مطالب مرتبط:
شاهرخ بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟
شاهرخ بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟ +اینستالایو
شاهرخ بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟
شاهرخ بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟ +اینستا لایو
بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟
-201 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 5 آذر 1399 ساعت 23:302020-11-25ورزشي

شاهرخ بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟


باید خیلی با مدارا با بازیکنان خارجی رفتار کرد چون پول حرفه ای می گیرند و اگر به آن ها احترام گذاشته شود عملکرد خیلی بهتری خواهند داشت.

- ، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگوی لایو با خبرورزشی گفت: باید خیلی با مدارا با بازیکنان خارجی رفتار کرد چون پول حرفه ای می گیرند و اگر به آن ها احترام گذاشته شود عملکرد خیلی بهتری خواهند داشت.

محمدرضا مدنی؛ شاهرخ بیانی در گفت وگوی لایو با اینستاگرام خبرورزشی درباره مسائل روز استقلال اعم از بازی آخر با فولاد، حواشی رخ داده در آن دیدار، دیاباته، کادر فنی جدید، بازیکنان جداشده و تازه وارد، کمیته فنی استقلال، مشکلات مدیریتی باشگاه و برخی از خاطرات دوران قدیم درباره دربی اسفند 1370 و قهرمانی استقلال در سال 1990 در جام باشگاه های آسیا با ما هم کلام شد.

کادر باتجربه بی تجربگی کردمن بازی استقلال- فولاد را می دیدیم، متأسفانه کادر فنی در 10 دقیقه آخر بی تجربگی کردند! غیر از خود محمود فکری.

چون او باید حواسش جمع بازی باشد و نمی تواند به اتفاقات دور و بر فکر کند.

در این مواقع سرپرست و کمک های فکری باید خیلی با حواس جمع کار را دنبال می کردند که متأسفانه نکردند.

آنجا که محمد دانشگر از بازی بیرون رفته بود مگر آقایان پرویز مظلومی و صمد مرفاوی نبودند؟ آرش برهانی و حنیف هم بودند ولی هیچ یک حواس شان به این موضوع نبوده و ما دیدیم که استقلال 10 دقیقه 10 نفره بازی می کرد و گل هم خورد.

کادر فنی بی تجربگی کردند.

ضعف تیم پزشکی توی ذوق زدهرگز نباید زحماتی که دکتر نوروزی و دکتر ستوده در این سال ها برای استقلال کشیدند را فراموش کرد.

نمونه بارز این ضعف در کادر پزشکی را می شد در دیدار با فولاد دید.

وقتی کادر پزشکی برای درمان محمد دانشگر رفتند باید درباره وضعیت این بازیکن به کادر فنی اطلاعات لازم را می دادند تا آنها هم بدانند که یا یک بازیکن را به جای او به زمین بفرستند یا نه! فکری با این تیم نتیجه می گیردفکری دوست من و همبازی من هم بوده است.

او در این چند تیمی که بوده خوب کار کرده ولی استقلال با تیم های دیگر فرق دارد و شرایطش سنگین تر است.

یک باختش از لحاظ روحی روانی تیم را می اندازد و با یک بردش تیم روحیه می گیرد.

البته الان تازه دو بازی رد شده که یکی را هم بردند ولی با همین یک باخت خیلی از هواداران نوشتند که این مربی هم نمی تواند کاری کند اما به نظرم او می تواند تیم را بالا ببرد ولی باید کمکش کرد.

دیاباته باید در اهواز بازی می کردباید خیلی با مدارا با بازیکنان خارجی رفتار کرد چون پول حرفه ای می گیرند و اگر به آنها احترام گذاشته شود عملکرد خیلی بهتری خواهند داشت.

دیاباته هم فصل قبل نشان داد بازیکن خیلی تأثیرگذاری است و می تواند به تیم کمک کند.

