مطالب مرتبط:
برنامه های مسئول جدید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه خراسان در قم و تهران
دعوت به همکاری از فروشندگان و تولیدکنندگان
دعوت از متخصصین طراحی حرفه ای ناخن
دعوت اسماعیلی از سیدجلال: به تمرین استقلال بیا!
دعوت دو دختر هندبالیست به اردوی تیم ملی
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 1 تیر 1400 ساعت 09:002021-06-22سياسي

دعوت از نخبگان


سیدابراهیم رییسی در اولین نشست خبری بعد از انتخابات، از نخبگان با گرایش های مختلف خواست به او در تشکیل دولت جدید مشورت دهند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا"، نشست خبرنگاران با سیدابراهیم رییسی، رییس جمهور منتخب حداقل از دید خبرنگاران، چند تفاوت ویژه با نشست های خبری هشت سال گذشته حسن روحانی داشت؛ اول اینکه نشست تقریبا در همان ساعت اعلام شده برگزار شد و دوم اینکه برخلاف نشست های خبری حسن روحانی که نهاد ریاست جمهوری دمای سالن را به شدت کاهش می دادند، دمای محیط نسبتا معتدل بود.

تفاوت دیگر پرهیز او از هیجانات کاذب و توسعه شکاف ها با دوقطبی هایی که خیلی ها به آن چشم امید داشتند، بود.

رییسی در این نشست با اظهاراتش نشان داد که به درستی مستقل آمده و به هیچ حزبی وابسته نیست.

اگر در جایگاه او، فردی با وابستگی های سیاسی نشسته بود، چه درباره تعیین کابینه اش و چه درباره تیم مذاکره کننده به شکل دیگری سخن می گفت.

رییسی تلاش کرد آرام و منطقی سخن بگوید و این آرامش را به ملت ایران نیز منتقل کند.

او در این نشست بارها و بارها بر کلمه اعتماد تاکید کرد و از محور قرارگرفتن عدالت برای بازگرداندن اعتماد مخدوش شده سخن گفت.

رییسی درکنار بازگرداندن اعتماد به مردم تلاش کرد اعتماد مخدوش شده را نیز به نخبگان بازگرداند.

او بر همین اساس از نخبگان خواست تا اگر ایده ای برای اداره دولت و سامان دادن به وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارند، آن را به دولت منتقل کنند.

شکل سخن گفتن رییس جمهور منتخب و پرهیز از کنایه های تند و تیز را می توان به فال نیک گرفت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازرسانه ها در ابتدای نشست خبری رییس جمهور منتخب، سیدابراهیم رییسی دقایقی به بیان دیدگاه هایش پرداخت و پس از آن از میان 380 نماینده از 201 رسانه داخلی و خارجی که شامل 198 نماینده از 88 رسانه داخلی و 182 نماینده از 113 رسانه خارجی بودند، 16 خبرنگار فرصت طرح سوال از رییس جمهور پیدا کردند.

در ابتدای این نشست، رییس جمهور منتخب با تشکر از ملت برای خلق حماسه 28 خرداد و با به رسمیت شناختن گله مندی های مردم از وضع موجود گفت: یک پیام انتخابات، پیام وحدت و انسجام ملی بود.

پیام دیگر ضرورت تغییر در وضعیت و شرایط اقتصادی و زندگی مردم بود.

پیام ملت ایران مبارزه با فساد، فقر، تبعیض و در یک کلمه اجرای عدالت در تمام شئون زندگی مردم بود.

پیام ملت ایران، پافشاری بر ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی و تداوم راه امام(ره) و شهدا به ویژه سردار دل ها شهید سردار قاسم سلیمانی بود.

او با تاکید بر اینکه با اعتماد به نیروی انسانی به ویژه جوانان و ذخایر ارزشمند کشور ان شاءالله وضعیت و شرایط به نفع مردم و برای گشایش در زندگی مردم تغییر می کند، اولویت های سیاست داخلی دولت سیزدهم را بهبود وضعیت کسب وکار مردم، بهبود شرایط و وضعیت معیشت مردم و بهبود شرایط در نظام اداری و کارآمدی خواند و وعده داد: حتما یک نظام اداری کارآمد، سالم و قانون مدار و فسادستیز شکل خواهد گرفت.

رییسی محور تحول را اجرای عدالت در بستر گام دوم انقلاب اسلامی خواند و گفت: امیدواریم اقدامات ما از مردم گره گشایی کند و امید را به مردم بازگرداند و اعتماد مخدوش شده به مردم و جوانان ما برگردد و احساس همه این باشد که دولت، امیدآفرین و اعتمادآور است.

او دولتش را وابسته به هیچ جناح خاصی ندانست و تاکید کرد وطن دوستان و کسانی که دغدغه مردم، انقلاب و رفع مشکلات مردم را دارند و دل شان برای مردم و انقلاب می تپد، همکار دولت خواهند بود.

سیاست خارجی به برجام محدود نمی شود رییسی به سیاست خارجی دولتش نیز اشاره کرد و خطاب به دنیا گفت: دنیا باید بداند که وضعیت با حضور حماسه ساز مردم عزیز تغییر کرده و شرایطی جدید پیش روی دنیا است؛ دنیا باید بداند که تا امروز فشار حداکثری بر ملت ما کارساز نشده است و باید تجدیدنظر کنند و بازگردند؛ ملت ما نشان داد که درمقابل فشارها مقاومت و ایستادگی دارد و باید بداند که سیاست خارجی دولت ما از برجام شروع نمی شود و به برجام نیز محدود نخواهد شد، بلکه ما تعاملی گسترده و متوازن را در سیاست خارجی دنبال خواهیم کرد.

او هرچند با مذاکره مخالفتی نکرد، اما پیش شرط آن را تضمین منافع ملی و نتیجه بخش بودن آن دانست و گفت: ما وضعیت اقتصاد و شرایط مردم را به مذاکرات گره نخواهیم زد و اجازه نخواهیم داد مذاکره برای مذاکره و مذاکرات فرسایی باشد، بلکه هر نشستی باید همراه با نتیجه باشد و برای ملت بزرگ ایران آورده ای داشته باشد.

معیشت؛ دغدغه رسانه های داخلی در ادامه این نشست خبرنگاران داخلی و خارجی به ترتیب به طرح سوالات خود از رییس جمهور پرداختند.

از رسانه های ایران خبرنگارانی از خبرگزاری صداوسیما، روزنامه شرق، روزنامه جام جم، خبرگزاری فارس، خبرگزاری ایسنا و خبرگزاری ایلنا، فرصت پرسش از رییس جمهور را پیدا کردند.

نکته جالب توجه در سوالات خبرنگاران ایرانی، مساله سیاست خارجی دولت سیزدهم بود.

رییس جمهور منتخب در پاسخ به این سوال که اصلی ترین اولویت دولت شما و نخستین دستور شما در دولت جدید چه خواهد بود، بیان کرد: در روز آغاز کار دولت ما اعلام خواهیم کرد که تمام بسترهای فسادزا که ایجاد رانت می کنند، باید خاتمه داده شود و تمام دستگاه های اداری موظفند ریشه های فساد و رانت خواری را از بین ببرند و این سازوکارها توسط دولت اصلاح شود.

رییسی گفت: اولین اقدام دولت ما توجه به مساله اشتغال و مسکن مردم خواهد بود که دست اندرکاران بخش های مختلف باید در این زمینه حضور فعال داشته باشند.

او در پاسخ به سوال خبرگزاری مهر درباره برنامه دولت برای رفع موانع تولید خاطرنشان کرد: محور کار ما هم رونق تولید خواهد بود و برای این کار باید نقدینگی در کشور مدیریت شود.

ما نقدینگی را باید به سمت تولید سرازیر کنیم که سازوکارهایی هم در دستورکار داریم.

ما برای رفع مشکل تولید را پرجاذبه و فعالیت های اقتصادی غیرمولد را بی جاذبه می کنیم تا نقدینگی به طرف تولید برود.

البته این کار با بخشنامه انجام نمی شود و دولت حتما برنامه ای برای رونق تولید دنبال می کند.

رییسی گفت: یکی از راه های جذابیت برای تولید کاهش مالیات از 25 درصد به 10 درصد است و افزایش مالیات برای فعالیت های غیرمولد مثل هدایت نقدینگی به سمت ارز، مسکن و زمین است.

ما عدالت مالیاتی را دنبال می کنیم.

رییسی در پاسخ به پرسش روزنامه شرق درباره اشراف وی درباره وضعیت کشور و این پرسش که آیا برنامه ای 100 روزه برای کشور دارید؟ گفت که وضعیت و شرایط کشور روشن است.

ما هم وضع مطلوب را ترسیم می کنیم و هم وضع موجود را و سپس تفاوت این دو وضع را بیان و تلاش خواهیم کرد که وضع موجود را به وضع مطلوب نزدیک تر کنیم.

رییسی خاطرنشان کرد: نه فقط در 100 روز نخست، بلکه در تمام مدت کار تمام سختگیری ها درجهت تحقق وعده ها به کار گرفته می شود.

رییسی در پاسخ به سوال روزنامه جام جم درباره برنامه های دولت برای توجه به گلایه های مردم به ویژه اقشار مردم بیان کرد: به عنوان رییس جمهور خود را خادم جمهور می دانم، چه کسانی که به من رای دادند، چه کسانی که به کاندیداهای محترم دیگر رای دادند، چه کسانی که به دلیل کرونا یا دلایل دیگر پای صندوق حاضر نشدند.

من خودم را خادم همه ملت می دانم و خود را موظف به پاسداری و صیانت از حقوق مردم می دانم.

هر اقدامی که برای افزایش سرمایه اجتماعی و کاهش هزینه های اجتماعی باشد را در دستورکار دولت مردمی قرار داده و در این زمینه اقدام می کنم.

جبران خسارت سهامداران خرد بورس رییسی در پاسخ به سوال خبرگزاری فارس درمورد حل مشکلات بورس نیز گفت: من با اقداماتی اعتماد مردم به بازار بورس را برمی گردانم.

دولت حتما بورس را قلکی برای خود قرار نمی دهد تا کسری بودجه خود را از طریق بورس تامین کند.

تلاش می کنیم تضمین های لازم را برای جبران خسارات سهامداران خرد ایجاد کنیم.

سازوکارهای نظارتی و صندوق توسعه را فعال می کنیم تا از ایجاد تکانه در بورس پیشگیری کند.

با تسهیل شرایط برای شرکت هایی که آماده ورود به بورس هستند، بورس را عمیق خواهیم کرد.

ملاک های دولت انقلابی او در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه این روزها لیست های متعددی برای کابینه شما اعلام می شود.

با توجه به حمایت گروه های مختلف از شما، ملاک تان برای تعیین اعضای کابینه و به دست آوردن رضایت همه گروه ها چیست؟ آیا به تشکیل کابینه فراجناحی معتقدید؟ یا برای جنابعالی شایستگی و کارآمدی فارغ از گرایش های سیاسی مهم است؟ و یا گرایش های سیاسی به همراه کارآمدی؟ گفت: من بارها اعلام کرده ام به صورت مستقل وارد انتخابات شدم و از همه احزاب و اشخاصی که از من حمایت کردند صمیمانه تشکر می کنم، اما من برای تشکیل دولت خود را در مقابل خداوند متعال مسئول می دانم و فقط وامدار مردم خواهم بود؛ در تشکیل دولت نگاهم به انقلابی بودن، کارآمد بودن، فسادستیز بودن و مردم دار بودن است.

رییسی افزود: توصیه من به رسانه ها این است که گمانه زنی نکنند؛ ما سامانه ای دراختیار آحاد مردم قرار می دهیم و شاخص هایی را در آن سامانه قرار می دهیم که هر کسی در هر کجای کشور احساس می کند می تواند به عنوان یک مدیر و خدمتگزار در دولت موثر باشد، معرفی شود؛ من از نگاه مردم و نخبگان استقبال می کنم.

