موضوعات داغ: - حقوق بازنشستگان - بازنشستگان تامين اجتماعي - تامين اجتماعي - ليگ قهرمانان آسيا - ليگ قهرمانان - قهرمانان آسيا - تركيب پرسپوليس - متناسب سازي - يحيي گل محمدي - متناسب سازي حقوق بازنشستگان - استيضاح وزير آموزش و پرورش - مورتي - اسپورتينگ - پژوهش هاي پزشكي - آق اولر - پتروشمي - شهيد فكوري - فوتبال كرواسي - مرمت ابنيه تاريخي - نماز جمعه ايلام - پذيرش دانشجوي خارجي - ناپولي اينتر - باشگاه هاي دولتي

مطالب مرتبط:
پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزیدگان خود را شناخت
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند
نقطه پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
معرفی برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 8 اسفند 1399 ساعت 16:452021-02-26دانش

برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند


آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان «پویش زندگی، دست یاریگر توست.

» در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

- برگزیدگان جشنواره "پویش زندگی، دست یاریگر توست.

" تقدیر شدند آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

که روز چهارشنبه ششم اسفندماه در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد، روسای دانشگاه های مازندران، شهرکرد، شهید چمران اهواز، فردوسی مشهد و کردستان، گزارشی از فعالیت های دبیرخانه بخش های مختلف این جشنواره ارائه کردند.

در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان فعالیت های ادبی، شعر و داستان به دانشگاه مازندران، هنرهای تجسمی به دانشگاه شهرکرد، ایده ها و خلاقیت ها به دانشگاه فردوسی مشهد، هنرهای آوایی به دانشگاه کردستان و فیلم و هنرهای نمایشی به دانشگاه شهید چمران اهواز واگذار شده بود.

پویش های فرهنگی و اجتماعی زمینه ساز حضور جامعه دانشگاهی در مقابله با کرونا دکتر غلامحسین خواجه، رییس دانشگاه شهید چمران اهواز در این آیین با اشاره به اینکه بیش از یک سال است که ویروس کووید -19 و بیماری و پیامدهای ناشی از آن تمام عرصه های زندگی مردم سراسر گیتی را متأثر کرده است، گفت: نهاد آموزش عالی، از نخستین روزهای همه گیری بیماری کرونا، هوشیارانه به مقابله با عوارض آن شتافت و با تدابیر و راهبردهای فوری وزیر و مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سراسر کشور به مدیریت شرایط پیش آمده پرداختند.

وی بیان کرد: دانشگاه شهید چمران اهواز نیز که خوشبختانه پیشتر به راه اندازی زیرساخت های آموزش الکترونیک و مجازی اقدام کرده بود، دوشادوش دانشگاه های کشور، با پیروی از سیاست های وزارت عتف، به منظور مدیریت آموزش مجازی دانشجویان، حفظ سلامت آنان و هماهنگ سازی جامعه دانشگاهی، برای عمل به مسئولیت اجتماعی دانشگاه و حضور فعال در اجتماع و ترویج گفتمان همدلی و همبستگی ملی، تدابیر مختلفی در پیش گرفت.

وی اظهار کرد: از آغازین روزهای گسترش ویروس کووید 19، با تشکیل ستاد مبارزه با بیماری کرونا در دانشگاه، به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دیگر بخش های مرتبط مأموریت داده شد با بسیج همه امکانات و نیروها و راه اندازی پویش های فرهنگی و اجتماعی، زمینه ی حضور جامعه ی دانشگاهی را در امور مقابله با بیماری کرونا فراهم آورند و از این راه، گسترش ارتباط جامعه و دانشگاه را پیگیری کنند.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: در نیمه ی دوم اسفندماه سال گذشته و پیرو ابلاغِ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر برنامه ریزی همه جانبه برای اقدامات تخصصی، پژوهشی و راهبردهای عمومی به منظور برجسته سازی مسئولیت پذیری در میان جامعه ی دانشگاهی، سه هسته فکری اجتماعی – اقتصادی ، مشاوره ی اجتماعی – فرهنگی و بررسی های محیطی و بوم شناختی با حضور اعضای هیئت علمی در گروه های آموزشی مرتبط و سایر استادان علاقه مند تشکیل شد.

