مطالب مرتبط:
قاسم حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد
حسینی: در وضعیت ذوب آهن ما بازیکنان مقصریم نه رحمان رضایی/ تنش های داخلی باشگاه روی تمرکز ما تاثیر منفی داشته است/ شک نکنید شرایط تیم اینطور نمی ماند
پیروزی بانوان ذوب آهن اصفهان مقابل همیاری ارومیه
بیانیه باشگاه ذوب آهن اصفهان علیه کمیته داوران
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان| پیروزی 6گله ذوب آهن برابر همیاری و صعود به صدر جدول
-103 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 3 بهمن 1399 ساعت 21:402021-01-22ورزشي

حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد


دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد ورزش سه: قاسم حدادی فر می گوید شرایط ذوب آهن هر روز نسبت به روز گذشته بحرانی‎ تر می شود و وظیفه خود می داند که در این شرایط برای بهتر شدن اوضاع تیم حرف بزند.

- ورزش سه: قاسم حدادی فر می گوید شرایط ذوب آهن هر روز نسبت به روز گذشته بحرانی‎ تر می شود و وظیفه خود می داند که در این شرایط برای بهتر شدن اوضاع تیم حرف بزند.

شرایط تیم فوتبال ذوب آهن که در گذشته نه چندان دور یکی از تیم های بزرگ فوتبال ایران به شمار می رفت و همیشه مدعی کسب سهمیه آسیایی بود، در لیگ بیستم هم مانند لیگ نوزدهم، تعریفی ندارد و تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان شرایط این تیم را وخیم تر هم کرد؛ آنها اکنون با 8 امتیاز رتبه نازل پانزدهم را در جدول رده بندی به نام خود زده اند.

حال و روز ناخوشایند ذوب آهن سبب شده تا قاسم حدادی فر کاپیتان و چهره وفادار سبزپوشان اصفهانی که می گوید احساس مسئولیت زیادی نسبت به تیم و شرایطش دارد، زبان به انتقاد بگشاید و از تصمیم سازان باشگاه بخواهد که هر چه زودتر فکری برای برون رفت تیم از شرایط نامساعد موجود بکنند.

صحبت های کاپیتان ذوب آهن به مسائل مختلفی در مورد دلایل عدم موفقیت تیم اشاره کرده، را در ادامه می خوانید.

*خیلی از مشکلات تیم به داوری ها بازمی گردد قاسم حدادی فر با دیدار برابر نفت مسجد سلیمان که با شکست ذوب آهن همراه شد، صحبت هایش را آغاز کرد و گفت: یک بازی حساس و تعیین کننده برای ما بود.

کل 90 دقیقه سوار بر بازی بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم و حتی گل هم زدیم ولی داور به اشتباه قبول نکرد.

ما خیلی خیلی تلاش می کنیم ولی آن چیزی که باید برداشت کنیم را برداشت نکرده ایم؛ به نظرم خیلی از این شرایط که تیم دارد، به مسائل داوری باز می گردد و در مقابل نفت مسجد سلیمان هم گلی زدیم که مردود اعلام کردند.

*جالب است از سوی باشگاه هیچ اعتراضی نمی بینیم کاپیتان ذوب آهن با اشاره به مسئولان باشگاه و انتظاری که از آنها برای حمایت از تیم دارد، اشاره کرد و افزود: برای من اما جالب اینجاست که هیچ اتفاقی نمی افتد؛ از سوی مسئولان باشگاه هیچ اتفاقی نمی افتد.

این سناریو از پارسال علیه ذوب آهن شروع شده  و هر روز هم بدتر می شود.

اشتباهات داوری علیه تیم ما شده که تاثیرگذار و سرنوشت ساز  بوده ولی هیچ اعتراضی نمی بینیم.

برای خود من جای تعجب دارد.

*هر هفته شرایط بدتر و بحرانی تر می شود او ادامه داد: برای من جای تعجب دارد که هیچ عکس" العملی از سوی مدیران باشگاه نمی بینیم.

ما اینجا مدیرهایی داشته ایم که وقتی کوچک ترین حقی از تیم خورده می شد، پای تیم می ایستادند و اجازه نمی دادند.

اما حالا می بینیم هر هفته این اتفاقات رخ می دهد و بدتر می شود.

از پارسال این اتفاقات شروع شده و امسال بدتر شده است.

امسال واقعا به ما ضربه زده و شرایط تیم را بحرانی کرده است.

*هیچ وقت قصد دخالت نداشته ام ولی الان .

حدادی فر در ادامه با اشاره به اینکه به خودش اجازه نمی داده که در مورد مسائل داوری و مدیریتی حرف بزند ولی شرایط تیم و دلسوزی او را مجاب کرده که برای بهبود شرایط ذوب آهن و خروج از بحران صحبت کند، اضافه کرد: من همیشه قصد داشته ام کمک کنم و در مسائل داوری و مدیریتی دخالتی نکرده ام ولی الان شرایط تیم واقعا بحرانی است و از نظر داوری خیلی زجر کشیدیم و خیلی خیلی امتیاز از دست داده ایم، ولی هیچ واکنش مثبتی را از سوی کمیته داوران و همینطور باشگاه مان نمی بینیم و هر روز شرایط بدتر می شود.

*فشار زیادی روی بازیکنان تیم به وجود آمده است او سپس با اشاره به جدایی بازیکنان تیم بیان کرد: الان اوضاع ما خیلی خیلی خراب شده و ته جدول ایستاده ایم و هیچ کاری هم نمی توانیم بکنیم.

الان شرایط خیلی بد شده و فشار زیادی روی بچه ها وجود دارد.

علاوه بر اینکه می خواهند نتیجه بگیرند، فشار داوری هم روی آنها وجود دارد.

یک فشار امتیاز نگرفتن هم هست و این ها خیلی خیلی روی نتیجه نگرفتن تیم شروع شده است.

نمونه اش بازی آخر بود.

از پارسال شروع شد که بازیکنان ما بدون هیچ دلیل فسخ می کردند.

بازیکن ما قرارداد داشت ول فسخ می کرد و الان هم همینطور است.

واقعا اتحاد و اشتیاقی که در سال های گذشته در تیم وجود داشت، دیده نمی شود و در این شرایط طبیعی است اگر بازیکنان پیشنهادی از تیم های دیگر دریافت کنند، جدا می شوند؛ این ها همه دست به دست هم داده تا شرایطش اینطور شود و برای من جای تعجب دارم.

*دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد از قاسم حدادی فر پرسیدیم که چه اتفاقی طی دو سه سال اخیر در تیم فوتبال ذوب آهن رخ داده که این تیم به این روز افتاده است.

او به این سوال اینطور واکنش نشان داد: من آدم بدبینی نیستم و اصلا هم در مسائل خارج از فوتبال دخالتی نمی کنم، اما پارسال می شنیدم که می گفتند می خواهند این تیم بیفتد؛ اینکه تیم دیگر فعالیت حرفه ای نداشته باشد! نمی خواهم بدبین باشم و آدم خوشبینی هستم ولی الان با مرور زمان یک چیزهایی برای من ثابت شده و همه دست به دست هم داده اند تا تیم شرایطش اینطوری شود.

از پارسال این موضوع رقم خورده و همینطور ادامه دار شده است.

بازیکنان بدون دلیل از تیم جدا می شدند؛ بازیکنی که قرارداد داشت، از تیم جدا می شد و هیچ اتفاقی هم نمی افتاد.

آخر فصل بازیکنانی که قرارداد داشتند، می رفتند.

از پارسال دو سه روز مانده به فصل شروع شد؛ این اتفاقات به مرور زمان، بیشتر و بیشتر شد و الان وقتی اشتباهات داوری را در کنار این اتفاقات می گذاریم، برای خودم هم دیگر جای شبهه وجود ندارد وبرایم ثابت شده که دست به دست هم داده اند، تا این تیم شرایطش اینطوری شد و شاید هم بیفتد و شرایط حرفه ای نداشته باشد.

اصلا این صحبت ها از پارسال و قبل از بازی اول شکل گرفت، ولی من اصلا روی این موضوع بدبین نبودم.

اما الان که حدود یکسال از این موضوع می گذرد، نسبت به آن بدبین شده ام.

از دست من دیگر کاری برنمی آید؛ عاجزانه از مسئولان و بزرگ‎ ترهای ذوب آهن این است که سریعتر به داد این تیم برسند.

*مسئولیت روی دوشم سنگینی می کند بخش بعدی حرف های قاسم حدادی فر در مورد رابطه نه چندان خوب مدیریت باشگاه و کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن بود و عنوان کرد: در مصاحبه های قبلی ام هم گفته ام که رابطه خوبی بین باشگاه و کادر فنی نیست و این موضوع در حال ضربه زدن به تیم است.

امیدوارم یک بزرگمنشی انجام شود و آنهایی که می توانند از جمله مسئولان شهر، مسئولان فوتبالی و مسئولان استان بیایند و یک کاری بکنند و مشکلات تیم را حل کنند؛ این تیم 40 ، 50 سال قدمت دارد و کلی هوادار دارد که به عشق این تیم زندگی می کنند.

من آنها را دیده ام و با آنها زندگی می کنم.

من هیچ وقت دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم ولی وظیفه سنگینی روی دوشم احساس می کردم که الان باید این مسائل را بگوییم.

داریم زمان را از دست بدهیم و روز به روز شرایط مان در حال بدتر شدن است و هر چه زودتر باید این مسائل را حل کنیم.

*همین پارسال در ابتدای فصل، بین 8 تیم برتر آسیا بودیم از قاسم حدادی فر در مورد آینده تیم و اینکه چه کاری باید انجام شود که از وخیم تر شدن اوضاع ذوب آهن جلوگیری کند، بیان کرد: همین پارسال هم در میان 16 تیم و 8 تیم برتر آسیا بودیم ولی الان در قعر جدولیم.

از دست ما بازیکنان کاری ساخته نیست.

در این بین بازیکنان خوبی هم جدا شدند.

*هیچ بازیکنی قبلا جرات فسخ نداشت، اما حالا .

حدادی فر در ادامه و در پاسخ به این سوال که نتایج نشان می دهد در دو سال اخیر، باشگاه ذوب آهن مدیریت خوبی را تجربه نکرده، توضیح داد: من بحثم همین است.

اگر جنگ قدرت است، بیشترین آسیب را باشگاه می بیند.

قبلا اینطور بود که هیچ بازیکنی در باشگاه ذوب آهن تا پایان فصل، جرات فسخ نداشت ولی در یکی دو فصل گذشته بازیکن بدون هیچ دلیل فسخ می کند و هیچ اتفاقی رخ نمی دهد.

ذوب آهن همیشه هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری یکی از بهترین تیم های فوتبال ایران بوده است؛ حالا چه دلیلی دارد تیمی که در آسیا بوده، الان به این روز بیفتد.

تیمی که این همه قدمت دارد و همه چیز در آن خوب بوده است، الان به این روز افتاده است! من حرفم این است که هر چه زودتر به داد این تیم برسید؛ مسئولان هر شخص یا سازمانی که می تواند.

روز به روز شرایط این تیم بدتر می شود.

*باید همه باهم در یک مسیر ادامه بدهیم کاپیتان 37 ساله و باتجربه ذوب آهن بار دیگر به مسئولیت خود در باشگاه اشاره کرد و گفت: باز هم می گویم اصلا دوست نداشتم در مورد این مسائل صحبت کنم ولی فکر می کنم وظیفه ای بر گردن من است که صحبت کنم.

الان می خواهم از مسئولان و تمام کسانی که می توانند کمک کنند این را بخواهم که اگر قرار است ادامه بدهیم، همه در یک مسیر حرکت کنیم؛ چه مدیریت، چه کادر فنی، چه مسئولان کارخانه، چه اعضای هیئت مدیره و چه کسانی که از تهران برای تیم تصمیم می گیرند.

باید همه در یک مسیر حرکت کنیم، چون من واقعا شرایط را بحرانی می بینم و امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود.

*بحث من تصمیم‎ سازان دو سال اخیر ذوب آهن هستند بخش پایانی حرف های حدادی فر در مورد تصمیمات دو سال اخیر در راس باشگاه ذوب آهن بود و با تاکید بر اینکه روی صحبت های او صرفا با مدیریت باشگاه نیست، اینطور حرف هایش را خاتمه داد: بحث من صرفا مدیریت هم نیست؛ بحث من کسانی هستند که از هر جایی برای تیم در یکی دوسال اخیر تصمیم گرفته اند و تیم به این وضعیت دچار شده است.

ضمن اینکه در باشگاهی با این قدمت و این بزرگی و سابقه طولانی ای که دارد، نمی توان هواداران را نادیده گرفت، چون از نظر روحی و روانی به هم ریخته اند و شرایط خوبی ندارند.

کسانی که تصمیم می گیرند باید به فکر هواداران تیم و حال و روز آنها هم باشند و الان اصلا آنها شرایط روحی و روانی خوبی ندارند.

امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود و ذوب آهن را در جایگاه گذشته اش ببینیم و از این شرایط خارج شود.


کلید واژه ها: ذوب آهن - قاسم حدادی فر - شرایط - حدادی فر - حدادی - تیم فوتبال ذوب آهن - کسب سهمیه آسیایی - گذشته - نفت مسجد سلیمان - جدول رده بندی - فوتبال - قاسم - سهمیه آسیایی - فوتبال ایران - مسجد سلیمان - اوضاع - وظیفه - تیم فوتبال - لیگ بیستم - ورزش - داده - سبزپوشان - رده بندی - اصفهانی - کاپیتان - وفادار - آسیایی - سلیمان - امتیاز - یکی از

آخرین اخبار سرویس:
ستاره آبی ها غایب تکراری استقلال!

دسر خوشمزه مخصوص روز پدر + طرز تهیه

تمامی آرامستان های رامشیر تعطیل هستند

تلاش مجموعه حفظ سهمیه در لیگ برتر است

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز می شود

اسکی بازان ایران در اسپرینت قهرمانی جهان از آخر اول شدند!

حضور 4 بازیکن جدید در تمرین امروز نساجی مازندران+عکس

بیرانوند چه زمانی به ثبات می رسد؟

مشکل گلزنی پرسپولیس حل می شود

اندرلخت به دنبال انتقال رایگان مدافع استقلالی

لژیونر استقلالی محبوب نقل و انتقالات فوتبال اروپا شد !

لغو مراسم حمل مشعل در صورت حضور جمعیت زیاد

انگیزه بالای وریا غفوری در تمرینات استقلال

محمود فکری تا پایان فصل سرمربی است

طاهری: بررسی عملکرد مدیریت پرسپولیس نیاز به زمان دارد

حضور 4 بازیکن جدید در تمرین امروز نساجی مازندران+عکس

امرایی: فدراسیون باید از پارس جم کسر امتیاز کند/ به ما گفتند این تیم بدون کارت بازی می کند

محمودی: تلاش ماشین سازی بقا در لیگ برتر فوتبال است

لیگ فوتبال آذربایجان| 3 بازیکن ایرانی در ترکیب سومقاییت مقابل کابالا

محمودی: تلاش ماشین سازی بقا در لیگ برتر فوتبال است

لژیونر استقلالی محبوب نقل و انتقالات فوتبال اروپا شد !

ابراز تمایل ستاره پیشین و خارجی آبی ها برای بازگشت به استقلال

مددی: تلاش می کنیم قایدی به تمرین برگردد/ دو نفر در لیست خروجی باشگاه هستند

به چند نفرمشاور حضوری

گزارش تمرین استقلال| مرادی برگشت، باز هم خبری از قائدی نشد+ تصاویر

عکس لو رفته از دروازه بان محبوب استقلالی در صف دریافت واکسن کرونا در آمریکا + سند

 نقل و انتقالات زمستانی استقلال؛ منتفی شدن گزینه ها یکی پس از دیگری

تمجید کاپیتان زوریا از شهاب زاهدی

موج تقاضای فوتبالیست های لیگ برای افزایش رقم قرارداد

تیم بلژیکی به دنبال توافق با مجید حسینی

چرا کنعانی زادگان با پرسپولیس تمدید نمی کند؟

خوش شانسی عجیب سرمربی محبوب پرسپولیسی ها ؛ امپراطور سرخ در آستانه بازگشت به لیگ + سند

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز نشده بسته شد!

بازگشت کنعانی زادگان به قلب خط دفاع پرسپولیس

دو پرسپولیسی مانع بازی کردن مهدی ترابی شدند

راز موفقیت یحیی در پرسپولیس لو رفت

یحیی برای همکارانش پیغام معناداری را فرستاد! + عکس

مددی: تلاش می کنیم قائدی به تمرین برگردد/ دو نفر در لیست خروجی باشگاه هستند

جدایی 2 بازیکن از استقلال قطعی شد

گزارش تمرین استقلال| مرادی برگشت، باز هم خبری از قائدی نشد+ تصاویر

استخدام سرپرست انبار در شرکت فراوری مس درخشان تخت گنبد از یزد

مددی: تا آخرفصل از کادرفنی حمایت می کنیم/ وعده مدیران قبلی ذهن قائدی را بهم ریخته است

حمایت از محمود فکری تا پایان فصل

عکس لو رفته از دروازه بان محبوب استقلالی در صف دریافت واکسن کرونا در آمریکا + سند

پیشکسوت استقلال : علی دایی را به فوتبال برگردانید !

فکری تا پایان فصل سرمربی است/قایدی به قراردادش احترام بگذارد

قایدی امروز هم به تمرین استقلال نرفت!

ارائه 5 هزار فقره مشاوره رایگان در کانون وکلای دادگستری کرمانشاه/ معرفی 450 وکیل تسخیری به محاکم قضایی

گزارش تمرین استقلال| غیبت ادامه دار قایدی و شجاعیان/ تبریک فکری به کادر فنی و بازیکنان

کورتوا: انتظار چنین شب آرامی را برای خودم نداشتم

گزارش تمرین استقلال/ قایدی باز هم غایب بود

اعلام رنگ بندی جدید کرونایی در استان کرمانشاه

6 ترفندی که خانه شما را دربرار سارقین محافظت می کند

به اندازه ای که انتظار داشتم قدر فرصت ها را ندانستیم

چالش مهم پیش روی پرسپولیس و قهرمان لیگ بیستم

فوری و رسمی ؛ آخرین خبر از وضعیت محمود فکری روی نیمکت استقلال ؛ مدیرعامل باشگاه مطرح کرد + سند

فوری و رسمی ؛ آخرین خبر از وضعیت محمود فکری روی نیمکت استقلال ؛ مدیرعامل باشگاه مطرح کرد + سند

گواردیولا: به اندازه ای که انتظار داشتم قدر فرصت ها را ندانستیم

ستاره بارسا در تیررس حریف قرمزهای ایرانی!

محمود فکری تا پایان فصل سرمربی استقلال است/ قایدی به قراردادش احترام بگذارد

پایان ماموریت موفق هافبک پرسپولیس در پست غیرتخصصی

سرمربی لیگ برتری : من در حد سرمربیگری استقلال و پرسپولیس هستم !

سرزنش باشگاه مطرح به خاطر نخریدن طارمی

اشکان دژاگه در استقلال، شایعه یا واقعیت؟!

اسکی بازان ایران در اسپرینت قهرمانی جهان از آخر اول شدند!

2 بازیکن استقلال قطعا جدا خواهند شد

مدیر عامل استقلال: وعده مدیران قبلی ذهن قایدی را بهم ریخته است

آخرین وضعیت دیاباته، شجاعیان و مرادی برای بازی با مس رفسنجان اعلام شد

فکری به دنبال جذب سه بازیکن جدید

رقابت استقلال و پرسپولیس برای جذب ستاره محروم

وعده مدیران قبلی ذهن قائدی را بهم ریخته است

پلی آف بسکتبال بانوان| گروه بهمن فینالیست شد

رفتار غیرحرفه ای مهدی قایدی بخاطر دستمزد بیشتر

تیم بلژیکی به دنبال توافق با مجید حسینی

انتقال رایگان مدافع استقلال به اندرلخت

غیبت ادامه دار قایدی در تمرینات استقلال

تکلیف پخش برنامه علی کریمی مشخص شد

موج تقاضای فوتبالیست های لیگ برای افزایش رقم قرارداد

گزارش تمرین استقلال؛ غیبت ادامه دار قایدی

لیگ بوکس| تساوی تیم های مدعی صعود از گروه دو

شکوفه های زمستانی - کرمان

فوتبال جهان | استثنایی ترین گلهای الویوه ژیرو+ ویدیو

کاپیتان های تراکتور جدا نمی شوند

توضیحاتی پزشک استقلال درباره وضعیت سه بازیکن مصدوم این تیم

اسکی صحرانوردی قهرمانی جهان| رتبه های 3 رقمی برای 6 نماینده ایران

ادامه اردو های پارالمپیکی ها حتی درصورت لغو بازی های توکیو

ویدئویی قدیمی از دو سوال فردوسی پور از رهبری +فیلم

مددی: وعده مدیران قبلی استقلال ذهن قایدی را بهم ریخته

علی انصاریان، از طلبگی تا فوتبال تحت تأثیر علی پروین (ویدیو)

عکس| پس از 37 سال تکذیب شد/ او دختر علی پروین نیست

غیبت ادامه دار قائدی در تمرینات استقلال

باشگاه پاری سن ژرمن: پیشرفت خوبی در مذاکره با امباپه داشتیم

توافق احتمالی با سویا؛ برای فصل بعد

ادامه بدبیاری اوزیل این بار در فنرباغچه ترکیه

داستان تولد یک محله

گروه بهمن اولین فینالیست لیگ برتر بسکتبال زنان شد

شیخ حسین انصاریان: داش مشتی و بامرام بودن علی انصاریان به خاطر علی پروین بود+ ویدیو

جذا شدن 2 بازیکن استقلال قطعی شد

رضا قوچان نژاد: آماده هستم اما کم بازی می کنم

قاینات بر سکوی نخست «لیگ تندرستی ایرانیان» ایستاد

حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد

حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد