مطالب مرتبط:
«عشق»؛ راز موفقیت در رشته دامپزشکی | دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به 2 بیمارستان مجهز است
بازدید مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از ناحیه جنوب مرکز آموزشی بهارستان
نماینده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل های دانشگاهی قم معرفی شد
نایب قهرمانی واحد مبارکه در مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و آستان قدس رضوی امضا شد
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 27 شهریور 1400 ساعت 13:252021-09-18دانش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر | امکانات و تجهیزات


دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر پنجم آذر 1367 با یک رشته تحصیلی (جغرافیا) فعالیت خود را آغاز کرد.

- " از ملایر، نخستین گام های راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر سال67 با پیگیری های مرحوم حاج محسن نیرومند نخستین رییس و مؤسس این دانشگاه و نمایندگان وقت مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی برداشته و پنجم آذر 67 مجوز فعالیت این دانشگاه با یک رشته تحصیلی جغرافیا اخذ شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر بهمن 1367 با جذب 110 دانشجو در مقطع کارشناسی جغرافیا و با دراختیارگرفتن یک ساختمان استیجاری و 23 هکتار زمین، ساخت مجتمع آموزشی، فرهنگی، ورزشی و دانشگاهی فعالیت خود را آغاز کرد و در طول 34 سال فعالیت خود با پیمودن راهی پرفراز و نشیب و 114 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و 250 عضو هیئت علمی تمام وقت و مدعو و 50 هزار متر مربع فضای مسقف آموزشی، رفاهی و ورزشی به عنوان یکی از بزرگ ترین مرکز آموزش عالی استان همدان در زمینه اعتلای علمی و فرهنگی کشور گام برمی دارد و پیشبرد کیفی آموزشی و پژوهشی را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر دانشکده های علوم انسانی، فنی و مهندسی، پیراپزشکی و دانشکده سما و مرکز سامن چهار دانشکده دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با 60 هزار متر مربع فضای آموزشی هستند که هریک از این دانشکده ها در ساختمان های مجزا و جداگانه برای تسریع امور دانشجویان فعالیت می کنند.

دانشکده علوم انسانی دانشکده علوم انسانی (ساختمان فرهیخنگان) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر سال 1374 با زیر بنای 4 هزار و 900 متر مربع در سه طبقه آغاز و سال 1376 به بهره برداری رسید.

این دانشکده علاوه بر قسمت های اداری نزدیک به 3 هزار و 300 متر مربع کلاس آموزشی دارد و از سالن همایش، اتاق شورا، اتاق های دفاع از پایان نامه ها و کتابخانه بهره می برد.

دانشکده فنی و مهندسی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر از سال 1377 ابتدا با ساختمان مبتکران بازیر بنای 6 هزار و 500 متر مربع و در چهار طبقه ساخته شد و علاوه بر قسمت های اداری، دارای بخش های آموزشی از قبیل کلاس های آموزشی، آتلیه های نقشه کشی برای رشته های فنی و مهندسی و کارگاه های کامپیوتر و اتاق های جلسات و دفاع از پایان نامه هاست.

کتابخانه بزرگ و دیجیتال دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر 500 متر مربع زیر بنا دارد و دارای سه سالن مطالعه بوده و دو سالن اجتماعات 400 و 200 متری برای اجرای برنامه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی در آن تعبیه شده است.

ساختمان فنی مهندسی شماره سه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر که در چهار طبقه ساخته و دو سالن امتحانات 200 متری دارد، چهار کارگاه کامپیوتر مجهز در این ساختمان تعبیه شده است.

ساختمان فنی و مهندسی چهار که در سه طبقه ساخته شده است، کارگاه نجاری بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در طبقه نخست آن واقع و طبقات دو و سه کارگاه های نقشه کشی ویژه رشته های مهندسی شهرسازی و معماری و عمران و شاخه های زیرمجموعه آن است که ابتدا در ساختمان فنی مهندسی مبتکران بود.

دانشکده پیراپزشکی مجتمع خاتم الانبیا(ص) دانشکده پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر سال 1385 با زیربنای 9 هزار و 500 متر مربع در چهار طبقه و در زمین 23 هکتاری مجتمع خاتم الانبیا(ص) به بهره برداری رسید و از سال 1396 بعد از 10 سال و عبوردادن پرونده های رشته های پرستاری و تکنسین اتاق عمل و هوش بری و دو رشته مرتبط دیگر از هفت خوان وزارت علوم، سرانجام با همیاری نمایندگان شهرستان ملایر و پیگیری های مجدانه رؤسای وقت این واحد دانشگاهی در دو رشته پرستاری و تکنسین اتاق عمل دانشجو پذیرفت.

اکنون بیش از 200 دانشجو در دانشکده پیراپزشکی مشغول به تحصیل هستند و پرونده رشته های دیگر در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتظر اقدام و تأیید هستند که با توجه به بازرسی های صورت گرفته از سوی این وزارتخانه استانداردهای لازم از قبیل کتابخانه مجهز و آزمایشگاه و دو اتاق عمل و اتاق پی سی آر و دیگر ملزومات مختص پرستاری و مرکز مهارت های بالینی پرستاری، تکنسین اتاق عمل و هوشبری، پرتودرمانی، دندان پزشکی و روانشناسی بالینی را دارد و این مجموعه گنجایش بیش از 10 رشته مرتبط و اشتغال به تحصیل 8 هزار دانشجو را دارد.

خوابگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر دارای دو خوابگاه دانشجویی با زیربنای 2 هزار و 300 متر مربع یکی از واحدهای دانشگاهی است که از استانداردهای بالایی در این زمینه برخوردار است.

الف) خوابگاه خواهران حضرت ولیعصر(عج) نخستین خوابگاه دانشجویی است که سال 1377 با زیربنای 2 هزار و 100 متر مربع زیربنا در سه طبقه با ظرفیت 500 نفر در میدان جهاد ملایر به بهره برداری رسید.

ب) خوابگاه دانشجویی در سایت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر، سال 1387 با زیربنای 300 متر مربع زیربنا در دو طبقه با ظرفیت 100 نفر مورد استفاده قرار گرفت.

ج) استادسرای مجهز و کامل برای استراحت استادان و مدعوان با زیربنای 300 متر مربع و در سه طبقه و گنجایش 150 نفر در خدمت علاقه مندان علم و دانش است.

سلف سرویس ها دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر دارای دو سلف سرویس خواهران و برادران است که سلف سرویس خواهران با زیربنای 768 متر مربع در یک طبقه با ظرفیت 350 نفر و سلف سرویس برادران با زیربنای یک هزار و 250 متر مربع با ظرفیت 350 نفر در سال 1385 به بهره برداری رسید و با توان پخت روزانه 2 هزار غذا در خدمت دانشجویان قرار گرفت.

علاوه بر این سلف سرویس ها، دو سلف دیگر برای اعضای هیئت علمی با ظرفیت تقریبی 100 نفر و برای کارمندان با ظرفیت 50 نفری موجود است.

امکانات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با اماکن و امکانات کم نظیر ورزشی یکی از مراکز دانشگاهی بوده که در این زمینه زبانزد و سرآمد است و تاکنون میزبان مسابقات سراسری دانشگاه آزاد و یا در سطح ملی بوده است.

1) سالن چندمنظوره سوله ورزشی چندمنظوره با زیربنایی حدود 5 هزار متر مربع برای تمرین انواع رشته های ورزشی مناسب بوده و دارای قسمت اداری به مساحت 350 متر مربع در دو طبقه به منظور استفاده برای کلاس های آموزشی رشته های تربیت بدنی تعبیه شده است.

در کنار این مجموعه خوابگاه برای استقرار ورزشکاران با ظرفیت 150 نفر، هنگام برگزاری مسابقات ساخته شده است.

سالن های همایش و کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر به لحاظ داشتن سالن های همایش و کنفرانس یکی از واحدهای دانشگاهی بوده که امکانات بسیار خوبی داشته و در برگزاری همایش های علمی و فرهنگی به لطف همین امکانات گام های مثمری برداشته است.

1) سالن همایش شهید تاجوک سالن همایش شهید تاجوک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در ساختمان مبتکران قرار دارد و دارای ظرفیت 350 نفری با داشتن امکانات سمعی بصری فوق العاده، یک سالن مناسب برای برگزاری همایش و مراسم فرهنگی مذهبی بوده که سالانه شاهد برگزاری مراسم و همایش های مختلف بوده است.

2) سالن کنفرانس استاد شهریار این سالن هم در ساختمان مبتکران قرار دارد که دارای ظرفیت 100 نفر با داشتن امکانات سمعی بصری مناسب و اتاق کنترل و سیستم های گرمایشی و سرمایشی فوق العاده یکی دیگر از سالن های بسیار زیبای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر است.

3) سالن جلسات ساختمان اداری شهید سلیمانی ساختمان اداری شهید سلیمانی دارای یک اتاق جلسات بوده که دارای ظرفیت 30 نفر با سیستم صوتی و تصویری است.

کارگاه ها دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر به لحاظ کارگاه های آموزشی یکی از مجهزترین دانشگاه هاست و دارای 6 سوله کارگاهی با زیربنای 4 هزار و 500 متر مربع بوده که از سال 75 تا سال 90 ساخته شده اند.

کارگاه های مکانیک مجهز به دستگاه های جدید تراش و فرز، ساخت و تولید، برق، اتومکانیک، کامپیوتر و کارگاه ریخته گری و جوش از جمله کارگاه هایی است که در واحد ملایر مورد استفاده دانشجویان قرار می گیرد.

آزمایشگاه ها دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با سابقه 33 سال خدمت آموزشی و پژوهشی در استان همدان یکی از معتبرترین مراکز آموزش عالی به شمار می رود و با داشتن آزمایشگاه هایی مجهز که با تلاش مسئولان در طول زمان تجهیز شده، امروز به یکی از غنی ترین دانشگاه ها به لحاظ آزمایشگاهی بوده و این امکانات مورد استفاده دانشجویان و پژوهشگران قرار گرفته است.

علاوه بر آزمایشگاه های عمومی فیزیک، شیمی و برق، فیزیولوژی و پیراپزشکی، فیزیولوژی علوم پایه و آزمایشگاه میکروب شناسی و انگل شناسی و لارودرمانی که در غرب کشور بی نظیر و یگانه مرکز خدمت به بیماران دیابتی است از دیگر آزمایشگاه های مستقر، فعال و مجهز به امکانات پیشرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحدملایراست.

در کنار دروس عملی آزمایشگاهی می توان از آزمایشگاه همکار استاندارد بتن نیز نام برد.

بازارچه رفاهی 1)فروشگاه تعاونی مصرف دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با مساحت 500 متر مربع به منظور ایجاد مراکز رفاهی برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی ساخته شد.

)فروشگاه رفاه به عنوان مرکز خریدی بزرگ برای عموم مردم و دانشگاهیان در بزرگ ترین سوله دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با زیربنایی بالغ بر 5 هزار متر مربع و محوطه ای 12 هزار متری به عنوان بزرگ ترین مرکز خرید غرب کشور تأسیس شده است.

مرکز تحقیقات خانه های پیش ساخته مرکز تحقیقات خانه های پیش ساخته با دستور رییس دانشگاه آزاد اسلامی برای اقتصادی شدن واحدهای دانشگاهی سال 1395 در سوله کارگاهی به مساحت 300 متر مربع راه اندازی شد و نخستین خانه پیش ساخته با سفر معاون تحقیقات و فناوری کلید خورد و با حضور دکتر طهرانچی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سرای نوآوری مبل و منبت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر این مرکز در زمینی به مساحت 600 متر مربع و زیربنای 650 متر مربع در هر طبقه ساخته و با حضور معاون تحقیقات و فناوری و مسئولان استانی کلنگ زنی و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

از اهداف مهم این مرکز، علمی پژوهشی کردن صنعت مبل و منبت از جهت کیفیت و جذابیت برای عرضه و صادرات بهتر و بیشتر آن در بازار داخلی و اروپا وآسیاست که به همین منظور رشته آموزشی و درسی این صنعت نیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر راه اندازی شد و مورد توجه علاقه مندان به این صنعت هنری قرارگرفته است.

مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با مساحت حدود هزار متر مربع شامل امکانات ساختمان اصلی مرکز رشد گلخانه هوشمند و سالن جلسات و فضای پذیرایی و.

است و اکنون شامل یک شرکت دانش بنیان مستقر و دو شرکت درحال دانش بنیان شدن است، اکنون سه هسته و سه واحد فناور در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر مستقر بوده و دو هسته فناور نیز در حال استقرار است، این هسته ها و واحدهای فناور دارای بیش از 10 محصول نوآورانه ودانش بنیان هستند و مرکز با برگزارکردن وبینارها و رویدادهای فناورانه خدمات ترویجی نیز به مخاطبان ارائه می کند.

انتهای پیام/4117/4062/
کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه - دانشگاه آزاد - رشته تحصیلی - ملایر - اسلامی - فعالیت - کارشناسی - جغرافیا - آزاد - مجلس شورای اسلامی - واحد - کارشناسی ارشد - نخستین - رشته - عضو هیئت علمی - شورای اسلامی - مجوز فعالیت - نخستین گام - راه اندازی - نمایندگان - هیئت علمی - استیجاری - آغاز - پنجم - ساخت - متر مربع - امکانات - تجهیزات - ساختمان

آخرین اخبار سرویس:
گوش دادن به صدای مریخ!

کشف یک مکانیسم مهم که در ترمیم سریع عضلات نقش دارد

استخدام منشی با بیمه در موسسه گسترش دانش کسری در محدوده الهیه

چهارمین دوره اعطای جایزه علمی و فناوری مصطفی(ص)

کاهش آسیب ها و تهدیدهای عصر تکنولوژی با گسترش سواد رسانه ای

مصوبه سیاست های راهبردی رسانه ای ابلاغ شد

بازگشت 2600 نخبه ایرانی به کشور طی 5 سال

تقویت ایمان و باورهای دینی بهترین راهکار ایجاد وحدت است

افتتاح آزمایشگاه زیست فناوری دانشگاه پیام نور قشم

فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل های بعدی منتقل شود/ در فرهنگ دانشگاهی شهدا جایگاه ویژه ای دارند

مصوبه سیاست های راهبردی رسانه ای ابلاغ شد

نحوه تعیین بدهی و چگونگی بازپرداخت وام های دانشجویی اعلام شد

دانشمندان وارثان انبیا هستند

سفر پرتلاطم کاشف شبه ذره ای بی جرم تا رسیدن به الکترونیک سبز

احتمال برگزاری کلاس های حضوری در مقطع ارشد و دکترا

ستاری: دانشمندان بزرگ جهان اسلام بعنوان پرچمدار ابتکارات مشترک فرهنگی عمل کنند

مصوبه سیاست های راهبردی رسانه ای ابلاغ شد

مصوبه سیاست های راهبردی رسانه ای توسط رییس جمهوری ابلاغ شد

ظهور: چهارمین دوره جایزه مصطفی مورد استقبال 3300 دانشمند و 850 مرکز علمی قرار گرفته است

صفاری نیا: برگزاری جایزه مصطفی با حضور بیش از 50 شخصیت علمی و فناوری از 15 کشور

طنین همدلی در دانشگاه آزاد گنبدکاووس

رتبه و جایگاه دانشگاه شیراز در رتبه بندی موضوعی تایمز 2022

شهدا متعلق به همه هستند

اولین جلسه «هیئت امنای بنیاد مردم سالاری اقتصاد دینی» برگزار شد

مراسم چهارمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص) از هم اکنون آغاز شد

برنامه ها و اقدامات خود را برای جلوگیری از قطعی انرژی اعلام نمایید

جشن حافظان قرآن کریم ویژه دانش آموزان مدارس سما دانشگاه آزاد برگزار شد

کامران وفا، فیزیکدان برجسته دنیا و برگزیده جایزه مصطفی را بیشتر بشناسیم

نخستین نشست خبری دهقانی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد‎‎

جشن بزرگ حافظان قرآن کریم ویژه دانش آموزان مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی کشور برگزار شد

مراکز علمی کاربردی از بهمن ماه دانشجو می گیرند

درک ساختار کوانتومی جهان با استفاده از نظریه ریسمان

وجود بیش از 250طرح عمرانی فنی و حرفه ای نیمه تمام در کشور

روایت فتوح / شماره هشتاد و ششم دو هفته نامه «میدان انقلاب» بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف منتشر شد.

همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی یزد

تقریب مذاهب مسٔله استراتژیک جهان اسلام است

وجود بیش از 250 طرح عمرانی فنی و حرفه ای نیمه تمام در کشور

موافقت با پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی برای بهمن ماه

همکاری دانشگاه و صنعت برای تربیت دانشجویان مهارتی ضروری است

تحصیل 15 هزار دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه ادیان و مذاهب قم

زاهد حسن، برگزیده جایزه مصطفی را بیشتر بشناسیم

همکاری نیروی انتظامی و دانشگاه در زمینه های مختلف آموزشی و پژوهشی

سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی کارکردگرا و عملیاتی است

ضوابط اجرایی ترویج فرهنگ حضور و افتخارآفرینی جانبازان و معلولان ازطریق ورزش اعلام شد

درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کاشان در جشنواره مد لباس«فردخت»

سرنخ هایی در مورد نحوه شکل گیری نخستین کهکشان های جهان

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد در دانشگاه تهران از 3 آبان ماه

کلینیک کشاورزی و دامپروری در تبریز راه اندازی شود

ماده واحده ساماندهی برگزاری آزمون های بین المللی ابلاغ شد

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد در دانشگاه تهران از 3 آبان ماه

درباره محمداقبال چودری، برگزیده چهارمین دوره جایزه مصطفی بیشتر بدانیم

ابلاغ مصوبه «سیاست های ترویج فرهنگ حضور و افتخارآفرینی جانبازان و معلولان از طریق ورزش»

ابلاغ ماده واحده «ساماندهی برگزاری آزمون های بین المللی»

درک ساختار کوانتومی جهان با استفاده از نظریه ریسمان

ابلاغ تسری امتیازات به دارندگان گواهی نامه های تخصصی حفظ و قرائت قرآن کریم

9 راهبرد کلان دانشکاه آزاد در برنامه 5 سال آینده

لزوم وجود سرای نوآوری صنایع خلاق فرهنگی و هنری در دانشگاه آزاد اسلامی

حوزه آسیب های اجتماعی در اردبیل آسیب پذیر است

رفع نیاز های آزمایشگاه ها با جذب نیرو های متخصص

آزاد شدن صید میگوی سفید در خوزستان

قدیمی ترین آسیاب آبی همدان به روایت تصویر

معاونان جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی منصوب شدند

اقتدار آفرینی؛ از دلایل اهمیت فناوری های فضایی

کدام دانشگاه های دنیای بالاترین اشتغال پذیری را دارند؟

ماده واحده ساماندهی برگزاری آزمون های بین المللی ابلاغ شد

دوفصلنامه علمی روان شناسی فرهنگی ویژه تابستان 1400

با وجود تحریم ها پابه پای دنیا پیش می رویم / جبهه فضایی جهادگر می طلبد

کتابفروشان؛ حلقه مفقوده توسعه فرهنگی

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد در دانشگاه تهران از 3 آبان ماه

گفتگو با مهرداد زنگیه وندی ، نویسنده جوان و موفق منابع زبان آزمون های ارشد و دکتری

اعلام مجدد نگرانی علوم پزشکی اهواز از هرس نشدن کنوکارپوس ها

دانشمندان مسلمان نقش برجسته ای در افزایش درک بشر از فیزیک داشته اند/ کشف تصادفی نظریه ریسمان

5 چرخش مهم در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی

اثر یحیی تیعلاتی، دانشمند برجسته مسلمان در جایزه مصطفی چه بود؟

ابلاغ ماده واحده «ساماندهی برگزاری آزمون های بین المللی»

آزمون های بین المللی ساماندهی شدند

اعلام شرایط جدید استفاده از خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه تهران از سوم آبان

بیش از سه میلیون و 800 هزار دُز واکسن کرونا در خوزستان تزریق شد

4 شتاب دهنده و مرکز نوآوری در حوزه لیزر و ساخت ایجاد شد

71 درصد جمعیت واجد شرایط در لرستان در برابر کرونا واکسینه شدند

جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه تهران

پیش دفاع های متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر کیفی سازی پایان نامه های دانشجویی

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی: رشته های دانشگاه علمی کاربردی با نیاز شغلی جامعه منطبق است

شناسایی بی سابقه استعدادهای دانشجویی در معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

سیاست گذاری نیاز به درک ماهیت «قدرت» دارد/ تغییر را کلید بزنید

برگزاری 45 دوره تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

دانشجویان، کارآفرین تربیت شوند

نحوه تعیین بدهی و چگونگی بازپرداخت وام های دانشجویی در دوران کرونا اعلام شد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی بر اساس نیاز جامعه ایجاد شده است

شرط جدید استفاده از خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت

خطیب زاده خبر داد: 2 راننده بازداشت شده ایرانی در باکو آزاد شدند

اولین مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در بافت راه اندازی شد

برنامه های دانشگاه امیرکبیر برای ترم جدید/ تلاش می کنیم امتحانات حضوری برگزار شود

طعنه علی جنتی به ترکیب هیات امنای بنیاد فارابی

بازیابی اقلیم زمین با چه سرعتی رخ می دهد؟

بیمه پاسارگاد گواهینامه 3ستاره کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی گرفت

ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان از یکم آبان آغاز می شود

نحوه تعیین بدهی و چگونگی بازپرداخت وامهای دانشجویی در دوران کرونا

شرط جدید استفاده از خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر | امکانات و تجهیزات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر | امکانات و تجهیزات