مطالب مرتبط:
وعده زنوزی به طرفداران تراکتور: جشن بزرگی برگزار می کنیم
جشن های روز مباهله در کدام نقاط تهران برگزار می شود + نشانی
ششمین جشن عکاسان سینما بدون مراسم برگزار می شود
زنوزی: اشتباهات خودم مانع قهرمانی تراکتور شد
زنوزی: انتخاب های اشتباهم باعث عدم موفقیت تراکتور شد/ سفت و محکم پای باشگاه ایستاده ام
-157 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 22 مرداد 1399 ساعت 19:252020-08-12ورزشي

وعده زنوزی به طرفداران تراکتور: جشن بزرگی برگزار می کنیم


به گزارش خبرورزشی، گفت وگوی محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتور در خصوص حواشی و برنامه های آتی با رسانه رسمی این باشگاه را در زیر بخوانید.

- "، گفت وگوی محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتور در خصوص حواشی و برنامه های آتی با رسانه رسمی این باشگاه را در زیر بخوانید.

رویکرد باشگاه تراکتور در سومین سال فعالیت در قالب بخش خصوصی چیست؟ برخی ها جوی راه انداخته اند که ما باشگاه را واگذار می کنیم، هرچند که شاید خود من یکی دو بار این بحث را مطرح کرده ام، اما اکنون دقیقا بخاطر ادعا های این آقایان و به خاطر هواداران این باشگاه بزرگ که ارادت خاصی به آن ها دارم و با زحمات آنان، این باشگاه به تراکتور بزرگ تبدیل شده است، برای این که بدانند من منت دار این هواداران هستم، این کار را انجام نخواهم داد و سفت و محکم پای باشگاه ایستاده ام و از آن حمایت می کنم و امیدوارم به هدفی که برای هواداران و باشگاه تعریف شده است، برسیم.

شاید چند ماه پیش به خاطر عده ای از این آقایان، چنین تصمیمی داشتم، اما وقتی صفحات هواداری مختلف را رصد کردم و دیدم که هواداران چگونه پشت باشگاه و من هوادار ایستاده اند، کسی که شعور دارد، خودش را از خدمت رسانی به این هواداران معاف نکرده و به آنان پشت نمی کند؛ به همین دلیل به شدت این موضوع را تکذیب می کنم و به هواداران عزیز اطمینان خاطر می دهم همانطور که تا کنون خدمت رسان آنان بودم، بعد از این هم محکم تر از قبل خدمت رسان خواهم بود.

چه عواملی باعث شد تراکتور در این دو سال نتواند به مقام قهرمانی برسد؟ خیلی شفاف می گویم اشتباهاتی که خود من در انتخاب هایم و یا در برخی مسائل داشتم، باعث این اتفاق شد و بیشترین ضرر را نیز خود من کردم.

اهدافی که برای باشگاه تعریف کرده بودم، در این دو سال نرسیدم و نتوانستم هواداران عزیز را به شارژ روحی که مد نظرم بود، برسانم و به وظیفه خودم جامه عمل بپوشانم.

من بخاطر این مردم عزیز و خوشحالی آنان از جیب شخصی هزینه می کنم، اما یکسری اشتباهاتی رخ داده و قرار نیست روی این اشتباهات چشم پوشی کنیم و معتقدم کسانی که اشتباهات خود را گردن دیگران می اندازند، هیچ گاه موفق نمی شوند و من هم از اشتباهات بزرگی که رخ داده شانه خالی نمی کنم.

در این بین، یکسری اشتباهات ریز هم رخ داده و برخی ها همچون بعضی کانال ها، غیرمسئولانه برای تیم حاشیه ایجاد کرده اند.

یکسری از مشکلات هم از جا های دیگر به باشگاه تحمیل شده و در مصاحبه های قبلی ام درباره این موضوعات صحبت کرده ام و این اشتباهات کوچک، زنجیروار به هم متصل هستند و در کنار اشتباهات بزرگی که خود من مرتکب شدم، باعث می شوند که در کاری موفق نشویم.

سعی می کنیم از فصل آینده، تیم خوبی ببندیم و بتوانیم به آن اهدافی که برای باشگاه تعریف شده، برسیم.

برخی ها می گویند که فقط اسم تراکتور خصوصی است.

آیا واقعا شخص زنوزی برای تراکتور تصمیم گیری می کند؟ این مسائل در ذهن آدم هاست و من نمی توانم به تک تک این افرادی که چنین تفکری دارند، بگویم که بخش خصوصی هستم و وابستگی به هیچ ارگان یا سازمانی ندارم.

من کشورم را دوست دارم و انسان میهن پرستی هستم و عرق خاصی به منطقه و زبان خودم دارم.

این افراد مریض می توانند با مراجعه به ثبت شرکت ها، پاسخ سوالات خود را بگیرند.

چرا ثبات لازم در تراکتور وجود ندارد؟ ما تیمی همچون گسترش فولاد را ساختیم که از نظر حرفه ای و امکانات سخت افزاری، تا کنون تیمی در سطح آن به وجود نیامده و یک باشگاه متمایزی بود که اکنون به باشگاه ماشین سازی تبدیل شده است؛ اما نباید ذهنمان به این سمت برود که، چون گسترش فولاد اینگونه بود، بتوانیم در همان سال اول، تراکتور را هم به این سطح برسانیم.

ما تا حدودی از نظر سخت افزاری، تراکتور را به سطح بالایی رسانده ایم، اما از نظر نرم افزاری و مدیریتی، این دو تیم مجزا از هم هستند.

ما در ایران سه تیم داریم که موج آن ها با دیگر تیم ها فرق دارد و نباید آن ها را با سایر تیم ها مقایسه کرد.

مخصوصاً تراکتور باشگاهی است که از نظر طرفداری بُعد بین المللی دارد و فراتر از یک تیم برای هوادارانش است.

بحث مدیریت در تراکتور به پارامتر های مختلفی بستگی دارد و اصلی ترین پارامتر، خواسته هواداران است و حرف اول و آخر را در این باشگاه، هواداران می زنند.

ما برای رسیدن به خواسته هواداران، نیاز به زمان داریم و در این دو سال توانستیم بازیکنان بزرگی را جذب تراکتور کنیم، اما هنوز از نظر نرم افزاری و مدیریتی نتوانسته ایم باشگاه را به اهداف مدنظر برسانیم.

شاید یکی از اشتباهات من در خصوص این موضوع بود؛ چرا که فکر می کردم تراکتور با گسترش فولادی که آن را از لیگ استانی به لیگ برتر آوردیم، تفاوت چندانی ندارد، ولی موضوع تراکتور متفاوت با سایر تیم هاست.

البته خوشبختانه انحراف زیادی هم نداشتیم و سال گذشته برخی اتفاقات سهوی یا عمدی باعث شد که از کسب سهمیه دور شویم و امیدوارم امسال حداقل بتوانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم و به یکی از اهدافمان در این باشگاه بزرگ برسیم.

این که چرا در این دو سال ناموفق بودیم، به دلیل این است که تا وارد مجموعه تراکتور نشوی، متوجه نمی شوی که با چه تیم عظیمی مواجه هستی.

چرا بازیکنانی که جذب تراکتور شده اند، بدون نظر سرمربی تیم بوده است؟ شاید از نظر نرم افزاری و مدیریتی، ایراداتی به این تیم وارد باشد، اما از نظر سخت افزاری و جذب بازیکن، بسیار خوب عمل کردیم.

وقتی ما در ابتدای فصل گذشته تیم را در اختیار گرفتیم، بسیاری از بازیکنان این تیم را ترک کرده بودند و تراکتور تقریباً خالی شده بود و در وهله اول مجبور شدیم یکسری بازیکنانی را جذب کنیم که بتوانیم حداقل از آن شش سهمیه خودمان استفاده بکنیم و سپس سه بازیکن آزاد ایرانی جذب کردیم و سه کاپیتان تیم ملی را به این تیم آوردیم.

برخی از کانال ها این موضوعات را نادیده می گیرند و از شرایط علیه تیم سوء استفاده می کنند.

بحث امسال با سال گذشته فرق می کند و ما در ابتدا مصطفی دنیزلی را به عنوان سرمربی جذب کردیم و سپس تمام بازیکنان مدنظر این مربی را در اختیار گرفتیم و حتی من خودم تعجب می کردم که چرا به دنبال جذب مهاجم نیست که او می گفت مهاجم به درد من نمی خورد و این باعث شد که کار به اینجا بکشد.

چرا این بحث مطرح است که دلال ها بازیکنان خارجی را به تیم تراکتور تحمیل می کنند؟ خوشبختانه لیستی که مد نظر آقای دنیزلی بود را همچنان در اختیار داریم و از این مربی دست نوشته داریم که چه بازیکنانی را می خواهد.

البته ما در این دو سال بازیکنان بی کیفیتی جذب نکردیم و همه آن ها باکیفیت بودند، اما بازیکنانی مثل استوکس و اروین مشکلاتی داشتند که یا خودشان بی انضباط بودند و یا نتوانستند در ایران بمانند و نمی شد به زور از آن ها بازی گرفت.

بازیکنی که در اختیار می گیری، باید بتواند حداقل با 80 درصد راندمان خود بازی کند و وقتی بازیکنی هرچند که باکیفیت باشد، نتواند با 50 درصد راندمان خود برای تیم بازی کند، دچار مشکل می شوی و باید مسائل روحی و روانی بازیکن را نیز مدنظر داشت.

بعضی از مسائل را هم نمی شود به صورت صریح به مردم اطلاع رسانی کرد.

خیلی از بازیکنان خارجی در طول سال های قبل، از صدای ضبط شده منشی مدیرعامل باشگاه سوء استفاده کردند و علیه باشگاه از آن استفاده کردند و در فیفا به نفع خود رای گرفته اند.

من در مصاحبه هایم درد این فوتبال را بیان می کنم و شاید برخی ها از شنیدن آن ناراحت شوند.

من در چند ماه اخیر برخی موضوعات را در رادیو و تلویزیون عنوان کردم و همه این مسائل از جمله فساد، اسپانسرینگ و یا بحث های حقوقی باشگاه ها، رفته رفته برای مردم آشکار شده و پیگیری رسانه ای و حتی امنیتی می شوند.

کیفیت بازیکنان داخلی که در این دو سال جذب تراکتور شده اند، برای همه مشخص است و نمی توانید اسمی پیدا کنید که از نظر کیفی ضعیف بوده باشد.

در خصوص بازیکنان خارجی هم، آقای دنیزلی آن ها را انتخاب کرده است و من هم تک تک نفرات لیست مدنظر این مربی را جذب کرده ام و این که این بازیکنان نتواسته اند خودشان را با شرایط وفق دهند و به مشکل برخورده اند، باعث ایجاد این حاشیه ها شده است.

خوشبختانه می توانم این موضوع را بیان کنم که در باشگاه تراکتور، هیچ بازیکن بی کیفیت خارجی جذب نکردیم و مشکل اینجاست که نتوانستیم از کیفیت اصلی آن بازیکنان در ایران بهره ببریم و این دو بحث کاملاً متفاوتی است و برخی ها بدون در نظر گرفتن این موضوعات، در صفحات مجازی جوسازی می کنند و اصلاً اینگونه نیست که دلال ها سر ما کلاه گذاشته باشند.

آیا تجربه های ناموفق در جذب بازیکنان خارجی را یک ایراد مدیریتی نمی بینید؟ در خصوص کنستانت، اشتباه از من بود؛ چرا که با توجه به اطلاعاتی که گرفته بودم، احساس می کردم مریضی این بازیکن خوب خواهد شد و فورچونه را نیز با نظر سرمربی تیم جذب کردیم و این دو بازیکن از نظر کیفی، هیچ مشکلی نداشتند.

خود فورچونه نامه فسخ قرارداد به ما ایمیل کرده بود و می گفت که نمی توانم در ایران بمانم و بدون اجازه و اطلاع ما، شبانه به سمت کشورش پرواز کرده و ما صبح آن روز متوجه این قضیه شدیم.

بازیکنان آسیایی به راحتی خودشان را با ایران وفق می دهند و بازی های خوبی در لیگ انجام می دهند؛ اما بیشتر بازیکنان اروپایی، عملکرد ناموفقی در ایران داشته اند و ما فکر می کردیم می توانیم این موضوع را حل کنیم.

افزایش قیمت دلار در تصمیم گیری های شما برای جذب بازیکنان خارجی چقدر نقش داشته است؟ قیمت ارز در یک سال اخیر افزایش یافته است و آن تصمیماتی که گرفته شده، مربوط به قبل از بالا رفتن قیمت ارز می شود.

آیا ما در فوتبال مان فساد داریم؟ بر اساس گزارش هایی که از باشگاه به من می آید، برخی از بازیکنان باکیفیت با وجود قرارداد های بلندمدت، به دنبال فسخ قرارداد و جدایی از تیم هستند؛ چرا که برخی از کانال ها و افراد محدودی که ابزار در دستشان دارند، شرایطی ایجاد کرده اند که به آن بازیکنان و خانواده آنان، فحاشی شود و نباید انتظار داشت بازیکنی که شبانه روزی مورد فحاشی قرار می گیرد، با روحیه بالا بتواند در زمین بازی کند.

بیشتر بازیکنان ما سابقه بازی در تیم ملی را دارند و یا مدنظر سرمربی تیم ملی هستند و افرادی که مستقیم یا غیرمستقیم به این بازیکنان فشار می آوردند، باعث نابودی آن بازیکنان می شوند.

برخی ها به دلیل اهداف شخصی خود، به دنبال ایجاد فشار روی بازیکنان هستند؛ چرا که قبلاً بعضی از کانال ها بده بستان های مالی با بعضی بازیکنان داشتند و از وقتی که ما آمدیم، این ارتباطات قطع شده است و باعث شده که بخواهند روی باشگاه فشار بیاورند و دوست دارند که این تیم نتیجه نگیرد.

شاید تا امروز برخی تصمیماتی داشتم، اما به صراحت اعلام می کنم که پای تراکتور هستم و با کسانی که علیه خود من و سایر اعضای باشگاه جوسازی می کنند، می خواهیم رو در رو بجنگیم.

من خودم را نوکر آن خبرنگار و رسانه ای می دانم که واقعیات را بنویسید و تحلیل درستی از جریانات داشته باشد و در کنار انتقاد، پیشنهاد سازنده هم به ما بدهد.

سیاست شما در خصوص جذب بازیکن برای سال آینده به چه شکلی خواهد بود؟ تیم تراکتور همیشه و تا ابد کهکشانی است؛ بعضی ها در تهران نشسته اند و هر روز علیه تراکتور مطلب می نویسند و ما هم تصمیم گرفتیم که با یک سایت و یک روزنامه، هیچ نوع همکاری نداشته باشیم.

تراکتور با هوادارانش کهکشانی است و هیچ تیمی در دنیا چنین هوادارانی ندارد که با تمام وجود به تیم خود عشق بورزند و من نوکر همه هواداران هستم.

اگر بهترین بازیکنان دنیا را هم جذب کنید، باید از نظر مدیریت و نرم افزاری هم آنان را هماهنگ کنید.

اگر از نظر مدیریتی مشکلی وجود دارد، آن ایراد به من برمی گردد و ربطی به تیم کهکشانی ندارد.

تراکتور همیشه کهکشانی است و خواهد بود.

شک نکنید که ستاره های این تیم همیشه بالاتر از سایر تیم ها خواهد بود و باید نرم افزار و مدیریت را نیز اصلاح کنیم.

برنامه هایی برای سال های آینده داریم و منتظر پایان این فصل هستیم و چه در حوزه فوتبال و چه در حوزه اقتصادی فوتبال، خبر های خوشی برای هواداران داریم و کاری می کنیم که با کمک آنان، تیم را به بهترین شکل ممکن اداره کنیم.

تراکتور مدل 1400 را برای هواداران ترسیم کنید.

می خواهیم سال آینده تراکتور را وارد بورس کنیم تا خود هواداران بتوانند در سهام این باشگاه مشارکت کنند.

از طرف دیگر، اپلیکیشن هواداران تراکتور (تراپ) را تقویت کنیم و اگر حاشیه ها اجازه دهد، یک تیم خوب در شأن هواداران خواهیم بست.

من همیشه گفته ام که تراکتور از خودش و برخی هوادارنما ها و کانال ها و سایت های محدود ضربه می خورد.

هرچند که تعداد این افراد کم است، اما متاسفانه تحرک زیادی هم از قشر اکثریت نمی بینیم و اقلیت از این موضوع سوء استفاده می کنند و این موضوعات باعث عدم نتیجه گیری تیم شده است؛ باید به سمتی پیش برویم که افرادی را که سهواً یا عمداً از داخل به تراکتور ضربه می زنند، کنار بگذاریم و سپس به جنگ با رقبای بیرونی که به صورت ناجوانمردانه به تیم ضربه می زنند، برویم.

تعداد محدودی از رسانه های پایتخت نشین، تعصب زیادی روی تیم های تهرانی دارند و جوسازی های زیادی علیه تیم های شهرستانی، مخصوصاً تراکتور ایجاد می کنند.

از هواداران خواهش می کنیم که به هیچ وجه وارد حاشیه نشوند و خودشان با افرادی که ایجاد حاشیه می کنند، مقابله کنند.

زنوزی در سال 99 چقدر از حاشیه دوری می کند؟ افشاگری های کلانی که در خصوص فوتبال انجام می دهم، برای سالم سازی این فوتبال است که یکی از دلایل عدم نتیجه گیری تراکتور در چند سال اخیر است و به دنبال احقاق حق تیم های شهرستانی و رقابت در بستر سالم هستم.

به دنبال این هستم که درخصوص سیاست گذاری های کلان باشگاه نظر دهم، اما نمی خواهم درباره مدیریت این تیم وارد شوم و در پی این هستم که مثل دوران گسترش فولاد، مدیریت کنم.

اکنون می خواهیم مدل اقتصادی تراکتور را راه اندازی کنیم و به امید خدا خبر های خوبی در خصوص بحث های اقتصادی خواهید شنید.

به عنوان مثال، در پی راه اندازی سایت اقتصادی تراکتور هم هستیم که به زودی کار خود را آغاز خواهد کرد تا بتوانیم هواداران را راهنمایی کنیم و به آنان مشاوره هایی بدهیم تا در این شرایط بد اقتصادی، کمکی برای امرار معاش آنان شود.

چرا برخی ها به دنبال ایجاد تصویری خشن و پرخاشگر از هواداران تراکتور هستند؟ آیا کسی که حقوقش پایمال شود، پرخاشگر نمی شود؟! حقوق این هواداران، چندین بار در این فوتبال از بین رفته است و آیا انتظار دارید که چیزی نگویند؟ حتی دین و شرع ما هم روی این موضوع تأکید دارد که سکوت در مقابل ستمگری که حقوقت را پایمال کند، گناه است.

پس سکوت این هواداران پرشور نیز بی معنی است و هواداران تراکتور به دنبال احقاق حقوق خود هستند و این به معنای پرخاشگری نیست.

از طرف دیگر، هواداران ما از چند ساعت پیش از شروع بازی با زحمت فراوان به استادیوم می روند و حتی از کوچکترین امکانات نیز برخوردار نیستند.

آیا از هواداری که به زحمت در ورزشگاه حضور پیدا کرده و تیمش هم با اشتباهات داوری باخته و نتوانسته از کمترین امکانات بدیهی از جمله سرویس بهداشتی در ورزشگاه هم بهره ببرد، انتظار دارید که بگوید دست شما درد نکند؟! من خودم یکی از این هواداران هستم که امروز وظیفه خود دانسته ام که بخاطر هواداران تیمم، برای تراکتور هزینه کرده و به هم زبانان و همشهری هایم خدمت کنم.

در مورد هزینه ها، هواداران هرکدام خود را زنوزی می دانند و از هدر رفتن سرمایه ناراحتند.

این مردم در طول تاریخ، در مقابل هیچ ظلمی سرشان را خم نکردند که اکنون بخواهد در مقابل ظلم فوتبال سر خم کنند.

باید قبول کنیم که در فوتبال به این مردم ظلم می شود و نباید مردم را مقصر بدانیم.

عده ای تصمیم گرفته اند که جام از تبریز به جای دیگر بروند و این باعث از دست رفتن هزینه ها و زحمات این هواداران پرشور شده است.

برنامه ی شما برای 50 سالگی تراکتور چیست؟ جشن 50 سالگی بزرگی خواهیم گرفت و پیشاپیش، 50 سالگی تراکتور بزرگ را به هواداران تبریک می گویم و از همین تریبون استفاده می کنم تا از تمام هواداران و زحمت کشان این تیم که منش بزرگی دارند، تشکر و قدردانی کنم.

من نماینده هواداران هستم و از مردم می خواهم که صبور باشند؛ چرا که به موفقیت های بزرگی خواهیم رسید.

وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، هواداران بدانند که من هم به اندازه آنان ناراحتم.

سعی می کنیم اصلاحاتی انجام دهیم و از هواداران می خواهم که پشتیبان تیم خود باشند تا این چند بازی هم با موفقیت به پایان برسد.


کلید واژه ها: باشگاه - باشگاه تراکتور - تراکتور - برنامه های آتی - محمدرضا زنوزی - مالک باشگاه - هواداران - زنوزی - محمدرضا - برنامه - بزرگ - حواشی - رسانه - بخش خصوصی - طرفداران - کنیم - رسمی - برگزار - آقایان - فعالیت - خصوصی - حمایت - خاصی - ادعا

آخرین اخبار سرویس:
عیسی مهارنشدنی؛ تاریخ سازی آل کثیر برای جام؟

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با دبل عیسی به نیمه نهایی رسید

VAR انتقام استقلال را گرفت؛ پرسپولیس پاختاکور را چپ و راست کرد

پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رسید/ تاریخ سازی سرخ ها در لیگ قهرمانان

هفته چهارم لالیگا|توقف اتلتیکو مادرید و پیروزی زیردریایی های زرد

استخدام مهندس فنی (رشته مکانیک یا عمران) جهت کار در غرب تهران

روزنامه شهرآرا ورزشی| برگشتم کار ناتمام را تمام کنم

صعود پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا

VAR انتقام استقلال را گرفت؛ پرسپولیس پاختاکور را چپ و راست کرد

پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رسید

نتیجه دیدار پرسپولیس و پاختاکور+ ویدئو گل ها| صعود روی بال عیسی و VAR

حسن روشن ، احمد سعادتمند را شست و پهن کرد ؛ حمله شدید اسطوره استقلال به مدیرعامل مغضوب هواداران

پرسپولیس به نیمه نهایی رسید

فریم به فریم به خوشحالی آل کثیر مقابل پاختاکور

پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر؛ صعود شاگردان گل محمدی به نیمه نهایی با شکار گربه سیاه

یک نفس تا فینال

برد ارزشمند پرسپولیس مقابل پاختاکور با جادوی آل کثیر/ تنها نماینده ایران در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

نتیجه بازی پرسپولیس و پاختاکور/ صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی

پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر؛ صعود شاگردان گل محمدی به نیمه نهایی با شکار گربه سیاه/ انتقام گیری سرخ ها در شب درخشش آل کثیر

گزارش تصویری| پیروزی پرسپولیس مقابل پاختاکور با طعم انتقام

هفته تربیت بدنی، آغازی بر اجرای فعالیت های متنوع ورزشی در کاهش اثرات زیان بار کروناست/ امیر محسنی: 22 برنامه شاخص ورزشی در پایتخت برگزار می شود

رکوردشکنی آل کثیر برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رسید/ تاریخ سازی سرخ ها در لیگ قهرمانان

بازگشت کرونایی های الهلال به ریاض

سری A | پیروزی پرگل اینتر در بازی معوقه هفته نخست

لیگ قهرمانان آسیا| تساوی پرسپولیس و پاختاکور در پایان نیمه اول/ یک اخراجی سهم ازبک ها

سرمربی النصر: توانایی لازم برای پیروزی در دیدارهای حساس را داریم

باومن: ایده پویش ملی آماده باش در ایران طرحی جدید بود/ از ملت ایران متشکرم

تهران قهرمان رویینگ شد/ مدال طلا به نصیری رسید

پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر؛ با پاهای عیسی «آل صعود»!

سرمربی النصر: امشب نگران شدم

پرسپولیس 2-0 پاختاکور/ عیسی منجی دوباره پرسپولیس

2 استقلالی قلیانی ماساژور را در فرودگاه دوحه کتک زدند!

پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی صعود کرد/ آل کثیر بازهم گل کاشت

فریم به فریم به خوشحالی آل کثیر مقابل پاختاکور

2 استقلالی قلیانی ماساژور را در فرودگاه دوحه کتک زدند!

حسن روشن ، احمد سعادتمند را شست و پهن کرد ؛ حمله شدید اسطوره استقلال به مدیرعامل مغضوب هواداران

دومین گل پرسپولیس به پاختاکور توسط آل کثیر

تمدید قرارداد کاپیتان شهر خودرو و جذب 2 بازیکن جدید

گل اول دورتموند به بایرن مونیخ توسط برانت

لیگ برتر کشتی فرنگی

گل دوم بایرن مونیخ به دورتموند توسط مولر

ویدئو: دبل آل کثیر مقابل پاختاکور

گل دوم پرسپولیس مقابل پاختاکور + فیلم

پاس گل: پاداش نعمتی پس از رفع محرومیت بزرگ

لیگ قهرمانان آسیا| تساوی یک نیمه ای پرسپولیس و پاختاکور با اخراج ستاره ازبک

بازگشت کرونایی های الهلال به ریاض

خلاصه بازی بنونتو 2 اینترمیلان 5+ویدئو

گل اول پرسپولیس به پاختاکور (عیسی آل کثیر)

درگیری خلیل زاده با کاپیتان ازبک ها/ یحیی به داور اعتراض کرد

فعالیت های فرهنگی مساجد باید جذاب و جوان پسند باشد

آل کثیر تاریخ سازی می کند؟

حسن روشن ، احمد سعادتمند را شست و پهن کرد ؛ حمله شدید اسطوره استقلال به مدیرعامل مغضوب هواداران

گل دوم پرسپولیس به پاختاکور

سری A | پیروزی پرگل اینتر در بازی معوقه هفته نخست

پاس گل: پاداش نعمتی پس از رفع محرومیت بزرگ

تساوی بدون گل پرسپولیس و پاختاکور 10 نفره/ فرصت سوزی آل کثیر

کونته: مدعی قهرمانی هستیم ولی هنوز زود است

عیسی مهارنشدنی؛ آل کثیر تاریخ سازی می کند؟

الماسی که یحیی برای پرسپولیس خریده است

گل دوم پرسپولیس به پاختاکور ( دبل عیسی آل کثیر)+ویدئو

ویدیو| دبل عیسی آل کثیر مقابل پاختاکور

سرمربی النصر: امشب نگران شدم

فیلم/ گل دوم پرسپولیس به پاختاکور

ویدئو: دبل آل کثیر مقابل پاختاکور

سری A | پیروزی پرگل اینتر در بازی معوقه هفته نخست

پاس گل: پاداش نعمتی پس از رفع محرومیت بزرگ

بازگشت کرونایی های الهلال به ریاض

گل اول بایرن مونیخ به دورتموند توسط تولیسو

لیگ برتر کشتی فرنگی

هفته چهارم لالیگا|توقف اتلتیکو مادرید و پیروزی زیردریایی های زرد

VAR به کمک پرسپولیس آمد+ فیلم

اشرف: خوشحالم؛ این یک شروع رویایی است

آل کثیر تاریخ سازی می کند؟

ویدیو/ گل دوم پرسپولیس به پاختاکور توسط آل کثیر

تصاویری از برندگان عکاسی با پهپاد 2020

درگیری خلیل زاده با کاپیتان ازبک ها/ یحیی به داور اعتراض کرد

اوئسکا به اتلتیکومادرید باج نداد

ویدئو: دبل آل کثیر مقابل پاختاکور

اولین گل پرسپولیس به پاختاکور توسط آل کثیر

توقف اتلتیکو مادرید و پیروزی زیردریایی های زرد

توقف اتلتیکو مادرید در حضور سوارس

شهردار جدید رشت انتخاب شد

آخرین پست الکس نوری درباره مربیگری در استقلال

کمال در تغییر 180 درجه؛ اخراجی نه، اینبار اخراج

گزارش زنده؛ پرسپولیس 2- پاختاکور 0

گزارش زنده؛ پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر

فعالیت های فرهنگی مساجد باید جذاب و جوان پسند باشد

پایان نظرسنجی AFC| آل کثیر با اکثریت آراء بهترین بازیکن هفته آسیا شد+عکس

پاس گل: پاداش نعمتی پس از رفع محرومیت بزرگ

دو خرید جدید باشگاه شهرخودرو مشهد

گل دوم پرسپولیس به پاختاکور توسط عیسی آل کثیر(62)+ ویدیو

استفاده از 33 دوربین برای بازی پرسپولیس-پاختاکور/عکس

دو خرید جدید باشگاه شهرخودرو مشهد

فیلم/گل دوم پرسپولیس مقابل پاختاکور و دبل آل کثیر

اخراج ستاره پاختاکور به دلیل خطا روی کامیابی نیا

استفاده از 33 دوربین برای بازی پرسپولیس-پاختاکور/عکس

نتیجه زنده/ پرسپولیس ایران 2 - پاختاکور ازبکستان صفر

گزارش زنده| پرسپولیس 2 - پاختاکور ازبکستان صفر ؛ دبل آل کثیر و انتقام استقلال/ VAR اولین حق پرسپولیس را داد؛ اخراج ماشاریپوف در دقیقه 15

فیلم گل دوم پرسپولیس به پاختاکور توسط دبل عیسی آل کثیر

وعده زنوزی به طرفداران تراکتور: جشن بزرگی برگزار می کنیم

وعده زنوزی به طرفداران تراکتور: جشن بزرگی برگزار می کنیم