رییس جمهور منتخب در پاسخ به پرسش خبرگزاری ایلنا درباره برنامه های وی برای تامین کالاهای اساسی در شرایط تحریم، اظهار کرد: موضوع کالاهای اساسی اولویت دولت است؛ نظارت بر زنجیره تامین و تولید کالاهای اساسی مردم تا مصرف از اولویت های دولت خواهد بود؛ لکن اساس موضوع این است که باید ارتباط بین سفره های مردم و کالاهای اساسی را با دلار و خارج از کشور، طی اقدامی میان مدت و طولانی مدت قطع کنیم؛ این کار را اجرایی می دانیم و از برنامه های ماست و حتما خودکفایی کشور نسبت به کالاهای اساسی را از ابتدای کار کلید خواهیم زد.

دعوت از ایرانیان خارج کشور رییسی به مساله ایرانیان خارج کشور نیز اشاره کرد.

او گفت: دولت خود را موظف می داند و همچنان که نسبت به تامین امنیت و حقوق مردم در داخل مسئول است، نسبت به ایرانیان خارج از کشور نیز خود را مسئول می داند؛ لذا باید ورود ایرانیان خارج از کشور به داخل کشور از طرف همه دستگاه های مربوطه تسهیل شود.

رییس جمهوری منتخب با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در ایران توسط ایرانیان خارج از کشور باید تسهیل شود، افزود: بهترین و امن ترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیانی که در خارج از کشور هستند، سرزمین آبا و اجدادی شان است.

امروز امنیت کاملی برای سرمایه گذاری در ایران وجود دارد و همه سرمایه گذاران دنیا بدانند که امروز ایران امن ترین مکان برای سرمایه گذاری اقتصادی است و دولت این امنیت را برای همه کارآفرینان و سرمایه گذاران به ویژه ایرانیان خارج از کشور تضمین می کند.

رییسی با بیان اینکه سامانه ای برای دریافت ایده ها راه اندازی خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: نخبگان، اصحاب رسانه و همه صاحبان اندیشه و خرد که ایده ای برای اداره دولت و سامان دادن به وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارند، در بانک ایده ها از ایده های آنها استقبال می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ارتباط مردم با من از طریق اقوام، خویشان و بستگان نباید باشد، گفت: در این زمینه به جز حضور در اجتماعات مردمی سامانه ای برای ارتباط دائمی با مردم و همه سطوح اجتماعی طراحی خواهیم کرد.

امیدوارم بتوانم ارتباطی بادوام را با همه سطوح جامعه به عنوان خادم جمهور داشته باشم.

برجام، تحریم و مذاکره نگاه دولت رییسی به برجام چگونه خواهد بود؟ این شاید مهم ترین سوال در حوزه سیاست خارجی بود که رسانه های غربی و منطقه ای از رییس جمهور منتخب ایران پرسیدند.

نخستین سوال در این باره را خبرنگار یورونیوز پرسید.

رییسی در پاسخ به اینکه چه پیامی به آمریکا و اروپا درباره برجام دارید، گفت: به آمریکا می گویم شما براساس برجام موظف به رفع تحریم ها بودید، ولی این کار را نکردید و اکنون به تعهدات خود بازگردید و آنها را اجرایی کنید.

به اروپا هم می گویم تحت فشار آمریکا قرار نگیرید و به آنچه متعهد شدید عمل کنید.

خواسته مردم احقاق حق آنهاست و ما حق آنها را دنبال می کنیم، ان شاءالله.

جالب ترین پاسخ رییس جمهور به سوالی بود که رسانه راپلی روسیه پرسید.

رییسی در پاسخ به اینکه آیا در شرایط رفع تحریم ها حاضر به دیدار با رییس جمهور آمریکا هستید، تنها به یک کلمه بسنده کرد و گفت: خیر .

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، رییسی در ادامه در پاسخ به پرسش شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا مبنی بر اینکه آیا برای موثر واقع شدن برجام باید همه تحریم های اعمالی از سوی آمریکا ازجمله تحریم های دوران دونالد ترامپ برداشته شود؟ و آیا قصد دارید که تیم فعلی مذاکره کننده هسته ای را حفظ کنید؟ گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای کار را دنبال می کنند و گزارش هایی را به من دادند و تیم سیاست خارجی من درحال بررسی این گزارش ها است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا موظف است تمام تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران را رفع کند و آنچه در دولت دوازدهم و دولت من مورد تاکید است، رفع تحریم ها و راستی آزمایی است.

رییس جمهوری منتخب در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگار شبکه الجزیره درباره تحریم هایی علیه وی و طرح اتهاماتی علیه او در نقش او در اعدام ها و تاثیر این وضعیت در نحوه تعامل با رهبران کشورهای جهان به ویژه کشورهای غربی و اینکه آیا او قصدی برای سفر به کشورهای غربی دارد؟ اظهار داشت: به عنوان یک حقوقدان همواره مدافع حقوق مردم بوده ام و حقوق بشر محوری ترین نکته ای بوده که در همه مسئولیت هایم دنبال کرده ام.

افتخار من این است که در هر کجا که بودم به عنوان دادستان از امنیت و آسایش مردم دفاع کرده ام و امروز نیز در جایگاه ریاست جمهوری خود را موظف به دفاع از حقوق بشر می دانم و خود را موظف می دانم از حقوق انسان ها دفاع کنم و اگر امروز کسانی که مدعی حقوق بشرند با به وجودآوردگان داعش و گروه های مسلحی که به جان مردم انداختند، مورد محاکمه و مواخذه قرار بگیرند، دنیا به صلح و امنیت خواهد رسید.

در ادامه خبرنگار سی ان ان درباره موضع جدید دولت ایران درباره توافق جامع تر ایران و آمریکا و مذاکره درباره مسائل موشکی و منطقه ای سوال کرد که رییسی در پاسخ خاطرنشان کرد: مسائل منطقه ای و موشکی قابل مذاکره نیست.

موضوعی که مذاکره و توافق شد را عمل نکردند.

چطور می خواهند وارد مسائل جدید شوند؟ رییسی در پاسخ به سوال پرس تی وی مبنی بر سیاست دولت جدید ایران برای احیای برجام، خاطرنشان کرد: سیاست جمهوری اسلامی ایران که بارها اعلام شده، این است که ایران به دنبال استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای بوده و از این علم در عرصه های مختلف بهره می گیرد.

وی در پاسخ به پرسش سوال AFP فرانسه درباره نسبت دولت سیزدهم با دیدگاه های شهید بهشتی، خاطرنشان کرد: شهید بهشتی شخصیت جامعی بود.

عقلانیت، معنویت، اخلاق، عدالت خواهی و حق خواهی محورهای مهم رفتاری آیت الله بهشتی بود.

به عنوان یک طلبه خدمتگزار تاکید دارم که توجه به مردم و سازوکارهای ایجاد کارآمدی در نظام را ارزش بدانم.

شهید بهشتی برای نظام ساختارسازی کرد و من این ساختارها را برای دولت انقلابی بسیار مهم و موثر می دانم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار شبکه تلویزیونی cctv چین درباره روابط راهبردی ایران و چین و انتظار وی از رابطه بین دو کشور خاطرنشان کرد: ظرفیت های بسیاری بین دو کشور وجود دارد و ما حتما درجهت احیای این ظرفیت ها تلاش خواهیم کرد.

روابط بسیار خوبی را با چین دنبال می کنیم و در بخش سیاست خارجی اجرایی کردن طرح جامع به عنوان یکی از اسناد و توافقات بین دو کشور حتما در دستورکار قرار خواهد گرفت.

تل آویو باید از مقاومت بترسد رییسی همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار شبکه تلویزیونی المیادین درباره نظر وی درخصوص اظهارنظر برخی مسئولان صهیونیستی مبنی بر اینکه او خطرناک ترین رییس جمهوری ایران است که منافع این رژیم را به خطر خواهد انداخت و اعلام احساس خطر برخی در اروپا درخصوص وضعیت برجام در دولت وی و همچنین پرسشی درباره اتفاقات 10 سال اخیر سوریه و این پرسش که آیا این امکان وجود دارد که در دولت سیزدهم درصورت موفقیت گفت وگوهای مستمر بین دو کشور، شاهد رفت وآمد مقامات دو کشور باشیم و همچنین نظر وی درباره وضعیت کشور یمن، گفت: رژیم صهیونیستی پاسخ مردم فلسطین و کسانی که حق آنها غصب شده است را چگونه خواهد داد؟ جمهوری اسلامی بارها اعلام کرده که به آرای عمومی رجوع کنند؛ فلسطینیان صاحب فلسطین هستند و پیش از آنکه این رژیم نسبت به ما احساس وحشت کند، باید از مردم فلسطین و گروه های مقاومت و کسانی که حق آنها را ضایع کرده، بترسد.

امروز کسی که ابتکار عمل را در میدان در دست دارد، گروه های مجاهد فلسطینی هستند.

وی افزود: سیاست جمهوری اسلامی، همان سیاستی است که امام خمینی(ره) فرمودند و در قانون اساسی ما تصریح شده، همواره حامی مظلومان خواهد بود؛ امروز فلسطین مظلوم واقع شده و جمهوری اسلامی ایران حامی فلسطین خواهد بود.

رییس جمهوری منتخب با اشاره به سیاست های جمهوری اسلامی ایران در زمینه یمن، تاکید کرد: به نظر یمن باید هرچه زودتر توسط خود یمنی ها مدیریت شود و هرگونه دخالت سعودی ها و حامیان سعودی ها باید متوقف شود؛ جمهوری اسلامی بر توقف هرچه سریع تر جنگ علیه مردم یمن تاکید دارد و معتقد است یمن باید توسط خود یمنی ها اداره شود.

ما بر توقف هرچه سریع تر حملات سعودی ها نسبت به مردم مظلوم سعودی تاکید می کنیم.

رییسی همچنین درباره سیاست های جمهوری اسلامی ایران درباره رابطه با عربستان سعودی گفت: اعلام می کنم که ما روابط با تمام کشورهای دنیا و تعامل با آنها را به ویژه کشورهای همسایه اعلام کرده ایم.

اولویت ما ارتباط با همسایگان خواهد بود و نسبت به کشور عربستان هم بازگشایی سفارت دو کشور هیچ مانعی از سوی جمهوری اسلامی نیست و این سیاست را پیش تر هم اعلام کرده ایم؛ الان هم اعلام می کنیم که روابط و گفت وگو با عربستان و همه کشورهای منطقه برای جمهوری اسلامی با هیچ مانعی مواجه نیست.

منبع: روزنامه فرهیختگان انتهای پیام/
کلید واژه ها: سیدابراهیم رییسی - نشست - نشست های خبری - سیدابراهیم - حسن روحانی - خبرنگاران - رییس - نهاد ریاست جمهوری - رییس جمهور منتخب - رییسی - نخبگان - خبری - برگزار - دیگر - روحانی - ریاست جمهوری - جمهور - تفاوت - رییس جمهور - تشکیل دولت - دمای محیط - نشست خبری - خبرگزاری - هیجانات - وابستگی - هشت سال - دوقطبی - مذاکره - کابینه - جمهوری

آخرین اخبار سرویس:
توییت کنایه آمیز عباس عبدی به دولت رییسی و طرفدارانش؛ شاید ما خیلی پرت هستیم!

اعضای هیئت رییسه شورای شهر قم انتخاب شدند

انتقادات صریح مسیح مهاجری از مراسم تحلیف رییسی: سخنرانان و بانیان این مراسم مخاطبان خود را نشناخته اند

تصاویر / بازدید امام جمعه پردیسان از مرکز واکسیناسیون سازمان بسیج جامعه پزشکی

بالا رفتن ارزهای دیجیتالی

مراسم تحلیف بدون هیچ حادثه ای برگزار شد

وزیر دفاع: جهش جدید در همکاری های ایران و ونزوئلا ایجاد می شود

دستوالعمل برگزاری مراسم محرم در البرز اعلام شد

عملیات محوری «پویش ایران مشکی پوش» در استان بوشهر اجرا می شود

صوفی با شهروندان همدانی خداحافظی کرد

ترس رسانه های معاند از جامعه ستایشگری و هیئت های مذهبی

سرپرست شهرداری فریدون شهر انتخاب شد

چالش های اجتماعی به اوج خود رسیده است/ کمترین حمایت اجتماعی دولت از مردم در پساکرونا چیست؟

(ویدیو) ماجرای عجیب جشن تولد برای یک سگ!

مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی راور برگزار شد

گودرزی: نظمی در حدی نبود که برکنارم کند یا استعفایم را به او بدهم/ این سیستم مدیریت با تشکر و قدردانی بیگانه است! + نامه استعفا

بازتاب مراسم تحلیف رییس جمهور در رسانه های ترکیه

قالیباف: ما هم در جهت تبعیت ازدستور رهبر انقلاب سعی میکنیم بررسی وزرای پیشنهادی در دولت را منسجم و پیوسته در کمیسیون ها و در صحن علنی دو شیفت و سه شیفت انجام دهیم

تماشای رقابت های کشتی المپیک قبل از آغاز مراسم تحلیف رییس جمهوری

غیبت احمدی نژاد، آملی لاریجانی و علی لاریجانی در مراسم تحلیف رییسی

واکسیناسیون خبرنگاران لرستانی

محوریت گفتمانی هیئات محرم خانواده و الزامات آن است

اعضای هیئت رییسه شورای شهر صومعه سرا انتخاب شدند

سفر به خراسان رضوی ممنوع شد

نقش آفرینی پژوهشگران جوان در تولید علم | از ساخت روبات مین یاب تا دستبند نجات غریق هوشمند

رشد مثبت 130 درصدی بودجه سال 1399

خطبای حسینی باید نقشه راه اصلاح امت را ترسیم کنند

واکسیناسیون خبرنگاران در لرستان

تبریز خاطرات مشروطه را زندگی می کند

ترتیل صفحه 174 قرآن/ زمان نامعلوم قیامت+فیلم، متن و مفاهیم

پیروز حناچی، خبر استعفایش را تکذیب کرد

تصاویر / مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله محمدعلی تسخیری

اقدام شایسته رییس جمهور در تبعیت از دستور رهبرانقلاب؛ رییسی: در هفته آینده لیست اعضاء کابینه را تقدیم می کنم

استعفای شهردار تهران تکذیب شد

اخبار 24 شبکه 5 سیما؛ 14 مرداد

مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر بندرعباس

اتحادیه اروپا تعامل دیپلماتیک با ایران را حیاتی توصیف کرد

فال روزانه امروز جمعه 15 مرداد 1400

پیروز حناچی، شهردار تهران، استعفا کرد؟

آیت الله رییسی درگذشت همسر عضو حقوقدان شورای نگهبان را تسلیت گفت

خبری نسبتاً مهم درباره فوق العاده ویژه معلمان

روحانی آمارهای اقتصادی را کتمان می کرد

با طرح یک سوال، نه گفتن را آسان کنید!

محوریت گفتمانی هیئات محرم خانواده و الزامات آن است

سرپرست شهرداری رودان انتخاب شد

تردد در مرزهای میلک و گمشاد با افغانستان متوقف شد

واکنش آمریکا به سخنان رییسی در مراسم تحلیف

استعفای حناچی تکذیب شد

سرپرست شهرداری رودان انتخاب شد

تردد در مرزهای میلک و گمشاد با افغانستان متوقف شد

تکذیب خبر استعفای شهردار تهران

رییس مجلس: مبادلات اقتصادی میان ایران و ترکیه نامطلوب است

سفر به خراسان رضوی ممنوع شد

مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر بندرعباس

دیدار رییس دومای دولتی روسیه با رییسی/ گفت و گو در مورد سند همکاری دو کشور

اهدای جایزه ملی «کارلوس جی فینلای» کوبا به رییس انستیتو پاستور ایران

توییت معنادار کاندیدای وزارت خارجه دولت رییسی درباره مذاکره با آمریکا

اژه ای: توافق سه گانه با عراق هر چه سریع تر اجرایی شود

قالیباف: سطح روابط اقتصادی ایران و ترکیه باید افزایش یابد/ لزوم افزایش فعالیت در بازارچه های مرزی دو کشور

تکذیب خبر استعفای شهردار تهران

برگزاری مراسم تحلیف رییسی

رییسی: جمهوری اسلامی کشورهای همسایه را خویشاوند خود می داند

تکذیب خبر استعفای شهردار تهران

تکذیب استعفای شهردار تهران

اعضای هیئت رییسه شورای 9 شهر در شهرستان دشتستان انتخاب شدند

پیروز حناچی استعفا داد.

دیدار وزیر صنعت و تجارت قطر با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

پیروز حناچی شهردار تهران استعفا داد

ویدیویی دوست داشتنی از دو دوست

روابط با همسایگان محور سیاست خارجی رییسی/ عراق و افغانستان در صدر اولویت ها

هیئت های مذهبی آغوش خود را برای اقشار خاکستری باز کنند

درخواست آمریکا از ایران: به مذاکرات وین برگردید؛ تا ابد فرصت نیست

تکذیب خبر استعفای شهردار تهران

اتحادیه اروپا تعامل دیپلماتیک با ایران را حیاتی توصیف کرد

استقبال نمایندگان مجلس از دیپلماسی خارجی آیت الله رییسی

آخرین صحبت های نوبخت درباره رتبه بندی فرهنگیان

حواشی انتشار نتایج نظرسنجی اخیر صداوسیما/ نام یک سریال حذف شد؟

آمریکا: از ایران می خواهیم به مذاکرات برجام برگردد

شهردار چادگان ابقا شد

اتحادیه اروپا: تعامل دیپلماتیک با دولت جدید ایران حیاتی است

رییسی: دست دوستی به سمت کشورهای منطقه دراز میکنم/ قدرت جمهوری اسلامی در منطقه امنیت ساز است

اعضای هیئت رییسه شورای 9 شهر در شهرستان دشتستان انتخاب شدند

حاشیه های تحلیف سیزدهمین دوره ریاست جمهوری

تاکید رؤسای قضای ایران و عراق بر انجام توافقات طرفینی

پیام متفاوت روزبه بمانی برای جهان پهلوان حسن یزدانی/عکس

تسلیت رییسی برای درگذشت مادر شهیدان اسماعیل زاده

حناچی استعفا داد

مراسم تحلیف رییس جمعهور ابراهیم رییسی

توصیه حاج قاسم به مجاهدان جمهوری آذربایجان

آغاز فعالیت ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا لرستان

کشف کوچکترین کوتوله سفید با اندازه کمی بزرگتر از ماه

رییس مجلس جمهوری آذربایجان وارد تهران شد

حناچی خبر استعفای خود را تکذیب کرد

حناچی، شهردار تهران استعفا داد

محبوب ترین کیف پول ارزدیجیتال کومودو را بشناسید!

ترویج علم و یاری رساندن به محرومان، تأسی به سیره نورانی امام سجاد(ع) است

درخواست آمریکا از ایران: به مذاکرات وین برگردید؛ تا ابد فرصت نیست

مداحان و روضه خوان ها از بیان مطالب بدون سند خودداری کنند

آمریکا: از ایران می خواهیم به مذاکرات وین بازگردد

ممنوعیت حضور هیئات مذهبی در حرم امامزادگان جهت برگزاری مراسم

دعوت از نخبگان

دعوت از نخبگان