مطالب مرتبط:
رسالت نوشت/ محسن پیرهادی: دولت روحانی از ابتدا با اصول انقلاب و منافع مردم زاویه داشت
رسول پناه: از مردم مازندران عذرخواهی می کنم
اقتصاد نابسامان سودان بازیچه منافع ترامپ شده است/ فلسطین برای مردم سودان عقیده است نه سیاست/ اعلام عادی سازی روابط، تحت فشار آمریکا صورت گرفت
مهدی رسول پناه استعفا داد / «از مردم مازندران عذرخواهی می کنم»
کارت سوخت حذف می شود؟
-65 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 3 آبان 1399 ساعت 09:502020-10-24سياسي

بدعهدی و دروغ به مردم را از روند کاریتان حذف کنید/ مصالح کلان شهری را فدای منافع شخصی نمی کنم


سعید طلوعی پس از بازدید چندساعته اصحاب رسانه از ده پروژه شاخص و روبه پیشرفت در سطح شهر کرمانشاه، تأکید کرد: بزرگ ترین شاخصه یک مدیر باید صداقت و عمل گرایی باشد، - خیلی از کارهای به زمین مانده فقط حاصل حرف زدن زیاد و عمل کم است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، طی بازدید چندین ساعته خبرنگاران از ده پروژه شاخص مدیریت شهری کرمانشاه" اظهار داشت: به اعتقاد من کسی که می خواهد دروغ بگوید اصلا نباید مدیر شود و به همین دلیل همواره به کلیه همکارانم در شهرداری کرمانشاه این مهم را تأکید کرده ام که به مردم دروغ نگویید و وعده توخالی ندهید.

تاکنون 230 هزار تن آسفالت در معابر شهری کرمانشاه استفاده شده است مدیریت ارشد شهری کرمانشاه در ادامه از عدم اعتماد مردم به مدیران به واسطه وعده های غیرعملی سخن گفت و تأکید کرد: مردم کرمانشاه بسیار کم توقع و نجیب هستند، در شرایطی که شاید در خیلی از کلان شهرها، بهترین جدیدترین تجهیزات شهری به چشم مردم نیاید، شهروندان کرمانشاهی در مقابل اولیه ترین حق قانونی شهروندی که همان آسفالت باشد، بسیار خوشحال و قدردان هستند و نشان می دهد که ما چه مردم نجیب و کم توقعی داریم.

طلوعی از انجام 230 تن آسفالت گذاری در معابر شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: واقعاً جای بسی تأسف است که پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب، مناطق حاشیه ای کرمانشاه هنوز رنگ آسفالت به خود ندیده اند و در این شرایط چگونه انتظار داریم که مردم به ما اعتماد کنند.

وی با بیان این مطلب که اگر مردم خدمت صادقانه ببینند، خودشان اعتماد می کنند، خاطرنشان ساخت: یک باب غلطی که در مسیر پیشرفت شهر کرمانشاه بسیار جاافتاده است، این مسئله می باشد که به محض شروع یک پروژه، سیر سنگ اندازی های ریزودرشت شروع می گردد و من و همکارانم سردرگم می مانیم که این سنگ اندازی ها را رفع کنیم و یا تمرکزمان را برای پیشرفت طرح ها بگذاریم.

شهردار کرمانشاه در ادامه با انتقاد از روند کند انجام کارها در خیلی از بخش های مدیریتی اظهار داشت: متأسفانه کرونا برای خیلی ها بهانه خوبی شده است برای کار نکردن، درحالی که وضعیت امروز کشور به شکلی است که همه و هر فرصتی باید مقدمه ای برای خدمت به مردم باشد.

طلوعی در ادامه به مسیر الکترونیکی و هوشمند شدن کلیه خدمات شهری در کلان شهر کرمانشاه اشاره کرد و افزود: اگر مدیران و همکارانم با همین روحیه جهادی و عمل گرا به فعالیتشان ادامه بدهند و البته سنگ اندازی های ریزودرشت کمتر آزارمان بدهد، به شما قول می دهم که حداکثر 4 سال آینده کار نکرده ای در کرمانشاه باقی نماند و شهرداری به امور روزمره خدمات رسانی در شهر بپردازند.

اجرای پروژه پیاده راه مدرس نفس ترافیکی شهر را باز می کند شهردار کرمانشاه سپس در خصوص کم و کیف اجرای پروژه پیاده راه شدن خیابان مدرس گفت: اظهارنظر در مورد روند اجرای یک پروژه می طلبد که از حداقل سواد لازم در آن باب برخوردار باشیم و من تعجب می کنم در شرایطی که هنوز بعضی از افراد اطلاعات اولیه هم در مورد پیاده راه و مزیت های آن ندارند، چون به محض مطرح شدن با آن مخالفت می کنند.

وی هدف اصلی از اجرای طرح پیاده راه سازی خیابان مدرس را کمرنگ کردن استفاده خودرو در این مسیر و احیا نمودن فرهنگ پیاده روی اعلام کرد و گفت: ایجاد پیاده راه طرحی کاربردی است که در اکثر پروژه های شهر کشور اجرا شده و موفق بوده است و نمونه بارز آن بازار بزرگ تهران است.

طلوعی در پاسخ به اعتراضات اصناف و کسبه مستقر در خیابان مدرس نیز اظهار داشت: طی نشستی که با رییس اتاق اصناف کرمانشاه داشتم و روند کاری پیاده راه را توضیح دادم، به شدت از طرح استقبال کرد و اصرار به حضور در میان کسبه را نیز داشت، اما همین جا اعلام می کنم تا طومار رضایت بازاریان کرمانشاه از اجرای طرح را دریافت نکنم، خیابان مدرس پیاده راه نمی شود.

وی سپس به مقاومت های صورت گرفته در راستای اجرای پیاده راه پارکینگ شهرداری نیز اشاره کرد و افزود: سؤال من از کسبه این است که مردم پیاده بیشتر از مغازه ها دیدن می کنند و یا آنان که سوار بر ماشین هستند و فقط ترافیک ایجاد می کنند، مصداق این مخالفت های واهی را می توان در پروژه اخیر مشاهده کرد که ابتدای برخی با طرح پیاده راه پارکینگ شهرداری بدون اینکه شناختی نسبت به آن داشته باشند مخالفت کردند، اما وقتی نتیجه کار را دیدند که باعث رونق کسب وکار در این محدوده هم شده، همان ها که مخالف بودند استقبال کردند.

طلوعی در توضیح اجمالی روند اجرایی پروژه پیاده راه مدرس اعلام داشت: با اجرایی شدن کامل این طرح به طول سه متر در وسط خیابان مسیر B.

R.

Tفعال شده و از ابتدای میدان آزادی تا میدان انقلاب 6 ایستگاه توقف راه اندازی خواهد شد.

به زودی سند چشم انداز توسعه کرمانشاه در اختیار همه قرار خواهد گرفت طلوعی با تأکید بر اینکه خاصیت این انقلاب این است که در مسیر خروشان خود به سرعت حرکت کرده و زباله ها را به سرعت کنار خواهد زد، خاطرنشان ساخت: اگر روند اجرایی کارها به همین منوال پیش برود و با همین مدل فعلی کارکنیم، ظرف چهار سال آینده در تمام حوزه های عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری عملاً کارها تکمیل شده و تمام می شود و فقط کارهای نگهداری و رنگ آمیزی جداول و .

باقی خواهد ماند.

طلوعی از تدوین خبر داد و افزود: مشاور طرح گرفته شده و به زودی این سند تدوین و در اختیار همگان گذاشته می شود.

وی با اشاره به ضرورت تدوین سند چشم انداز توسعه شهر کرمانشاه، در خصوصیت مزیت اصلی این سند، اعلام داشت: با وجود ارائه سند هر مدیران که بر سر کار بیاید دیگر نمی تواند به صورت سلیقه ای در خصوص امور حکومتی شهر تصمیم بگیرند و همه اصول شهر طبق قاعده پیش خواهد رفت.

560 مغازه ضایعاتی در کرمانشاه به ملاحسینی منتقل می شود شهردار کرمانشاه در ادامه به پروژه انتقال مشاغل مزاحم ضایعاتی از شهر هم اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 560 مغازه ضایعاتی در سطح شناسایی شده که باید به خارج از شهر منتقل شود و برای انتقال این مشاغل مزاحم، محدوده ای در انتهای شهرک ملاحسینی در نظر گرفته شده است که این محدوده غرفه غرفه شده و مشاغل مزاحم ضایعاتی به آنجا منتقل خواهد شد.

طلوعی در خصوص مشکلات جمع آوری زباله در سطح شهر هم گفت: در حال حاضر عمده ماشین آلات جمع آوری زباله فرسوده اند و خرید دستگاه های نو هزینه بر است و تلاش داریم با تعمیر دستگاه های فعلی همچنان از آن ها استفاده کنیم.

وی افزود: متأسفانه در شهر کرمانشاه به جای یک بار، روزانه سه بار جمع آوری زباله داریم و علت این است که مردم سر یک ساعت مشخص زباله ها را در مخازن یا جلوی درب منازل نمی گذارند و همین امر موجب فرسودگی دستگاه ها و خستگی نیروهای خدمات شهری شده است.

فرهنگ سازی کنید، شورای شهر متخصص وارد کار شود شهردار کرمانشاه رابطه شورای شهر و شهرداری کرمانشاه درمجموع مطلوب ارزیابی نمود و افزود: در مسیر پیشرفت شهر کرمانشاه شورای شهر همکاری خوبی با شهرداری دارد و در انجام امور شهر کمک می کند و این میان تنها برخی اعضای شورا هستند که نظرات مخالف دارند و نظراتشان برای ما قابل احترام است.

طلوعی با تأکید بر اینکه امکانات شهر کرمانشاه محدود است و باید طبق برنامه ریزی و اولویت بندی هزینه شود، خاطرنشان ساخت: در همین راستا نمی توان برای انجام امور شهر بنا بر سلیقه فردی و خواسته شخصی هرکسی عمل کرد.


کلید واژه ها: کرمانشاه - مدیر - شهری - مردم - شهرداری کرمانشاه - خبرنگار - شاخص - بازدید - مدیریت - دروغ - اعتماد مردم - اصحاب رسانه - مدیریت شهری - پروژه - ساعته - معابر شهری - خبرنگاران - بزرگ ترین - خبرگزاری - وعده - شهرداری - استفاده - پیشرفت - آسفالت - اعتماد - مدیران - اعتقاد - گزارش - اصحاب - طلوعی

آخرین اخبار سرویس:
تحول دیجیتال در اقتصاد

ترور ارتباطی با مذاکره ندارد

ترور ارتباطی با مذاکره ندارد

عکس جالب از زیباترین قبر ایران

زوایای مخفی شخصیت خود را بشناسید

تحول دیجیتال در اقتصاد

از چه زمانی آیت الله نورمفیدی نماینده امام شد؟

دیدار دکتر کولیوند با رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

ایران در زمینه برجام اصل عدم اعتماد را مدنظر دارد

یک شهر بی حاشیه

رفتار مرحوم میرزا کوچک جنگلی یک رفتار دینی و اعتقادی است

حدیث روز | شرافت و عزّت مؤمن

«شهرام قائدی» درکنار ننه جون/ عکس

زمان پایان بحران کرونا مشخص است؟

«حسام نواب صفوی» هرروز جوان تر از دیروز/ عکس

قرآن کریم درباره نفخ صور چه می فرماید؟

شرح و تفسیر خطبه 152 نهج البلاغه

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

«حسام نواب صفوی» هرروز جوان تر از دیروز/ عکس

روند پیشرفت علمی کشور با ترور دانشمندان متوقف نخواهد شد

زالی: مجلس در بودجه ریزی مقابله با کرونا را مد نظر قرار دهد

ژئوپارک منطقه آزاد ارس در راه ثبت در فهرست 5 ژئوپارک برتر بین المللی/ احیای گردشگری در دوره پساکرونا با مدل استرالیایی

7 عادتی مخربی که زندگی زناشویی را خراب و با مشکل مواجه می کند

صدیقی: دولت تمام موانعی که سد راه مذاکرات صلح بود را بر طرف کرده است

تهدید و تحریم پیشرفت های موشکی و هسته ای ایران را متوقف نمی کند

تشکیل قرارگاه سلامت حوزه علمیه تهران در موج سوم کمک های مؤمنانه

تایید پیروزی بایدن در ایالت ویسکانسین آمریکا

سنگ تمام نیلوفر شهیدی برای «بهاره رهنما»/ عکس

بازشماری آرای ویسکانسین انجام شد

بودجه 1400 از نظر شفافیت منابع و درآمد با بودجه های قبلی متفاوت خواهد بود

برخورد جدی دستگاه قضا با اراذل و اوباش

ایجاد خانه امن برای سیاستگذاران علم یا تشدید احساس ناامنی؟!

برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) در کرمانشاه

ایجاد خانه امن برای سیاستگذاران علم یا تشدید احساس ناامنی؟!

عطریانفر: دشمن در زمان منطقی مجازات شود

کیوان امام وردی کیست؟/ جزییات پروند متجاوز سریالی

روش های بازدارندگی هسته ای در دستورکار کمیسیون انرژی مجلس قرار گرفت

عطریانفر: دشمن در زمان منطقی مجازات شود

روایت همسر شهید رضایی نژاد از حادثه ترور دماوند

یک برنامه ریزی هدفمند برای به تکرار نیفتادن جشنواره موسیقی نواحی

نیکبخت: تعیین مجازات متناسب برای پدر مرتکب قتل فرزند می تواند این جرم را کاهش دهد

تهدید و تحریم پیشرفت های موشکی و هسته ای ایران اسلامی را متوقف نمی کند

شهادت دکتر فخری زاده مسلمانان را به هدف خود نزدیکتر کرد

نیکبخت: تعیین مجازات متناسب برای پدر مرتکب قتل فرزند می تواند این جرم را کاهش دهد

واکنش آژانس اتمی به موضوع توقف بازرسی ها در ایران | پاسخ قاطع غریب آبادی

آشنایی با انواع وکالت

چالش ها و دغدغه های این روزهای جشنواره های دانشجویی چیست؟

فرار جوانان از خانه نشینی کرونایی به «اتاق های فرار» غیرمجاز

تایید پیروزی بایدن در ایالت آریزونا

تحصن دانشجویان مقابل مجلس | درخواست برای لغو نظارت تاسیسات هسته ای و اخراج بازرسان آژانس اتمی

واکنش آژانس اتمی به احتمال توقف بازرسی ها در ایران | پاسخ قاطع غریب آبادی

3837 جریمه برای رانندگان متخلف در طرح محدودسازی تردد در کهگیلویه و بویراحمد

آل سعود مسجد شیعیان العوامیه را تخریب می کند

رییس جمهور برزیل: در انتخابات آمریکا تقلب شده است

ظریف: نام محسن فخری زاده اواسط دهه 80 توسط آمریکا و اسراییل به آژانس داده شد

فیلم| کاروان خودرویی در محکومیت ترور دانشمند هسته ای

تعبیر خواب روسری صورتی ، معنی دیدن روسری صورتی در خواب ما چیست

ماجرای تجمع و حرکت خودرویی «پایان مذاکره» در قم | چرا تجمع ناکام ماند؟

تسریع در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در گرو همکاری قوه قضاییه

3837 جریمه برای رانندگان متخلف در طرح محدودسازی تردد در کهگیلویه و بویراحمد

برخورد قاطع با متخلفان کرونایی صورت گیرد

2 انتصاب جدید در رادیو جوان

تعبیر خواب آشغال ، بینی ابن سیرین و دور انداختن زباله و کیسه زباله امام صادق

8 میلیارد دلار برای تأمین کالاهای اساسی

بایدن را مجاب کنید به برجام برگردد

اکثر زیرساخت ها در دولت روحانی بهبود پیدا کرد

تعبیر خواب عالم ، و ملا و شیخ و دانشمند و دیدن عالم سید و دینی در خواب

برخورد قاطع با متخلفان کرونایی صورت گیرد

تواضع، ثمره علم و دانش است

تعبیر خواب شلوار قرمز زنانه ، پوشیدن لباس قرمز زنانه + شلوار نداشتن زن

استایل برفی طور «هلیا امامی»/ عکس

تعبیر خواب تهمت ، زدن ابن سیرین به خیانت و قاتل بودن و دزدی بهت زدن دزدیدن و بدنام شدن

طلاب جهادی شاهین دژ در ایستگاه خطر | از ضدعفونی معابر تا تغسیل و تدفین اموات کرونایی

برای ارتقاء سطح امنیتی ایمیل هایمان چه اقدامی کنیم؟

تکمیل جاده گناوه میشان تسریع می شود/ بازسازی بازارچه ساحلی دیلم

تحریم ها مانع مبارزه کشورها با همه گیری کووید 19 است

تکمیل جاده گناوه - میشان تسریع می شود/ بازسازی بازارچه ساحلی دیلم

تایید پیروزی بایدن در ایالت «ویسکانسین» بعد از بازشماری آراء

تمامی مهمانسراهای ادارات باید به قرنطینه بیماران کرونایی اختصاص یابد

تمامی مهمانسراهای ادارات باید به قرنطینه بیماران کرونایی اختصاص یابد

ورود ارتش جمهوری آذربایجان به «لاچین»

اعلام پیروزی بایدن در ایالت «ویسکانسین» بعد از بازشماری آراء

تعبیر خواب چادر سفید ابن سیرین ، برای دختر مجرد به سر داشتن و هدیه گرفتن

عواقب جبران ناپذیر ازدواج نامناسب

از اشتباهات فاحش «صفر 21» تا جذابیت تکراری «خانه امن»

حسین پور: مسیر پیشرفت علمی کشور با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت

از اشتباهات فاحش «صفر 21» تا جذابیت تکراری «خانه امن»

غریب آبادی: آژانس باید موضع خود درباره ترور شهید فخری زاده را اعلام کند

نگاهی به اهداف ترور دانشمند ایرانی شهید محسن فخری زاده

شهید فخری زاده در امامزاده صالح آرام گرفت

مقاومت جمعی در برابر کرونا

تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق ، دوست پسر به دوست دختر

ترور ارتباطی با مذاکره ندارد

تحول دیجیتال در اقتصاد

حسین پور: مسیر پیشرفت علمی کشور با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت

غریب آبادی: آژانس موضع خود را در قبال ترور فخری زاده اعلام کند

از اشتباهات ویرانگر «صفر 21» تا جذابیت تکراری «خانه امن»

«رضا بهرام» و یک روز بارانی لاکچری/ عکس

توزیع 1800 بسته معیشتی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه ها  از ابتدای امسال در هرمزگان

بازدید شبانه نماینده ولی فقیه از مناطق بحرانی «بندر امام خمینی» و «شهر چمران»

بدعهدی و دروغ به مردم را از روند کاریتان حذف کنید/ مصالح کلان شهری را فدای منافع شخصی نمی کنم

بدعهدی و دروغ به مردم را از روند کاریتان حذف کنید/ مصالح کلان شهری را فدای منافع شخصی نمی کنم