موضوعات داغ: - رتبه بندي معلمان - هت تريك ايمون زايد - ترلان پروانه - جمهوري آذربايجان - فرهاد مجيدي - حقوق بازنشستگان - اسطوره استقلال - بهره برداري - صهيونيست ها - بندر چابهار - پارلمان انگلستان - انجمن علمي روانپزشكان ايران - شهريه مدارس غير دولتي - خصوصي سازي استقلال و پرسپوليس - شهيد خليلي - عليرضا بيرانوند دروازه بان - ايسپره - جلسه شوراي اداري - سانتوس - يخچال و فريزر - طويبه - روابط ايران و آمريكا - خريد و فروش اينترنتي سكه

مطالب مرتبط:
فعالیت های فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی در سامانه رصد ثبت می شود
برگزاری طرح ملی تدبر در قرآن در دانشگاه های علوم پزشکی
ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تا 25 خرداد ادامه دارد
اقدامات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان در مقابله با کرونا
مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد
-68 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 30 فروردین 1400 ساعت 13:102021-04-19دانش

فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه رصد ثبت می شود


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، نشست بررسی سامانه رصد فعالیت های ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و جمعی از مدیران .

- " جمع آوری اطلاعات در سامانه رصد فعالیت های ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در حوزه های دانشجویی، رفاهی، مشاوره، شورای صنفی، کانون های دانشجویی و امور قرآنی در حال تکمیل است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، نشست بررسی سامانه رصد فعالیت های ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و جمعی از مدیران این معاونت برگزار شد.

این نشست به منظور بررسی سامانه الکترونیکی رصد فعالیت های فرهنگی و دانشجویی این معاونت و نقاط ضعف و قوت این سامانه و همچنین فرآیند تکمیل بخش های فنی آن برگزار شد.

در این نشست، نسرین ستوده مسئول واحد آمار و فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، گزارش عملکرد جامعی از واحد آمار و فناوری اطلاعات این معاونت و همچنین نحوه فرآیند تکمیل سامانه رصد فعالیت های فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و نیز نحوه انتقال و بارگذاری اطلاعات ادارات مختلف بر روی این سامانه، به حاضران ارائه کرد.

وی با اشاره به اینکه بستر های الکترونیک موجود در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: این سامانه بر چهار بستر طراحی و پایه گذاری شده است و با ایجاد سامانه فرابر ، پورتال اسپریت ، سامانه رای شمار و سامانه پرسشنامه ساز و آزمون ساز تلاش داریم تمامی فعالیت های ادارات را در فضای مجازی و بستر الکترونیک، نگهداری و بایگانی کنیم.

ستوده با یادآوری اینکه فعالیت های معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به لحاظ حوزه فناوری اطلاعات به دو بخش دانشجو محور و کارشناس محور تقسیم شده است، گفت: بخشی از جمع آوری اطلاعات از طریق دانشجویان انجام می گیرد و طی آن دانشجو با تکمیل فرم های رفاهی، خوابگاه، تغذیه، مشاوره سلامت و روان، فعالیت در نهاد دانشجویی خوداظهاری می کند.

وی افزود: بخش دیگر کارشناس محور است که به عبارتی، دریافت گزارشات عملکردی، از طریق کارشناسان مربوطه صورت می گیرد.

مسئول واحد آمار و فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت همچنین گزارشی از رصد فعالیت های اداره کل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در بستر سامانه جامع الکترونیکی ارائه کرد.

وی گفت: جمع آوری اطلاعات و گزارش گیری در سامانه رصد فعالیت های ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در بخش مربوط به اداره کل دانشجویی مسائل رفاهی و امور خوابگاهی، تربیت بدنی، مشاوره و سلامت روان دانشجویان و شورای صنفی، در حال تکمیل و انجام است.

ستوده افزود: به عنوان مثال در حوزه مشاوره و سلامت روان دانشجویان، سامانه پایش سلامت روان بر اساس پرسشنامه GHQ و CCSM (در بستر سامانه اسپریت پورتال) طراحی شده و از 20 بهمن ماه سال گذشته در دسترس دانشجویان است و تعداد زیادی از دانشجویان، اطلاعات فردی و پرسشنامه را تکمیل کردند.

وی افزود: ضمن اینکه به روز رسانی سامانه دریافت گزارش عملکرد اداره مشاوره در بستر سامانه فرابر و طراحی پرسشنامه الکترونیک کرونا از منظر دانشجویان از ابتدای شیوع ویروس کرونا، انجام شده است.

