موضوعات داغ: - رتبه بندي معلمان - رژيم صهيونيستي - هفته بيست و نهم ليگ برتر - باشگاه استقلال - بازي پرسپوليس - پرسپوليسي ها - حجت الاسلام - كميسيون آموزش - بانك صادرات - پايگاه خبري - ملاعلي - فرمانده نيروي انتظامي كشور - كودك زباله گرد - ماسه شويي - رنگ سرمه اي - غارهاي ايران - آزمون نيمه متمركز دكتري - شهداي صنعت مس - آزاد راه تهران شمال - تغسيل اموات - فيلم «جدايي نادر از سيمين» - موتور سواري - شخصيت حقوقي

مطالب مرتبط:
به حضور مافیا در میادین میوه و تره بار پایان دادیم/ مدیریت شهری پیشین حاضر به تضمین ایمنی برخی خطوط مترو به صورت مکتوب نشد/ کارخانه های داخلی از پسِ سفارش های اتوبوس برنمی آیند
توضیحات عضو شورای شهر از حضور مافیا در میادین میوه
توضیحات عضو شورای شهر از حضور مافیا در میادین میوه
یاداشت عضو شورای شهر تهران | چند راهکار برای احیای برج آزادی
ششمین انتخابات شوراها در استان ها|نامزد اصولگرای شورای شهر اردبیل: توسعه شهر افراد متعهد و کارآمد می خواهد + فیلم
-61 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 24 خرداد 1400 ساعت 16:152021-06-14سياسي

عضو شورای شهر تهران :به حضور مافیا در میادین میوه وتره بار پایان دادیم | کارخانه های داخلی از پسِ سفارش های اتوبوس برنمی آیند


در سازمان میادین میوه و تره بار بحث هایی بود، مبنی بر اینکه در گرفتن غرفه ها مافیا وجود دارد و ما با سیستم گذاری در سازمان میادین میوه و تره بار به این مساله پایان دادیم و هیچکس نمی تواند دیگر مدعی وجود مافیا شود.

- عضو شورای شهر تهران :به حضور مافیا در میادین میوه وتره بار پایان دادیم کارخانه های داخلی از پسِ سفارش های اتوبوس برنمی آیند" عضو شورای شهر تهران گفت: در سازمان میادین میوه و تره بار بحث هایی بود، مبنی بر اینکه در گرفتن غرفه ها مافیا وجود دارد و ما با سیستم گذاری در سازمان میادین میوه و تره بار به این مساله پایان دادیم و هیچکس نمی تواند دیگر مدعی وجود مافیا شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از ایلنا، افشین حبیب زاده به ارزیابی عملکرد معاونت خدمات شهری پرداخت و گفت: عملکرد بخش های مختلف شهرداری در تعامل دو سویه با کمیسیون های شورا ست و معاونت های مختلف شهرداری باید براساس مصوبه شورا کار کنند.

او با بیان اینکه انجام اقدامات توسط معاونت ها براساس بودجه مصوب شورای شهر است، افزود: کمیسیون های شورا از معاونت های مختلف همزمان با کاری که انجام می دهند، گزارش می خواهند و به فعالیت بخش های مختلف نظارت دارند.

حبیب زاده با بیان اینکه معاونت خدمات شهری یکی از بخش های بزرگ شهرداری تهران است که امورات متعددی را در این حوزه بر عهده دارد، گفت: البته کمبودهای مختلفی در بخش های مختلف از نظر تجهیزات و امکانات وجود داشت که با توجه به توان شهرداری در طی این چهار سال، به مرور بخش هایی از آن ها تامین شده است، از جمله در بخش تجهیزات آتش نشاتی، پسماند، سازمان میادین میوه و تره بار و.

مشکلات برطرف شد.

رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران با ذکر مثالی ادامه داد: برای مثال در سازمان میادین میوه و تره بار بحث هایی بود، مبنی بر اینکه در گرفتن غرفه ها، مافیا وجود دارد و ما با سیستم گذاری در سازمان میادین میوه و تره بار به این مساله پایان دادیم و دیگر هیچکس نمی تواند مدعی وجود مافیا شود، چرا که هرکسی می تواند در سامانه ثبت نام و مدارک خود را بارگذاری کند، پاکت ها را تحویل دهد و مناقصه نیز در موعد قانونی با حضور نماینده شورا برگزار می شود و برنده مشخص و غرفه در اختیار او قرار می گیرد.

او در ادامه اضافه کرد: معمولا اینگونه نیست که متقاضی خیلی زیاد باشد و رقابت آنچنانی وجود ندارد و در برخی مواقع تعداد شرکت کننده ها از تعداد غرف کمتر بوده است، تنها باید شرکت یا شخص حقیقی یا حقوقی مستنداتی که برای در اختیار گرفتن غرفه لازم است را ارائه دهد.

