موضوعات داغ: - فوق العاده ويژه - رامين رضاييان - رتبه بندي معلمان - مسجد مقدس جمكران - بابك خرمدين - پيشكسوت استقلال - واكسن ايراني - پرسپوليسي ها - سرپرست استقلال - ابراهيم رييسي - اميرحسين اسفنديار - بهمن در ارتفاعات تهران - اطلاعيه شوراي نگهبان - الناز حبيبي - كريم انصاريفرد - عباس رضايي استاندار اصفهان - سد گلابر - هري ويلسون - رويدادهاي گردشگري - پروژه برج هاي دوقلو - جايزه ادبي فمينا - رييس سازمان حفاظت محيط زيست كشور - محسن جهانگيري

مطالب مرتبط:
دلجویی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از خانواده شهید بلباسی
توانایی دانشگاه آزاد اسلامی در ترویج فرهنگ ایثار و تبیین ارزش های دفاع مقدس
انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از برخی روحانیون | این افراد در تاریخ اسلام به «وعاظ السلاطین» معروفند
فلسطین| شروع صبح سومین روز درگیری با ضربه بزرگ موشکی جهاد اسلامی
هشدار اساتید حوزه و دانشگاه به کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی؛مجلس اشتباه گذشته را اصلاح کند
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 ساعت 12:352021-05-12دانش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان | تسهیلات و امکانات


دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان اسفند 1379 با جذب 107 دانشجو در رشته تحصیلی کاردانی کامپیوتر آغاز به کار کرد و اکنون در 31 رشته تحصیلی فعال است.

- "، گلپایگان شهری در استان اصفهان است که در فاصله 352 کیلومتری تهران و 156 کیلومتری شمال غربی اصفهان قرار دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان اسفند 1379 در ساختمانی خارج از شهر گلپایگان به مساحت یک هزار و 170 متر در زمینی به مساحت 14 هزار و 850 متر مربع و با جذب 107 دانشجو در رشته تحصیلی کاردانی کامپیوتر و به صورت مرکز زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) آغاز به کار کرد.

مسئول راه اندازی و نخستین رییس این مجموعه تقی صبایی بود.

تلاش های صورت گرفته برای بهبود فضای آموزشی، پژوهشی، عمرانی، جذب هیئت علمی و گسترش رشته های تحصیلی موجب ارتقای مرکز به واحد مستقل دانشگاهی در سال 1387 شد.

پس از آن و در اردیبهشت 89 به واحد متوسط ارتقا یافت.

در دهه دوم تأسیس از سال 1392 رشته های گوناگون فنی و مهندسی – کشاورزی و صنایع غذایی در مقاطع تحصیلات تکمیلی به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان اضافه شد.

سال 1396 نیز پا به عرصه رشته های علوم پزشکی نهاد و موفق به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی پرستاری شد.

اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در 31 رشته تحصیلی و در گروه های علوم پزشکی رشته پرستاری، گروه های فنی و مهندسی رشته های عمران، مکانیک، ساخت وتولید، کشاورزی (صنایع غذایی و علوم دامی)، برق و کامپیوتر و رشته حسابداری فعال است.

واحد دانشگاهی گلپایگان دارای 17 عضو هیئت علمی تمام وقت و 16 کارمند بوده که امکانات رفاهی، آموزشی و فرهنگی آن شامل: 1- ساختمان اداری دانشگاه (ساختمان شهید شعیب) در دو طبقه و آمفی تئاتر با گنجایش 150 نفر 2- ساختمان دانشکده فنی و مهندسی در پنج طبقه 3- ساختمان دانشکده پرستاری (ساختمان شهید دکتر حقیقی) و سالن مهارت های بالینی و کتابخانه تخصص در سه طبقه به همراه اتاق دفاعیه 45 نفره 4 - ساختمان 16 کلاسه آموزشی باقرالعلوم در محل سایت دوم دانشگاه 6- ساختمان استادسرا و مهمانسرای دانشگاه و کتابخانه مرکزی 7- مجموعه کارگاه ها و آزمایشگاه ها (فنی مهندسی و کشاورزی و صنایع غذایی) 8- سوله ورزشی امام علی(ع) 9- سه سایت کامپیوتر و فناوری اطلاعات با دسترسی آزاد 10-سلف سرویس برادران و خواهران 11-حسینیه و نمازخانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی 13- سرویس ایاب و ذهاب 14-صندوق رفاه دانشجویی فعال 15 – امکانات آموزشی برخط و وجود دفاتر کار مجازی اساتید 16 – باغ پردیس های درختان مثمر (نامگذاری شده به نام رشته های موجود دانشگاه) معرفی دانشکده ها و بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان مانند حوزه های فرهنگی، آموزش، دانشجویی و پژوهشی و .

معرفی دانشکده ها و بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان مانند حوزه های فرهنگی، آموزش، دانشجویی و پژوهشی و .

زیر نظر معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان فعال هستند.

حوزه آموزش دانشگاه با همکاری مدیران گروه های تخصصی و اعضای هیئت علمی بستر مناسبی را برای آموزش باکیفیت دانشجویان رشته های عمران، مکانیک، علوم دامی، صنایع غذایی، کامپیوتر، حسابداری و برق در زیرمجموعه رشته های غیرپزشکی و در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد ایجاد کرده است.

با راه اندازی رشته پرستاری حوزه آموزشی تخصصی و جداگانه ای برای رشته های علوم پزشکی ایجادشده و فرآیندهای آموزشی بر اساس شیوه نامه های وزارت بهداشت و زیر نظر معاونت علوم پزشکی با نظارت است.

حوزه آموزش واحد دانشگاهی گلپایگان همواره تلاش کرده اجرای مصوبات شورای آموزشی، ارزیابی کمی و کیفی در فعالیت های دانشجویی، توسعه کمی و کیفی رشته ها، جذب اعضای هیئت علمی جدید و تجهیز کامل کلاس ها به وسایل کمک آموزشی سرلوحه برنامه ها قرار گیرد.

اکنون همه استادان علاوه بر داشتن دفتر در دانشگاه، دارای دفاتر کار مجازی برای دسترسی سریع دانشجویان به آنان نیز هستند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در حوزه پژوهش، تلاش کرده که امتیازات پژوهشی اعضای هیئت مدیره را به روز کرده تا با فراهم کردن بستر مناسب برای اجرای مصوبات شورای پژوهشی، سمینارها و همایش های علمی برگزار کند.

توسعه بخش تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی و ساماندهی پروسه های مرتبط با پایان ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی را فراهم کرده و نظارت کامل بر امور پژوهش دانشگاه کتابخانه ها و بانک های اطلاعاتی دارد.

سعی شده است از امکانات پژوهشی این واحد دانشگاهی مانند آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز رشته های برق، عمران، مکانیک و کشاورزی و صنایع غذایی حداکثر استفاده ممکن انجام شود.

درآمدزایی غیرشهریه ای در قالب طرح های برون دانشگاهی استادان، تولید محصولات باغی، انجام تست های آزمایشگاهی برای راه اندازی تصفیه خانه شهرستان، فعالیت در حوزه ساها، چاپ مقالات علمی –پژوهشی و ایجاد تسهیلات به منظور پژوهش های دانشجویی و در همین راستا اجرایی کردن طرح پویش از مهم ترین فعالیت های حوزه پژوهش است.

در حوزه دانشجویی، رشد علمی و تقویت دانشجویان، افزایش کیفیت و کمیت خدمات به دانشجویان؛ تلاش در ارتقای سلامت جسمی، روانی و اجتماعی دانشجویان مدنظر است.

سلف سرویس و بوفه فعال، احداث محل جداگانه استقرار خواهران و برادران در محوطه سبز دانشگاه برای سرو غذا، وجود اینترنت در همه دانشکده ها و خوابگاه، وجود خوابگاه خواهران با تجهیزات مناسب، نظارت بر ایاب و ذهاب دانشجویی، سوله ورزشی مناسب با برنامه زمان بندی شده برای استفاده دانشجویان، محوطه سازی مناسب محیط دانشگاه، ایجاد باغ های کوچک درختان مثمر و دانشکده ها برای حفظ روحیه نشاط دانشجویی، برگزاری مسابقات متنوع ورزشی در سطح منطقه ای و کشوری، ایجاد کانون ها و تشکلات دانشجویی و وجود بسیج دانشجویی فعال و راه اندازی مشاوره امین ازجمله مهم ترین فعالیت های حوزه دانشجویی است.

در حوزه فرهنگی ارتقای کمیت و کیفیت آموزش های قرآن، توانمندسازی سرمایه های در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، مهارت افزایی در مبارزه با تهاجم فرهنگی، توسعه فعالیت های کانون قرآن و عترت، بصیرت افزایی دانشجویی، پرورش انسان های متخصص و متدین اخلاق مدار و خلاق ملاک عمل است.

برگزاری منظم و با خروجی مناسب شورای فرهنگی واحد، نامگذاری کلاس های درس به نام شهدای دانشجو، نامگذاری دانشکده ها و ساختمان اداری به نام شهدا برای تقویت روحیه شهیدپروری و زنده نگه داشتن یاد شهدا از فعالیت های مهم حوزه فرهنگی بوده و تأسیس حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی، برگزاری اردوهای راهیان نور و مشارکت بسیج و دانشجویان در قالب طرح های جهادی روستاهای استان، برگزاری مجالس گرامیداشت امامان معصوم، برگزاری کارگاه های بصیرت افزایی فرهنگی و سبک زندگی به صورت برخط، شرکت در برنامه های مواسات و کمک های همدلانه، حضور روحانیان در خوابگاه، برگزاری مسابقات متعدد فرهنگ برای دانشجویان و کارمندان از دیگر فعالیت های مهم حوزه فرهنگی است.

شهریه و وام های دانشجویی خاص درباره امور شهریه با توجه به تغییر نرم افزار از نیمسال اول 99-98 و لزوم استفاده از نرم افزار تحت وب آموزشیار واحد دانشگاهی گلپایگان نیز به استفاده از این نرم افزار از نیمسال اول 99-98 برای اخذ شهریه از دانشجویان بر اساس فرایند یکسان سازی شهریه ها منطبق با سامانه ساجد، اقدام کرده که لازم به ذکر است بر اساس علی الحساب تعیین شده در نرم افزار از دانشجویان شهریه دریافت شده و از ابتدای نیمسال فوق اخذ چک به عنوان تقسیط شهریه منتفی و دانشجویان بی بضاعت نیز از طریق ارشاد به صندوق رفاه دانشجویی نسبت به تقسیط شهریه آنان اقدام می شود.

صندوق رفاه دانشجویی واحد گلپایگان نیز برای دانشجویان متقاضی برای تقسیط شهریه مطابق مقررات اقدام کرده و با اطلاع رسانی درباره اعطای وام شهریه وزارت علوم، به دانشجویان متقاضی (21 نفر و مبلغ 182 میلیون و 500 هزار ریال) اعطا شد.

با راهنمایی دانشجویان برای استفاده از تسهیلات بانکی (ملی، مهر و رسالت) برای ثبت نام در سامانه ساجد اقدام شد.

سرویس ایاب و ذهاب دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان و سرویس ایاب و ذهاب بیرون از این واحد دانشگاهی برای تردد دانشجویان فراهم شده و این واحد دانشگاهی فاقد سرویس ایاب و ذهاب مستقل است.

مینی بوس های بخش خصوصی و آژانس های مورد اطمینان همجوار دانشگاه با تخفیف ویژه آماده خدمات رسانی به دانشجویان هستند.

امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان 1-آزمایشگاه: رشته عمران: همه آزمایشگاه های مورد نیاز و آزمایشگاه بتن رشته مکانیک: همه آزمایشگاه های و کارگاه های مورد نیاز (کارگاه های تخصصی ویژه مکانیک خودرو) رشته علوم دامی و صنایع غذایی: مجموعه آزمایشگاه های علوم پایه و تخصصی هر دو رشته رشته پرستاری: آزمایشگاه های علوم پایه پزشکی و بیوشیمی و میکروبیولوژی رشته برق: همه آزمایشگاه های تخصصی 2-کتابخانه: الف: کتابخانه مرکزی به مساحت 180 متر و سالن مطالعه 80 متری دارای 10 هزار و 14 جلد کتاب شامل عمومی – مکانیک- عمران- حسابداری – کشاورزی–برق و صنایع غذایی است.

ب: کتابخانه پرستاری یا پزشکی در مکان دانشکده پزشکی با مساحت 100 متر و سالن مطالعه 70 متری بوده و دارای 779 جلد کتاب به روز پزشکی و دارای اتوماسیون جداگانه است.

3-سالن های ورزشی: سالن ورزش: سالن ورزشی امام علی با مساحت یک هزار و 700 مترمربع زیربنا و 200 صندلی برای نشستن تماشاگر و کف پوش از نوع بهترین در منطقه و سیستم گرمایشی مناسب و دارای دو رختکن جداگانه و سرویس بهداشتی مناسب و یک بالابر اتوماتیک و دارای وسایل ورزش در حد برگزاری کلاس های آموزشی است.

4--خوابگاه ها: خوابگاه دانشگاه با نام کوثر دارای سه طبقه و هر طبقه 600 متر مربع و ظرفیت هر طبقه 50 دانشجو بوده و سرویس بهداشتی مناسب و حمام های بهداشتی و آشپزخانه مجزا دارد.

ظرفیت اتاق ها از چهار تا هشت نفر متغیر و اتاق ها دارای تخت به همراه پتو و تشک و بالش و میز ناهارخوری، یخچال و آیینه و کمد دیواری بوده و خوابگاه دارای اتاق مطالعه جداگانه و نمازخانه و اتاق جداگانه مسئول خوابگاه است.

5- کارگاه ها: مجموعه آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه آزاد واحد گلپایگان در دو سوله کارگاهی به متراژ حدودی یک هزار و 500 متر مربع مستقر بوده که شامل کارگاه های ساخت و تولید و اتومکانیک و آزمایشگاه cnc و سیالات و ریخته گری و هیدرولیک مختص رشته مهندسی مکانیک و آزمایشگاه بتن و مصالح ساختمانی برای گروه مهندسی عمران فراهم شده و این واحد دانشگاهی دارای ساختمان پراتیک مجزا به رشته پرستاری مستقر در ساختمان پزشکی به متراژ 500 متر مربع است.

6- سایت های کامپیوتر: واحد گلپایگان دارای سه سایت کامپیوتر، به تعداد 35 دستگاه و مجهز به آنتی ویروس دارای لایسنس و نرم افزارهای به روز، مجهز به ویدیو پروژکتور، شبکه و اینترنت برای استفاده دانشجویان رشته کامپیوتر و سایر رشته ها به منظور استفاده در سطح ملی و استفاده از شبکه اینترنت برای بهره برداری از مطالب علمی است.

7- سالن همایش: واحد دانشگاهی گلپایگان دارای یک سالن اجتماعات با ظرفیت 150 نفرو و مجهز به سیستم صوتی و تصویری است.

انتهای پیام/4121/4062/
کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه آزاد - گلپایگان - دانشگاه - رشته تحصیلی - اسلامی - واحد - آغاز به کار - اصفهان - آزاد - رشته - کامپیوتر - کاردانی - رشته های تحصیلی - دانشجو - جذب هیئت علمی - استان اصفهان - شهر گلپایگان - اسفند - راه اندازی - هیئت علمی - هزار - اردیبهشت - صورت - آغاز - ساختمانی - متر مربع - امکانات - تسهیلات - نخستین

آخرین اخبار سرویس:
آموزش ترکیبی در دانشگاه فنی و حرفه ای در مهر 1400

فرخوان تبادل دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران با یکی از دانشگاه های اسپانیا منتشر شد

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

چقدر از حیات را فیزیک می تواند توضیح دهد؟

استخدام حسابدار در مرکز تصویر برداری بابک در تهران

درخشش کانون ها و فعلان فرهنگی دانشگاه تهران در جشنواره ملی رویش

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

درخشش کانون ها و فعلان فرهنگی دانشگاه تهران در جشنواره ملی رویش

کاشت 30 نهال امید در 30 سالگی محک

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: روابط عمومی یعنی توجه به یکدیگر

«زوج درمانی با رویکرد سیستمی» بررسی شد

دانشگاه لرستان رتبه ششم فدراسیون سرآمدان علمی ایران را کسب کرد

ستاری: پهنه های نوآوری حمایت از کارآفرینان و فناوران را گسترش دادند

اولین دوره مسابقه سخنرانی انتقادی پیشنهادی دانشگاهیان برگزار می شود

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

نمایشگاه مجازی جشنواره رشد دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

ثبت نام 38 هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت علوم

آغاز مهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

روابط عمومی یعنی توجه به یکدیگر

زندگی متفاوت انسان در فضا (عکس)

دو تن از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی سهند به عنوان محقق سرآمد کشور انتخاب شد

جذب نیروی آقا یا خانم جهت کار در تایپ و تکثیر

برترین دانشگاههای ایران در 32 رشته علمی معرفی شدند

ارسال ایده به مسابقه ایده شو کسب و کار تا 19 مرداد 1400

هفتمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود

چهره خاص «بازیگر مشهور» در کودکی/ عکس

مراسم معارفه امیر عرب برگزار شد

برگزاری سومین جلسه خوانش مقالات رویکرد هیجان مدار

جزییات تبادل دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تهران با یکی از دانشگاه های اسپاینا

پنج تفاهم نامه فناورانه پارک نوآوری صنعت نفت با وزارت علوم و دانشگاه های وابسته

اصلاح دفترچه ثبت نام استخدام در دانشگاه ها

استخدام مهندس فنی در شرکت پوشش گستر پاسارگاد در تهران

نخستین ماشین مدرن بافندگی فرش در کاشان ساخته می شود

دفترچه آزمون استخدامی اصلاح شد

نامزد اصولگرای شورای شهر زنجان: گره های فساد شهرداری را می شناسم / تخصص کافی در حوزه شهری دارم

مسئول جدید واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج معرفی شد

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها تمدید شد/ اعلام شغل محل های جدید

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایذه معرفی شد

ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها تا 28 خرداد تمدید شد

نتایج داوری جشنواره نشریات دانشجویی تا پایان خرداد اعلام می شود

نتیجه بررسی مدارک مرحله اول آزمون فلوشیپ از 29 خرداد اعلام می شود

لزوم تعامل مراکز و واحدهای دانشگاهی در راستای کاهش مشکلات

کاروان زیست بوم فناوری به مازندران رسید / گشایش مرکز نوآوری آمل

افتتاح مرکز نوآوری و رشد آمل

کارگاه آشنایی با مقررات و آیین نامه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

اصلاح دفترچه آزمون استخدامی+جزییات

نتیجه بررسی مدارک مرحله اول آزمون فلوشیپ 29 خردادماه اعلام می شود

دفترچه آزمون استخدامی اصلاح شد/تمدید مجدد مهلت ثبت نام

بیانیه «کارگروه منتخب جامعه پرستاری» پیرامون شروط شرکت پرستاران در انتخابات 1400 و اعتراض به همایش انتخاباتی

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی اصلاح شد/تمدید مجدد مهلت ثبت نام

اکران مستند «سلبریتیسم» از سوی جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان برگزار می شود

استخدام حسابدار در شرکت صنایع بال در فارس

دانشگاه آزاد اسلامی با شهرداری بندر چاف و چمخاله همکاری می کند

7 شهرستان چهارمحال و بختیاری در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفتند

وبینار «دولت سیزدهم و مطالبات دانشگاهیان کردستان» برگزار شد

هسته زمین بزرگ تر می شود

تصویب رشته کارشناسی ارشد روابط عمومی در شورای تحول و ارتقای علوم انسانی

دوره آموزش جامع نرم افزار آردوینو برگزار می شود

کاروان زیست بوم فناوری و نوآوری به مازندران رسید / گشایش مرکز نوآوری آمل

برتری ایده نوجوان 14 ساله در رویداد استارت آپ «اکوپاس»

دانشگاه علوم پزشکی اهواز در المپیاد ورزش های همگانی مقام سوم را کسب کرد

سمپوزیوم بین المللی با عنوان دیپلماسی و حقوق بین الملل ورزشی برگزار می شود

تصویب رشته کارشناسی ارشد روابط عمومی در شورای تحول و ارتقای علوم انسانی

برترین دانشگاه های آسیا معرفی شدند

دانشگاههای تک جنسیتی از ادغام و الحاق مصون شدند/ یک استثنا در طرح ساماندهی

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم تمدید شد / اعلام شغل محل های جدید

5 تفاهم نامه فناورانه بین پارک نوآوری صنعت نفت با وزارت علوم و دانشگاه های وابسته امضا شد

ابداع دستی مصنوعی با قدرت لامسه

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان رتبه برگزیده تندیس ملی فرشته سلامت را کسب کرد

امروز؛ آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت نام وام دانشجویی

دانشگاه به رسالت تاریخی خود در انتخابات عمل می کند

 ماهی هایی که اکوسیستم آبی کشور را منقرض خواهد کرد

مشاور تحصیلی و کنکور

آیین گشایش پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت

اجاره میز ناخن کابین جداگانه وتخت پاکسازی

شب سرنوشت در منامه/ داور عادل برای دربی انتخاب کنید

ورود واکسن ایرانی به مرحله تزریق عمومی/ ناوشکن دنا و شاهین به نیروی دریایی ارتش پیوست

جزییات برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد

جذب کارآموز طراحی و محاسب سازه

ورزش جزیره کیش باید به دوران طلایی خود بازگردد

آموزش آرایشگری بانوان بامدرک وتخفیف طلایی تابستانه

کار پرداز خانم

جزییات ترم تابستان پیام نور اعلام شد

ثبت نام بیش از 36 هزار داوطلب در آزمون استخدام

اجتماع حامیان ابراهیم رییسی در میدان هفت تیر

ثبت نام 36 هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت علوم+ مهلت ثبت نام

همکار آقا جهت فروشگاه لوازم کامپیوتر و موبایل

لباس های هوشمندی که به وای فای وصل می شوند!

حاجی میرزایی: نمی توانیم بگوییم معلمان باکیفیت تربیت کرده ایم

ثبت اختراع استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

مریخ نورد استقامت اولین ماموریت علمی خود را در دهانه Jezero آغاز کرد

پیش نشست همایش حضرت حمزه (ع) برگزار می شود

زندگی متفاوت انسان در فضا!

کنگره «استان اصفهان و توسعه ملی چالش ها» در اصفهان برگزار می شود

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 24 خرداد

گفت ‎وگوی «بی پرده» با مهدی چمران/ فساد از کجا می آید+ فیلم

نحوه ثبت نام در سامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای

بودجه آزمایش فاز سوم واکسن کرونای نانویی تامین می شود

لباس های هوشمندی که به وای فای وصل می شوند!

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان | تسهیلات و امکانات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان | تسهیلات و امکانات