مطالب مرتبط:
شمارگان جدید نشریه «کیمیاگران» دانشگاه آزاد اسلامی شیراز رونمایی شد
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله کشوری جشنواره شعر امید راه یافت
همکاری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد و استانداری خراسان رضوی در حوزه آموزش ضمن خدمت کارکنان
همکاری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد و استانداری خراسان رضوی
نشست شهردار و رییس دانشگاه آزاد اسلامی یزد چگونه گذشت؟/ تأکید بر آموزش شهروندی در حوزه ایمنی و سلامت
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 ساعت 09:502021-05-11دانش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد | دانشکده ها و رشته ها


دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با پیگیری های معتمدان شهر و مساعدت مسئولان هفتم مهر 1364 با سه رشته کاردانی و یک رشته کارشناسی راه اندازی شد.

- "، دانشگاه آزاد اسلامی نهاد علمی برخاسته از انقلاب اسلامی و دانشگاهی کاملاً ملی و مردمی است.

این دانشگاه با مشارکت مردم و با استفاده از سرمایه های مادی و معنوی آنان بالنده شد و توانست پایه گذار یک نهضت بزرگ علمی در ایران پس از انقلاب اسلامی باشد.

موفقیت های این دانشگاه در نشر دانش و گسترش روحیه علمی، تربیت مدیران و متخصصان، جذب و هدایت سرمایه و رونق اقتصادی و اشتغال به آن درجه رسیده که همگان را وادار به تحسین کرده است و نقش مؤثر و جایگاه والای دانشگاه آزاد اسلامی در نظام آموزش عالی و ارتقای سطح فرهنگ و دانش جامعه بر کسی پوشیده نیست.

نزدیک به چهار دهه مجاهدت و تلاش بی وقفه علاوه بر خیر و برکت برای جوانان و مردم کشور به موفقیت های شگرف و بزرگ تحقیقاتی و علمی در محافل جهانی نیز انجامیده است.

در همین راستا به دنبال احساس نیاز به راه اندازی مرکز آموزش عالی در استان لرستان که به دغدغه ای مهم برای جامعه جوان این شهر تبدیل شده بود با پیگیری های انجام شده توسط معتمدان شهر و مساعدت استاندار وقت در سفر رییس وقت دانشگاه آزاد اسلامی با راه اندازی واحد خرم آباد موافقت شد و این واحد دانشگاهی هفتم مهر 1364 با سه رشته کاردانی و یک رشته کارشناسی راه اندازی شد و اکنون با تلاش دلسوزانه همه استادان دلسوز و کارکنان خدوم واحد خرم آباد با توسعه ای چشمگیر در چارت سازمانی دانشگاه در ردیف واحدهای جامع قرار گرفته است.

نشانی پستی: خرم آباد، کیلومتر 5 جاده تهران، شهرک دانشگاهی آیت الله کمالوند، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد کد پستی- 6815139417 تلفن- 20-33120011-066 نمابر- 33120009-066 نشانی اینترنتی- www.

khoiau.

ac.

ir امکانات و فضاهای آموزشی، آزمایشگاهی، ورزشی، خوابگاهی تعداد رشته ها تعداد اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد 5 دانشکده علوم پایه، حقوق و علوم سیاسی، ادبیات و علوم انسانی، فنی و مهندسی و دانشکده پزشکی فعال هستند.

مراکز سلسله، دلفان، کوهدشت، پلدختر، زاغه و ازنا نیز به عنوان مراکز تابعه این واحد دانشگاهی مشغول به فعالیت هستند.

اکنون در دانشکده پزشکی واحد خرم آباد رشته پرستاری دایر بوده و به زودی رشته های دیگری نیز در این حوزه راه اندازی خواهند شد.

کتابخانه - نشریات داخلی اشتراک یک ساله پایگاه مگ ایران از سال 77 تاکنون - نشریات خارجی اشتراک 5 مجله - کتابخانه دیجیتال اشتراک 8 پایگاه خارجی - مساحت کتابخانه 2500 مترمربع - اعضای کتابخانه 2025 نفر - اعضای فعال کتابخانه 450 نفر آزمایشگاه ها و کارگاه ها مدیریت امور فرهنگی: در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی نیز علاوه بر قسمت های مختلف شامل امو امور مشمولان، فارغ التحصیلان، صدور مدرک، اتوماسیون، اداره تربیت بدنی، صندوق رفاه دانشجویی و مرکز مشاوره دانشجویی، در حوزه فرهنگی نیز کانون های قرآن و عترت خواهران و برادران، 11 کانون مختلف دانشجویی مشغول به فعالت هستند.

حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد: حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد عهده دار سیاستگذاری، برنامه ریزی و سازماندهی امور رفاهی، معیشتی و روانشناختی دانشجویان و ارائه خدمات به آنان است و خود را موظف به ارائه خدمات در خور دانشجویان می داند.

- نظارت مستمر و دقیق بر پخت و توزیع غذا، ثبت کارت های هوشمند و فعالسازی آنها، تسویه حساب کارت های تغذیه، نظارت بر بوفه، تکثیر دانشجویی، توزیع غذا، نظارت بر نحوه نظافت بر بوفه و رستوران ها پس از پایان توزیع غذا.

- کمیته های انضباطی دانشگاه ها با هدف پاسداری از زمینه های مساعد رشد و شکوفایی علمی و اخلاقی دانشجویان شکل گرفته است که با تشکیل جلسات بدوی، کمیته رسیدگی به تخلفات دانشجویی وظایف خود را با درنظرگرفتن رأفت اسلامی به نحو احسن انجام خواهد داد.

- نظارت بر قسمت انتشارات دانشگاه و بازدیدهای منظم و مکرر از این قسمت که توسط پیمانکار بخش خصوصی اداره می شود.

- نظارت بر مرکز مشاوره واحد با ارائه مشاوره های دوره ای به دانشجویان توسط استادان مجرب با توجه به اینکه دوران دانشجویی از لحاظ رشد فردی، روانی و اجتماعی، یکی از دوران اثرگذار زندگی هر فرد به شمار می آید و عملکرد دانشجویان در این دوره، اثرات محسوس و شگرفی بر آینده آنان خواهد گذاشت؛ بنابراین ارتقای سطح بهداشت روان دانشجویان و پیشگیری از آسیب ها، دو هدف عمده این مرکز است.

- ثبت کارت های هوشمند و فعال سازی آنها، تسویه حساب کارت های تغذیه توزیع غذا - شناسایی و تجلیل از دانشجویان ممتاز - معرفی دانشجویان مشمول تخفیف شهریه به حوزه اداری مالی واحد - اجرای دقیق بخشنامه نقل و انتقالات در راستای کمک به دانشجویان مشمول این بخشنامه - نگاه ویژه به خوابگاه و اسکان دانشجویان غیربومی در خوابگاه ها با ظرفیت 300 نفر و ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان ساکن خوابگاه.

- نظارت منظم و مکرر به سرویس های ایاب ذهاب دانشجویی در دو قسمت از شهر خرم آباد و گماردن یک نفر از کارکنان دانشگاه به عنوان متصدی ایاب ذهاب دانشجویی برای رفاه دانشجویان با استفاده از 6 دستگاه اتوبوس مدل بالا وام های دانشجویی: در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد به منظور رفاه دانشجویان، وام های متنوعی در اختیار آنان قرار می گیرد که ازجمله آنها می توان به وام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اقساط پس از فارغ التحصیلی، وام بانک مهر و رسالت با اقساط 24 ماهه، وام بانک ملی با اقساط 60 ماهه، وام منابع واحد که اکنون با اقساط 4 ماهه است که با تکمیل نرم افزار، بازپرداخت میان مدت و بلندمدت نیز اضافه می شود.

مبالغ این وام ها در بانک های مهر و رسالت در مقطع کاردانی 25 میلیون ریال، کارشناسی 75 میلیون ریال، کارشناسی ارشد 100 میلیون ریال و در مقطع دکتری 200 میلیون ریال است.

علاوه بر این در بانک ملی میزان تسهیلات اعطایی در مقطع کاردانی 50 میلیون ریال، کارشناسی 100 میلیون ریال، کارشناسی ارشد 200 میلیون ریال و در مقطع دکتری 400 میلیون ریال است.

وام های وزارت علوم نیز در مقاطع کاردانی و کارشناسی 10 میلیون ریال، کارشناسی ارشد 20 میلیون ریال و در مقطع دکتری 50 میلیون ریال است.

مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد مرکز رشد واحد خرم آباد در راستای تحقق اهداف و سیاست های کلی دانشگاه، از صاحبان ایده و طرح های درآمدزا، حمایت های می کند.

در این راستا حدود 30 نفر از استادان و دانشجویان واحد در مرکز رشد واحدهای فناور مشغول به فعالیت هستند.

در حال حاضر 14 واحد و هسته فناور در این مرکز استقرار یافته اند که این واحدها بالغ بر 15 محصول را طراحی نمونه سازی و تولید کرده اند که در این بین این مرکز برای 6 محصول مجوزهای لازم را از سازمان های ذیربط به منظور تولید اخذ کرده است.

حمایت های مالی برای ساخت نمونه اولیه محصولات، برگزاری دوره های تخصصی و استفاده از آزمایشگاه و کارگاه های دانشگاه و .

بخشی از حمایت های مرکز رشد واحد است.

همچنین در این مرکز نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه استان نیز برپا شده است.

با توجه به ظرفیت های موجود در استان لرستان در زمینه گردشگری، کشاورزی و دامپروری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در حال حاضر، مکاتبات لازم را برای اخذ مجوز سرای نوآوری پیگیری می کند.

انتهای پیام/4103/4062/
کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه - دانشگاه آزاد - دانش - اسلامی - انقلاب اسلامی - آزاد - خرم آباد - نظام آموزش عالی - موفقیت - رشته - سرمایه - علمی - انقلاب - مردم - رونق اقتصادی - مشارکت مردم - راه اندازی - آموزش عالی - واحد - آباد - کارشناسی - در ایران - دانشکده - مسئولان - اقتصادی - کاردانی - استفاده - مشارکت - جوانان

آخرین اخبار سرویس:
سبک مربیان روسی به والیبال ایران نمی خورد/ زمان نداریم اسکوچیچ باید بماند

ضرورت بازتنظیم برنامه دانشگاه ها برای ترم آتی/از تجارب ارزشنمد دوران کرونا استفاده کنیم

مشارکت حدود 2 هزار عضو هیئت علمی در مصاحبه های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی/ 6 هزار نفر در دوره دکتری بدون آزمون ثبت نام کردند

رویکرد امتیازدهی به پژوهشگران و محققان دگرگون شود

حامد لک اهل کجاست + عکس

استخدام 7 عنوان شغلی در یک شرکت معتبر در قزوین

راه اندازی نخستین مرکز نوآوری رسانه کشور | حناچی: نوآوری در ذات همشهری نهفته است | سورنا ستاری: قدرت یک کشور در توسعه شرکت های فناور است

شروع مصاحبه مجازی دکتری تخصصی دانشگاه آزاد واحد بین المللی کیش

7 فوتی کرونا در هرمزگان در 30 خرداد

آغاز همکاری دانشگاه علامه طباطبایی با دومین دانشگاه برتر بنگلادش

آموزش ترم آینده دانشگاه ها حضوری شد/پذیرش علوم پزشکی از بهمن ماه

استخدام سرپرست حسابداری در شرکت آلستار شمال

چهارگونه مهدویت پژوهی در میان مستشرقان

استخدام 7 عنوان شغلی در یک شرکت معتبر در قزوین

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 30 خرداد

معرفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

اعلام جزییات کنکور دکتری تخصصی رشته های زیرمجموعه وزارت بهداشت

تجهیز 10 کتابخانه به منابع علمی

ارزیابی بهتر خطر بیماری با آزمایشگاهی روی تراشه

افتتاحیه کنگره بین المللی امام رضا (ع)، اقتصاد، اشتغال و تولید در مشهد برگزار می شود

ثبت نام و انتخاب رشته دوره های کاردانی نظام جدید آغاز شد

مصاحبه های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه علامه طباطبایی با دومین دانشگاه برتر بنگلادش تفاهم نامه همکاری امضا کرد

سایت جدید دانشگاه آزاد اسلامی میناب رونمایی شد

شکل گیری صندوقی برای حمایت مالی از رزیدنت های دانشگاه علوم پزشکی تهران

تقدیر دانشجو معلمان از مردم به خاطر حضور پرشور در انتخابات/ بار سنگینی بر دوش رییس جمهور منتخب است

تقویم آموزشی ترم تابستان دانشگاه فسا اعلام شد

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی تمدید شد

دفتر محصولات دانش بنیان زیستی ایرانی در مالزی دایر شد

مصاحبه های مجازی دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد آغاز شد

استایل هالیوودی «لاله اسکندری» در خارج/ عکس

جزییات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شد

مصاحبه های مجازی آزمون دکتری دانشگاه آزاد آغاز شد

استخدام بازاریاب میدانی (سنگ ساختمانی) در شرکت chalipa در تهران

بازدیدهای میدانی عاملی بر ترغیب تحقق برنامه ها و دستاوردهاست

80 طرح فناورانه به اجرا درآمد / توسعه اشتغال و فناوری در حوزه آب

نخستین ارمنی که در انتخابات ایران رأی داد + ویدئو

موفقیت دانشگاه تبریز در نظام رتبه بندی شانگهای 2021

مسکن ارزان و جذابیت شهرها از علل محتوایی حاشیه نشینی است

زمان مصاحبه جامانده های دکتری دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد

مشکل تامین پارکینگ ساختمان جدید پلاسکو حل شد

همکاری دانشگاه علامه طباطبایی با دومین دانشگاه برتر بنگلادش

دو عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی عضو شورای گسترش زبان فارسی شدند

صف آرایی تیراندازان اهداف پروازی در مسابقات کشوری

آغاز مصاحبه مجازی دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد از امروز

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی به کارشناسی

دانشجوی دانشگاه آزاد قائم شهر در مسابقات تکواندوی بانوان آسیا موفق به کسب مدل شد

انجمن صنفی مجسمه سازان شکل می گیرد

این 6 جمله را به کنکوری ها نگویید

برگزاری دوره «آموزش اکسل»

مصاحبه های مجازی دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد آغاز شد

تلاش ناکام ناسا برای احیای هابل

افتتاحیه طرح سنجش سلامت جسمانی نوآموزان بدو ورود به تحصیل

درس اعتیاد و مدل برخورد با هیجانات تدریس شود/ حمایت از پایان نامه هایی با موضوع دخانیات

نام نویسی دوره های کاردانی نظام جدید آغاز شد/اعلام جزییات ثبت نام

پذیرش دانشگاه باقرالعلوم(ع)در مقطع کارشناسی ارشد در رشته اخلاق کاربردی

چهره ماندگار کشور، دبیر شورای آینده نگری فرهنگستان علوم شد

فردا، آخرین مهلت ثبت نام خوابگاه های متاهلی دانشگاه امیرکبیر

آغاز همکاری دانشگاه علامه طباطبایی با دومین دانشگاه برتر بنگلادش

زمان انتخاب رشته آزمون کاردانی فنی و حرفه ای و موسسات غیر دولتی تعیین شد

جذب 100 نوآوری برتر صنعتی کشور برای ورود به بازار چین

اعطای مجوز ایجاد کارشناسی ارشد نرم افزار در دانشگاه تربت حیدریه

تشریح برنامه های ارتقای علوم پایه در سال 1401

آموزش ترم آینده دانشگاه ها، حضوری می شود/پذیرش علوم پزشکی از بهمن ماه

ضرورت تقویت کنشگری و ارتقای مهارت های حرفه ای دانشجویان

برگزاری بخش مناطق بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی تا 15 تیرماه

آغاز مصاحبه مجازی داوطلبان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اولویت دریافت واکسن از مردادماه/امیدوارم ترم آینده حضوری باشد

بیایید باکتری بخوریم

یخچال ایرانی، نوآوری ایرانی

چرخه سوخت هسته ای

ناسا پایین ترین دمای جهان را می آفریند

9 نکته درباره بچه ها که ممکن است ندانید

جلوگیری از سرطان با غذاهای سبز

گرمای لپ تاپ بر قدرت باروری اثری ندارد

مجموعه ی 6 جلدی گفت وگو درباره ی انرژی منتشر شد

فهرست

نقش کتابخانه های دیجیتال چندرسانه ای در پیشرفت آموزش

نماینده امور زنان و خانواده واحد کرمانشاه، مسئول برتر استانی امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد شد

ثبت نام و انتخاب رشته دوره های کاردانی نظام جدید آغاز شد

دانشگاه ها از ترم آینده حضوری می شوند؟

برنامه زمان بندی ترم تابستان 1400 دانشگاه خوارزمی منتشر شد

آغاز ثبت نام آزمون دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی

تبدیل عکس به فیلم با روش هوش مصنوعی ( ویدیو )

کلاس های دانشگاه ها امسال حضوری برگزار می شوند یا غیرحضوری؟

انتقاد بسیج دانشجویی از ضعف مجریان برگزاری انتخابات در استقرار صندوق های رای در مراکز درمانی

اطلاعیه درخصوص اعلام شرایط و ضوابط، تاریخ، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1400

رحیم اکرامی رییس دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد شد

قدردانی اساتید بسیجی دانشگاه آزاد از مردم برای حضور میلیونی در انتخابات

موفقیت پژوهشگر گلستانی در جشنواره بین المللی اختراعات خیام

پوست الکترونیکی با ترانزیستور تک اتمی ساخته شد

جشن دانش آموختگی دانشجویان پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد

رتبه دانشگاه تبریز در نظام بندی شانگ های 2021

دانشگاه شریف به مدت 4 روز تعطیل می شود

مصاحبه آزمون دکتری گروه علوم پزشکی حضوری برگزار می شود

تبعات دوری دانشجویان از عقلانیت، منطق و مستندات در کرسی های آزاداندیشی

انتصاب دو استاد دانشگاه فردوسی در شورای علمی و برنامه ریزی گسترش زبان و ادبیات فارسی

تفاهم نامه همکاری بین دانشکده های مهندسی دانشگاه های کردستان و SDU دانمارک منعقد شد

استخدام نماینده علمی در یک شرکت معتبر در تهران

نقش دانشکده علوم انسانی در چرخه نظریه پردازی به منظور توسعه علمی کشور

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد | دانشکده ها و رشته ها

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد | دانشکده ها و رشته ها