مطالب مرتبط:
عادی سازی رابطه با اسراییل فاجعه آمیزترین اتفاق قرن است
آرمان فلسطین در روزگار معامله قرن و عادی سازی روابط
عادی سازی رابطه با اسراییل فاجعه آمیزترین اتفاق قرن است
اتحادیه اروپا خواستار توقف گسترش شهرک سازی های اسراییل شد
رژیم جعلی اسراییل جایی در آینده منطقه ندارد
-3 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 17 اردیبهشت 1400 ساعت 09:452021-05-07سياسي

چیزی به نام معامله قرن دیگر وجود ندارد/ اسراییل یک زندان بزرگ است


دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه معامله قرن همان تکمیل کننده طرح سازش فلسطین بود گفت: اکنون دیگر چیزی به عنوان معامله قرن وجود ندارد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازو معیشت آغاز شد و به ساختار سیاسی، دولت و نخست وزیر، امتداد یافت.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: از طرف دیگر اگر در گذشته فقط در محافل بسته امنیتی، این گونه صحبت می شد که چه چالش ها و تهدیداتی در سال های آینده فراروی رژیم صهیونیستی است؛ اکنون به قدری این آسیب پذیری ها آشکار شده است که حتی سیاسیون صهیونیست در داخل رژیم صهیونیستی و در بیرون نسبت به بقای این رژیم در سال های آینده دچار تردید شدند و انتقادات جدی به حاکمان این رژیم اشغالگر دارند.

امیرعبداللهیان افزود: چهار انتخابات پارلمانی در کمتر از دو سال گذشته در سرزمین های اشغالی برگزار شده است، اما هیچ یک از نتایج این انتخابات به این منجر نشده است که به شکل ائتلاف بتوانند یک دولت تشکیل دهند.

وی اضافه کرد: به علت شکاف های اجتماعی و سیاسی و بی اعتمادی فزاینده ای که ساکنان سرزمین های اشغالی با حاکمان این رژیم جعلی پیدا کردند به نظر می آید لاپید هم در تشکیل دولت جدید و کابینه، موفق نشود و این بن بست سیاسی نتیجه بن بست های امنیتی، نظامی و اجتماعی این رژیم است.

امیرعبداللهیان گفت: صهیونیست هایی که چمدان ها را بستند و از مناطق دیگر به داخل سرزمین های اشغالی کوچانده شدند، اکنون در حال بستن چمدان های خود برای برگشتن هستند، زیرا احساس می کنند امنیت، همبستگی و وفاق ملی وجود ندارد.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: روابط ایرانی- عربی نه تنها مشکلی ندارد بلکه در بهترین وضعیت خود قرار دارد.

امیرعبداللهیان در ادامه برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود: صهیونیست ها در سال های اخیر با توجه به بحران های چند لایه خود و زمانی که می خواستند آن را پنهان کنند بر موضوعاتی تمرکز کردند از جمله اینکه عادی سازی روابط امارات و بحرین با صهیونیست ها را بسیار بزرگنمایی کردند.

وی ادامه داد: بحرین و امارات در هیچ جای معادله فلسطین و در هیچ زمان، نقشی به نفع فلسطین نداشتند و کنشگری نبودند و قابلیتی برای این کار از خود بروز ندادند.

امیرعبداللهیان با اشاره به این که روابط ایران با بسیاری از کشورهای عربی از جمله سوریه، عراق و لبنان، بسیار خوب است، گفت: این نشان می دهد که روابط ایرانی- عربی نه تنها مشکلی ندارد بلکه در بهترین وضعیت خود قرار دارد.

وی افزود: روابط ایرانی- سعودی به علت رفتار غیرسازنده سعودی ها با مشکلاتی مواجه است اما عربستان سعودی را نمی توان به حساب کل جهان عرب گذاشت.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل اضافه کرد: نتانیاهو تلاش کرد با بزرگنمایی موضوع هسته ای ایران و این که ایران در پی ساخت بمب اتم است؛ ایرادات درون خود را بپوشاند.

امیرعبداللهیان گفت: ترور دانشمند شهید فخری زاده و تعرض به کشتی ایرانی نیز در این راستا بود؛ گرچه آن ها جرأت نکردند به طوری رسمی مسئولیت این ترور و حملات را بر عهده بگیرند.

وی با اشاره به این که شرّ این اتفاقات به آنها بر می گردد، افزود: آن ها از جبهه مقاومت، هشدار جدی با ابعاد گسترده گرفتند اما این فقط در حد هشدار بود و هنوز سیلی و ضربات بعدی از طرف مقاومت در راه خواهد بود.

امیرعبداللهیان تأکید کرد: صهیونیست ها در شرایطی نیستند که بخواهند با کشور بزرگی مانند ایران و متحدان ما چنین معامله و برخوردی را انجام دهند.

وی با اشاره به طرح معامله قرن گفت: این طرح حتی در دوره ترامپ، مرده به دنیا آمد زیرا این اصلاً طرح نبود بلکه بلغمه ای از همه چیز بود.

همه ایده هایی را که برای تثبیت و تقویت رژیم صهیونیستی در دهه های اخیر مطرح شده است در کنار هم قرار داده بودند و اسم آن را معامله قرن گذاشتند.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با اشاره به مشکلات اساسی این طرح گفت: مشکل نخست این بود که آمریکایی ها با طرف های فلسطینی که صاحبان اصلی این سرزمین هستند مذاکره ای نکردند، مشکل دوم این بود که در سراسر این طرح؛ روی کاغذ عباراتی آمده بود که نشان می داد حلّی بین فلسطین و صهیونیست ها در حال اتفاق است اما در واقع، خروجی اصلی طرح؛ تثبیت رژیم صهیونیستی و تضعیف شدید فلسطین و همه عناصر قدرت باقیمانده مناطق فلسطینی و رهبران فلسطین بود.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه هدف بعدی این طرح این بود که مقاومت را کاملاً حذف و خلع سلاح کنند، ادامه داد: در واقع معامله قرن همان تکمیل کننده طرح سازشی بود که در این سال ها به وقوع پیوست اما طرح واقعی نبود و شعارگونه و بالن کاذبی بود که ترامپ و داماد صهیونیست او هوا کرده بودند بنابراین اکنون چیزی به عنوان معامله قرن وجود ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا فلسطین برای ما تا این اندازه مهم و آرمانی است؟ گفت: یکی از گران ترین و اساسی ترین کالاها و ضروریاتی که در زندگی نیاز داریم امنیت است؛ امنیت در گذشته مفهوم ساده ای داشت و از پیچیدگی زیادی برخوردار نبود اما اکنون امنیت مقوله ی در هم تنیده ای است.

امیرعبداللهیان افزود: یکی از علل و منطق این که چرا نسبت به این رفتار صهیونیست ها که در پی گسترش خود از نیل تا فرات و تجزیه کشورهای منطقه و اسلامی هستند، نمی توانیم به این مسأله بی تفاوت باشیم این است که اگر امروز متحدان ما در پشت دیوارهای بتنی چندمتری سرزمین های اشغالی قرار نداشتند، صهیونیست در درون خانه ما حضور داشت.

وی اضافه کرد: بنابراین یکی از اقداماتی که با درایت حضرت امام راحل و تدبیر مقام معظم رهبری" و با اقدام میدانی شجاعانه و مدبرانه سردار سلیمانی عزیز اتفاق افتاد این بود که برای تأمین حداکثری امنیت ملی ایران؛ رژیم صهیونیست و صهیونیست ها را درون زندان خودساخته آنها حبس کرد.

وی ادامه داد: مسجدالاقصی برای ادیان گوناگون به ویژه ما مسلمانان به عنوان قبله نخست مسلمین، قداست دارد زیرا نگاه به آزادی قدس و مسجدالاقصی از نظر مسلمانان یک انگیزه اعتقادی، ارزشی و دینی است.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران و ایرانی ها در طول تاریخ نسبت به مباحث انسانی و ارزش ها همیشه توجه داشتند بنابراین دفاع از مظلومان برای ما موضوع ارزشی و باور انسانی است.

وی ادامه داد: همه این عوامل و ضرورت تأمین حداکثری امنیت ملی دست به دست هم داده است تا امنیت منطقه را امنیت کشورمان ببینیم.

امیرعبداللهیان با اشاره به این که شهید سلیمانی، شخصیت چندبُعدی داشت، گفت: سردار سلیمانی در سطح منطقه، قهرمان مبارزه با تروریسم است و بارها این جمله را از اروپایی ها شنیدم.

وی افزود: نخبگان آنها باور دارند که سردار سلیمانی، قهرمان بین المللی مبارزه با تروریسم بود و از نگاه کشورهای منطقه ما، سردار سلیمانی به درستی قهرمان بزرگ مبارزه با صهیونیست ها و شهید قدس نامیده شد.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: سردار سلیمانی، میدان و دیپلماسی را دو بال پرنده منافع ملی کشور می دانست که با آن ها به طور متوازن پرواز و حداکثر منافع ملی کشور را تأمین کرد.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه اساساً جمهوری اسلامی در بحران های منطقه ای جزو معدود کشورهایی است که از همان ابتدای بحران، تمرکزش بر راه حل سیاسی و تمرکز قوی است، افزود: ایران در موضوع سوریه طرح 4 ماده ای داشت و در بحث یمن هم طرح سیاسی را ارائه کرده است.

وی افزود: صهیونیست ها نشان دادند جز زبان زور و قدرت، زبان دیگری را نمی فهمند؛ مذاکره و سازش با آنها اگر می خواست جواب دهد انور سادات ده ها سال پیش در کمپ دیوید سازش کرد و رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناخت اما نتیجه آن این شد که امروز مردم مصر با همه فراز و نشیب ها، یکی از قوی ترین جمعیت بزرگ افکار عمومی جهان اسلام هستند که در حمایت از فلسطین، عمل می کنند.

امیرعبداللهیان اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران ضمن این که مقاومت و ایستادگی در مقابل جاه طلبی ها و تجاوزات رژیم صهیونیستی را اصل می داند اما در عین حال راه حل دموکراتیکی را به عنوان راه حل سیاسی پیشنهاد کرده و بارها این راه حل در اظهارات مقام معظم رهبری" مورد توجه قرار گرفته است و در سال های اخیر توانستیم آن را به عنوان طرح سیاسی در سازمان ملل ثبت کنیم.

وی ادامه داد: مبنای این طرح، این است که بین ساکنان اصیل فلسطین باید یک رفراندوم برگزار شود زیرا از سال 1948 که رژیم صهیونیستی توسط آمریکا و متحدانش به رسمیت شناخته شد هیچ نظرخواهی از مردم فلسطین درباره وضعیتشان نشد و با گذشت بیش از هفت دهه، هیچ گاه این نظام بین الملل مدعی دموکراتیک بودن و احترام به حقوق بین الملل داشتن؛ این اجازه را به مردم فلسطین نداده است.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران در این طرح می گوید آوارگان باید به موطن اصلی خود برگردند، رفراندوم بین همه فلسطینیان اصیل اعم از مسلمان، یهودی و مسیحی برگزار شود.

در نتیجه این رفراندوم باید یک نظام سیاسی منتخب متشکل از یهودی، مسیحی و مسلمان در فلسطین شکل بگیرد؛ این نظام سیاسی منتخب وظایف مختلفی دارد و یکی از وظایفی که باید انجام دهد این است که منتخبان مردم فلسطین نسبت به وضعیت مهمانان ناخوانده ای که سرزمین آنها را اشغال کردند، تصمیم بگیرند.

امیرعبداللهیان افزود: این طرح با همه ساز و کارهایی که قابلیت اجرایی دارد، ارائه شده است.

وی گفت: باور داریم که صهیونیست ها موجودات و غده سرطانی در منطقه و دنیای امروز ما هستند که یهودی ها را هم به گروگان و اسارت خود گرفتند و یکی از چالش های اجتماعی امروز داخل سرزمین های اشغالی، درگیری میان بخشی از یهودیان و صهیونیست ها در عرصه های مختلف است.

امیرعبداللهیان افزود: در عربستان سعودی پس از روی کار آمدن آل سلمان، درگیری میان خاندان ملک سلمان و آل سعود رخ داد و تصفیه های عجیب و بزرگی میان آنها انجام شد.

وی ادامه داد: محمد بن سلمان هم که ولیعهد جوان عربستان است تلاش کرد با طرح برخی از اصلاحات بتواند فضای جدیدی را ایجاد کند.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل اضافه کرد: سعودی ها از موضع متکبرانه و مغرورانه با مسائل منطقه برخورد و تصور می کردند در مدت سه هفته، حوثی ها را نابود می کنند و سراسر یمن را به اشغال خود در می آورند و می خواستند با آنها مانند یکی از استان های عربستان سعودی رفتار کنند.

امیرعبداللهیان گفت: اما طولانی شدن جنگ یمن و مقاومت مردم این کشور و برخورد معقول و مقتدرانه انصارالله و متحدانش در یمن، معادله را عوض کرد و قدرت مردمی یمن، امنیت سعودی را با چالش مواجه کرده است.

مشاور رییس مجلس در امور بین الملل با اشاره به اینکه سعودی ها تلاش کردند برای ایران مزاحمت ها و مشکلات زیادی را ایجاد کنند، افزود: هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد که عربستان سعودی در دوره ترامپ، خودش را برای ورود ترامپ به یک جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران آماده کرده بود و از هیچ کوششی برای این منظور دریغ نکرد.

امیرعبداللهیان ادامه داد: حتی زمانی که برجام می خواست در آن مقطع به نتیجه برسد ”سعود الفیصل“ به محل مذاکرات رفت و با کری دیدار کرد و پس از این ملاقات، آمریکایی ها درخواست تأخیر در مذاکرات را کردند.

وی اضافه کرد: به آمریکایی ها تعهد و امتیازات زیادی دادند تا مبادا آمریکایی ها به ایران امتیاز بدهند و این رفتار غیرسازنده عربستان سعودی را هیچ گاه فراموش نمی کنیم.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: عربستان سعودی تاکنون نسبت به 460 زائر و شهید ما در حادثه منا مسئولانه عمل نکرده و نسبت به دیه آنها و واکاوی این موضوع به مسئولیت خود عمل نکرده است.

امیرعبداللهیان افزود: رفتار غیرسازنده عربستان در عراق و در قبال سوریه و در منطقه برای همه روشن است اما اخیراً شاهد اظهارات مثبتی از آقای محمد بن سلمان بودیم؛ با برخی از اخباری که وجود دارد به نظر می آید سعودی ها تا اندازه ای بر سر عقل آمدند و می خواهند رویکردشان را از مسیر غیرسازنده به مسیر مثبت تغییر دهند.

وی اضافه کرد: پیام هایی که از طریق عراق و برخی دیگر از دوستان ما می دهند مثبت است و این را به فال نیک می گیریم.

مشاور رییس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه سعودی ها می توانند با رفتار سازنده خود به ثبات و امنیت منطقه کمک کنند، افزود: نقش جمهوری اسلامی ایران و سعودی می تواند برای آینده منطقه، نقش مؤثری باشد؛ در عین حال فکر می کنیم اگر این پیام آقای محمد بن سلمان به همراه رفتار سازنده و اعمال سیاست های سازنده منطقه ای باشد می توان از آن استقبال کرد.

امیرعبداللهیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه این روزها بحث های زیادی درباره دیپلماسی و میدان می شود، گفت: به عنوان کسی که حدود دو دهه در وزارت خارجه فرصت همکاری دور و نزدیک با سردار سلیمانی عزیز را داشتم به جرأت می توانم بگویم که اول سردار سلیمانی هیچ گاه از جیب مردم هزینه نمی کرد و دوم سردار سلیمانی، میدان و دیپلماسی را دو بال پرنده منافع ملی کشور می دانست که با آن ها به طور متوازن پرواز و حداکثر منافع ملی کشور را تأمین کرد.

وی افزود: در بسیاری از جاها معادله برعکس بود؛ اگر ما در میز مذاکره می توانستیم حرف بزنیم و اگر ما را به عنوان دیپلمات در جهان تحویل می گیرند به علت عقبه و داشته هایمان است.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل اضافه کرد: این داشته ها در سطوح و حوزه های گوناگون است که یک سطح آن، علم و فناوری و دانش هسته ای است و سطح دیگر آن توان بالای دفاعی جمهوری اسلامی ایران است.

امیرعبداللهیان گفت: مردم ما نباید فراموش کنند آمریکایی ها زمانی به عراق صدام حمله کردند که همه دندان ها و ناخن های صدام را کشیده بودند.

وی ادامه داد: حکومت بعث عراق حتی یک راکت با برد 10 کیلومتر هم در اختیار نداشت و هر چه بود به اسم بازرسان سازمان ملل و آژانس انرژی اتمی نابود کرده بودند؛ آمریکایی ها مطمئن بودند که آنها هیچ چیز ندارند و سپس وارد شدند.

امیرعبداللهیان افزود: آمریکایی ها زمانی وارد افغانستان شدند که نیروهای مقاوم در کوه و کمر داشت اما توان دفاعی ایستادگی در مقابل آمریکا را نداشت.

مشاور رییس مجلس در امور بین الملل ادامه داد: ظرفیت منطقه ای ما از دیگر عوامل است؛ در منطقه نفوذ عمیق داریم و این به علل تاریخی، جغرافیایی، فرهنگی و گفتمان انقلاب اسلامی و دیگر علل است.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی، پشتوانه و عقبه عملیاتی دارد، افزود: در موضوع حمایت از فلسطین، جمهوری اسلامی ایران می گوید با قدرت از مقاومت دفاع می کنیم و این دفاع را در عرصه های مختلف نشان می دهد لذا میدان دست ما دیپلمات ها را در میز مذاکره به شدت باز کرده است.

وی اضافه کرد: البته در جاهایی هم ممکن است میدان به ظرفیت دیپلماسی نیاز داشته باشد و همیشه تعامل مستقیم در این رابطه وجود داشته است.

امیرعبداللهیان با اشاره به جلسات سردار سلیمانی و آقای ظریف گفت: این جلسات، خودش به علت ارتباط مستقیم میدان و دیپلماسی بود؛ سردار سلیمانی از دو بال میدان و دیپلماسی به خوبی استفاده می کرد و برای ما هم ظرفیت بسیار بزرگی را فراهم کرد؛ یکی از ویژگی های برجسته سردار سلیمانی نگاه به افق های دور و آینده بود.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل افزود: ایشان برای چند دهه نفوذ انقلاب اسلامی را در منطقه نهادینه و امنیت ملی ما را تضمین و ساز و کاری را در مجموعه زیر نظر خود تقویت و تثبیت کرد که آثار و برکاتش را در حوزه تأمین حداکثری امنیت ملی ایران و منطقه و اهداف جمهوری اسلامی ایران برای حداقل دو تا سه دهه آینده می بینید و حلاوت آن را می چشید.


کلید واژه ها: معامله قرن - رژیم صهیونیستی - صهیونیست - رییس مجلس شورای اسلامی - صهیونیستی - معامله - رییس مجلس - بین الملل - انتخابات پارلمانی - مجلس شورای اسلامی - رژیم - سرزمین های اشغالی - امیرعبداللهیان - دیگر - شورای اسلامی - آینده - گذشته - آسیب پذیری - ویژه - رییس - انتخابات - انتقادات - مجلس - پارلمانی - اسراییل - اشغالگر - برگزار - سرزمین - اسلامی - فلسطین

آخرین اخبار سرویس:
نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در قم، مشهد و مازندران اعلام شد

اعلام لیست منتخبین شورای شهر تهران

تقدیر قالیباف از ایرانیان خارج کشور برای شرکت در انتخابات

هشدار اصلاح طلب معروف به رییسی درباره حضور تیم احمدی نژاد در اطرافش /پیام آرای باطله برای شورای نگهبان چه بود؟

نتایج شمارش آراء در انتخابات شورای شهر تهران اعلام شد

دیدار ظریف و رییس جمهور منتخب

برنامه مجلس برای کاهش تعطیلات تابستانی مجلس

پبام تبریک رییس جمهور صربستان به آیت الله رییسی

نتایج نهایی انتخابات شورای شهر غرب استان تهران

فرماندار: اعلام نتایج انتخابات شورای شهر اهواز تا پایان وقت امروز

نظر قاضی زاده هاشمی درباره مناظره اول

چهار گزینه اصلی شهرداری تهران

برگزاری اولین نشست خبری رییس جمهور منتخب

استخدام طراح سایت مسلط به وردپرس

استخدام مشاور مبتدی و حرفه ای منطقه یک

نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخابیه مشخص شد

اعلام نتایج آرای شورای شهر تهران

جشن میلاد امام رضا (ع) با حضور خانواده زندانیان در قم

تئوری دلسردکردن مردم از نظام شکست خورد

آرای 66.7 درصدی دکتر رییسی در آذربایجان شرقی

اعلام نتایج انتخابات شورای شهر تهران

اعلام نتایج انتخابات شورای شهر تهران

دولت انگلیس و استرالیا نمی توانند از حقوق بشر حرف بزنند

فیلم | ایران قوی را با هم می سازیم

آژانس: درباره نیروگاه بوشهر با ایران در تماس هستیم

ساخت فاز دوم باغ موزه دفاع مقدس خراسان شمالی آغاز می شود

وزیر کشور به مجلس می رود

قرار بود مجازات تعزیری فرزندکشی تشدید شود نه مبهم شود!

پیام تبریک مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در آستانه میلاد سلطان خراسان، حضرت ثامن الائمه(ع)

نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخابیه مشخص شد

پیام تبریک رییس جمهور قرقیزستان به آیت الله رییسی

اعلام نتیجه انتخابات خبرگان در قم، مشهد و مازندران

اعلام نتایج شورای شهر تهران (فیلم)

نتیجه انتخابات مجلس خبرگان در سه حوزه انتخابیه مشهد، قم و مازندران

واکنش آژانس انرژی اتمی به خاموش شدن نیروگاه اتمی بوشهر

اعتراض به نتایج انتخابات/ در یاسوج چه خبر است؟

تقدیر قالیباف از شرکت ایرانیان خارج از کشور در انتخابات

انهدام 3 تیم تروریستی ضد انقلاب در ایام انتخابات

برگزاری کلاس های تابستانی مؤسسه قرآنی دویره از فردا

تبریک جباراف به رییسی؛ ابراز امیدواری قرقیزستان به توسعه روابط با ایران

مقایسه آرای منتخبان دوره ششم و پنجم شورای شهر تهران

ماجرای 9هزار رأی گمشده در کرج چیست؟

مخالفت کمیسیون بهداشت با طرح تامین و تضمین امنیت و کرامت زن ایرانی

صدور 4 حکم اعدام برای قاضی شرعی داعش در عراق

نتایج قطعی رای گیری شیراز اعلام شد

مطالبه گری از مسئولان در دستور کار دولت جدید قرار گیرد

نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در مشهد، قم و مازندران

مهمترین اظهارات ابراهیم رییسی رییس جمهور منتخب ایران در اولین نشست خبری خود

طلوع شمس الشموس امام علی بن موسی الرضا (ع)

تولد دوقلو های مجید صالحی + عکس

پیام تبریک رییس جمهور ترکمنستان به آیت الله رییسی

جرییات جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس/روند امور نشان می دهد سایر کشورها نیاز واکسن کشور را تأمین نخواهند کرد

قرار بود مجازات تعزیری فرزندکشی تشدید شود نه مبهم شود!

آژانس انرژی اتمی: درباره وضعیت نیروگاه بوشهر با ایران در تماس هستیم

اعلام نتایج سه حوزه انتخابات میاندوره ای خبرگان

بیانیه آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره خاموشی موقت نیروگاه بوشهر

نقاره زنی حرم مطهر رضوی در آستانه میلاد باسعادت امام رضا(ع)

استخدام ناخنکار و دستیار ناخن

استخدام نیرو پخش بدلیجات

برنامه نویس php / mysql - دورکاری

کارگر ساده با بیمه و مزایا و حقوق قانون کار

استخدام کارمند اداری با تجربه در یک مجموعه معتبر در تهران

نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخابیه مشهد، قم و مازندران

فاز دوم باغ موزه دفاع مقدس بجنورد دهه فجر افتتاح می شود

واکنش محمد مهاجری به سخنان برجامی رییسی

دولت های انگلیس و استرالیا نمی ‎توانند از حقوق بشر حرف بزنند

هدف مامون از راه اندازی مناظره ها چه بود؟/آیا به هدفش رسید؟

ببینید: وعده های انتخاباتی سید ابراهیم رییسی

چین: اهمیت زیادی برای توسعه روابط دو جانبه با ایران قائلیم

اولیانوف: طرفین از وقفه مذاکرات وین استفاده کنند

اهمیت زیادی برای توسعه رابطه با ایران قائل هستیم

مناظره اول میزان مشارکت را به 49 درصد رساند

نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخابیه مشهد، قم و مازندران

محتوای نامه امام رضا(ع) به حضرت عبدالعظیم(س) چه بود؟

تبریک جباروف به رییسی؛ ابراز امیدواری قرقیزستان به توسعه روابط با ایران

ماجرای 9هزار رأی گمشده در انتخابات کرج

استاندار تهران: بازگشایی مدارس منوط به کار کارشناسی است

سیلی انتخاباتی به صورت ماکرون/مشارکت اندک برای رییس جمهور گران تمام شد

کاتو: ژاپن خواهان گسترش روابط دوجانبه با ایران است

تقدیر قالیباف از ایرانیان خارج از کشور برای شرکت در انتخابات

معاون استاندار تهران: شوراها تا 3 ماه شهردار انتخاب کنند

جشن میلاد امام رضا (ع) در خرم آباد برگزار می شود

تبریک دختر امام خمینی(ره) به رییسی

تقدیر قالیباف از شرکت ایرانیان خارج از کشور در انتخابات

انتخابات در اشتهارد با کمبود تعرفه مواجه نشد

فاز دوم باغ موزه دفاع مقدس بجنورد دهه فجر افتتاح می شود

انهدام سه تیم تروریستی توسط سپاه پاسداران در ایام انتخابات

سید محمود دعایی چه هدیه ای به رییسی داد؟ / سلیمی نمین: بخشی از آرای باطله رای هواداران جلیلی بود! / ادعای جنجالی احمدی نژاد علیه مدیر اسبق صداوسیما و پاسخ ضرغامی

وجود پیوند ناگسستنی بین اصحاب رسانه با دستگاه قضا

سلام بر امام رئوف

شهر مقدس قم شادمان از میلاد خورشید هشتم امامت و ولایت

شناسایی و انهدام سه گروه تروریستی در ایام انتخابات

امیرعبداللهیان: دولت انگلیس و استرالیا نمی توانند از حقوق بشر حرف بزنند

پیام تبریک رییس جمهور ترکمنستان به آیت الله رییسی

امیرعبداللهیان:انگلیس،استرالیا و نیوزیلند پاسخگوی کوتاهی درتامین امنیت رای دهندگان ایرانی باشند

مردم جاجرم از خادمان رضوی میزبانی کردند

چرا ابراهیم رییسی علیه برجام حرف زد؟

«تبرک»، اقتصاددانی با ریشه ایرانی

ظریف در دیدار با رییسی گزارشی از آخرین تحولات سیاست خارجی را ارائه کرد

ارائه گزارش از آخرین تحولات سیاست خارجی ایران از سوی ظریف

چیزی به نام معامله قرن دیگر وجود ندارد/ اسراییل یک زندان بزرگ است

چیزی به نام معامله قرن دیگر وجود ندارد/ اسراییل یک زندان بزرگ است