حبیب زاده با تاکید بر اینکه یکی از برنامه های شورای شهر شفاف سازی بود، افزود: در سازمان میادین میوه و تره بار در این زمینه اقدامات خوبی انجام شد.

تامین کمبودهای تجهیزات آتش نشانی عضو شورای شهر تهران با اشاره به کمبود تجهیزات آتش نشانی افزود: در تجهیزات آتش نشانی کمبودهایی داشتیم که به خوبی توانستند آن ها را تامین کنند.

شورا بخش قابل توجهی از بودجه خود را به تامین تجهیزات اختصاص داد، چرا که مساله بسیار مهمی برای شورای شهر بود.

او درباره حوزه پسماند گفت: در حوزه پسماند طرح کاپ در این دوره آغاز شد و طرح جامع مدیریت پسماند را به تصویب رساندیم که دو اقدام بسیار مهم در ساماندهی وضعیت پسماند در شهر تهران هستند و مرحله به مرحله طی بازه زمانی مشخص شده در طرح پیش می روند.

او با بیان اینکه سنجش عملکرد بخش های مختلف شهرداری بر مبنای میزان اجرای مصوبات و سیاستگذاری هایی است که بخش های مختلف شهرداری انجام می دهند، گفت: براین اساس می توانم بگویم عملکرد این معاونت رضایت بخش بوده است.

البته بهتر است که اعضای کمیسیون درباره آن نظر بدهند، اما من از بعد نظارتی که داشتم، عملکرد را مثبت ارزیابی می کنم.

وی همچنین درباره ارزیابی عملکرد در حوزه حمل و نقل شهرداری تهران گفت: در حوزه حمل و نقل چند مشکل جدی داشتیم.

در حقیقت حمل و نقل عمومی یکی از مشکلات اساسی شهر تهران است که باید با مترو مشکلات مربوط به آن رفع شود.

واگن مورد نیاز را به دلیل تحریم ها نتوانستیم تهیه کنیم حبیب زاده با اشاره به خطوط مترو اظهار کرد: در خطوط 6 و 7 تنها بخش سیویل تنها انجام شده بود و برخی که مدعی هستند این دو خط را ما اجرایی کردیم و شورای پنجم چه کار کرده، باید بگویم تنها بخش سیویل انجام شده بود، در حالی که یک خط مترو به تجهیزات و ایستگاه نیاز دارد و عمده پیشرفت فیزیکی خط در این بخش اتفاق می افتد و سیویل بخش کوچکی از کار در احداث یک خط مترو است.

او اضافه کرد: در شروع به کار دوره پنجم مدیریت شهری چند ایستگاه در حال راه اندازی بود که برای آن ها جلساتی را با حضور کارشناسان برگزار کردیم و گفتیم مکتوب به ما تضمین بدهید که ایستگاه هایی که در حال راه افتادن هستند، مشکلی ندارند که این تضمین را به ما ندادند و به همین جهت حرکت خط را متوقف کردیم تا اینکه مساله سیگنالینگ و تجهیزات ایمنی را یک به یک انجام دادیم و وارد مدار کردیم.

حتی خطوط یک و سه نیز که از زمان راه اندازی آن ها زمان زیادی گذشته بود، نواقصی داشت و نمی توانیم بگوییم صددرصد کامل بودند و همکاران ما آن ها را کامل کردند.

حبیب زاده ادامه داد: از نظر ما با توجه به توان مالی شهرداری در این مدت پیشرفت خوبی صورت گرفته، اما برای شهر تهران کافی نیست، چرا که باید واگن لازم برای حرکت استاندارد در خطوط مترو تهیه شود، اما به دلیل تحریم ها نتوانستیم واگن مورد نیاز را تهیه کنیم.

او با بیان اینکه خطوط موجود مترو تا 8 میلیون نفر ظرفیت جابجایی مسافر را دارد، گفت: باید به این نکته توجه کرد که در زمینه استفاده از مترو تقاضای مردمی نیز داریم و اگر بتوانیم واگن ها را افزایش دهیم استقبال مردم هم بیشتر خواهد شد، چرا که اکنون برخی از مردم به دلیل ازدحام از مترو استفاده نمی کنند.

بخش عمده ای از اتوبوس های شهری فرسوده هستند عضو کنونی شورای شهر تهران درباره اتوبوس ها نیز گفت: بخش عمده ای از اتوبوس های ما فرسوده هستند و باید اتوبوس نو وارد ناوگان شود، اگرچه تعدادی اتوبوس وارد کردیم، اما کم است و به دلیل مشکلات مالی و تحریم ها نتوانستیم اتوبوس های مورد نیاز را تامین کنیم، اما اگر تحریم ها برداشته شود، وضعیت فرق خواهد کرد.