من نمی دانم شرایط چطور بود که اصلاً او در دیدار با فولاد بازی نکرد و روی نیمکت نشست ولی او ثابت کرده می تواند کمک زیادی به تیم بکند و در همه نقاط زمین حضور خوبی داشته باشد.

در واقع او یکی از بازیکنانی بوده که با دل و جان برای استقلال بازی کرده است.

حفظ توپش فوق العاده است.

مخصوصاً در این بازی با فولاد می توانست توپ را نگه دارد تا خط هافبک ما یک نفسی بکشد.

مشکلات مدیریتی کمرشکن شده استظرف این سال ها و از تاریخی که مدیران عامل استقلال پشت هم تغییر کرده اند بارها گفته ام مدیری از جنس استقلال بیاورید.

متأسفانه هر بار مدیری را برای استقلال آورده اند یا جسارت نداشتند یا توانایی مدیریت بر باشگاهی با این همه ابعاد مختلف و گسترده را نداشتند و یا اینقدر سن و سال‎دار بودند که نمی توانستند از پس کارها بربیایند.

مدیران 4، 5 ماهه که هیچ یک تعهداتشان را انجام نداده اند و دائم می نالند که پول نداریم و باشگاه بدهکار است به چه دردی می خورند؟ خب اگر این مسائل را می دانستید برای چه آمدید؟ باز ابتدای فصل شد و ما تازه می خواهیم مدیر جدید بیاوریم! مشکلات مدیریتی کمرشکن شده است.

بازیکن چه جامی آورده که توقع پول اضافه دارد؟آقای بازیکن! مگر چه افتخاری برای استقلال کسب کرده ای و چندتا جام آورده ای که توقع داری قراردادت از یکی، دو میلیارد به 10، 12 میلیارد افزایش پیدا کند؟ بازیکن یک میلیاردی بشود 4 میلیارد بعد با منت پیراهن استقلال را بپوشد؟ استقلال تیم بزرگی است و همه دوست دارند بیایند در این تیم بازی کنند! استقلال به چه روزی افتاده که فرشید باقری برایش ناز می کندشنیدم باقری با منت گفته می رود! ببینید استقلال را به کجا رسانده اند که فرشید باقری برایش ناز می کند! اینها باید آرزو داشته باشند پیراهن جباری، حجازی، پورحیدری و خیلی های دیگر را بپوشند و به این موضوع افتخار کنند ولی من حس می کنم متأسفانه ارزش این پیراهن خیلی کم شده است.

آقا بدون بازی ملی توقع دستمزد 6 میلیاردی داردصددرصد معتقدم بعضی ها حس مسئولیت پذیری ندارند.

ما در دوران خودمان قهرمان آسیا شدیم، قهرمان باشگاه ها شدیم و قرارداد سفید می بستیم.

سال آخری که فیکس تیم ملی بودم و سابقه ام هم از همه بیشتر بود قرارداد 500 هزار تومانی بستم و بعد که اولیایی آمد کمی دستمزدهای ما بیشتر شد که من هم نماندم و از فوتبال خداحافظی کردم ولی الان بازیکن بدون یک بازی ملی 6 میلیارد تومان پول می خواهد! اینهاست که ضعف مدیریت را نشان می دهد.

مدیران عامل می دانند که 6 ماه بعد نیستند ولی دوست دارند تیم گران ببندند و بدهی ها را روی دوش مدیر بعدی می گذارند.

برهانی نباید دوکاره باشدآرش برهانی خیلی پسر خوبی است ولی ما خیلی مربی داریم که می توانند در تیم های پایه کار کنند.

مربیگری هم مانند بازی فوتبال باید پله پله باشد.

ابتدا مربیگری در تیم های نوجوانان و بعد جوانان و بعد امیدها و بعد تازه وقتی به درجه ای از دانش مربیگری رسیدید به تیم بزرگسالان بروید.

درست مثل بازی کردن است.

اگر آرش سرمربی امید است پس چرا در بزرگسالان هم کار می کند؟ یعنی ما کمبود مربی داریم که مربی امیدها را در تیم بزرگسالان هم داشته باشیم؟! استقلال باید به برد عادت کندبرای قهرمان شدن تیم هیچ کاری از دست طرفداران برنمی آید.

الان کادر فنی باتجربه هستند و مرفاوی، مظلومی و عبداللهی، همه اینها باید کمک کنند.

الان چرا پرسپولیسی ها می گویند ما پرسپولیسیم و حالا حالاها قهرمانیم؟ برای اینکه آنها خودشان را به برد عادت داده اند.

تیمشان هم خوب بازی می کند و سه امتیاز را هم می گیرند ولی تیم ما هنوز آن بازی که طرفدار دوست دارد را انجام نداده است.

تیم ما هم باید به برد عادت کند.

بازیساز وسط نداریمباید یک علی کریمی دوم یا چنین نفری برای وسط زمین داشته باشیم وگرنه هیچ کمبودی در سایر خطوط نداریم.

مگر بقیه تیم ها چه دارند که ما نداریم.

آنها سه، چهار سال قهرمان شده اند و روحیه بالایی دارند.

الان استقلال با یک بازیساز تکمیل می شود.

علی کریمی و روزبه چشمی رفتند ولی بیشترین بازیکنی که خیلی تأثیرگذار بود علی کریمی بود که باید هر چه زودتر یک نفر را برای آن وسط جایگزین کنند.

اعضای کمیته فنی مسلح به علم روز نیستندکمیته فنی خودش یک نوع سرمربیگری است که باید برای بودن در آن جمع علم روز فوتبال را داشته باشید.

باید بعد از هر بازی از سرمربی انتقاد کند و ایرادات کارش را بگوید ولی بهتر بود به جای یک تعداد از این اعضایی که هستند افرادی می آمدند که به روز باشند و بتوانند فنی حرف بزنند.

آقای علی جباری پیشکسوت هستند و احترام شان واجب است ولی در زیر و بم فوتبال نیستند.

متأسفانه برخی رفاقتی پست می گیرند یا تا یکی داد می زند به او پستی در باشگاه داده می شود که ساکت شود ولی معتقدم اگر چندتایی از این نفرات مسلح به فوتبال روز بودند بهتر می شد.

فنونی زاده برای دیده شدن بامزه بازی درمی آوردمرتضی فنونی زاده گفته بود من به دستور علی پروین از استقلالی ها خواسته بودم که به پرسپولیس گل نزنند! در بازی دربی اصلاً به کسی اجازه داده نمی شود به داخل رختکن برود، به جز بازیکنان و کادر فنی و سرپرست.

حالا تصور کنید که ایرج جنگی از اعضای تدارکات تیم پرسپولیس بیاید داخل رختکن استقلال و به من بگوید که دیگر به ما گل نزنید! (خنده) همه بازیکنان آرزو دارند که در دربی گل بزنند.

بازیکن از یک ماه قبل از دربی خواب و خوراک ندارد که می خواهد در دربی بازی کند تا وارد تاریخ شود.

آقای فنونی زاده مزاح کرده است.

می توانید از علی پروین بپرسید.

هیچ کس به ما نگفت یواش بازی کنید و یا تند بازی کنید.

مگر در دربی ای که ما با همین آقای مظلومی 2 گل جلو بودیم ایمون زاید نیامد و سه گل زد و بازنده شدیم! مگر منِ کاپیتان می توانم به بازیکنان تیمم بگویم که گل نزنید.

به نظر می رسد مرتضی فنونی زاده یک مقدار بامزه شده است و دوست دارد دیده شود و به تلویزیون برود.

یک حرف هایی می زند که طرفداران دو تیم را به جان هم می اندازد.

چطور فقط تو یک نفر شنیدی؟ خدابیامرز آقای پورحیدری اجازه نمی داد مدیرعامل به رختکن بیاید بعد ایرج جنگی بیاید؟ دربی بازی لحظه هاست.

اگر ما گل نزدیم، شما چرا به ما گل نزدید؟ ما در دقیقه سیزده 2- صفر جلو بودیم و عقب رفتیم تا حفظ نتیجه کنیم.

مگر در همین بازی اخیر در اهواز وقتی استقلال یک- صفر پیش افتاد فکری دانشگر را به زمین نبرد تا حفظ نتیجه کند ولی دو گل خورد اما در آن دربی ما گل نخوردیم.

مگر کریم باقری از 30 متری به استقلال گل نزد؟ مگر محمود فکری از 30 متری به پرسپولیس گل نزد؟ این حرف های بچگانه خوب نیست.

اگر این حرف ها را من زدم چرا همان 29 سال پیش (اسفند 1370) بیان نکردید؟ بدی کار این است که عده ای از هواداران هم این حرف ها را باور می کنند.

خدا را شاهد می گیرم که در آن دوران کسی جرأت نمی کرد به من بگوید شاهرخ گل نزن! آنهایی که بازی مرا به یاد دارند می دانند من دعوا می کردم تا گل بزنم.

اولیایی جام دوست داشتآقای اولیایی خیلی جام را دوست دارد.

در آن بازی فینال جام باشگاه های آسیا 1990 که ما قهرمان شدیم شاهین کاپیتان تیم بود و معمولاً کاپیتان جام را بالا می برد.

در آن دوران اینقدر اعضای تیم با هم رفیق بودند که بحث کاپیتانی هم مطرح نبود.

یک بازی من کاپیتان بودم یک بازی شاهین برادرم.

همه تیم ها را هم آن سال شکست دادیم و وقتی قهرمان شدیم قرار بود من و شاهین با هم برویم و جام را بالا ببریم که در کش و قوس این موضوع بودیم ولی دیدیم آقای اولیایی رفت و جام را بالای سر برد و من به شاهین گفتم برو جام را از آقای اولیایی بگیر (خنده) مثل اینکه جام دارد از دستت درمی رود.


کلید واژه ها: استقلال - بازیکنان خارجی - بازیکن - بازی - بازیکنان - شاهرخ بیانی - باشگاه - جام باشگاه های آسیا - خبرورزشی - کادر فنی - قهرمانی استقلال - بازیکن استقلال - مشکلات مدیریتی - باشگاه استقلال - عملکرد - احترام - کادر - فولاد - رفتار - خارجی - اینستاگرام - شاهرخ - باشگاه های - کمیته فنی - حرفه - قهرمانی - پیشکسوت - محمدرضا - مشکلات - خاطرات

آخرین اخبار سرویس:
تقدیر باشگاه پرسپولیس از استقبال هواداران در اراک: غافلگیر شدیم

تب و تاب رشید برای گلزنی استقلال

واکنش پله به مرگ 4 بازیکن برزیلی

لیگ بسکتبال NBA| کلیپرز جای لیکرز را در صدر جدول گرفت

مهدی قائدی فوتبال زنان ایران کیست؟

ادعای روزنامه اماراتی؛ العین میزبان فولاد در پلی آف لیگ قهرمانان

واکنش پله به مرگ 4 بازیکن برزیلی

فکری دستیار جدیدش را انتخاب کرد/ جلسه قربانعلی پور با مددی برای حضور در استقلال

لیگ بسکتبال NBA| کلیپرز جای لیکرز را در صدر جدول گرفت

میلیچ: وقتی همه چیز تمام شد، حرف می زنم

لیگ بسکتبال NBA| کلیپرز جای لیکرز را در صدر جدول گرفت

سرقت از خانه دروازه بان مشهور فوتبال

قهرمانی فصیحی در مسابقات داخلی صربستان

ویدیو: استادیوم امام خمینی(ره) اراک آماده میزبانی از پرسپولیس

شهاب زاهدی در اوکراین به ما ملحق می شود/ «یحیی توره» بازی نمی کند

دفاع ابراهیم صادقی از پیروز قربانی بعد از حمله استقلالی ها

نماینده خراسان رضوی در لیگ دسته یک والیبال مشخص شد

تردید برای انتخاب این شخص بعنوان هیات مدیره پرسپولیس

افتتاح طرح های دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان در دهه فجر

جلسه هیات مدیره استقلال برای تامین پول

جایزه نقدی فدراسیون به دونده هایی که روبالشتی گرفتند

مظفری: نمی توان به نتایج دور گروهی اتکا کرد/ تعدا زیاد تیم ها بر کیفیت لیگ بسکتبال تأثیر منفی گذاشته

تبلیغ خرید ملک در دبی؛ این بار توسط وحید شمسایی! +فیلم

تشکیل جلسه اعضای هیات مدیره استقلال

شهاب زاهدی در اوکراین به ما ملحق می شود/ «یحیی توره» بازی نمی کند

تیشه گران: 50 سال عضو مجمع کمیته ملی المپیک بودیم

درخواست از فدراسیون بسکتبال برای توسعه فعالیت های همگانی

تیم منتخب هفته هجدهم بوندس لیگا

پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه استقلال به پیروز قربانی!

ابراهیم صادقی: به نظرم اظهارات پیروز قربانی درمورد پرسپولیس، صادقانه بود/ باید به تیم پرسپولیس به خاطر عملکردش احترام بگذاریم

نوسان هوشیاری میناوند و تغییر وضعیت انصاریان

تیم منتخب ستارگان هفته بیست و یکم لوشامپیونه از دید کانال پلاس

کلاف سردرگم میلیچ و استقلال؛ سه شنبه سرنوشت ‎ساز

تیشه گران: 50 سال عضو مجمع کمیته ملی المپیک بودیم

عذرخواهی مجید حسینی از بازیکنان و کادرفنی ترابزون اسپور

فولادی: برای تکمیل ارنج تیم، برخی بازیکنان مجبور به نوشیدن چند لیتر آب شدند/ عملکرد جوانان ما را امیدوار کرد

مروری بر رخداد های ورزشی استان قزوین

میلیچ : تا سه شنبه به استقلال فرصت می دهم

عدم اطمینان از حضور تماشاگران در فرمول یک اسپانیا

پایان میلیچ و استقلال؟

چهار بازیکن تیم برزیل در سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند

جلسه هیات مدیره استقلال برای تامین پول

لیگ قهرمانان آسیا| میزبان نامشخص فولاد_العین!

نقطه مشترک پرسپولیس و آلومینیوم مشخص شد ؛ نگاهی به نتایج این دو تیم

48 ساعت حیاتی و سرنوشت ساز در انتظار میناوند!

اگر پول به میلیچ می رسید می توانست برود

ابراهیم صادقی: تحت فشار گذاشتن داوران استراتژی شده

ویدیوی جذاب باشگاه استقلال به مناسبت تولد مرحوم پورحیدری با صدای عادل

جلسه هیات مدیره استقلال برای تامین پول

اخبار ضد و نقیض درباره میزبانی بازی فولاد-العین

خطری که استقلال را تهدید می کند/ فکری نباید زمان را از دست بدهد

سپهرسبحانی: شلختگی مالی برای برخی مثل آب گل آلود است که از آن ماهی می گیرند/ سیاست زدگی در فوتبال آفت است

العین میزبان فولاد در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا؟

آخرین مهلت هروویه میلیچ به باشگاه استقلال

تصاویر| پرواز بر فراز بام ایران

26 تله کابین بدون مجوز فعالیت می کند

مانوئل نویر و ثبت رکورد بیشترین کلین شیت تاریخ بوندسلیگا

برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی برای کودکان و نوجوانان فارس

به توصیه کاوانی عمل کردم

اسماعیل حلالی: آدم های حسود و ضعیف اسم پرسپولیس را عوض می کنند

تیم منتخب ستارگان هفته بیست و یکم لوشامپیونه از دید کانال پلاس

ملی پوش کشتی: متاهلم و بیکار!

48 ساعت سرنوشت ساز در انتظار مهرداد میناوند

نقطه مشترک پرسپولیس و آلومینیوم مشخص شد ؛ نگاهی به نتایج این دو تیم

میلیچ: وقتی همه چیز تمام شد، حرف می زنم

امباپه بهترین بازیکن هفته لیگ فرانسه شد

مخالفت محمود فکری با جدایی ستاره استقلال

پیروزی بانوان هندبالیست ملایر در مقابل نماینده ارومیه

ویدئوی باشگاه استقلال به مناسبت تولد پورحیدری

ابراهیم صادقی: به نظرم اظهارات پیروز قربانی درمورد پرسپولیس، صادقانه بود/ باید به تیم پرسپولیس به خاطر عملکردش احترام بگذاریم

تیم منتخب هفته هجدهم بوندس لیگا

صمصامی: به چه اتهامی محروم شدم؟/ با آبروی من بازی شده است

واکنش پله به مرگ 4 بازیکن برزیلی

استقبال پرسپولیس از واکنش هواداران در اراک

برد مقابل لیورپول یعنی کسب سعادتی بزرگ!

ابراهیم صادقی: نیمکت شلوغ» یک استراتژی شده تا داوران را تحت تأثیر قرار بدهند/ خود ما هم قبل از بازی با استقلال از این موضوع ضربه خوردیم

برنامه عجیب سازمان لیگ برای پرسپولیس

اخبار ضد و نقیض درباره میزبانی بازی فولاد-العین در پلی آف آسیا

اگر رونالدو می تواند، این رکورد پله را بشکند

شهروندان فاز سوم باغ ایرانی را طراحی می کنند

دو روز سرنوشت ساز برای مهرداد

تهیدست: تنها دغدغه ما امکانات و مسائل مالی است/ باید در خانه استقلال را شکست بدهیم

مهدی قایدی فوتبال زنان ایران کیست؟/عکس

جام حذفی انگلیس - دیدار تیم های منچستریونایتد و لیورپول

رجب زاده: ممکن است اتفاقاتی بیفتد که دیگر قابل جبران نباشد/ قاسم حدادی فر تنهاست و فشار زیادی را تحمل می کند

تشکیل جلسه اعضای هیات مدیره استقلال

پایان میلیچ و استقلال؟/ میلیچ: وقتی همه چیز تمام شد، حرف می زنم

میزبانی فولاد خوزستان از العین امارات در ایران

بانوان تکواندوکار گیلانی در لیگ برتر پومسه کشور درخشیدند

پخش زنده فوتبال تیم های آلومینیوم- پرسپولیس

قهرمان ماراتن ایران: اینگونه سهمیه المپیک نمی گیرم/ صیامی هم از روبالشتی خجالت کشید!

نویدکیا به دنبال تمام کردن کار نیمه تمام 4 مربی

سرمربی لیگ برتری در سمت خود باقی می ماند!

فیلم/ نمایش فوق العاده و خیره کننده دختران مشهدی در عصر جدید

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر آلومینیوم | یحیی خودزنی می کند؟

ابراهیم صادقی: من هم مثل پیروز قربانی می گویم باید درباره پرسپولیس صادقانه صحبت کنیم

محرومیت الهلال عربستان از لیگ قهرمانان آسیا منتفی است

خطری که استقلال را تهدید می کند

عذرخواهی مجید حسینی از بازیکنان ترابوزان اسپور

زنگ خطر برای فوتبال ایران؟

شاهرخ بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟

شاهرخ بیانی: بازیکن استقلال چه جامی آورده که توقع پول دارد؟