دکتر خواجه، ادامه داد: با سعی همکاران عضو این هسته ها بیش از 50 یادداشت تخصصی و عمومی و بیش از 25 کلیپ آموزشی به منظور کمک به افزایش ایمنی ذهنی و روانی و اجتماعی جامعه، تقویت اعتمادسازی به نهادهای متخصص و دست اندرکاران، افزایش تاب آوری در شرایط سخت گسترش بیماری، بررسی آثار و پیامدهای اقتصادی این بیماری و راهکارهای مدیریت آن و مسائل مدیریت شهری مرتبط با کنترل بیماری، در بسترهای گوناگون، نشر و در دسترس عموم قرار گرفت.

وی اضافه کرد: هم چنین در این هسته ها با همت دانشجویان علاقه مند، بیش از 30 کلیپ فرهنگی، آموزشی و سرگرم کننده نیز تولید و در فضای مجازی برای مواجهه با بیماری کرونا و کاهش هزینه ها و پیامدهای آن از جمله آگاه سازی و ترویج دانش و مهارت پیشگیری و مقابله با این بیماری هم رسانی شد.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اضافه کرد: هم چنین دانشجویان عضو تشکل های اسلامی و کانون های اجتماعی، با راه اندازی پویش هایی در طول یک سال گذشته، در چندین نوبت به گردآوری و کمک های غذایی و نوشت افزار و تولید و تهیه ی بسته های بهداشتی و توزیع بین ساکنان مناطق کم ‎برخوردار و آسیب پذیر اقدام کرده اند که جا دارد در این مجال به همت آنان و مشارکت در فعالیت های اجتماعی برون دانشگاهی و اقدامات جهادی دانشجویان عزیز درود بفرستم.

خواجه از پویش هر دانشجو، یک رسانه ی سلامت با محوریت دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان فعالیت دیگر این دانشگاه نام برد که دانشجویان را به پویایی و کنش اجتماعی در فرآیند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم مردم واداشت.

وی، گفت: همچنین با تلاش های انجام شده در معاونت فرهنگی و اجتماعی، چراغ فعالیت های داوطلبانه ی فرهنگی، اجتماعی، علمی و سیاسی دانشجویان عضو کانون ها، انجمن های علمی- دانشجویی، نشریات دانشجویی و تشکل های اسلامی فروزان ماند و با طراحی برنامه ها در بستر وب، اجرای برخط و مجازی آن ها پیگیری شد و هم اکنون نیز رخدادهای گوناگون دانشجویی در دانشگاه در حال اجرا است.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اشاره کرد: این دانشگاه از آغاز شکل گیری پویش زندگی، دست یاریگر توست ، همراه و همگام این موج اجتماعی و دیگر تدابیر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت بوده است و با اعتماد دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی و مهندس عسکری، مدیر کل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی در موج چهارم این پویش؛ یعنی جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان ، میزبان بخش هنرهای نمایشی و فیلم این رویداد بود که پس از راه اندازی دبیرخانه و انتشار فراخوان، آثار رسیده در قالب های نمایش ، نمایش نامه ، فیلم کوتاه ، فیلم نامه نویسی ، موشن گرافیک ، استندآپ کمدی و پادکست ارزیابی و به دبیرخانه ی مرکزی جشنواره در معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت معرفی شدند.

خواجه در پایان از اهتمام دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همکاران در سامان دهی به پویش های فرهنگی و اجتماعی و هماهنگ سازی فعالیت های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور به منظور هم افزایی برنامه ها و حضور چشمگیر و اثرگذار نهاد آموزش عالی کشور در تحولات اجتماعی مرتبط با گسترش ویروس کووید 19 و هم چنین همراهی جامعه دانشگاهی شهید چمران اهواز با برنامه های ستاد مبارزه با بیماری کرونا، کلیه ی شرکت کنندگان از دانشگاه های سراسر کشور در بخش هنرهای نمایشی و فیلم جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، داوران و تلاش و کوشش در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز سپاسگزاری کرد.

دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند دکتر کوروش نوذری، رییس دانشگاه مازندران در ادامه این آیین اظهار کرد: خوشبختانه دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند.

تجهیز زیرساخت ها، تولید انواع ملزومات مقابله با بیماری، تحقیق و پژوهش روی طرح های مختلف تولید دارو و واکسن و به ویژه اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت جامعه، از مهم ترین برنامه های دانشگاهیان برای گذر از این بحران بود.

وی ادامه داد: دانشگاه مازندران نیز با تاسی از برنامه های راهبردی وزارت علوم، در تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، راه اندازی تجهیزات تولید الکل و همچنین کمک های مومنانه در انجام کارهای خیرخواهانه اقدامات قابل توجهی انجام داد.

نوذری اظهار کرد: با تاکید بر لزوم حفظ و استمرار ارتباط با دانشجویان و خانواده های آنان، با 700 نفر از دانشجویان ارتباط مستقیم برقرار کردیم و در راستای حل مسائل و مشکلاتی که داشتند، اقدامات لازم انجام شد.

رییس دانشگاه مازندران با اشاره به همکاری هایی که این دانشگاه در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری" زندگی دست یاریگر توست" داشته است، گفت: دانشگاه مازندران در بخش ادبی، شعر و داستان اقدام به تشکیل کمیته علمی کرده و با برگزاری جلسات متعدد، از اساتید دانشگاه های مختلف برای داروری آثار استفاده کرد.

به گفته وی، در بخش ادبی، شعر و داستان، در مجموع 195 اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که 18 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

ارسال 22 اثر به دبیرخانه هنرهای آوایی جشنواره رییس دانشگاه کردستان نیز در این آیین، گفت: طی یک سال گذشته که بیماری کرونا موجب تغییر شیوه و سبک زندگی مردم شد، علاوه بر اقداماتی که در زمینه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده با پشتیبانی دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی انجام شد؛ پرداختن به مسائل اجتماعی و مشکلات روحی و روانی افراد از جمله مهم ترین اموری بود که این دانشگاه در تحقیقات خود به آن پرداخت.

دکتر رحمت صادقی افزود: دانشگاه کردستان در همان آغازین روزهای شیوع بیماری کرونا، با راه اندازی کمپین " کردستان علیه کرونا" برای ترغیب و تشویق مردم در خانه ماندن و حفظ فاصله اجتماعی، اقدام به تدوین و انتشار توصیه های اساتید برجسته دانشگاهی که مقبولیت عام و محبوبیت اجتماعی داشتند، در فضای مجازی کرد و با دریافت آخرین اطلاعات موثق از سازمان بهداشت جهانی، اطلاعات را ترجمه کرده و با محتوای مخاطب پسند دراختیار عموم مردم قرار داد.

وی ادامه داد: تولید محتوای متنی و ویدئویی در گروه های جامعه شناسی و روان شناسی این دانشگاه، تولید آب ژاول و توزیع آن بین مردم حاشیه نشین، جمع آوری کمک های مومنانه و توسعه فعالیت های دانشجویی از دیگر اقدامات این دانشگاه در دوران همه گیری کرونا بود.

رییس دانشگاه کردستان با اشاره به غنای هنر موسیقی در این استان و همچنین انتخاب شهر سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی از طرف یونسکو، اظهار داشت: دانشگاه کردستان در بخش هنرهای آوایی با این جشنواره همکاری کرده و کمیته داوری از بین 22 اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره، 10 اثر را منتخب و معرفی کرد.

ارسال 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه بخش ایده و خلاقیت دکتر محمد کافی، رییس دانشگاه فردوسی مشهد نیز در ادامه این آیین گفت: با تلاش حوزه های مختلف آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، دانشگاه توانست به حیات خود ادامه دهد و در جشنواره های مختلف مجازی مانند جشنواره حرکت، رویش و قرآن و عترت بسیار تاثیرگذار شرکت کردیم.

وی عنوان کرد: در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، دانشگاه فردوسی مشهد، در بخش خلاقیت و ایده پردازی ماموریت مهمی برعهده داشت و ایده پردازان در موضوعات کرونا و شهروندی، کرونا و همدلی، کرونا و تغییر سبک زندگی و کرونا و ایثار حوزه درمان به فعالیت پرداختند.

دکتر کافی افزود: 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردید که از این میان 13 ایده انتخاب و سه ایده مشمول دریافت جایزه شد.

ارسال 200 اثر به دبیرخانه هنرهای تجسمی جشنواره در ادامه این آیین دکتر سعید کریمی، رییس دانشگاه شهرکرد نیز با اشاره به تاثیرات کرونا بر جامعه، به فعالیت های دانشجویان و اساتید این دانشگاه جهت سلامت روان جامعه اشاره کرد و گفت: در این دوران سعی شد با کمک اعضای هیئت علمی و دانشجویان از طریق بنیاد خیرین اقلام و وسایل بهداشتی و درمانی تهیه و به دست محرومان استان رسانده شود.

وی افزود: در فاز چهارم پویش بخش هنرهای تجسمی به این دانشگاه سپرده شد که 200 اثر به دبیرخانه جشنواره در بخش های عکاسی، خطاطی، نقاشی و طراحی ارسال شد و پس از داوری افراد منتخب به معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم معرفی شدند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، در پایان این مراسم از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

اسامی برگزیدگان از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.

https://www.

msrt.

ir/file/download/news/1614228526-.

pdf انتهای پیام
کلید واژه ها: جشنواره - برگزیدگان - فرهنگی و هنری - برگزیدگان جشنواره - دانشگاهیان - وزارت علوم - دانشگاه - جهاد علمی - اختتامیه - پویش - تقدیر - برگزار - فرهنگی - شهدای - وزارت - جهاد - آیین - هنری - علمی - علوم - سالن - فردوسی مشهد - معرفی - گزارش - شهید چمران - چهارشنبه - فردوسی - فعالیت - مختلف - چمران

آخرین اخبار سرویس:
دستاورد های دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد

کسب رتبه اول کشوری در مقطع دکتری رشته دامپزشکی از جغتای

صدور ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات فناوری دانشگاه آزاد

19 هزار دستگاه آزمایشگاهی به اشتراک گذاشته شد

انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

فناوری جدید با تاباندن نور اشیا را نامریی می کند

وزن دهی به سنجش و پذیرش داوطلبان ورود به دانشگاه ها

وزن دهی به سنجش پذیرش داوطلبان ورود به دانشگاه ها

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 31 فروردین

افتتاح 10 پروژه جدید در بیمارستان شهدای تجریش

قروت، خوراک بنفش رنگ بیرجندی ها

انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

آغاز انتخاب رشته داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد

جوانان برای کنکور آرامش داشته باشند/ تغییرات مربوط به امسال نیست

آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد

آغاز انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد

تغییر جهت میدان مغناطیسی زمین بر حیات در این سیاره تاثیر گذاشته است

پرواز تاریخی بالگرد نبوغ در سیاره سرخ انجام شد

افزایش پذیرش دانشجو در دانشکده پرستاری بروجن

جزییات انتخاب رشته داوطلبان دوره دکترا

«تلاوت های تقلیدی»؛ عنوان مسابقه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

طرح «مجیر» از سوی کانون قرآن دانشگاه فردوسی برگزار می شود

زندگی مؤمنانه مبتنی بر درک مؤمنانه از هستی است

تفاهم نامه مشترک میان سرای نوآوری واحد تهران غرب و صندوق پژوهش وزارت ارتباطات امضا شد

تصاویری از پرواز تاریخی بالگرد نبوغ به مریخ

اولین «رویداد ملّی افق روشن» در آذربایجان شرقی برگزار می شود

موزه و آرشیو دانشگاه الزهرا(س) در پایگاه داده های جهانی موزه ها ثبت شد

ایده ها و اندیشه های تخصصی، راهگشای بسیاری از مشکلات بافت های تاریخی

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با شهرداری شیراز در احیای بافت تاریخی فرهنگی

19 هزار دستگاه آزمایشگاهی برای پژوهشگران به اشتراک گذاشته شد

حمایت از برگزاری دوره های تخصصی آزاد و مهارتی در حوزه علوم شناختی

واردات با نوآوری و فناوری کنترل می شود

تلاش در توسعه کارآفرینی با راه اندازی سرای نوآوری صنایع خلاق

قدردانی رییس دانشگاه فرهنگیان از عملکرد شبکه آموزش سیما در دوران شیوع کرونا

امتحانات کدام دانشگاه ها حضوری برگزار می شود؟

امکانات دانشگاهی در اختیار تولید

امشب آخرین مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری دانشگاه علامه

پروژه صنعتی سازی سلف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تا 2 ماه آینده به پایان می رسد

جزییات برگزاری آزمون های زبان وزارت بهداشت «MHLE»

کار ماندگار دانشگاه ها قرارداد هایی است که برای حل مسائل با بخش های صنعت منعقد می شود

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فردوسی و موسسه فناوری رورکی هند منعقد شد

اصلاح مسیر جذب نیروی انسانی در آموزش وپرورش /آغاز فرآیند تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس

شرایط خوزستان همچنان بحرانی است

شبکه آموزش سیما و تحول در سیستم آموزشی کشور

بیمارستان پیشوا همچنان منتظر توافق

آزادی 52 زندانی با کمک نیکوکاران

امتحانات کدام دانشگاه ها حضوری برگزار می شود؟

برگزاری نشست تعیین تکلیف بیمارستان 96 تختخوابی پیشوا

«چطور یک دوره کارآموزی موفق را پشت سر بگذاریم»

جزییات واگذاری 2 قطعه زمین 50 هکتاری به دانشگاه آزاد اسلامی ایلام

آماری از دانشجویان ایرانی که در دانشگاه های چین تحصیل می کنند

همه چیز درباره انتخاب رشته دوره دکتری

اعطای تسهیلات دانشجویی به دانشجویان دکتری علوم پزشکی شیراز

سیر صعودی رشد تولید علم در دانشگاه آزاد اسلامی/ تعداد مقالات دانشگاه رشد 300 درصدی داشته است

تبدیل شدن به قطب تجاری سازی ایده های خلاقانه حوزه روان و آموزش از اهداف مرکز نوآوری بهداشت روان

بیش از 14 هزار نفر برای کنکور دکتری 1400 انتخاب رشته کردند

تصویب سند سلامت روانی - اجتماعی دانشجویان در سال 1400

گلشنی: آمار های مبتنی بر رتبه اول ایران در حوزه تولید مقاله هیچ ارزشی ندارد / لزوم افزایش اثرگذاری پژوهش ها

با کمک نیکوکاران 52 نفر از زندانیان دماوند آزاد شدند

کسب رتبه برتر دانش آموزان سما در مسابقات قرآنی و فرهنگی بندرلنگه

جشنواره هنر های دیجیتال مشارکت عناصر فعال دانشگاهی در حوزه های هنر و فناوری را گسترش می دهد

فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه جامع امام حسین(ع)

انتخاب رشته کنکور دکتری 1400 تا دوم اردیبهشت

رتبه برتر دانش آموزان سما در مسابقات قرآنی و فرهنگی بندرلنگه

سیارکی به اندازه اقیانوس پیما از کنار زمین می گذرد

جزییات انتخاب رشته داوطلبان دوره دکترا

وضعیت کرونایی قصرشیرین و دالاهو نارنجی شد

استخدام ناخن کار در گروه شانا کاسپین منطقه آزاد انزلی در تهران

برگزاری اولین دوره مسابقات ورزش های الکترونیک دانشجویان

جزییات انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی

استخدام مونتاژکار مکانیک در شرکت همیان فن در تهران

اعلام اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبایی

آغاز واکسیناسیون دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد

جزییات انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی

استفاده از ظرفیت هلدینگ های چند رشته ای در مناطق آزاد

اعزام چهار فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی/ چگونه نحوه پرتاب را تماشا کنیم؟

ابداع آزمایش 5 دقیقه ای کرونا

برگزیده شدن عضو هیات علمی دانشگاه اراک در آکادمی آموزش عالی کشور انگلستان

برگزاری نخستین دوره مسابقات ورزش های الکترونیک دانشجویان در رشته FIFA 2021

صدور ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات فناوری دانشگاه آزاد

اولین دوره مسابقات ورزش های الکترونیک دانشجویان برگزار می شود

فراخوان پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان دانشگاه جامع امام حسین (ع)

ابداع آزمایش 5 دقیقه ای کرونا

آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد در موعد مقرر برگزار می شود

معرفی انجمن آبخیزداری ایران در دانشگاه یزد به عنوان انجمن برتر

حمایت از برگزاری دوره های تخصصی آزاد و مهارتی / تحقیقات میان رشته ای در حوزه علوم شناختی گسترش می یابد

رشته های پول ساز در ایران را بشناسید/ بیشترین شاغل ها از کدام دانشگاه ها هستند؟

فعالان صنایع خلاق و فرهنگی فردا، یکم اردیبهشت ماه گرد هم می آیند

طراحی و ساخت کنترلر هوشمند قابل برنامه­ ریزی توسط پژوهشگران اردبیلی

تعدیل نیروی اساتید، راهکار دانشگاه در آستانه ورشکستگی

مسابقات ورزش های الکترونیک دانشجویان برگزار می شود

فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه جامع امام حسین(ع) سپاه

تعدیل نیروی اساتید، راهکار دانشگاه کانادایی در آستانه ورشکستگی

آغاز واکسیناسیون دانشجویان و کادر درمان در بیمارستان های دانشگاه آزاد مشهد

آغاز واکسیناسیون عمومی کرونا در سمنان از اردیبهشت ماه

استخدام حسابدار آقا در یک شرکت معتبر در اهواز

دانشجویان ممتاز، بدون آزمون پذیرش می شوند

با این 6 نکته کلیدی در بهترین دانشگاه به مصاحبه دکتری دعوت شوید / ترفندی برای داشتن انتخاب رشته موثر

آغاز فراخوان چهارمین جشنواره ملی زن و علم

اولین دوره مسابقات ورزش های الکترونیک دانشجویان برگزار می شود

برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند

برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند