موضوعات داغ: - رتبه بندي معلمان - دانشگاه آزاد اسلامي - تامين اجتماعي - دانشگاه آزاد - يحيي گل محمدي - اينترنت ماهواره اي - شهردار آرادان - مديرعامل سازمان تامين اجتماعي - سازمان تامين اجتماعي - بازنشستگان تامين اجتماعي - انتهاي پيام/ا - كوزو تاشيما - استرس بارداري - فيلم كوتاه عزيز - مبلمان ال شكل - پيام تسليت - ماه رمضان 1400 - پژوهش كاربردي - كارگرداني - خودكفايي مددجويان كميته امداد - شعبه ويژه رسيدگي - جنگل - جنايتكاران

مطالب مرتبط:
4 گزینه جبهه اصلاحات برای شهرداری تهران
4 گزینه جبهه اصلاحات برای شهرداری تهران
نشست خبری نامزدهای شورای اسلامی شهر تهران جبهه اصلاحات
نشست خبری 21 نامزد عضو لیست جبهه اصلاحات برای شورای شهر تهران
تصاویر| نشست خبری نامزدهای جبهه اصلاحات برای شورای شهر تهران
-37 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 24 خرداد 1400 ساعت 22:102021-06-14سياسي

4 گزینه جبهه اصلاحات برای شهرداری تهران معرفی شدند


افشین حبیب زاده عضو کنونی شورای شهر و عضو لیست جمهور گفت: درباره انتخاب شهردار گفت: همه ما افرادی را مدنظر داریم و وظیفه ما است که شهردار را انتخاب کنیم، - به گزارش سایت قطره و به نقل ازجماران؛ نشست خبری اعضای جبهه اصلاحات شورای شهر تهران در انتخابات ششم با عنوان لیست جمهور امروز با حضور 21 عضو برگزار شد.

در این نشست اسامی چهره هایی مثل پیروز حناچی، محسن هاشمی، اسحاق جهانگیری و عباس آخوندی به عنوان گزینه های تصدی پست شهرداری تهران مطرح شد.

نشست خبری نامزدهای شورای اسلامی شهر تهران جبهه اصلاحات باعنوان لیست جمهور صبح امروز با حضور 21 عضو این لیست برگزار شد.

علی اعطا در ابتدای این نشست خبری گفت: با برنامه کلی جبهه اصلاحات، اولویت ها شناسایی شده است و اولویت همه ما آنچیزی است که براساس برنامه اعلام می کنیم.

او با اشاره به دیدگاه کلی خود در صورت ورود به پارلمان شهری ششم، گفت: یک نگاه کلی نیز دارم.

کسانی که در عرصه انتخابات پیروز می شوند و می خواهند شهر را اداره کنند، از روزی که وارد شورا شدند نماینده همه مردم هستند، چه افرادی که رای دادند و چه افرادی که رای ندادند، چه موافقین و چه منتقدین.

اعطا تاکید کرد: اساسا اداره شهر را باید با کمک موافقین و مخالفین پیش برد و نمی شود گروهی را نادیده گرفت.

اعطا افزود: در کنار پایبندی که نسبت به اجرای برنامه ها دارم بر شنیده شدن صحبت های همه گروه ها و دیده شدن آنها تاکید می کنم.

توجه ویژه به اقتصاد شهری در ادامه رضا امیدوار تجریشی دیگر نامزد شورای شهر ششم در لیست جمهور ضمن معرفی خود گفت: در صورت حضور در شورای شهر لایحه جامع مدیریت شهری را پیگیری خواهم کرد.

حاکمیت محلی بخصوص توجه ویژه به شورایاری ها باید در دستور قرار گیرد به ویژه که به شورایاری ها در این دوره توجه ویژه شد اما به یک فضای سیاسی تبدیل شد و نباید در مدیریت محلی و محله محوری این اتفاق رخ دهد.

او در ادامه تاکید کرد: تهران از بافت های بومی و محلی تشکلی شده است و باید به اصالت محلی بودن آن توجه ویژه ای شود.

امیدوار تجریشی در ادامه با بیان اینکه اقتصاد شهری مساله دیگری است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد افزود: دولت باید وظیفه خود را در قبال شهر و شهرداری انجام دهد.

در ادامه زهرا بهروز آذر دیگر عضو لیست جمهور و کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر گفت: آنچه در این سه سال در شهرداری انجام دادیم نتیجه تغییر ریل در شورای شهر بود.

مردم به لیست امید رای دادند و انتخاب کردند تغییراتی در شهر رخ دهد و نمی خواستند که هویت تهران تغییر کند.

او ادامه داد: سیاست هایی که در شورای شهر تدوین شد اختیاراتی را به ما در شهرداری داد که بتوانیم خواسته های شهر و مردم را اجرا کنیم و آنچه که مردم لایق آن هستند را به اجرا درآوریم.

بهروز آذر تاکید کرد: بنده از این منظر به عرصه انتخابات وارد شدم تا ریل گذاری ایجاد شده، عقیم نماند چرا که نهال کوچکی کاشته شده است که باید پایدار بماند و رشد کند.

بهروز آذر ضمن ابراز امیدواری نسبت به رای آوردن لیست جمهور گفت: توجه به همه اقشار در همه سطوح فرهنگی و اجتماعی از جمله مهاجرین، افراد بیکار و ادیان مختلف مدنظر ما است و امیدوارم این مسیر پابرجا بماند و بتوانیم تهران را بیش از پیش شهری برای همه ببینیم.

تهران باید شهری برای زندگی شود در ادامه احسان بیسادی دیگر عضو لیست جمهور ضمن معرفی خود گفت: بسیاری از روانشناسان می گویند انقلاب اسلامی یک انقلاب شهری بود که آرمان و شعار اصلی انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و ترجمان این بحث را در نهاد شورا می بینم و اگر جریان اصلاحات ادامه یابد و شورای شهر استقلال خود را حفظ کند آزادی عمل و رای خود را حفظ می کند و تسلیم نهادهای بیرونی نخواهد شد.

او با تاکید بر اینکه جمهوریت و مردم مهم است، ادامه داد: باید شهر تهران را از شهری که تنها برای زیست است، به یک شهر برای زندگی تبدیل کنیم و تلاش می کنیم شهر تهران را از شهری برای زیست پذیری به شهری برای زندگی با تاکید بر اقشار محروم ارتقا دهیم.

در ادامه این نشست مجتبی تقوی نژاد به معرفی خود و برنامه هایش پرداخت و گفت: باید تغییر ریل و سیاست گذاری عمیقی که در شهر ایجاد شده را ادامه دهیم و در مقابل یک جریان حاکم بر مدیریت شهری که با شهر فروشی به توسعه شهر روی آورده بود، ایستادگی کنیم و برای ادامه این رویه باید به ادامه رویه لیست امید شورای پنجم و لیست جمهور اتکا کنیم.

او اضافه کرد: کار برزرگی در این دوره مدیریت شهری رخ داد و و در دوران کرونا در شهرداری تهران توانستیم به سمتی حرکت کنیم که نه تنها شهر آسیب نبیند بلکه پروژه های جدیدی در شهر افتتاح شد همچنین 39 ایستگاه مترو راه اندازی شد که یکی از دستاوردهای این دوره است.

تقوی نژاد افزود: در حوزه فرهنگی و اجتماعی توجه به اینکه شهروندان را به عنوان ولی نعمتان خود در نظر بگیریم و معتقد باشیم که می توانند یاری گر ما باشند نکته ای بود که به آن توجه کردیم و برای اولین بار مترو تهران صاحب روزنانه شد.

او اضافه کرد: اداره شهر در این شرایط و با بحران های مالی سخت است.

پروژه خط ده تهران مهم است و اگر بتوانیم از منابع بخش خصوصی و با اتکا به قرارداهای نوین خط ده تهران را تکمیل کنیم، یکی از بزرگترین اتفاقات رخ خواهد داد.

در نتیجه توسعه و تکمیل خط ده یکی از برنامه های ویژه ای است که در برنامه های خود دارم.

ادامه راه شفاف سازی اداره شهر در ادامه خدیجه جدا اظهار کرد: اگر شهروندان تهرانی به ما اعتماد کنند در کمیته شفاف سازی و هوشمندسازی فعالیت می کنم و کارهای خوبی که در حوزه شفافیت در این دوره انجام شده را ادامه می دهم.

او افزود: در حوزه شهر هوشمند اقداماتی انجام شده و مساله شفافیت باید ادامه پیدا کند، اما شهر هوشمند بحث جدیدی است که باید به ظهور برسد.

در ابتدا باید بتوانیم نقشه راه را تبیین کنیم و سپس نظام حکمرانی شهر هوشمند را تبیین و کارهای زیرساختی شهر هوشمند از جمله شبکه های فیبر نوری، شبکه های رادیویی و اینترنت اشیا را باید در بستر مدیریت شهری فراهم کنیم.

در ادامه ژما جواهری پور دیگر عضو لیست جمهور گفت: برنامه ای منطقی، قابل اجرا و دقیق را آماده کرده ایم و امیدواریم با رای بالای مردم مجری خواسته های آنها در تمامی بخش ها باشیم.

می دانم مردم فهیم تهران درخواست بسیار زیادی از شهر و شورا دارند که به حق است و امیدوارم به عنوان یک معلم و کنشگر اجتماعی بتوانم مجری خوبی برای درخواست های شما در شورای شهر باشم.

در ادامه افشین حبیب زاده عضو کنونی شورای شهر و عضو لیست جمهور گفت: شورای پنجم تعییر رویکردی را مد نظر داشت و همانطور که به مردم وعده داده بودیم در حوزه های مختلف به وقوع پیوست.

این تغییر رویکرد در برنامه های شورای ششم نیز گنجانده شده که به چند محور اشاره می کنم.

حبیب زاده ادامه داد: مبارزه با فساد یکی از این مواردی بود که در پروژه شفافیت آن را پیش بریدم و در این ارتباط تمامی جلسات شورا را به صورت علنی برگزار کردیم.

در حالی که در گذشته جلسات باغات به صورت غیرعلنی پیگیری می شد اما ما تاکنون هیچ جلسه غیر علنی نداشتیم.

او با بیان اینکه تاکید ما بر حمل و نقل عمومی با محوریت مترو است، گفت: تکمیل خطوط فعلی و توسعه خطوط جدید را پیگیری خواهیم کرد.

حبیب زاده با اشاره به پروژه های کوچک مقیاس گفت: در بحث پروژه های کوچک مقیاس اقدامات خوبی انجام شده و از بیش از دو هزار پروژه تاکنون 550 مورد به نتجه رسیده که آنرا پیگیری خواهیم کرد.

او همچنین تاکید کرد که با جدیدت بیشتری در شورای ششم مطالبات جامعه کارگری را پیگیری خواهیم کرد.

او افزود: در حمل و نقل عمومی چند هدف خاص مد نظر قرار داده ایم و مساله حمل و نقل عمومی را با محور مترو ادامه می دهیم و مساله شهر روان و در دسترس را با بحث حمل و نقل پیگیری می کنیم.

کلانشهرهای موفق؛ الگوی توسعه شهرها در ادامه زهیر خیری دیگر عضو لیست جمهور گفت: شهر تهران را باید از رویکرد و نگاه فنی به رویکرد و نگاه اجتماعی گسیل داد.

بیش از 80 درصد مشکلات کلانشهرها با هم مشترک است و باید کلانشهرهای موفق را مسیر الگوی توسعه قرار دهیم و با استفاده از تجربه موفق کلانشهرهای دنیا برنامه ی مناسب شهر تهران را تدوین کنیم.

او افزود: در حوزه مشارکت اجتماعی شعار می دهیم اما مشارکت را عملیاتی نمی کنیم.

مفهوم نادرست از مشارکت باعث شده شهرداری بخشی از وظایف خود را به گردن مردم بیندازد و تلقی مشارکت داشته باشد.

مشارکت اگر با توزیع قدرت نباشد مشارکت نخواهد بود و نظرسنجی از مردم در پروژه های بزرگ باعث می شود مردم تعهدات خود به شهر را انجام دهند و به مشارکت خود در شهر امیدوار باشند.

او اضافه کرد: مدیریت نظامی که در شهرداری حاکم بود خلاقیت کارمندان شهرداری را از بین برده و تعلق سازمانی را کشته است.

و الان نیز کاندیدهای نظامی را برای مدیریت شهر به عنوان کاندیدای اصلی معرفی کرده اند؛ باید کاری کنیم که کارکنان، شهرداری را از آن خود بدانند و نظر دادن و مشارکت را در برنامه خود داشته باشند.

در ادامه فائزه دولتی دیگر عضو لیست جمهور گفت: این دوره جلوی شهرفروشی و هزینه های اضافی را گرفتند و تلاش کردند در ریل واقعی اداره شهر را هدایت کنند.

او ادامه داد: در راه رسیدن تهران شهری برای زندگی، شهری برای همه به کمک همه مردم نیاز داریم تا بتوانیم شرایطی که شهر در آن قرار دارد را به سمت بهبود ببریم .

محمد علیخانی دیگر عضو لیست جمهور نیز گفت: در ابتدای حضور خود وضعیت حمل و نقل را به روز و احصا کردم، سپس اولویت ها را مشخص کردیم و در دو بخش عمران و حمل ونقل وظایف قانونی خود را آغاز کردیم.

در بخش عمران اولویت اصلی را به تکمیل پروژه های نیمه تمام اختصاص دادیم و بسیاری از این پروژه ها به پایان رسید و تکمیل شد.

او افزود: در بخص حمل و نقل اولویت اصلی تکمیل و توسعه حمل و نقل عمومی با محوریت حمل و نقل همگانی بود و تلاش خود را آغاز کردیم و به رقم شرایط اقتصادی توفیقات خوبی حاصل شد.

در این دوره 40 کیلومتر از خطوط مترو تهران تکمیل و 32 ایستگاه مترو نیز به بهره برداری رسید.

در ادامه این نشست محمد علیخانی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گزینه های مدنظر شهردار آینده تهران و انتخاب محسن هاشمی به عنوان شهردار آینده تهران گفت: کار انفرادی انجام نمی دهیم و باید صبر کنیم این لیست موفق شود و بعد با همفکری همه دوستان تصمیم جمعی خواهیم گرفت.

همه گزینه های مطرح شده قابل بررسی هستند و نه می توانیم کسی را انتخاب کنیم و نه کسی را رد کنیم و این سوال به بعد از انتخابات باز می گردد.

4 گزینه مدنظر فهرست برای شهرداری تهران در ادامه حبیب زاده درباره انتخاب شهردار گفت: همه ما افرادی را مدنظر داریم و وظیفه ما است که شهردار را انتخاب کنیم، به نظر من اشخاص توانمندی مطرح هستند که می توانیم در مورد آنها بحث و گفت و گو کنیم.

آقای حناچی، هاشمی، دکتر جهانگیری از بهترین گزینه ها هستند.

آقای آخوندی نیز از گزینه های خوبی هستند که مطرح هستند.

او درباره فعالیت های این دوره شورای شهر درخصوص جلوگیری از فساد در شهرداری گفت: شهریور ماه که به شورا وارد شدم، سه پیشنهاد ارائه کردم، یکی لغو صدور مجوز برج باغ ها بود که آنرا متوقف کردیم، دومی بند 6 ماده 55 قانون شهرداری ها و احصا املاک شهرداری تهران بود و شهرداری را مکلف به احصا املاک شهرداری کردیم و از 1100 ملک شناسایی شده که در اختیار غیر قرار بوده600 مورد را پس گرفتیم.

او همچنین درباره وضعیت نیروهای شهربان و حریم بان گفت: در این دوره پرسنل شرکت شهربان، حریم بان و معبربان یک مساله است که پلیس شهرداری هستند اما آنها را در اختیار پیمانکار قرار دادیم و تبدیل وضعیت آنها اولین اقدامی است که انجام می دهم.

در ادامه، بهروز آذر درباره برنامه هایی که برای زنان در شهر در نظر گرفته شده است گفت: یکی از طرح های مهم این دوره شهر امن برای زنان بود که از طریق ارتقا امینیت زنان در شهر پیگیری شد.

فاز یک در بحث توسعه امنیت زنان در نقاط کالبدی پیگیری شد و کل این فرایند با مشارکت مردم انجام و نقاط امن در یک منطقه شناسایی شد.

تداوم مبارزه با فساد در شهرداری تقی نژاد درباره مبارزه با فساد در شهرداری گفت: یکی از شعارهای محوری شورای پنجم شفافیت و مبارزه با فساد بود، مشخصا شورای پنجم ترم جدیدی را درمورد مساله شفافیت وارد ادبیات شهری کرد.

برای مقابله با فساد و شرایطی که در ادوار گذشته در شهرداری تهران رخ داد، راهکاری جز ادامه رویه شورای پنجم نداریم.

ادعایی مبنی بر اینکه شهرداری عاری از فساد شده ندارم اما وضعیت خیلی بهتر شده است.

در این زمینه همراهی بدنه شهردای با فساد مساله مهمی است که باید آنها را در این مساله همراه کنیم.

سپس علیخانی در پاسخ به سوالی درباره برنامه های این دوره در توجه به مهمترین مطالبات شهروندان از جمله آلودگی هوا و ترافیک گفت: شهرداری تهران وظایف خود را انجام داده است.

توسعه فضای سبز، توسعه مراکز فنی، الزام اتوبوس های جدید به نصب فیلتر دوده از جمله موضوعاتی بود که به آنها پرداخته شد.

اما از دو موضوع غفلت شده، یک بحث موتورسیکلت ها است که ساماندهی وضعیت موتورسیکلت های شهر تهران از جمله اولویت هایی است که در دوره بعدی پیگیری خواهد شد.

علیخانی اضافه کرد: ساماندهی اتوبوس های برقی را نیز پیگیری خواهیم کرد.

خرید 50 دستگاه اتوبوس برقی در دستور قرار گرفته است.

یک گزینه زن به عنوان شهردار زهرا بهروز آذر در پاسخ به سوالی درباره انتخاب شهردار زن و سهم زنان در رده های بالای مدیریتی شهرداری گفت: از مصوبات خیلی خوب شورای پنجم سهمیه 30 درصدی سهم زنان است.

در پست های ارشد 8 درصد و د رده میانی تا 17 درصد شاهد حضور زنان بودیم.

در برنامه پنج ساله، ظرفیت 30 درصدی دیده شد و برای رسیدن به آن باید این روند ادامه یابد.

بخش عمده مشکلات سهمیه 30 درصدی بحث های فرهنگی و عدم پذیرش در بدنه بود و اگر بخواهیم شهردار زن معرفی کنیم، گزینه های متعدد و جوانی مطرح شده اند و هرچند کنار گذاشتن شهرداران فعلی کار راحتی نیست چرا که توانمند هستند اما گزینه خانم در بین شهرداران مطرح خواهد شد.


کلید واژه ها: جبهه اصلاحات - اصلاحات - نشست خبری - شهرداری تهران - شهردار - شورای اسلامی شهر تهران - تهران - انتخاب - شهر تهران - شورای شهر - لیست - نشست - جبهه - جمهور - شورای - شورای اسلامی شهر - افشین حبیب زاده - شورای شهر تهران - شهرداری - اسحاق جهانگیری - انتخاب شهردار - خبری - برگزار - برنامه - اولویت - شورای اسلامی - پارلمان شهری - عباس آخوندی - گزینه - امروز

آخرین اخبار سرویس:
حسین شریعمداری: اینکه می گویند با طرح صیانت، شغلهای زیادی از بین می رود دروغ است

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 11 مرداد

بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از سایت های هسته ای

شورای پنجم نگرانی ها بابت پروژه های نیمه تمام اراک را خاتمه داد

معرفی فرمانده جدید حوزه بسیج دانش آموزی بن رود

حمله جدید یک نماینده به اینترنت: آلات فحشای جنسی در اینستاگرام می فروشند

سه ماه حقوق کارگران هفت تپه عقب افتاده است

توزیع 2 هزار مخزن آب به مناطق دارای تنش آبی خوزستان

تشریح جزییات انتخاب شهردار آتی کلانشهر اصفهان از سوی منتخبان شورای شهر ششم+لیست 11 نفره گزینه های شهرداری اعلام شد

پیکر سرباز شهید مدافع امنیت در گلستان تشییع شد

وصول بیش از 2 میلیون درخواست گواهی عدم سوء پیشینه از سوی مردم از ابتدای سال 99 تا امروز

دستور رهبر انقلاب به رییس جمهور پیرو پیشنهاد وزیر بهداشت در خصوص تعطیلی بخاطر کرونا

پرونده بابک زنجانی هنوز باز است؟

ظریف: برجام را به راحتی از دست ندهید

آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری

کارکنان بهشت زهرا: لطفا به فوتی های ناشی از کرونا دست نزنید

رونمایی از سامانه گردشگری مجازی گناباد

تصاویر/ آخرین نشست روحانی با اعضای دولتش

128 نفر از محکومان زندان های کرمان مورد عفو رهبری قرار گرفتند

زمان و امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون ورود به حرفه کارشناسی رسمی تا 13 مرداد تمدید شد

پیکر سرباز شهید مدافع امنیت در گلستان تشییع شد

نماینده ولی فقیه در کردستان: مسئولان و آمران به معروف و ناهیان از منکر سعه صدر داشته باشند

از الکترونیکی شدن انتخابات در کشور تا راه اندازی سامانه جامع امداد و بازسازی دولت

احضار سفیر رومانی در تهران به وزارت امور خارجه

زنگنه: تلاش کردیم بابک زنجانی جدید تولید نشود

بابایی مطرح کرد: جهاددانشگاهی فارس و دستاوردهایی در راستای تحقق بیانیه گام دوم

شورای هماهنگی تبلیغات رویکرد فراجناحی دارد

امیرسرتیپ صباحی فرد: پدافند هوایی در حوزه پهپاد از توانایی بسیار بالایی برخوردار است

حضور فرستاده ویژه رییس جمهور صربستان در مراسم تحلیف

پارک های مشهد تعطیل شد

جلسه بررسی و حل مشکلات رانندگان مینی بوس حمل و نقل عمومی کیش

شورای تنظیم گری مشارکتی محتوای حرفه ای در ساترا برگزار شد

نگاهی گذرا به مراحل تحویل دولت به رییس جمهور جدید/ اینفوگرافی

دستور رهبر انقلاب به رییس جمهور در خصوص تعطیلی بخاطر کرونا

پیگیر به رسمیت شناختن حقوق مردم هستیم/ مجلس دنبال فیلتر نیست

پارک های مشهد تعطیل شد

به برکت شهدایی مثل شهید تهرانی مقدم استقلال کشور به اوج رسیده است

شورای هماهنگی تبلیغات رویکرد فراجناحی دارد/تقویت بصیرت افزایی و امیدآفرینی در برنامه های ملی و مذهبی

اقدام قابل تامل شهرداری تهران در آستانه مراسم تحلیف رییس دولت جدید

توضیحات پلیس درباره عرضه تجهیزات و اکانت اینترنت ماهواره ای

پورابراهیمی: دولت هیچ شاخص اقتصادی را سالم نگذاشت

نوعی جدید از مافیای کنکور؛ استودیوهایی با درآمد میلیاردی / پیش بینی عارف از کابینه ابراهیم رییسی / کارگزاران با لاریجانی حزب مشترک تشکیل می دهند؟

شایعه معرفی شهردار تهران تا امشب تکذیب شد

آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین المللی چابهار برگزار می شود

مشهد شهری در تراز ملی است لذا مدیران آن باید آشنا به اقتضائات مادی و معنوی باشند

شرط برگزاری مراسم ایام محرم/ امسال هم ایستگاه های صلواتی دایر نخواهد شد

پیگیر به رسمیت شناختن حقوق مردم هستیم/ مجلس دنبال فیلتر نیست

واکنش سپاه به انتقادات از اعزام هواپیما به ترکیه

با اجرای طرح صیانت اینترنت می میرد/ حداقل تا سه سال آینده پای اینترنت ماهواره ای به ایران باز نمی شود

مشهد شهری در تراز ملی است لذا مدیران آن باید آشنا به اقتضائات مادی و معنوی باشند

دبیر ستاد امر به معروف کردستان: دولت سیزدهم امید تازه ای در بین مردم ایجاد کرده است

زالی: در کرونای دلتا نقاهت طولانی تر و تا 21 روز جواب تست مثبت است

به برکت شهدایی مثل شهید تهراین مقم استقلال کشور به اوج رسیده است

پارک های مشهد تعطیل شد ایسنا

تذکر یک عضو شورا به شهردار در پی تخریب تعدادی خانه در مشهد

نماینده ائتلاف سانرون اعلام کرد؛ جدیدترین موضع گیری جریان صدر درباره انتخابات پارلمانی عراق

14 مرداد برگزاری مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر تهران

با مصوبه هیأت وزیران، شرکت بازرگانی دولتی ایران به وزارت جهادکشاورزی پیوست

بازداشت شهردار و عضو شورای شهر«لوشان» گیلان

آخرین گفتگوی تلویزیونی روحانی با مردم بعد از خبر 21

آغاز مطالبه عمومی برای محاکمه روحانی + فیلم

تشییع پیکر سرباز شهید مختوم نژاد در گنبدکاووس

امشب روحانی برای آخرین بار با مردم از تلویزیون حرف می زند

تجلیل آیت الله اعرافی از عزم جهادی شهرداری قم در اجرای پروژه های عمرانی

آغاز توزیع دو هزار مخزن آب طرح شهید سلیمانی در خوزستان

قدردانی خبرنگاران از مدیریت باغ کتاب در واکسیناسیون اصحاب رسانه

راه اندازی هشتگ محاکمه روحانی

پارک های مشهد تعطیل شد

دیپلماسی حج و زیارت، امکان مهم دولت جدید در ارتباط با جهان اسلام

پایان دومین دوره مسابقات مناظره تخصصی تعاون/ «طلوع» اول شد

امیر صباحی فرد: توانایی انجام هرنوع عملیات پهپادی داریم

امیرسرتیپ صباحی فرد:پدافند هوایی در حوزه پهپاد از توانایی بسیار بالایی برخوردار است

جدیدترین موضع گیری جریان صدر درباره انتخابات پارلمانی عراق

توزیع 2000 مخزن آب برای مناطق کم و بی آب خوزستان

عنابستانی: ابزار آلات فساد و فحشای جنسی در اینستاگرام به راحتی خرید و فروش می شود!

قدردانی خبرنگاران از مدیریت باغ کتاب

ایذه شانس بالایی برای ثبت جهانی شدن در زمینه باستانی دارد

ماجرای دفن دسته جمعی قربانیان کرونا در کرمان

مقام معظم رهبری دستور بررسی تعطیلی دو هفته ای دادند

دیپلماسی حج و زیارت، ابزار مهم دولت جدید برای توسعه مناسبات با همسایگان

بازداشت شهردار و عضو شورای شهر لوشان گیلان به جرم مشارکت در اختلاس؛ جزییات پرونده در حال رسیدگی است

بنیاد مکتب حاج قاسم، پای کار خوزستان آمد

سوءمدیریت در خوزستان باعث اذیت مردم استان شده است

کار دشوار دولت جدید سوریه؛ گلایه ها و انتظارات مردم چیست؟/ گزارش اختصاصی

اهدای جهیزیه به مددجویان کمیته امداد خور و بیابانک

از تبادل همکاری با صندوق کودکان یونیسف در ایران تا ثبت اصفهان به عنوان شهرکاندیدای دوستدار کودک

ایذه شانس بالایی را برای ثبت جهانی شدن در زمینه باستانی دارد

فراخوان برگزاری دومین وبینار ملی «فرماندهی و مدیریت در فرهنگ علوی»

برنامه ریزی های جهاددانشگاهی متناسب با نیازهای جامعه است

زالی: در کرونای دلتا نقاهت طولانی تر و تا 21 روز جواب تست مثبت است / این سویه حتی در فضای باز سرایت پذیری بالاتری دارد

تمدن اسلامی خروجی ماندگار یک انقلاب گفتمانی است

اعضای هیئت دولت تدبیر و امید از حسن روحانی تقدیر کردند

کارگاه بسته جامع رایگان ویژه محرم

پیام تسلیت رییس قوه قضاییه به یوسفعلی میرشکاک

رییس سازمان اورژانس کشور استعفا داد

زالی خبر داد: فوت 120 بیمار کرونایی طی 24 ساعت اخیر در پایتخت/گروه های سنی 50 تا 60 سال بیشترین بستری را دارند

پرداخت معوقه فروردین مستمری بگیران تا 10 روز آینده

مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورا در روز 14 مرداد

هزینه 380 هزار میلیارد تومانی برای تقاطع غیر هم سطح شهید حکیم

رازهایی که مهمانداران هواپیما می دانند!

4 گزینه جبهه اصلاحات برای شهرداری تهران معرفی شدند

4 گزینه جبهه اصلاحات برای شهرداری تهران معرفی شدند