مطالب مرتبط:
وزیر بهداشت: مردم بار و بندیل سفر را نبندید/ مردم ویروس جهش یافته کرونا را جدی بگیرند
تامین کالاهای اساسی مردم استان
367 پایگاه کمک های مردم خراسان جنوبی را در جشن نیکوکاری جمع آوری می کنند
تحریم باید برداشته شود و این حق مردم است
تجارت کنندگان با خون مردم یمن به دیگران اتهامات بی اساس نزنند
-133 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 13 اسفند 1399 ساعت 16:152021-03-03سياسي

از مردم عقب نمانیم!


ما هرجایی که به خدا تکیه کردیم، به نیروی مردم تکیه کردیم و حاضر به حرکت جهادی شدیم، پیروز شدیم؛ نگاه کنید شما از اول انقلاب تا حالا، هر جا ما مردم را آوردیم وسط کار، - ما هرجایی که به خدا تکیه کردیم، به نیروی مردم تکیه کردیم و حاضر به حرکت جهادی شدیم، پیروز شدیم؛ نگاه کنید شما از اول انقلاب تا حالا، هر جا ما مردم را آوردیم وسط کار، به نام خدا شروع کردیم و حرکتمان جهادی بود، ما در آنجا پیروز شدیم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری رسا"، سیدمحمد سعید مدنی در روزنامه کیهان نوشت: 1- و این واقعیت دیگر را هم عرض بکنیم.

که ما هرجایی که به خدا تکیه کردیم، به نیروی مردم تکیه کردیم و حاضر به حرکت جهادی شدیم، پیروز شدیم؛ نگاه کنید شما از اول انقلاب تا حالا، هر جا ما مردم را آوردیم وسط کار، به نام خدا شروع کردیم و حرکتمان جهادی بود، ما در آنجا پیروز شدیم.

در خود اصل انقلاب این اتفاق افتاد، مردم آمدند، مردم خیابان ها را پر کردند؛ قشرهای مختلف مردم آمدند وسط میدان، و.

در دفاع هشت ساله- هشت سال جنگ شوخی نیست.

- مردم آمدند وسط کار.

امام (رضوان الله تعالی علیه).

راز قضیه را فهمید که باید چه کار بکند، خدا به او الهام کرد، او را هدایت کرد، مردم را آورد وسط میدان و نام خدا را سر دست گرفت و حرکت کرد.

در جنگ هشت ساله ما پیروز شدیم؛ در همه موارد دیگری که مردم آمدند و خدای متعال بر زبان و دل مردم حاکم بود و کار کار جهادی بود، ما پیروز شدیم؛ این هم یک واقعیتی است .

(رهبر انقلاب) 2- چند روز پیش لندیس رییس مرکز مطالعات خاورمیانه در دانشگاه اوکلاهما از قول جیمز جفری فرستاده ویژه سابق آمریکا در امور سوریه گفت: هدف آمریکا این بود که: مردم ایران را له کند، اما سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه ایران شکست خورده است.

چندی قبل نیز نیکی هیلی نماینده سابق آمریکا(دوران ترامپ) در سازمان ملل گفته بود هدف آمریکا از تحریم ها این است که ایران را از نظر اقتصادی چنان تضعیف کنیم که مردم در اعتراض به آن به خیابان ها بریزند! نظیر این حرف ها را دیگران هم زده اند اما اخیرا وقتی که به قول خودشان حربه تحریم و فشار حداکثری هم در مصاف با مقاومت ملت هشیار و صاحب تشخیص ایران راه به جایی نبرده است، بیش از گذشته و به طور بی پرده و صریح اعتراف می کنند که هدف اصلی تحریم ها چه بوده و سلاح تحریم را روی چه کسانی نشانه گرفته اند! مردم ایران! مردمی که چون خارچشم استعمار و استعمارگران هستند و به آنها باج نمی دهند و بساطشان را در این مملکت جمع کرده اند و به هیچ وجه تسلیم خواسته های غارتگرانه آنها نمی شوند پس از نظر سیاست های استعماری چپاولگران باید له و از هستی ساقط شوند! این درست برخلاف نظرات و تبلیغاتی است که از بیرون و داخل مرزها یکسره در پی القای این معنا هستند که آمریکا و غرب خیرخواه مردم ایران و خواهان نجات آنها از دست ارتجاع! و پیوستن آنها به کاروان تمدن بشری هستند! 3-یکی از بزرگ ترین و موثرترین اقدام ملت ایران در طول تاریخ برپایی انقلاب اسلامی است.

انقلابی که این سرزمین ریشه دار و گرفتار اتحاد شوم استبداد و استعمار را از دهان سلطه گران جهانی بیرون آورد و به آن عزت و آزادی و استقلال دوباره هدیه داد و راه را برای احیا و ایجاد گذشته درخشان و سربلندی دوباره آن هموار کرد.

ملت می داند چه کرده این است که محکم و بازگشت ناپذیر پای انقلاب ایستاده و دشمنان هم فهمیده اند مردم ایران چه می خواهند لذا تمام توان و تلاش خود را به کار بسته تا دستاورد بزرگ ملت را که با تحمل هزینه های سنگین حاصل شده نابود و یا به انحراف بکشاند.

آنها خیلی وقت است که به این نتیجه رسیده اند که انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب تاریخ است و تا مردم به عنوان بزرگ ترین پشتوانه نظام؛ در میدان حضور دارند و با تحمل ترفندها و توطئه های بی امان؛ با همه وجود و حتی با چنگ و دندان در برابر تهاجمات دشمن بی نقاب خارجی و همچنین عملکرد زیانبار مسئولانی سست و واداده و عافیت طلب حامی و مدافع انقلاب هستند، و تداوم خروشان آن و تداوم آرمان های تحول خواهانه و آبادگرانه آن را خواستار هستند، محال است به خواسته های نامشروع خود برسند و ایران را دوباره به چراگاه خود تبدیل نمایند.

پس باید به گفته لندیس این مردم را له کرد! باید آنها را از کرده خود (برپایی انقلاب اسلامی) و دفاع تمام قد از نظام برآمده از انقلاب پشیمان کرد و به زانو درآورد.

4- دشمن بدخواه اگر قبلا هم نمی فهمید یا خود را به نفهمی زده بود حالا خوب فهمیده و در تحلیل محتوای حرف هایی که از جانب اردوگاه او به گوش می رسد می توان به این نتیجه رسید که دولت های شیطانی و در راس همه شیطان بزرگ دریافته آنکه در دفاع از نظام خواهان تداوم تمام و کمال انقلاب اسلامی است و 42 سال است در این مسیر سینه خود را سپر کرده و با پایمردی و هشیاری و گوش به فرمان رهبری انقلاب همه توطئه ها و ترفندها را خنثی و تهاجمات آنها را در هم کوبیده، مردم ایران هستند.

مردمی که در عصر سلطه مادیت و سرمایه داری و اومانیسم و.

انقلابی به نام خدا برپا می دارند و به نظم نوین جهانی که متضمن منافع استعمارگران و استحمار انسانیت است حمله می کنند.

مردمی که حاضر نیستند دست از اسلام ناب بردارند، حماسه حسین بن علی(ع) را فراموش کنند.

آرمان حاکمیت عدالت علی(ع) را به اوراق تاریخ بسپارند و.

با روزگار و زمانه کنار بیایند و دم درکشند و مثل همه نرمال باشند وبه آنچه نظام سرمایه داری برای آنها مقدر کرده است، شکرگذار و رضایت دهند.

مردمی که 42 سال است که در برابر انواع و اقسام دشمنی ها و فشارهای وحشیانه قدرت های سلطه جو خارجی مردانه و مومنانه مقاومت می کنند و بدتر از آن ناملایمات زندگی و سختی های معیشتی ناشی از فقدان مدیریت انقلابی وگرانی های غیر منطقی و افسار گسیخته که با توجه به تحریم های دشمن بسیار سؤال برانگیز و مشکوک به نظر می رسند و تاخت وتاز باندهای فرصت طلب و منفعت پرست برخوردار از رانت های بی حساب و.

را که خواه و ناخواه دقیقا در راستای نقشه و خواسته دشمن عمل می کنند، علی وار خار در چشم و استخوان درگلو تحمل می کنند اما فریب بدخواهان شرور این آب و خاک ظلم ستیز را نمی خورند لذا حاضر نیستند گامی در جهت میل و هدف دشمن بردارند و آن طور که او می خواهد و آرزو می کند رفتار کنند.

مردمی که در هر صحنه و میدانی که انقلاب لازم دارد، خستگی ناپذیر در صحنه هستند از راهپیمایی های همه ساله 22 بهمن گرفته تا.

حضور حماسی و خیره کننده در مراسم تشییع پیکر پاک سردار دل ها.

5- استکبار به سرکردگی آمریکا از ملت ایران خشمگین است.

هدف از همه دشمنی هایش هم انتقام از مردم ایران است.

ملت ایران با برپا کردن انقلاب اسلامی بساط دویست ساله استعمار را در این کشور و بلکه منطقه جمع کرده است.

