مطالب مرتبط:
نفوذ قالیباف درجریان تایید یا رد صلاحیت ها را رد می کنم
تاکید دوباره میرسلیم بر نفوذ در بررسی صلاحیت کاندیداهای شورای شهر/ستاد انتخابات خیلی فضولی کرد
تاکید دوباره میرسلیم بر نفوذ در بررسی صلاحیت کاندیداهای شورای شهر/ستاد انتخابات خیلی فضولی کرد /از اطلاعات سپاه هم استعلام کردیم
انتخابات شوراها همچنان درگیر حاشیه / عدم شفافیت در علل رد صلاحیت ها تا اعلام دیرهنگام لیست نهایی
نوروزی: گفتمان رییس جمهور با رأی بالا، نفوذ بین المللی دارد
-3 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 24 خرداد 1400 ساعت 17:252021-06-14سياسي

نفوذ قالیباف درجریان تایید یا رد صلاحیت شوراها را رد می کنم


عضو مستعفی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: محمدباقر قالیباف نفوذ قانونی بر روی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها ندارد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر" به نقل از خانه ملت، سید مصطفی میرسلیم در نشست خبری امروز دوشنبه 24 خرداد ماه با اصحاب رسانه در پاسخ به سوالی درباره چرایی عدم معرفی کاندیدای حزبی در انتخابات 1400، گفت: موتلفه نامزد حزبی نداشت، این بار تصمیم گرفتیم که در چارچوب وحدت اعلام نظر کنیم و با بقیه گروه های همفکر به این نتیجه رسیدیم که اگر آقای رییسی آمد از ایشان دفاع کنیم.

بعد از کاندیداتوری آقای رییسی هم از او حمایت کردیم.

مجلس دهم به گزارش سایت قطره و به نقل ازدستگاه های نظارتی برای بررسی صلاحیت نامزدهای شوراها توجه نکرد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم درباره دلایل استعفایش از هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: شوراهای شهر و روستا جریان منافع گسترده ای را در سراسر کشور ایجاد می کند.

بودجه ای که در اختیار شهرداری است و باید شوراها بر آن نظارت کنند و تقسیم کنند فقط در بخش فرهنگی 200 میلیارد هزار تومان است یا در شهر تهران 35 هزار میلیارد تومان است.

لذا جریان منافع در شوراها گسترده و شدید است.

در انتخابات شورای پنجم متاسفانه مجلس دهم دقت کافی را نکرد و علی رغم اینکه دستگاه های نظارتی گزارش های خود را با اسناد ارائه داده بودند ولی در صلاحیت ها توجه نکرد و باعث شد بسیاری از شوراها منحل شود یا اعضای شوراها دستگیر شده و به زندان بیفتند.

همین الان هم از سوءاستفاده هایی که صورت گرفته ضرر می کنیم.

برخی مدیران شهرداری با همین اعضای شوراها زدوبند داشتند و کارهایی شده که حقوق عمومی اجحاف شده است.

20 درصد از ثبت نام شدگان در مرحله اول رد صلاحیت شدند این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: وقتی ثبت نام ها انجام گرفت 20 درصد از ثبت نام شدگان ردصلاحیت شدند، توقع ما این بود که در سطح شهرستان و استان ها به صورت دقیق بررسی ها انجام شود که اعتراضات کمتر به ما در مرکز منتقل شود چون امکانات ما در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات محدود بود، هم تعداد ما هم زمان ما کم بود.

ما بطور طبیعی می توانیم در 10 روز 100 تا 200 پرونده را بررسی کنیم که دقیق باشد و حقی اجحاف نشود.

اما وقتی با 7 هزار پرونده روبرو می شویم طبیعتا اشکال ایجاد می شود.

میرسلیم یادآور شد: متاسفانه شخصیت های مختلف مراجعه می کردند، با قسم و آیه می گفتند که فلانی را رد صلاحیت کردید، آبروش نرود، حیثیت فلانی حفظ شود.

درحالیکه ابزار کار ما ابزار کار قضایی نیست ما کسی را محکوم نمی کنیم.

ما به استناد مدارک مراجع رسمی که به ما می رسد تصمیم گیری می کنیم محکمه تشکیل نمی دهیم که رد شدید نظرتان را بدهید یا دفاع کنید.

صرفا به اتکای این اسناد و اعتراضی که صورت گرفته است هرگونه مداخله ای و سفارشی مزاحمت است .

چه مستقیم باشد یا با واسطه از سوی برخی شخصیت ها.

وی یادآور شد: ما همه فشارها را تحمل کردیم و سعی کردیم کار خود را انجام دهیم.

جنبه های مختلف هم داشت از مسائل اعتیاد و ابتذال و خلاف عفت بود تا .

سندهای آن هم بود.

درصدی به مسائل خاص شهری برمی گشت مثل زمین خواری، کوه خواری، رشوه زدوبند کردند و .

اگر کسی دارای سابقه ای است که این رفتارها را داشته به درد شورا نمی خورد.

بخشی از ردصلاحیت ها نیز جنبه امنیتی داشت.

وزارت کشور خلاف قانون عمل کرد عضو مستعفی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: بخشی از فهرست های ما که به وزارت کشور دادیم افرادی بودند که براساس اصل 63 قانون رد شده بودند ولی وزارت کشور از ابلاغ این اسامی به فرمانداری ها استنکاف می کند.

دیدم دیگر هیچ راهی ندارم ما گفته بودیم این افراد صلاحیت لازم را ندارند ولی وزارت کشور استنکاف کرد و گفت ما این را تشخیص دادیم درحالی که تشخیص با ما بود.

در مقابل استنکاف تنها چاره ای که داشتم استعفا بودو نمی توانستم مسئولیت اقدام خلاف وزارت کشور را بپذیرم.

چاره نداشتم والا اهل از زیرکار در رفتن نیستم.

مجلس باز بود، وزیر کشور را استیضاح می کردیم میرسلیم در پاسخ به این ادعای ستاد انتخابات مبنی براینکه هیات مرکزی نظارت تصمیمات فراقانونی گرفته است و ما مجری تصمیمات فراقانونی نیستیم، گفت: این حرف مثل این است که دولت بگوید من قانون را اجرا نمی کنم چون فراقانونی است.

دولت قوه مجریه است و وقتی قانونی ابلاغ می شود موظف به اجرا می شود اگر شکایت دارد به شورای نگهبان شکایت کند.

وزارت کشور دخالت کرده و کار او نیست که بگوید ما فراقانونی بودیم یا نه.

تشخیص فراقانونی بودن با مجلس است.

وزارت کشور می توانست بگوید این فهرست اشکال دارد من اجرا می کنم ولی شکایت را به مجلس تقدیم می کند.

اگر این هفته مجلس برقرار بود وزیر را زیر سوال می بردیم و استیضاح می کردیم.

ستاد انتخابات پایین ترین مقام اجرایی وزارت کشور است ولی این ستاد برای ما بیانیه صادر کرده است، این افتضاحی در جمهوری اسلامی است.

خیلی فضولی کردن و نمی شد با این شرایط کار کرد.

کار غلط و اشتباهی کردند و قطعا مفتضح خواهند شد.

وی در توضیح فهرستی که از طرف وزارت کشور ابلاغ شد، گفت: برخی این افراد با افراد در صحنه های اقتصادی مشارکت دارند یا با افرادی که محکوم شده و در زندان به سر می برند که این موضوع در تضاد با منافع مردم است.

مقام قضایی در مورد برخی از آن ها اظهارنظر کرده و این افراد صلاحیت لازم برای عضویت در شوراها را ندارند.

قانون برای استعلام از مراجع محدودیتی ایجاد نکرده است عضو کمیسیون اصل نود مجلس درباره نقش اطلاعات سپاه و سازمان بازرسی در بررسی صلاحیت کاندیداهای شورای شهر نیز گفت: در متن قانون آمده هیات نظارت مرکزی با استفاده از مدارک و اسنادی که مراجع قانونی از قبیل.

ما محدود نشدیم که از این مراجع قانونی استفاده کنیم.

حتی شورای نگهبان هم نظر داشته و استفاده کردیم، از اطلاعات سپاه و دیگر دستگاه هایی بودند که اعتبار داشتند و ما منعی نداشتیم و برای کار دقیق و کامل اینکار شده است.

همکاری خوبی با ما شده است.

نفوذ قالیباف درجریان تایید یا رد صلاحیت ها را رد می کنم میرسلیم در پاسخ به سوالی پیرامون نفوذ رییس مجلس درجریان تایید یا رد صلاحیتها، گفت: آقای قالیباف نفوذ قانونی بر روی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها ندارند، اما به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی، اداره مجلس را بر عهده دارند و اگر نسبت به طرز کار هیات نظارت، اشکالی وارد باشد، تذکر می دهند که کار به لحاظ اجرایی در روند صحیحی باشد.

وی گفت: این مساله با اعمال نفوذ کردن فرق دارد.

ممکن است که برخی افراد نفوذ کنند و بگویند فلانی و فلانی را سعی کنید با اغماض رسیدگی کنید.

رافت اسلامی داشته باشید اما کار ما فقط این نیست که بر مبنای رافت اسلامی کار کنیم.

وقتی جرمی صورت گرفته یا اشکالی بوده یا محکومیت قطعی بوده جای رافت اسلامی نیست.

عضو مستعفی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی اضافه کرد: با استعلام ما از دستگاه قضایی با توجه این که ریز این پرونده ها در اختیار آنهاست گفته اند که صلاحیت این افراد از نظر ما مردود است.

ما طبق این مسائل فهرست ردصلاحیت شدگان را به وزارت کشور داده ایم نه تایید صلاحیت شدگان.

این به معنای این نیست که این افراد بعدا تایید صلاحیت شده باشند بلکه رد صلاحیت اینها اعلام نشد.

وقتی اعلام می کنیم فلانی رد صلاحیت شده است نمی تواند کار تبلیغاتی کند ولی وقتی اعلام نمی شود مانعی سر راهش وجود ندارد.

شیفته وزارت و صدارت نیستم میرسلیم در بخش دیگر از این نشست در پاسخ به این سوال که اگر آقای رییسی به شما پیشنهاد وزارت بدهند حاضرید نمایندگی مجلس را بخاطر وزارت رها کنید، گفت: من شیفته وزارت و صدارت نیستم.

اینها را در سنین جوانی پشت سر گذاشتم، شاید من سی و سه ساله بودم که قائم مقام وزیر کشور بودم و بعد هم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر بودم.

دوستان ما گفتند بیایید کاندیدای انتخابات شوید و الا خود من که داوطلب نبودم.

من معتقدم کارها باید حزبی صورت گیرد.

انشالله روزی به نقطه ای برسیم که مردمسالاری دینی را به روال صحیح پیاده کنیم که در آن اشخاص نباشند که خودشان را مطرح کنند بلکه تشکیلاتی رفتار شود.

میرسلیم تصریح کرد: درباره اینکه اگر به من پیشنهاد شود چه تصمیمی می گیرم باید بگویم، من به مردم متعهد شدم و باید خدماتی را به عنوان نماینده انجام دهم این بدعهدی است که زیر پا بگذارم، ثانیا رها کردن این کار به مفهوم این است که یک کار دیگر نظر من را جلب کرده و من وسوسه یک کار جدید شدم.

من باید حداقل از طرف نمایندگان مجلس این اجازه را داشته باشم که استعفای من را بپذیرند.

هر نماینده برای پذیرش کار اجرایی باید استعفا دهد.

شان نمایندگی شان ضعیفی نیست که من به راحتی این مسئولیت را ول کنم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من باید وجدانا نگاه کنم و ببینم کدام کار به نفع این کشور و انقلاب است.

ما می خواهیم خدمتی کنیم که این انقلاب صدمه ای نخورد شخصا برای من فرقی ندارد اینجا یا آنجا باشم.

ته این قضیه چه خدمتی قرار است ارائه کنم.

وی تاکید کرد: موفقیت دولت سیزدهم در دو چیز است، یکی از خودگذشتگی خود رییس قوه مجریه و وزرایی که انتخاب می کند همه آماده از خودگذشتگی باشند، مشکلات زیاد است و همه باید بتوانند تحمل کنند و اعتراضات مردم را تحمل کنند و آبرویشان را بگذارند .

این رییس باید آنقدر اعتبار نظر مردم داشته باشد که مردم علی رغم سختی ها با او همدلی و همکاری کنند والا مشکلات حل نمی شود.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در پاسخ به پرسشی پیرامون پرونده هایی که از دوره های قبل در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه آن ها اعلام نشده، گفت: متاسفانه در دوره نهم و بخشی از دوره دهم با مشکلاتی مواجه شدیم، پرونده های بسیاری راکد یا بی ثمر ماندند، حتی یکی از رؤسای کمیسیون بازداشت و محاکمه شد، حیثیت کمیسیون تحت شعاع قرار گرفت.

وی افزود: کمیسیون اصل 90 به لحاظ رسیدگی به شکایات از جایگاه بالایی برخوردار است، اعضا و رییس آن را مجلس انتخاب می کند بنابراین این کمیسیون از اعتبار ویژه ای برخوردار است.

میرسلیم ادامه داد: ده ها پرونده از دوره های قبل باقی مانده که برخی از آن ها را مورد رسیدگی قرار دادیم از جمله گزارش های مربوط به محصولات تراریخته، بورس و خودرو، فرآیند بررسی گزارش ها طولانی است زیرا ما با اجماع نظرات دستگاه ها و کارشناسان باید گزارش ها را تهیه و با نظر مجلس پیگیری قضایی یا اجرایی کنیم.

وی در پایان به سوالی پیرامون اخلاق انتخاباتی در مناظره ها اشاره کرد و گفت: متاسفانه از سال ها قبل بی اخلاقی در مناظرات رواج پیدا کرده و ریشه های فتنه در همین حرکات است.

انحراف باعث فتنه و فتنه موجب تشدید انحراف شد.

در سال 96 در مناظرات در این خصوص تذکر دادم، در این دوره هم به کاندیداها تذکر داده شده و تا حدودی در مناظرات پایانی مراعات کردند چرا که اصل بی اخلاقی اشتباه است.

میرسلیم در پاسخ به سوالی دیگر آسیب انتخاب رییس جمهور حداقلی را دارای جنبه حقوقی و اجتماعی دانست و گفت: انتخاب حداقلی ایراد حقوقی ندارد اما از نظر اجتماعی ناشی از عملکرد دولت های قبل و اقدامات خلاف صداقت آن ها است که به پایگاه سرمایه اجتماعی جامعه آسیب می زند و مسئولان باید در عملکرد خود اعتبار نظام را در نظر داشته و به اعتماد مردم آسیب نزنند.

این عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در ارتباط با رد صلاحیت ها و عملکرد شورای نگهبان در این زمینه، گفت: شاید اشکالاتی به کار شورای نگهبان وارد باشد که با توجه به سیاست های کلی انتخابات، قانون انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری را در مجلس اصلاح خواهیم کرد که البته در مدت اخیر نیز این اقدام انجام گرفت ولی با ایراداتی روبه رو شد اما این موضوع هم باید در نظر داشت که کار شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها سخت و تصمیم گیری پیچیده ای است.


کلید واژه ها: نظارت بر انتخابات شوراها - هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات - نظارت بر انتخابات - انتخابات شوراها - شوراها - انتخابات - هیات مرکزی نظارت بر انتخابات - نظارت - سید مصطفی میرسلیم - دستگاه های نظارتی - محمدباقر قالیباف - رد صلاحیت شوراها - هیات مرکزی نظارت - مرکزی - قالیباف - مصطفی میرسلیم - صلاحیت - نماینده مردم - بررسی صلاحیت - کاندیداتوری - شوراهای شهر - مجلس یازدهم - اصحاب رسانه - گزارش - نامزد - رییسی - رد صلاحیت - نشست خبری - نفوذ - محمدباقر

آخرین اخبار سرویس:
اجرای طرح «دوباره زندگی» در زنجان

عمامه گذاری 180 طلبه اصفهانی در شب عید سعید غدیر

پیام تسلیت رییس دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا در پی درگذشت حجت الاسلام نمازی

مذاکره کنندگان از فرهنگ عاشورایی فاصله گرفتند / «ذلت پذیری» جواب نمی دهد

راه آهن ایران در یونسکو ثبت شد

مدافعان محدود سازی اینترنت

رییس دادگستری و دادستان شاهرود معرفی شدند

48 کسب و کار دیجیتال، طی بیانیه ای مخالفت خود را با طرح جنجالی مجلس اعلام کردند

گوترش: کرونا میلیون ها کودک و نوجوان را از مدرسه دور کرده است

هشدار جامعه مدرسین نسبت به ایجاد جنگ مذهبی در افغانستان

تزریق واکسن ایرانی کرونا به آیت الله علوی گرگانی

خطوط اتوبوس “شهرک قدس” و “بلوار 7 تیر” پس از تحویل ناوگان جدید اتوبوسرانی راه اندازی می شود

گلایه رهبر انقلاب از سهل انگاری دولتمردان پیرامون مشکلات خوزستان/ کم کاری مسئولان تمامی ندارد

طلاب و روحانیون پرچمداران صیانت از آموزه های دینی هستند

سومین هم اندیشی به وقت اربعین در قم برگزار می شود

برگزاری ژورنال کلاب پژوهشی بررسی اکمال دین در غدیر خم در مدرسه علمیه فاطمیه محلات

تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت رییس بنیاد مسکن

بدعت بحث برانگیز تلویزیون در گزارشگری

گیتی پورفاضل (وکیل دادگستری) از زندان به مرخصی رفت

دنبال تخریب و تضعیف مسئولان در تریبون نماز جمعه نیستیم/برگزاری نماز جمعه با مصوبه ستاد کرونا انجام می شود

محمد مهدی استوار رزمایش مواسات| توزیع 30 هزار بسته معیشتی و 110 جهیزیه عیدانه

تصاویر/ آیین عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه خوزستان

تنزل جایگاه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در شورای شهر فعلی

کار اینترنتی در منزل

چند نیروی نظافتی جهت شرکت نظافتی نیازمندیم.

نیازمندکارگرخانم یامنشی

راز پیش روی علمی ایران از منظر Nature  چیست؟

چهل حدیث گهربار از امام هادی علیه السلام

فرمانده کل سپاه: کردستان را قبرستان دشمنان می کنیم/ خوزستان شادابی اش را بازیافت /با ابرقدرت ها پنجه در پنجه ایم

سرانجام تلخ فاتح مشروطیت به دست رضاخان

گیتی پورفاضل به مرخصی رفت

برگزاری دوره دانش افزایی غدیر پژوهی در خراسان رضوی

ترتیل صفحه 163 قرآن/ دعوت پیامبران و لجاجت اقوام+فیلم، متن و مفاهیم

خلاء قانونی برای مقابله با تسلط شبکه های اجتماعی خارجی/ تلاش مجلس برای کاهش میزان کلاهبرداری و فیشینگ

در آذربایجان قحط الرجال نیست/ انتصاب مدیران غیربومی اصلا منطقی نیست

از ثبت 2 اختراع تا ساخت فرمولاسیون ماهی فرآوری شده | وقتی کارنامه علمی پژوهشگران جوان با صنعت گره می خورد

اوقات شرعی سوم مرداد 1400 به افق شهر یاسوج

فرمانده کل سپاه از خانواده شهدای کردستان تجلیل کرد+تصاویر

استخدام مدیر اجرایی اداری در شرکت پاسارگاد عایق پارس در مازندران

فرمانده کل سپاه: مردم ایران دیگر فریب جنجال ها و دروغ های دشمنان را نمی خو رند / پاسخ یاوه گویی ها را خواهیم داد

اخبار 24 شبکه 5 سیما؛ 3 مرداد

استخدام نیروی خانم فعال برای مشاور املاک

دلنوشته عباس آخوندی در سوگ علیرضا تابش

کار غیر حضوری در منزل

خرابکاران پشت خواسته های خوزستانی ها پنهان شده اند

دلنوشته عباس آخوندی در سوگ علیرضا تابش

استخدام نیروی خدمات در شرکت پاسارگاد عایق پارس در مازندران

خوزستانی ها مراقب ضدانقلاب باشند

فرمانده کل سپاه: با ابرقدرت ها پنجه در پنجه ایم/ کردستان را قبرستان دشمنان می کنیم/ خوزستان شادابی اش را بازیافت

اعلام خطر دولت درباره طرح اینترنت مجلس

مخالفت با طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در قالب یک بیانیه

کابینه دولت ابراهیم رییسی تقریبا مشخص شد + عکس

هرگونه دخالت آمریکایی ها سرنوشتی شوم و تاریک برای افغانستان رقم خواهد زد

واکسیناسیون مدافعان اقتصاد کشور را در اولویت قراردهید

زندگی در کانادا و شهادت در سوریه

نگاهی بر سیره عملی امام هادی(ع)

قدردانی رییس کمیته امداد از مدیر عامل بانک ملت

پدر خوانده های سیاسی دست از سر شهرداری تهران بردارند

دادگستری زرند طی سالیان گذشته معدل خوبی داشته است

رمز نامیده شدن بیت الله به عنوان بیت عتیق

میلاد حضرت امام علی النقی الهادی (ع) مبارک باد

عکس جدید شبنم قلی خانی با مجسمه زن طلایی!

واکسیناسیون مددجویان کشور طی روزهای آتی

گزارش سفر معاون اول رییس جمهوری به استان خوزستان در هیات دولت

پشت پرده حوادث اخیر خوزستان از نظر حسن روحانی

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل واکسن ایرانی کرونا را دریافت کرد

شبکه نمایش خانگی مروج بی اخلاقی نیست+صوت

نشست خبری رییس سازمان بسیج سازندگی استان فارس

خدمت کردن به مردم یک آموزه علوی است

امام هادی(ع) در خفقانی ترین وضعیت حکومت عباسی، هدایت مردم را برعهده داشتند

نامه وزیر ارتباطات به رییسی و قالیباف درمورد طرح کنترل فضای مجازی

خانومی جهت امور منزل

خیاط مزدی دوز

باهنر: مرحوم تابش مدیری توانمند و بی حاشیه بود

نیازمند بهیار یا پرستار خانم شبانه روزی.

اهدای عضو مریم رودباری به یک بیمار زندگی بخشید

روحانی: پشت حوادث خوزستان، دست های آلوده دشمن و تحریکات برخی جریان های داخلی است

سد تنظیمی در پایین دست نیروگاه سیمره احداث شود

استخدام مشاور مالیاتی در الکتریک سازان افق کویر در تهران

فال روز دوشنبه 4 مرداد 1400

صحت انتخابات شورای شهر 10 شهر استان تهران اعلام شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد درگذشت رییس بنیاد مسکن را تسلیت گفت

باهنر: مرحوم تابش مدیری توانمند و بی حاشیه بود

استخدام فروشنده آقا و خانوم

مهمترین شاخصه انتخاب ائمه جمعه مردم داری است

برگزاری جلسه دمو هفتمین افتتاح پروژه های مناطق آزاد به میزبانی جزیره کیش

روحانی: پشت حوادث خوزستان دست های دشمن است

برگزاری اجلاس مشترک رؤسای مجلس ترکیه، پاکستان و آذربایجان در باکو

سرلشکر سلامی: دشمنان آرزوی ناامن کردن مرزهای کشور را به گور می برند

اعضای شورای شهر باید به مردم پاسخگو باشند

بررسی مشکلات چاروسا در نشست ائمه جمعه و فرماندار کهگیلویه/مطالبه گری ائمه جمعه از مسئولین به سود مسئولین است

استخدام کارشناس مرکز تماس (کال سنتر) در اصفهان

ریشه کنی کرونا تا مدت ها ممکن نیست!

گل سوم استقلال به نساجی + فیلم

واکنش جدید روحانی به اعتراضات خوزستان: کار دشمن و برخی جریان های داخلی است

مهمترین شاخصه انتخاب ائمه جمعه مردم داری است

همکاری در زمینه بازسازی ویلا و آپارتمان

به یک خانم جهت امورخدمات ونظافت باحقوق بالا نیازمندیم.

استخدام امور دفتری خانم

روحانی: پشت حوادث خوزستان، دست های آلوده دشمن و تحریکات برخی جریان های داخلی است

نفوذ قالیباف درجریان تایید یا رد صلاحیت شوراها را رد می کنم

نفوذ قالیباف درجریان تایید یا رد صلاحیت شوراها را رد می کنم