مسؤول حوزه IT معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت افزود: در بخش تربیت بدنی، بانک اطلاعات مدیریت تربیت بدنی در بستر سامانه فرابر طراحی شده و همچنین طراحی سامانه پذیرش دو المپیاد ورزش های فکری و همگانی نیز در بستر فرابر انجام شده است.

ستوده خاطرنشان کرد: در اداره کل فرهنگی، تلاش داریم طراحی بانک اطلاعات کانون های فرهنگی، سامانه جشنواره فرهنگی، سامانه انجمن های علمی دانشجویی، سامانه نشریات دانشجویی، سامانه فعالیت کانون های جهادی را تا مهرماه به پایان برسانیم و اطلاعات جمع آوری شده را به پرتال جدید سامانه رصد فعالیت های ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی انتقال دهیم.

وی گفت: بانک اطلاعات کانون های فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی شامل ثبت مشخصات دبیران کانون ها، کارشناسان فرهنگی، مشخصات کانون ها، فراهم کردن امکان درخواست عضویت همه دانشجویان و درخواست کاندیداتوری در مجمع عمومی، برگزاری انتخابات آنلاین، تهیه بانک جامع اعضای کانون های فرهنگی و فعالیت های این کانون ها است و از اردیبهشت 99 در دسترس است.

این کارشناس حوزه آی تی افزود: همچنین با طراحی بانک اطلاعات کانون های فرهنگی می توانیم در مسیر برگزاری انتخابات چهار مجمع کانون های فرهنگی، برگزاری مسابقه الکترونیک CHEX.

TED و اعلام نتایج آن، برگزاری مسابقه الکترونیک کتابخوانی، طراحی پرسشنامه الکترونیک کرونا از منظر دانشجویان، به اهداف مورد نظر دست یابیم.

ستوده همچنین به طراحی سامانه جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: ثبت اطلاعات متقاضیان شرکت در جشنواره، ثبت اولیه اثر در رشته های مورد نظر، اختصاص کارتابل به کارشناسان دانشگاهی، ثبت قطعی آثار، داوری مرحله دانشگاهی و کشوری و پذیرش شرکت کنندگان مسابقات در سطح دانشگاهی و ملی از جمله اقدامات انجام شده است.

وی گفت: همچنین با طراحی سامانه جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان، نسبت به برگزاری مسابقات آنلاین در بخش آوایی در سطح دانشگاهی و همچنین برگزاری مسابقات آنلاین در بخش معارفی در سطح ملی و نیز مسابقات الکترونیک غدیر (ویژه کارکنان ستاد وزارتخانه) اقدامات سازنده ای انجام شده است.

در ادامه این نشست، مدیران ارشد حاضر، نظرات، نقد ها و پیشنهادات خود را در خصوص فعالیت سامانه رصد فعالیت های ادارات معاونت فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت، ارائه کردند.

سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به مزایا و اهداف سامانه رصد فعالیت های مدیریت دانشجویی گفت: سامانه رصد فعالیت های ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با هدف تسهیل و تسریع در ارائه گزارش در حوزه های مختلف فرهنگی و دانشجویی، طراحی شده است.

وی گفت: این سامانه باعث ایجاد نظم و انسجام بیشتری در مسیر فعالیت های ادارات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی می شود و با تکمیل این سامانه، تمام فعالیت ها و اطلاعات دانشگاه های علوم پزشکی در زمینه های فرهنگی و دانشجویی ثبت شده و در اختیار دانشگاه ها و ستاد وزارتخانه قرار می گیرد.

لاری با بیان اینکه مبنای تمام بررسی ها، اعتبارسنجی و بودجه ها، اطلاعاتی است که در این سامانه توسط دانشگاه های علوم پزشکی درج می شود، گفت: باید تمام ظرفیت ها و تلاش خود را معطوف به تکمیل این سامانه کنیم و بتوانیم تا ماه های پیشروی در حوزه فرهنگی، بانک اطلاعات مربوط به حوزه های فرهنگی و دانشجویی را تکمیل و به سامانه رصد منتقل کنیم.


کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و دانشجویی - وزارت بهداشت - دانشجویی - معاونت فرهنگی - فرهنگی - بهداشت - معاون - معاونت - وزارت - سیماسادات لاری - فعالیت - سامانه - معاون فرهنگی - دانشگاه - دانشگاه های علوم پزشکی - ادارات - برگزار - کانون های دانشجویی - خبرگزاری - نشست - مدیران - گزارش - بررسی - علوم پزشکی - لاری - گروه - حضور - اطلاعات - تکمیل - پزشکی

آخرین اخبار سرویس:
پیش بینی رشد حدود 20 درصدی دانشجویان علمی کاربردی در سال 1400

دعوت به همکاری پژوهشگر ومحقق

آموزش گویندگی فن بیان بامدرک بین المللی و استخدام

ویدئو زیبا از نوزادی که برای اولین بار می شنود!

مشاور ایتالیایی فرهاد رسماً کارش را آغاز کرد/ تفاضل گل؛ چالش جدید پرسپولیس و سپاهان

دنیا وارد مرحله «آپارتاید واکسن» شده است

الماس ها اسراری از گذشته ی زمین در خود دارند

استخدام خیاط یاچرخکار

خانواده بی پناه دزفولی اسکان داده شدند

قدردانی رییس دانشگاه صنعتی امیر کبیر از مدیرعامل بانک ملت

اعلام زمان برگزاری آزمون جامع دکتری تخصصی غیرپزشکی دانشگاه آزاد

تأکید بر هم افزایی دانش حوزه نظامی و غیرنظامی

استخدام مدیر مالی و حسابدار در شرکت تولیدی - صنعتی در تهران

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 27 اردیبهشت

فعالیت 31 مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی در سطح کشور

مرکز تحقیقات بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان

آغاز واکسیناسیون افراد بالای 75 سال در بوشهر

اصول زیبایی شناختی، حلقه مفقوده ساخت پل در ایران

اصول زیبایی شناختی، حلقه مفقوده ساخت پل در ایران

پیش بینی رشد حدود 20 درصدی دانشجویان علمی کاربردی در سال 1400

پیش بینی رشد حدود 20 درصدی دانشجویان علمی کاربردی در سال 1400

مراسم تقدیر از کارکنان روابط عمومی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

رتبه بندی بین المللی دانشگاه ها به مدرسان بستگی دارد

بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه(س) کشتار دانش آموزان دختر افغانستانی را محکوم کرد

وبینار آشنایی با قرارداد های هوشمند خرداد 1400 برگزار می شود

برداشت 58 تن گندم از مزرعه پژوهشی دانشگاه آزاد بهبهان

استایل جدید سپیده خداوردی در سال تغییرات بزرگ + عکس

دستاورد های 9 استارتاپ گلستانی در نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (INOTEX 2021) عرضه می شود

استخدام پرسنل پیش دبستانی

برداشت 58 تن گندم از مزرعه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بهبهان

اجرای مرحله نخست واکسیناسیون دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی رشت

فعال سازی مرکز تحقیقات دانشجویی در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس

شش عنوان مجله دانشگاه زابل موفق به اخذ مجوز از هیئت نظارت بر مطبوعات شد

«پاویون زنان پیشگام کارآفرین» با حضور 30 بانوی کارآفرین برگزار می شود

برای تحصیل در خارج از کشور کدام کشورها بهتر هستند؟

اجرای طرح احوالپرسی از نودانشجویان در دانشگاه شریف

جذب 25 هزار دانشجوی متعهد خدمت در دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا از دریچه دوربین

سند تحول بنیادین آسیب شناسی می شود

آزمون جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی 26 تا 31 تیرماه برگزار می شود

آزمون جامع دوره دکتری تخصصی در تاریخ تعیین شده برگزار می شود

دستگاه ازن ژنراتور پلاسما از سوی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد خرم آباد ساخته شد

تفاهم نامه دانشگاه آزاد و مؤسسه فرهنگی اندیشه های اسلامی سجادیه امضا شد

پیش بینی های علمی| احتمال گیر افتادن گازهای نجیب بادهای خورشیدی در هسته زمین!

اعلام شرایط آموزش دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی مشهد

انعقاد 5 تفاهمنامه و امضای 9 قرارداد با طعم نوآوری و فناوری

تعویق آزمون جامع دکتری در دانشگاه آزاد امتحان شفاهی

حال استارت آپ های ورزشی در کشور خوب نیست

ستارگان خاموشی بخش / گاهنامه «معنا» انجمن اسلامی دانشگاه علامه منتشر شد

اطلاعات کامل شهدای دانشجومعلم خراسان رضوی جمع آوری شد

چالش ها و راهکارهای کارآفرینی و اشتغال زایی در ورزش

تلاش آگاهانه روابط عمومی موجب خلق جامعه ای پویا و باانگیزه است

معرفی نماینده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل های اسلامی کرمانشاه

ناسا یک قدم به یافتن موثرترین راه آبیاری گیاهان در فضا نزدیک شد

جزییات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه صنعتی شیراز اعلام شد

احترام به دیگران و تبادل موقعیت، تحقق معنای جامع «روابط عمومی شبکه ای» است

سخنرانی استاد دانشگاه هاروارد درباره «فلسفه مشاء»

روابط عمومی باید پل باشند نه دیوار

زکات بدن / نشریه «دغدغه» بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب | رشته ها و دستاوردها

اینوتکس 2021 از فردا آغاز به کار می کند

احتمال گیر افتادن گازهای نجیب بادهای خورشیدی در هسته زمین!

وبینار «سیر تکوینی موزه در ایران و جهان» برگزار شد

اعلام زمان برگزاری آزمون جامع دکتری تخصصی غیرپزشکی دانشگاه آزاد

استخدام مدیر مالی و حسابدار در شرکت تولیدی - صنعتی در تهران

آزمون جامع دکتری تخصصی غیرپزشکی دانشگاه آزاد برگزار می شود

فارس من| دانشجوها: اینترنت برای آموزش مجازی نداریم / وزارت ارتباطات: اینترنت دانشجویی از اول نیمسال دوم دانشگاه تخصیص یافت

استاد علوم پزشکی شیراز به جرگه دانشمندان پُر استناد جهان پیوست

دانشگاه فردوسی مشهد در مقطع دکتری بدون آزمون دانشجو می پذیرد

آگاهی بخشی و راهنمایی مردم رسالت مهم روابط عمومی هاست

دانشجویان عاشق علم نیستند/ارزشیابی اساتید به دست دانشجویان درست نیست

انعقاد 5 تفاهمنامه و امضای 9 قرارداد با طعم نوآوری و فناوری

خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران امسال در 4 کشور راه اندازی می شوند

برگزاری دومین «شب شعر» برخط در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر

آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از 26 تا 31 تیر برگزار می شود

تجلیل از برگزیدگاه جشنواره مدرسان برتر علمی کاربردی در استان سمنان

دومین جشنواره ملی پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با محوریت پیشگیری از انواع خشونت

مستند «دمی درنگ» با کشف شگفتی های روح و روان پخش می شود

کنفرانس بین المللی کامپیوتر و مهندسی دانش 2021 ICCKE در مشهد برگزار می شود

3 سال زندان، 10 هزار دلار جریمه برای وانمود کردن به ابتلا به کرونا

آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد تیر ماه برگزار می شود

استخدام فروشنده آقا در پوشاک گستر برسام منطقه آزاد ماکو در تهران

ایران کنونی ما فاقد رویاست

استخدام طراح صنعتی مسلط به کتیا، سالیدورک آقا در تهران

تجلی آداب دیپلماسی، نحوه مراوده و گفت وگو در شاهنامه فردوسی

آیین نامه «تشویق مقالات» دانشگاه صنعتی سهند منتشر شد

انتخاب مدرس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام به عنوان مدرس نمونه استان

روشنگری نخبگان در جلب مشارکت حداکثری انتخابات تاثیر دارد

دانش بنیان ها نخستین ساختمان را با فناوری چاپ سه بُعدی ساختند

قدردانی رییس دانشگاه صنعتی امیر کبیر از مدیرعامل بانک ملت

امتحان شفاهی آزمون جامع دکتری در دانشگاه آزاد به تعویق افتاد/ برگزاری همزمان با آزمون کتبی

مدرسان منتخب دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

فازسوم تزریق واکسن کووایران برکت

ادامه کلاس های مجازی دانشگاه بعد از کرونا/ نیاز علمی کاربردی به جذب مدرسان خبره تجربی

لزوم راه اندازی مراکز علمی کاربردی در جنوب خوزستان

تدوین شاخص های ارزیابی وزارت علوم و دانشگاه ها

استخدام کمک مربی خانم (رشته روانشناسی یا علوم تربیتی) در البرز

25 خدمه کشتی برزیلی در بندر امام قرنطینه شدند

توزیع 8 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان ایلامی

بلاتکلیفی دانشگاه ها در نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم

فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه رصد ثبت می شود

فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه رصد ثبت می شود