این است که می بینیم طی 42 سال گذشته دشمنان همه ابزار و امکانات خود را علیه این مردم به میدان آورده و پیکاری تمام عیار در جبهه های مختلف از حربه نظامی و اقتصادی گرفته تا تهاجم فرهنگی و جنگ روانی علیه این ملک و ملت مقاوم به راه انداخته است.

نکته جالب و قابل تامل هم اینجاست که هر چقدر فشارها و شرارت ها و جنایت های دشمن علیه این ملت و انقلاب اسلامی بیشتر شده مردم آبدیده تر و انقلاب قویتر شده است.

و این هم یکی از سنت های الهی و قوانین حاکم بر تاریخ است که تفکرات غرق در شهوت و مادیت اصلا نمی توانند از آن سردر بیاورند.

ملتی که با خدا معامله کرده وخالصانه عزیزترین و بهترین فرزندان خود را ابراهیم وار برای رضای خدا به قربانگاه فرستاده با همه وجود ایمان دارد که در این معامله حتما پیروز است و هیچ قدرت مادی و پوشالی را یارای مقابله با آن نیست.

6- مردم ایران دشمن خود را خوب شناخته اند.

دیگر فریب او و شعبده بازی ها و فریبکاری های او اظهار فضل! بعضی به اصطلاح غربزدگان روشنفکرنمای عقب مانده داخلی را نمی خورند.

راه مقابله و شکست دادن او را هم می دانند، بنابراین تا زمانی که انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی است یعنی از بزرگ ترین پشتوانه خود مردم برخوردار است؛ فشارهای استکبار به طور حداکثری و حتی بیشتر و بالاتر از ادامه خواهد داشت.

یک نظرسنجی که از سوی یک دانشگاه آمریکایی و موسسه کانادایی انجام شده است نشان می دهد که اکثریت مردم ایران ضمن حمایت از قانون راهبردی مجلس برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران اعلام کرده اند بین جمهوریخواهان و دموکرات های آمریکایی تفاوت چندانی وجود ندارد.

اخیرا آقای آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه دولت بایدن گفته است تمام تحریم ها علیه ایران به قوت خود باقی خواهد بود و توضیح می دهد ما (دولت بایدن) هیچ یک از اهرم های فشار خود را کنار نگذاشته ایم.

در واقع دست ما حتی بالاتر است چرا که بار دیگر در موضع مشترک با متحدان اروپایی خود هستیم.

مردم ایران دشمن را خوب شناخته اند و بر خلاف بعضی مدعیان سیاست شناسی و سیاست دانی، می دانند راه شکست این دشمن غدار و کینه توز و خنثی کردن توطئه ها و ترفندهای او فقط و فقط تکیه بر ظرفیت های درون و مقاومت جانانه است و بس.

7- حالا جمهوری اسلامی قویتر از همیشه است.

اخیرا آقای مایکل برنز که به عنوان جدی ترین نامزد ریاست آینده سازمان سیا مطرح است ایران را در کنار چین و روسیه به عنوان یکی از اصلی ترین تهدیدهای آمریکا می داند.

موضوع بالاتر از دستیابی ایران به سلاح هسته ای و ارتقا توان موشکی و.

است.

اینان می دانند که ایران از هر دوتای دیگر هم خطرناکتر است.

اختلاف آمریکا با چین و روسیه اختلاف درون تمدنی است و تنش های معمول درباره مسائل اقتصادی و مسابقات تسلیحاتی و رقابت های تجاری و.

، اما اختلاف با ایران اسلامی از نوع رقابت ایدئولوژیک و تمدنی است.

آنها می دانند که ایران با انقلاب خود(برخلاف رقبای دیگر) پیام آور یک منظومه فکری نو و فرهنگی انسان ساز وآخرت نگر است که در تقابل و تضاد کامل با فرهنگ متکی بر مادیت محض و اصالت سود و سرمایه غربی است.

جمهوری اسلامی(به اذعان خود غربی ها) حالا قویتر از همیشه است.

و البته این تازه آغاز راه است! مردم ایران تصمیم خود را گرفته و محکم ایستاده و گوش به فرمان رهبری، بدون توقف با هشیاری و صبر و قاطعیت به سوی افق های روشن آینده و تحقق آرمان های بزرگ تاریخی و تمدن ساز انقلاب اسلامی به پیش می روند.

خوب است آنهایی هم که در اینجا و آنجا صاحب پست و مسئولیت هستند، مردم ایران را هرچه بهتر بشناسند و همراه و همپای آنها حرکت کنند و از آنها عقب نمانند یا بدتر از آن در مسیری خلاف جهت مسیر آنها حرکت نکنند.

!
کلید واژه ها: مردم - پیروز - انقلاب - تکیه - نیروی - روزنامه کیهان - سعید مدنی - خیابان ها - شروع - خبرگزاری - سیدمحمد - روزنامه - خیابان - واقعیت - گزارش - اتفاق - کیهان - سعید - دیگر - مدنی - چگاه - کچید

آخرین اخبار سرویس:
20داوطلب انتخابات میان دوره ای مجلس در گچساران تایید صلاحیت شدند

لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصویب شد

نجار خیاط رویکوب روکوب نیازمندیم

حناچی از مشاغل خانگی حمایت نکرد/ نقش شهرداری در توانمندسازی اقشار ضعیف

مسئول دفتر مدیر عامل

استخدام مسئول سرت بندی سنگ

اقدامات انجام شده برای پشتیبانی از تولید و واردات واکسن کرونا بررسی شد

جذب نیرو بابت کار در دفتر بیمه

تخت های بیمارستانی تهران پر شد + لیست مشاغل ممنوعه و جدول

پیگیری آذری جهرمی برای آنتن دهی اینترنت مناطق روستایی کرمانشاه

آخرین جزییات بررسی فنی حادثه نطنز از زبان فریدون عباسی

اجرای طرح «مهرواره محله همدل» در گلستان

تغییرات آرایش سیاسی انتخابات 1400 در غیبت سیدحسن خمینی

چه کسانی با پرونده میلاد حاتمی مرتبط شده اند؟

توضیحات قاضی زاده هاشمی درباره عذرخواهی «ناجا» از جانباز قطع نخاعی

اولین روز ماه رمضان 1400 مشخص شد

قالیباف: دولت در اجرای دقیق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهتمام جدی داشته باشد

متن دعا و اعمال مخصوص شب و روز اول ماه رمضان+دانلود صوت و ترجمه

شهردار اراک: بی عدالتی محض در شهرداری حکم فرماست

بررسی برنامه های دستگاه ها برای تحقق شعار پشتیبانی و مانع زدایی از مسیر تولید

آخرین وضعیت پرونده شکایت سرباز راهور از نماینده مجلس

قبرستان جدید در تهران ساخته می شود یا خیر؟

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران: مواضع معاون سیاسی موضع کل سپاه است

ربیعی: اقدام علیه تاسیسات هسته ای نطنز را در زمان مناسب تلافی می کنیم / نظر دولت در مورد کلاب هاوس و فیلتر شدن آن

توضیح سخنگوی قوه قضاییه درباره مرگ آزاده نامداری، دادگاه حسن رعیت و محمد امامی

پلمب 7 واحد صنفی متخلف در عباس آباد

تلاش قوه قضاییه برای اجرای بیش از 50 درصد از سند تحول در سال 1400

ببینید | نظر قوه قضاییه در خصوص مرگ مشکوک آزاده نامداری

پیام صریح دولت به اسراییل: اقدام خرابکارانه در نطنز را تلافی خواهیم کرد /آسیب های محدودی به فعالیت غنی سازی وارد شد

اسماعیلی: رفع نواقص پرونده محمد امامی به زودی تمام می شود

از مجاری قانونی پیگیر ضرب و شتم جانباز بابلسری می شویم

انتخابات شوراها در 1300 روستای کردستان برگزار می شود

حال مردم این روزها خوب نیست

چه کسانی با پرونده میلاد حاتمی مرتبط شده اند؟

اقدامات انجام شده برای پشتیبانی از تولید و واردات واکسن کرونا بررسی شد

کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک تصویب شد

پیگیری مشکل فعالان اقتصادی ایرانی در کره جنوبی توسط رییس مجلس

لزوم جایگزینی کمیک های بتمن با بومی/ 2 انتصاب جدید در فرهنگستان هنر

اخذ مجوز از وزارت بهداشت / برپایی نماز جماعت و ...

صدور انقلاب اسلامی، مهمترین وظیفه هنر انقلاب اسلامی

زنده کردن امید در دل ها از مبانی اصلی ادعیه و مناجات است

پیگیری مشکل فعالان اقتصادی ایرانی در کره جنوبی توسط رییس مجلس

طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اصلاح شد

آیین کلنگ زنی پروژه مسکن هزار واحدی یاس سفید در اسلامشهر

همکاری 90 درصدی کسبه قزوین در اجرای محدودیت های کرونایی

آغاز ثبت نام مدرسه علمیه سفیران هدایت قم

آغاز سه شنبه های پاسخگویی در بیمه رازی

رییس مجلس پیگیر مشکل فعالان اقتصادی ایرانی در کره جنوبی

ساعات کاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه در ماه رمضان اعلام شد

آغاز توزیع 500 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توسط ستاد اجرایی فرمان امام

بازدید رییس شورای اسلامی شهر اصفهان از خبرگزاری ایمنا

کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک تصویب شد

تزریق عدالت در تمام نقاط ایران با انتخاب فردی جهادی در انتخابات/ تغییر ریل سیاست گذاری کلان کشور با حضور فردی انقلابی در دولت

ابراهیمی ترکمان حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت

مراسم تکریم و معارفه ارشد نظامی ارتش در استان قم

رییس شورای شهر تهران وجود «مافیای زباله» را تایید کرد

تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک در مجلس

توصیه ای به لاریجانی: اگر رییسی در انتخابات شرکت کرد، نیا!

پلمب 7 واحد صنفی در عباس آباد

دستگاه قضایی ایران از بهترین های جهان است

محسن هاشمی وجود «مافیای زباله» را تایید کرد

اعلام نحوی اجرای شیوه نامه های کرونا در ماه مبارک رمضان

اقدامات انجام شده برای پشتیبانی از تولید و واردات واکسن کرونا بررسی شد

وضعیت آموزش زبان فارسی در قرقیزستان بررسی می شود

تعطیلی نماز جماعت مساجد شهر های قرمز در استان های خراسان

نامه ظریف به سازمان ملل: حادثه نطنز نباید بدون تنبیه باقی بماند

دفتر حضرت آیت الله حکیم چهارشنبه را اول ماه رمضان اعلام کرد

پذیرش طلبه در مدرسه علمیه حضرت بقیه الله + لینک

مرحله چهارم کمک مومنانه سازمان بسیج مستضعین ویژه ماه رمضان

سید حسن خمینی در انتخابات نامزد نمی‎ شود

سخنگوی دولت: تلاش برای احیای برجام ریشه اقدام تروریستی در نطنز بود/ تلافی می کنیم

تلاش قوه قضاییه برای اجرای بیش از 50 درصدی برنامه های سند تحول در سال 1400/ افزایش 29 درصدی صدور احکام جایگزین حبس در سال 99

جعل چک چه عواقبی دارد؟

مشارکت 4300 بسیجی در اجرای طرح «شهید سلیمانی»

سالار عقیلی و حجت اشرف زاده تیتراژ برنامه «دعوت» را خواندند

کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک تصویب شد

اقدامات انجام شده برای پشتیبانی از تولید و واردات واکسن کرونا بررسی شد

جزییاتی از خسارت های حادثه نطنز: بخشی از تأسیسات کاملاً از بین رفت/ هزاران سانتریفیوژ از رده خارج شد

پیام بایدن و همسرش به مسلمانان: عید فطر را در کاخ سفید جشن می گیریم

ابن خلدون نماینده فرهنگ و تمدن اسلامی در مغرب زمین

عدم ثبت اطلاعات ملک توسط مالکان با جریمه بالا همراه است

روسیه خواستار خویشتنداری ایران در حادثه نطنز شد

 سفر وزیر خارجه روسیه به تهران؛ تاکید بر اراده مشترک بر توسعه روابط راهبردی 

بهره مندی «محیا» از ابتکارات قوانین پولی

سلبریتی ها چگونه در سیاست پیروز شدند؟

بهره مندی سازمان تبلیغات اسلامی در ماه مبارک رمضان از مبلغان بومی

سعید حدادیان رییس مجمع علمی خانه مداحان شد

طرح های اوقاف باید زمینه ساز رفع موانع تولید شود

سخنگوی دولت: حمله به نظنز خسارت هایی به همراه داشت

بازخواست قضایی از تصمیم گیران متخلف کرونایی انجام خواهد شد

پیامدهای تخریب سانتریفیوژهای نطنز

اتریش میزبان شرکت های دانش بنیان ایرانی می شود

اقدامات برای پشتیبانی از تولید و واردات واکسن کرونا بررسی شد

سخنگوی قوه قضاییه:مجلس برای نظارت بر دولت می تواند از سوال و تحقیق و تفحص استفاده کند/ صدور کیفرخواست عنابستانی

کلیات «لایحه چک» تصویب شد

راز و رمزهای نهفته در پیوند رمضان و قرآن

وضعیت آموزش زبان فارسی در قرقیزستان بررسی می شود

مگر ما به شما ظلم کرده ایم؟

نحوه خرابکاری در نطنز دقیقا به چه صورت بوده است؟ توضیح فریدون عباسی

قصه گویی یکی از برنامه های اصلی کانون پرورش فکری است

از مردم عقب نمانیم!

از مردم عقب نمانیم!