مطالب مرتبط:
ارائه 100 مقاله و چاپ 17 کتاب در جشنواره فرهیختگان
امام جمعه بوکان: انتخابات آزاد از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است
منطقه آزاد تجاری اردبیل به تصویب نهایی رسید
پیشرفت و توسعه مناطق آزاد کشور با اصلاح ساختار سازمانی
پیشرفت و توسعه مناطق آزاد کشور با اصلاح ساختار سازمانی
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 16 اردیبهشت 1400 ساعت 12:002021-05-06دانش

شاخص هایی که دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد را سرآمد جشنواره فرهیختگان کرد؟


رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، شاخص های پژوهشی اثرگذار و مسئله محور، فعالیت مراکز رشد و سراهای نوآوری و محصولات فناورانه را ازجمله دلایل موفقیت و برتری این دانشگاه در هشتمین جشنواره فرهیختگان قلمداد کرد.

- "استخراج 537 زمینه پژوهشی و 15 هزار عنوان پایان نامه رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، شاخص های پژوهشی اثرگذار و مسئله محور، فعالیت مراکز رشد و سراهای نوآوری و محصولات فناورانه را ازجمله دلایل موفقیت و برتری این دانشگاه در هشتمین جشنواره فرهیختگان قلمداد کرد.

گروه استان های خبرگزاری آنا"؛ جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1400 به ایستگاه هشتم خود رسید و از آنجایی که حوزه علمی، پژوهشی و فناوری برای این دانشگاه از اهمیتی خاص و ویژه برخوردار بوده و تاکنون هفت دوره از این جشنواره به مناسبت هفته پژوهش و فناوری برگزار شده است، برگزاری هشتمین دوره به دلیل شرایط کرونایی کشور به تعویق افتاد و تصمیم گرفته شد هفتم اردیبهشت جاری به صورت مجازی و حضوری محدود از برگزیدگان برگزار شود تا تداخلی با دوره نهم هم نداشته باشد.

جشنواره هشتم اما تفاوت هایی با دوره های قبل داشت و با افزایش دوبرابری مجموع جوایز نقدی به منظور افزایش انگیزه برای تلاش و فعالیت های پژوهشی و فناورانه اعضای هیئت علمی دانشگاه همراه بود و شورای سیاستگذاری جشنواره با افزایش جایزه نقدی پژوهشگران برتر به میزان 250 درصد و فناور برتر به میزان 300 درصد موافقت کرد تا جایی که جوایز پژوهشگران برتر از 10 میلیون تومان در سال گذشته به 25 میلیون تومان و فناور برتر از 5 میلیون به 15 میلیون تومان افزایش پیدا کرد و جوایز نقدی سایر برگزیدگان نیز رشد خوبی داشت.

از دیگر تفاوت های این جشنواره با دوره های قبل اضافه شدن هیئت های اندیشه ورز استانی و مجلات به برگزیدگان دوره هشتم جشنواره به پیشنهاد معاونت موضوعی علوم انسانی و هنر و دیگری تجلیل از آزمایشگاه هایی که استاندارد ISO 17025 را دریافت کرده بودند، بود.

در هشتمین جشنواره فرهیختگان 22 استان و 39 واحد دانشگاهی (استان های تهران، اصفهان و آذربایجان شرقی با بیشترین برگزیده) حضور پیدا کردند که پراکندگی خوبی بین برگزیدگان صورت گرفت و 720 اثر به جشنواره ارسال شد؛ البته با حوزه های بررسی شده توسط سازمان مرکزی مانند مراکز تحقیقاتی، مراکز رشد، سراهای نوآوری، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، مدارس سما و .

مجموع آثار و زیرساخت ها به حدود یک هزار و 900 رسید و از هفت پژوهشگر برتر و یک فناور برتر دعوت شد تا به نمایندگی از طرف دیگر برگزیدگان در مراسم اختتامیه و تجلیل حضور پیدا کنند.

کمیته داوران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب بیش از 30 نفر از اعضای هیئت علمی و همکاری معاونت های مربوط، مرحله نهایی بررسی منتخبان استان های دانشگاه در هشتمین جشنواره فرهیختگان را انجام دادند و افراد برتر در حوزه های مختلف (71 برگزیده در 27 محور پژوهشی و 9 تقدیری) انتخاب شدند.

تحقیقات اعضای هیئت علمی اعم از طرح های پژوهشی، پایان نامه ها و رساله ها -که به فناوری خاص رسیده است-، کتاب، اختراع، اکتشاف، نوآوری، عضویت در مجلات علمی، عضویت در هیئت تحریریه نشریات علمی، میزان ارجاعات به مقالات فرد و .

از شاخص های انتخاب برگزیدگان این جشنواره بود که در حوزه پژوهشگر برتر مورد بررسی قرار گرفت.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در جشنواره هشتم چگونه برتر شد؟ در حوزه زیرساخت ها، مراکز تحقیقاتی، آیین نامه ارزیابی و رتبه بندی مراکز و در حوزه مراکز رشد، آیین نامه ارزیابی و رتبه بندی و در حوزه سرای نوآوری، زیرساخت توسعه فناوری در سرای نوآوری، شرکت های مستقر در سرا، فضای اختصاصی، میزان تعامل سرای نوآوری با مؤسسات خدمات توسعه فناوری، تعداد نمایشگاه های برگزار شده، تعداد افراد درگیر و تعداد سمینارها مدنظر قرار گرفت.

در جشنواره هشتم فرهیختگان و در بخش واحدهای دانشگاهی برتر با محور واحد ویژه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد رتبه برتر را کسب کرد.

خبرنگار خبرگزاری آنا به همین مناسبت با امیررضا نقش درباره موفقیت ها و دستاوردهای اخیر این دانشگاه در حوزه علمی، پژوهشی و فناوری به گفت وگو نشسته است.

گپ و گفت آنا با نقش در پی می آید: آنا: دلایل انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و جنابعالی به عنوان رییس دانشگاه در جشنواره هشتم فرهیختگان براساس چه شاخص ها و مؤلفه هایی بود؟ نقش: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد یکی از موفق ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه پژوهش و فناوری است.

این دانشگاه توانسته با استفاده از اعضای هیئت علمی عمدتاً جوان، خلّاق و دانشجویان مستعد در سال های اخیر موفقیت های ملی و بین المللی زیادی را کسب کند.

به عنوان مثال می توان انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد را به عنوان واحد برتر پژوهشی در پنج سال متوالی در جشنواره سراسری فرهیختگان و کسب رتبه های برتر در رتبه بندی های بین المللی نام برد.

از جمله شاخص های اصلی که موجب انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به عنوان واحد برتر شد، شاخص های پژوهشی مانند پژوهش های کیفی، اثرگذار و مسئله محور، شاخص های فناوری از جمله مراکز رشد، سراهای نوآوری، محصولات فناورانه، تبدیل علم به ثروت از طریق به کارگیری فناوری های جدید و شاخص ارتباط مؤثر با صنعت و جامعه بوده است.

آنا: چه شاخص هایی موجب موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در عرصه پژوهش و انتخاب به عنوان واحد ویژه برتر شد؟ نقش: شاخص هایی که موجب انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به عنوان واحد برتر ویژه در هشتمین جشنواره فرهیختگان شد، ارتباط صنعت با دانشگاه و عقد قراردادهای متعدد در قالب طرح های پژوهشی برون دانشگاهی، تفاهم نامه متعدد با صنایع، سازمان ها و دستگاه های اجرایی شهرستان نجف آباد، استان اصفهان و کشور، 12 مرکز تحقیقاتی فعال در زمینه تولید علم و عقد قرارداد طرح های پژوهشی برون دانشگاهی و تحقق درآمدهای غیرشهریه ای، آزمایشگاه ها و کارگاه های متعدد و به روز در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، هنر، معماری و شهرسازی و علوم پزشکی هستند.

ارائه خدمات به دانشجویان و صنعت و جامعه، 5 کتابخانه مجهز و به روز در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پزشکی، برگزاری همایش های ملی و بین المللی متعدد در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، مقالات متعدد منتشر شده توسط این دانشگاه در مجلات بین المللی،SI(WOS) Scopus.

JCR با تعداد ارجاعات بالا، چاپ کتب متعدد تصنیفی، تألیفی و ترجمه ای متعدد توسط انتشارات واحد نجف آباد و ثبت اختراعات و پتنت های متعدد ملی و بین المللی معتبر توسط دانشجویان و اعضای هیئت علمی از دیگر شاخص هایی است که موجب انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به عنوان واحد برتر ویژه در هشتمین جشنواره فرهیختگان شد.

آنا: درباره تازه ترین فعالیت های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد که موجب انتخاب برتر شد، توضیح دهید.

