مطالب مرتبط:
نگاهی بر اخبار مناطق تهران؛ برگزاری جشنواره مجازی عطر قرآن در منطقه 4
چرا مجتمع تجاری تیراژه تهران پلمپ شد؟
25 باب ضایعاتی متخلف در اندیمشک پلمب شدند
پلمب 3 معدن متخلف شن و ماسه در مهریز
اجاره بهای آپارتمان در مناطق لاکچری نشین تهران + جدول
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 23 فروردین 1400 ساعت 19:152021-04-12اقتصادي

اخبار مناطق، پلمب بیش از 58 واحد صنفی متخلف در مجتمع تیراژه غرب تهران


ایرنا- مدیر اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری منطقه 5 اعلام کرد: بیش از 58 واحد در طبقه منفی مجتمع تجاری تیراژه طبق اجرای دستور قضایی شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 37 تهران پلمب شد.

- " تهران- ایرنا- مدیر اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری منطقه 5 اعلام کرد: بیش از 58 واحد در طبقه منفی مجتمع تجاری تیراژه طبق اجرای دستور قضایی شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 37 تهران پلمب شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا از اعلام روز دوشنبه شهرداری منطقه 5، واحدهای تجاری متخلفی که با توجه به رای قطعی کمیسیون ماده صد مبنی بر قلع و تخریب بدون رفع خلاف اقدام به فروش و اجاره ملک به شهروندان کرده و موجب تضییع حقوق آنها می شدند با دستور بازپرس محترم شعبه ششم دادسرای ناحیه 37 تهران و گزارش مبسوط تیم کارشناسان دادگستری منتخب از سوی شعبه (حسابرسی و راه و ساختمان) در رابطه با تضییع حقوق شهرداری و تخلفات احصاشده پلمپ و مسدود شد.

وی با اشاره به دلایل این اقدام گفت: پروژه احداث مجتمع تیراژه با مشارکت شهرداری تهران و سرمایه گذار در سالهای گذشته آغاز و برنامه ریزی شد تا در دوفاز و در متراژ معین، تعداد واحدهای مشخص صنفی و اداری احداث شود.

مدیر اداره مشارکتهای مردمی شهرداری منطقه 5 در مورد پلمپ واحدهای غیر مجاز در طبقه منفی یک پاساژ تیراژه گفت: با توجه به مفاد قرارداد، شریک سرمایه گذار و سازنده از تامین فضای پارکینگ و مشاعات سر باز زده و فضای تعریف شده را به طور غیرقانونی به شهروندان غیرمطلع واگذار و موجبات تضییع حقوق آنها و بیت المال را فراهم کرده که پس از احصای تخلفات و ارسال از سوی شهرداری منطقه به کمیسیون ماده صد نیز این تخلفات احراز و چندین نوبت طی مذاکره با شریک پروژه تقاضای اعاده به وضع سابق شد اما همکاری موثری ازسوی ایشان صورت نپذیرفت.

وی با اشاره به حمایت و همراهی دستگاه قضا گفت: با توجه به اهمیت موضوع اجرای پلمپ و تخلفات محرز، صدور رای قطعی کمیسیون ماده صد و درخواست شهروندان متضرر شده موجب شد تا دستگاه قضا حمایت لازم برای پلمپ این واحدها را انجام داده و صبح امروز با حضور تیم کارشناسی در محل مجتمع تیراژه پلمپ صورت گرفت.

محمدی ادامه داد: در این مجتمع تخلفات دوگانه ایی صورت گرفته که علاوه بر فروش یا اجاره واحدهای منعلق به شهرداری، واحدهایی که به دلیل تخلف و رای ماده صد امکان واگذاری نداشتند، به شهروندان واگذار شده و آنها را دچار چالش نموده که این موضوع بدون اطلاع شهرداری منطقه 5 و توسط شریک مجموعه به صورت یکطرفه انجام شده است.

مدیر اداره مشارکتهای مردمی شهرداری منطقه 5 با اخطار به واحدهای متخلف گفت: مدیریت شهری برای حفاظت و صیانت از حقوق شهروندان پرقدرت ایستاده و اجازه نمی دهد که متخلفان اینگونه حقوق شهروندان را مورد هجوم قرار دهد که با همین هدف و برای پیشگیری از تحمیل ضرر بیشتر به شهروندان در ضرب الاجلی اقدام به پلمپ این واحدها کرده است.

تاکید بر تعامل مثبت با آموزش و پرورش در راستای پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی در منطقه 19 نشست صمیمانه شهردار منطقه 19 با مدیر آموزش و پرورش منطقه با نگاهی به همکاری های مشترک در سال گذشته در راستای تحقق طرح حمایت از مدارس و گسترش آموزش های شهروندی برگزار شد.

شهردار منطقه 19 در این نشست از نگاه ویژه شهرداری این منطقه به مدارس و اختصاص بخشی از برنامه های توسعه محور به حمایت از مدارس اشاره کرد و گفت: در همین راستا بخشی از پروژه های توسعه محله ای این منطقه به تجهیز مدارس و رفع نواقص عمرانی مورد نیاز آن ها اختصاص یافته است.

علی توکلی همچنین با اشاره به تعامل مثبت با آموزش و پرورش در اجرای برنامه های آموزشی حوزه شهروندی، بر استمرار این همکاری به منظور پیشبرد اهداف و رسالت اجتماعی نهاد شهرداری تأکید کرد.

به گفته شهردار منطقه 19 به منظور توسعه آموزش های شهروندی به دانش آموزان در بستر فضای مجازی، سال گذشته اقدامات خوبی نیز در زمینه انتشار مطالب آموزشی حقوق و تکالیف شهروندی، ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی، فعالیت های ترویجی و آموزشی در حوزه های ترافیک، پسماند و.

در سامانه شاد صورت گرفت.

در این نشست هادی حنیف نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه نیز ضمن تبریک سال جدید به شهردار منطقه و تقدیر از حمایت و تعامل خوب مدیریت شهری منطقه با آموزش و پرورش، خواستار تداوم این همکاری در سال جدید شد.

این مسئول همچنین از اقدامات عمرانی شهرداری در راستای نگهداشت مدارس، هوشمند سازی و تجهیز آن ها تقدیر و تشکر کرد.

بیش از 24 کیلومتر پیاده رو سازی در منطقه 17 شهردار منطقه 17 از اجرای 50 درصد از پیاده روسازی در مساحت 2 کیلومتر و 400 متر در خیابان زمزم خبرداد و گفت: بیش از 24 کیلومتر پیاده رو سازی در33 معبر منطقه 17 به اجرا رسیده است.

داود لطفی در خصوص جزییات این پروژه عمرانی گفت: عملیات عمرانی پیاده روی سازی ضلع جنوبی خیابان زمزم که جزو پروژه های اولویت دار و توسعه محلی منطقه 17 به حساب می آید پیشرفت 50 درصدی داشته است و تا چند ماه آینده به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: یک هزار و 500 متر جدول گذاری و یک هزار متر پیاده رو سازی به مرحله اتمام رسیده است و فعالیت عمرانی برای بخش دیگر آن ادامه دارد.

لطفی ادامه داد: در سال گذشته بیش از 17 کیلومتر و 82 متر طول احداث پیاده رو و مرمت پیاده رو و نزدیک به 7 کیلومتر و 376 متر طول مسیر پیاده راه و مسیر ویژه دوچرخه که در مجموع 24 کیلومتر و 458 متر طول احداث پیاده رو سازی صورت گرفته است تا تردد عابران پیاده و دوچرخه سواران به سهولت و ایمنی بیشترانجام شود و به نوعی شهر را از خودرو محور به انسان محور سوق دهیم.

شهردار منطقه 17 ساخت پیاده راه سازی در این منطقه جنوبی تهران را در 33 معبر عنوان کرد، گفت: مهم ترین معابر اجرای این طرح خیابان متین، خیابان خوش سیما و باغ راه سلامت است و پیاده راه سازی و مسیرویژه دوچرخه در سال 1400 در منطقه 17 ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در سال گذشته پروژه شبکه جمع آوری آب های سطحی در سطح معابر منطقه 17 نزدیک به 17 کیلومتر طول در 70 معبراجرا شده که این موضوع کاهش قابل توجه مشکل آب گرفتگی معابر را در پی داشته است.

لطفی یادآور شد: یکی از چالش ها از گذشته، موضوع روان آب های سطحی ناشی از بارش نزولات جوی است که این موضوع مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفته و توانسته ایم در محدوده شهرداری منطقه 17 با اجرای نزدیک به 17 کیلومتر طول کانال جمع آوری آب های سطحی مشکل آبگرفتگی معابر را برطرف کنیم.

وی افزود: عملیات شبکه جمع آوری آب های سطحی شامل اجرای کانیو کتابی، کانیو جانبی، نهر روسی و تک جدول که طی سال 99 در بیش از 70 معبر عملیاتی شده است.

شهردار منطقه 17 اضافه کرد: اجرای این عملیات از ابتدای دی ماه سال 98 آغاز شده و تا پایان سال 99 بیش از 22هزار و 100 متر طول اجرای شبکه جمع آوری آب های سطحی در سطح منطقه صورت پذیرفته است که حجم قابل توجهی از 22 هزار متر طول در سال 99 به اجرا رسیده است.

لطفی به برخی از معابری که تحت اجرای این عملیات قرار گرفته اشاره کرد، گفت: درخیابان شهید قدرت پاکی و کوچه های فرعی آن، کوچه های خیابان شهید فریدون احمدی، کوچه های خیابان مهمان نوازان، کوچه های خیابان عبید زاکانی، خیابان تشیع، خیابان زمزم، خیابان نیک نفس، خیابان اکبر زاهد، کوچه های خیابان مسجد، خیابان فرخنده و .

مورد اجرا قرار گرفته است.

آذین بندی فضاهای شهری منطقه 21 در آستانه حلول ماه مبارک رمضان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 21 اعلام کرد: میدان کمال الملک این منطقه به عنوان مهم ترین نقطه تمرکز شهری و عبور و مرور شهروندان و سایر فضاهای شهری منطقه 21، در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان با نصب "بوم بنر با حروف برجسته مناسبتی این ماه پرفضیلت مورد آذین بندی و زیباسازی قرار گرفت.

مهدی صباغ زاده با بیان مطلب فوق گفت: اداره زیباسازی این معاونت همواره به منظور گرامیداشت مناسبت های مختلف ملی و مذهبی با انجام اقدامات متعددی از جمله آذین بندی و زیبا ساختن هر چه بیشتر فضا و نماهای شهری این منطقه، در جهت ایجاد فضای معنوی و نشاط شهری تلاش می کند.

وی ادامه داد: توجه به موضوعات فرهنگی شهر از هر حیث و به هر مناسبتی از مهم ترین وظایف حوزه زیباسازی در مجموعه مدیریت شهری پایتخت است و می بایست زودتر از ورود به ماه مبارک رمضان به منظور استقبال و آگاهی بخشی عمومی، فضاسازی های لازم صورت پذیرد.

صباغ زاده افزود: در راستای استقبال از ماه مبارک رمضان؛ ماه میهمانی خدا اداره زیباسازی منطقه21 علاوه بر تهیه و نصب بوم بنر با حروف برجسته با قاب در نمای ساختمان مرکزی منطقه نسبت به نصب این علائم بر روی پایه پل های عابر پیاده و سواره روی شهید ارغوانی و کاروانسراسنگی 1و2 همچنین المان حروف برجسته حلول ماه رمضان در میدان کمال الملک اقدام کرده است.


کلید واژه ها: مشارکت های مردمی - تهران - سرمایه گذاری - دستور قضایی - شهرداری - مجتمع تجاری - بازپرس - کارشناسان دادگستری - شعبه - واحد - منطقه - اعلام - ناحیه - دستور - ایرنا - مشارکت - پلمب - سرمایه - کمیسیون ماده - قضایی - گزارش - اداره - مردمی - متخلف - کارشناسان - غرب تهران - واحد صنفی - مدیر - دادگستری - شهروندان

آخرین اخبار سرویس:
استخدام کارشناس کنترل پروژه در شرکت تجهیز امید پویش در تهران

اقدام فعالان بخش خصوصی آذربایجان شرقی برای خرید واکسن کرونا

آغاز به کار مشاغل گروه 1 و 2 در شهرهای قرمز و نارنجی از شنبه

آخرین تصمیم درباره زمان بازگشایی بازار بزرگ تهران

استخدام فروشنده خانم در فروشگاه چند منظوره میم در اصفهان

آغاز به کار مشاغل گروه 1 و 2 در شهرهای قرمز و نارنجی از شنبه

مدیرعامل آبفا گلستان: یک سوم نیاز گرگان آب کم داریم

شهرداری شهرکرد پیگیر پرداخت مطالبات پاکبان ها است

اتفاق مهم در بازار ارز/ دلارهای خانگی راهی بازار شد

آیا سهام عدالت به وارث قانونی منتقل می شود؟

بازار بزرگ تهران بازگشایی می شود

روسیه مجوز مصرف یک دوز از واکسن اسپوتنیک لایت را صادر کرد

تولید لوازم خانگی 24 درصد افزایش یافت

قیمت سکه 350 هزار تومان بالا رفت/ تغییرات عجیب در بازار طلا

خودرو بخریم یا بفروشیم؟

لاکچری ترین گوشی های بازار چند؟

آخرین قیمت انواع آپارتمان 16 اردیبهشت 1400 +جدول قیمت

عالیت گروه های شغلی یک و دو تهران از شنبه مجاز است

واکنش قاطعانه مدیر حقوقی شستا به بیانیه اخیر فدراسیون فوتبال

واکنش قاطعانه مدیر حقوقی شستا به بیانیه اخیر فدراسیون فوتبال

گل کاری 20 هزار متر مربعی در شهرداری منطقه سه

تولید نشاء گوجه فرنگی در شهرستان ارسنجان

جزییات افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان از زبان رییس جمهور

صف فروش دلار مقابل صرافی های تهران+عکس

تلنگر این هفته سیستان و بلوچستان با سوژه های نظارتی

آغاز برداشت توت در خلخال، با خواص آن آشنا شوید

استان کرونا زده انتاریو - کانادا

وسایل پرمصرف را از برق بکشید

سرنوشت قیمت دلار در روزهای آینده / فیلم

طرح ملی مسکن در جزیره کیش اجرا می شود

به تعدادی بازاریاب خانم جهت فروش محصولات چاپی

مدیر فروش تابلو برق صنعتی

جذب نیروی خانم در مشاورین لوکیشن پونک

نیازمند پرستار بچه

استخدام نیروی خدماتی و نظافتی در دفتر املاک

حراست و نگهبانی

مزدی دوز لباس مجلسی بچگانه

قیمت ارز، دلار، یورو، طلا و سکه 1400/02/16

پرداخت 2500 میلیارد تومان کمک معیشتی به 60 میلیون نفر

رنو در راه ایران است؟

اتفاق مهم در بازار ارز

صف فروش دلار مقابل صرافی های تهران +عکس

مجمع بورس چیست؟

استخدام شعبه رسمی فست فود هایدا پردیس

آشپز ایرانی و فست فود کار حرفه ای

مشاور مبتدی وحرفه ای کفی بر اصلی گروه املاک آراد

منشی. مدیر عامل خانم

آموزس+حقوق / کار با چرخ های صنعتی

تغییر الگوی کشت و ترویج تکنیک های نوین باید در اولویت باشد

262 میلیارد تومان سال گذشته صرف اشتغال پایدار در روستاهای یزد شد

استخدام پارکبان، مدیر داخلی و حراست در دهکده ساحلی قلعه سرشیر در اصفهان

استخدام کارشناس فروش تاسیسات و تهویه در تهران

نقش حمل ونقل دریایی در تحقق شعار سال

تولید لوازم خانگی 24 درصد افزایش یافت

آغاز برداشت گل محمدی از گلستان های شهرستان مشهد

تامین زیرساختهای محله خاور شهر با بهره برداری از چند پروژه توسعه محله ای

اعلام زمان اعزام اولین جهانگرد فضایی به فضا

روسیه مجوز مصرف یک دوز از واکسن اسپوتنیک لایت را صادر کرد

معاون استاندار کرمانشاه: پرداخت تسهیلات به مددجویان تسهیل شود

بازار بزرگ تهران بازگشایی می شود

آیا سهام عدالت به وارث قانونی منتقل می شود؟

دعوت به همکاری از مدرس خصوصی در وب سایت هوشمندان در البرز

ساماندهی توزیع سیمان در رابر

اتفاق مهم در بازار ارز/ دلارهای خانگی راهی بازار شد

استخدام فروشنده طلا و جواهر در گالری طلا و جواهرات درریس در اصفهان

استخدام فروشنده آقا در مجموعه فروشگاههای زنجیره ای فرش ایرانیان در شیراز

رنو در راه ایران است؟

کشف انبار لامپ های قاچاق در رشت

قیمت سکه 350 هزار تومان بالا رفت/ تغییرات عجیب در بازار طلا

برای ثبت نام واکسن کرونا کلیک کنید/ جزییات تزریق واکسن کرونا در salamat gov ir

از خودگذشتگی بی نظیر مرد هندی+فیلم

وزیر بهداشت: ایران در آینده نزدیک از بزرگترین تولیدکنندگان واکسن کرونا در جهان خواهد بود / امروز از موج چهارم کرونا عبور کردیم

​پرداخت 2500 میلیارد تومان به 60 میلیون نفر در قالب طرح «معیشتی فوق العاده» در ماه مبارک رمضان

قیمت سکه 350 هزار تومان بالا رفت/ تغییرات عجیب در بازار طلا

پیش بینی بهره مندی 50 میلیاردی اسدآباد از منابع مختلف در سال جاری

استخدام کارگر فنی و ساده در تکنو صنعت در تهران

استخدام فروشنده (مواد اولیه در بازار تهران) در مجموعه اورانوس

استخدام کمک حسابدار در یک شرکت معتبر تولیدی محدوده میدان عدل

استخدام بازاریاب و ویزیتور محصولات نظافتی در نوآوران ارج پلاستیک در تهران

خودرو بخریم یا بفروشیم؟

تولید بدون کارخانه برای صنعت ICT ؛ تهدید یا فرصت؟

برای ثبت نام واکسن کرونا کلیک کنید/ جزییات تزریق واکسن کرونا

چرا خرید فالوور مهم است؟

عکس | صف فروش دلار مقابل صرافی های تهران

هشدار ، گردوخاک در راه خوزستان

پرداخت 2500 میلیارد تومان به 60 میلیون نفر،در قالب طرح «معیشتی فوق العاده» در ماه مبارک رمضان

برخورد با دفترخانه هایی که مسکن ملی به نام می زنند

انجام واکسیناسیون 90 درصد کادر درمانی

آخرین قیمت انواع آپارتمان 16 اردیبهشت 1400 +جدول قیمت

لاکچری ترین گوشی های بازار چند؟

استخدام کارمند فروش در شرکت فن آوران اقتصاد پویا (بن بیگی) در تهران

فعالیت گروه های شغلی یک و دو تهران از شنبه مجاز است

باید با تفکر جهادی قدم های بزرگتری برای بهبود اقتصاد ایلام برداشته شود

بازار بزرگ تهران از شنبه بازگشایی می شود

نوبت دهی واکسیناسیون هر هفته با کاهش 5 سال در اردبیل

لاکچری ترین گوشی های بازار چند؟

قیمت سکه 350 هزار تومان بالا رفت/ تغییرات عجیب در بازار طلا

توقیف 18 کشتی هنگام صید ترال در آب های ساحلی خوزستان

بومی سازی قطعات شاهکار متخصصان نیروگاه رامین

جشن پایان گازرسانی به دهلران ایلام برگزار می شود

اخبار مناطق، پلمب بیش از 58 واحد صنفی متخلف در مجتمع تیراژه غرب تهران

اخبار مناطق، پلمب بیش از 58 واحد صنفی متخلف در مجتمع تیراژه غرب تهران