مطالب مرتبط:
جزییات پذیرش بدون آزمون دانشگاه تهران در مقطع دکتری/ آغاز ثبت نام از 4 اردیبهشت
شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه شاهد / آخرین مهلت ثبت نام
انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد آغاز شد
آغاز انتخاب رشته دکتری تخصصی 1400 دانشگاه آزاد
45 دانشگاه و موسسه شرط ارائه خوابگاه به دانشجویان دکتری را اعلام کردند
-171 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1400 ساعت 12:052021-04-21دانش

تسهیلات دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی دکتری اعلام شد


برخی از دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی دکتری ممتاز تسهیلاتی مثل استخدامی، اعطای کمک مالی، معافیت از شهریه، اعطای گرنت و.

در نظر گرفته اند.

- " ـ آزمون دکتری تخصصی (Ph.

D) نیمه متمرکز سال 1400 دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی عالی جمعه 15 اسفندماه 1399 با بیش از 80 درصد داوطلبان ثبت نام کننده در 242 کد رشته، 210 حوزه امتحانی و 110 شهرستان برگزار شد.

کارنامه نتایج اولیه انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی مقطع دکتری Ph.

D نیمه متمرکز سال 1400 روز (یکشنبه، 29 فروردین) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

برخی از داوطلبان برای جذب داوطلب رتبه برتر تسهیلات و شرایطی را در نظر گرفته اند که در ادامه می خوانید: پرداخت ماهیانه 5 میلیون ریال به دانشجویان دکتری رتبه برتر دانشگاه محقق اردبیلی اعلام کرده است: به منظور حمایت و قدردانی از رتبه های برتر آزمون دکتری تخصصی که برای ادامه تحصیل دانشگاه محقق اردبیلی را انتخاب کنند، دانشگاه حمایت های زیر را به داوطلبان اختصاص داده است: پرداخت مقرری ثابت ماهیانه 5 میلیون ریال به داوطلبان دکتری تخصصی که رتبه کمتر از 15 درصد کل ظرفیت روزانه رشته و مقطع را کسب کنند.

اعطای رایگان خوابگاه دانشجویی به دانشجویانی که رتبه کمتر از 25 درصد کل ظرفیت روزانه رشته و مقطع قبولی را کسب کنند.

دانشجویان دکتری حایز رتبه های کمتر از 25 درصد کل ظرفیت (روزانه رشته و مقطع قبولی) در اعزام به دوره فرصت مطالعاتی خارج از کشور از اولویت برخوردار هستند.

استخدام در وزارت دفاع و کسر از خدمت سربازی دانشگاه صنعتی مالک اشتر استان اصفهان اعلام کرده است: پذیرفته شدگان در صورت دارابودن شرایط عمومی و اختصاصی وزارت دفاع به استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در خواهند آمد.

در صورت مشارکت دانشجویان در پروژه های تحقیقاتی صنعت دفاعی کشور، از خدمت سربازی آن ها متناسب با میزان همکاری کسر خواهد شد.

متناسب با پروژه های مرتبط، کمک هزینه تحصیلی بلاعوض از زمان تصویب پروپزال تا پایان ترم 8 تحصیلی، پرداخت می شود.

فارغ التحصیلان مرد دانشگاه صنعتی مالک اشتر، در صورت تمایل می توانند خدمت مقدس سربازی خود را در صنایع دفاعی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح بگذرانند.

پذیرفته شدگان همانند سایر دانشجویان کشور می توانند از مزایای صندوق رفاه دانشـجویان مطـابق آیـین نامـه وزارت علـوم، تحقیقـات و فنـاوری اسـتفاده کنند.

دانشـجویان مـی تواننـد مطـابق قـوانین دانشـگاه از فرصـت تحقیقاتی داخل و خارج از کشور طبق آیین نامه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده کنند.

اعطای طرح پژوهشی به دانشجویان پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی اعلام کرد: داوطلبان تحصیل در پژوهشگاه علاوه بر علاقه و استعداد پژوهشی باید از فرصت کافی برای انجام کار های تحقیقاتی برخوردار باشند.

امتیازات تحصیل در پژوهشگاه شامل: دو ساعت پژوهش ورزی علمی در هفته زیر نظر اساتید برجسته پژوهشگاه و ایجاد فرصت کسب تجربه علمی و عملی در پژوهش و امکان جذب همکاری دانشجویان در طرح های پژوهشی پژوهشگاه است.

اعطای گرنت 5 تا 8 میلیونی دانشگاه الزهرا اعلام کرد: به پذیرفته شدگان دوره روزانه این دانشگاه (در رشته هایی که حداقل 3 دانشگاه دولتی دیگر در آن ها پذیرش داشته باشند) و دارای رتبه 1 تا 5 باشند مبلغ 3500000 تومان هدیه تعلق خواهد گرفت.

دانشجویان پذیرفته شده در مقطع دکتری امکان استفاده از راهنمایی و مشاور مشترک با اساتید دانشگاه های معتبر خارجی با هماهنگی استاد راهنمای اول خود خواهند داشت.

این دانشگاه پشتیبانی لازم از انجام رساله های تقاضا محور یا رساله های مرتبط با صنعت و جامعه انجام خواهد داد.

به دانشجویان روزانه رتبه برتر در آزمون ورودی، در رشته هایی که حداقل 2 دانشگاه دولتی در آن رشته در سال جاری پذیرش داشته باشند اعتبار پژوهشی ویژه تعلق خواهد گرفت (مبلغ گرنت بر اساس رتبه دانشجو می تواند بین 5 تا 8 میلیون تومان باشد) برای دانشجویان رتبه برتر (تا رتبه 5) مبلغ 10 میلیون تومان وام قرض الحسنه در نظر گرفته شده است.

دانشگاه از دانشجویانی که بتوانند به کمک استاد راهنمای خود با دانشگاه های معتبر خارج از کشور ارتباط برقرار کنند و این ارتباط منجر به انعقاد تفاهم نامه ای برای تحقیق و دفاع و صدور مدرک در هر دو دانشگاه شود حمایت خواهد کرد.

دانش آموختگان برتر دانشگاه می توانند از فرصت پسا دکتری بهرمند شوند.

امکان دریافت پژوهانه پس از تصویب پرپوزال طبق ضوابط گرنت برای دانشجویان وجود دارد.

از شرکت دانشجویان در همایش های بین المللی حمایت و چاپ مقالات علمی- پژوهشی ایشان مورد تشویق قرار می گیرد.

اعطای 15 میلیون تومان به مقام نخست دانشگاه دعوت به مصاحبه شده دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: دانشگاه تربیت مدرس در سال 1400، برای مقام نخست (براساس مجموع رتبه آزمون کتبی و رتبه مصاحبه دانشگاه)، پانزده میلیون تومان به عنوان هدیه مشروط بر پذیرش دانشجو در حداقل 3 دانشگاه دولتی درآن رشته در نظر گرفته است.

یک سوم مبلغ هدیه تا پایان نیمسال دوم تحصیلی و الباقی در نیمسال های بعدی و براساس پیشرفت تحصیلی دانشجو در طول تحصیل پرداخت می شود.

برای حمایت از رساله کلیه دانشجویان دوره روزانه از سه و نیم تا ده میلیون تومان اعتبار پژوهشی در نظر گرفته شده است.

به دانشجویان دارای رتبه های برتر دوره روزانه در آزمون ورودی (در رشته هایی که حداقل 3 دانشگاه دولتی در آن رشته در سال جاری پذیرش دانشجو دارند اعتبار ویژه پژوهشی گرنت، علاوه بر اعتبار پژوهشی رساله تعلق می گیرد.

دانشجویان مقام اول (براساس مجموع رتبه آزمون کتبی و رتبه مصاحبه دانشگاه): چهار میلیون تومان گرنت، دانشجویان مقام دوم براساس مجموع رتبه آزمون کتبی و رتبه مصاحبه دانشگاه سه میلیون تومان گرنت، دانشجویان مقام سوم (براساس مجموع رتبه آزمون کتبی و رتبه مصاحبه دانشگاه دو و نیم میلیون تومان گرنت، دانشگاه به دانشجویان مقام اول براساس مجموع رتبه آزمون کتبی و رتبه مصاحبه دانشگاه در رشته هایی که حداقل 4 دانشگاه در آن رشته در سال جاری پذیرش دانشجو دارند، مبلغ هفت میلیون تومان وام قرض الحسنه بلند مدت با شرایط و ضوابط معاونت دانشجویی پرداخت می کند.

به کلیه دانشجویان دوره های روزانه و نوبت دوم، در صورت گذراندن دروس مربوط و شرکت در جلسه صلاحیت مدرسی، گواهی صلاحیت مدرسی اعطا خواهد شد.

دانشگاه تمهیدات لازم را به منظور استفاده دانشجویان دوره های دکتری از فرصت مطالعاتی خارج از کشور بورس کوتاه مدت با توجه به شرایط و ضوابط موجود فراهم کرده و در این راستا نهایت همکاری را به عمل خواهد آورد.

پرداخت ماهیانه 3 میلیون تومان و استخدام دانشگاه جامع امام حسین اعلام کرد: انتخاب هدفمند دانشجو در سال تحصیلی 1401-1400 به ترتیب از میان پایوران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شاغلین سایر سازمان های نیرو های مسلح، بسیجیان فعال و افراد معتقد به انقلاب و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

داوطلبان نباید در استخدام و یا متعهد خدمت به سایر سازمان ها و وزارتخانه ها باشند.

پذیرفته شدگان رتبه های برتر و فارغ التحصیلان رتبه اول در صورت داشتن شرایط به عنوان پژوهشگر یا هیئت علمی در اولویت جذب دانشگاه قرار خواهند گرفت.

دانشجویان در صورت اجرای پروژه های واگذار شده از سوی دانشگاه و تأیید مراجع ذیربط، میتوانند از امکان بهره مندی کسر خدمت سربازی متناسب با میزان همکاری، برخوردار شوند.

به دانشجویان غیربورس رتبه اول آزمون کتبی برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور، کمک هزینه تحصیلی ماهانه سه میلیون ریال به مدت هشت ترم تحصیلی پرداخت میشود.

نحوه برگشت کمک هزینه تحصیلی مطابق ضوابط دانشگاه پس از فارغالتحصیلی خواهد بود.

در صورت تمایل دانشجویان غیر بورس، پس از فارغ التحصیلی در صورت داشتن شرایط به مراکز علمی و تخصصی سپاه جهت انجام خدمت مقدس سربازی معرفی خواهند شد.

به دانشجویان همکار و فعال در پروژه های تحقیقاتی مصوب مطابق ضوابط دانشگاه پژوهانه (حق الزحمه پژوهشی) پرداخت می شود.

به پذیرفتهشدگان رتبه های اول آزمون کتبی برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور علاوه بر کمک هزینه تحصیلی تا سقف 2 برابر سایرین وام وتسهیلات دانشجویی اعطا خواهد شد.

سپاه هیچگونه تعهدی مبنی بر جذب و استخدام کلیه پذیرفته شدگان غیر بورس را ندارد.

دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران اعلام کرد: پذیرفته شدگان در صورت دارابودن شرایط عمومی و اختصاصی وزارت دفاع به استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در خواهند آمد.

در صورت مشارکت دانشجویان در پروژه های تحقیقاتی صنعت دفاعی کشور، از خدمت سربازی آن ها متناسب با میزان همکاری کسر خواهد شد.

متناسب با پروژه های مرتبط، کمک هزینه تحصیلی بلاعوض از زمان تصویب پروپزال تا پایان ترم 8 تحصیلی، پرداخت می شود.

فارغ التحصیلان مرد دانشگاه صنعتی مالک اشتر، در صورت تمایل می توانند خدمت مقدس سربازی خود را در صنایع دفاعی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح بگذرانند.

پذیرفته شدگان همانند سایر دانشجویان کشور می توانند از مزایای صندوق رفاه دانشـجویان مطـابق آیـین نامـه وزارت علـوم، تحقیقـات و فنـاوری اسـتفاده کنند.

شرایط خروج از کشور دانشجویان و دانش آموختگان این دانشگاه همانند دانشگاه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

دانشـجویان مـی تواننـد مطـابق قـوانین دانشـگاه از فرصـت تحقیقاتی داخل و خارج از کشور طبق آیین نامه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده کنند.

اعطای 10 میلیون تومان به رتبه های اول تا سوم آزمون دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد: به دانشجویان رتبه اول تا سوم دوره روزانه آزمون دکتری سازمان سنجش آموزش کشور در رشته هایی که حداقل در 3 دانشگاه پذیرش دانشجو دارند، هدیه ای بدین شرح پرداخت میشود: رتبه اول مبلغ 10 میلیون تومان، رتبه دوم مبلغ 7 میلیون تومان، رتبه سوم مبلغ 5 میلیون تومان است.

یک سوم هدیه درنیمسال اول تحصیلی و الباقی در نیم سال های بعد و براساس پیشرفت تحصیلی دانشجو در طول تحصیل پرداخت خواهد شد.

تخفیف شهریه به رتبه برتر ها دانشگاه علم و فرهنگ تهران اعلام کرد: داوطلبان برتر آزمون دکتری سایر کدرشته ها (در رشته هایی که حداقل 3 دانشگاه در آن ها پذیرش دانشجو دارند) که محل تحصیل خود را دانشگاه علم و فرهنگ انتخاب کنند، درصورت پذیرش نهایی علاوه بر مزیت تحصیل رایگان از جایز های به ارزش 15 میلیون تومان بهره مند خواهند شد.

دانشجوی برتر، دانشجوی حایز رتبه اول در آزمون کتبی سراسری دوره های دکتری تخصصی (برگزارشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور) است مشروط بر اینکه دانشجو درمرحله مصاحبه دانشگاه نیز رتبه یک تا سه را احراز کرده باشد.

یک سوم مبلغ هدیه تا پایان نیمسال دوم تحصیلی و الباقی براساس شاخص های پیشرفت تحصیلی در نیمسال های بعدی پرداخت میشود.

داوطلبان رتبه های دوم تا پانزدهم آزمون کتبی سراسری دوره های دکتری تخصصی در سایر کدرشته ها که محل تحصیل خود را دانشگاه علم و فرهنگ انتخاب کنند، درصورت پذیرش نهایی از تخفیف 10 تا 50 درصد از کل شهریه برخوردار خواهند بود.

پرداخت کمک هزینه تحصیلی ماهیانه دانشگاه فردوسی مشهد اعلام کرد: به پذیرفته شدگان دارای رتبه اول تا سوم سنجش علمی (مرحله اول آزمون دکتری تخصصی) در هر رشته، مشروط بر اینکه در مرحله دوم ارزیابی تخصصی و مصاحبه در دانشگاه نیز رتبه اول تا سوم را در میان مصاحبه شوندگان کسب کنند، تسهیلاتی شامل پرداخت کمک هزینه تحصیلی ماهانه به مدت یکسال، استفاده رایگان از کلیه خدمات ورزشی شامل استفاده از مجتمع آبی پردیس، سالن بدنسازی و کلاس های آموزشی، استفاده رایگان ازکارگاه ها و کلاس های آموزشی و فرهنگی، حمایت از طرح های علمی پژوهشی یا اختراعات و ابتکارات دانشجویان دکترا ارائه میشود.


کلید واژه ها: دانشگاه - آزمون دکتری تخصصی - دکتری - دانشگاه ها - دانشجوی دکتری - نیمه متمرکز - تسهیلات - آزمون دکتری - سازمان سنجش آموزش کشور - دانشگاه محقق اردبیلی - داوطلب - رتبه برتر - داوطلبان - سازمان سنجش آموزش - آزمون - سایت سازمان سنجش - دانشجویان دکتری - رشته های تحصیلی - مؤسسات آموزشی - برتر - رتبه - دانشگاه محقق - محقق اردبیلی - سال 1400 - ادامه تحصیل - سازمان سنجش - انتخاب رشته - آزمون ورودی - پذیرش - اعلام

آخرین اخبار سرویس:
دانشجویان خوابگاهی در اولویت واکسیناسیون

دانشجویان خوابگاهی در اولویت واکسیناسیون

رصد جدید ناسا با استفاده از هابل و اسپیترز

شیوه ای عجیب برای شناسایی ویروس کرونا در هلند +عکس

اقامه نماز عید سعید فطر در محله سعادت آباد

دانشگاه صنعتی سهند دانشجوی دکترای بدون آزمون پذیرش می کند

ساخت دستگاه از بین برنده ویروس های کاغذ

اقامه نماز عید فطر در دانشکده افسری امام علی (ع)

استخدام نمونه گیر آزمایشگاه در آزمایشگاهی معتبر در شمال تهران

دانشگاه صنعتی سهند دانشجوی دکترای بدون آزمون جذب می کند

دانشگاه تهران پذیرش دانشجویان در خوابگاه را آغاز کرد

استخدام 10 عنوان شغلی در اردبیل، زنجان، قزوین و گیلان

دانشجویان خوابگاهی در اولویت واکسیناسیون

دستگاه از بین برنده ویروس های کاغذ ساخته شد

2 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا پیوستند

پیدا کردن مکانی برای تمرینات هنری و تئاتر خود را به سامانه دانش بنیان ها بسپارید

دستگاهی که کاغذ را ضدعفونی می کند

ساخت دستگاه از بین برنده ویروسهای کاغذ/مناسب ارگانها وسازمانی

دانشگاه تهران پذیرش دانشجویان در خوابگاه را شروع کرد

الهام حمیدی و همسرش در خارج از کشور +تصاویر الهام حمیدی در هلند

هوشمندسازی خدمات دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی ایران اجرا می شود

پیش بینی فتح سیاره سرخ در یک رمان 70 سال پیش

دانشگاه تهران: آغاز پذیرش دانشجویان در خوابگاه ها از هفته آینده

یک پیش بینی قدیمی درباره ایلان ماسک!

فاز دوم صنعتی سازی آشپزخانه دانشگاه صنعتی ارومیه اجرایی شد

دستگاه از بین برنده ویروسهای کاغذ ساخته شد/مناسب ارگانهای سازمانی

دانشجویان خوابگاهی در اولویت واکسیناسیون/ تعمیر و بازسازی 5 خوابگاه تا پایان تیرماه

دستگاه از بین برنده ویروس های کاغذ ساخته شد/ مناسب ارگان ها و سازمان ها

فاز دوم صنعتی سازی آشپزخانه دانشگاه صنعتی ارومیه اجرایی شد

دانشگاه تهران پذیرش دانشجویان در خوابگاه را شروع کرد

سیارات فراخورشیدی و روش های آشکارسازی آنها

30 مرکز درمانی و دانشگاهی با همکاری دانش بنیان ها تجهیز شد

فراخوان پذیرش پژوهشگر پسادکتری و دانش آموخته دکتری در دانشگاه فردوسی

دانشگاه تهران اعلام کرد : آغاز پذیرش دانشجویان در خوابگاه ها از هفته آینده

زمان امتحانات دانشگاه تهران تغییر نمی کند/ اعلام زمان مصاحبه دانشجویان دکتری در روز شنبه

فرماندار دزفول: مساجد زمینه ساز رشد تشکل های دانشجویی خلاق هستند

تقاضای روزافزون بازار کار در انتظار فارغ التحصیلان رشته سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS)

استخدام حسابدار با مزایا در شرکت سورنا انتخاب برتر در تهران

استخدام نگهبان در گروه صنعتی پویا (شرکت پارکو) در اردبیل

استخدام 9 عنوان شغلی در گروه صنعتی پویا (شرکت پارکو) در گیلان

تصاویر شگفت انگیز از سیاره مشتری در سه طول موج مختلف + تصاویر

آغاز پذیرش دانشجویان در خوابگاه ها از هفته آینده

استخدام 9 عنوان شغلی در فرآیند صنعتی پویا چوب در زنجان

جذب دانشجوی دکترای بدون آزمون برای سالتحصیلی 1401_1400 در دانشگاه صنعتی سهند

استخدام کارشناس علوم آزمایشگاهی در آزمایشگاه ثمین قیطریه در تهران

فیلم| خیرانی که 10 سال پای سفره اطعام مهدوی می نشینند

جذب دانشجوی دکترای بدون آزمون برای سالتحصیلی 1401_1400 در دانشگاه صنعتی سهند

سیدمهدی پناهی عکس| استهلال ماه شوال در اردبیل

برگزاری بیش از 1300 برنامه ذیل پویش ملی در بهشت

آداب و اعمال شب و روز عید فطر

«سرای زندگی» فرصتی در تداوم طرح «پویش» برای اشتغال دانشجویان

تصویر متفاوت از یک دانشجوی زن در محضر رهبری

استخدام سرپرست کارگاه آقا (رشته مهندسی مکانیک) در تهران

استخدام کارشناس علوم آزمایشگاهی در آزمایشگاه اوستا در تهران

تصویری ویژه از دیدار رهبری با دانشجویان| یک دانشجو به همراه نوزادش

قطب نمای کوسه در مهاجرت اقیانوسی!

تصویری متفاوت از یک دانشجو در محضر رهبری

جایزه جوان نوآور ماندگار، ارج نهادن شهیدان و نوآوری اهداف اصلی

پرتاب 130 موشک مقاومت به سمت عسقلان و تل آویو+ فیلم

استخدام نقشه کش صنعتی (رشته مکانیک) در شرکت میراب در تهران

سالانه سکوت 1200 کودک ناشنوا در کشور می شکند

شرایط اخذ 6 واحد درسی به جای پایان نامه کارشناسی ارشد چیست؟/ محدودیت دانش آموختگان در شیوه آموزش محور

استخدام نگهبان در گروه صنعتی پویا (شرکت پارکو) در زنجان

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 22 اردیبهشت

نحوه دریافت گواهی ویرایش نیتیو و ترجمه تخصصی برای مقاله علمی

استخدام نگهبان در گروه صنعتی پویا (شرکت پارکو) در قزوین

استخدام 9 عنوان شغلی در گروه صنعتی پویا (شرکت پارکو) در قزوین

امتیازات پژوهشی شرکت در همایش «علوم انسانی و حکمت اسلامی»

استخدام تراشکار ماهر و مکانیک صنعتی ماهر در شرکت مبتکران صبا در اصفهان

آبروی سحر

نتیجه 219 تست کرونا روزانه در قم مثبت شد

جدیدترین تصاویر از سیاره مشتری با جزییات خیره کننده

تغییر تاریخ امتحانات الکترونیکی پایان ترم دانشگاه پیام نور گیلان + جدول

تشکیل 15 صندوق جسورانه بورسی با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی

دعوت از دانشجویان علوم پزشکی برای شرکت در مسابقه «سلسبیل»

انتصاب سرپرست دفتر جذب دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و انجمن ملی خرمای ایران

استقامت فیلمی از بزرگنمایی سنگ های مریخ منتشر کرد

اقدام برای راه اندازی پارک فناوری سلامت علوم پزشکی ایران

بکارگیری روشی نوین برای رفع عیوب ترانسفورماتورهای روغنی

امکان استفاده دانشجویان دانشگاه تهران از نسخه الکترونیکی کتاب های جهاددانشگاهی

امضای تفاهم نامه همکاری میان واحد تهران شمال و مرکز نوآوری پژوهشگاه قوه قضاییه

شناسایی صدای همهمه ای فراتر از منظومه شمسی

تنهایی و انزوا به اندازه سیگار شما را می کشد

تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهیختگان و برترین های دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

تأسیس مدارس سما با رویکرد قرآنی در دانشگاه آزاد اسلامی

توزیع بیش از 3 هزار پرس غذا توسط دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین

ساخت کوچکترین تراشه قابل تزریق جهان

پرداخت معوقه های اساتید دانشگاه علم و صنعت در سال 1400

جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در اهواز

پادری هوشمند ضدعفونی کننده ساخته شد

اعداد ریاضی شعبده بازان قهاری هستند/ امضای دانشجویان پای معادلات دیفرانسیل

عابدزاده سرپرست دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سمای آذربایجان شرقی شد

کارمندان کم برخوردار 80 بسته معیشتی دریافت کردند

مرحله پایانی سومین لیگ ملی نوآوری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود

وبینار «پلوتو: از کشف تا اخراج»

امضای تفاهم نامه بین معاونت میراث فرهنگی و دانشگاه مالک اشتر

همایش «اسب کاسپین؛ در سراشیبی انقراض» در دانشگاه گیلان برگزار می شود

کمک 160 میلیون تومانی نیکوکاران برای آزادی زندانیان

رونمایی از نشریه دانشجویی «کیمیاگران» در دانشگاه آزاد شیراز

تسهیلات دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی دکتری اعلام شد

تسهیلات دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی دکتری اعلام شد