موضوعات داغ: - انتخابات رياست جمهوري - انتخابات رياست - رياست جمهوري - مشاركت در انتخابات - نظارت بر انتخابات - آمار مشاركت - آنجلينا جولي - شوراي نگهبان - باشگاه استقلال - شوراي هماهنگي - هزينه كاشت ابرو - سفرهاي تابستاني - تبليغات سياسي - لئوناردو بيتنكورت - ناقص - شهردار شهريار - تغيير فصل - شهيد شاملي - بازار مسكن - فوريت هاي پليس 110 - نيشابورك - مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي - واگذاري غيرقانوني

مطالب مرتبط:
فیلم | رهبر معظم انقلاب: اسراییل یک پادگان تروریستی است
رهبر انقلاب: اسراییل یک پادگان تروریستی است/ تلاش مذبوحانه عادی سازی به جایی نمی رسد و نزول رژیم غاصب بی وقفه خواهد بود
رهبر انقلاب: اسراییل یک پادگان تروریستی است
ببینید | رهبر انقلاب: اسراییل نه یک کشور بلکه یک پادگان تروریستی علیه فلسطین و ملت های جهان است
رویترز: رهبر ایران اسراییل را یک پادگان تروریستی نامید
-205 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 18 اردیبهشت 1400 ساعت 02:002021-05-07سياسي

رهبر انقلاب: اسراییل یک پادگان تروریستی است


رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با اشاره به تغییر جدی موازنه قوا به نفع دنیای اسلام و جبهه مقاومت، و در مقابل، - ": حضرت آیت الله خامنه ای ماجرای فلسطین را مهمترین و زنده ترین مسئله مشترک امت اسلامی دانستند و گفتند: سیاست های نظام سرمایه داری ظالم، دست یک ملت را از خانه خود کوتاه کرده و رژیمی تروریست و مردمی بیگانه را در آن نشانده است.

رهبر انقلاب با اشاره به منطق عمیقاً سست تأسیس رژیم صهیونیستی افزودند: اروپایی ها به ادعای خودشان در سال های جنگ جهانی دوم به یهودیان ظلم کرده اند، اما می گویند انتقام یهودیان را باید با آواره کردن یک ملت در غرب آسیا و کشتار های فجیع در آن کشور گرفت و به این شکل، همه ادعا های دروغین شان درباره حقوق بشر و دموکراسی را تخطئه کرده اند.

ایشان با یادآوری این واقعیت که صهیونیست ها از روز اول فلسطین را به پایگاه تروریسم تبدیل کردند ، افزودند: اسراییل نه یک کشور که یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین و دیگر ملت های مسلمان است، بنابراین مبارزه با آن، مبارزه با ظلم و تروریسم و وظیفه ای همگانی است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به حوادث قبل از تأسیس رژیم غاصب یعنی دخالت فعال غرب در منطقه و به قدرت رساندن دولت های مستبد یا دست نشانده ، ضعف و تفرقه در امت اسلامی را زمینه ساز غصب فلسطین دانستند و افزودند: در آن مقطع، هر دو اردوگاه سرمایه داری و کمونیسم با قارون های صهیونیست به هم افزایی رسیدند؛ انگلیس اصل توطئه را طراحی کرد، سرمایه داران صهیونیست اجرای آن را با پول و سلاح برعهده گرفتند و شوروی اولین دولتی بود که با به رسمیت شناختن دولت نامشروع، انبوه یهودیان را به آنجا اعزام کرد.

رهبر انقلاب وضع امروز جهان و موازنه قوا را به نفع دنیای اسلام برشمردند و با اشاره به حوادث سیاسی و اجتماعی در اروپا و آمریکا مانند انتخابات آمریکا و رسوایی مدیران پرمدعای آن و مواجهه ناموفق آمریکا و اروپا با کرونای همه گیر و حواشی شرم آور آن افزودند: این ها نشانه های سیر نزولی و افولیِ اردوگاه غرب است.

ایشان نقطه مقابل این اختلالات غرب را افزایش امیدوارکننده توانایی های ملت های اسلامی دانستند و گفتند: رشد نیرو های مقاومت در حساس ترین مناطق اسلامی و رشد توانایی های دفاعی و هجومی آنان، رشد خودآگاهی و امید در ملت های مسلمان، رشد گرایش به شعار های اسلامی، رشد علمی و استقلال طلبی و خوداتکایی در ملتها، نویدبخش آینده ای بهتر است.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر لزوم هم افزایی کشور های مسلمان حول قضیه فلسطین و سرنوشت قدس شریف، خاطرنشان کردند: این هم افزایی کابوس دشمن صهیونیست و حامیان آمریکایی و اروپایی آن است و طرح ناکام معامله قرن و تلاش برای عادی سازی روابط چند دولت ضعیف عربی با رژیم غاصب، تلاش های مذبوحانه برای فرار از آن کابوس است.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: من قاطعانه می گویم این تلاش ها به جایی نخواهد رسید و حرکت نزولی و رو به زوال رژیم صهیونیستی آغاز شده و وقفه نخواهد داشت.

ایشان، تداوم مقاومت در داخل سرزمین های فلسطین و تقویت خط جهاد و شهادت و حمایت جهانی دولت ها و ملت های مسلمان از مجاهدان فلسطینی را دو عامل مهمِ تعیین کننده آینده خواندند و افزودند: این حرکت سراسری، باطل کننده توطئه دشمنان است و همگان از دولتمردان، روشنفکران، عالمان، احزاب، گروه ها و جوانان باید جایگاه خود را در آن بیابند و نقش ایفا کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای بخش دیگری از سخنانشان را به زبان عربی، خطاب به جوانان عرب اختصاص دادند.

ایشان به همه آزادگان عرب بویژه جوانان، مردم مقاوم فلسطین و قدس، مرابطون در مسجدالاقصی و همچنین شهدای مقاومت بویژه شیخ احمد یاسین، سیدعباس موسوی، فتحی شقاقی، عماد مغنیه، عبدالعزیز رنتیسی، ابومهدی المهندس و چهره برجسته شهیدان مقاومت شهید قاسم سلیمانی سلام و درود فرستادند.

رهبر انقلاب، مجاهدت فلسطینیان و خون پاک شهیدان را عامل برافراشته ماندن پرچم مقاومت و صد ها برابر شدن قدرت درونی جهاد فلسطینی دانستند و گفتند: جوان فلسطینی که یک روز با پرتاب سنگ از خود دفاع می کرد، امروز با پرتاب موشک نقطه زن به دشمن پاسخ می دهد.

ایشان با تأکید بر اینکه 70 سال اشغالگری، نژادپرستی، قتل، غارت، حبس و شکنجه انسان های شریف، نتوانسته اراده فلسطینیان را شکست دهد، گفتند: فلسطین زنده است و به جهاد ادامه می دهد و قدس شریف و همه فلسطین به مردم آن برخواهد گشت.

حضرت آیت الله خامنه ای همه دولت ها و ملت های مسلمان را در قضیه فلسطین دارای مسئولیت دانستند و افزودند: البته محور مجاهدت خود فلسطینی هایی هستند که امروز در درون سرزمین و بیرون آن حدود 14 میلیون نفرند و وحدت و عزم آنان می تواند کار بزرگی را صورت دهد.

رهبر انقلاب اسلامی وحدت را بزرگ ترین سلاح فلسطینی ها برشمردند و با تأکید بر حفظ آن در درون جامعه فلسطینی، خاطرنشان کردند: محور این وحدت باید جهاد داخلی و اعتماد نکردن به دشمنان باشد.

همچنین دشمن اصلی فلسطینیان یعنی آمریکا، انگلیس و صهیونیست های خبیث را نباید تکیه گاه سیاست های فلسطینی قرار داد.

ایشان با تأکید بر راهبرد به هم پیوستگی همه فلسطینیان در غزه، قدس، کرانه باختری، سرزمین های 1948 و اردوگاهها، افزودند: همه فلسطینی ها یک واحد را تشکیل می دهند و باید با دفاع از یکدیگر در هنگام فشار، از ابزار های در اختیار خود استفاده کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای با برشمردن نمونه های امیدبخش از تغییر موازنه قوا به نفع فلسطینی ها و ضعف عمیق و همه جانبه رژیم صهیونیستی گفتند: ارتش صهیونیست که خود را ارتشی که هرگز شکست نمی خورد معرفی می کرد امروز به ارتشی که رنگ پیروزی را نخواهد دید تبدیل شده، در سیاست ناگزیر از چهار انتخابات در دو سال هستند، در امنیت به طور پی در پی دچار شکست می شوند و میل روزافزون یهودیان به مهاجرت معکوس مایه فضاحت آن رژیم پرمدعا شده است.

رهبر انقلاب، تلاش پیگیر رژیم غاصب با کمک آمریکا برای عادی سازی روابط با چند کشور ضعیف و حقیر عربی را نشانه دیگری از ضعف آن رژیم دانستند و گفتند: این روابط کمکی به رژیم صهیونیستی نخواهد کرد، همچنانکه از ده ها سال قبل تاکنون که با مصر رابطه برقرار کرد، بسیار ضعیف تر و آسیب پذیرتر شده است.

ایشان افزودند: البته آن کشور ها نیز از این رابطه بهره ای نخواهند برد چرا که دشمن صهیونی با تصرف در مال یا خاک شان، فساد و ناامنی را در آن ها گسترش خواهد داد.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: علمای مسلمان و مسیحی باید عادی سازی را حرام شرعی اعلام کنند و روشنفکران و آزادگان نتایج این خیانت را که خنجری از پشت به فلسطین است، برای همه تشریح نمایند.

رهبر انقلاب، نقطه مقابل روند نزولی رژیم غاصب را افزایش توانایی های جبهه مقاومت دانستند و گفتند: افزایش قدرت دفاعی و نظامی، خودکفایی در ساخت سلاح های مؤثر، اعتماد به نفس مجاهدان، خودآگاهی روزافزون جوانان، گسترش دایره مقاومت به سراسر کشور فلسطین و بیرون از آن، خیزش اخیر جوانان در دفاع از مسجدالأقصی، و انعکاس توأمانِ مجاهدت و مظلومیت ملت فلسطین در افکار عمومی بسیاری از مناطق جهان، بشارت دهنده آینده درخشان است.

ایشان منطق مبارزه فلسطینی یعنی همه پرسی از همه ساکنان اصلی فلسطین برای تعیین نظام سیاسی کشور را منطقی مترقی و جذاب خواندند و خاطرنشان کردند: بر اساس این منطق که بوسیله جمهوری اسلامی در اسناد سازمان ملل نیز به ثبت رسیده، مبارزان فلسطینی می توانند یک همه پرسی با شرکت همه ساکنان اصلی فلسطین از هر قوم و دین از جمله آوارگان فلسطینی مطرح کنند که نتیجه این همه پرسی نظام سیاسی کشور را معین می کند.

آن نظام سیاسی آوارگان را به داخل برمی گرداند و سرنوشت بیگانگان سُکنی گزیده را تعیین می کند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر دنبال کردن این مطالبه مترقی، غیرقابل خدشه و بر اساس دموکراسی رایج گفتند: مجاهدان فلسطینی، مبارزه مشروع و اخلاقی خود با رژیم غاصب را باید به قدری ادامه دهند که ناچار به قبول این مطالبه شود.


کلید واژه ها: رهبر معظم انقلاب اسلامی - رهبر انقلاب - حضرت آیت الله خامنه ای - انقلاب - صهیونیست - آیت الله خامنه ای - اسلام - رهبر معظم انقلاب - نظام سرمایه داری - یهودیان - ماه مبارک رمضان - تروریست - رژیم صهیونیستی - انقلاب اسلامی - رهبر - جنگ جهانی دوم - روز جهانی قدس - اسلامی - فلسطین - صهیونیست ها - سرمایه داری - جهانی - اشاره - اروپایی ها - امت اسلامی - صهیونیستی - ماه مبارک - جنگ جهانی - رژیم - دموکراسی

آخرین اخبار سرویس:
اطلاعیه شماره 13 ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات

قالیباف: انتخابات بزرگ ترین سرمایه سیاسی و اجتماعی است

مجری 20:30 قبل از پایان رای گیری برنده انتخابات را معرفی کرد

همتی به وزارت کشور رفت

کودکان انتخابات

عراقچی با گروسی دیدار کرد

نحوه شمارش اسامی 4 کاندیدا اعلام شد

آخرین ساعات رای گیری انتخابات 1400

فرآیند اخذ رأی تا ساعت 24 تمدید شد

یک ادعا درباره کارشکنی ها علیه قاضی زاده هاشمی در شعب اخذ رأی

بعد از ساعت 2 هم از رأی دهندگان داخل شعب رأی گیری انجام می شود

عکس | لحظه ای که مسعود پزشکیان رای خود را به صندوق انداخت

یک ادعا درباره کارشکنی علیه قاضی زاده هاشمی

پایان رای گیری در قم

نتایج انتخابات ریاست جمهوری 1400 تا الان/ برنده انتخابات کیست؟

ظاهر های متفاوت در انتخابات ریاست جمهوری

مردم استان زنجان مشارکت بالایی در انتخابات به ثبت رساندند

انتخابات 1400- شهرستان مبارکه

پایان رای گیری انتخابات 1400

درخواست شورای هماهنگی ستاد های مردمی رییسی از شورای نگهبان برای تمدید زمان رای گیری

مهلت انتخابات 1400 در گیلان به پایان رسید

حضور همتی در ستاد انتخابات کشور

نامه منسوب به رییس ستاد رییسی حرف ناصواب است/وزیر کشور گفت تمام شان را می کنند انتخابات را با رعایت مقررات پیش ببرند

سخنگوی شورای نگهبان: انتخابات تا ساعت 24 تمدید شد

انتخابات در شهرستان ری بدون هیچ گونه مشکلی با حضور پرشور مردم برگزار شد

ستاد قاضی زاده هاشمی مدعی وقوع تخلفات در برگزاری انتخابات شد

ساعات پایانی رای گیری - اصفهان

روایت ستاد امیرحسین قاضی زاده از تخلفات عجیب

پایان انتخابات در 986 شعبه چهارمحال و بختیاری

یاد شهیدان در انتخابات 1400

تاکید عضو حقوقدان شورای نگهبان بر اخذ آرای مردم

پایان سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری / شمارش آرا آغاز شد

نحوه شمارش آرای نامزد ها در صورت غلط های املایی اعلام شد

رای گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت

پایان رای گیری انتخابات 1400 در لرستان و آغاز شمارش آراء

تعقیب قضایی 70 نفر در خصوص انتخابات شورا ها در قزوین

پایان رای گیری انتخابات 1400/ فقط افراد حاضر در شعب می توانند رای دهند

نماینده امیرحسین قاضی زاده در وزارت کشور: بیش از 20 شکایت تحویل ستاد انتخابات داده ایم

نظافتچی منزل نیازمندیم

استخدام نیرودر محیط اداری

استخدام سالن کار و پیک موتوری در فست فود

یک آقا علاقه مندبه کار کولرگازی با ماشین نیازمندیم

استخدام منشی خانم مسلط به امور حسابداری

بعد از ساعت 2 هم از رأی دهندگان داخل شعب رأی گیری انجام می شود

فیلم| تأیید صلاحیت ها در سمنان چطور پیش رفت؟

شورای نگهبان: حتی اگر اسم کاندیدا را اشتباه نوشته باشید، رای درست خوانده می شود

درخواست شورای هماهنگی ستادهای مردمی رییسی از حامیان و هواداران

اطلاعیه شماره 30 ستاد انتخابات کشور: تمدید زمان اخذ رای تا ساعت 2 بامداد در برخی از شعب

واکنش نماینده کرج به خرید و فروش رأی در البرز

حضور همتی در ستاد انتخابات کشور

انتخابات 1400 در استان ها / گزارش تصویری

لحظات پایانی اخذ رأی||| زنجان

شورای هماهنگی ستادهای رییسی خطاب به هواداران: پیش از اعلام نتیجه رسمی اعلام پیروزی مردود است

زمان فرایند اخذ رای در چهارمحال و بختیاری به پایان رسید

مردم استان زنجان مشارکت بالایی در انتخابات 28 خرداد به ثبت رسانند

روایت نفس هایی که پای آرمان های انقلاب ایستاده/صندوق سیار رای گیری به پای مادر شهید آمد

واکنش نماینده مردم کرج به خرید و فروش رأی در البرز

توییت عضو شورای نگهبان درباره اخد رای

سلامت انتخابات ششمین دوره شوراهای کرمانشاه مثبت بود

توییت عطاءالله مهاجرانی درباره انتخابات 1400

بهرام بیات آخرین ساعات پایانی اخذ رای در زنجان

نیلچی تشریح کرد: جزییات نحوه خوانش آرای نامزدها

نامه مدیر کل انتخابات شورای نگهبان به دبیر ستاد انتخابات کشور

تکمیل حماسه حضور در استان اصفهان / مردم دیار نصف جهان در انتخابات 28 خرداد گل کاشتند + فیلم

درخواست شورای هماهنگی ستادهای مردمی رییسی از حامیان و هواداران

نماینده مردم بهارستان در مجلس: حضور جدی و هوشمندانه مردم در انتخابات بی نظیر بود

بعد از ساعت 2 بامداد درب شعب اخذ رای بسته می شود/آغاز شمارش آرا

دایرکتر اینستاگرام

منشی و کارگر کافه رستوران

نیازمند پرستار خانم تمام وقت یا پاره وقت

سلامت انتخابات ششمین دوره شوراهای کرمانشاه مثبت ارزیابی می شود

ببینید | شمارش آرا چطور انجام می شود؟

واکنش نماینده مردم کرج به خرید و فروش رأی در البرز

گردهمایی 20هزار نفری مخالفان دولت ارمنستان

پروژه جدید ضدانقلاب پس از شکست پروژه تحریم کلید خورد

انتخابات با امنیت کامل در خراسان رضوی برگزار شد

ساعات پایانی رای گیری انتخابات در تهران

بیش از 708هزار تعرفه رای در کرمانشاه استفاده شده است

یک ادعا درباره کارشکنی ها علیه قاضی زاده هاشمی در شعب اخذ رأی

بیش از 34000 مامور انتظامی برقراری نظم و امنیت انتخابات خراسان رضوی را برعهده دارند

رییس ستاد انتخابات استان: قزوینی ها در انتخابات بیش از 50 درصد مشارکت کردند

تمدید زمان انتخابات تا 2 بامداد

جزییات نحوه خوانش آرای نامزدها

نامه شورای نگهبان به ستاد درباره نحوه شمارش آرا

انتخابات 1400 در امام زاده صالح (ع) 2

ساعات پایانی رای گیری انتخابات 1400

پایان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری ایران در ساحل عاج

نحوه شمارش اسامی 4 کاندیدا اعلام شد

بعد از ساعت 2 بامداد درب شعب اخذ رای بسته می شود

امتناع مجریان انتخابات از ارسال صندوق های سیّار به مراکز درمانی

ضعف اجرایی دولت از مردم دست نمی کشد/ وقتی سایه بی تدبیری رای دهندگان را کلافه کرد

ثبت گزارشات متعدد تخلف در انتخابات شورای شهر و روستای استان مرکزی

نامه شورای نگهبان به وزارت کشور؛ اگر اسم کاندیدا را اشتباه نوشته باشید، رای درست خوانده می شود

تخلف قابل توجهی در انتخابات کردستان گزارش نشده است

اعلام جزییات نحوه خوانش آرای نامزدها

34000 مامور انتظامی برقراری نظم و امنیت انتخابات خراسان رضوی را برعهده دارند

34000 مامور انتظامی برقراری نظم و امنیت انتخابات خراسان رضوی را برعهده دارند

تخلف قابل توجهی در انتخابات کردستان گزارش نشده است

حضور همتی در ستاد انتخابات کشور

همتی به ستاد انتخابات کشور رفت

رهبر انقلاب: اسراییل یک پادگان تروریستی است

رهبر انقلاب: اسراییل یک پادگان تروریستی است