مطالب مرتبط:
حسینی: در وضعیت ذوب آهن ما بازیکنان مقصریم نه رحمان رضایی/ تنش های داخلی باشگاه روی تمرکز ما تاثیر منفی داشته است/ شک نکنید شرایط تیم اینطور نمی ماند
پیروزی بانوان ذوب آهن اصفهان مقابل همیاری ارومیه
بیانیه باشگاه ذوب آهن اصفهان علیه کمیته داوران
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان| پیروزی 6گله ذوب آهن برابر همیاری و صعود به صدر جدول
لیگ برتر فوتبال بانوان| برتری شهرداری سیرجان و تداوم صدرنشینی ذوب آهن
-121 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 3 بهمن 1399 ساعت 21:302021-01-22ورزشي

قاسم حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد


قاسم حدادی فر می گوید شرایط ذوب آهن هر روز نسبت به روز گذشته بحرانی‎ تر می شود و وظیفه خود می داند که در این شرایط برای بهتر شدن اوضاع تیم حرف بزند.

- "/ لیگ برتر ایران؛ شرایط تیم فوتبال ذوب آهن که در گذشته نه چندان دور یکی از تیم های بزرگ فوتبال ایران به شمار می رفت و همیشه مدعی کسب سهمیه آسیایی بود، در لیگ بیستم هم مانند لیگ نوزدهم، تعریفی ندارد و تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان شرایط این تیم را وخیم تر هم کرد؛ آنها اکنون با 8 امتیاز رتبه نازل پانزدهم را در جدول رده بندی به نام خود زده اند.

حال و روز ناخوشایند ذوب آهن سبب شده تا قاسم حدادی فر کاپیتان و چهره وفادار سبزپوشان اصفهانی که می گوید احساس مسئولیت زیادی نسبت به تیم و شرایطش دارد، زبان به انتقاد بگشاید و از تصمیم سازان باشگاه بخواهد که هر چه زودتر فکری برای برون رفت تیم از شرایط نامساعد موجود بکنند.

صحبت های کاپیتان ذوب آهن به مسائل مختلفی در مورد دلایل عدم موفقیت تیم اشاره کرده، را در ادامه می خوانید.

خیلی از مشکلات تیم به داوری ها بازمی گردد قاسم حدادی فر با دیدار برابر نفت مسجد سلیمان که با شکست ذوب آهن همراه شد، صحبت هایش را آغاز کرد و گفت: یک بازی حساس و تعیین کننده برای ما بود.

کل 90 دقیقه سوار بر بازی بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم و حتی گل هم زدیم ولی داور به اشتباه قبول نکرد.

ما خیلی خیلی تلاش می کنیم ولی آن چیزی که باید برداشت کنیم را برداشت نکرده ایم؛ به نظرم خیلی از این شرایط که تیم دارد، به مسائل داوری باز می گردد و در مقابل نفت مسجد سلیمان هم گلی زدیم که مردود اعلام کردند.

جالب است از سوی باشگاه هیچ اعتراضی نمی بینیم کاپیتان ذوب آهن با اشاره به مسئولان باشگاه و انتظاری که از آنها برای حمایت از تیم دارد، اشاره کرد و افزود: برای من اما جالب اینجاست که هیچ اتفاقی نمی افتد؛ از سوی مسئولان باشگاه هیچ اتفاقی نمی افتد.

این سناریو از پارسال علیه ذوب آهن شروع شده و هر روز هم بدتر می شود.

اشتباهات داوری علیه تیم ما شده که تاثیرگذار و سرنوشت ساز بوده ولی هیچ اعتراضی نمی بینیم.

برای خود من جای تعجب دارد.

هر هفته شرایط بدتر و بحرانی تر می شود او ادامه داد: برای من جای تعجب دارد که هیچ عکس العملی از سوی مدیران باشگاه نمی بینیم.

ما اینجا مدیرهایی داشته ایم که وقتی کوچک ترین حقی از تیم خورده می شد، پای تیم می ایستادند و اجازه نمی دادند.

اما حالا می بینیم هر هفته این اتفاقات رخ می دهد و بدتر می شود.

از پارسال این اتفاقات شروع شده و امسال بدتر شده است.

امسال واقعا به ما ضربه زده و شرایط تیم را بحرانی کرده است.

هیچ وقت قصد دخالت نداشته ام ولی الان .

