موضوعات داغ: - ليگ قهرمانان - ليگ قهرمانان آسيا - قهرمانان آسيا - استقلال در ليگ قهرمانان آسيا - رژيم صهيونيستي - شركت ملي حفاري - بازنشستگان تامين اجتماعي - آستان قدس رضوي - تامين اجتماعي - احسان پهلوان - شهر ندوشن - تحقيق و توسعه - نوبت گيري - وحشتناك ترين - شطرنج آنلاين - استخدام آتيه سازان - ارز ديجيتال - آلبوم بي نام - تراكتور و ماشين سازي - كاهش سايز - معاونت دانشجويي دانشگاه تهران - قانونگذار فرانسوي - خوشه طلايي

مطالب مرتبط:
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
شهردار اهواز عزل شد
شهردار اهواز عزل شد
شهردار اهواز عزل شد
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 15 اسفند 1399 ساعت 02:202021-03-04سياسي

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید


در جلسه یکصد و چهل و دوم شورای شهر اهواز که شامگاه پنجشنبه با موضوع برکناری موسی شاعری شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شد، موسی شاعری با 9 رای از سمت خود برکنار و ابراهیم نوشادی با 12 رای به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وزارت کشور در نامه ای که به شورای اسلامی شهر اهواز ارسال کرده بود، موسی شاعری شهردار اهواز را فاقد صلاحیت این سمت دانسته بود بنابراین قرار بود روز چهارشنبه جلسه عزل شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شود که به دلیل غیبت پنج عضو شورا، این جلسه لغو شد.

پیش از این نیز نامه ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور در خصوص برکناری شهردار اهواز به شورای شهر اهواز ارسال شده بود.

شاعری پیش از این نیز در پی شکایت مرکز بهداشت غرب و پیگیری مدعی العموم در زمینه آبگرفتگی های سال گذشته در اهواز، در حکمی بدوی به حبس و انفصال از خدمت محکوم شده است.

عبدالزهرا سنواتی رییس شورای شهر اهواز در این جلسه اظهار کرد: نامه ای از سوی مدیرکل دفتر امور شورای اسلامی شهرها وزارت کشور با ضمیمه نامه هایی از سازمان بازرسی کشور، 3 اسفندماه برای شورای شهر اهواز ارسال شد و شورا را مکلف کرد که بر اساس قانون و بر اساس تبصره 4 ذیل بند یک ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، اقدام کنیم و گزارش آن به وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری خوزستان ارسال شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وی افزود: همه اعضای شورا و مسئولان استان خوزستان بر قانون مداری و اخلاق مداری تاکید دارند.

از همه افرادی که در رسانه ها یا فضای مجازی، امورات شهر و مدیریت شهری و شورا را پیگیری می کنند می خواهیم که اخلاق مداری را رعایت کنند و آنچه قانون ما را مکلف کرده و باید اجرا شود را عنوان کنند.

رییس شورای شهر اهواز بیان کرد: سه دستگاه نظارتی و حاکمیتی یعنی وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری، برکناری شهردار اهواز را به شورای شهر تکلیف کردند و به ما احترام گذاشتند و گفتند به تکلیف خود عمل کنید.

سنواتی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف سریع موسی شاعری و انتخاب شهردار جدید گفت: اکنون اعضای شورای شهر تحت فشار هستند و ممکن است فردا گزینه ای تغییر پیدا کند و باز به اعضای شورای شهر فشار بیاورند یا تغییراتی صورت بگیرد.

وی با اشاره به طرح پیشنهاد از سوی برخی اعضای شورا مبنی بر اینکه شاعری به جای اینکه عزل شود خودش استعفا بدهد تا عزل در سابقه و رزومه کاری وی قرار نگیرد، تصریح کرد: اگر شهردار اهواز اکنون استعفای خود را به صورت پیامک هم برای اعضای شورای شهر ارسال کند، آن را می پذیریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، حسین حیدری دیگر عضو شورای شهر اهواز در ادامه به عنوان مخالف عزل شهردار اظهار کرد: پس از گذشت 20 ماه از انتصاب شهردار اهواز، دستگاه نظارتی ورود و عنوان کرده که وی شرایط شهردار بودن را ندارد.

در این صورت، وزارت کشور باید حکم شهردار اهواز را لغو می کرد، چرا توپ را به زمین شورا انداختند؟ عدم لغو حکم شهردار توسط وزارت کشور، احترام به اعضای شورا نیست.

وی افزود: با این شرایط گفته می شود که یک نهاد خارج از مجموعه شورا، برای شورا تعیین تکلیف کرده است بنابراین پیشنهاد می شود این جلسه 24 ساعت عقب بیافتد و تضمین می دهم که استعفای شهردار اهواز را روز شنبه تقدیم کنم تا شهردار با استعفا از سمت خود برود.

عضو شورای شهر اهواز گفت: این کار موجب می شود در کارنامه موسی شاعری برکناری قید نشود.

وی افزود: از طرف دیگر، این برکناری از طرف ایشان (شهردار) قابل پیگیری است که با استعفا دیگر قابل پیگیری نیست.

با این کار شورا نیز به استقلال خود احترام می گذارد و نمی گذارد یک نهاد از بیرون از شورا برایش تصمیم گیری کند.

حیدری بیان کرد: من از ابتدا گفتم که آقای شاعری شرایط لازم را ندارد اما در نهایت وزارت کشور حکم وی را صادر کرد.

عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد: اگر وزارت کشور حکم شهردار را صادر نمی کرد آیا موسی شاعری شهردار بود؟ مرجع صادرکننده حکم اشتباه کرده است و خودش باید حکم را لغو کند.

حیدری تصریح کرد: این تصمیم شورا (برکناری شهردار) قابل پیگیری در دیوان عدالت اداری است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سید محسن موسوی زاده عضو شورای شهر اهواز نیز در ادامه با اشاره به پیشنهاد برخی اعضای شورا برای به تعویق انداختن تصمیم گیری در خصوص شاعری و مهلت دادن به وی برای ارائه استعفایش در روز شنبه هفته آینده، اظهار کرد: امشب قبل از ورود به صحن شورا، تماس ها و پیشنهادهای متنوع و سفارش های متعددی دریافت کردم که با این اوضاع، نمی توانم تا شنبه منتظر بمانم.

وی افزود: اگر قرار است آقای شاعری استعفا بدهد، این کار را اکنون انجام دهد.

موسوی زاده تصریح کرد: متاسفانه می گذارند جو آرام شود تا روز شنبه این کار انجام شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مازیار جهانبخشی دیگر عضو شورای شهر اهواز در خصوص پیشنهاد استعفای شهردار اهواز، اظهار کرد: در دو سه روز اخیر همه اعضای شورا فشارهای زیادی را تحمل کردند اما چه تضمینی است که تا یکی دو ساعت آینده هم بتوانیم با همین شرایط پیش برویم؟ من از خود مطمئن هستم.

وی افزود: نوشتن استعفا مگر چقدر زمان می برد که آقای شاعری اکنون این کار را نمی کند؟ اگر بحث استعفا است اکنون هم می شود این کار را کرد.

جهانبخشی گفت: تصمیمی گرفته شده است که باید به آن عمل شود.

اگر بحث گزینه دیگری است اکنون می توان آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به پیشنهاد و تضمین حیدری دیگر عضو شورا مبنی بر مهلت دادن به شاعری برای استعفا تا روز شنبه بیان کرد: ما نمی توانیم تضمین آقای حیدری در خصوص ارائه استعفای شهردار تا روز شنبه را بپذیریم.

اکنون به این نتیجه رسیده ایم که ادامه راه با آقای شاعری امکان پذیر نیست.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدجعفر فلسفی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: با بیان این مساله که تکلیف وزارت کشور، تحمیل به شورای شهر است؛ مخالف هستم.

وی افزود: هدف این است که این تغییر ایجاد شود و سازمان بازرسی به دنبال اعمال قانون است بنابراین این کار منافاتی ندارد و نظر این سازمان محقق خواهد شد.

شورای شهر نیز می تواند از وزارت کشور در خصوص سلب اختیار شکایت کند.

عضو شورای شهر اهواز گفت: اگر به عنوان مثال یک شهردار با رای وزارت کشور عزل شده باشد، من صحبت های مطرح شده در خصوص لغو حکم توسط وزارت کشور را قبول می کنم.

قانون اختیار را به شورای شهر داده است و اگر قانون ایراد دارد باید اصلاح شود.

قانون این اختیار و حرمت را برای شورای شهر قائل شده تا شهردار را انتخاب کند.

فلسفی بیان کرد: اگر هر یک از اعضای شورا فکر می کند که این کار ایراد دارد، نباید به عزل رای دهد.

وی در خصوص گزینه های شهرداری اهواز، افزود: کسی باید در این جایگاه قرار بگیرد که به جایگاه مشرف باشد و از طرفی ارتباطات ملی داشته باشد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، جاسم موسی پور دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: با وجود نقاط ضعف و عدم توجه به برخی از تذکرات شورای شهر، آقای شاعری زحماتی کشیدند و اگر می خواهیم حرمت خود را نگه داریم، پیشنهاد استعفای شهردار خوب است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، هادی قنوات دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: در چند ماه گذشته جزو منتقدین جدی آقای شاعری بودم اما با توجه به اینکه 20 اسفندماه دوستان می خواهند در انتخابات شورا ثبت نام کنند و 28 خردادماه نیز روز انتخابات است، باید توجه شود چه تصمیمی می خواهیم برای شهر اتخاذ کنیم.

وی افزود: در زمان آقای کتانباف نیز دوستان پیگیر نامه بازنشستگی و فشار بودند که همان موقع مخالفت کردم و گفتم از ابزار شورا استفاده شود و شهردار وقت استیضاح شد.

اکنون نیز اگر تصمیم شورا در یک مرجعی باطل شود، شان شورا زیر سوال می رود.

قنوات تصریح کرد: دادن زمان برای استعفای شهردار به منظور کاهش تنش ها و حاشیه ها، پیشنهاد خوبی است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، فتح الله حاجتی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز به عنوان مخالف عزل اظهار کرد: از اعضای شورا می خواهم به فکر آبروی خود و شهر باشند.

اکنون ویروس کرونا شرایط بحرانی ایجاد کرده و اکثر اعضای شورا به جای اینکه به فکر کمک به بیمارستان ها و مردم باشیم، وارد حاشیه شده ایم.

وی افزود: در زمان آقای شاعری، سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء قدم های بزرگی در اهواز برداشتند بنابراین باید برای ارائه استعفای شهردار وقت داده شود.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: خودتان آقای شاعری را انتخاب کردید و من دقیقه 90 به وی رای دادم.

حاجتی گفت: حداقل باید به فکر آبروی شهردار اهواز هم باشیم.

نباید با آبروی کسی بازی کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدرضا ایزدی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: اهمیت قانون، بیش از فشارهای بیرونی است اما با توجه به تلاش های 20 ماهه آقای شاعری می خواهم برکناری انجام نشود و اکنون استعفا از طرف وی ارائه شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مهران باباپور دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز با اشاره به سوابق نوشادی به عنوان گزینه سرپرستی شهرداری گفت: آقای نوشادی 13 سال سابقه کار در شهرداری اهواز و فوق لیسانس مرتبط دارد که اگر از وی عبور کنیم در شهرداری اهواز گزینه ای برای این پست نداریم.

وی افزود: در شهرداری اهواز هیچکس مانند آقای نوشادی شاخصه های تعیین شده توسط وزارت کشور را ندارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، رحیم کعب عمیر دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: آقای نوشادی جزو افتخارات استان خوزستان است و در کلانشهرها به عنوان رییس کمیته بررسی قوانین شهرداری برگزیده شده است.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: کسی برای این کار انتخاب می شود که تبحر دارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در ادامه اسکندر لطفعلی زاده دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: برگزاری این جلسه، غلط و غیرقانونی است.

این جلسه در زمینه یک موضوع واحد که قبلا درباره آن بحث و پیگیری کرده ایم برگزار شده است و طرح مجدد آن، غیرقانونی به نظر می رسد.

وی افزود: نمی شود یک موضوع را مطرح و درمورد آن رای گیری کرد و مجددا آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: همه می دانیم حکم شهردار کلانشهرها با امضای وزیر کشور صادر می شود؛ شان شهردار و شورای شهر اهواز این نیست که یک مدیرکل امور شهری نامه ای برای ما بنویسد و ما دستور جلسه ای تعیین کنیم.

لطفعلی زاده بیان کرد: ما یک سال است داریم با شهردارمان دعوا می کنیم و تمام کار ما این شده است که عده ای بگویند این شهردار برکنار شود یا خیر.

وی ادامه داد: فضایی که اکنون وجود دارد به گونه ای شده که برخی دوستان در حال فشار وارد کردن هستند و با فشارهای بیش از حد در مجلس و جاهای دیگر این نامه ها دریافت شده است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: نمی شود هر آنچه علی رغم میل باطنی رییس جلسه است در این جلسه گفته نشود.

دقیقا سه هفته پیش در خصوص این موضوع رای گیری شده است.

وی در خصوص گزینه های سمت شهردار اهواز نیز گفت: هر دو گزینه از کارمندان شهرداری اهواز و دارای سنوات خدمتی متفاوت و خوبی هستند.

لطفعلی زاده گفت: با توجه به اینکه بابت مساله صدور رای بدوی دادگاه برای آقای شاعری مسائلی مطرح شده است باید بگوییم این بند برای آقای نوشادی نیز محسوس است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: مطمئنا پس از امروز نخستین تذکر را به سرپرست شهرداری اهواز خواهم داد.

همچنین استعلام صحت و سلامت عقلی وی را می خواهم و در صورت لزوم طرح سوال خواهم کرد.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم یک درخت بکاریم نمی دانیم در چهار ماه رشد می کند یا خیر بنابراین نمی دانیم چه کسی و با چه برنامه ای می خواهد سرپرست شهرداری اهواز شود.

بعید می دانم کسی که دلسوزانه بخواهد ورود کند به این راحتی این پست را بپذیرد.

لطفعلی زاده گفت: آقای نوشادی حدود 12 سال، نفر اول این مجموعه بوده است اما شهرداری اهواز رشد اصلی در بحث برنامه ریزی نداشته است.

وی بیان کرد: آقای جامعی جوان دهه 60 است و به نظر می رسد در کارهای اجرایی بوده و گزینه خوبی برای این سمت است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: شهردار اهواز - شهردار - اهواز - سرپرست شهرداری - موسی شاعری - شورای شهر اهواز - شهر اهواز - شهرداری - شورای اسلامی شهر اهواز - شاعری - سازمان بازرسی کل کشور - انتخاب - برکنار - سرپرست - شورای شهر - شورای - شورای اسلامی شهر - برکناری - سازمان بازرسی - موسی - برگزار - شورای اسلامی - مدعی العموم - مرکز بهداشت - ارسال - وزارت کشور - کشور - چهارشنبه - آبگرفتگی - نامه

آخرین اخبار سرویس:
دعای نهمین روز از ماه مبارک رمضان / اوقات شرعی

صوت | ترتیل جزء نهم قرآن کریم توسط حامد شاکرنژاد

موضع گیری کرباسچی علیه تاجزاده

شرح و تفسیر دعای روز نهم ماه مبارک رمضان / اسباب رحمت الهی

دعای روز نهم ماه مبارک رمضان

جزییات تزریق دوز استنشاقی واکسن رازی کووپارس

مراودات دیپلماتیک در نخستین ماه سال 1400

توصیه های طب ایرانی برای خواب مناسب

شرق شناس موزه لوور درگذشت ایسنا

شرح دعای روز نهم | گناهی که انسان را از هدایت محروم می کند

استایل طبیعت گردی دانیال حکیمی /عکس

دعای روز نهم ماه مبارک رمضان/ بهره ای از رحمت گسترده ات نصیبم کن

شرق شناس موزه لوور درگذشت

کشور با پدیده تورم قوانین کیفری روبرو است

کشور با پدیده تورم قوانین کیفری روبرو است

سلفی ماشینی الهام حمیدی /عکس

مجلس تعطیل نیست

ببینید | گفتگو با آقای غفاری مدیرعامل کارخانه جات رضایت خودرو طراوت نوین

موج سواری خبرگزاری رسمی دولت برای حذف غربالگری اجباری

دعا و ترتیل قرآن ویژه روز نهم ماه رمضان + دانلود

آژانس اتمی: ایران نصب سانتریفیوژهای پیشرفته در نطنز را اطلاع داد

1300 بسته غذایی میان نیازمندان در بندر امام توزیع می شود

سرطان بدخیم سلسله اعصاب آموزشی

آژانس اتمی: ایران نصب سانتریفیوژهای پیشرفته در نطنز را اطلاع داد

2 دوره 3 ساله در سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک/ پیش بینی 15 سال تحصیلی

1300 بسته غذایی میان نیازمندان در بندر امام توزیع می شود

از موانع تا تهیه و تدوین طرح تفضیلی شهر گرگان

نخستین نشست از «هفت شب بر خوان سعدی» در شیراز برگزار شد

خلاصه داستان سریال ترکی اسم من ملک قسمت 134

لاریجانی ها هیچ وقت اصلاح طلب نبودند

خود را برای مصاحبه شغلی آماده کنید

حال و هوای سپیده خداوردی در شروع اردیبهشت + عکس

پیچ و خم تهیه و تدوین طرح تفضیلی شهر گرگان

سرطان بدخیم سلسله اعصاب آموزشی

تبلیغات پیش از موعد از مصادیق جرایم انتخاباتی است

واکنش محسن رضایی به بسته تحریمی جدید کنگره آمریکا علیه ایران

صوت تحدیر (تندخوانی) جزء نهم قرآن کریم | تلاوت جزء 9 قرآن مجید

فناوری های برداشته از طبیعت

گزارش واکسن به ملت، هشدار صریح به منتقدان برجام

ببینید | گفتگو با خانم سراجی مدیر مجموعه چوچل دکور

افتتاح رسمی سومین مرز مشترک ایران و پاکستان

کاندیدای اصلاح طلبان بعد از انصراف سیدحسن خمینی چه کسی خواهد بود؟

گفت و گو با کارآفرینان / سلطان کرم ایران

دست ایران در نشست مشترک کمیسیون برجام پُر است

بهرنگ علوی و رعایت پروتکل بهداشتی + عکس

چرایی حکمرانی 12 ساله برجامی بر فضای انتخابات/ تَکرار تجربه تلخ مذاکره با غرب در سال 1384

حمید فرخ نژاد از گذشته تا به امروز /عکس

واکسن رایگان مثل بیمارستان دولتی، واکسن پولی مثل بیمارستان خصوصی!

حمید فرخ نژاد از گذشته تا به امروز /عکس

تأکید ظریف بر امنیت و ثبات در مرز های ایران و پاکستان

ماجرای پیرمرد روشن دل و اعجاز قرآن

حمید فرخ نژاد از گذشته تا به امروز /عکس

کلاب هاوس در نقش مُسکِّن

نقدعلی: آرامش قبل از طوفان انتخابات را تجربه می کنیم

حسینی: مردم برای پایان دولت روزشماری می کنند

شرایط به حالت قبل از عید برنگشته است

نقدعلی: آرامش قبل از طوفان انتخابات را تجربه می کنیم

تربیت 500 بانوی طلبه در مدرسه علمیه کوثر ورامین | جزییات پذیرش بانوان

صوت | «فرزند ایران»

جوجه های مجازی و عینک خلبانی

در رثای نخستین بانوی مسلمان

یک دقیقه با خدا

تشکیل نخستین دولت در گام دوم انقلاب در چهارچوب تخصص و تحول امکانپذیر است

بسته های معیشتی به جای زندان در رباط کریم توزیع شود

سقوط فاو و رقم خوردن سرنوشت جنگ ایران و عراق

سید حسن نصرالله: مقاومت به فرماندهانی مانند سردار حجازی نیاز دارد

سلیمی: اعمال تحریم با گفتگو سنخیت ندارد

اوقات شرعی استان ها؛ پنجشنبه 2 اردیبهشت 1400

نظریه مدیریت ایرانی دکتر محمود احمدی نژاد؛ زمین و مسکن/ بخش اول + فیلم

کلیپ | ویژه برنامه سفره دوست -7

ماجرای تصویر مارمولک درون شکم مرغ چه بود؟

شیرین کاری جدید صداوسیما: برنامه ماه رمضانی آستان قدس رضوی توقیف شد!

فیلم/ اگه صاحب این عکس کاندیدا میشد بهش رأی می دادید؟

چرا «مجمع تشخیص» گره کور FATF را باز نمی کند؟

نسل جدید را به کمک خانواده، مدرسه و رسانه، مسئولیت پذیر تربیت کنیم

دو قطبی های موهوم برای فریب مردم ساخته می شود

جزییات افزایش حقوق سربازان

«مجمع تشخیص» و باز نکردن یک گره کور!

سیاهپوشی حرم امام حسین در عزای اولین بانوی اسلام +فیلم

سپاه شتاب دهنده پیشبرد اهداف عالی نظام است

آژانس اتمی نصب سانتریفیوژهای پیشرفته در نطنز را تایید کرد

حال خوش فرزاد فرخ در کنار کلبه چوبی + عکس

پایان اولین دوره پیش شتاب دهی در شتاب دهنده کهکشان

تخت روانچی: اقدامات قهریه یکجانبه، نقض حق زندگی است

پروژه انتقال آب های سطحی بندر امام به دریا در حال انجام است

بسازبفروش ها در کمین شوراها/ نگرانی از تکرار شهر و روستافروشی

تولید واکسن اسپوتنیک در البرز تا دو هفته آینده

مادر امت از سوی فرهنگ سرای ارسباران منتشر شد

پیام سپاه خوزستان در سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

رهبر معظم انقلاب 40 میلیارد ریال به شهرداری بجنورد کمک کرد

پیام تبریک فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تمدید محدودیت ها در شهر های قرمز و نارنجی/ تاکید رییس جمهور بر شفافیت در واکسیناسیون کرونا

وقتی مهدی قایدی بازیکن الدحیل را محو کرد + فیلم

به تله دوقطبی هسته ای شب انتخابات نزدیک شدید/ خوش بینی های دولت به وین، واقعیت یا سراب؟!/ واکسن پولی هم داریم

اعدام کاظم ذوالانوار به روایت برادرش

صوت | طلب آمرزش در سپیده دمان، صفت بارز پرهیزکاران

تغییر اعداد بودجه پس از تصویب؟

آژانس نصب سانتریفیوژهای پیشرفته در نطنز را تایید کرد

مجلس قانون گذاری یا ستاد انتخاباتی؟

 بهنام غفاری فارسانی دار فانی را وداع گفت

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید