مطالب مرتبط:
 امام جمعه کرج: مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید
امام جمعه کرج در مورد رعایت ضوابط قانونی در انتصاب های استان البرز تذکر داد
امام جمعه کرج: ما هر روز در جنگ برکاتی داشته ایم/ متاسفانه برخی مدیران دستاوردهای دفاع مقدس را تغییر دادند
امام جمعه موقت شهرکرد: باید مسئولان به دور از ظاهرسازی در دسترس مردم باشند
امام جمعه ایلام: مردم از مراجعه به مرز مهران جهت سفر به عراق خودداری کنند
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 26 شهریور 1400 ساعت 18:502021-09-17سياسي

 امام جمعه کرج: مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید


ایسنا/البرز امام جمعه کرج با بیان اینکه هنوز مسئله نان در استان حل نشده و دستگاه ها به هم حواله می دهند، گفت: من هفته گذشته گفتم بپرسم اوضاع چطور است؛ - ایسنا/البرز امام جمعه کرج با بیان اینکه هنوز مسئله نان در استان حل نشده و دستگاه ها به هم حواله می دهند، گفت: من هفته گذشته گفتم بپرسم اوضاع چطور است؛ بعضی ها هم آمدند دفتر.

دیدم که یکی می گوید ما کارمان را انجام دادیم، او باید انجام دهد؛ به او می گوییم او هم می گوید ما انجام دادیم دیگری باید انجام دهد.

بعد هم که بررسی می کنیم می بینیم شیطنتی در آن است.

آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه 26 شهریورماه کرج گفت: 19 ماه بعد از پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی عراق علیه ایران با بمباران فرودگاه مهرآباد و اهواز و تبریز در 31 شهریور 1359 با تصمیم و طرح قبلی و باهدف برانداختن نظام نوپای اسلامی آغاز شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وی با بیان اینکه ارتش عراق با محاسبات غلطی که از وضعیت داخلی ایران داشتند فکر می کردند یک هفته ای به تهران می رسند و کار را تمام می کنند، گفت: اما این خیال خامی بود که دیکتاتور عراق با وسوسه آمریکا و دیگران در سر پرورانده بود.

البته ریشه این خیال پیروزی، کمک مالی و نظامی لااقل 30 کشور جهان به خصوص آمریکا بود که می خواستند انقلاب ایران صادر نشود و صدام هم شکست نخورد؛ و سلطه خودشان را در منطقه داشته باشند و درعین حال از نفوذ شوروی هم جلوگیری کنند و امنیت اسراییل را حفظ کنند و با کنترل عراق، بازار فروش اسلحه خود را هم در منطقه گسترش دهند.

امام جمعه کرج با تأکید بر اینکه این کمک ها در طول جنگ به نفع عراق و علیه ایران ادامه داشت و خیلی موارد فراوان است، اظهار کرد: یک نمونه بسیار ناراحت کننده آن این بود که در سال 62 آمریکا 48 هلیکوپتر پیشرفته به عراق داد که مال ایران بود؛ یعنی شاه قبل از انقلاب سفارش داده بود و حتی کارخانه تولیدکننده اش را خریده بود اما آمریکا کارخانه را مصادره و هلیکوپترها و دارایی های ایران را به عراق فروخت.

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه این جنگ طولانی ترین جنگ قرن بیستم است، اذعان کرد: طبق آمار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، پنج میلیون ایرانی در آن شرکت داشتند که 48 هزار ارتشی، 85 هزار بسیجی، بیش از 33 هزار دانش آموز، بیش از 3500 دانشجو، 3317 روحانی، 88 مسیحی، 18 کلیمی و 9 زرتشتی به شهادت رسیدند.

2 هزار نفر غیر ایرانی از عراقی ها و اتباع مختلف هم در کنار رزمندگان ایران به دفاع از خاک جمهوری اسلامی پرداختند.

خودم یک دوست فرانسوی داشتم که شهید شد.

جوان رشید و شجاعی بود.

672 هزار نفر مجروح و 42 هزار نفر به اسارت نیروهای عراقی درآمدند.

دستاوردها و تاریخ دفاع مقدس باید برای نسل فعلی و آینده تبیین شود وی در ادامه افزود: آنچه مهم است که هرسال در هفته بزرگ داشت دفاع مقدس به آن پرداخته شود درس ها و آثاری است که آن دوران برای ملت ما داشت و دارد.

آثاری که به تعبیر رهبر معظم انقلاب مثل گنج است و ما باید استخراج و فرآوری کنیم و به دل وجان افراد برسانیم و الا دشمنان با تحریف و انحراف و ایجاد شبهه این آب زلال و گوارای حیات بخش را از اثر می اندازند و بی خاصیت می کنند.

ایشان فرمودند: تنها راه مقابله (خوب دقت کنید می فرماید تنها راه مقابله) با طراحی های فرهنگی بدخواهان، تولید فرهنگی و استفاده از ثروت غنی و سرچشمه قوی دوران دفاع مقدس در همه عرصه‏ها است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز یادآور شد: من از این پیام حضرت امام هم خیلی خوشم می آید که تقریباً سه ماه و نیم قبل از ارتحالشان به روحانیون فرمودند و آن را خیلی زیبا و گویا می دانم به گوشه ای از آن توجه بفرمایید: هرروز ما در جنگ برکتی داشته ایم که در همه صحنه ها از آن بهره جسته ایم.

ما انقلابمان را در جنگ به جهان صادر نمودیم.

ما مظلومیت خویش و ستم متجاوزان را در جنگ ثابت نموده ایم.

ما در جنگ پرده از چهره تزویر جهان خواران کنار زدیم.

ما در جنگ دوستان و دشمنانمان را شناخته ایم.

ما در جنگ به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خودمان بایستیم.

ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم.

ما در جنگ ریشه های انقلاب پربار اسلامی مان را محکم کردیم.

ما در جنگ حس برادری و وطن دوستی را در نهاد یکایک مردمان بارور کردیم.

ما در جنگ به مردم جهان و خصوصاً مردم منطقه نشان دادیم که علیه تمامی قدرت ها و ابرقدرت ها سالیان سال می‏توان مبارزه کرد… .

این مطلب ادامه دارد و من قسمتی از آن را خواندم که این همان خط مقاومت است.

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه همین استقامت و پایداری و فرهنگ شهادت طلبی بود که دفاع مقدس را ماندگار کرد و دنیا را وادار به کرنش و تکریم ایران کرده است، گفت: این جنگ نابرابر با مقاومت کم نظیر مردم ایران، در تاریخ جهان ماندگار شد.

یکی از کارهای لازم این است که در این هفته از باب یادآوری ایام الله دستاوردهای داخلی، منطقه ای و بین المللی دفاع مقدس فهرست شود تا لااقل فراموش نشود و تحریف گران نتوانند تحریف کنند.

وی با بیان اینکه دستاوردهای داخلی که در دوران دفاع مقدس برای مجموعه کشور به وجود آمد فراوان است، تأکید کرد: خودباوری‏، شکوفایی استعدادها و رشد خلاقیت ها و باورهای دینی ازجمله دستاوردهای داخلی است که در دوران دفاع مقدس به وجود آمد و در همین دوران تفکر بسیجی متولد شد و فضائل اخلاقی و معنوی رشد کرد.

مردم داوطلبانه در جبهه ها حاضر شدند و سنجش ظرفیت دفاعی مردم و نیروهای مردمی انجام شد.

تجارب سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی مهمی به دست آمد.

رییس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در ادامه خاطرنشان ساخت: از تجارب فرهنگی که در این دوران به دست آمد مهار سبک زندگی تجملی و اشرافی گری و ترویج ساده زیستی و قناعت بود که می توانست عامل سازندگی کشور باشد اما متأسفانه بعد از دفاع مقدس مدیران زیاده خواه رفاه طلب مسیر را منحرف کردند تا جایی که رسیدیم به نجومی بگیر و بهره بردار از سفره انقلاب و … مسیری که می توانست کشور را به قله برساند عده ای جلویش را گرفتند.

صنعت دفاعی کشور در دوران دفاع مقدس تقویت شد آیت الله حسینی همدانی بابیان اینکه امام بیان زیبایی در این رابطه دارند، تصریح کرد: امام فرمودند: آنان که رفاه‏طلبی با مبارزه را قابل جمع می‏دانند، آب در هاون می‏کوبند و با الفبای مبارزه بیگانه اند.

مگر می شود انسان اهل رفاه و خوش گذرانی باشد بعد بخواهد از مظلومین و پابرهنه ها دفاع کند یا کار جهادی کند و بیاید وسط میدان.

مگر می شود در طول روز دو ساعت کار کرد و بعد گفت من وظیفه ام را انجام دادم.

بعد برای مردمی که 24 ساعته هم شما مشغول باشی باز وقت کم می آوری بر آن ها ریاست کنی.

نتیجه اش شد همین جریاناتی که شما در این سال ها دیدید و با آن مواجه بودید.

به هرتقدیر صنعت دفاعی کشور در همین دوران تقویت شد؛ و ده ها دستاورد داخلی دیگر از نقش و مشارکت فعال بانوان بگیرید تا تحکیم بنیاد خانواده و احیای نقش مساجد و شناخت دوست و دشمن.

وی ادامه داد: بعضی دستاوردهای بین المللی هم عبارت بودند از تثبیت اقتدار جمهوری اسلامی و تضمین استقلال کشور و ایجاد الگوی جدیدی برای مبارزه با قدرت های بزرگ و امثال این ها.

شکی نیست قدرت بازدارندگی و امنیت پایدار امروز ما که بااقتدار و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی بر طرح های دشمنان و ایادی داخلی آنان وجود دارد یکی از دستاوردهای مهم و ارزشمند دوران دفاع مقدس است.

خطیب نماز جمعه کرج عنوان داشت: اینکه می بینید و می بینیم نیروی زمینی سپاه پاسداران مقر تروریست ها را در خارج از مرزها منهدم می کند و نمی گذارد این امنیت در داخل کشور خدشه دار شود و اقوام ایرانی مورد تعرض قرار بگیرند و به این توان و قدرت بازدارندگی رسیده است از دستاوردهای دفاع مقدس است.

آیت الله حسینی همدانی بابیان اینکه هدف گروهک ها با دستوری که از شیطان گرفته اند با روش نفاق، ایجاد اختلاف بین ایران و عراق و اقلیم کردستان است که البته این نقشه ی آن ها بر آب شد، گفت: جا دارد اینجا از عزیزانمان تشکر و خدا قوت عرض کنیم و چهره مفتضح و خار شده استکبار و آمریکا و از بین رفتن سیطره نفوذ رژیم غاصب و اشغالگر در برابر خط مقاومت در منطقه بلکه در جهان یکی دیگر از دستاوردهای دوران جهاد و حماسه است؛ که به فضل پروردگار به زودی این لکه ننگ بشریت از صفحه روزگار محو خواهد شد.

وی با یکی از دستاوردهای مهم بین المللی دفاع مقدس را دریانوردی نظامی ایران و حضور در اقیانوس اطلس شمالی در نیم کره شمالی کره زمین در حیاط خلوت آمریکا توسط ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش دانست و افزود: برای اولین بار مسیری حدود 26 هزار کیلومتر دو برابرش کنید تا بروند و برگردند از ایران تا سن پترزبورگ را به همراه یک بندر متحرک دریایی طی کردند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز در ادامه خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت اینجاست که ناو سهند که در این عملیات شرکت داشت در دوران تحریم و کاملاً بومی ساخته شده است.

رهبر معظم انقلاب هم پیام دادند و تشکر کردند.

ما هم به نوبه خود به این عزیزان که با حضورشان و اقتدارشان نفس آمریکا را به شماره انداخته اند خدا قوت می گوییم و تشکر می کنیم و یکی از مهم ترین مسائلی که نباید فراموش کرد و رهبر معظم انقلاب هم به آن تذکر دادند نقش فرماندهی حضرت امام درروند تحولات جنگ است.

حضرت امام (ره) بر اساس تربیت دینی و الهی که داشت بسیار هوشمندانه در تقویت ایمان و انگیزه دهی به فرماندهان و رزمندگان پرداخت و فرهنگ مقاومت را نهادینه کرد.

آموزش وپرورش برای ما نقش حیاتی دارد آیت الله حسینی همدانی با اشاره به شروع سال تحصیلی حوزه، دانشگاه و آموزش وپرورش، گفت: بعد از مدت ها که نیاز به سندی تحول آفرین در راه برد کلان آموزش وپرورش احساس می شد این سند با تلاش فراوان و چندساله فرهیختگان حوزه و دانشگاه در سال 90 با محتوایی عالی آماده بهره برداری شد و در سال 93 رهبر معظم انقلاب تأکید کردند که اجرای سند احتیاج به نقشه راه و برنامه عملیاتی دارد.

وی در ادامه افزود: امروز ده سال از آن زمان می گذرد و باید تحول چشمگیری در مسائل مختلف آموزشی و پرورشی کشور و امور مربوطه رخ می داد و اجرا می شد که متأسفانه کار جدی نشد و بیگانگان هم از این خلأ استفاده کردند با طمع در تغییر رفتار و اینکه بهترین زمان بهره بردن دوران آموزش وپرورش است برای ما سند درست کردند و دولت مردان غرب زده واداده هم پذیرفتند که آن را عملیاتی و اجرایی کنند البته حضرت آقا اعتراض کردند، ولی موذیانه و مخفیانه تلاش شد بندهای آن انجام شود.

به حمد الهی رییس جمهور محترم اخیراً آن را از کار انداختند و ملغی کردند.

رییس ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان البرز بابیان اینکه آموزش وپرورش برای ما نقش حیاتی دارد، گفت: در این مرکز است که می شود انسان موحد و مؤمن به مبدأ و معاد، دارای صفات عالیِ حقیقت جویی و عدالت خواهی و ظلم ستیزی و جهادی و ولایی و … تربیت کرد.

کسی که با شناخت صحیح و عمل خالصانه تلاش می کند تا دولت مهدوی تحقق پیدا کند.

اگر دوست داریم سبک زندگی اسلامی ایرانی گسترش پیدا کند و صفات پسندیده در افراد گسترده شود تا درنتیجه جامعه به سمت فلاح حرکت کند قسمت مهم آن در آموزش وپرورش محقق می شود؛ و این مهم بدون برنامه و افراد تعلیم دیده برای اجرای اهداف بلند آموزشی و تربیتی و گسترش عدالت آموزشی انجام نمی شود.

آموزش وپرورش استان در رابطه با اقدامات در برش استانی سند تحول گزارش دهد آیت الله حسینی همدانی در ادامه توصیه کرد: خوب است عزیزان گزارشی دهند در برش استانی سند تحول چه اقداماتی انجام داده اند.

بالاخره یک برش استانی دارد این سند تحول و همچنین وزیر محترمی که ان شاءالله در آینده از مجلس رأی خواهد گرفت قسمت مهم برنامه هایش باید اجرایی شدن سند تحول باشد.

باید شور علم آموزی را در بچه ها زیاد کرد وی بابیان اینکه آنچه لازم است در سال تحصیلی فراگیر شود این است که شور علم آموزی را در بچه ها زیاد کرد، گفت: باید به فرزندانمان آموزش دهیم که از فرصت ها به خوبی استفاده کنند که به سرعت وقت می گذرد.

باید به فرزندانمان آموزش دهیم که از اول به دنبال این باشند علمی را یاد بگیرند و استعداد خود را در راهی بگذارند که نیازی از جامعه را برطرف می کند.

باید طوری تربیت کرد که دائماً با کتاب و مطالعه و یادگیری انس داشته باشند خصوصاً در این فضایی که رهزن فراوان است.

خود دانش آموزان برای خود برنامه ریزی دقیق درسی و غیردرسی بریزند و عمل کنند.

امام جمعه کرج در ادامه گفت: خوب است اینجا روایتی زیبا از آداب علم آموزی که خوب است همه بدانیم را برای شما از امام صادق علیه السلام بخوانم که فرمودند: مردی خدمت رسول خدا رسید و عرض کرد: ای رسول خدا علم چیست؟ حضرت فرمود: خاموشی.

(جایی که فرصت یادگیری است سکوت کن تا یاد بگیری) عرض کرد سپس چه؟ عرض کرد گوش سپردن.

عرض کرد دیگر چه؟ فرمود: حفظ و مراقبت.

عرض کرد آنگاه چه: عرض کرد به کار بستن آن.

عرض کرد سپس چه ای رسول خدا؟ فرمود: انتشار دادن آن.

دستورات رییس جمهور محترم با جدیت و سرعت دنبال شود / مردم با امیدی زندگی می کنند و انتظار دارند آیت الله حسینی همدانی در بخش پایانی بیانات خود با اشاره به نکته استانی، تصریح کرد: رییس جمهور محترم در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تأکید فرمودند که باید مواد اولیه موردنیاز مردم تأمین شود و هم چنین باید قیمت ها در بازار ثبات داشته باشد و دو وزارت خانه صمت و جهاد را هم مأمور انجام دستور کردند لذا درخواست ما این است که این دستور با جدیت و با سرعت دنبال شود تا مردم از مشکلات معیشت که دائماً با آن مواجه هستند خلاص شوند.

مردم با امیدی دارند زندگی می کنند و انتظار دارند که این دستورات به سرعت عملیاتی شود.

مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید / با متخلفان برخورد قانونی کنید وی با بیان اینکه هنوز مسئله نان در استان حل نشده و دستگاه ها به هم حواله می دهند، گفت: من هفته گذشته گفتم بپرسم اوضاع چطور است؛ بعضی ها هم آمدند دفتر.

دیدم که یکی می گوید ما کارمان را انجام دادیم، او باید انجام دهد؛ به او می گوییم او هم می گوید ما انجام دادیم دیگری باید انجام دهد.

بعد هم که بررسی می کنیم می بینیم شیطنتی در آن است که من آن شیطنت را اینجا نمی گویم؛ اما کار درستی نیست.

مردم را اذیت نکنید.

دستورالعملی که داده شده را قاطع اجرا کنید؛ و با متخلف هم برخورد قانونی کنید.

حتی زمان باز و بسته بودن نانوایی ها با هرج ومرج است.

هر کس هر زمان دلش می خواهد باز می کند، هر زمان دلش می خواهد می بندد.

من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است.

رفتم یک دور دیگر زدم و برگشتم دیدم باز هم بسته است.

یکی دیگر بازکرده و نانش را تمام کرده اما این هنوز روشن هم نکرده.

این خوب نیست.

نماینده ولی فقیه در استان البرز بابیان اینکه از به کارگیری افراد بدون ضوابط قانونی و مقررات قانونی خودداری کنید، بیان کرد: یک امتحان بزرگی است برای کسی که مسئول می شود.

همه در معرض آزمون الهی قرار داریم.

یوم الجزا وقتی برپا می شود دیگر نمی توانی بگویی برادرم بود، پسرم بود، دوست و رفیق همکارم بود.

باید حساب پس بدهی.

با چه ضابطه ای او را مسئول می کنی؟ مرکز واکسیناسیون کرونا در مصلی کرج افتتاح خواهد شد آیت الله حسینی همدانی ضمن ابزار تشکر از برادران اورژانس که امروز در این جلسه حاضر شدند، گفت: از امروز هم در مصلی واکسیناسیون شروع شده است و ان شاءالله چند روز آینده افتتاح می کنیم.

دوستانی که می خواهند واکسن بزنند در همین فضا فراهم شده ان شاءالله بهره برداری خواهید کرد؛ و از عزیزانی که در جلسه هستند تشکر می کنم و از زحماتشان قدردانی می کنم.

انتهای پیام
کلید واژه ها: امام جمعه کرج - امام جمعه - سیدمحمد مهدی حسینی همدانی - دستگاه ها - خطبه های نماز جمعه - جمعه - استان - فرودگاه مهرآباد - جنگ تحمیلی عراق - دستگاه - شهریور - امام - حسینی همدانی - گذشته - حواله - اوضاع - علیه ایران - جنگ تحمیلی - مهدی حسینی - نماز جمعه - بیان - هفته - آیت الله - مهرآباد - فرودگاه - بمباران - سیدمحمد - همدانی - پیروزی - اسلامی

آخرین اخبار سرویس:
استخدام مدیر فروشگاه با بیمه و پاداش در برند پمتی در اهواز

استخدام طراح و آنالیزور حرفه ای کابینت و محصولات چوبی و ام دی اف در تهران

جامعهالمصطفی مصداق تقریب بین مذاهب اسلامی است

آشنایی با ویژگی های زنان آلفا

استخدام پزشک متخصص(ترجیحا پوست) و پزشک عمومی

استخدام گرافیست با بیمه در شرکت شبیه سازان منطق در کرج

استخدام 4 عنوان شغلی در شرکت پزشکی نوین در اصفهان

استخدام خدماتی و آبدارچی با بیمه در شرکت گلسا ژین دیار در تهران

استخدام کارشناس پشتیبانی و call center و کارشناس فروش در کرمان

آنچه در سفر حاشیه ساز احمدی نژاد به دبی گذشت

سردار سلامی: شاهد شکست تحریم ها علیه ایران هستیم

آنچه در سفر حاشیه ساز احمدی نژاد به دبی گذشت

کرسی تلاوت حامد شاکرنژاد به مناسبت هفته وحدت در بیرجند

مدیرعامل فارس: خیلی ها رسانه را ابزاری برای تبلیغات سیاسی می بینند

(ویدئو) محمد صلاح در ضیافت شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون

پیام احمدی نژاد بعد از بازگشت از امارات

استخدام منشی دفتر در گروه پیروزان صنعت نصر در تهران

«زلمی خلیل زاد» از نمایندگی آمریکا در امور افغانستان استعفا داد

استخدام نماینده رسمی بیمه در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در تهران

آشپزخانه

پستهای کانال مطالعات عمان درباره ارزش بالای خنجر اهدایی به دکتر احمدی نژاد

نمایشگاه اکسپوی صنعتی، تجاری یا اکسپوی دیپلماسی عمومی؟

اهل سنت خراسان شمالی همراه با نظام و رهبری

استخدام منشی با بیمه در مجتمع بین المللی تهران در محدوده سعادت آباد

استخدام کارمند اداری در گروه صنعتی معقول در گلستان و مازندران

خبر مهم برای مستمری بگیران و بازنشستگان

نیروهای حزب الله برای جنگ داخلی تجهیز نشده اند

در صورت پایبندی اعضای برجام به تعهدات خود ایران نیز به تعهداتش باز می گردد

جزییات برنامه دولت سیزدهم برای ساخت چهار میلیون مسکن

زنده نگه داشتن خاطره ارزشمندترین کار برای شهدا است

15 دستگاه ترانس قدرت شبکه برق خوزستان در مرحله طراحی و ساخت

دیدارهای مردمی، از نمایشگاه جهانی اکسپو تا کنار کوچه!

یادداشت جوانفکر در پاسخ به شیطنت رسانه ای پیرامون سفر دکتر احمدی نژاد به اکسپو 2020 دبی/ خودزنی تا کجا!؟

طرح ساماندهی واردات خودرو اصلاح شد

آکواریوم

چه کسی اموال مسئولان را محرمانه کرد؟

اخبار ایران خودرو را از مبادی رسمی دنبال کنید

استخدام تکنسین مکانیک و جوشکار در یک شرکت تولیدی معتبر در فارس

استخدام انباردار با بیمه، بیمه تکمیلی، وام در پیتزا سیب 360

رسانه ملی می خواهد آینه تمام قد کارکردهای مسجد شود

دیدار مقامات ناتو و جمهوری آذربایجان درباره قره باغ

کلیپ بازدید دکتر احمدی نژاد از پاویون مالزی در اکسپوی دبی

ایران و امریکا تمایل به احیای برجام دارند| بایدن احتمالا امتیازاتی را برای ایران در نظر دارد

دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی توسط همراه اول

دیدار و گفتگوی مقامات ناتو و جمهوری آذربایجان درباره قره باغ

ابراز محبت مسافران پرواز دبی - تهران به دکتر احمدی نژاد

آواز و آهنگ

دعوای جمهوری آذربایجان و ارمنستان در دادگاه لاهه

بازدید روسای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های تهران از مرکز مانیتورینگ همراه اول

آلات موسیقی

دیدار مردمی دکتر احمدی نژاد، صبح امروز پس از بازگشت از سفر دبی

گزارشی از مراسم آغاز سال تحصیلی 2022 - 2021 حوزه علمیه هامبورگ

استخدام کمک حسابدار با بیمه در یک شرکت معتبر در هرمزگان

حضور بشار اسد در مراسم جشن ولادت نبی اکرم(ص) در دمشق

کوه یخ اختلاف میان زاکانی و شورای شهر

ریشه تقابل شیعه و سنی جهالت است/ قرآن، پیامبر و آرمان های مان مشترک است

شکست آمریکا در پروژه لبنان عیان است

ریشه اختلاف شیعه و سنی جهالت است/ قرآن، پیامبر و آرمان های مان مشترک است

شرط واکسن برای سفر به ایران و تغییرات جدید

کارکنان قوه قضاییه هیچ دسترسی بدون ضابطه ای به اطلاعات شخصی شهروندان ندارند

دیدار وزیر دادگستری عراق با وزیر دادگستری کشورمان/ رحیمی: موضوع شهادت شهید سردار سلیمانی در عراق به طور جدی پیگیری شود

عابدین خرّم استاندار جدید آذربایجان شرقی : از اعتماد دولت و مردم قدردانی می کنم

افزایش قبولی دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد در کنکور

دلیل مهم ریختن آب روی سنگ قبر

استخدام فروشنده با بیمه و حقوق ثابت در یک فروشگاه معتبر در اصفهان

استخدام کارمند اداری در موسسه حقوقی بین المللی سما مشاور ایرانیان در اصفهان

فیلم | مقدسات دیگران را هتک حرمت نکنیم

شگردهای رسانه ای در علوم شناختی| تکنیک چهل و دوم: محبوب مشغول

فرمانده سپاه: تحریم ها علیه ایران شکست خورد

فرمانده کل سپاه پاسداران به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد

ویژه برنامه های رادیو صبا در هفته وحدت اعلام شد/ پخش از کیش

دکتر احمدی نژاد در مصاحبه با ایندیپندنت فارسی: هیچ جنگی در منطقه، برنده ای نخواهد داشت + فیلم

محسن رضایی: آماده برنامه ریزی برای اجرای نقشه 20 ساله با ونزوئلا هستیم

آغاز هفته وحدت و تبریک سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص)

معرفی اولین سازنده فیلم شهدای ترور بعد از انقلاب اسلامی

در جلسه مجمع نمایندگان با استاندار جدید آذربایجان شرقی چه گذشت؟ / استاندار و نمایندگان به دیدار رییس جمهور می روند

امام جمعه جدید آبادان چهارشنبه می آید

مجلس در دوراهی نظارت یا دخالت/ انتخاب استاندارانی که ماجرا شده!

پیش بینی جمع آوری 10 میلیارد زکات در پل دختر

جبلی در دومین نشستش با شعرا چه گفت؟

فیلم | احادیثی از پیامبر(ص) به انتخاب شهید مطهری

دوازدهم ربیع الاول آغاز هفته وحدت

تصویر ناسا از هفت سیارک

فناوری تنها برای جوانان نیست/ سالمندانی که با علم روز آسایش را تجربه می کنند

اوقات شرعی 27 مهر 1400 به افق شهر یاسوج

دیپورت احمدی نژاد از دوبی دروغ است، بلیت برگشت مشخص بود/ اطلاعات سپاه با امارات هماهنگ کرده بود (فیلم)

راه سومی هم هست

مسوول مدیریت بحران در تهران کیست؟/طرح ترافیک نیازمند بازنگری است

ٰدعوت رییس جمهور از مردم برای واکسیناسیون کرونا

ترتیل صفحه 248 قرآن/ در ظاهر مؤمن در باطن مشرک+فیلم، متن و مفاهیم

ایران در جنگ نرم، پشتیبانی فکری مسلمانان را برعهده دارد/ عقاید اسلامی ترویج شود، سلفی گری کنار می رود

دانلود مولودی میلاد پیامبر صل الله علیه و آله/ مهدی رسولی

راه اندازی دوباره راهیان نور

کارمندان و مراجع در قوه قضاییه دسترسی به اطلاعات شخصی شهروندان ندارند

دستیار معاون اول رییس جمهور در واکنش به ادعای «ممنوعیت واردات واکسن اروپایی توسط مخبر»: کذب است / اصولا معاون اول به این مسائل ورود نمی کند

تحول در شهر، جزو برنامه های این دوره شهرداری است

معیشت مردم دغدغه روزانه من است/ دیپلماسی اقتصادی را فعال می کنیم

اطلاعیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه درباره نماز جمعه تهران

واکسینه شدن بیش از 692 هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد

کاروانسرای دهدشت در انتظار ثبت جهانی یونسکو

 امام جمعه کرج: مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید

 امام جمعه کرج: مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید