موضوعات داغ: - كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس - كميسيون آموزش و تحقيقات - باشگاه استقلال - كميسيون آموزش - اعضاي هيئت علمي - رتبه بندي معلمان - عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس - ميليارد تومان - آموزش و پرورش - عضو كميسيون آموزش - هيئت مديره سپاهان - احمد خميني - جرائم مواد مخدر - معاونت منابع انساني - محمدمحسن مصحفي - ورزش دانشجويي - سفره مردم - كوله بران - كارخانه نوآوري مشهد - مرضيه جعفري - نيكلاس زوله - انسان هاي اوليه - اعتراض به رد صلاحيت ها

مطالب مرتبط:
پرونده مسکن مهر به زودی بسته می شود
برداشت 16 هزار میلیارد تومانی بانک مسکن از جیب مردم/80 درصد اقساط بازگشتی مسکن مهر کجاست؟
14 هزار واحد مسکن روستایی در ایلام بهسازی و نوسازی شد
بازار سرمایه فرصت مناسب برای سرمایه گذاران حوزه مسکن
برداشت 16 هزار میلیارد تومانی بانک مسکن از جیب مردم
-36 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 9 مرداد 1400 ساعت 08:102021-07-31اقتصادي

بی مهری مسئولان به مسکن مهر پلدختر/ 3000 نفر در نبود امکانات رنج می برند


مشکلات گسترده مسکن مهر پلدختر نشان از بی مهری و بی توجهی مسئولان به بیش از 3000 نفر از ساکنان این مسکن ها دارد، مشکلاتی که سالهاست بین ادارات پاسکاری شده است.

- از پلدختر، مسکن مهر شهر پلدختر با هدف خانه دار کردن مردم در جنوب شرقی این شهر ساخته شده که دارای 624 واحد مسکونی است که بیشتر این واحدها در اختیار مردم قرار گرفته و در آنها مستقر هستند با وجود اینکه این واحدها مشکل سرپناه برخی از اقشار کم درآمد جامعه را برطرف کرده اما هنوز دارای مشکلات فراوانی است که بین مسئولان پاسکاری و برطرف نشده که همین موضوع سبب نارضایتی اهالی این منطقه شده است.

یکی از بزرگترین مشکل مسکن مهر خاکی بودن خیابان های آن است که همین مشکل سبب شده اهالی در فصل تابستان با گرد وخاک شدید و در فصل زمستان با گل ولای دست و پنجه نرم کنند، ساکنان مسکن مهر پلدختر روشنایی و آسفالت معابر، حل مشکل اساسی آب شرب، خدمات شهری را از مسئولان مطالبه دارند، مطالبه ای که تاکنون به آن پاسخ داده نشده و بیش از سه هزار نفر از مردم پلدختر در حاشیه شهر بدون هیچ امکانات رفاهی و بهداشتی آواره شده اند.

نبود زیر ساخت های شهری در مسکن مهر نبود پارک بازی برای کودکان، نبود فضای سبز، بازارچه محلی ، آسفالت معابر، مشکل آب شرب و زیرساخت های اولیه شهری سبب شده که مردم تمایل به سکونت در این ساختمان ها را نداشته باشند، اهالی مسکن مهر در گرمای 50درجه پلدختر درفصل تابستان هم با قطع و افت فشار شدید آب شرب مواجه هستند و زیر ساخت کافی در این منطقه ایجاد نشده است.

پاسکاری مشکلات مسکن مهر بین ادارات راه و شهرسازی سبب شد که طی 10 روزگذشته دو جلسه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برای حل مشکلات این منطقه برگزار شود تا شاید با رایزینی های انجام شده بخشی از مشکلات برطرف شود.

راه و شهرسازی باید مسکن مهر را تکمیل و در اختیار شهرداری قرار دهد ولی راه و شهرسازی این کار را انجام نداده و شهرداری هم مشکلات این منطقه را گردن راه و شهرسازی می اندازد ولی آنچه مشخص است کوتاهی های راه و شهرسازی و پیمانکار این پروژه است که باید به آن رسیدگی شود.

تعیین تکلیف پیمانکار مسکن مهر طرف 10روز آینده حسن رضاییان فرماندار پلدختر اظهار داشت: پیمانکار مسکن مهر کننده کار نبود، فعل و انفعالاتی در ساختار استانی انجام شد که ما متوقع بودیم مشکل پیمانکار مسکن مهر پلدختر برطرف شود ولی متاسفانه تا به حال تعین تکلیف نشده است، مردم مسکن مهر با با مشکلات و موانع زیادی روبرو بوده و در این منطقه گرفتار شدند.

وی با اشاره به اینکه پیمانکار مسکن مهر باید پاسخگوی مشکلات این واحدها باشد که متاسفانه شامل اطاله زمانی شد افزود:کاری که در یک بازه زمانی و منطقی باید به سرانجام می رسید این همه مدت کشش پیدا کرده است.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه انتظار داریم مواردی که مربوط به راه و شهرسازی است در یک بازه زمانی معینی تعیین تکلیف شوند عنوان کرد: بیش از دو سال است که پیمانکار مسکن مهر پلدختر تعیین تکلیف نشده است که باید هر چه سریعتر این مشکل حل شود و بستر لازم برای حل مشکلات این منطقه تا پایان سال فراهم شود.

وی بیان کرد: شهرداری پای کار است واگر مسکن مهر به شهرداری واگذار شود پاسخگوی مشکلات هستند و اقداماتی هم در این منطقه توسط شهرداری در حال انجام است که قابل تقدیر است و باید استمرار داشته باشد.

رضاییان گفت: اهالی مسکن مهر با کمترین امکانات زندگی روبرو هستند و دارای مشکلات فراوانی است که باید با حل مشکل پیمانکار مشکلات این منطقه را برطرف کرد چون این پیمانکار کننده کار نیست و کار را به نتیجه نمی رساند که توقع داریم اداره کل راه و شهرسازی این مشکل را در یک بازه زمانی هفت تا10 روزه تعیین تکلیف کند.

وضعیت مسکن مهر پلدختر افتضاح است علی امرایی دادستان پلدختر هم با بیان اینکه بخشی از مشکل آب شرب منطقه مسکن مهر با تلاش های آب و فاضلاب برطرف شد ولی طبقات بالا همچنان مشکل دارند عنوان کرد: جانمایی آسانسور برای برخی از واحدهای مسکن مهر انجام نشده و آنهایی هم که جانمایی شده آسانسور ندارند و مردم و سالخوردگانی که در مسکن مهر ساکن هستند توان ندارند که به طور مکرر از طریق پله به طبقات بالا رفت و آمد داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بعد از سیل 98 تمرکز از ضلع غربی به منطقه کوی بسیجیان و مسکن مهر کشیده شده که ما باید برای حل مشکلات این مناطق اقداماتی را انجام دهیم افزود:کانال مسکن مهر سرپوشیده نیست که خیلی از مردم نسبت به این موضوع گلایه مند هستند گرچه فعالیت شهرداری مبنی بر ایجاد راه دسترسی جدید برای مسکن مهر قابل تقدیر است.

امرایی گفت: مردم مسکن مهر پلدختر با مشکلاتی از جمله راه دسترسی و آب آشامیدنی دست و پنجه نرم کرده و در وضع فجیعی زندگی می کنند، وضعیت مسکن مهر افتضاح است و وضعیت مطلوبی ندارد که نباید افزایش قیمت 1400هم به قیمت واحدهای مسکن مهر اضافه شود.

دادستان پلدختر با اشاره به اینکه اینجا وضعیت خاصی از لحاظ محرومیت و امکانات نسبت به سایر نقاط استان دارد عنوان کرد:در فصل تابستان با گرمای نزدیک به 50 درجه خدا را خوش نمی آید که مردم با مشکلات مواجه باشند، نباید با عدم توجه و کمتر تلاش کردن بار مضاعفی را بر دوش مردم بگذاریم که انتظارم از مسئولان این است که همه در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

وی تصریح کرد:ما هر کاری که از دستمان بر بیاید در خدمت مردم هستیم و انتظار داریم مسئولان استانی و شهرستانی تلاش کنند که این جلسات نتیجه داشته باشد چون جلسات بدون نتیجه و ارائه صورت جلسه کافی نیست.

محوطه سازی مسکن مهر در اسرع وقت انجام می شود پیامنی معاون راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه ساخت واحدها و آماده سازی مسکن مهر قرار بود از محل آورده متقاضی تکمیل شود اظهار داشت: مسکن مهر پلدختر مشکل پیمانکار دارد، محوطه سازی مسکن مهر پلدختر را سه بار به مناقصه گذاشتیم که اصلا شرکت کننده نداشت و سه بار مناقصه یعنی سه ماه معطلی کار، نهایتاً پیمانکاری گرفتیم که عملاً پیمانکار خوبی نبود و در حال فعالیت است که نامه خلع ید آن را راه و شهرسازی زده تا دوباره به پیمانکاری دیگر داده شود که تلاش می کنیم در همین امسال به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه کار محوطه سازی مسکن مهر را انجام می دهیم افزود: ساختار ما ایجاد فضای سبز در مسکن مهر پلدختر نیست و تکلیف شهرداری ها است که شهرداری باید ورود پیدا کند و کمبود و افت فشار آب را شرکت آب و فاضلاب ورود کند.

معاون راه و شهرسازی لرستان عنوان کرد: طرح مسکن مهر یک طرح ملی بود که همه دستگاههای اجرایی باید ورود پیدا می کردند البته ایراداتی که در حال حاضر به مسکن مهر وارد است مختص استان لرستان نیست، بیش از 800هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در سطح کشور وجود دارد و پلدختر هم از این مجزا نیست و مسکن مهر آن با مشکلاتی مواجه است.

وی در مورد مشکل آسانسور واحدهای مسکن مهر پلدختر بیان کرد: زمانی که طرح مسکن شروع شد این واحدها پنج طبقه قرار بود احداث شوند که با حضور راه و شهرسازی و نمایندگان پلدختر یک طبقه آن را حذف کرده و اعتقاد داشتند چون بنیه مالی مردم پلدختر ضعیف است توان پرداخت هزینه سنگین آسانسور و پارکینگ را ندارند، راه و شهرسازی خیلی تلاش کرد که یک سازه ای به واحدهای مسکن مهر اضافه کند که بار مالی سنگینی را ایجاد می کند چون قیمت آسانسور بالای 150 میلیون تومان است و به ازای هر متقاضی باید 10 تا12 میلیون تومان از متقاضیان بگیریم که ممکن است در حال حاضر هم راضی به انجام این کار نباشند ضمن اینکه سازه مسکن مهر هم جواب نمی داد که آسانسور نصب شود و امکان اضافه کردن آن وجود ندارد.

پیامنی با بیان اینکه بحث محوطه سازی مسکن مهر را من تعهد می کنم که سریعتر به انجام برسانیم تا فشارها بر چروی مردم کمتر شود گفت: پیمانکاری که در حال تکمیل مسکن مهر پلدختر است و بخشی از کار را هم رها کرده شکایتی را در شورای مسکن مبنی بر افزایش قیمت مطرح، خیلی از واحدهای مسکن مهر قسط بندی شده و مردم در آنها ساکن شدند و افزایش معنا ندارد که این به شورای مسکن رفته، شورای مسکن استان یک رای صادر کرد مبنی بر اینکه اگر تعاونی ها با افزایش قیمت موافقت کنند در یک هیئت کارشناسی و لحاظ شود و پیش بینی شود که پیمانکار کار را تکمیل کند.

وی تصریح کرد: متاسفانه هیئتی تشکیل شده و ورود پیدا کرده و نماینده تعاونی ها آن را امضا نکرده و فقط پیمانکار آن را امضا کرده و اواخر سال گذشته این را برای رییس دادگستری فرستادند که ایشان آن را ابلاغ کرده و به اداره کل هم ابلاغ شد که ما یک نامه پشت آن زدیم که این نامه ایراد دارد.

دادستانی به مسکن مهر ورود کند معاون راه و شهرسازی استان لرستان تصریح کرد:دادستانی کمک کند تا مردم متضرر نشوند، منابعی برای پرداخت آرایی که صادر می شود وجود ندارد و باید ما به مردم اعلام کرده که به ازای هر واحد 11 میلیون به پیمانکار پرداخت کنیم.

وی افزود: هیئت کارشناسی وضعیت بدهکار و طلبکار پیمانکار را مشخص نکرده و فقط گفته است که 11میلیون به پیمانکار داده شود که از دادستانی درخواست داریم با ما همکاری کنند تا رای هیئت کارشناسی را ابطال کنیم.

معاون راه و شهرسازی استان لرستان عنوان کرد: بخشی از کار مسکن مهر را تعاونی ها خودشان انجام داده و سفیدکاری و شیرآلات را خودشان نصب کردند که ما فاکتورها را به هیئت کارشناسی داده ولی هیچ کدام را لحاظ نکردند که از دادگستری تقاضا داریم برای ابطال رای کارشناسی به ما راهکار بدهند.

سهم شهرداری از مسکن مهر مشخص نشده است غلامرضا نصیری رییس شورای شهر پلدختر با بیان اینکه در همان اوایل سهم شهرداری از مسکن مهر پلدختر مشخص نشده و متاسفانه هنوز این بحث تعیین تکلیف نشده و سهم شهرداری مشخص نیست اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که ساکنان مسکن مهر پلدختر داشتند و به طور مکرر مراجعه می کردند شهرداری از طریق اداره کل راه و شهرسازی وارد یک مذاکره شد و قرار شد که شهرداری در زمینه محوطه سازی، ایجاد فضای سبز، جداول و امکاناتی که در رابطه با محوطه سازی نیاز است یک برآورد داشته باشد و به راه و شهرسازی اعلام کنیم تا شهرداری این کارها را انجام دهد.

محوطه سازی مسکن مهر بی کیفیت انجام شده است وی افزود:در جلسه ای که در راه و شهرسازی و با حضور معاونت عمرانی استانداری لرستان در رابطه با مسکن مهر استان و شهرستان پلدختر برگزار شد مبلغ دو میلیارد و400 میلیون تومان برآورد شده بود که اگر راه و شهرسازی به شهرداری پرداخت کند شهرداری تمامی این امورات را انجام دهد که عدد به حدی مناسب بود که معاون عمرانی استانداری حتی به مدیر کل وقت راه و شهرسازی اعلام کردند که برآورد شهرداری مناسب و به نفع راه و شهرسازی است و تاکید کردند که حتما این قرارداد بین شهرداری و راه و شهرسازی منعقد شود و کار محوطه سازی را شهرداری بر عهده بگیرد که در جلسه هم پذیرفتند که این کار را انجام دهند و ما هم منتظر بودیم که قرارداد امضا تا کار را شروع کنیم که بعد متوجه شدیم راه و شهرسازی با پیمانکار بخش خصوصی بسته شده و پیمانکار شروع به محوطه سازی مسکن مهر کرده است که در همان ابتدا به حدی کار بی کیفیت بود که ساکنان در مراجعه به ما اعلام کردند که کار به درستی پیش نمی رود و پیمانکار بجای استفاده از بتن از ملات برای محوطه سازی استفاده کرده بود که اکثرا ترک برداشته و هنوز یکسال نگذشته فرسوده شده است.

رییس شورای شهر پلدختر با اشاره به اینکه کار محوطه سازی سر هم بندی شده و وضعیت حال حاضر در مسکن مهر به وجود آمده عنوان کرد: در همان موقع هم ما از دادستان درخواست کردیم که ورود پیدا کند چون سرمایه مردم و دولت در حال هدر رفتن است که متاسفانه اقدامی نشد و کار ادامه پیدا کرد و شاهد هستیم که فضای سبز در مسکن مهر طراحی و ایجاد نشده، جداول مشخص نیست ،محوطه سازی با بدترین کیفیت انجام شده و اتلاف سرمایه اتفاق افتاده است.

وی بیان کرد: شهرداری آمادگی داشت کار را انجام دهد حتی علی رغم اینکه سهم شهرداری داده نشده خدمات رسانی از جمله جمع آوری زباله و سایر خدماتی که نیاز است را انجام می دهد.

حل مشکل آب گرفتگی مسکن مهر توسط شهرداری نصیری گفت: همگان مستحضر هستند که با اولین بارندگی ها مسکن مهر زیر آب می رفت که با اعتباراتی که شهرداری اختصاص داد کانالی با بهترین کیفیت، عرض کافی و عمق مناسب احداث کردیم و شهرداری بحث آبگرفتگی در زمان سیل را از مسکن مهر را برطرف کرده است و ادامه کانال مسکن مهر هم در حال انجام است.

وی تصریح کرد: حق و حقوق شهرداری توسط راه و شهرسازی نادیده گرفته شده و این رویه در راه و شهرسازی ادامه دارد و در بحث الحاق کوی نیکان به شهر هم راه و شهرسازی قائل به پرداخت حقوق شهرداری نیست، قانون به صراحت اعلام کرده است که 20درصد سهم از الحاق به محدوده مربوط به شهرداری است که متاسفانه به قانون دیگری استناد کرده که در شورای حل اختلاف استان این موضوع مطرح و رای گرفتیم که 20 درصد سهم پرداخت شود که مجدد راه و شهرسازی تاکید دارد که 10درصد بیشتر نمی دهد که از طریق قضایی در حال پیگیری هستیم.

رییس شورای شهر پلدختر خاطر نشان کرد: راه و شهرسازی حدود 150 قطعه زمین در اختیار دارد که از بابت همین سیل در سایت های چهار هکتاری و هشت هکتاری فرهنگیان به آنها داد شده به نظرم راه و شهرسازی در هیچ شهری به اندازه پلدختر زمین در اختیار ندارد ولی وقتی بحث سهم پرداخت شهرداری مطرح می شود راه و شهرسازی وظیفه قانونی خود را انجام نمی دهد.

وضعیت مسکن مهر پلدختر نتیجه کوتاهی راه و شهرسازی استان است غلامرضا نصیری اظهار داشت: شهرداری برای محوطه سازی و رفع مشکلی که برای ساکنان مسکن مهر وجود داشت بنابراین راه شهر و شهرسازی پای کار نیامد و همکاری نکرد و وضعیتی که در مسکن مهر داریم نتیجه کوتاهی راه و شهرسازی استان است.

وی افزود:با توجه به تحولات صورت گرفته من روحیه کار و تلاش را در مدیرکل جدید راه و شهرسازی برای حل مشکلات را می بینم و این اراده را دارد که این مشکل را برطرف کنند.

پیامنی معاون اداره کل راه و شهرسازی پذیرفتند که چنانچه شهرداری اعلام آمادگی کرده و پیشنهاد کنند اداره کل راه و شهرسازی آمادگی دارد برای تکمیل آماده سازی محوطه مسکن مهر پلدختر با شهرداری قرار داد منعقد کند که انجام این کار مسکن مهر پلدختر به شهرداری واگذار شده و شهرداری خدمات رسانی به این منطقه را آغاز می کند.

انتهای پیام/646/ی
کلید واژه ها: مسکن مهر - پلدختر - مشکل - مسکن - مسئولان - مشکلات - اقشار کم درآمد - واحد - واحد مسکونی - اهالی - فصل زمستان - شهر پلدختر - مهری - نارضایتی - بزرگترین - مردم - خانه دار - امکانات - فراوانی - روشنایی - تابستان - حل مشکل - خیابان - ادارات - آسفالت - مسکونی - گسترده - سرپناه - زمستان - جامعه

آخرین اخبار سرویس:
قیمت ارزان ترین لپ تاپ ها در بازار امروز 28 شهریور+ جدول

استخدام برق کار صنعتی با بیمه در شرکت پایا کنترل پاسارگاد در خراسان رضوی

آغاز واریز حقوق شهریورماه بازنشستگان کشوری

فروش اقساطی خودرو برای بازنشستگان کشوری+ لینک سایت خرید قسطی خودرو + قیمت

استخدام کارشناس فروش با حقوق و پورسانت مکفی در آریا نیک در تهران

آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین با نرخ مصوب

هشدار جنرال موتورز آمریکا درباره مشکل آتش سوزی خودروهای برقی خود

نمودار شاخص کل بورس امروز 28 شهریور 1400

دفع غیر اصولی فاضلاب در محلات رشت

استخدام کارمند اداری با بیمه در شرکت بازرگانی جامه آرایان در تهران

آغاز فروش بلیت پرواز های اربعین

توزیع بیش از 5600 تن آرد در روستاهای دزفول

حجم پوشش دوره های سوادآموزی در استان 4800 نفر است

هشدار مرکز ماهر به شرکتهای بازرگانی برای تبادلات مالی بین المللی

فروش اینترنتی بلیت پروازهای اربعین آغاز شد

شرایط واردات موز تغییر کرد

آغاز واریز حقوق بازنشستگان کشوری

ماجرای رسوب 200 هزارتن روغن در بنادر

اعطای کمک هزینه دانشجویی برای سفر به عتبات در اربعین

اجرای طرح خانه به خانه برای لکه گیری واکسیناسیون

دستور اقتصادی رییسی به دو وزارتخانه

استخدام کارگر تولید با بیمه، بیمه تکمیلی و هزینه ایاب ذهاب در هشتگرد

باطری فرسوده خود را به قیمت بفروشید

بیشتر ورق های خودروسازی در کشور تولید می شود

جدیدترین نرخ طلا و سکه در 28 شهریور 1400

آغاز دوباره خوداظهاری مالکان و مستاجران در سامانه املاک و اسکان

ورود بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی از طریق بنادر در 5 ماهه نخست سال جاری

چرا بلیت دوطرفه تهران - نجف نایاب شد؟

ابوترابی: تغییر ساعت ها تأثیری در کاهش هزینه ها ندارد

انگور سپیدان در راه بازار

استخدام کارشناس فروش صنایع نفت و گاز با حقوق ثابت، بیمه و پورسانت در تهران

استخدام بازاریاب و ویزیتور با حقوق ثابت، پورسانت، بیمه و بیمه تکمیلی/ تهران

استخدام کارشناس برنامه ریزی با بیمه و سرویس ایاب ذهاب در البرز

بزرگترین رویداد استخدامی در صنعت املاک و مستغلات استان خوزستان

استخدام موشن گرافیست با بیمه در یک شرکت معتبر تولیدی در تهران

افزایش مراکز واکسیناسیون استان همدان

برداشت ذرت علوفه ای از مزارع کشاورزی استان قزوین

استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت، پورسانت، بیمه، پاداش و ایاب و ذهاب

وضعیت سبد سهام عدالت در 28 شهریور ماه

استخدام کارشناس فروش حضوری با حقوق ثابت، پاداش و بیمه تکمیلی در اسنپ فود

شناسایی 15هزار و 975 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور

استخدام کارشناس مهندسی محصول با سرویس و بیمه تکمیلی در استام صنعت در البرز

نقش پررنگ فولاد مبارکه در صنعت خودروسازی کشور

معاون توانیر: فاز دوم سیکل ترکیبی نیروگاه علی آبادکتول راه اندازی می شود

ادامه سقوط آزاد بورس

جدیدترین قیمت گوشت در بازار امروز (28شهریور) + جدول

استخدام سرپرست حسابداری اموال با بیمه تکمیلی و سرویس در گروه صنعتی ترام

چرا بلیت دوطرفه تهران - نجف نایاب شد؟

خبر خوش برای تهرانی ها / آمار فوتی های کرونایی تهران به زودی دو رقمی می شود!

فروش اینترنتی بلیت پروازهای اربعین آغاز شد

ادامه سقوط آزاد بورس

حضور صنایع غذایی داناک در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران آگرو فود تهران 2021

ارزان ترین موبایل های سامسونگ موجود در بازار

آغاز واریز حقوق شهریورماه بازنشستگان کشوری از امروز (28 شهریورماه 1400)

200 هزار تن روغن خام به دلیل بلاتکلیفی ارزی در گمرک مانده

قاچاق سالیانه هفت میلیارد دلار کالا از طریق ته لنجی!

برداشت گوجه فرنگی از مزارع کامیاران

کاهش شدید تولید فولاد خوزستان به واسطه محدودیت های برق

استخدام سرپرست فروش با حقوق ثابت، پورسانت و بیمه در پخش کاسپین در قم

شرایط واردات موز اعلام شد

کاهش شدید تولید فولاد خوزستان به واسطه محدودیت های برق

استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت 3/750، بیمه، عیدی، پاداش در رشت

استخدام مدیر بازرگانی و مدیر فروش (تجهیزات ابزار دقیق) با بیمه در تهران

برداشت ذرت علوفه ای از مزارع کشاورزی قزوین آغاز شد

استخدام کارگر ساده با 4 میلیون حقوق و بیمه در شرکت پایا کنترل پاسارگاد

کاهش صادرات نفتی عراق به امریکا برای دومین هفته متوالی

تاکید رییسی بر لزوم اقدامات موثر برای ثبات در بازار

جزییات جدید از وام ودیعه مسکن

طرح تامین مالی پروژه های مسکنی دولت روی میز بازار سرمایه

فروش اینترنتی بلیت پروازهای اربعین آغاز شد

یک سوم ایمیلهای مشکوک فیشینگ است

فروش سفته و برات کاهش یافت

صدور کد رهگیری از سوی مشاوران املاک رایگان شد

فیستا 2022؛ خودروی موفق آمریکایی از سال 1976

استخدام سرپرست فروش با بیمه و پورسانت در شرکت پخش کاسپین در مرکزی

هشدار مرکز ماهر به شرکتهای بازرگانی برای تبادلات مالی بین المللی

رتبه بندی معلمان با افزایش 80 درصد حقوق امکان پذیر است؟

استخدام کارگر با بیمه در شرکت پارسیان رزین آمود اسپادانا در اصفهان

استخدام کارشناس فروش در یک پخش عمده لوازم یدکی در اهواز

رتبه بندی معلمان با افزایش 80 درصد حقوق امکان پذیر است؟

عبدالملکی: پلتفرم ملی اشتغال ایجاد می شود

استخدام فروشنده طلا و جواهر با بیمه در یک گالری طلا و جواهر در قزوین

استخدام کارشناس بازرگانی با پورسانت عالی و پاداش در اصفهان

برای خرید انواع رنگ چقدر هزینه کنیم؟

روند تحقق بودجه شهرداری در سال 1400 کارشناسی است

استخدام کارشناس فروش رنگ های مخصوص چوب یا ساختمانی و گرافیست و موشن گرافیست

قیمت روغن نباتی دوباره افزایش خواهد یافت؟

آغاز واریز حقوق بازنشستگان کشوری از امروز 28 شهریورماه 1400

بلاتکلیفی ارز واردات روغن خام

بررسی روند معاملات امروز سهامداران شستا

طرح شریکه الامام در استان همدان انجام می شود

گام هایی که می توان برای دلار تک نرخی برداشت

برگزاری نمایشگاه ایران نوشت در 600 فروشگاه/ حمایت از لوازم التحریر ایرانی زیر سایه سنگین کرونا

خروج پول حقیقی از بورس ادامه دارد/ مسئول بی نظمی بازار کیست؟

رکوردشکنی خرید مسکن توسط ایرانی ها در ترکیه

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه 484 مگاواتی زاهدان

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی با حقوق، پورسانت و بیمه در تهران

قیمت پی اس فور امروز 28 شهریورماه 1400 + جزییات

سرمایه گذاری مستقیم؛ آفت بازار سرمایه

استخدام کارشناس تعمیر بردهای الکترونیکی با بیمه، بیمه تکمیلی، وام در اصفهان

بی مهری مسئولان به مسکن مهر پلدختر/ 3000 نفر در نبود امکانات رنج می برند

بی مهری مسئولان به مسکن مهر پلدختر/ 3000 نفر در نبود امکانات رنج می برند