نقش: تازه ترین فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، انتشار مقالات متعدد در مجلات معتبر داخلی و خارجی با تعداد ارجاعات بالا، ثبت اختراعات معتبر ملی و بین المللی توسط استادان و دانشجویان دانشگاه، ارتباطات مؤثر و تنگاتنگ با صنایع و تعریف طرح های پژوهشی برون دانشگاهی متعدد در راستای رفع مشکلات صنایع و دستگاه های اجرایی، حمایت از ایده های نو در قالب هسته ها و واحدهای فناور در مرکز رشد ساخت تجهیزات پزشکی و سرای نوآوری صنعت ساخت طلا و جواهرات دانشگاه، 12 مرکز تحقیقاتی فعال در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پزشکی، تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی به روز و پیشرفته، کیفی سازی تولیدات علمی و تبدیل علم به ثروت در راستای تحقق درآمدهای غیرشهریه ای را شامل می شود.

قرارگیری هفت عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در لیست دانشمندان دو درصد برتر جهان، پیشرو در رتبه بندی های جهانی از جمله نظام های رتبه بندی یومولتی رنک، وبومتریک، سایماگو و تایمز، سوق دادن پژوهش های تحصیلات تکمیلی در راستای رفع مشکلات صنعت و جامعه، حمایت از دانشجویان نخبه و بااستعداد به منظور شرکت در مسابقات ملی و بین المللی، انتشار چهار مجله علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و دو مجله علمی پژوهشی وزارتینی، چاپ کتب (تصنیف تألیف و ترجمه) حائز رتبه در جشنواره های مختلف توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه و الکترونیکی کردن اکثر فرآیندهای پژوهشی از دیگر تازه های پژوهشی واحد نجف آباد است.

آنا: موانع پیش روی پژوهشگران در کشورمان را چگونه ارزیابی می کنید؟ نقش: مهم ترین چالش حوزه پژوهش و فناوری نظام مندکردن پژوهش در دانشگاه ها و هدایت مسیر پژوهش به سمت رفع مشکلات جامعه بوده و اکنون استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی بسیار زیادی در سراسر کشور مشغول امر پژوهش هستند و با توجه به آمار موجود و گزارش 2020 شاخص جهانی نوآوری، کشور ایران دارای رتبه 9 مناطق (خوشه های) برتر علم و فناوری در کشورهای با درآمد متوسط (در حال توسعه نوظهور) و جزء چهار کشور نخست در زمینه تولید علم نانو است.

جایگاه جهانی ایران در حوزه پژوهش و فناوری با وجود آمار موجود در زمینه تولید علم درصد کمی از این پژوهش ها در کشور منجر به رفع مشکلات جامعه می شود و آمار موجود نشان دهنده ایجاد مسیر و نظامی مشخص به منظور هدایت پژوهش های دانشگاهی در راستای رفع نیازهای جامعه بوده که این موضوع با مطرح شدن نظام پایش آزاد پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی کلید خورده است.

سهم ناچیز پژوهش از بودجه سالانه کشور، سهم ناچیز بخش خصوصی در تأمین هزینه های تحقیقاتی و پژوهشی، ناقص بودن قوانین موجود کشور در زمینه پژوهش و فناوری و نیاز به بازبینی و وضع قوانین جدید از دیگر چالش های موجود بوده که با تحریم های ظالمانه اعمال شده صورت گرفته است.

آنا: جایگاه بین المللی و جهانی ایران در حوزه پژوهش و فناوری را چگونه ارزیابی می کنید؟ نقش: سال های اخیر با حمایت ها و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاهی که بار سنگین آموزش و پژوهش کشور را در کنار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برعهده دارد و مسئله محورشدن پژوهش در کشور، روند پژوهش ارتقا یافته و به سمت کیفی شدن حرکت کرده است.

نظام پایش حرکت بزرگی بود که در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفت و آن را به دانشگاهی پیشرو در عرصه پژوهش های کاربردی با رویکرد رفع مشکلات صنعت و جامعه تبدیل کرد.

در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با ورود به نظام موضوعات و چالش های صنعت ذوب آهن اصفهان، استخراج 537 زمینه پژوهشی و متعاقب آن حدود 15 هزار عنوان پایان نامه تحصیلات تکمیلی و ورود به نظام موضوعات ماشین آلات کشاورزی سهم بسیار بسزایی در این باره داشته است.

اکنون کشور ما به لحاظ شاخص های پژوهش و فناوری در منطقه رتبه مناسبی دارد و در دنیا به لحاظ تولید علم جزء کشورهای مطرح است، هرچند که در زمینه خلق ثروت از علم و تجاری سازی محصولات فناورانه نقاط ضعف زیادی وجود دارد که امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته این شاخص ها نیز ارتقا یابند.

آنا: توصیه شما برای موفقیت جوانان، دانشجویان و پژوهشگران و دیگر واحدهای دانشگاهی در عرصه پژوهش چیست؟ نقش: با توجه به جوان بودن هرم سنی کشور و ظرفیت بالای نیروی انسانی موجود در دانشگاه ها به خصوص مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی توصیه بنده به جوانان، دانشجویان و پژوهشگران این است که با غنیمت شمردن فرصت جوانی، انگیزه و نشاط این دوران علاوه بر تحصیل دانشگاهی، خود را به آموزش های مهارتی مجهز کنند.

جوانان باید با تیزبینی چالش های موجود در کشور را کشف کرده و با استفاده از روش های خلّاقانه و ابتکاری راه های برون رفت از این مشکلات را در سیستم مدیریتی آینده به کار گیرند.

از سوی دیگر جامعه امروز بیشتر از اینکه به یک فارغ التحصیل استخدام شونده نیاز داشته باشد به یک فارغ التحصیل کارآفرین استخدام کننده نیاز دارد تا بتواند علاوه بر کمک به رفع مشکلات صنعت و جامعه ازجمله تولید و اشتغال، کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت مطابق اسناد بالادستی یاری دهد.

انتهای پیام/4078/4062/
کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه - دانشگاه آزاد - رییس دانشگاه آزاد اسلامی - فرهیختگان - جشنواره - رییس دانشگاه آزاد - محصولات فناورانه - جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد - پژوهش - پژوهشی - اسلامی - رییس دانشگاه - نجف آباد - هفته پژوهش و فناوری - مراکز رشد - آزاد - فناورانه - محصولات - پژوهش و فناوری - شاخص - موفقیت - برگزار - فعالیت - نوآوری - آباد - فناوری - مراکز - برتری - هفته پژوهش

آخرین اخبار سرویس:
فارغ التحصیلی نخستین دانشجویان بین الملل حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

سرپرست دانشگاه آزاد بین المللی خرمشهر-خلیج فارس منصوب شد

ضرب الاجل 48 ساعته استاندار خراسان شمالی برای تخصیص زمین خوابگاه دانشگاه فرهنگیان

مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برتر شناخته شد

سامانه رسیدگی به شکایات دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شد

کاشت 30 نهال امید در 30 سالگی محک

بهاروند: مهم ترین وظیفه حضور گسترده در انتخابات و انتخاب اصلح است

کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران برگزار می شود

افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه شهید بهشتی با حضور معاون رییس جمهور

ضرب العجل 48 ساعته استاندار خراسان شمالی برای تخصیص زمین خوابگاه دانشگاه فرهنگیان

برگزاری کارگاه آشنایی با کوادکوپتر 

وبینار «بایومکانیک و معرفی آزمایشگاه های مرتبط در دانشکده» برگزار می شود

استخدام محقق و پژوهشگر در پژوهشگاه فن آوری های نوین علوم زیستی ابن سینا

حمایت ویژه از استارتاپ های فناوری محور و دیجیتالی / سرمایه گذاری های خطرپذیر افزایش می یابد

مدل سازی انتقال آلودگی در آب های زیرزمینی

تسریع در تحقق رسالت جدید دانشگاه با فعالیت مراکز تحقیقاتی

جزییات نحوه برگزاری مصاحبه دوره دکتری 1400 دانشگاه آزاد

میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی جهرم از کنکوری های 1400

رییس پژوهشکده باستان شناسی تغییر کرد

استخدام کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک در شرکت پژواک رایان در تهران

برترین دانشگاه های ایران در 32 رشته علمی معرفی شدند

برترین دانشگاه های ایران معرفی شدند

سامانه رسیدگی به شکایات دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شد

نیاز به خون و فرآورده های خونی همیشگی است

دیدار رامین رضاییان با اسطوره فوتبال برزیل+عکس

دفترچه آزمون استخدامی اصلاح شد

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی داور مجله بین المللی شد

دانشگاه های ویژه بانوان بستری برای تحقق عدالت آموزشی هستند

استخدام کارشناس حسابداری در شرکت پرتو نار در تهران

کشف بزرگ ترین ساختار کهکشانی در چرخش

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خرمشهر - خلیج فارس منصوب شد

کاشت 30 نهال امید در 30 سالگی محک

آموزش ترکیبی در دانشگاه فنی و حرفه ای در مهر 1400

30 دانشجوی دانشگاه اراک در مسابقات قرآن و عترت ثبت نام کردند

دفترچه آزمون استخدام اصلاح شد

استخدام حسابدار صنعتی در شرکت ژرفا نور پویا در تهران

نشست خبری عبدالناصر همتی

آغاز شمارش معکوس برای برگزاری مصاحبه های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

تولید آتش از چوب خیس با محصولی فناورانه

قلم رسانای حاوی نانوذرات ساخته شد

محققان ایرانی موفق به کنترل اثر کشش کولونی در مدار های نانوالکترونیک شدند

ثبت روز ملی بزرگداشت بیهقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی 

35 سال تلاش و سازندگی | فتح قله های علم و فناوری چگونه ممکن شد؟

استرس و روش های مدیریت آن در 322 صفحه

آموزش ترکیبی در دانشگاه فنی و حرفه ای در مهر 1400

فرخوان تبادل دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران با یکی از دانشگاه های اسپانیا منتشر شد

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

چقدر از حیات را فیزیک می تواند توضیح دهد؟

استخدام حسابدار در مرکز تصویر برداری بابک در تهران

درخشش کانون ها و فعلان فرهنگی دانشگاه تهران در جشنواره ملی رویش

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

درخشش کانون ها و فعلان فرهنگی دانشگاه تهران در جشنواره ملی رویش

کاشت 30 نهال امید در 30 سالگی محک

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: روابط عمومی یعنی توجه به یکدیگر

«زوج درمانی با رویکرد سیستمی» بررسی شد

دانشگاه لرستان رتبه ششم فدراسیون سرآمدان علمی ایران را کسب کرد

ستاری: پهنه های نوآوری حمایت از کارآفرینان و فناوران را گسترش دادند

اولین دوره مسابقه سخنرانی انتقادی پیشنهادی دانشگاهیان برگزار می شود

اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا

نمایشگاه مجازی جشنواره رشد دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

ثبت نام 38 هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت علوم

آغاز مهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

روابط عمومی یعنی توجه به یکدیگر

زندگی متفاوت انسان در فضا (عکس)

دو تن از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی سهند به عنوان محقق سرآمد کشور انتخاب شد

جذب نیروی آقا یا خانم جهت کار در تایپ و تکثیر

برترین دانشگاههای ایران در 32 رشته علمی معرفی شدند

ارسال ایده به مسابقه ایده شو کسب و کار تا 19 مرداد 1400

هفتمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود

چهره خاص «بازیگر مشهور» در کودکی/ عکس

مراسم معارفه امیر عرب برگزار شد

برگزاری سومین جلسه خوانش مقالات رویکرد هیجان مدار

جزییات تبادل دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تهران با یکی از دانشگاه های اسپاینا

پنج تفاهم نامه فناورانه پارک نوآوری صنعت نفت با وزارت علوم و دانشگاه های وابسته

اصلاح دفترچه ثبت نام استخدام در دانشگاه ها

استخدام مهندس فنی در شرکت پوشش گستر پاسارگاد در تهران

نخستین ماشین مدرن بافندگی فرش در کاشان ساخته می شود

دفترچه آزمون استخدامی اصلاح شد

نامزد اصولگرای شورای شهر زنجان: گره های فساد شهرداری را می شناسم / تخصص کافی در حوزه شهری دارم

مسئول جدید واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج معرفی شد

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها تمدید شد/ اعلام شغل محل های جدید

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایذه معرفی شد

ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها تا 28 خرداد تمدید شد

نتایج داوری جشنواره نشریات دانشجویی تا پایان خرداد اعلام می شود

نتیجه بررسی مدارک مرحله اول آزمون فلوشیپ از 29 خرداد اعلام می شود

لزوم تعامل مراکز و واحدهای دانشگاهی در راستای کاهش مشکلات

کاروان زیست بوم فناوری به مازندران رسید / گشایش مرکز نوآوری آمل

افتتاح مرکز نوآوری و رشد آمل

کارگاه آشنایی با مقررات و آیین نامه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

اصلاح دفترچه آزمون استخدامی+جزییات

نتیجه بررسی مدارک مرحله اول آزمون فلوشیپ 29 خردادماه اعلام می شود

دفترچه آزمون استخدامی اصلاح شد/تمدید مجدد مهلت ثبت نام

بیانیه «کارگروه منتخب جامعه پرستاری» پیرامون شروط شرکت پرستاران در انتخابات 1400 و اعتراض به همایش انتخاباتی

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی اصلاح شد/تمدید مجدد مهلت ثبت نام

اکران مستند «سلبریتیسم» از سوی جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان برگزار می شود

استخدام حسابدار در شرکت صنایع بال در فارس

دانشگاه آزاد اسلامی با شهرداری بندر چاف و چمخاله همکاری می کند

7 شهرستان چهارمحال و بختیاری در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفتند

وبینار «دولت سیزدهم و مطالبات دانشگاهیان کردستان» برگزار شد

شاخص هایی که دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد را سرآمد جشنواره فرهیختگان کرد؟

شاخص هایی که دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد را سرآمد جشنواره فرهیختگان کرد؟