حبیب زاده تاکید کرد که به تعداد قابل توجهی اتوبوس نیاز داریم و در صورت تامین آن ها توسط کارخانه های داخلی اشتغال زایی نیز رخ می دهد، اما اکنون کارخانه ها نمی توانند از پس سفارش ها بربیایند.


کلید واژه ها: سازمان میادین میوه و تره بار - میادین میوه و تره بار - عضو شورای شهر تهران - میوه و تره بار - شورای شهر تهران - تره بار - عضو شورای شهر - میادین - مافیا - شهر تهران - شورای شهر - سازمان - میوه - پایان - معاونت خدمات شهری - تهران - شورای - افشین حبیب زاده - کارخانه - ارزیابی عملکرد - اتوبوس - عملکرد - داخلی - سفارش - هیچکس - سیستم - خدمات شهری - حبیب زاده - غرفه - شهری

آخرین اخبار سرویس:
استخدام نیروی خانم فعال برای مشاور املاک

دلنوشته عباس آخوندی در سوگ علیرضا تابش

کار غیر حضوری در منزل

خرابکاران پشت خواسته های خوزستانی ها پنهان شده اند

دلنوشته عباس آخوندی در سوگ علیرضا تابش

استخدام نیروی خدمات در شرکت پاسارگاد عایق پارس در مازندران

خوزستانی ها مراقب ضدانقلاب باشند

فرمانده کل سپاه: با ابرقدرت ها پنجه در پنجه ایم/ کردستان را قبرستان دشمنان می کنیم/ خوزستان شادابی اش را بازیافت

اعلام خطر دولت درباره طرح اینترنت مجلس

مخالفت با طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در قالب یک بیانیه

کابینه دولت ابراهیم رییسی تقریبا مشخص شد + عکس

هرگونه دخالت آمریکایی ها سرنوشتی شوم و تاریک برای افغانستان رقم خواهد زد

واکسیناسیون مدافعان اقتصاد کشور را در اولویت قراردهید

زندگی در کانادا و شهادت در سوریه

نگاهی بر سیره عملی امام هادی(ع)

قدردانی رییس کمیته امداد از مدیر عامل بانک ملت

پدر خوانده های سیاسی دست از سر شهرداری تهران بردارند

دادگستری زرند طی سالیان گذشته معدل خوبی داشته است

رمز نامیده شدن بیت الله به عنوان بیت عتیق

میلاد حضرت امام علی النقی الهادی (ع) مبارک باد

عکس جدید شبنم قلی خانی با مجسمه زن طلایی!

واکسیناسیون مددجویان کشور طی روزهای آتی

گزارش سفر معاون اول رییس جمهوری به استان خوزستان در هیات دولت

پشت پرده حوادث اخیر خوزستان از نظر حسن روحانی

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل واکسن ایرانی کرونا را دریافت کرد

شبکه نمایش خانگی مروج بی اخلاقی نیست+صوت

نشست خبری رییس سازمان بسیج سازندگی استان فارس

خدمت کردن به مردم یک آموزه علوی است

امام هادی(ع) در خفقانی ترین وضعیت حکومت عباسی، هدایت مردم را برعهده داشتند

نامه وزیر ارتباطات به رییسی و قالیباف درمورد طرح کنترل فضای مجازی

خانومی جهت امور منزل

خیاط مزدی دوز

باهنر: مرحوم تابش مدیری توانمند و بی حاشیه بود

نیازمند بهیار یا پرستار خانم شبانه روزی.

اهدای عضو مریم رودباری به یک بیمار زندگی بخشید

روحانی: پشت حوادث خوزستان، دست های آلوده دشمن و تحریکات برخی جریان های داخلی است

سد تنظیمی در پایین دست نیروگاه سیمره احداث شود

استخدام مشاور مالیاتی در الکتریک سازان افق کویر در تهران

فال روز دوشنبه 4 مرداد 1400

صحت انتخابات شورای شهر 10 شهر استان تهران اعلام شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد درگذشت رییس بنیاد مسکن را تسلیت گفت

باهنر: مرحوم تابش مدیری توانمند و بی حاشیه بود

استخدام فروشنده آقا و خانوم

مهمترین شاخصه انتخاب ائمه جمعه مردم داری است

برگزاری جلسه دمو هفتمین افتتاح پروژه های مناطق آزاد به میزبانی جزیره کیش

روحانی: پشت حوادث خوزستان دست های دشمن است

برگزاری اجلاس مشترک رؤسای مجلس ترکیه، پاکستان و آذربایجان در باکو

سرلشکر سلامی: دشمنان آرزوی ناامن کردن مرزهای کشور را به گور می برند

اعضای شورای شهر باید به مردم پاسخگو باشند

بررسی مشکلات چاروسا در نشست ائمه جمعه و فرماندار کهگیلویه/مطالبه گری ائمه جمعه از مسئولین به سود مسئولین است

استخدام کارشناس مرکز تماس (کال سنتر) در اصفهان

ریشه کنی کرونا تا مدت ها ممکن نیست!

گل سوم استقلال به نساجی + فیلم

واکنش جدید روحانی به اعتراضات خوزستان: کار دشمن و برخی جریان های داخلی است

مهمترین شاخصه انتخاب ائمه جمعه مردم داری است

همکاری در زمینه بازسازی ویلا و آپارتمان

به یک خانم جهت امورخدمات ونظافت باحقوق بالا نیازمندیم.

استخدام امور دفتری خانم

روحانی: پشت حوادث خوزستان، دست های آلوده دشمن و تحریکات برخی جریان های داخلی است

تسلیت آیت ‎الله آملی لاریجانی به حجت الاسلام امینی

رهبری درگذشت علیرضا تابش را تسلیت گفت

انتصاب رییس سازمان بورس در چارچوب قانون انجام نشده است

رهبر انقلاب درگذشت والده شب زنده دار را تسلیت گفتند

نامه های هشدارآمیز آذری جهرمی به رییسی و قالیباف در مورد طرح مجلس برای اینترنت

انتخاب شهردار شیراز با رای مردم

انتقاد تند جمهوری آذربایجان از ارمنستان

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت علیرضا تابش

تهیه و توزیع 110 هزار وعده غذا در حاشیه شهر مشهد

روحانی: دولت بخاطر سوءاستفاده دشمن نمی تواند حق اعتراض مردم را به رسمیت نشناسد

«بایدن برای رهبری در روزهای آینده پیام خواهد داد»

چه چیزی در نیمه تاریک ماه پنهان شده است؟

استخدام کارشناس فروش املاک

نیازمند مشاور املاک

تعدادی نیروی آقاکارگرساده

منشی خانم با حقوق

همکار در مشاور املاک

فروشنده سبزیجات اماده

ضعف مدیریتی در برخی ادارات شهرستان کهگیلویه در بخش فرهنگی

پانزدهمین رزمایش مواسات و همدلی در هرمزگان

اعضای شورای شهر باید به مردم پاسخگو باشند

تامین حقوق کاربران؛ هدف اصلی طرح جدید فضای مجازی

تسلیت آیت ‎الله آملی لاریجانی به حجت الاسلام امینی

راه آهن ایران ثبت جهانی شد

استخدام مسئول دفتر مدیرعامل در شرکت نیلپر در تهران

بیانیه 45 کسب و کار دیجیتال در مخالفت با طرح صیانت مجلس

ایران غرق در نور و شادی در شب میلاد امام هادی(ع)

نظر روحانی درباره پشت پرده حوادث خوزستان | نمی توانیم حق اعتراض مردم را به رسمیت نشناسیم

هشدار درباره وضعیت محله جوادیه تهران

تصویب لایحه اصلاح دستورالعمل اجرایی تأسیس و بهره برداری شرکت های خصوصی

سرلشکر سلامی: دشمنان استراتژی ناامنی ایران را به گور خواهند برد / با اقتدار در برابر ابرقدرت ها ایستادگی کرده ایم

سردار سلامی: دشمنان آرزوی نا امن کردن مرزهای کشور را به گور می برند

احمد خاتمی: مذاکرات هسته ای عامل گرانی ها است /حمله مجری ها صداوسیما به کیمیا علیزاده: از مالیات مردم ایران استفاده کرده و الان بی وطن و آلت دست بیگانه شده

لزوم احداث سد تنظیمی در پایین دست نیروگاه سیمره

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت والده آیت الله شب زنده دار

تبریک وزیر میراث برای ثبت جهانی راه آهن ایران

جنگ مذهبی در افغانستان، فتنه جدید استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل

ایران ثابت کرده که دوست و شریکی مطمئن و قابل اتکاء است

پیام تسلیت تولیت آستان قدس رضوی در پی درگذشت والده آیت الله شب زنده دار

نامه آذری جهرمی به رییسی و قالیباف درباره طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی

کسب وکارهای آنلاین ایرانی: طرح مجلس برای اینترنت ما را نگران کرده است/ محدود سازی سرویس دهندگان خارجی و مسدود کردن آن ها به هیچ وجه به ما کمک نمی کند

عضو شورای شهر تهران :به حضور مافیا در میادین میوه وتره بار پایان دادیم | کارخانه های داخلی از پسِ سفارش های اتوبوس برنمی آیند

عضو شورای شهر تهران :به حضور مافیا در میادین میوه وتره بار پایان دادیم | کارخانه های داخلی از پسِ سفارش های اتوبوس برنمی آیند