مطالب مرتبط:
مهرنشینان پردیس همچنان در انتظار ساماندهی فازهای جدید/ شهرداری: پس از تکمیل تحویل می گیریم؛ شرکت عمران: شهرداری موظف به تحویل بی قید و شرط است
استخدام حسابدار خانم در شرکت توسعه بافت و تکمیل آپادانا در تهران
استخدام مهندس عمران در یک شرکت مهندسین مشاور در تهران
استخدام حسابدار خانم در شرکت تولیدی تکمیل پارچه تهران در غرب تهران
شرکت رسا تجارت نوین 4200 میلیارد تومان به شهرداری بدهی دارد
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 ساعت 15:552021-05-09اقتصادي

مهرنشینان پردیس همچنان در انتظار ساماندهی فازهای جدید/ شرکت عمران: شهرداری تحویل نمی گیرد؛ شهرداری: پس از تکمیل تحویل می گیریم


مهرنشینان پردیس همچنان در انتظار ساماندهی فازهای جدید هستند تا خدمات مناسب دریافت کنند ولی همچنان کشمکش شهرداری و شرکت عمران برای حل این معضل ادامه دارد.

- خبرگزاری فارس از پردیس: چند ماه از زمان اعلام مدیر عامل شرکت عمران پردیس مبنی بر تحویل فازهای جدید به شهرداری می گذرد اما پس از گذشت 10 ماه هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است و مهرنشینان همچنان در انتظار تحویل فازها به شهرداری برای دریافت خدمات بهتر و بیشتر هستند.

سیدمهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در خصوص دریافت مصوبه تحویل فازهای جدید به شهرداری و مصوب شدن این مدرک در شورای اسلامی شهر در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: شرکت عمران برای ارائه خدمات مضاعف و بهتر به ساکنان در فازهای مختلف تصمیم به واگذاری فازهای جدید به شهرداری پردیس گرفته اما شهرداری هنوز فازها را از ما تحویل نگرفته است.

وی گفت: وظیفه ذاتی شرکت عمران ساخت وساز و تحویل واحد به مالکان و متقاضیان است و انجام امور خدمات شهری مانند نظافت، رُفت وروب ، نگهداری و برف روبی باید توسط شهرداری انجام شود تا ما زمان کافی برای آماده سازی مساکن مهر را در اختیار داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه در قانون ایجاد شهرهای جدید به صراحت اعلام شده که شهرداری موظف به تحویل بی قید و شرط و بدون دریافت هزینه فازهای آماده سازی شده است، افزود: مصوبه خوبی برای تحویل فازها از مجمع گرفته شده و شرکت عمران برای توانمندسازی شهرداری با مصوبه شرکت مادر تخصصی مبلغ 100 میلیارد ریال بابت کمک به شهرداری دریافت کردیم که در زمان تحویل فازها به شهرداری پرداخت خواهیم کرد.

هدایت عنوان کرد: ما کارهای آماده سازی و خدمات رسانی را انجام دادیم و خواهیم داد و برای شروع خدمات شهرداری به ساکنان فازهای جدید مبلغ یاد شده به شهرداری پرداخت می شود.

وی بیان کرد: از شهردار پردیس در خواست و انتظار داریم تا دستور تسریع در واگذاری فازها را صادر کنند تا مهرنشینان فازهای جدید از خدمات بهتری برخوردار شوند و ما هم در این راستا به وظایف ذاتی خود که آماده سازی و تکمیل واحدهای مسکن مهر، احداث مترو، تصفیه خانه فاضلاب، زیرساخت ها، ساخت مساجد، مدارس، درمانگاه، کمک به انتقال آب و رفع مشکلات زیر بنایی بپردازیم.

شهرداری: فازهای جدید را پس از تکمیل تحویل می گیریم/ چندهزار میلیارد هزینه واگذاری فازهای جدید به شهرداری است مرتضی همتی شهردار پردیس گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه هنوز فازهای مسکن مهر به شهرداری تحویل نشده این دستگاه به ساکنان مسکن مهر مانند سایر فازها که تحویل شهرداری شده است، خدمات رسانی می کند و فازهای جدید را پس از تکمیل تحویل می گیریم.

وی با اشاره به بارش های اخیر و خدمات رسانی شهرداری به فازهای مسکن مهر، اعلام کرد: زمستان سال 99 بارش های سنگین برف مسیرهای ارتباطی فازهای 5، 8 و 11 را مسدود کرد و شهرداری پردیس برای رفع مسدودی با ارائه خدمات اقدام کرد.

شهردار پردیس افزود: شهرداری پردیس برای خدمات رسانی به ساکنان هیچ تمایز و تفاوتی قائل نمی شود و به فازهایی که هنوز تحویل نگرفته نیز خدمات رسانی دارد.

همتی با اشاره به توافقات انجام شده بین شهردار پیشین و شرکت عمران برای تحویل فازها، بیان کرد: توافقاتی برای واگذاری فازهای جدید به شهرداری انجام شده بود که پس از طی چندین ماه در شرکت مادر تخصصی تصویب شد و اخیراً این مصوبه به امضای اعضاء رسیده و ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه تحویل فازها و مطالبات مردم مطابق آنچه که به شهرداری تحویل خواهد شد، تعریف می شود، تأکید کرد: پس از تحویل فازها تمام مطالبات مجموعه مدیریت شهری از سوی شهرداری انجام می شود و در مذاکرات ما با شرکت عمران در خصوص تحویل کامل فازها هنوز توافق نشده و تنها در خصوص خدمات تیمی مانند رُفت وروب به شهرداری تحویل خواهد شد.

شهردار پردیس یادآور شد: زمانی که شهرداری در نقطه ای مستقر می شود باید تمام مطالبات ناحیه شهری را برآورده کند، در مصوبه شرکت عمران از واگذاری 100 میلیارد ریال زمین به ازای دریافت فازهای جدید صحبت شده و این در حالی است که تحویل فازهای جدید به همراه خدماتی نظیر حمل و نقل، فضای سبز، خدمات شهری، نگهداری راه های موجود چند هزار میلیارد برای شهرداری هزینه دارد.

هر زمان که آماده سازی فازها به اتمام رسید باید به شهرداری تحویل داده شود همتی عنوان کرد: آماده سازی این فازها به اتمام نرسیده و بر اساس قانون هر زمان که آماده سازی فازها به اتمام رسید باید به شهرداری تحویل داده شود و در این راستا برای تحویل گرفتن فازهای جدید هیچ مانعی نداریم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر زباله فازهای جدید مسکن مهر را بدون دریافت هیچ هزینه ای به گندک دماوند منتقل می کنیم و در فصل بارش هم برای رفع انسداد راه ها و برف روبی در فازهای جدید فعالیت و همیاری داشتیم.

شهردار پردیس با اشاره به راه اندازی ساختمان خدمات شهری در فاز 8 مسکن مهر پردیس، اذعان کرد: استقرار ساختمان خدمات شهری در فاز 8 به منزله آغاز خدمات رسانی به مهرنشینان است و شرکت عمران تنها خدمات رُفت وروب را به شهرداری واگذار می کند و با این شرایط شهرداری امکان پاسخگویی به مطالبات ساکنان فازهای جدید را نخواهد داشت.

همتی اضافه کرد: در فازهای 1 تا 4 شهر پردیس زمینی برای ساختمان خدمات شهری شهرداری برای ارائه خدمات تحویل داده نشده است و در حال حاضر با توجه به مطالبات متنوع شهروندان هنوز خدمات اساسی به ساکنان فازهای یک تا 4 ارائه نمی شود.

وی مطرح کرد: ارائه خدمات متنوع و گسترده تنها با گسترش چارت سازمانی امکان پذیر است و ما با فضای موجود و یک ساختمان مرتبط در مرکز شهر نمی توانیم به فازهای جدید خدمات رسانی داشته باشیم.

شهردار پردیس اظهار کرد: ساختمان خدمات شهری در فاز 8 به منظور تمرکز زدایی ساخته شده و با گسترش چارت سازمانی، احداث ساختمان های جدی و به کارگیری نیروهای مخصص و کارآمد خدمات رسانی در شأن شهروندان داشته باشیم.

همتی ادامه داد: زمینی برای آرامستان از سوی شرکت عمران تأمین شده که هنوز به شهرداری تحویل داده نشده و علاوه بر مشکلات زیست محیطی، زمین ناهموار با راه دسترسی نامناسب است که آماده سازی آن هزینه بسیار بالایی دارد.

فرماندار: نارضایتی شهرداری و عمران از توافق قبلی/ با تقویت شهرداری زمینه برای رفع مشکلات مردم مهیا می شود عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در خصوص واگذاری فازهای جدید به شهرداری اظهار کرد: توافقات اولیه در این خصوص انجام گرفته اما مجمع شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور ایراداتی بر این واگذاری داشت و شهرداری نیز از این مصوبه استقبالی نکرده است.

وی گفت: دو طرف از این توافق قبلی راضی نبودند و اخیراً جلساتی در این خصوص برگزار شده است و به توافق جدید نزدیک شده اند.

فرماندار پردیس یادآور شد: اما این اتفاق باید هرچه زودتر انجام شود و در فاز 8 و 11 ناحیه شهرداری به محض تحویل فازها تکمیل و ساخته شود زیرا شرایط سختی را در این فازها در فصول پربارش شاهد هستیم.

رضایی ادامه داد: در زمان بارش برف و باران با توجه به توپوگرافی خاص شهرستان، سراشیبی ها، سرازیری ها و موارد دیگر داخل شهر با مشکلاتی مواجه می شویم و باید ساختمان های شهرداری تقویت شده و هر حوزه مسؤولیت منطقه ای را برعهده بگیرند تا خدمات را به سرعت به شهروندان ارائه بدهند.

وی ضمن بیان اینکه با تقویت شهرداری زمینه برای رفع مشکلات مهیا می شود، تأکید کرد: اگر این اقدامی ضربتی و جهادی انجام نگیرد بعد از بارش برف ممکن است زمین دچار یخ زدگی شده و دو تا سه روز این یخ زدگی ادامه داشته باشد و زندگی مردم مختل شود.

فرماندار پردیس گفت: به همین خاطر بحث خدمات شهری در ایام زمستان و فصول پربارش بسیار مهم است و اگر شهرداری در فاز 8 و 11 مستقر شود خدمت به شهروندان به سرعت انجام می شود.

رضایی اذعان کرد: شهرداری خدمات جدی در این فازها انجام نمی دهد زیرا مسؤولیت رسمی ندارد و تلاش می کنیم هرچه زودتر این خدمات مطلوب به شهروندان فازهای جدید داده شود.

انتهای پیام/67016/گ/س
کلید واژه ها: شهرداری - شرکت عمران - پردیس - عمران - تحویل - شرکت - جدید - انتظار - ساماندهی - شرکت عمران پردیس - خدمات - شورای اسلامی شهر - خبرگزاری فارس - شورای اسلامی - خبرنگار فارس - ارائه خدمات - زمان اعلام - مدیر عامل - عامل - مدیر - فارس - خبرگزاری - مصوب - واگذاری - خبرنگار - گفت وگو - اسلامی - تصمیم - مختلف - مناسب

آخرین اخبار سرویس:
نیازمند شاطر حرفه ای نان لواش

استخدام کارگر کارواش ، جهت کار در کارواش لین 15

کارشناس آموزش

استخدام کارشناس فروش در بازرگانی آسا سرام در فارس

استخدام مهندس برق جهت تعمیرات و نگهداری در شرکت مهندسی بدر سیستم از البرز

تأکید وزیر راه برای توسعه همکاری های دوجانبه ایران و سوریه

تأثیر تغییرات آب وهوایی بر جابه جایی ماهی ها

هزینه رهن و اجاره آپارتمان در محدوده دکتر هوشیار

استخدام بازی گردان خانم ( ویژه کودکان )

کارشناس فروش خودرو

استخدام حسابدار، کارشناس شیمی ( آزمایشگاه) و اپراتور تولید در اصفهان

استخدام کارشناس کشاورزی در موسسه گل در خانه در قم

استخدام مهندس برق (ساختمان) و مهندس عمران (اجرایی، ساختمانی) در فیروزکوه

استخدام نیروجهت کارواش

استخدام کارشناس تولید محتوا و مدیر تضمین کیفیت در خراسان رضوی

از آب تا خوراک؛ مختل شدن فعالیت دامداری ها با قطع برق

استخدام نیروی فنی در مجتمع صنعتی فرد از قزوین جهت کار در رشت

از آب تا خوراک؛ مختل شدن فعالیت دامداری ها با قطع برق

استخدام مسئول مالی در سرای بزرگ فرش اصفهان

استخدام مدیر مالی در شرکت تولیدی صادراتی فراشیمی روز در تهران

چرا امسال میوه ارزان نمی شود؟

راننده با ماشین وانت و نیسان نیازمندیم

پیک موتوری جهت کار در رستوران

فروشنده فروشگاه کت و شلوار اقا 2 نفر

استخدام راننده در هولدینگ معتبر

فروشنده اقا حرفه ای

استخدام کارآموز برق در شرکت هیربد نیرو در تهران

استخدام بازاریاب و ویزیتور لوازم خانگی در یزد

طرز تهیه تالیاتلی مرغ، غذای آسان و مفید

استخدام 6 عنوان شغلی در یک شرکت معتبر در اصفهان

استخدام مسئول برنامه ریزی تولید و کارشناس فروش در اصفهان

استخدام امدادگر در شرکت امداد خودرو ایران در مرکزی

نیارمند جلوبندی ساز ماشین های ایرانی

کار در منزل با درامد مشاور پوست و مو

چرخکار صنعتی

اعطای نمایندگی بیمه ملایر

استخدام منشی شرکت

صندوق دار اقا دوشیفت اشنا با برنامه سپیدز

استخدام راننده پایه یک از چهارمحال و بختیاری جهت کار در دلیجان

تاکید وزیر راه برای توسعه همکاری های دوجانبه بین ایران و سوریه

ساخت مخزن ذخیره آب شرب خیرساز در سپیدان

ببینید| این حرکت جنجالی رونالدو شرکت کوکاکولا را 24 ساعته بیچاره کرد!

مخالفت زاکانی با تک رقمی شدن تورم در 1400

نیروی خدمات ، حقوق ثابت + ناهار + شیرنی + انعام

استخدام کارشناس فروش در شرکت آرا فن نایین در تهران

استخدام کارمند اداری با بیمه تکمیلی در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام مدیر اجرایی و تکنسین فنی در شهرک صنعتی اشتهارد

ضرر 4 میلیارد دلاری کوکاکولا به خاطر یک حرکت رونالدو

استخدام کارگر رستوران در شرکت کشت و صنعت غذای سالم هستی در تهران

تاکید وزیر راه و شهرسازی برای توسعه همکاری های دوجانبه بین ایران و سوریه

حرکت سلامت رونالدو 4 میلیارد به کوکاکولا ضرر زد

اظهارات جالب رییس سازمان بورس درباره حباب بورس

استخدام خودروی سواری با راننده در تیپاکس

کار با چرخ راسته دوز صنعتی در منزل

بکارگیری راننده پایه دو

اعطای نمایندگی / با درامد

یک ناخنکارو یک طراح در سالن لیدوما سعادت اباد

نظافت و اشپزی در منزل

استخدام کار در منزل ساخت تاج بانوان کاشان

استخدام حراست در پالایش نفت و گاز پیروزی از گیلان

استخدام مهندس صنایع و مدیر کنترل کیفی در کارا پارسیان یکصد و ده در تهران

واکسن پولی

سرمنشاء مشکلات پیش آمده پس از گرانی بنزین بی تدبیری دولت بود

استخدام گرافیست در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام حسابدار خانم در یک هلدینگ معتبر بخش خصوصی در تهران

استخدام کارمند اداری در شرکت مهندسی ژئوپرداز پارس در تهران

استخدام مدیریت پیج اینستاگرام

نیازمند سرمایه هستم

استخدام کارپردازمسلط به امورفنی مثل جوشکاری آهنگری

منشی با فن بیان بالا و روابط عمومی

نیازمند استاکار حرفه ای آپاراتی و تعویض روغن کامیون

استخدام کارشناس برنامه ریزی فروش در شرکت فیلتر سرکان در تهران

استخدام کارشناس فروش با پاداش در فروشگاه قاسمی در تهران

باریستا بارتندر و سالندار .آشپز

استخدام مدیر فنی و مهندسی در شرکت تعاونی آب رسانی فلات مرکزی پارس در یزد

کارگر ساده (پیک پیاده )

ضرر 4 میلیارد دلاری کوکاکولا با یک حرکت رونالدو

طراح سایت و ایجاد امنیت سایت

مهندس عمران و کاردان عمران بدون سابقه

استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل تامین در مهر مینا الکترونیک در البرز

استخدام کارشناس فروش فروشگاه در شرکت مادوی در تهران

استخدام سرپرست فروش، کارگر انبار و مامور پخش در شرکت پخش اطلس دینا در تهران

استخدام کارشناس کنترل کیفیت/سرشیفت در تهران

استخدام مسئول توزیع در شرکت ایده نو تجارت آویژه در مرکزی

افتتاح پروژه های آب رسانی و فاضلاب شهری بافق با حضور وزیر نیرو

ارائه تسهیلات ویژه جهت ترخیص خودروهای رسوبی در میناب

استخدام کارشناس مارکتینگ در شرکت پیشگامان معماری آریا در تهران

استخدام 7 عنوان شغلی در شرکت تهران پلیمر یارا در قزوین

استخدام 13 عنوان شغلی در یک شرکت معتبر در زمینه ماشین سازی در اصفهان

آیا ماجرای ذرت های آلوده تکرار می شود؟

بورس حباب ندارد

چرا این همه تخفیف؟!

عدلیه علیه فساد تا پشتوانه برای تولید/ چهره نگاری از اقتصاد ملی

آغاز روند صعودی معاملات در بورس /سوت زنی در بازار سرمایه /دوران اسکناس به پایان رسید

نرم افزار کار یا فروشنده باسابقه درموبایل فروشی

استخدام همکار خانوم شرکت بازرگانی فراسو

استخدام تعدادی کارگر وارد به امور گلخانه

جذب ویزیتور جهت پخش بستنی دایتی

استخدام نیروی فرودگاه

مسئول دفتر تبلیغاتی / منشی

مهرنشینان پردیس همچنان در انتظار ساماندهی فازهای جدید/ شرکت عمران: شهرداری تحویل نمی گیرد؛ شهرداری: پس از تکمیل تحویل می گیریم

مهرنشینان پردیس همچنان در انتظار ساماندهی فازهای جدید/ شرکت عمران: شهرداری تحویل نمی گیرد؛ شهرداری: پس از تکمیل تحویل می گیریم