مطالب مرتبط:
قاسم حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد
حسینی: در وضعیت ذوب آهن ما بازیکنان مقصریم نه رحمان رضایی/ تنش های داخلی باشگاه روی تمرکز ما تاثیر منفی داشته است/ شک نکنید شرایط تیم اینطور نمی ماند
پیروزی بانوان ذوب آهن اصفهان مقابل همیاری ارومیه
بیانیه باشگاه ذوب آهن اصفهان علیه کمیته داوران
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان| پیروزی 6گله ذوب آهن برابر همیاری و صعود به صدر جدول
-103 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 3 بهمن 1399 ساعت 21:402021-01-22ورزشي

حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد


دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد ورزش سه: قاسم حدادی فر می گوید شرایط ذوب آهن هر روز نسبت به روز گذشته بحرانی‎ تر می شود و وظیفه خود می داند که در این شرایط برای بهتر شدن اوضاع تیم حرف بزند.

- ورزش سه: قاسم حدادی فر می گوید شرایط ذوب آهن هر روز نسبت به روز گذشته بحرانی‎ تر می شود و وظیفه خود می داند که در این شرایط برای بهتر شدن اوضاع تیم حرف بزند.

شرایط تیم فوتبال ذوب آهن که در گذشته نه چندان دور یکی از تیم های بزرگ فوتبال ایران به شمار می رفت و همیشه مدعی کسب سهمیه آسیایی بود، در لیگ بیستم هم مانند لیگ نوزدهم، تعریفی ندارد و تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان شرایط این تیم را وخیم تر هم کرد؛ آنها اکنون با 8 امتیاز رتبه نازل پانزدهم را در جدول رده بندی به نام خود زده اند.

حال و روز ناخوشایند ذوب آهن سبب شده تا قاسم حدادی فر کاپیتان و چهره وفادار سبزپوشان اصفهانی که می گوید احساس مسئولیت زیادی نسبت به تیم و شرایطش دارد، زبان به انتقاد بگشاید و از تصمیم سازان باشگاه بخواهد که هر چه زودتر فکری برای برون رفت تیم از شرایط نامساعد موجود بکنند.

صحبت های کاپیتان ذوب آهن به مسائل مختلفی در مورد دلایل عدم موفقیت تیم اشاره کرده، را در ادامه می خوانید.

*خیلی از مشکلات تیم به داوری ها بازمی گردد قاسم حدادی فر با دیدار برابر نفت مسجد سلیمان که با شکست ذوب آهن همراه شد، صحبت هایش را آغاز کرد و گفت: یک بازی حساس و تعیین کننده برای ما بود.

کل 90 دقیقه سوار بر بازی بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم و حتی گل هم زدیم ولی داور به اشتباه قبول نکرد.

ما خیلی خیلی تلاش می کنیم ولی آن چیزی که باید برداشت کنیم را برداشت نکرده ایم؛ به نظرم خیلی از این شرایط که تیم دارد، به مسائل داوری باز می گردد و در مقابل نفت مسجد سلیمان هم گلی زدیم که مردود اعلام کردند.

*جالب است از سوی باشگاه هیچ اعتراضی نمی بینیم کاپیتان ذوب آهن با اشاره به مسئولان باشگاه و انتظاری که از آنها برای حمایت از تیم دارد، اشاره کرد و افزود: برای من اما جالب اینجاست که هیچ اتفاقی نمی افتد؛ از سوی مسئولان باشگاه هیچ اتفاقی نمی افتد.

این سناریو از پارسال علیه ذوب آهن شروع شده  و هر روز هم بدتر می شود.

اشتباهات داوری علیه تیم ما شده که تاثیرگذار و سرنوشت ساز  بوده ولی هیچ اعتراضی نمی بینیم.

برای خود من جای تعجب دارد.

*هر هفته شرایط بدتر و بحرانی تر می شود او ادامه داد: برای من جای تعجب دارد که هیچ عکس" العملی از سوی مدیران باشگاه نمی بینیم.

ما اینجا مدیرهایی داشته ایم که وقتی کوچک ترین حقی از تیم خورده می شد، پای تیم می ایستادند و اجازه نمی دادند.

اما حالا می بینیم هر هفته این اتفاقات رخ می دهد و بدتر می شود.

از پارسال این اتفاقات شروع شده و امسال بدتر شده است.

امسال واقعا به ما ضربه زده و شرایط تیم را بحرانی کرده است.

*هیچ وقت قصد دخالت نداشته ام ولی الان .

حدادی فر در ادامه با اشاره به اینکه به خودش اجازه نمی داده که در مورد مسائل داوری و مدیریتی حرف بزند ولی شرایط تیم و دلسوزی او را مجاب کرده که برای بهبود شرایط ذوب آهن و خروج از بحران صحبت کند، اضافه کرد: من همیشه قصد داشته ام کمک کنم و در مسائل داوری و مدیریتی دخالتی نکرده ام ولی الان شرایط تیم واقعا بحرانی است و از نظر داوری خیلی زجر کشیدیم و خیلی خیلی امتیاز از دست داده ایم، ولی هیچ واکنش مثبتی را از سوی کمیته داوران و همینطور باشگاه مان نمی بینیم و هر روز شرایط بدتر می شود.

*فشار زیادی روی بازیکنان تیم به وجود آمده است او سپس با اشاره به جدایی بازیکنان تیم بیان کرد: الان اوضاع ما خیلی خیلی خراب شده و ته جدول ایستاده ایم و هیچ کاری هم نمی توانیم بکنیم.

الان شرایط خیلی بد شده و فشار زیادی روی بچه ها وجود دارد.

علاوه بر اینکه می خواهند نتیجه بگیرند، فشار داوری هم روی آنها وجود دارد.

یک فشار امتیاز نگرفتن هم هست و این ها خیلی خیلی روی نتیجه نگرفتن تیم شروع شده است.

نمونه اش بازی آخر بود.

از پارسال شروع شد که بازیکنان ما بدون هیچ دلیل فسخ می کردند.

بازیکن ما قرارداد داشت ول فسخ می کرد و الان هم همینطور است.

واقعا اتحاد و اشتیاقی که در سال های گذشته در تیم وجود داشت، دیده نمی شود و در این شرایط طبیعی است اگر بازیکنان پیشنهادی از تیم های دیگر دریافت کنند، جدا می شوند؛ این ها همه دست به دست هم داده تا شرایطش اینطور شود و برای من جای تعجب دارم.

*دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد از قاسم حدادی فر پرسیدیم که چه اتفاقی طی دو سه سال اخیر در تیم فوتبال ذوب آهن رخ داده که این تیم به این روز افتاده است.

او به این سوال اینطور واکنش نشان داد: من آدم بدبینی نیستم و اصلا هم در مسائل خارج از فوتبال دخالتی نمی کنم، اما پارسال می شنیدم که می گفتند می خواهند این تیم بیفتد؛ اینکه تیم دیگر فعالیت حرفه ای نداشته باشد! نمی خواهم بدبین باشم و آدم خوشبینی هستم ولی الان با مرور زمان یک چیزهایی برای من ثابت شده و همه دست به دست هم داده اند تا تیم شرایطش اینطوری شود.

از پارسال این موضوع رقم خورده و همینطور ادامه دار شده است.

بازیکنان بدون دلیل از تیم جدا می شدند؛ بازیکنی که قرارداد داشت، از تیم جدا می شد و هیچ اتفاقی هم نمی افتاد.

آخر فصل بازیکنانی که قرارداد داشتند، می رفتند.

از پارسال دو سه روز مانده به فصل شروع شد؛ این اتفاقات به مرور زمان، بیشتر و بیشتر شد و الان وقتی اشتباهات داوری را در کنار این اتفاقات می گذاریم، برای خودم هم دیگر جای شبهه وجود ندارد وبرایم ثابت شده که دست به دست هم داده اند، تا این تیم شرایطش اینطوری شد و شاید هم بیفتد و شرایط حرفه ای نداشته باشد.

اصلا این صحبت ها از پارسال و قبل از بازی اول شکل گرفت، ولی من اصلا روی این موضوع بدبین نبودم.

اما الان که حدود یکسال از این موضوع می گذرد، نسبت به آن بدبین شده ام.

از دست من دیگر کاری برنمی آید؛ عاجزانه از مسئولان و بزرگ‎ ترهای ذوب آهن این است که سریعتر به داد این تیم برسند.

*مسئولیت روی دوشم سنگینی می کند بخش بعدی حرف های قاسم حدادی فر در مورد رابطه نه چندان خوب مدیریت باشگاه و کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن بود و عنوان کرد: در مصاحبه های قبلی ام هم گفته ام که رابطه خوبی بین باشگاه و کادر فنی نیست و این موضوع در حال ضربه زدن به تیم است.

امیدوارم یک بزرگمنشی انجام شود و آنهایی که می توانند از جمله مسئولان شهر، مسئولان فوتبالی و مسئولان استان بیایند و یک کاری بکنند و مشکلات تیم را حل کنند؛ این تیم 40 ، 50 سال قدمت دارد و کلی هوادار دارد که به عشق این تیم زندگی می کنند.

من آنها را دیده ام و با آنها زندگی می کنم.

من هیچ وقت دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم ولی وظیفه سنگینی روی دوشم احساس می کردم که الان باید این مسائل را بگوییم.

داریم زمان را از دست بدهیم و روز به روز شرایط مان در حال بدتر شدن است و هر چه زودتر باید این مسائل را حل کنیم.

*همین پارسال در ابتدای فصل، بین 8 تیم برتر آسیا بودیم از قاسم حدادی فر در مورد آینده تیم و اینکه چه کاری باید انجام شود که از وخیم تر شدن اوضاع ذوب آهن جلوگیری کند، بیان کرد: همین پارسال هم در میان 16 تیم و 8 تیم برتر آسیا بودیم ولی الان در قعر جدولیم.

از دست ما بازیکنان کاری ساخته نیست.

در این بین بازیکنان خوبی هم جدا شدند.

*هیچ بازیکنی قبلا جرات فسخ نداشت، اما حالا .

حدادی فر در ادامه و در پاسخ به این سوال که نتایج نشان می دهد در دو سال اخیر، باشگاه ذوب آهن مدیریت خوبی را تجربه نکرده، توضیح داد: من بحثم همین است.

اگر جنگ قدرت است، بیشترین آسیب را باشگاه می بیند.

قبلا اینطور بود که هیچ بازیکنی در باشگاه ذوب آهن تا پایان فصل، جرات فسخ نداشت ولی در یکی دو فصل گذشته بازیکن بدون هیچ دلیل فسخ می کند و هیچ اتفاقی رخ نمی دهد.

ذوب آهن همیشه هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری یکی از بهترین تیم های فوتبال ایران بوده است؛ حالا چه دلیلی دارد تیمی که در آسیا بوده، الان به این روز بیفتد.

تیمی که این همه قدمت دارد و همه چیز در آن خوب بوده است، الان به این روز افتاده است! من حرفم این است که هر چه زودتر به داد این تیم برسید؛ مسئولان هر شخص یا سازمانی که می تواند.

روز به روز شرایط این تیم بدتر می شود.

*باید همه باهم در یک مسیر ادامه بدهیم کاپیتان 37 ساله و باتجربه ذوب آهن بار دیگر به مسئولیت خود در باشگاه اشاره کرد و گفت: باز هم می گویم اصلا دوست نداشتم در مورد این مسائل صحبت کنم ولی فکر می کنم وظیفه ای بر گردن من است که صحبت کنم.

الان می خواهم از مسئولان و تمام کسانی که می توانند کمک کنند این را بخواهم که اگر قرار است ادامه بدهیم، همه در یک مسیر حرکت کنیم؛ چه مدیریت، چه کادر فنی، چه مسئولان کارخانه، چه اعضای هیئت مدیره و چه کسانی که از تهران برای تیم تصمیم می گیرند.

باید همه در یک مسیر حرکت کنیم، چون من واقعا شرایط را بحرانی می بینم و امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود.

*بحث من تصمیم‎ سازان دو سال اخیر ذوب آهن هستند بخش پایانی حرف های حدادی فر در مورد تصمیمات دو سال اخیر در راس باشگاه ذوب آهن بود و با تاکید بر اینکه روی صحبت های او صرفا با مدیریت باشگاه نیست، اینطور حرف هایش را خاتمه داد: بحث من صرفا مدیریت هم نیست؛ بحث من کسانی هستند که از هر جایی برای تیم در یکی دوسال اخیر تصمیم گرفته اند و تیم به این وضعیت دچار شده است.

ضمن اینکه در باشگاهی با این قدمت و این بزرگی و سابقه طولانی ای که دارد، نمی توان هواداران را نادیده گرفت، چون از نظر روحی و روانی به هم ریخته اند و شرایط خوبی ندارند.

کسانی که تصمیم می گیرند باید به فکر هواداران تیم و حال و روز آنها هم باشند و الان اصلا آنها شرایط روحی و روانی خوبی ندارند.

امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود و ذوب آهن را در جایگاه گذشته اش ببینیم و از این شرایط خارج شود.


کلید واژه ها: ذوب آهن - قاسم حدادی فر - شرایط - حدادی فر - حدادی - تیم فوتبال ذوب آهن - کسب سهمیه آسیایی - گذشته - نفت مسجد سلیمان - جدول رده بندی - فوتبال - قاسم - سهمیه آسیایی - فوتبال ایران - مسجد سلیمان - اوضاع - وظیفه - تیم فوتبال - لیگ بیستم - ورزش - داده - سبزپوشان - رده بندی - اصفهانی - کاپیتان - وفادار - آسیایی - سلیمان - امتیاز - یکی از

آخرین اخبار سرویس:
فلیک: به قصد شکست دورتموند به زمین می رویم

سکوت در برابر فرار مالیاتی خارجی های فوتبال!؟

تراکتور با پیراهن قرمز تراکتور با پیراهن قرمز

پخش زنده فوتبال های امروز شنبه 16 اسفند

سکوت در برابر فرار مالیاتی خارجی های فوتبال!؟

پخش زنده فوتبال های امروز شنبه 16 اسفند

قرار بود لایحه رتبه بندی معلمان در بهمن به مجلس ارائه شود

علیزاده: تعهد قلعه نویی خیال بازیکنان را راحت می کند

نشان برنز بانوی خوزستانی در مسابقات تیراندازی کشور

نکونام:از استقلال پیشنهاد داشتم

فجر نوین در 4 رده تیمی داری می کند/ انتخاب مسئول استعدادیابی

چرا محمود فکری، «نَخواستنی» بود؟

ایستاده در دروازه تاریخ+عکس

گزارش نهایی سازمان بهداشت جهانی پیرامون منشأ کرونا منتشر می شود

پیش بازی دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر +برنامه بازی های لیگ برتر

نکونام:از استقلال پیشنهاد داشتم

نشان برنز بانوی خوزستانی در مسابقات تیراندازی کشور

پیش بازی دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر +برنامه بازی های لیگ برتر

ایستاده در دروازه تاریخ+عکس

پخش زنده فوتبال| پخش زنده بازی استقلال و فولاد خوزستان امروز شنبه 16 اسفند 99

پرسپولیس صنعت نفت؛ بازی با آتش/ نکونام پاگشای مجیدی را خراب می کند؟

پخش زنده فوتبال| پخش زنده بازی تراکتور و نساجی مازندران امروز شنبه 16 اسفند 99

ناگفته های تنها بازمانده جنایت بانک کشاورزی همدان پس از 31 سال

پخش زنده فوتبال| پخش زنده بازی سپاهان و آلومینیوم اراک امروز شنبه 16 اسفند 99

قرار بود لایحه رتبه بندی معلمان در بهمن به مجلس ارائه شود/ دولت انقدر معطل نکند

پرسپولیس - صنعت نفت؛ بازی با آتش/ نکونام پاگشای مجیدی را خراب می کند؟

کروس: من از نظر خیلی ها نازی بودم؛ بلوند و چشم آبی

پورموسوی: به دنبال بردن پرسپولیس هستیم

حسینی پرسپولیس؛ شایعه ای که تکذیب شد

پخش زنده فوتبال| پخش زنده بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان امروز شنبه 16 اسفند 99

ادعای ستاره محروم تراکتور درباره محرومیتش

صندوقدار و مدیر داخلی خانم

بستنی لبخند

علیزاده: قلعه نویی با حضورم در استقلال مخالفت کرد

ادعای ستاره محروم تراکتور درباره محرومیتش

اوضاع بحرانی اتلتیکو مادرید پیش از دربی

حسینی پرسپولیس؛ شایعه ای که خیلی زود تکذیب شد

پورموسوی: به دنبال بردن پرسپولیس هستیم

عناوین روزنامه های ورزشی 16 اسفند 99/ دردسر شیرین در انتظار یحیی +تصاویر

پیرلو: دلیخت تمرین نکرد، موراتا بهتر است

قانون جدید فرهاد مجیدی در استقلال

صلاح در نقش تورس ظاهر شد/ بحران در رابطه صلاح و کلوپ

مشکلات هیات تکواندو شهرستان اهر بررسی شد

گواردیولا: کی امضا دادم که تاریخ را از نو بنویسم؟

اخبار ورزشی از اقصی نقاط خراسان رضوی

بازیکن پرسپولیس بازی با نفت را از دست داد

زمان برگزاری مرحله دوم لیگ برتر فوتسال مشخص شد

زمان برگزاری مرحله دوم لیگ برتر فوتسال مشخص شد

بازیکن پرسپولیس بازی با نفت را از دست داد

دلیل استقلالی نشدن نکونام چه بود؟

فروشنده بوفه باشگاه بانوان

تلاش رحمتی برای فرار از بحران؛ دربی تماشایی در کرمان

حسینی: آنالیزهای ما دقیق تر شده

ببینید | شوخی برنامه ویدیو چک با رای حاج صفی در انتخابات فدراسیون

ادامه روند نزولی شارلروا؛ تعویض قلی زاده و رضایی

افشاگری جواد نکونام از پیشنهاد سرمربی گری باشگاه استقلال

قانون خطای هند در محوطه جریمه اصلاح شد

عسکری: تورنمنت بلغارستان محک خوبی برای ما است/ روند درمان هادی پور خیلی خوب پیش می رود

فراز کمالوند در استقلال ماندنی شد/ امروز ثبت قرارداد رسمی با آبی ها + عکس

نیازمند بلاگر خانم

افشاگری جواد نکونام از پیشنهاد سرمربی گری باشگاه استقلال

فیلم | درگیری لفظی بین رضا عنایتی و داور (چرا داد میزنی؟)

حسینی: آنالیزهای ما دقیق تر شده

اوضاع قارشمیش شهر!

شاهین طاهرخانی در آستانه حضور در استقلال

خوزستانی ها علیه سرخابی های تهران

تساوی قعرنشینان بوندسلیگا در آغاز هفته بیست وچهارم

جنجالی؟ شما همان جلالی باش آقا مجید!

یحیی از آبادان هم پیروزی می خواهد/ پرسپولیس به دنبال تثبیت صدرنشینی

پشت پرده مذاکره استقلال با ساکت الهامی| پای پیشکسوتان درمیان است

پشت پرده جدایی قربانی از استقلال افشا شد!

شجاع خلیل زاده می خواهد پرسپولیسی شود/ نارضایتی مدافع ایرانی از شرایطش در قطر

مخالفت 58 درصدی شهروندان ژاپنی با برگزاری المپیک و حضور تماشاگران

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

نگهبانی و سرایداری

نبرد انتقامی مجیدی و نکونام/ رونمایی از استقلال فرهاد

شکست امیر علی اکبری مقابل کانگ جی وون از کره جنوبی + ویدئو

نیک سیرت: بازی فردا سه امتیازی نیست/بازیکنان ماشین سازی بدنسازی مناسبی نداشتند

هدیه نیم میلیون یورویی در حساب فدراسیون فوتبال ایران/ برایتون پول انتقال جهانبخش را پرداخت کرد

ادامه بحران برای روس ها/ورود وادا به رنگ استفاده شده در اتومبیل هاس

چرا کرونا جان ورزشکاران را گرفت؟

ادامه بحران برای روس ها/ورود وادا به رنگ استفاده شده در اتومبیل هاس

نیک سیرت: بازی فردا 3 امتیازی نیست

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت؛ یک تغییر نسبت به بازی قبل

روزنامه خبرورزشی| مجیدی: پارسال نگذاشتند ما قهرمان شویم!

حسینی امیدوار به تکرار گلزنی برابر سایپا

سلطانی فر به فدراسیون کمک کرد/ باید از رییس جدید حمایت شود

ایستاده در دروازه تاریخ/عکس

تکذیب مذاکره پرسپولیس با مجید حسینی

تکذیب مذاکره پرسپولیس با مجید حسینی

حسینی - پرسپولیس؛ شایعه ای که خیلی زود تکذیب شد

درخشش ستاره پیشین استقلال در اوکراین

گل محمدی: ترابی مشکلی برای بازی فردا ندارد

(عکس) پیامی که وریا به فکری و رفقا داد

لیگ بسکتبال چین؛ صعود یک پله ای یاران حدادی

گلایه گل محمدی از فشردگی بازی های پرسپولیس

تخلفات آشکار در کارنامه رییس جدید فدراسیون فوتبال! /عزیزی خادم واقعا کیست؟!

سرمربی بارسلونا به دنبال برد رئال در دربی

چرا جواد نکونام سرمربی استقلال نشد؟

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: باید فشار وارد کنیم تا سیستم VAR با حداقل ها راه اندازی شود + ویدئو

حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد

حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد