مطالب مرتبط:
جزییات کامل تعطیلی ادارات در هفته آینده | مردم کارهای اداری را دو هفته به تعویق بیاندازند
جزییات کامل تعطیلی ادارات در هفته آینده
کارهای اداری تان را یک یا دو هفته عقب بیاندازید / تعطیلی تمام ادارات در هفته آینده
رییس سازمان اداری و استخدامی: هفته آینده اصل بر تعطیلی ادارات است
توضیح درباره ​وضعیت تعطیلی تمام ادارات در هفته آینده
-107 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 7 آذر 1399 ساعت 12:152020-11-27اقتصادي

جزییات تعطیلی ادارات در هفته آینده


ادارات در هفته آینده تعطیل هستند مگر کارکنانی که حضور آن ها به تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود، - مردم نیز از مراجعه حضوری به ادارات خودداری کنند و کارهای اداری خود را برای حدود دو هفته عقب بیاندازند.

جمشید انصاری، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری پنجشنبه شب شبکه دو سیما گفت: اصل بر این است که ادارات در هفته آینده تعطیل هستند مگر کارکنانی که حضور آن ها به تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود.

وی افزود: امیدوارم طرح جامع مدیریت هوشمند شیوع بیماری کرونا بتواند موفقیت های لازم را بدست بیاورد.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: طرحی که در ستاد ملی کرونا تصویب و از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شده است برای هر سه وضعیت زرد و نارنجی و قرمز, حدنصاب هایی از کاهش نیرو را پیش بینی کرده است و اصلا بحث دورکاری مطرح نیست.

انصاری اضافه کرد: به اداراتی که زیرساخت های لازم در آنها مستقر شده است و کارکنان آنها می توانند کار خود را از راه دور انجام دهند, اجازه داده و تکلیف کرده ایم که از دورکاری استفاده کنند اما چون این اواخر شرایط، خیلی پیچیده شد و آمار مبتلایان و فوتی ها بالا رفت، ستاد ملی کرونا برای قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، این تصمیم را گرفت که اساساً خدمات ضروری را جدا کنیم و خدمات غیرضروری را به عقب بیاندازیم.

وی ادامه داد: بنابراین صرفاً دستگاه هایی که خدمات ضروری را ارائه می کنند و نمی شود آن خدمات را تعطیل کرد و دستگاه هایی که مأموریت های اساسی دارند مانند استانداری ها و فرمانداری ها لازم است کارکنانشان در اداره حضور یابند.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: بنا بر این بود که در شرایط قرمز، حداکثر تا یک سوم کارکنان در محل کار حضور داشته باشند و مدیران می توانند کمتر از یک سوم از کارکنان خود را هم سازماندهی و بکارگیری کنند.

انصاری افزود: با توجه به توفیقاتی که در هفته نخست، پیش آمد و نگرانی هایی که همکاران ما در وزارت بهداشت و درمان و وزارت کشور از تردد وسایل حمل ونقل عمومی به ویژه مترو در صبح ها داشتند رییس جمهور دستور داد برای کمک به اجرای این طرح، فقط کارکنانی در اداره حضور یابند که بالاترین مقام دستگاه، حضور آنها را ضروری تشخیص دهد.

وی گفت: اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند مگر کارکنانی که حضور آن ها با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود.

انصاری ادامه داد: این تصمیم در جلسه چهارشنبه هیات دولت گرفته و توسط رییس جمهور ابلاغ شد.

وی همچنین از مردم خواست از مراجعه حضوری به ادارات خودداری کنند و کارهای اداری خود را برای حدود دو هفته عقب بیاندازند.

85 درصد مردم محدودیت های کرونایی را رعایت می کنند معاون اجتماعی پلیس ناجا نیز با قدردانی از مردم برای رعایت مقررات محدودیت های ویژه کرونایی گفت: بر اساس آمارها، بیش از 85 درصد مردم، این مقررات و محدودیت را رعایت می کنند.

عین الله جهانی با اشاره به اینکه تعداد کمی این مقررات را رعایت نمی کنند، افزود: کسانی که پلاک وسیله نقلیه خود را مخدوش می کنند مرتکب جرم می شوند و بر اساس ماده 720 بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی، وسیله نقلیه این افراد، توقیف و خودشان به مراجع قضایی معرفی می شوند و مجازات حبس از 6 ماه تا یکسال را در پی دارد.

جهانی افزود: در تهران دادسرای ناحیه 36 ویژه راهنمایی و رانندگی به این تخلفات رسیدگی می کند.

وی اضافه کرد: آزادراه تهران قم در این هفته در مقایسه با هفته پیش از آغاز اجرای طرح محدودیت های ویژه کرونایی، 82 درصد کاهش تردد داشته است.

جهانی ادامه داد: در آزاد راه رشت قزوین 78 درصد، جاده هراز 50 درصد، جاده چالوس 83 درصد و در مجموع در سطح کشور، 40 درصد کاهش تردد داریم.

معاون اجتماعی پلیس ناجا با بیان اینکه حدود 10 هزار و 169 نفر در کل مجموع نیروی انتظامی از جمله راهور و نیروی انتظامی در حال اجرای این طرح هستند، گفت: 2 هزار و 64 گروه گشتی در حال گشت زنی و نظارت بر اجرای این طرح هستند و در 1799 نقطه هم نیروی انتظامی مستقر هستند.

وی با اشاره به اینکه این رعایت ها به کاهش 48 درصدی فوتی های ناشی از تصادفات منجر شده است، افزود: 31 درصد تصادفات جرحی و 64 درصد تصادفات خساراتی کاهش یافته است که این موضوع ناشی از کاهش ترددها و افزایش نظارت ها و اجرای طرح محدودیت های ویژه کرونایی است.

کاهش تردد 200 هزار نفری در مترو و اتوبوس حسین قاسمی دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: در روزهای نخست اجرای طرح محدودیت های ویژه کرونایی شاهد کاهش تردد حدود 200 هزار نفری در مترو و اتوبوس بودیم.

وی ادامه داد: تعداد مسافران روزانه مترو از 700 هزار به 500 هزار مسافر و تعداد مسافران روزانه اتوبوس هم از 550 هزار به 350 هزار نفر کاهش یافته است.

قاسمی افزود: یکی از ویژگی های این طرح، کاهش تقاضا برای سفرهای روزانه بود که این موضوع با تمهیدات اندیشیده شده در حوزه های اداری، تجاری، بازرگانی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی محقق شد.

وی با بیان اینکه مشکل زیرساختی اساسی در حوزه حمل و نقل عمومی داریم، اضافه کرد: زیرساخت ها با تقاضاهای حوزه حمل ونقل عمومی، متناسب نیست و عقب ماندگی در طول این سال ها وجود داشته است.

دبیرکمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: این ستاد پیگیر آن است تا با اتخاذ تمهیداتی و با استفاده از اتوبوس هایی که در حوزه غیر شهرداری حضور دارند و با اتوبوس های جاده ای که در اختیار وزارت راه و شهرسازی و دیگر سازمان ها هستند و با افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی، این تناسب سازی را ایجاد کند.

قاسمی افزود: هماهنگی های نخست، برای این موضوع انجام شده است و هماهنگی های نهایی با وزارت راه و شهرسازی، شهرداری و ستاد کل نیروهای مسلح در حال پیگیری است.

عامل اصلی افزایش تعداد مبتلایان، فعلا دورهمی هاست معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در ارتباط تلفنی با این برنامه با اشاره به اجرای طرح محدودیت های ویژه کرونایی گفت: مشابه این طرح را در آبان در دو مرحله برای 89 شهرستان انجام دادیم که تاثیر بسزایی داشت.

ایرج حریرچی ادامه داد: با این که شدت محدودیت ها از محدودیت‎های کنونی، کمتر بود منجر به این شد که تا سه روز پیش، 69 شهرستان از این 89 شهرستان، از وضعیت قرمز خارج و به وضعیت نارنجی و زرد تبدیل شوند و تعداد موارد بستری و مرگ هم به طرز قابل توجهی کاهش یافت.

وی با اشاره به اینکه در برخی از استان ها روند صعودی داریم و تعداد مرگ در کشور در حدود 25 روز گذشته به رقم های روزانه 460، 470 و 480 مورد رسیده است، گفت: با کاهش تردد در اثر اجرای طرح محدودیت های ویژه کرونایی و با افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اطمینان داریم در آینده نزدیک، موارد سرپایی و بستری و مرگ و کاهش یابد.

حریرچی افزود: با افزایش آزمایش ها، موارد کشف بیماران کرونایی بیشتر می شود اما موارد بستری از حدود 2 هفته دیگر و موارد مرگ از حدود یک ماه دیگر کاهش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: با توجه به سرد شدن هوا و تجمع مردم در فضاهای بسته، گام نخست، کنترل افزایش مبتلایان است و سپس کاهش را شاهد خواهیم بود.

معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به میزان کاهش موارد بستری و مرگ درباره ادامه اجرایی این طرح، تصمیم گیری می شود و این موضوع به رفتار مردم بستگی دارد که فعلاً مردم رفتار بسیار خوبی داشته اند.

حریرچی افزود: عامل اصلی افزایش تعداد مبتلایان، فعلا دورهمی هاست که به این تعطیلات ربط ندارد و اثر روانی و ثانویه است.

وی اضافه کرد: ستاد ملی کرونا با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی و شرایط ابتلا درباره ادامه محدودیت تردد از ساعت 21 تا 4 صبح، تصمیم خواهد گرفت.

طرح جامع مدیریت هوشمند کرونا تا کنترل این بیماری ادامه می یابد رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: طرح جامع مدیریت هوشمند تا زمانی که کرونا در کشور بصورت بیماری واگیر وجود دارد دنبال خواهد شد.

انصاری افزود: در حال حاضر بیش از 450 شهر وضع زرد، نارنجی و یا قرمز دارند.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: مقرر شد دوشنبه هر هفته، وزارت بهداشت متناسب با نسبت مبتلایان در هر صد هزار نفر، وضع هر شهر را مشخص کند و با توجه به وضع اعلامی شهرها، محدودیت ها از روز شنبه با وضع جدید این شهرها تغییر پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه محدودیت ها تا زمانی که شهر به وضع سفید برسد ادامه خواهد داشت، افزود: زمانی که شهر به وضع سفید رسید کسب و کارها به روال عادی خود برمی گردند.

انصاری ادامه داد: کاری ارزشمند در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری وزارت بهداشت انجام شده که براساس آن کلیه افرادی که به عنوان مبتلا شناسایی می شوند با شماره ملی فرد رهگیری خواهند شد و همچنین ارتباط این سامانه با تمام محل های تجمع از قبیل فرودگاه ها، پایانه ها و راه آهن برقرار می شود و از هفته آینده دستگاه ها هم می توانند به این سامانه متصل شوند و کارکنان و مراجعه کنندگان را کنترل کنند.

وی گفت: در مرحله بعد مراقبت و خدماتی است که وزارت بهداشت با همکاری شوراهای محل و بسیج به مبتلایان می دهد تا آنها کمتر از خانه خارج شوند.

هزینه درمان افراد مبتلا به کرونا رایگان است رییس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره میزان کارکرد کارکنان شرکتی و حق الزحمه ادارات هم گفت: براساس تصمیم دولت دستگاه ها مکلف هستند در این طرح کلیه افرادی که در دستگاه های دولتی اعم از نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی شاغل هستند و افرادی که از طریق شرکت ها بکار گرفته شده اند کاهش نیرو را درتمام این رده ها انجام دهند و تفاوتی میان کارکنان شاغل در ادارات و شرکت های طرف قرارداد با ادارات وجود ندارد.

وی افزود: از زمانی که کرونا در کشور شیوع پیدا کرد برنامه های مختلفی را برای مراقبت از کارکنان دولت و رعایت دستورالعمل ها در دستگاه های دولتی تدوین و ابلاغ کردیم.

انصاری گفت: تقریبا در بیشتر دستگاه های دولتی، کارکنان بصورت عمومی و یا برای افرادی که احتمال ابتلا به کرونا را داشتند آزمایش های لازم و تست های کرونا انجام شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه کارکنان دولت از سیستم درمانی خوبی برخوردار هستند و بیشتر دستگاه ها بیمه مکمل دارند هزینه انجام تست و آزمایش کرونا برای کارکنان دولت جای نگرانی ندارد.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: اکنون کلیه افرادی که به کرونا مبتلا می شوند دولت هزینه درمان آنها را توسط وزارت بهداشت بصورت رایگان انجام می دهد.

وی ادامه داد: مدیران ادارات باید باحداقل کارکنان به مردم ارائه خدمت دهند.

برخورد با واحدهای صنفی مشمول گروه قرمز در صورت نیمه باز و باز بودن مجتبی صفایی، سخنگو و نایب رییس اتاق اصناف ایران درباره همکاری صنوف در این طرح گفت: در بیشتر شهرهای کشور، بازارها تعطیل هستند و اصناف هم همکاری لازم را داشته اند.

وی ادامه داد: در سراسر کشور گشت های مشترک به همراه نماینده دادستان برای نظارت بر اصناف حضور دارند.

صفایی با اشاره به اینکه هر واحد صنفی که مشمول گروه قرمز است باید تعطیل باشد، افزود: در صورت نیمه باز و باز بودن این مغازه ها با آنها برخورد خواهیم کرد.

وی درباره صنف شیرینی و آجیل هم گفت: طبق دستورالعمل های ابلاغی این صنف جزو گروه 2 هستند و در شهرهای قرمز تحت هیچ شرایطی حق فعالیت ندارند و مردم در صورت مشاهده می توانند با شماره 190 وزارت بهداشت و 124 وزارت صمت گزارش دهند و گروه های نظارتی در هر ساعتی از شبانه روز با آنها برخورد خواهد کرد.

وی ادامه داد: اجرای این دستورالعمل ها، همراهی با دولت و سلامت کشور در جهت کاهش شیوع بیماری کرونا است.

صفایی درباره تسهیلات به اصناف در اجرای طرح محدودیت های کرونایی گفت: همین طور که اصناف در این شرایط همراهی می کنند دولت هم منطبق با همکاری آنها بسته های تشویقی برای آنها در نظر بگیرد.

محدودیت های کرونایی ادامه پیدا می کند حسین قاسمی، دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره زمان محدودیت ها در شهرهای قرمز گفت: دوشنبه هر هفته وضع شهرها در ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می شود و متناسب با وضع شهرها محدودیت های پیش بینی شده اعمال می شود.

وی با بیان اینکه این طرح بصورت جامع و هوشمند دیده شده است، ادامه داد: هر زمان وضع شهرها تغییر پیدا کند محدودیت ها متناسب با وضع شهرها اعمال می شود و یکی از دلایلی که موجب برنامه ریزی این طرح شده، مزمن شدن وضع بیماری کرونا در کشور است.

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستادملی مقابله با کرونا گفت: با توجه به اینکه در بسیاری از شهرها با وضع قرمز روبرو هستیم پیش بینی شده تا این طرح ادامه پیدا کند.

جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در ادامه برنامه درباره تردد خودروهای غیر بومی در شهرها گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، خودروهایی که غیر بومی هستند ممنوعیت تردد داشته و جریمه خواهند شد ولی اگر افراد با خودروهای غیر بومی، اسنادی را مبنی بر سکونت یا اشتغال را ارائه دهند پلیس جریمه نخواهد کرد و همچنین اگر افرادی با دوربین جریمه شده باشند حتما بعد از پایان طرح محدودیت ها با ارائه اسناد به واحد اجراییات راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند و اعتراض آنها بررسی و در صورت اثبات، جریمه اصلاح و حذف خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر حدود 60 درصد مراجعه کنندگان مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک افراد با وکالتنامه هستند.

جهانی افزود: روزانه حدود 20 هزار مراجعه کننده در مراکز شماره گذاری داریم که اکنون این مراکز براساس مقررات تعطیل هستند ولی مقرر شد افراد دارای وکالتنامه در صورتی که اعتبار مدت وکالت آنها بعد از 99/9/1 منقضی شود دقیقا همان مدت به وکالتنامه آنها اضافه خواهد شد و جای نگرانی نیست.

وی گفت: البته افراد باید قبل از مراجعه به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک نوبت دهی اینترنتی را انجام دهند.

جهانی درباره احتمال تصادف در ساعات 21 تا 4 صبح هم گفت: در صورت بروز تصادف در این ساعات هم پلیس مراجعه و در صورت نیاز کروکی را ترسیم می کند و شرکت های بیمه هم مسئولیت خود را انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: خودروهایی که معاینه فنی آنها به اتمام رسیده با توجه به تعطیلی مراکز معاینه فنی شامل استثناءمی شوند و از طریق دوربین جریمه نخواهند شد، همچنین مرکز شماره گذاری اینترنتی در مرکز تعویض پلاک میثم فعال شده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
کلید واژه ها: سازمان اداری و استخدامی کشور - سازمان اداری و استخدامی - رییس سازمان اداری و استخدامی - هفته آینده - ادارات - استخدامی - رییس سازمان - اداری - تشخیص - سازمان - شیوع بیماری کرونا - حضور - هفته - بالاترین - آینده - تعطیل - ستاد ملی کرونا - تعطیلی ادارات - مدیریت هوشمند - کشور - بیماری کرونا - شبکه دو سیما - شیوع بیماری - ضروری - کرونا - رییس - گفت و گوی - مقام - داده - پیش بینی

آخرین اخبار سرویس:
استخدام در یک شرکت معتبر پزشکی

استخدام مربی آموزشی الکترونیک

راننده با خودروی سواری پژو یا سمند

استخدام کارشناس مسکن حرفه ای یا مبتدی

فروشنده وانباردار

به تعدادی خانم جهت همکاری نیازمندیم

استخدام فروشنده تجهیزات و لوازم خانگی

بازاریاب فعال (خانم و آقا)

استخدام کارشناس طرح و پروژه با حقوق و مزایا مناسب در یوسف آباد تهران

مدیریت فروش و تبلیغات مجازی فوری

استخدام راننده با وانت در استان البرز

قیمت جدید طلا و دلار در بازار + جدول

سیاست های آمریکا تغییر ناپذیر است و نباید به آنها دل خوش کرد/متأسفانه گاهی شاهد رشد ده برابری قیمت ها هستیم

دهقانکار: فروش بیش از 20 میلیارد ریال کتاب در دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران

افتتاح پالایشگاه گاز بیدبلند

افزایش تعداد بازارگردان ها در شرکت های بزرگ، راه حل بهبود وضعیت بازار

تحریم جدید امریکا برای فولاد ایران، بحران نیست/ رفتار هوشمندانه دولت با جو بایدن ، منجر به شکستن تحریم ها خواهد شد

عزم فولاد مبارکه در عرصه مسئولیت های اجتماعی

تکلیف ریاست سازمان بورس چه می شود؟

کاهش ساعت فعالیت ادارات لرستان

تمدید آغاز فعالیت ادارات لرستان با یک ساعت تأخیر

استخدام گرافیست حرفه ای خانم تمام وقت

استخدام کارشناس تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی در مرکزی

بازاریابی و فروش

استخدام ویزیتور مویرگی با پورسانت عالی و مزایا در شرکت گلستان در اصفهان

اکیپ برقکار ساختمان حرفه ای نیاز مندیم

به یک ویزیتور نیازمندیم

به صافکار نیمه ماهر نیازمندیم

هشدار شرکت آب برای جلوگیری از یخ زدگی لوله های آب

فروش بیش از 20 میلیارد ریالی در دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب

تورم نقطه ای به 46.2 درصد رسید/لبنیات و تخم مرغ در صدر گرانی

اقتصاد کشور در پایان سال شاهد رشد مثبت خواهد بود

سرمایه گذاری 5 هزار میلیاردی پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی

کاهش سقف حقوق از 21 برابر به 15 برابر حداقل/ سقف معافیت مالیاتی حقوق مشخص شد

افتتاح 545 پروژه در دهه فجر در مناطق روستایی و عشایری سیستان و بلوچستان

اظهار امیدواری نوبخت نسبت به ملغی شدن ارز 17500

رویه واردات موبایل مسافری تغییر کرد

تمدید آغاز فعالیت ادارات لرستان با یک ساعت تأخیر

تمدید آغاز فعالیت اداره های لرستان با یک ساعت تأخیر

قطعه سازان 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات می گیرند

عربستان بزرگ ترین صادرکننده نفت خام به چین شد

برای دریافت سود سهام عدالت نیازی به ثبت نام در سجام نیست

پرداخت تسهیلات کرونایی

راه اندازی کسب و کار باسرمایه کم تضمینی

استخدام پیک خودرویی و موتوری با بیمه تامین اجتماعی

نیازمند قالب بند و آرماتور بند مجرب

فروشنده اجیل وخشکبار

جذب نیروی کار در شرکت تاسیساتی ومهندسی

استخدام تکنسین فنی نصب و تعمیر لوازم خانگی آقا در کل کشور

استخدام بنا ماهر جهت کار اطراف شیراز

بازاریابی و فروش به صورت حرفه ای

یک نفر مسلط با کامپیوتر برای حسابداری

استخدام کارشناس فروش خانم در بازرگانی عصاره ناب درخشان در اصفهان

استخدام کارمند فروش تور و بلیط در تهران

جولان شرکت های غیرمجاز با گارانتی و قطعات تقلبی

بهره برداری از پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بهبهان

بیدبلند 2 خوراک طرح های جدید الفینی را تامین می کند

گوشی های هوآوی را چند بخریم؟

فروش بیش از 20 میلیارد ریال کتاب در 5 شنبه

به هر شکلی از تعطیلی صنایع جلوگیری شود

خبر مشروح 20 پنج شنبه 2 بهمن 99

شنبه؛ آخرین مهلت خوداظهاری دستگاه های استخراج رمزارز

استخدام سرپرست خطوط تولیدی و سرپرست تولید کود و سم از تهران

استخدام کارشناس ارتباط با مشتری خانم در شرکت زرین رویا در تهران

استخدام عکاس خانم با دوربین

انواع کتری برقی را چند بخریم؟

اجمالی/اختصاص 700 میلیارد ریال از منابع قوه قضاییه به سمنان

نرخ بیکاری قم در 9 ماهه امسال به هشت درصد کاهش یافته است

استاندار قم: پاییز امسال نرخ بیکاری در منطقه به 8 درصد کاهش یافت

قیمت انواع موتورسیکلت در دوم بهمن

بازی عجیب قیمت ها: آیا می خواهند بیت کوین را ارزان کنند و بخرند؟!

تخریب 8 ویلای غیرمجاز در مبارکه

خبر مهم بانک مرکزی درباره تراکنش های بانکی

نظارت ناکارآمد و غیر دقیق بر بازار یکی از مشکلات کشور است/مسئولان پاسخگوی مطالبات مردم باشند

گام های استوار، رکوردهای پی در پی

کارشناس فروش تجهیزات صنعتی، راهسازی،تعمیرگاهی و..

استخدام اقا خانم بسته بندی خط تولید کارخانجات

استخدام بسته بند خانم

نیازمند سرمایه گذار جهت راه اندازی پوشاک فروشی

اعطای نمایندگی

پذیرش بازاریاب

شریک و سرمایه گذار در زمینه الکترونیک روشنایی

یک پیک موتوری اشنا به محدوده تجریش جهت کار در رستوران

برنامه ریزی وزارت صمت برای تسهیل روند واردات و صادرات

ابتلای 97 میلیون و 547 هزار نفر به کرونا در جهان

حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو ساماندهی و مدیریت بازار ارز است

جذب بازاریاب دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت

استخدام کارشناس فروش (قطعات خودرو) و کارشناس it در سازه سیم پویش در البرز

استخدام کارشناس فروش تلفنی در بازکو در کرمان

استخدام نیرو مجرب اداری

منشی با روابط عمومی بالا

دعوت به همکاری اعطای نمایندگی بیمه در قزوین

استخدام نظافتچی آقا خانم

استخدام نیرو خانم جهت آشپزی در صبحانه خوری

کارشناس برق آقا با حقوق و مزایا و شرایط مناسب کاری

معمای ارزش گذاری ارز حل شود/دل بستن به تحولات آمریکا اشتباه است

وزارت بهداشت ایران از بانک جهانی وام گرفت/ حقوق و مزایای نیروهای وزارت بهداشت افزایش یافت

از امروز به فکر برنامه هفتم توسعه باشیم/سهم صنعت و تکنولوژی در اقتصاد به 35 درصد برسد

گردشگری اورامانات در دولت تدبیر و امید متحول شده است

ویدئو کامنت| برف روبی حدود 3.5 میلیون مترمکعب در گیلان

جزییات تعطیلی ادارات در هفته آینده

جزییات تعطیلی ادارات در هفته آینده