موضوعات داغ: - رتبه بندي معلمان - انتخابات رياست جمهوري - انتخابات رياست - ليگ قهرمانان - رياست جمهوري - سيد محمد خاتمي - منطقه ويژه اقتصادي - پرسپوليس و استقلال - همسان سازي حقوق بازنشستگان - بازنشستگان تامين اجتماعي - كوويد19 - بازگشت برانكو به ايران - چشمه خسرو - ام صلال و الاهلي - توهين به هاشمي - سرمربي والنسيا - كلري - مجوز حرفه اي استقلال - گابرييل باربوسا - سايپا ماشين سازي - منطقه آسياي مركزي - چندار - معاونت منابع انساني قوه قضاييه

مطالب مرتبط:
تازه ترین آمار داوطلبان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد
تازه ترین آمار داوطلبان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد
اعلام زمان بندی مصاحبه حضوری معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی ستاد وزارت کشور
درخواست تشکل های شاهد برای تمدید زمان ثبت نام آزمون استخدامی ایثارگران
توصیه هایی برای پیشگیری از سرطان روده بزرگ
-231 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 2 اردیبهشت 1400 ساعت 02:252021-04-21اقتصادي

ارائه توضیحات و توصیه هایی در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد


معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد توضیحاتی داد.

- اختصاصی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد در حال حاضر به 47 دستگاه و به میزان 12190 شغل محل اختصاص دارد افزود: با تکمیل شغل محل های جدید از طرف دستگاه های یاد شده تعداد فرصت های استخدامی افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

وی افزود: برای شرکت ایثارگران مشمول در این آزمون ضمن ابلاغ بخشنامه به ادارات کل استانی از آنان خواسته شده به هر طریق ممکن اطلاع رسانی لازم به ذینفعان جهت ثبت نام در این آزمون به عمل آید که لازم است در این راستا نکاتی مهم و ضروری مورد توجه دقیق و جدی مشمولین قرار گیرد.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص این نکات گفت: تمام مشمولان عزیز باید قبل از ورود به سایت و ثبت نام از وضعیت بیکاری خود در سامانه جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران (سجایا) اطمینان حاصل کنند و در صورتی که وضعیت شغلی آنان به دلیل عدم مراجعه به بنیاد بیکار ثبت نشده باشد باید سریعاً نسبت به ثبت و یا تغییر آن اقدام کنند.

بدیهی است افرادی که دارای شغل بوده و در سامانه مزبور شاغل ثبت شده اند اجازه شرکت در این آزمون را نخواهند داشت و در زمان ثبت نام و ثبت ایثارگری به عنوان فرد غیرمجاز جهت شرکت در آزمون شناخته خواهند شد.

پاکدل با تأکید بر اهمیت مطالعه کامل دفترچه آزمون توسط داوطلبان به منظور اطلاع از شرایط مربوط به احراز شغل محل های انتخابی، بومی بودن و.

افزود: هریک از مشمولین مجاز هستند حداکثر 3 شغل محل را متناسب با شرایط احراز آن شغل محل ها به ترتیب اولویت خود انتخاب کنند.

بعد از اعلام نتیجه آزمون و اعلام قبولی در یکی از شغل محل ها، حتی اگر امتیاز شغل محل های بعدی را به دست آورده باشند امکان تغییر و جابجایی در شغل محل های دیگر وجود ندارد.

وی افزود: انتخاب شغل محل ها باید بر اساس شرایط احراز آن ها و مدرک تحصیلی متقاضی باشد و چنانچه به اشتباه این انتخاب صورت پذیرد حق هیچ گونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.

همچنین هریک از متقاضیان برای بهره مندی از امتیاز بومی بودن باید شرایط احراز خود را با توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مطابقت و دقیقاً بر اساس توضیحات دفترچه اقدام کنند.

بدیهی است چنانچه بر اساس امتیاز بومی بودن پذیرفته شوند و نتوانند مستندات لازم را جهت صحت ادعای خود ارائه کنند آن دستگاه از پذیرش و استخدام آنان جلوگیری خواهد کرد.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: داوطلبان عزیز در صورت پذیرفته شدن در هریک از شغل محل های انتخابی، موظف به ارائه تعهد محضری مبنی بر خدمت در آن محل به مدت حداکثر 10 سال به دستگاه مربوطه هستند و امکان جابجایی آنان از طرف دستگاه یا بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیچ عنوان وجود ندارد.

پاکدل با بیان اینکه چنانچه هریک از افراد شرکت کننده در این آزمون، در آزمون های استخدامی فراگیر یا آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی شرکت کرده و به عنوان فرد پذیرفته شده قطعی معرفی شده باشند، در هر مرحله از فرآیند استخدام که باشند از پذیرش آن ها جلوگیری خواهد شد افزود: سؤالات آزمون برای همه سطوح و مقاطع مختلف به صورت عمومی و غیرتخصصی خواهد بود.

همچنین با توجه به اینکه در بسیاری از شغل محل های تعیین شده توسط دستگاه ها شرط جنسیت اعلام نشده، انتخاب آن شغل محل ها برای تمام ایثارگران امکان پذیر است، اما متقاضیان باید در انتخاب نوع شغل محل هایی که جنسیت مرد یا زن به لحاظ نوع شغل ذکر شده مهم و ضروری است، دقت لازم را داشته باشند.

وی افزود: این اولین آزمون بند ج ماده 87 است و هنوز فرصت کافی تا پایان برنامه ششم توسعه و تعیین تکلیف مابقی مشمولین وجود دارد.

همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان ها نیز مشکلات مربوط به ثبت نام و فرآیند آن را رصد می کنند و گزارش های خود را به منظور اصلاح و برنامه ریزی آتی به ستاد مرکز بنیاد اعلام خواهند کرد.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه بنیاد تمام تلاش خود را به منظور جذب و استخدام عزیزان مشمول این قانون در دستگاه های اجرایی انجام می دهد افزود: با توجه به اینکه قانون گذار به استخدام همه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد در بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه تأکید داشته و با عنایت به تأکیدات و پیگیری های فراوان مهندس اوحدی رییس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران چنانچه مشمولین این بند از قانون به دلیل عدم ارائه رشته تحصیلی آن ها توسط دستگاه های اجرایی در آزمون یاد شده موفق به ثبت نام در این آزمون نشوند و یا پس از شرکت در آزمون در شغل محل انتخابی خود پذیرفته و قبول نشوند، پیگیری لازم جهت احقاق حق آن ها و استخدامشان تا پایان برنامه ششم انجام خواهد گرفت.

پاکدل افزود: همانطور که اشاره شد این آزمون به صورت اختصاصی و برای نخستین بار به این شکل برگزار می شود قطعاً در اجرا دارای اشکالاتی است که بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری و هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین از طریق دستگاه های مربوطه تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات به کار خواهد گرفت.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به بیان تاریخچه ای از فرایند شکل گیری این آزمون پرداخت و گفت: دولت بر اساس بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه مکلف است تا پایان زمان این برنامه نسبت به جذب و استخدام همه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر اقدام کند.

از ابتدای سال 1399 همزمان با انتصاب جناب آقای مهندس اوحدی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری های جدی و مستمر جهت اجرای این بند قانونی انجام شد و به همین منظور مکاتبات متعددی با سازمان اداری و استخدامی و دستگاه های اجرایی مورد نظر با امضای رییس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مسئولین ذیربط انجام پذیرفته است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: با پیگیری های انجام گرفته، سازمان اداری و استخدامی کشور با اجرای قانون یادشده موافقت کرد و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مبادرت به ارائه رشته های تحصیلی ایثارگران مشمول به دستگاه های اجرایی که دارای فراوانی در آن رشته ها هستند کرد.

وی تصریح کرد: در همین راستا در خصوص تکمیل شغل محل های جدید گفت: تعدادی از دستگاه ها از جمله وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان جنگل ها، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان پزشکی قانونی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در حال تکمیل شغل محل های جدید و ثبت آن ها در پورتال سازمان سنجش هستند که به محض اتمام آن ها با هماهنگی که با سازمان سنجش به عمل خواهد آمد فرصت جدید برای باز شدن مجدد سایت جهت ثبت نام متقاضیان جدید و نیز ویرایش اطلاعات ثبت شده اخذ خواهد شد.

پاکدل افزود: اطلاعات تمام فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با حوزه نفت همانند سایر دستگاه ها در اختیار وزارت نفت قرار گرفته است و پیگیری لازم جهت ثبت شغل محل های مورد نظر آن وزارتخانه در پورتال سازمان سنجش در حال انجام است که تاکنون در پورتال بارگذاری نشده است و به محض حصول نتیجه به اطلاع عزیزان مشمول رسانده خواهد شد.

وی در انتها گفت: در خاتمه از سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش و تمام دستگاه های اجرایی که به موقع اطلاعات خود را در سایت سازمان سنجش بارگذاری کردند تشکر و قدردانی می کنیم و برای همه عزیزان شرکت کننده در این آزمون آرزوی موفقیت داریم.


کلید واژه ها: بنیاد شهید و امور ایثارگران - فرزندان - فرزندان شهدا - ایثارگران - آزمون استخدامی - جانبازان - استخدامی - آزمون - بنیاد شهید - 70 درصد - مشمول - اجتماعی - توضیحات - ثبت نام - دستگاه - شهدا - اختصاص - درصد - اطلاع رسانی - بنیاد - تعاون - معاون - نکات - لازم - شهید - مشمولان - بخشنامه - اختصاصی - ادارات - استانی

آخرین اخبار سرویس:
دل مرغ هست، خود مرغ نیست!

مظنه رهن و اجاره آپارتمان در هفت تیر

پس از ماسک و دورسی، مارک زاکربرگ هم در پستی عجیب به بیت کوین اشاره کرد

وعده آبگیری سدهای «کمندان» و «تاج امیر» در خرداد یا تیرماه!

استخدام کارشناس فروش روغن موتور با حقوق، بیمه و پورسانت در تهران

استخدام سرپرست فروش در گروه سولیکو (کاله) در زنجان

آیا وارد دور تازه ای از ریزش بیتکوین می شویم؟

استخدام مدیر مالی در شرکت هوشمند ساز فراهم در تهران

880میلیون دلار در سامانه نیما عرضه شد

استخدام کارشناس کنترل کیفیت در یک شرکت معتبر در شهرک صنعتی صفادشت

استخدام کمک حسابدار در شرکت خدمات مالی راهکار تدبیر ایرانیان در تهران

وعده آبگیری سدهای «کمندان» و «تاج امیر» در خرداد یا تیرماه!

استخدام حسابدار خانم در یک شرکت تولیدی در تهران

استخدام مهندس متالورژی، مهندس مکانیک و مهندس صنایع در تهران

قیمت سکه طرح جدید امروز سه شنبه 21 اردیبهشت 1400

کارنامه ی خودرو در دستِ راستِ مردم اهواز

قیمت دلار در بازار امروز سه شنبه 21 اردیبهشت 1400

اصلاح بورس به پایان رسید؟

استخدام کارشناس فروش بیمه در شرکت بیمه سامان در هرمزگان

استخدام حسابدار و اپراتور خط تولید در شرکت همراه بهار یزد

نفت سنگین ایران ارزان شد

استخدام کارشناس کنترل کیفی و تراشکار با حقوق و مزایا در تهران

استفاده 40 درصد شهروندان قمی از خدمات الکترونیکی شهرسازی

نفت سنگین ایران ارزان شد

طرز تهیه بروشکا میگو و پنیر

تک فرزندی یا چندفرزندی؛ کدامیک بهتر است ؟

آرایش جناحی در بازار دلار

آیا وارد دور تازه ای از ریزش بیتکوین می شویم؟

دلار باز هم عقب رفت

صندوق 100 میلیون دلاری یوتیوب برای تولیدکنندگان محتوا

بازار خودرو در سراشیبی

/گزارش/ خروج کمندان از کمند آبگیری و جابجایی

وحشت در بورس های جهانی

ارائه روش سبز و اقتصادی برای فرآوری مواد معدنی فلزی

تورم چین دوبرابر شد!

پیش بینی اوپک از احیای قوی تقاضای جهانی برای نفت

جدول قیمت گوشی شیائومی امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

قیمت روز گوشی موبایل امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

فروش فوق العاده ایران خودرو برای عید فطر اردیبهشت 1400 + لینک ثبت نام اینتزنتی ایران خودرو

فروش فوق العاده ایران خودرو برای عید فطر اردیبهشت 1400 + لینک ثبت نام خودرو

آخرین مهلت ثبت نام خودرو سایپا ویژه عید فطر 1400+ شرایط پیش فروش سایپا و لینک ثبت نام امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت

اختلاف 2.6 میلیون تنی آمار تولید و مصرف در فولاد صحت ندارد

مصرف برق 20 درصد افزایش یافت/ سهم 3 درصدی استخراج رمزارز از اوج بار

فروش اقساطی مدیران خودرو امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400/ قیمت محصولات مدیران خودرو

200 میلیون دلار در راه بورس/ تغییر و تحول ساختاری در بانک مرکزی/ وضعیت بحرانی مسکن کم درآمدها در ایران

ارائه روش سبز و اقتصادی برای فرآوری مواد معدنی فلزی

قیمت روز خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 + جدول لحظه ای قیمت خودرو

اعلام نرخ تسهیلات مشارکت مدنی در بافت فرسوده قم

رشد ظرفیت تولید برق تجدیدپذیر رکورد زد

استخدام کارشناس مهندسی فروش در شرکت گل نور در تهران

استخدام sales engineer در شرکت بازرگانی معدنی اژدهای طلایی ویرا در تهران

استخدام پرسشگر میدانی در شرکت راه یاب نوین گلسا در تهران

دو سیگنال متفاوت از بورس

3 میلیون تن فولادِ گم شده، ناگهان پیدا شد!

جدول قیمت گوشی سامسونگ امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

کیک زبرا + طرز تهیه

رشد ظرفیت تولید برق تجدیدپذیر رکورد زد

آسیب جدی بحران کرونای هند به اقتصاد جهانی

بانک مرکزی اروپا شمشیر علیه رمزارزها را از رو بست!

سال 99، نرخ بیکاری تک رقمی ماند

میراث سه گانه تورم برای آیندگان

دفاع قاطع از مدیریت بازار ارز

هزینه استخراج بیت کوین چقدر است؟

ارزش سهام عدالت امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

استخدام کارشناس فروش در شرکت مهندسی بازرگانی رها کیمیا صبا در تهران

افزایش تولید نفت ایران به 2.4 میلیون بشکه/ ایران در مسیر بازگشت به جایگاه قبلی خود در اوپک

انبارهای هلال احمر بیش از 60 درصد شارژ هستند

دلیل افزایش دوباره قیمت طلا و سکه چه بود؟

طلای 18 عیار نرخ ارز دلار سکه طلا یورو| امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400+ جدول تغییرات لحظه ای طلا

استخدام کارمند فروش با روابط عمومی بالا در یک شرکت معتبر در تهران

چگونه با کودکان درباره بحران تغییرات اقلیمی حرف بزنیم؟

استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت و پورسانت در شرکت گارد در گیلان

مصرف برق 20 درصد افزایش یافت/سهم 3 درصدی استخراج رمزارز از اوج بار

افزایش 1100 درصدی هزینه ساخت مسکن

استخدام رییس دفتر مدیرعامل، کارشناس توسعه کسب و کار و کارشناس منابع انسانی

آخرین قیمت طلا، سکه و دلار تا پیش از امروز 22 اردیبهشت

آیا بورس فردا سبزپوش می ماند؟

اختلاف 2.6 میلیون تنی آمار تولید و مصرف در فولاد صحت ندارد

تزریق امید

بازگشایی سالن اپرای مشهور ایتالیا پس از ماه ها تعطیلی

جزییات جدید از افزایش حقوق بازنشستگان / 76 هزار میلیارد تومان وام برای کسب و کارهایی آسیب دیده از کرونا

استخدام سرپرست مرکز توزیع در یک شرکت معتبر در ایلام

تسهیلات 309 هزار میلیاردی بانک صادرات ایران به 50 هزار بنگاه تولیدی

رشد هموار جمعیت چین در 10 سال گذشته همراه با افزایش آمار قشر تحصیل کرده

حمله سایبری قیمت سوخت در آمریکا را به بالاترین میزان رساند

پیشرفت فیزیکی 75 درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی عالی نسب

قیمت سبد نفتی اوپک بالاتر از 67 دلار ایستاد

آیا اجرای 8 طرح پتروپالایشگاه کشور را به خودکفایی می رساند؟

کاهش واردات و پالایش نفت در هند

نفت هزاران بسته معیشتی به نیازمندان اهدا کرد

رای گیری برای نامگذاری شاسی بلند بی نام فیات در برزیل! (+عکس)

سیاست خام فروشی نفت در ایران، زیر سر کیست؟

سفارش 165 میلیون یورویی پتروپارس به پیمانکاران و سازندگان داخلی

نگرانی وزیر انرژی آمریکا از افزایش قیمت سوخت در این کشور

استخدام کارشناس فروش مویرگی آقا در شرکت Ronix در اصفهان

اختلاف 2.6 میلیون تنی آمار تولید و مصرف در فولاد صحت ندارد

880میلیون دلار در سامانه نیما عرضه شد

استخدام فروشنده کانتر پاستیل با حقوق ثابت و بیمه در تهران

تولید پوشاک ضدآب و آنتی باکتریال ایرانی/ صنعت نساجی متحول می شود

نحوه دریافت وام 30 میلیون تومانی بدون ضامن بانک مهر ایران

ارائه توضیحات و توصیه هایی در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد

ارائه توضیحات و توصیه هایی در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد