موضوعات داغ: - تامين اجتماعي - بازنشستگان تامين اجتماعي - متناسب سازي - ليگ قهرمانان - ليگ قهرمانان آسيا - حقوق بازنشستگان - قهرمانان آسيا - يحيي گل محمدي - متناسب سازي حقوق بازنشستگان - افزايش حقوق - هيوا رحيمي - بوانات - خودروهاي سنگين - جراح مغز و اعصاب - اداره كل حفاظت محيط زيست هرمزگان - ساتيان - انديشكده صهيونيستي - فرهنگ علوي - دادستان زنجان - شكست دشمنان - ضوابط ساخت و ساز - شاوردي - قبل از ازدواج

مطالب مرتبط:
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
شهردار اهواز عزل شد
شهردار اهواز عزل شد
شهردار اهواز عزل شد
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 15 اسفند 1399 ساعت 02:202021-03-04سياسي

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید


در جلسه یکصد و چهل و دوم شورای شهر اهواز که شامگاه پنجشنبه با موضوع برکناری موسی شاعری شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شد، موسی شاعری با 9 رای از سمت خود برکنار و ابراهیم نوشادی با 12 رای به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وزارت کشور در نامه ای که به شورای اسلامی شهر اهواز ارسال کرده بود، موسی شاعری شهردار اهواز را فاقد صلاحیت این سمت دانسته بود بنابراین قرار بود روز چهارشنبه جلسه عزل شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شود که به دلیل غیبت پنج عضو شورا، این جلسه لغو شد.

پیش از این نیز نامه ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور در خصوص برکناری شهردار اهواز به شورای شهر اهواز ارسال شده بود.

شاعری پیش از این نیز در پی شکایت مرکز بهداشت غرب و پیگیری مدعی العموم در زمینه آبگرفتگی های سال گذشته در اهواز، در حکمی بدوی به حبس و انفصال از خدمت محکوم شده است.

عبدالزهرا سنواتی رییس شورای شهر اهواز در این جلسه اظهار کرد: نامه ای از سوی مدیرکل دفتر امور شورای اسلامی شهرها وزارت کشور با ضمیمه نامه هایی از سازمان بازرسی کشور، 3 اسفندماه برای شورای شهر اهواز ارسال شد و شورا را مکلف کرد که بر اساس قانون و بر اساس تبصره 4 ذیل بند یک ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، اقدام کنیم و گزارش آن به وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری خوزستان ارسال شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وی افزود: همه اعضای شورا و مسئولان استان خوزستان بر قانون مداری و اخلاق مداری تاکید دارند.

از همه افرادی که در رسانه ها یا فضای مجازی، امورات شهر و مدیریت شهری و شورا را پیگیری می کنند می خواهیم که اخلاق مداری را رعایت کنند و آنچه قانون ما را مکلف کرده و باید اجرا شود را عنوان کنند.

رییس شورای شهر اهواز بیان کرد: سه دستگاه نظارتی و حاکمیتی یعنی وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری، برکناری شهردار اهواز را به شورای شهر تکلیف کردند و به ما احترام گذاشتند و گفتند به تکلیف خود عمل کنید.

سنواتی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف سریع موسی شاعری و انتخاب شهردار جدید گفت: اکنون اعضای شورای شهر تحت فشار هستند و ممکن است فردا گزینه ای تغییر پیدا کند و باز به اعضای شورای شهر فشار بیاورند یا تغییراتی صورت بگیرد.

وی با اشاره به طرح پیشنهاد از سوی برخی اعضای شورا مبنی بر اینکه شاعری به جای اینکه عزل شود خودش استعفا بدهد تا عزل در سابقه و رزومه کاری وی قرار نگیرد، تصریح کرد: اگر شهردار اهواز اکنون استعفای خود را به صورت پیامک هم برای اعضای شورای شهر ارسال کند، آن را می پذیریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، حسین حیدری دیگر عضو شورای شهر اهواز در ادامه به عنوان مخالف عزل شهردار اظهار کرد: پس از گذشت 20 ماه از انتصاب شهردار اهواز، دستگاه نظارتی ورود و عنوان کرده که وی شرایط شهردار بودن را ندارد.

در این صورت، وزارت کشور باید حکم شهردار اهواز را لغو می کرد، چرا توپ را به زمین شورا انداختند؟ عدم لغو حکم شهردار توسط وزارت کشور، احترام به اعضای شورا نیست.

وی افزود: با این شرایط گفته می شود که یک نهاد خارج از مجموعه شورا، برای شورا تعیین تکلیف کرده است بنابراین پیشنهاد می شود این جلسه 24 ساعت عقب بیافتد و تضمین می دهم که استعفای شهردار اهواز را روز شنبه تقدیم کنم تا شهردار با استعفا از سمت خود برود.

عضو شورای شهر اهواز گفت: این کار موجب می شود در کارنامه موسی شاعری برکناری قید نشود.

وی افزود: از طرف دیگر، این برکناری از طرف ایشان (شهردار) قابل پیگیری است که با استعفا دیگر قابل پیگیری نیست.

با این کار شورا نیز به استقلال خود احترام می گذارد و نمی گذارد یک نهاد از بیرون از شورا برایش تصمیم گیری کند.

حیدری بیان کرد: من از ابتدا گفتم که آقای شاعری شرایط لازم را ندارد اما در نهایت وزارت کشور حکم وی را صادر کرد.

عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد: اگر وزارت کشور حکم شهردار را صادر نمی کرد آیا موسی شاعری شهردار بود؟ مرجع صادرکننده حکم اشتباه کرده است و خودش باید حکم را لغو کند.

حیدری تصریح کرد: این تصمیم شورا (برکناری شهردار) قابل پیگیری در دیوان عدالت اداری است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سید محسن موسوی زاده عضو شورای شهر اهواز نیز در ادامه با اشاره به پیشنهاد برخی اعضای شورا برای به تعویق انداختن تصمیم گیری در خصوص شاعری و مهلت دادن به وی برای ارائه استعفایش در روز شنبه هفته آینده، اظهار کرد: امشب قبل از ورود به صحن شورا، تماس ها و پیشنهادهای متنوع و سفارش های متعددی دریافت کردم که با این اوضاع، نمی توانم تا شنبه منتظر بمانم.

وی افزود: اگر قرار است آقای شاعری استعفا بدهد، این کار را اکنون انجام دهد.

موسوی زاده تصریح کرد: متاسفانه می گذارند جو آرام شود تا روز شنبه این کار انجام شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مازیار جهانبخشی دیگر عضو شورای شهر اهواز در خصوص پیشنهاد استعفای شهردار اهواز، اظهار کرد: در دو سه روز اخیر همه اعضای شورا فشارهای زیادی را تحمل کردند اما چه تضمینی است که تا یکی دو ساعت آینده هم بتوانیم با همین شرایط پیش برویم؟ من از خود مطمئن هستم.

وی افزود: نوشتن استعفا مگر چقدر زمان می برد که آقای شاعری اکنون این کار را نمی کند؟ اگر بحث استعفا است اکنون هم می شود این کار را کرد.

جهانبخشی گفت: تصمیمی گرفته شده است که باید به آن عمل شود.

اگر بحث گزینه دیگری است اکنون می توان آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به پیشنهاد و تضمین حیدری دیگر عضو شورا مبنی بر مهلت دادن به شاعری برای استعفا تا روز شنبه بیان کرد: ما نمی توانیم تضمین آقای حیدری در خصوص ارائه استعفای شهردار تا روز شنبه را بپذیریم.

اکنون به این نتیجه رسیده ایم که ادامه راه با آقای شاعری امکان پذیر نیست.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدجعفر فلسفی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: با بیان این مساله که تکلیف وزارت کشور، تحمیل به شورای شهر است؛ مخالف هستم.

وی افزود: هدف این است که این تغییر ایجاد شود و سازمان بازرسی به دنبال اعمال قانون است بنابراین این کار منافاتی ندارد و نظر این سازمان محقق خواهد شد.

شورای شهر نیز می تواند از وزارت کشور در خصوص سلب اختیار شکایت کند.

عضو شورای شهر اهواز گفت: اگر به عنوان مثال یک شهردار با رای وزارت کشور عزل شده باشد، من صحبت های مطرح شده در خصوص لغو حکم توسط وزارت کشور را قبول می کنم.

قانون اختیار را به شورای شهر داده است و اگر قانون ایراد دارد باید اصلاح شود.

قانون این اختیار و حرمت را برای شورای شهر قائل شده تا شهردار را انتخاب کند.

فلسفی بیان کرد: اگر هر یک از اعضای شورا فکر می کند که این کار ایراد دارد، نباید به عزل رای دهد.

وی در خصوص گزینه های شهرداری اهواز، افزود: کسی باید در این جایگاه قرار بگیرد که به جایگاه مشرف باشد و از طرفی ارتباطات ملی داشته باشد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، جاسم موسی پور دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: با وجود نقاط ضعف و عدم توجه به برخی از تذکرات شورای شهر، آقای شاعری زحماتی کشیدند و اگر می خواهیم حرمت خود را نگه داریم، پیشنهاد استعفای شهردار خوب است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، هادی قنوات دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: در چند ماه گذشته جزو منتقدین جدی آقای شاعری بودم اما با توجه به اینکه 20 اسفندماه دوستان می خواهند در انتخابات شورا ثبت نام کنند و 28 خردادماه نیز روز انتخابات است، باید توجه شود چه تصمیمی می خواهیم برای شهر اتخاذ کنیم.

وی افزود: در زمان آقای کتانباف نیز دوستان پیگیر نامه بازنشستگی و فشار بودند که همان موقع مخالفت کردم و گفتم از ابزار شورا استفاده شود و شهردار وقت استیضاح شد.

اکنون نیز اگر تصمیم شورا در یک مرجعی باطل شود، شان شورا زیر سوال می رود.

قنوات تصریح کرد: دادن زمان برای استعفای شهردار به منظور کاهش تنش ها و حاشیه ها، پیشنهاد خوبی است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، فتح الله حاجتی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز به عنوان مخالف عزل اظهار کرد: از اعضای شورا می خواهم به فکر آبروی خود و شهر باشند.

اکنون ویروس کرونا شرایط بحرانی ایجاد کرده و اکثر اعضای شورا به جای اینکه به فکر کمک به بیمارستان ها و مردم باشیم، وارد حاشیه شده ایم.

وی افزود: در زمان آقای شاعری، سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء قدم های بزرگی در اهواز برداشتند بنابراین باید برای ارائه استعفای شهردار وقت داده شود.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: خودتان آقای شاعری را انتخاب کردید و من دقیقه 90 به وی رای دادم.

حاجتی گفت: حداقل باید به فکر آبروی شهردار اهواز هم باشیم.

نباید با آبروی کسی بازی کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدرضا ایزدی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: اهمیت قانون، بیش از فشارهای بیرونی است اما با توجه به تلاش های 20 ماهه آقای شاعری می خواهم برکناری انجام نشود و اکنون استعفا از طرف وی ارائه شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مهران باباپور دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز با اشاره به سوابق نوشادی به عنوان گزینه سرپرستی شهرداری گفت: آقای نوشادی 13 سال سابقه کار در شهرداری اهواز و فوق لیسانس مرتبط دارد که اگر از وی عبور کنیم در شهرداری اهواز گزینه ای برای این پست نداریم.

وی افزود: در شهرداری اهواز هیچکس مانند آقای نوشادی شاخصه های تعیین شده توسط وزارت کشور را ندارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، رحیم کعب عمیر دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: آقای نوشادی جزو افتخارات استان خوزستان است و در کلانشهرها به عنوان رییس کمیته بررسی قوانین شهرداری برگزیده شده است.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: کسی برای این کار انتخاب می شود که تبحر دارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در ادامه اسکندر لطفعلی زاده دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: برگزاری این جلسه، غلط و غیرقانونی است.

این جلسه در زمینه یک موضوع واحد که قبلا درباره آن بحث و پیگیری کرده ایم برگزار شده است و طرح مجدد آن، غیرقانونی به نظر می رسد.

وی افزود: نمی شود یک موضوع را مطرح و درمورد آن رای گیری کرد و مجددا آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: همه می دانیم حکم شهردار کلانشهرها با امضای وزیر کشور صادر می شود؛ شان شهردار و شورای شهر اهواز این نیست که یک مدیرکل امور شهری نامه ای برای ما بنویسد و ما دستور جلسه ای تعیین کنیم.

لطفعلی زاده بیان کرد: ما یک سال است داریم با شهردارمان دعوا می کنیم و تمام کار ما این شده است که عده ای بگویند این شهردار برکنار شود یا خیر.

وی ادامه داد: فضایی که اکنون وجود دارد به گونه ای شده که برخی دوستان در حال فشار وارد کردن هستند و با فشارهای بیش از حد در مجلس و جاهای دیگر این نامه ها دریافت شده است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: نمی شود هر آنچه علی رغم میل باطنی رییس جلسه است در این جلسه گفته نشود.

دقیقا سه هفته پیش در خصوص این موضوع رای گیری شده است.

وی در خصوص گزینه های سمت شهردار اهواز نیز گفت: هر دو گزینه از کارمندان شهرداری اهواز و دارای سنوات خدمتی متفاوت و خوبی هستند.

لطفعلی زاده گفت: با توجه به اینکه بابت مساله صدور رای بدوی دادگاه برای آقای شاعری مسائلی مطرح شده است باید بگوییم این بند برای آقای نوشادی نیز محسوس است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: مطمئنا پس از امروز نخستین تذکر را به سرپرست شهرداری اهواز خواهم داد.

همچنین استعلام صحت و سلامت عقلی وی را می خواهم و در صورت لزوم طرح سوال خواهم کرد.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم یک درخت بکاریم نمی دانیم در چهار ماه رشد می کند یا خیر بنابراین نمی دانیم چه کسی و با چه برنامه ای می خواهد سرپرست شهرداری اهواز شود.

بعید می دانم کسی که دلسوزانه بخواهد ورود کند به این راحتی این پست را بپذیرد.

لطفعلی زاده گفت: آقای نوشادی حدود 12 سال، نفر اول این مجموعه بوده است اما شهرداری اهواز رشد اصلی در بحث برنامه ریزی نداشته است.

وی بیان کرد: آقای جامعی جوان دهه 60 است و به نظر می رسد در کارهای اجرایی بوده و گزینه خوبی برای این سمت است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: شهردار اهواز - شهردار - اهواز - سرپرست شهرداری - موسی شاعری - شورای شهر اهواز - شهر اهواز - شهرداری - شورای اسلامی شهر اهواز - شاعری - سازمان بازرسی کل کشور - انتخاب - برکنار - سرپرست - شورای شهر - شورای - شورای اسلامی شهر - برکناری - سازمان بازرسی - موسی - برگزار - شورای اسلامی - مدعی العموم - مرکز بهداشت - ارسال - وزارت کشور - کشور - چهارشنبه - آبگرفتگی - نامه

آخرین اخبار سرویس:
ادای احترام جهانگیری به شهدای مدافع حرم، مدافع سلامت و آتش نشانی

ضرورت تهیه اطلس جرائم با پایش دایمی جرم

گفتگوهای برجامی در وین هفته آینده ازسر گرفته خواهد شد

بکارگیری 150 هزار نفر نیروی مردمی در سامانه سجام

مسابقه عکس فرهنگ اقوام و مردم ایران در شهر زیرزمینی

استخدام مسئول دفتر خانم با بیمه در چکاد بام در تهران

از کنار روئسایشان بی اعتنا رد نشوید

فیلم/ واکنش خبرساز محسن هاشمی به حرف های فائزه رفسنجانی

آخرین وضعیت سلامت وزیر کشور

مراسم تکریم و معارفه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه برگزار شد

نماینده ایران معاون کمیته اجرایی سازمان منع سلاح های شیمیایی ماند

ایرادات مجمع به طرح اصلاح قانون انتخابات فاقد اعتبار حقوقی است/ نظر شورا فصل الخطاب است

درگذشت سردار محمد علی حق بین؛ فاتح نُبُل و الزهرا

پایان نشست کمیسیون مشترک برجام

عراقچی در نشست کمیسیون برجام: زیاده خواهی، وقت کشی و چانه زنی ممنوع!

هیأت های حاضر در وین برای مشورت با پایتخت ها بازمی گردند

دقت و امانتداری مسوولان، مشارکت شهروندان در اهدای خون را افزایش می دهد

محسن هاشمی: فائزه توانایی ام را تایید می کند /برای کاندیداتوری بلاتکلیف هستم

گزارش روسیه از نتیجه امروز نشست کمیسیون مشترک برجام

21 هزار نفر قرنطینه را نقض کردند/آخرین وضعیت سلامت وزیر کشور

حضور هنرمندان بسیجی استان فارس در طرح سردار شهید سلیمانی با عنوان سلامت یار هنرمند

اعتبار ناچیز مدیریت شهری اراک برای ساماندهی معتادان متجاهر

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت؛ دیپلمات ها برای مشورت به تهران بازمی گردند

ورود وزیر خارجه پاکستان به تهران

سه راز شادی از دیدگاه رواقیون رومی

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه به شهدا پیوست

تشدید تنش سیاسی در کویت؛ اپوزیسیون خواستار انحلال مجلس شد

پایان نشست کمیسیون مشترک برجام / هیئت ها برای مشورت به پایتخت بازمی گردند

پایان نشست کمیسیون مشترک برجام/ ایجاد کارگروهی در خصوص راهکارهای عملی لغو تحریم ها | عراقچی: زیاده خواهی، وقت کشی و چانه زنی ممنوع/ هیات ها برای مشورت به پایتخت ها بر می گردند

«سحر قریشی» همه را انگشت به دهان کرد/ عکس

لزوم تشریک مساعی و تعامل با سایر دستگاه ها برای پیشگیری از وقوع جرم

از کارکنان بهشت زهرا و سالن های تطهیر یک نفر هم جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست نداده است

21 هزار نفر ناقضان قرنطینه هستند/ میزان رعایت پروتکل های بهداشتی به 55 درصد رسیده/تشریح آخرین وضعیت سلامت وزیر کشور

اقتدار و امنیت نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا است

اعطای نشان فداکاری به شهید «احمد ترابی فر»

رؤسای ادارات حق دورکاری در ایام کرونا را ندارند / انتقاد از عملکرد کرونایی شهرداری

تغییر رنگ بندی کرونایی در خوزستان موجب عادی انگاری مردم نشود

کمیسیون مشترک برجام اوایل هفته آینده بار دیگر برگزار می شود/ مشورت نمایندگان با پایتخت ها

طغیان آفات در جنگل ها از تبعات خشکسالی در کشور

برگزاری نشست های علمی با موضوع فقه معاصر در مدارس علمیه مازندران

پایان نشست کمیسیون مشترک برجام/ از سرگیری جلسات در هفته آینده

انتخاب مجدد نماینده ایران به عنوان معاون کمیته اجرایی سازمان منع سلاح های شیمیایی

21 هزار نفر قرنطینه را نقض کردند/آخرین وضعیت سلامت وزیر کشور

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت

وزیر کشور از بیمارستان مرخص شده است

سازمان الصاعقه فلسطین شهادت سردار حجازی را تسلیت گفت

ادامه مذاکرات وین/ عراقچی: تشکیل گروه اجرایی شدن لغو تحریم ها و سپس بازگشت آمریکا به برجام

ماموریت جدید ستاد مردمی کرونا ایجاد نشاط اجتماعی است

ساخت ویلا های مجلل به جای مرکز آموزشی و فرهنگی+فیلم

خبر مهم یک اصلاح طلب از کاندیدا نشدن ابراهیم رییسی

دستور مهم جهانگیری در مورد مدیرانی که بی نوبت واکسن کرونا می زنند

ادامه گفت وگوهای وین در هفته آتی

طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده در شورای نگهبان بررسی شد

سخنان رییس جمهور در جمع فعالان سیاسی

چاره جویی انتخاباتی در هنگامه کرونا

مجمع شرط سنی را در قانون انتخابات رد کرد

جزییات نشست کمیسیون مشترک برجام

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت/ زیاده خواهی طرف مقابل پایان مذاکرات خواهد بود

عدم کیفر و پاداش در دنیا

پایان نشست کمیسیون مشترک/ هیات ها برای مشورت به پایتخت بازمی گردند

وزیر خارجه پاکستان وارد تهران شد

واکنش دبیر انجمن لوازم خانگی به پخش رپرتاژ آگهی «ساید بای ساید»

نشست کمیسیون برجام پایان یافت/ دیپلمات ها به تهران برمی گردند

عامل به خطر افتادن منافع ملی مذاکرات فرسایشی است

خط و نشان خضریان برای قالیباف/ آقای رییس در جداول بودجه تخلف کردید

(تصویر) سردار حق بین از فرماندهان سپاه در سوریه بر اثر کرونا درگذشت

عقب ماندگی خاصی را در بحث تعرفه های نظام مهندسی داریم

داوطلبان انتخابات از اختیارات رییس جمهور اطلاع دارند؟

هدف سفر حج رسیدن به مقام خشوع و خضوع است

تحریم های ثانویه عامل محدودیت های بانکی و تجاری

آستان مقدس حسینی از آمادگی برای برگزاری همایش جهانی زیارت اربعین خبر داد

دستور جهانگیری به وزارت بهداشت: اگر مدیری با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن زد برکنار شود

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت؛ دیپلمات ها برای مشورت به تهران بازمی گردند

جزییات نشست کمیسیون مشترک برجام

علت درگذشت سردار محمدعلی حق بین

کوتاه از کرونا

دردسر احمدی نژاد برای وزرایش /عباسی:  موفقیت دولت دهم بخاطر وزرایش بود /با احمدی نژاد نه جلسه داشتم نه مشورت کردم

دستور جهانگیری: مدیرانی که بی نوبت واکسن کرونا بزنند برکنار شوند

نماینده روسیه: هیأت های حاضر در وین برای مشورت با پایتخت ها بازمی گردند

مرخصی حمید بقایی از زندان یکساله شد

سردار حق بین درگذشت

توییت اولیانوف در مورد آغاز نشست کمیسیون مشترک برجام

آغاز نشست معاونان وزیران خارجه ایران و 1+4

بررسی بخشی از صلاحیت ها به احزاب سپرده شود

مجموعه کارکنان بهشت زهرا در دوران کرونا با تمام وجود برای خدمت رسانی در صحنه حاضر شدند

استخدام نماینده علمی و فروش با حقوق و مزایا در مازندران

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت؛ کارگروهی در خصوص راهکارهای عملی لغو تحریم ها ایجاد می شود

ادامه گفت وگوهای وین در هفته آتی

مقام روس: اعضای برجام از پیشرفت مذاکرات ابراز رضایت کردند

ساخت ویلاهای مجلل به جای مرکز آموزشی و فرهنگی

مدیرانی که بی نوبت واکسن کرونا بزنند برکنار شوند

پایان نشست مشترک کمیسیون مشترک برجام در وین/ گفتگوهای هفته آینده ادامه می یابد

غربالگری حذف نمی شود

رییس دادگستری کردستان: حکم خلع ید بهره بردار معدن قزل قیه صادر شد

بازدید نمایندگان مجلس از خط تولید کیت های تشخیص آزمایشگاهی

ضرورت تعامل با سایر دستگاه ها برای پیشبرد رویکرد پیشگیری

نامه نمایندگان به شورای نگهبان برای تایید طرح انتخابات ریاست جمهوری

سردار حق بین درگذشت ایسنا

هیئت عالی نظارت به نیابت از رهبر انقلاب مصوبات مجلس را بررسی می کند

به جز انتخابات برنامه ای ندارم/ تنها وزیر ایرانی بودم که رییس اوپک شدم/ رابطه ای با احمدی نژاد ندارم

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید