مطالب مرتبط:
رونمایی از کتاب های « ما در جنگ مادر صلح» و «رد پای نی نی نو»
اجرای عدالت راه مایوس کردن دشمن است/انقلاب اسلامی روحیه مطالبه گری در مردم ایران را زنده کرد
رسانه های ایلام در مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت ایفای نقش کنند
روایت مبارزه حاج قاسم با اشرار
ضرورت مبارزه بی امان نیروی انتظامی با شبکه های فساد | برخی در تلاشند عناصر سست عنصر وارد عرصه انتخابات شوند
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 14 اسفند 1399 ساعت 17:452021-03-04سياسي

دشمن با جنگ روایت ها وارد مبارزه با انقلاب شده است/ رسانه ها پای کار باشند


استکبار برای جبران شکستی که در جنگ اراده ها در قبال ایران اسلامی داشت، جنگ روایت ها را آغاز کرده که حل این گره با رسانه هاست.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز مراسم تکریم عباس محرمی و معارفه ناصر قوامی مشفق در سمت مسؤول بسیج رسانه استان همدان برگزار شد.

در این مراسم مسؤول بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه در چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی قرار داریم اظهار کرد: دشمن 42 سال با تلاش همه جانبه، بهترین تجهیزات نظامی و مدل های جنگ نرم، البته از بعد شیطانی برای مقابله و براندازی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرد اما خوشبختامه انقلاب اسلامی جشن 42 سال بالندگی خود را برگزار کرد.

ناصر قوامی با اشاره به اینکه افتخار دارم که در چهل و دومین سالگرد انقلاب باری بر دوش من نهاده شد که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به این موضوع اشاراتی دارند و تاکید می کنند به جوانان  مسوولیت داده شود گفت: نیاز به کمک اصحاب رسانه داریم تا به وظیفه خود به درستی عمل کنیم.

وی با بیان اینکه با دشمنی پیچیده، اهل برنامه ریزی و دارای بهترین تجهیزات نظامی و رسانه ای مواجه هستیم اما تاکنون انقلاب پرافتخار و بالنده ایستاده است گفت: در سال 57 جنگ اراده ها آغاز شد، دشمن اراده کردند که انقلاب اسلامی ایجاد نشود اما ما اراده کردیم و انقلاب پیروز و بالنده پیش رفت.

مسوول بسیج رسانه استان همدان ادامه داد: بعد از این اتفاق دشمن اراده کرد با جنگ های تجزیه طلبانه کشور را تجزیه کنند، دو سال درگیری شد اما انقلاب و مردم اراده کردند و پیروز شدیم، بعد هم آنها اراده کردند با تحمیل هشت سال جنگ موتور انقلاب را خاموش کنند اما مردم و انقلاب اراده کردند و پیروز شدیم.

وی با بیان اینکه دشمنان اراده کردند که انقلاب اسلامی نباید هسته ای شود اما اراده کردیم و پیروز شدیم که این را مدیون شهدای هسته ای هستیم گفت: آنها اراده کردند از 70 کشور دنیا تروریست ها را با تجهیزات و سخت افزارهای رسانه ای کامل به منطقه اعزام کردند و وحشتناک ترین جنایت ها را انجام دادند که اجازه ندهند پیام انقلاب به مستضعفین برسد و مدل این انقلاب باطل شود اما انقلاب اراده کرد و پیروز شد.

قوامی با اشاره به اینکه دشمن با انقلابی مواجه می شد که اراده می کند و پیروز می شود و این برای او خطرناک است خاطرنشان کرد: آنها اراده کردند که نباید یک بشکه نفت صادر شود، انقلاب اراده کرد و صادرات خود را انجام داد.

وی با بیان اینکه اگر این مدل انقلاب الگوی مستضعفین شود مساوی است با افول آمریکا و ابتدا می گویند با ایران چه بکنیم و این نشان می دهد ایران یک قدرت اثرگذار است گفت: این انقلاب پشتوانه محکمی به نام مردم دارد و جنگ روایت ها خاص مردم ساخته شده که نتیجه جنگ روایت ها تحریف انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند بزرگترین خطری که امروز انقلاب را تهدید می کند خطر تحریف انقلاب اسلامی است که اگر خط تحریف ها را بشکنیم خطر تحریف ها را هم می شکنیم افزود: خط تحریف یعنی زدن عقبه ارزشی انقلاب و آرمان های انقلاب  و عقبه ارزشی انقلاب تماما در دفاع مقدس ذخیره شده است.

رسانه در تراز انقلاب اسلامی باید متعهد به اخلاق، صداقت، عدالت و انصاف باشد قوامی با اشاره به اینکه برنامه تحریف برای جوانانی است که انقلاب، جنگ و فتنه را ندیدند افزود: نمونه بارز موفقیت خط تحریف، زدن عقبه ارزشی انقلاب ناب محمدی بود که در سال 61 هجری اتفاق افتاد و تمام اسلام را به قتلگاه بردند.

وی با بیان اینکه در چهل و دومین سالگرد انقلاب عاشوراهای زیادی را علیه نظام رقم زدند اما دیگر قتلگاهی اتفاق نیفتاد گفت: رسانه های انقلابی رسالتی دارند و آن را"ه نشان دادن است که اگر دستگاه های رسانه ای بعد از عاشورا و سخنگوهایی همچون امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) نبودند، نهضت عاشورا پابرجا نبود.

قوامی گفت: امروز هرکدام از مسوولان و قشر مردمی که مورد خطاب بیانیه گام دوم انقلاب، رهبری هستند اگر می خواهند وظیفه خود را به درستی انجام دهند باید دو کار انجام دهند که یکی به یاری رسانه ها از لحاظ کمی و کیفی بشتابند و دوم از ظرفیت پیش روی رسانه ها برای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب بهره ببرند.

وی با بیان اینکه امروز رسانه ها جزو لاینفک رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و تحقق دولت اسلامی هستند افزود: یکی از بزرگترین تجهیزات برای رساندن انقلاب به اهداف عالی رسانه است.

مسوول بسیج رسانه استان همدان با اشاره به اینکه رسانه در تراز انقلاب اسلامی باید متعهد به اخلاق، صداقت، عدالت و انصاف باشد و بیان واقعیت ها را بدون نگاه حزبی و سیاسی در برنامه قرار دهد گفت: گستراندن چتر رسانه انقلابی اسلامی حائز اهمیت است، همه رسانه های قانونی در ذیل توجه بسیج رسانه قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه فرقی ندارد این رسانه ها چه نوع نگرش فرهنگی، اجتماعی و سیاسی داشته باشند مهم این است که در قلب انقلاب اسلامی قدم می زنند و قلم می زنند تأکید کرد: رسانه انقلاب برای رشد و سرعت حرکت و برای اهداف متعالی امیدآفرین در جامعه است.

قوامی با بیان اینکه امروز رسانه های غربی دست به دست هم داده اند و با بزرگ نشان دادن ضعف ها به دنبال ایجاد یاس در کشور هستند تأکید کرد: یکی از ویژگی های مهم رسانه انقلابی این است که  باید بخش اعظمی از فعالیت های آنها معطوف به مطالبات مردم، توجه و حل مشکلات آنها باشد.

وی با بیان اینکه در جنگ روایت ها برای غلبه بر جبهه باطل، رسانه ای پیروز است که مسلح به مبانی گفتمان انقلاب، اخلاق ، عدالت و انصاف باشد گفت: قول می دهم تا نهایت جان تلاشم را انجام دهم و درخواست دارم رسانه ها نیز مرا کمک کنند.

مسؤول بسیج رسانه استان همدان مسئله اول را توجه به اقتصاد رسانه های استان دانست و با بیان اینکه باید با روش های مبتنی بر کارآفرینی بخش عظیمی از مشکلات رسانه های استان را حل کرد خاطرنشان کرد: این مشکل کشوری است اما همدان با توجه به ظرفیتی دارد می تواند پیشران حل بخشی از این مشکل باشد و در کارگروهی که تشکیل خواهیم داد به این موضوع می پردازیم.

بسیج رسانه حامی جدی مطالبات اصحاب رسانه با همراهی خانه مطبوعات خواهد بود وی با اشاره به اینکه بسیج رسانه حامی جدی و واقعی مطالبات اصحاب رسانه استان با همکاری و همراهی خانه مطبوعات خواهد بود افزود: بسیج رسانه از همه ظرفیت های قانونی و معنوی خود برای حل مشکلات صنفی خود استفاده خواهد کرد.

قوامی تامین نیروهای رسانه های انقلاب را مهم عنوان کرد و افزود: تشکیل کارگروه ویژه حل اختلاف برای رسانه ها از موضوعات مورد توجه ماست.

مسؤول سابق بسیج رسانه استان همدان نیز با بیان اینکه پاییز سال 91 مسوولیت بسیج رسانه را به بنده واگذار کردند و از آن سال در سراسر کشور بسیج رسانه شکل گرفت اظهار کرد: در طول این مدت بسیج رسانه مهمترین ارگان در استان همدان بود.

عباس محرمی با اشاره به اینکه 50 درصد جامعه هدف رسانه همدان عضو مجموعه بسیج رسانه هستند که شاید می شد بیشتر باشد اما برخی محدودیت ها اجازه این کار را نداده است گفت: تشکیل کانون های بسیج رسانه در شهرستان ها از جمله اقدامات صورت گرفته است.

وی با تاکید به اینکه در برخی شهرستان ها محدودیتی داشتیم تا کانونی ایجاد کنیم افزود: وفاق و همدلی مهمترین موضوع مورد توجه در بین رسانه های انقلابی استان بوده است.

مسؤول سابق بسیج رسانه استان همدان با اشاره به ارائه خدماتی به اعضای بسیج رسانه با وجود برخی مشکلات مالی گفت: بیشتر کارهای ما برای اعضای بسیج رسانه حول مسائل تربیتی و آموزشی پیش رفته است.

وی مهمترین اقدام را اجرای تشکیل شورای قشری دانست و افزود: باید ارتباط بین تشکل ها و سمن ها  حفظ شود تا در کنار هم جبهه انقلاب اسلامی حفظ و از برکات آن بهره مند شویم.

گفتنی است عباس محرمی از این پس به عنوان معاون اجتماعی سپاه انصار الحسین"(ع) استان همدان ایفای وظیفه خواهد کرد.

انتهای پیام/89026/
کلید واژه ها: انقلاب - انقلاب اسلامی - اسلامی - ایران اسلامی - استان همدان - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس - رسانه - بیانیه گام دوم انقلاب - بسیج رسانه - برگزار - همدان - رسانه ها - مقام معظم رهبری - بیانیه گام دوم - گام دوم انقلاب - تجهیزات نظامی - خبرگزاری فارس - سالگرد - مراسم تکریم - استان - مراسم - مسؤول - قوامی - ایران - روایت - جنگ اراده - مقام معظم - بسیج - ناصر - تلاش

آخرین اخبار سرویس:
حمایت و تقدیر 235 نماینده مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت+ عکس

زمانی برنامه های رمضانی گرهِ از کار مردم باز می کردند/ امروز می خواهند با دکور میلیاردی مخاطب جذب کنند!

خلاقیت؛ گمشده برنامه سازی در صدا و سیما/ مخالفان و موافقان کپی کاری چه می گویند؟

برگزاری اولین رویداد ملّی افق روشن با رویکرد امیدآفرینی

وعده رییس هلال احمر برای ساخت 5 هزار خانه هلال

دقت در واکسیناسیون گروه های هدف و جلوگیری از سوءاستفاده/ با مدیران متخلف کرمانشاه برخورد جدی می شود

حمایت قوه قضاییه برسر سرمایه گذاران

تهیه و توزیع 600 پرس غذای گرم توسط داوطلبان خانه هلال سنندج

عطریانفر: برخی خود را فرزندخوانده خاتمی می دانند

دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان + متن و ترجمه

دادستانی کرمانشاه با هرگونه انحرافی در واکسیناسیون کرونا برخورد می کند

تلاوت سوره «یونس» با صدای روح الله لسان طوسی

تصویر پُر انتقاد از بهاره رهنما

سنجش نسبت مذاکرات سیاسی و کارشناسی در وین

استرداد 1834 شیء تاریخی به کشور در دولت دوازدهم

دو ملاحظه در برخورد با یتیمان

دعای توسل؛ ریسمان محکمی برای رسیدن به حاجات دنیوی

حسین زهی: استفاده از دو ماسک و کاهش ترددهای غیرضروری راه کنترل کروناست

خانواده ایرانی|آشنایی با چند مهارت در سبک زندگی برای انس دختران نوجوان با حجاب

فعالیت سوسکی برخی رستوران ها رو ببینید!

فیلم | ماه مبارک رمضان بهانه ای برای پرورش روح و روان

راه سردار «محمد علی حق بین» ادامه دارد

روز بزرگداشت سعدی؛ شاعر پرآوازه ایرانی

به مناسبت روز بزرگداشت سعدی

ترساندن خانم بازیگر وسط برنامه و واکنش خاص او

پادکست | باطن انجام واجبات

از توییت پاک شده فرزند شهید همت تا اظهارنظر کارشناس مذهبی صداوسیما

کاندیدای اصلاح طلبان بعد از انصراف سیدحسن

خبر مهم درباره کاندیداتوری ابراهیم رییسی

سردار محمدعلی حق بین درگذشت

باهرگونه انحرافی در واکسیناسیون کرونا در کرمانشاه برخورد جدی می شود

وضعیت جسمانی آیت الله مکارم شیرازی بعد از عمل جراحی

جزییات افزایش حقوق سربازان از زبان قالیباف

خبر مهم روحانی از در مذاکرات وین

‍ اجرای طرح استعداد سنجی مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

راهکارهای اصلاح عادلانه احکام حقوقی بازنشستگان/ سرنوشت نامعلوم متناسب سازی دور دوم

تصاویری از آرامگاه سعدی شیرازی

اعلام آمادگی سپاه برای برپایی بیمارستان های صحرایی/ اگر پیشنهاد وزیر بهداشت برای ایام نوروز پذیرفته شده بود کرونا این چنین شعله ور نمی شد

استخدام کمک حسابدار آقا جهت همکاری در مشهد

2054/ شهید محمدحسین مولوی: با دشمن سازش نمی کنیم

ویدئو / از خوش بینی به مذاکرات وین تا واکنش ایران به گفت وگوی تهران و ریاض

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت

استخدام تعدادی نجار ماهر و نیمه ماهر در مشهد

فواید و فضایل دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان/مصاحبت و هم نشینی انسان با نیکان

استاد علی مختاری امیرمجدی بنیانگذار سبک نوین تلاوت در مشهد

ابعاد حقوقی گزارش مجلس در خصوص استنکاف روحانی از ابلاغ قوانین

دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان

درخواست برخی کشورها برای استفاده از واکسن ایرانی کرونا

تهران و ریاض؛ ریاضتی در گفتگو نیست

روح نماز و روزه در کلام شهید مطهری

بزرگداشت سعدی خجسته باد

روزگار سعدی شیراز؛ از سال های مسافرت تا دوران کهولت

عراقچی، باز هم خبر پرس تی وی را تکذیب کرد

برگزاری انتخابات هیأت رییسه کمیته «آتش نشانی» نظام مهندسی

رییس اتاق بازرگانی کاشان: قوانین زائد موجب امضاهای طلایی و رانت شده است

مسیر ظهور از راه مواسات می گذرد

انتقاد از اظهارات اخیر روحانی؛ خسته نباشید!

گفتگوی آنلاین شهردار اصفهان با شهردار سمرقند‎

خواهرخواندگی به تحکیم روابط دوستی دو شهر اصفهان و سمرقند کمک می کند

هر کسی یک قدم جلوتر!

کاندیدای جدید اصلاح طلبان بعد از انصراف سیدحسن خمینی

کار کیهان به توهین به رییس جمهور رسید

تفاهم نامه خواهرخواندگی اصفهان و سمرقند به زودی امضا می شود

«نان علوی، رطب حسنی» پویشی برای خانواده های آسیب دیده از کرونا

یک کودک دیگر قربانی خشونت شد!

همه در مقابله با کرونا مسئولیم

مذاکرات فرسایشی منافع ملی را به خطر می اندازد

اقدامات جهادی دستگاه قضا در تعیین تکلیف پرونده های معوق/ رسیدگی به بیش از یک میلیون پرونده مسن

اطلاع رسانی واکسن کرونا از طریق ارسال پیامک به سرپرست خانوار

روزگار سعدی شیراز؛ از سال های مسافرت تا دوران کهولت

همزیستی روستاییان مریوانی با لک لک ها

علل کاهش مشارکت مردم و راهکار افزایش آن

شوک انتخاباتی؛ تاج زاده کاندیدای انتخابات 1400؟

انتصاب مشاور عالی خبر و رسانه و مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی

زخم مجلس دهم در مجلس یازدهم سر باز کرد/ اعتراض به هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت

حمایت دبیرکل خانه کارگر از راه اندازی صندوق حمایت از کارگران و ساخت هزار سوییت برای کارگران/ حضور محجوب در مجلس به نفع تمام کارگران ایران است

فرود هواپیما در ساحل دریا گردشگران را به وحشت انداخت!

عطریانفر: برخی خود را فرزند خوانده خاتمی می دانند/مگر مسئولیت ها، ارث پدر اصولگرایان است؟!

پویش «نان علوی، رطب حسنی» برگزار می شود

نظرسنجی های انتخاباتی چه می گویند؟/ رای آورترین نامزد احتمالی کیست

نحوه مواجهه حضرت علی(ع) با رنج طبقه سفلی + فیلم

چگونه به مسائل تایخی اعتماد کنیم؟

رمضان در اسارت و یک خاطره

فرماندار جیرفت: ادارات به صورت غیرحضوری پاسخگوی مراجعه کنندگان باشند

حکایت نماینده ای که تندترین شعار ها را می داد

عضویت ایران در دو کمیسیون سازمان ملل

دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان +ترجمه

چرا اصلاح طلبان تندرو به عارف حمله می کنند؟

فعالیت سوسکی برخی رستوران ها رو ببینید!

آداب و رسوم همسایگان امام رضا(ع) در ماه رمضان؛ از پخت آش قل هوالله تا قنبرخوانی

خاتمی؛ بهترین گزینه تغییر رفتار انتخاباتی

نظرسنجی های انتخاباتی چه می گویند؟/ رای آورترین نامزد احتمالی کیست

غنی سازی 60 درصد نشان داد که عملیات تروریستی نمی تواند جلودار پیشرفت ما باشد

برنامه های سیاسی تلویزیون دغدغه مخاطب ندارند

مصطفی تاج زاده کاندیدای انتخابات 1400؟

خدمتگزار خاموش

کیهان: هراس از محبوبیت رییسی و یک گاف کارگزارانی عجیب!

راه اندازی دفتر مرکز پژوهشهای مجلس انقلابی در کشورهای دیگر!

احکام رمضانیه | صاحبان مشاغل سخت با چه شرایطی می توانند روزه نگیرند؟

برپایی متفاوت یادروز سعدی در شیراز / کاربردی کردن مفاهیم عرفان نظری در کلام شیخ اجل

دشمن با جنگ روایت ها وارد مبارزه با انقلاب شده است/ رسانه ها پای کار باشند

دشمن با جنگ روایت ها وارد مبارزه با انقلاب شده است/ رسانه ها پای کار باشند