حدادی فر در ادامه با اشاره به اینکه به خودش اجازه نمی داده که در مورد مسائل داوری و مدیریتی حرف بزند ولی شرایط تیم و دلسوزی او را مجاب کرده که برای بهبود شرایط ذوب آهن و خروج از بحران صحبت کند، اضافه کرد: من همیشه قصد داشته ام کمک کنم و در مسائل داوری و مدیریتی دخالتی نکرده ام ولی الان شرایط تیم واقعا بحرانی است و از نظر داوری خیلی زجر کشیدیم و خیلی خیلی امتیاز از دست داده ایم، ولی هیچ واکنش مثبتی را از سوی کمیته داوران و همینطور باشگاه مان نمی بینیم و هر روز شرایط بدتر می شود.

فشار زیادی روی بازیکنان تیم به وجود آمده است او سپس با اشاره به جدایی بازیکنان تیم بیان کرد: الان اوضاع ما خیلی خیلی خراب شده و ته جدول ایستاده ایم و هیچ کاری هم نمی توانیم بکنیم.

الان شرایط خیلی بد شده و فشار زیادی روی بچه ها وجود دارد.

علاوه بر اینکه می خواهند نتیجه بگیرند، فشار داوری هم روی آنها وجود دارد.

یک فشار امتیاز نگرفتن هم هست و این ها خیلی خیلی روی نتیجه نگرفتن تیم شروع شده است.

نمونه اش بازی آخر بود.

از پارسال شروع شد که بازیکنان ما بدون هیچ دلیل فسخ می کردند.

بازیکن ما قرارداد داشت ول فسخ می کرد و الان هم همینطور است.

واقعا اتحاد و اشتیاقی که در سال های گذشته در تیم وجود داشت، دیده نمی شود و در این شرایط طبیعی است اگر بازیکنان پیشنهادی از تیم های دیگر دریافت کنند، جدا می شوند؛ این ها همه دست به دست هم داده تا شرایطش اینطور شود و برای من جای تعجب دارم.

دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد از قاسم حدادی فر پرسیدیم که چه اتفاقی طی دو سه سال اخیر در تیم فوتبال ذوب آهن رخ داده که این تیم به این روز افتاده است.

او به این سوال اینطور واکنش نشان داد: من آدم بدبینی نیستم و اصلا هم در مسائل خارج از فوتبال دخالتی نمی کنم، اما پارسال می شنیدم که می گفتند می خواهند این تیم بیفتد؛ اینکه تیم دیگر فعالیت حرفه ای نداشته باشد! نمی خواهم بدبین باشم و آدم خوشبینی هستم ولی الان با مرور زمان یک چیزهایی برای من ثابت شده و همه دست به دست هم داده اند تا تیم شرایطش اینطوری شود.

از پارسال این موضوع رقم خورده و همینطور ادامه دار شده است.

بازیکنان بدون دلیل از تیم جدا می شدند؛ بازیکنی که قرارداد داشت، از تیم جدا می شد و هیچ اتفاقی هم نمی افتاد.

آخر فصل بازیکنانی که قرارداد داشتند، می رفتند.

از پارسال دو سه روز مانده به فصل شروع شد؛ این اتفاقات به مرور زمان، بیشتر و بیشتر شد و الان وقتی اشتباهات داوری را در کنار این اتفاقات می گذاریم، برای خودم هم دیگر جای شبهه وجود ندارد وبرایم ثابت شده که دست به دست هم داده اند، تا این تیم شرایطش اینطوری شد و شاید هم بیفتد و شرایط حرفه ای نداشته باشد.

اصلا این صحبت ها از پارسال و قبل از بازی اول شکل گرفت، ولی من اصلا روی این موضوع بدبین نبودم.

اما الان که حدود یکسال از این موضوع می گذرد، نسبت به آن بدبین شده ام.

از دست من دیگر کاری برنمی آید؛ عاجزانه از مسئولان و بزرگ‎ ترهای ذوب آهن این است که سریعتر به داد این تیم برسند.

مسئولیت روی دوشم سنگینی می کند بخش بعدی حرف های قاسم حدادی فر در مورد رابطه نه چندان خوب مدیریت باشگاه و کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن بود و عنوان کرد: در مصاحبه های قبلی ام هم گفته ام که رابطه خوبی بین باشگاه و کادر فنی نیست و این موضوع در حال ضربه زدن به تیم است.

امیدوارم یک بزرگمنشی انجام شود و آنهایی که می توانند از جمله مسئولان شهر، مسئولان فوتبالی و مسئولان استان بیایند و یک کاری بکنند و مشکلات تیم را حل کنند؛ این تیم 40 ، 50 سال قدمت دارد و کلی هوادار دارد که به عشق این تیم زندگی می کنند.

من آنها را دیده ام و با آنها زندگی می کنم.

من هیچ وقت دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم ولی وظیفه سنگینی روی دوشم احساس می کردم که الان باید این مسائل را بگوییم.

داریم زمان را از دست بدهیم و روز به روز شرایط مان در حال بدتر شدن است و هر چه زودتر باید این مسائل را حل کنیم.

همین پارسال در ابتدای فصل، بین 8 تیم برتر آسیا بودیم از قاسم حدادی فر در مورد آینده تیم و اینکه چه کاری باید انجام شود که از وخیم تر شدن اوضاع ذوب آهن جلوگیری کند، بیان کرد: همین پارسال هم در میان 16 تیم و 8 تیم برتر آسیا بودیم ولی الان در قعر جدولیم.

از دست ما بازیکنان کاری ساخته نیست.

در این بین بازیکنان خوبی هم جدا شدند.

هیچ بازیکنی قبلا جرات فسخ نداشت، اما حالا .

حدادی فر در ادامه و در پاسخ به این سوال که نتایج نشان می دهد در دو سال اخیر، باشگاه ذوب آهن مدیریت خوبی را تجربه نکرده، توضیح داد: من بحثم همین است.

اگر جنگ قدرت است، بیشترین آسیب را باشگاه می بیند.

قبلا اینطور بود که هیچ بازیکنی در باشگاه ذوب آهن تا پایان فصل، جرات فسخ نداشت ولی در یکی دو فصل گذشته بازیکن بدون هیچ دلیل فسخ می کند و هیچ اتفاقی رخ نمی دهد.

ذوب آهن همیشه هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری یکی از بهترین تیم های فوتبال ایران بوده است؛ حالا چه دلیلی دارد تیمی که در آسیا بوده، الان به این روز بیفتد.

تیمی که این همه قدمت دارد و همه چیز در آن خوب بوده است، الان به این روز افتاده است! من حرفم این است که هر چه زودتر به داد این تیم برسید؛ مسئولان هر شخص یا سازمانی که می تواند.

روز به روز شرایط این تیم بدتر می شود.

باید همه باهم در یک مسیر ادامه بدهیم کاپیتان 37 ساله و باتجربه ذوب آهن بار دیگر به مسئولیت خود در باشگاه اشاره کرد و گفت: باز هم می گویم اصلا دوست نداشتم در مورد این مسائل صحبت کنم ولی فکر می کنم وظیفه ای بر گردن من است که صحبت کنم.

الان می خواهم از مسئولان و تمام کسانی که می توانند کمک کنند این را بخواهم که اگر قرار است ادامه بدهیم، همه در یک مسیر حرکت کنیم؛ چه مدیریت، چه کادر فنی، چه مسئولان کارخانه، چه اعضای هیئت مدیره و چه کسانی که از تهران برای تیم تصمیم می گیرند.

باید همه در یک مسیر حرکت کنیم، چون من واقعا شرایط را بحرانی می بینم و امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود.

بحث من تصمیم‎ سازان دو سال اخیر ذوب آهن هستند بخش پایانی حرف های حدادی فر در مورد تصمیمات دو سال اخیر در راس باشگاه ذوب آهن بود و با تاکید بر اینکه روی صحبت های او صرفا با مدیریت باشگاه نیست، اینطور حرف هایش را خاتمه داد: بحث من صرفا مدیریت هم نیست؛ بحث من کسانی هستند که از هر جایی برای تیم در یکی دوسال اخیر تصمیم گرفته اند و تیم به این وضعیت دچار شده است.

ضمن اینکه در باشگاهی با این قدمت و این بزرگی و سابقه طولانی ای که دارد، نمی توان هواداران را نادیده گرفت، چون از نظر روحی و روانی به هم ریخته اند و شرایط خوبی ندارند.

کسانی که تصمیم می گیرند باید به فکر هواداران تیم و حال و روز آنها هم باشند و الان اصلا آنها شرایط روحی و روانی خوبی ندارند.

امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود و ذوب آهن را در جایگاه گذشته اش ببینیم و از این شرایط خارج شود.


کلید واژه ها: قاسم حدادی فر - شرایط - ذوب آهن - حدادی فر - تیم فوتبال ذوب آهن - حدادی - کسب سهمیه آسیایی - نفت مسجد سلیمان - احساس مسئولیت - جدول رده بندی - فوتبال - قاسم - سهمیه آسیایی - فوتبال ایران - مسجد سلیمان - گذشته - ایران - تیم فوتبال - لیگ بیستم - سبزپوشان - رده بندی - لیگ برتر - اصفهانی - کاپیتان - وفادار - باشگاه - آسیایی - انتقاد - سلیمان - امتیاز

آخرین اخبار سرویس:
تجلیل رییس فدراسیون کشتی از سه پیشکسوت

مطهری: قهرمانی نیم فصل باید با قهرمانی در پایان فصل تمام شود

لیگ برتر واترپلو| امیریان: شاید تعداد تیم ها کم باشد اما کیفیت آنها بالا است

کاشمر میزبان مسابقات فوتسال لیگ مناطق کشور شد

بازی آسانی مقابل فولاد نداریم

هاشمی: از اینکه رییس فدراسیون نشدم، ناراحت نیستم

اسلامیان: از رد صلاحیت بهاروند متاسفم/ اولویت هیئت رییسه باید حق پخش تلویزیونی باشد

فوتبال را با نگاهی «نو» اداره خواهیم کرد/ مجمع دموکرات عمل کرد

پورموسوی به کنفرانس خبری نرسید

فوتبال را با نگاهی «نو» اداره خواهیم کرد/ مجمع فدراسیون تبلور دموکراسی بود

ترکی: فوتبالی ها از تنها گزینه فوتبالی هم حمایت نکردند

عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال را بیشتر بشناسید

لسترسیتی خواهان ادامه همکاری با بارنز

یک لرستانی به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شد

بازیکن سرشناس استقلال بدلیل کرونا بستری شد

امیرحسین صادقی به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد

(تصاویر) انتخابات فدراسیون فوتبال

محمد دانشگر به تراکتور می رود؟

حاشیه نگاری از سالن اجلاس سران/ سیل تبریک به رییس جدید فدراسیون فوتبال

غایبان استقلال برابر مس رفسنجان مشخص شدند

من نه، او گزینه وزارت و دولت بود!

عزیزی خادم: خودم را خادم فوتبال می دانم

بکام، تلاش برای جذب مسی و رونالدو را رد نکرد

وضعیت وخیم امیرحسین صادقی او را به بیمارستان کشاند

در انتخابات فدراسیون علاقه مردم اعمال نمی شود

علی خطیر دبیرکل فدراسیون فوتبال می شود

حاشیه جدید برای استقلال/ رشید مظاهری قهر کرد و از تمرین رفت!

واکنش جنجالی محسن ترکی به انتخاب نشدن علی کریمی به عنوان رییس فدراسیون فوتبال

حضور ورزشکاران مهابادی در مسابقات فوتسال جوانان کشور

استخدام 3 عنوان شغلی در شرکت پردازش های هوشمند ناوش آریا در خراسان رضوی

جنجال های استقلال تمامی ندارد ؛ این بار قهر مظاهری به خاطر پشتک زدن با کمر مصدوم

شهره موسوی نایب رییس بانوان فدارسیون فوتبال شد

مدافع سابق استقلالی ها کرونا گرفت

جنجال های استقلال تمامی ندارد ؛ این بار قهر مظاهری به خاطر پشتک زدن با کمر مصدوم

اسلامیان: بیل گیتس هم بیاید نمی تواند کاری کند

بارسلونا در فکر به خدمت گرفتن مدافع اینتر

عزیزی خادم و مشکلی به نام نواب رییس؛ موسوی تنها نایب رییس آقای رییس!

عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال شد

علی کریمی پس از اعلام آراء از سالن بیرون رفت+ فیلم

لحظه خروج و تشویق علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال

فیلم/ اتهام سنگین و جنجالی کیومرث هاشمی به رییس جدید فدراسیون فوتبال

شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال شد

عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال را بیشتر بشناسید

غایبان استقلال برابر مس رفسنجان مشخص شدند

موسوی نایب رییس سوم فدراسیون فوتبال شد

فیلم | صحبت های محسن ترکی پس از انتخابات فدراسیون فوتبال

9 نفری که به علی کریمی رای دادند چه کسانی هستند؟

عزیزی خادم: خودم را خادم فوتبال می دانم/ امیدوارم بتوانیم از فوتبال ایران دفاع کنیم

واکنش جنجالی محسن ترکی به انتخاب نشدن علی کریمی به عنوان رییس فدراسیون فوتبال

انصراف مددی از انتخابات هیات رییسه فدراسیون

فیروزی: نفت آبادان مدعی کسب سهمیه آسیایی است

بکام، تلاش برای جذب مسی و رونالدو را رد نکرد

عزیزی خادم: خودم را خادم فوتبال می دانم

عزیزی خادم: فصل و نگاهی نو در فوتبال خواهیم داشت

پرسپولیس در قله جام حذفی تاریخ فوتبال ایران

اسلامیان: به بهاروند ظلم شد

لغو نشست خبری پورموسوی پیش از دیدار پیکان - صنعت نفت

لطیفی: قایدی اشتباه مرگباری انجام داد

ترکی: امروز، روز شکست فوتبال ایران بود/ هر اتفاقی سرمان بیاید، حق مان است

لیگ برتر واترپلو| جعفری: راه اندازی لیگ خوشحال کننده است

نیما عالمیان از تورنمنت بین المللی تنیس روی میز قطر حذف شد

اسلامیان: هر انتخاباتی لابی خودش را دارد/ تاج موفق بود، در حق بهاروند هم ظلم شد

بازی آسانی مقابل فولاد نداریم

کنایه سنگین علی کریمی درباره مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال

کنایه سنگین علی کریمی درباره مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال

من نه، او گزینه وزارت و دولت بود!

معاون اجرایی پرسپولیس از حضور در انتخابات فدراسیون انصراف داد

محسن ترکی: علی کریمی با شجاعتی که داشت می توانست فوتبال ما را نجات دهد/ رای کریمی را دیدم خواستم جلسه را ترک کنم(ویدیو)

بارسلونا در فکر به خدمت گرفتن مدافع اینتر

در انتخابات فدراسیون فوتبال علاقه مردم اعمال نمی شود

خبری مهم درباره لیست خرید پرسپولیس و یحیی ؛ آقای ستاره در یک صورت سرخپوش می شود

آیا استقلال نیاز به بازیکن جدید دارد؟

این 9 نفر که به علی کریمی رای دادند چه کسانی هستند؟

ابراهیم شکوری از انتخابات هیات رییسه فوتبال کنارکشید

ببینید | اتهام سنگین و جنجالی کیومرث هاشمی به رییس جدید فدراسیون فوتبال

تمام یاران عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال: از بازگشت احتمالی بهاروند تا علی خطیر

واکنش کاپیتان سابق پرسپولیس به عدم رای آوردن علی کریمی (عکس)

اعزام تیم بسکتبال 3 نفره بانوان ایران به رقابت های کسب سهمیه المپیک

علی کریمی:روز مهندس را تبریک می گویم/فوتبال دیگر به من نیاز ندارد

انتخابات امروز، روز شکست فوتبال ما بود

عکس ؛ آرای ریاست فدراسیون فوتبال

سولسشر: منچستریونایتد جایی برای بازنده ها نیست

نماینده استقلال در انتخابات فدراسیون فوتبال انصراف داد! + جزییات

تمرین استقلال با دو اتفاق ویژه/ مهاجم جدید آمد، دروازه بان رفت

دردسر تازه برای فکری/ رشید مظاهری تمرین را ترک کرد

کیومرث هاشمی: وزارت ورزش ازمن حمایت نکرد

این 9 نفر که به علی کریمی رای دادند چه کسانی هستند؟

عزیزی خادم: خادم فوتبال ایران هستم

عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال شد

عزیزی خادم: اعضای مجمع ما را امانتدار خود دانستند

شهره موسوی نایب رییس بانوان فدارسیون فوتبال شد

واکنش جنجالی محسن ترکی به انتخاب نشدن علی کریمی به عنوان رییس فدراسیون فوتبال

ترکی: انتخابات امروز، روز شکست فوتبال ما بود/ فوتبالی ها چشم دیدن یکدیگر را ندارند

بزرگداشت مفصل هیأت رزمندگان برای پیرغلام شهرری

همه مدیران در ایران پرونده باز دارند

آشنایی با عزیزی خادم سکاندار جدید فوتبال ایران

گزارش تمرین استقلال | مهدی قایدی آمد، رشید مظاهری رفت / تصاویر

شکوری: رای مردم قطعا علی کریمی است

شهره موسوی نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال شد

اصلا ناراحت نیستم

قاسم حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد

قاسم حدادی فر: دست به دست هم داده اند تا ذوب آهن بیفتد