی؟ می گوید بین الحرمین ام؛ بین الحرمین بهشهرم؛ تو چرا نیستی.

رزمایش اربعین حسینی حرکتی از دل بر دل مدیر موکب شهدای شهرستان بهشهر در مورد چگونگی برگزاری این ایده و اجرایی شدنش می گوید: وقتی از کربلا و پیاده روی بین المللی اربعین جامانده ایم و نتوانستیم خدمات موکب را در کربلا به زائران ارائه کنیم؛ با طرح ایده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر تلاش کردیم تا این کار معنوی و رزمایش بزرگ فرهنگی معنوی اربعین حسینی را در بهشهر اجرا کنیم و علم عزای حسینی را در بهشهر به اهتزاز درآوریم.

"سیدعلی حسینی" به خبرنگار فارس گفت: تلاش شد تا همه خدماتی که در اربعین و پیاده روی بین المللی اربعین اجرایی می شود در بهشهر اجرایی شود و همه دلدادگانی که از سفر عشق جامانده اند بخشی از نیازهای معنوی و اعتقادی خود را در این رزمایش تأمین کنند.

  وی برگزاری این رزمایش را کاری مردمی از توان مردم و هیأت مذهبی و گروه های فرهنگی بهشهر دانست که تلاش شد تا همه ادای دین کنند و جانانه پای اعتقادات خود به اربعین و امام حسین(ع) باقی بمانند.

حسینی گفت: آنچه ما را مجاب به این حرکت و رزمایش معنوی و ادامه راه کرده است؛ حرکتی از دل بر دل و مرور خاطرات اربعین سال های گذشته در کربلا بود تا این بار ما حلقه وصل به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) باشیم.

رزمایش اربعین نقطه عطف جریان سازی نیروهای انقلابی مسؤول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر هم به عنوان یکی از فعالان برگزاری در رزمایش بزرگ اربعین در بهشهر معتقد است که در بهشهر ظرفیت های بزرگی وجود دارد که باید با بسترسازی و جریان سازی شرایط حضور و فعالیت این ظرفیت ها در بخش های مختلف فراهم شود.

"میثم حیدری " به خبرنگار فارس گفت: وقتی از اعزام به کربلا با شرایط گذشته محروم ماندیم؛ جرقه رزمایش بزرگ اربعین برای جاماندگان از اربعین ایده مناسبی برای گردهم آوردن افراد اهل دل در یک مکان و در قالب رزمایش اربعین حسینی بود تا ضمن خدمات دهی به زائران در غرفه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، خدماتی و دینی؛ یک رزمایش بزرگ دینی اجرایی شود.

وی افزود: در واقع رزمایش بزرگ اربعین در بهشهر ظرفیتی مهم برای هم افزایی فرهنگی و ارزشی است و  تلاش داریم تا با استفاده از توان گروه های فرهنگی و هیأت مذهبی برای امام حسین(ع) و ارزش ها با کمک مردم کار شود.

مسؤولان برای تداوم حرکت انقلابی رزمایش اربعین؛ بسترسازی کنند مسؤول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر اظهار کرد: جریان انقلابی، مومن و حزب الهی در رزمایش اربعین بهشهر جریان ساز شد تا پیام عاشورای حسینی و اربعین به گوش همه مردم و جهانیان برسد و مسؤولیت سنگین تر برعهده مسؤولانی است که باید برای تداوم این حرکت؛ بسترسازی کنند.

حیدری افزود: باید نگاه مسؤولان به نیروهای مردمی متفاوت باشد؛ چرا که مردم در بخش های مختلف با تمام ظرفیت ها پای کار آمدند و مشارکت کردند تا کار فرهنگی و معنوی اربعین به معنای واقعی کلمه انجام و اجرایی شود و اکنون نوبت نهادهای فرهنگی و مسؤولان است تا با مشارکت جدی برای حمایت از حرکت های انقلابی وارد کار و صحنه شوند.

  وی گفت: مطالبه گری در این بخش مهم است و باید همه ما مطالبه گر باشیم و همانطور که حسرت مشارکت بسیاری از گروه های فرهنگی و هیأت مذهبی به دلیل محدودیت مکانی که در رزمایش اربعین بود؛ بر دل شان ماند؛ اکنون همه ما با مطالبه گری مشارکت مسؤولان را در این بخش بیشتر کنیم و در این راستا بی تفاوت نباشیم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، جریان انقلابی توان بسیار بالایی دارد تا در بخش های مختلف نقش محوری ایفا کند و جریان ساز باشد و با کمک مردم برای مردم و انقلاب اثرگذار باشد و این رزمایش بزرگ اربعین در بهشهر در واقع مسؤولیت مسؤولان را سنگین تر کرده است و اینکه در ادامه راه با دوری از بی تفاوتی برای جریان انقلاب تلاش بیشتری اعمال کنند.

 
کلید واژه ها: بهشهر - به دلیل شیوع ویروس کرونا - خبرگزاری فارس مازندران - بین الحرمین - کربلا - اربعین - جبهه فرهنگی انقلاب - شیوع ویروس کرونا - خبرگزاری فارس - انقلاب اسلامی - فرهنگی - ویروس کرونا - کرونا - هیأت مذهبی - شیوع ویروس - مازندران - بهشت - قطعه - خبرگزاری - امام - کربلایی - بازسازی - اهل بیت - همراهی - اسلامی - عاشورا - انقلاب - رزمایش - دو سال - مذهبی

آخرین اخبار سرویس:
انتظار ترویج مکارم اخلاقی از جامعه فقیر نمی توان داشت

استخدام کارشناس اتاق عمل و کارشناس CSR در تهران

استخدام انباردار در مرکز جراحی بهگر توان در غرب تهران

استخدام تعمیرکار فنی الکترونیک با بیمه تکمیلی در شرکت یکتا افروز در البرز

ابداع یک حسگر زیستی که فعالیت کلسیم را در سلول بررسی می کند

اولین تاثیر رتبه بندی بر حقوق فرهنگیان چیست؟

ایران مصمم به توانمندسازی زنان و دختران است

انتقاد دبیر کل سازمان ملل از وضعیت زنان در جهان

آژانس اتمی: شواهدی از غنی سازی مخفیانه اورانیوم توسط ایران وجود ندارد

استخدام مدرس فاز 2 طراحی در یک مجموعه آموزشی در تهران

آغاز بازسازی مناطق زلزله زده اندیکا

با همسر ایرادگیر و غرغرو چه رفتاری کنیم؟

استخدام کارشناس طراحی مکانیک بابیمه تکمیلی در شرکت مهندسی مقیاس همیشه ردیاب

استخدام سرپرست انبار در بازرگانی حسین پور در البرز

استخدام 4 عنوان شغلی با بیمه در شرکت مهندسی آبسان پالایش در اصفهان

استخدام کارگر ساده و نیمه ماهر در یک شرکت معتبر از تهران و البرز

انتشار گزارشی از رفتار نژادپرستانه در وزارت مهاجرت کانادا

استخدام حسابدار انبار در شرکت فن آوران پرتو الوند در شرق تهران

استخدام کارشناس فروش تلفنی با حقوق ثابت، پورسانت و بیمه در تهران

استخدام نیروی خدماتی با بیمه، عیدی، سنوات و پاداش در محدوده شهر زیبا

وظیفه مهم شیعیان در عصر غیبت

افزایش ارتباطات گسترده بین پیروان تشیع و تسنن عامل وحدت جامعه اسلامی است

مجوز تاسیس پیش دبستانی و دبستان های قرآنی وابسته به حوزه علمیه صادر شود

تعداد خانه های قرآنی در روانسر به 28 باب رسید

آثار مثبت قناعت و پیامدهای منفی حرص در زندگی انسان

وقتی بهنوش بختیاری بدل محمود احمدی نژاد را پیدا می کند + فیلم

طب سنتی پایگاهی در مقابل سبک زندگی غربی است

طراحی فضاهای شهری شیراز نمایانگر روح معنویت باشد

استخدام مسئول دفتر با بیمه و پاداش در شرکت آرمان گستر اقتدار در تهران

استخدام حسابدار در یک شرکت بازرگانی معتبر در تهران

استخدام ادمین شبکه های اجتماعی و طراح و گرافیست در تهران

استخدام منشی آشنا به امور اداری و کارشناس آموزش با بیمه در تهران

پست ها و مقام ها ماندگار نیست/ آیین های تودیع و معارفه عبرت آموز است

آیا طرح بیدود جمع می شود؟

تلاش ایران برای تقویت توانمندسازی زنان

استخدام سرپرست کارگاه با بیمه و بیمه تکمیلی در یک شرکت معتبر از البرز

استخدام بازاریاب تلفنی با پورسانت عالی و پاداش در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام حسابدار در یک مجموعه در تهران

استخدام پیک موتوری در شرکت حیات پوشش اکسیژن پاک در تهران

استخدام نانوا در یک مجموعه بیکری در تهران

استخدام فروشنده، مسئول هماهنگی و کارگر ساده در تهران

فیلم | ویژگی حکومت امام زمان(عج) در کلام سردار دل ها

پرستو صالحی با اشک و آه رفت؛ حالا بغلِ کامران و هومن استوری میزاره!

اقامه نماز جمعه تهران پس از هفته ها تعطیلی/ نام آوران کشتی، مهمان ویژه

دعای امام عصر(عج) برای فقرا / اعتصام به خدا را در عمل نشان دهیم

استخدام مهندس مکانیک و حسابدار در یک شرکت معتبر از تهران

استخدام جوشکار برق و آرگون، تراشکار و مونتاژ کار از البرز

استخدام مدرس طراحی لباس در یک آموزشگاه معتبر در تهران

استخدام فروشنده تلفنی و بازاریاب میدانی در خوزستان

ثبت اموال مسئولان را اجباری می کنیم

استخدام منشی در شرکت طراحی آرش هومت در اصفهان

استخدام حسابدار با پاداش در یک شرکت بازرگانی معتبر در اصفهان

تأکید «صادقون» بر ضرورت رسیدگی به تخلفات در انتخابات عراق

تأکید «صادقون» بر ضرورت ابطال انتخابات عراق

تأکید «صادقون» بر ابطال نتایج و برگزاری مجدد انتخابات عراق

استخدام نگهبان با بیمه، بیمه تکمیلی و وام در گروه سولیکو (کاله)

استخدام کارشناس حسابداری با بیمه و بیمه تکمیلی در آذر پاد نگار در تهران

استخدام کارشناس حسابداری با بیمه و بیمه تکمیلی در گروه صنعتی آرتا در تهران

استخدام صندوقدار، کارگر ساده و فروشنده محصولات دریایی با بیمه در گیلان

استخدام بازاریاب با حقوق ثابت، بیمه و مزایا در شرکت پارس میهن معین در البرز

استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت و پورسانت عالی در شرکت عمارت هشتم

استخدام پیک موتوری با بیمه و پاداش در شرکت مقداد رایانه ایرانیان در تهران

استخدام ویزیتور حضوری، سرپرست فروش و کارشناس فروش تلفنی در تهران

پوزش خواستن با روش درست

آیت الله عاملی: اخذ مالیات از مسکن های خالی با جدیت پیگیری شود

جابجایی و درجاسازی 5 هزار واحد مسکونی در بندر امام خمینی

محرمانه بودن اموال مسئولان شیطنت رسانه ای بود

دستیار ترامپ بایت اهانت به کنگره متهم شد

استخدام کارگر ساده و نیمه ماهر در یک شرکت معتبر در شهرک صنعتی صفادشت

استخدام بازاریاب با پورسانت عالی، بیمه، بیمه تکمیلی و حقوق بالا در متل قو

استخدام جوشکار برق و آرگون، تراشکار و مونتاژ کار از تهران

استخدام مدیر داخلی در رستوران پالم در خوزستان

مراسم تکریم و معارفه استاندار خراسان رضوی

استخدام اپراتور دستگاه فورجینگ و کارشناس HSE در شرکت تاو سازه فرتاک

استخدام مسئول دفتر، مدیر اداری، فروشنده و مدیر مالی در زاهدان

استخدام فروشنده فروشگاهی با حقوق ثابت، پورسانت، بیمه، بیمه تکمیلی در تهران

استخدام پرستار CCU کار در بیمارستان امام حسین (ع) در تهران

استخدام بازاریاب و ویزیتور با پورسانت، پاداش و بیمه در همدان

حاجی بابایی خواستار بهبود معیشت کارکنان صنعت نفت شد

برگزاری افتتاح رسمی امور برق چهار یزد برای سهولت دسترسی مردم

بزرگداشت سالروز شهادت شهید «منصور خادم الصادق»

استخدام کارمند اداری در یک شرکت معتبر کشتیرانی در تهران

استخدام وسط کار در یک شرکت معتبر در البرز

استخدام کارشناس پشتیبانی در شرکت داده پردازان همراه ایرانیان در تهران

استخدام آشپز با بیمه تکمیلی در یک شرکت معتبر در هرمزگان

آغاز ثبت نام در سی وسومین جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید مازندران

تاریخ معرفی ساعت هوشمند ردمی واچ 2 مشخص شد

فتوتیتر | شهید اهل سنت مدافع حرم، توطئه ها را خنثی کرد

موشن گرافیک | وحدت، با هم بودن است نه مثل هم بودن

استخدام دستیار دندانپزشک در یک مجموعه معتبر در محدود جردن

استخدام کارشناس تحلیل با سنوات، پاداش، عیدی،بیمه و بیمه تکمیلی در شرکت EMRC

استخدام نیروی خدماتی - نظافتی با بیمه، عیدی، سنوات و پاداش در تهران

80 هزار واحد مسکن در استان اردبیل ساخته می شود

ابتکار جدید هواوی در ساعت های هوشمند واچ 3

(ویدئو) حداد عادل: هر کلمه بی معنایی که به «الف» ختم شود اسم دختر می شود

ترامپ شبکه اجتماعی مخصوص خود را راه اندازی می کند

فرقه گرایی مهمترین عامل تفرقه مسلمانان است/ نگاه خاص آیت الله سیستانی به اهل سنت

ویدئو/ صف 300 متری دم کنسرت تتلو؛ تتو زدن وسط اجرای زنده!

دولت و خیرین رفع مشکلات ازدواج جوانان را پیگیری کنند

استخدام کارشناس تولید محتوا در دفتر معماری فام نمای نگارا در تهران

مشق عاشقی در قطعه ای از بهشت بهشهر در عمود آخر+ فیلم و عکس

مشق عاشقی در قطعه ای از بهشت بهشهر در عمود آخر+ فیلم و عکس