مطالب مرتبط:
وضع کرونا بهتر نشود تعطیلی های تهران یک هفته دیگر تمدید می شود | در خانه بمانید
انهدام باند سرقت از خانه های شمال تهران
ابتلای 668 نفر در شهرداری تهران به کرونا
شهرداری های کدام مناطق تهران بیشتر گرفتار کرونا شده اند؟
ابتلای 668 نفر در شهرداری تهران به کرونا
-157 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 25 تیر 1399 ساعت 06:102020-07-15اقتصادي

مستنداتی در مورد خرید و فروش رأی در انتخابات وجود دارد/ تهران 4 برابر استاندارد جهانی خانه خالی دارد/ واگذاری کیش کذب محض است/ بوشهر در یک قدمی بحران کرونا قرار دارد


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری برنا ضمن آنکه تعلیق اجرای پروتکل الحاقی را به عنوان راهی برای مقابله با نفوذ غرب ارزیابی می کند، - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری برنا ضمن آنکه تعلیق اجرای پروتکل الحاقی را به عنوان راهی برای مقابله با نفوذ غرب ارزیابی می کند، با بیان اینکه با توجه به قرارگرفتن در شرایط تحریم این قرارداد می تواند به ما کمک کند.

از امضای قرارداد ایران و چین استقبال می کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری به شرح زیر است: بالغ بر دو میلیون مسکن خالی در کشور وجود دارد/ 25 درصد از آمار مربوط به خانه های خالی داخل شهر تهران است باتوجه به اینکه طرح اصلاح مالیات برخانه های خالی برای اولین بار توسط شما در مجلس مطرح شد، چه عاملی منجر به ارائه این طرح به مجلس شورای اسلامی شد؟ گرانی سرسام آور قیمت مسکن دلیل ارائه طرح مالیات بر خانه خالی یا اصلاح ماده 54 قانون مالیات های مستقیم است.

در واقع خرید و فروش و اجاره مسکن در داخل کشور به یک معضل جدی تبدیل شده است.

بنابراین باید اقدامات زیادی جهت کنترل قیمت مسکن در کشور صورت بگیرد.

وقتی علت افزایش قیمت مسکن را بررسی کردیم، متوجه شدیم که بالغ بر 2 میلیون مسکن خالی در کشور وجود دارد و حدود 25 درصد از آمار مربوط به خانه های خالی، داخل شهر تهران است.

اگر این میزان مسکن به بازار عرضه شود و خالی نماند نه تنها بخش زیادی از نیازهای مسکن در داخل کشور رفع می شود بلکه قیمت مسکن هم کنترل می شود.

لذا این موارد باعث شد که از طریق ایجاد ساز و کاری تلاش کنیم که حتی الامکان مسکن خالی و بلااستفاده در کشور باقی نماند.

دو برابر استاندارد جهانی خانه خالی در کشور داریم که این رقم در شهر تهران 4 برابر است و با این قانون امیدواریم این آمار معقول شود.

مجلس یازدهم شعار انقلابی بودن را می دهد آیا انقلابی بودن به معنای انجام اقدامات تند است؟ انقلابی بودن طبق تعریف و معیار رهبر معظم انقلاب اسلامی به معنای منطقی، قاطع، قانونی و  شجاع بودن است.

مقام معظم رهبری در رابطه با انقلابی بودن می فرمایند: انقلابی گری یعنی عادلانه، خردمندانه، دقیق، دلسوزانه، منصفانه، قاطعانه و بدون رودبایستی عمل کنیم.

استیضاح رییس جمهور را به مصلحت کشور نمی دانم طرح استیضاح رییس جمهور را امضا کردید؟ خیر، طرح استیضاح رییس جمهور را امضاء نکردم بلکه طرح سوال از لو را امضا کردم.

با توجه تاکید مقام معظم رهبری بر تعامل میان قوا، طرح استیضاح رییس جمهور در مجلس کمرنگ شده است؟ بله، به نظر می رسد که این طرح کمرنگ شده است اما این نکته را هم باید در نظر داشت که استیضاح، حق نمایندگان است و انجام استیضاح هم به معنای تندروی نیست.

همچنان که مفهوم استیضاح در نفس خود این کلمه نهفته است، به عبارت دیگر استیضاح یعنی توضیح خواستن و لزوما استیضاح رییس جمهور به معنای برکناری او نیست.

ممکن است نمایندگان از پاسخ رییس جمهور قانع شوند کما اینکه در گذشته بسیاری از وزرا استیضاح شدند و مجدداً رأی آوردند.

البته بنده در شرایط فعلی استیضاح رییس جمهور را به مصلحت کشور نمی دانم.

خرید و فروش رأی یکی از آسیب های انتخابات است طی دیداری که با رییس قوه قضاییه داشتید به بحث خرید و فروش رأی در حوزه های انتخابیه اشاره کردید، آیا این اقدام صورت گرفته است و براساس مستنداتی این قضیه را مطرح کردید؟ در انتخابات گذشته خرید و فروش رأی صورت گرفته است.

در مجموع یکی از آسیب های بعضی از حوزه های انتخابیه بحث خرید و فروش رأی بوده است که در مورد آن، مستنداتی هم وجود دارد.

البته در این دوره با قاطعیت و هوشیاری دستگاه های قضایی، نظامی و امنیتی شاهد کمترین میزان از خرید و فروش رأی بودیم.

اما امیدواریم در آینده ساز و کاری ایجاد شود که آمار خرید و فروش رأی، مخصوصاً در حوزه های انتخابی با جمعیت کم، به صفر برسد.

طراحِ طرح استیضاح رییس جمهور باید پاسخگو باشد که چرا این کار را انجام داده است؟!/ مجلس شفاف ترین نهاد است از فراکسیون سیر و عدس تا طرح استیضاح رییس جمهور همگی نشان دهنده این  است که در مجلس یازدهم حاشیه بر متن غلبه پیدا کرده است؟ این گفته را قبول ندارم چرا که برای مجلس حاشیه ساختند.

متاسفانه رقبای مجلس از بیگانه گرفته تا بعضی ها در داخل که رقیب مجلس هستند،  تفکر حاکم بر مجلس یازدهم را برنمی تابند و برهمین اساس برای آن حاشیه هایی ساختند.

هر چند استیضاح رییس جمهور حاشیه نیست اما کسی که این کار را انجام داده، باید خودش پاسخگو باشد که چرا این کار را انجام داده است؟! در مجموع به دلیل نظارت شیشه ای و همگانی که بر روی مجلس صورت می گیرد این نهاد دائماً در معرض قضاوت است.

مجلس تنها نهادی است که مذاکراتش به طور مستقیم از رادیو پخش می شود و به همین دلیل، شفاف ترین نهاد در همه ادوار مجلس است.

این شفاف بودن خود به خود تبعاتی دارد.

نوع حرف زدن نمایندگان نباید خارج از ادب و نزاکت باشد فضای حاکم بر افکار عمومی جامعه حکایت از نوعی التهاب در جامعه دارد، شنیدن داد و فریاد نمایندگان از رادیو مجلس تا چه اندازه این فضا را ملتهب تر می کند؟ به این صورت نیست، داد و بیدادها بسیار کم و موردی بوده است.

البته داد و بیدادها برای دفاع از حقوق ملت اعم از فرهنگیان، معلمان حق التدریسی، حقوق بازنشسته ها و سایر اقشار جامعه است.

ما به عنوان نماینده یک نارسایی را می بینیم و می گوییم فکری به حالش شود، به همین دلیل در نهایت صدای نماینده بلند می شود.

اما روال عادی مجلس به این صورت است که دستور کار دارد یا مسوولی می آید و گزارشی می دهد یا طرح و لایحه ای در مجلس بررسی می شود و موافقین و مخالفین نظر خود را اعلام می کنند.

منتها نوع اعلام نظرات و حرف زدن نمایندگان باید به گونه ای باشد که در واقع از ادب و نزاکت، خارج نشویم.

طرفدار پاسخگو بودن شبکه های اجتماعی به قوانین نظام جمهوری اسلامی هستم پیش از این اعلام کرده بودید که طرفدار اینترنت پرسرعت هستید، آیا طرفدار فیلتر اینستاگرام هم هستید؟ طرفدار اینترنت پرسرعت، ارزان و امن هستم.

در ارتباط با اینستاگرام و هر شبکه اجتماعی خارجی طرفدار و حامی پاسخگو بودن این شبکه ها و ابزارها به قوانین نظام جمهوری اسلامی هستم.

همانطور که در بسیاری از کشورها این شبکه ها پاسخگوی قانون، دادگاه و مجلس هستند.

انتظار داریم که این شبکه ها پاسخگوی قوانین و مقررات کشور و دستگاه قانونی کشور ما هم باشند.

قربتا الی الله به اعتبارنامه تاجگردون رای منفی دادم با توجه به اینکه از مخالفین اعتبارنامه تاجگردون بودید، در قضیه اعتبارنامه وی مسائل جناحی نیز مطرح بوده است؟ مسائل جناحی مطرح نبود چرا که اگر به دلیل اصلاح طلبی بود، اصلاح طلب تر از تاجگردون هم در مجلس داریم.

حداقل بنده که به اعتبارنامه وی رأی مخالف دادم قربتا الی الله این کار را کردم و برای دفاع از حقوق ملت و عمل به وصیت نامه امام راحل رأی مخالف دادم، چراکه هدف ما تشکیل مجلسی منطبق بر قانون و عاری از فساد است.

در شعبه 10 مسائلی در مورد دلخوش مطرح بود در خصوص نماینده های دیگر مخصوصا دلخوش هم برخی مسائل مطرح بود اما گویا به دلیل اینکه مسائل او شبکه ای نبود، اعتبارنامه او تایید شد؟ با بررسی اسناد راجع به او قضاوت صورت گرفته و رای دادند.

در مجموع همه این اقدامات در دفاع از حقوق همه مردم ایران انجام می شود.

با توجه به اینکه شما در شعبه ده حضور داشتید، آیا موارد مطرح شده در مورد دلخوش درست بود بود؟ اگر راجع به هر کس دیگری هم اسنادی بود من ندیدم کمااینکه راجع به دیگران هم من سندی ندیدم.

بنابراین فسادی در مورد دلخوش وجود نداشت؟ درباره دلخوش مسائلی مطرح بود، البته مطمئن نیستم و او هم از خودش دفاع کرد و در نهایت رأی به تایید او، صادر شد.

اهل مذاکره با همه دنیا هستیم باتوجه به اینکه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم هستید این سوال مطرح می شود که دولت های گذشته شعار مذاکره نکردن با آمریکا را دادند و در نهان کار دیگر کردند، آیا مجلس یازدهم که این شعار را می‎دهد در بحث مذاکره با آمریکا جا پای دولت های قبل می گذارد؟ رژیم صهیونیستی را در دنیا به رسمیت نمی شناسیم اما اهل مذاکره با همه دنیا هستیم و با این کار مشکلی نداریم.

در شرایط فعلی مذاکره با آمریکا را به نفع کشور، اقتصاد و مردم نمی دانیم چراکه هر وقت به مذاکره نشستیم، بیشتر ضرر کردیم.

لذا در حال حاضر مذاکره با آمریکا را اصلا به مصلحت کشور نمی دانم و معتقدم این اقدام هیچ منفعتی برای کشور ندارد.

نمی گوییم که مذاکره با اروپا کاملا ممنوع است شما از منتقدین برجام هستید، آیا همه انتقادات شما متوجه طرف خودی و داخلی است؟ مقصر اول عالم، آمریکا است، مجرم اول شیطان بزرگ آمریکا است و در این موضوع ما شکی نداریم.

این مجلس مدام بر طبل مذاکره نکردن با غرب می کوبد، آیا سیاست نگاه به شرق را مدنظر دارید؟ خیر، درهای مذاکره با اروپا را نمی بندیم و به هیچ وجه نمی گوییم که مذاکره با اروپا کاملا ممنوع است.

اروپا اگر حقوق ما را بدهد خوب است اما به اروپایی ها، خوشبین نیستیم و اعتماد نداریم.

تعلیق اجرای پروتکل الحاقی در دستور کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است آیا بحث خروج ایران از NPT در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مطرح شده است؟ خیر.

بیشتر بحث تعلیق پروتکل الحاقی مطرح است.

به این ترتیب که اگر زیاده خواهی های غرب و آژانس بیشتر شود و عایدی خاصی هم برای ما نداشته باشد، اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می کنیم و این برنامه در دستور کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است.

با تعلیق اجرای پروتکل الحاقی راه نفوذ غرب را می بندیم نتیجه تعلیق اجرای پروتکل الحاقی چیست؟ در صورت تعلیق اجرای این پروتکل اجازه نمی دهیم که بازرسان آژانس انرژی اتمی در هر زمان و مکانی که اراده کردند بیایند از مراکز هسته ای ما بازرسی کنند.

لذا از این طریق راه نفوذ را بر روی غرب می بندیم.

در حقیقت پروتکل های الحاقی به آژانس اجازه می دهد که از مکان های هسته ای بازرسی کند که با تعلیق آن برای آنها محدودیت ایجاد می کنیم.

هنوز با چینی ها به هیچ توافق عملیاتی نرسیدیم آیا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قصد ورود به قضیه قرارداد 25 ساله ایران و چین را دارد؟ بله حتما این کمیسیون به قرارداد ایران و چین ورود پیدا می کند.

منتها مواردی که در جامعه راجع به این قرارداد گفته می شود درست و دقیق نیست به عنوان مثال این صحبت ها که کیش را واگذار کردند و غیره کذب محض است.

نکته بعدی این است که تا این لحظه توافق بر روی کلیات است.

در واقع هنوز با چینی ها به هیچ توافق عملیاتی نرسیدیم و درحال مذاکره هستیم که برای تامین منافع ملی، طی 20 یا 25 سال آینده بتوانیم به توافق برسیم.

همچنین با توجه به قرارگرفتن در شرایط تحریم این قرارداد می تواند به ما کمک کند.

24 درصد GDP کشور در 24 فاز پالایشگاهی پارس جنوبی تولید می شود با عطف به اینکه نماینده دشتستان هستید، اگر در این مورد صحبتی دارید در خدمت شما هستیم.

شهرستان دشتستان یکی از شهرستان های استان بوشهر، دارای مردمی نجیب، صبور، مومن، متدین، انقلابی و سخت کوش است که بنده افتخار دارم که خادم این مردم و نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم باشم.

این شهرستان و در مجموع استان بوشهر علی رغم ظرفیت های عظیمی که دارد نتوانسته به حق و حقوق خود دست یابد.

از استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی یاد می کنند.

در حقیقت 24 درصد GDP کشور در 24 فاز پالایشگاهی پارس جنوبی تولید می شود، همچنین90 درصد صادرات نفتی کشور را استان بوشهر به خود اختصاص داده است.

ظرفیت 7 میلیارد دلاری، یعنی بیش از 40 درصد پتروشیمی کشور در این استان واقع شده است.

بزرگترین نیروگاه اتمی فعال کشور در این استان قرار دارد.

یکی دیگر از ظرفیت های این استان برخورداری از 900 کیلومتر مرز دریایی است.

در دشتستان سالانه بالای 400 هزار تن محصولات کشاورزی تولید می شود که 15 درصد ظرفیت کل خرمای کشور در این شهرستان، تولید می شود.

آب در بوشهر جیره بندی است با این عدد و رقم ها و با این شاخص ها و این ظرفیت ها استان بوشهر نباید مشکلی داشته باشد اما مسائل و مشکلات ما در این استان و در دشتستان، بسیار زیاد است، مهم ترین  مشکلات این شهرستان بیکاری و دیگری مساله بی آبی است.

علی رغم اینکه جوان های متخصص و تحصیلکرده داریم اما آمار بیکاری رو به افزایش است.

در وضعیت آب هم آب شرب و هم کشاورزی مشکلات فراوانی وجود دارد.

به واسطه بی توجهی هایی که صورت گرفته این مسائل هنوز حل نشده اند و امید داریم که بتوانیم با همراهی و  فعالیت دولت و کار جهادی مساله بی آبی را در این منطقه حل کنیم.

برای مردم ما آب جیره بندی است، زمان های خاصی آب دارند و به این صورت نیست که در شبانه روز، آب داشته باشند.

البته راه حل های فراوانی نظیر مهار روان آب ها، استفاده از ظرفیت دریا و آب شیرین کن مثل سد و طرح آبخیزداری برای حل این مسئله وجود دارد.

اگر مساله آب در این شهرستان حل شود، حتما بر روی اشتغال و بیکاری هم تاثیر مثبت خواهد گذاشت چراکه اگر کشاورزی رونق بگیرد، اشتغال هم رونق می گیرد.

بوشهر در یک قدمی بحران قرار دارد البته مسائل و مشکلات دیگری مانند اعتبارات پایین شهرستان دشتستان وجود دارد، برخی از مردم که از قبل مشکلات معیشتی داشتند در ایام کرونا فقیرتر شدند.

در حال حاضر یکی از جدی ترین مسائل و مشکلات استان بوشهر و شهرستان مساله کرونا است، ما در وضعیت قرمز قرار داریم، یک وضعیت خطرناک و یک قدم مانده به بحران.

مساله جدی است و از همه مسئولین و به خصوص دولت خواهش می کنم که همه توان خود را برای حل مساله کرونا در استان بوشهر و شهرستان دشتستان، به کار بگیرند.

در استان بوشهر کمبودهای زیادی اعم از کمبود نیروی انسانی، منابع، تجهیزات داریم که امیدواریم دولت مساله را حل کند.

4
کلید واژه ها: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی - مجلس شورای اسلامی - کمیسیون امنیت ملی - پروتکل الحاقی - کمیسیون امنیت - خبرگزاری - شورای اسلامی - سیاست خارجی - امنیت ملی - قرار - نفوذ غرب - استاندارد جهانی - کمیسیون - قرارداد - ارزیابی - امضای قرارداد - مقابله - اسلامی - پروتکل - خانه های خالی - خالی - خانه - بحران کرونا - تهران - تعلیق - خارجی - خرید و فروش - سیاست - ایران و چین - شورای

آخرین اخبار سرویس:
ادعای توقیف 4نفتکش ایرانی توسط آمریکا /واکنش نمایندگان مجلس به طرح گشایش اقتصاد /خروج 8خودرو از بازار ایران؟ /پیشخوان

نقش صندوق های سرمایه گذاری در مالکیت خانه های خالی به روایت وزیر راه

طرح گشایش اقتصادی؛ مفری برای روزهای پایانی دولت/ مشکلات مردم همچنان در بوته فراموشی

افزایش «نابرابری اجتماعی» و «تورم»، ماحصل عرضه اوراق سلف نفتی

نیازمندی های استخدامی فارس 25 مرداد 99

نقش صندوق های سرمایه گذاری در مالکیت خانه های خالی به روایت وزیر راه

تاثیر فقر مالی بر تغذیه زنان باردار و کم توانی نسل آینده / نگرانی مصرف موادغذایی با فلزات سنگین توسط زنان باردار

تولید ماهی در قزوین تا بیش از سه برابر قابل افزایش است

افزایش ظرفیت تولید مهم ترین برنامه اقتصادی قم تا توجه به وضعیت صادرات

عمر ناوگان مینی بوس در چهارمحال و بختیاری بیشتر از میانگین کشوری است

بیش از 200 واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بانه ایجاد می شود

ساخت 120 خانه برای مددجویان بهزیستی لرستان/ 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شد

خبری که اول هفته دارندگان سهم عدالت را تلخ کرد/ کاهش ارزش سهام عدالت

برگزاری کافه پارکی با محوریت ”مدیریت پسماند و آلاینده های صنایع شیمیایی و پتروشیمیchr(034)

برداشت60 درصد نفت از میادین مشترک غرب کارون

تشکیل حدود 3900 فقره پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی در آذربایجان غربی

بیش از 200 واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بانه ایجاد می شود

بیش از 7 هزار واحد مسکن مهر د ر آستانه حذف یارانه تسهیلات

حل مشکل 24 واحد تولیدی با ورود دستگاه قضایی استان آذربایجان شرقی/ 17 کارخانه به چرخه تولید بازگشت

تولید قطعات «فابریک» پراید متوقف شد

نیازمندی های استخدامی همدان 25 مرداد 99

رشد شارپ گونه سهم های بزرگ عامل خروج بازار از تعادل است

تفاوت اوراق سلف نفتی با عرضه نفت در بورس چیست؟

پیامد های فروش اوراق نفتی و چالش های دولت بعدی چیست؟ / اصلاح ساختاری لازمه ی گشایش اقتصادی

بیش از 7 هزار واحد مسکن مهر فارس د ر آستانه حذف یارانه تسهیلات

بازار سگ های اشرافی در تهران ! / جمعه بازار سگ ها مشکل جدید تهران

پوزخند پرواز های کرونایی به مسافران!

زنجان در هفته ای که گذشت

چرا نمی توان با رمز ارز های مجازی خریدو فروش های کلان کرد؟

اعطای کد شناسایی به پنج هزار انبار در چهارمحال و بختیاری

طرح جامع گردشگری برای 230 هکتار از اراضی علیصدر

ببینید | به شاخص کل بورس نگاه نکنید، بسیاری از سهم ها اصلاح شان را کرده اند

طرز تهیه پیاز سوخاری؛ طعمی جدید و جذاب

پایدار سازی سازه و احیای بخش آسیب دیده بازار پردیس یک

3300 نفر برای دریافت تسهیلات کرونا در سبزوار ثبت نام کردند

برگزاری کافه پارکی با محوریت ”مدیریت پسماند و آلاینده های صنایع شیمیایی و پتروشیمی

ابهامات خرید 80 اتوبوس توسط شهرداری اصفهان/تبلیغات برای تازه نفس ها چقدر هزینه داشت؟

مراجعه یزدی ها به روانپزشک 30 درصد افزایش یافت

تفاوت اوراق سلف نفتی با عرضه نفت در بورس چیست؟

ثبت رکورد ملی در پیمایش بخشی از بیابان جهانی لوت

بازگشت 98 واحد صنعتی آذربایجان شرقی به چرخه تولید 

بازگشت 98 واحد صنعتی آذربایجان شرقی به چرخه تولید 

دلار در مقابل یورو و پوند کم آورد

صنایع تبدیلی زنجیره اتصال صنعت و کشاورزی

حذف برندهای چینی از شبکه های 5G هند

قیمت روز خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز شنبه 25 مرداد 99 + جدول

ضرورت ایجاد خوشه های صنعتی برای تولید پایدار/آذربایجان غربی قطب تولید عسل کشور

قیمت انواع سکه پارسیان کادویی امروز شنبه 25 مرداد 99

24 پروژه اقتصادی البرز در ستاد جهش تولید کشور تایید شد 

طرح مجلس؛ تغییری به نام مردم از جیب دولت!

روایت آماری نرخ فلاکت کرمانشاه در دهه 90

آخرین آمار رسمی کرونا در ایران و جهان | عبور از مرز 21 میلیون ابتلا در جهان؛ ترکیه در یک قدمی بحران | 15 استانِ ایران در وضعیت قرمز

برداشت 8 هزار تن گوجه فرنگی از مزارع شهرستان تفتان

طرح جدید مجلس؛ تغییری به نام مردم از جیب دولت

سقوط شاخص بورس نیویورک

چرا سرمایه گذاری برای انرژی خورشیدی در خوزستان اندک است؟

سازمان های مردم نهاد، مشاورانی توانمند برای مدیران هستند

قیمت روز گوشی موبایل امروز شنبه 25 مرداد 99

قیمت پراید در بازار امروز 25 مرداد 99

عکس|بوق نزدم؛مادر خودمم یک روز پیر میشه…

مالیات بر سکه با فرمول جدید

5 ویروسی که خطرناک تر از کرونا هستند

ببینید | مهار شیوع کرونا به سبک کره شمالی

نرخ سود جدید سپرده در بانک ها چقدر است؟

فروش محصولات سایپا از شنبه 25 مرداد به مدت 3 روز (+جدول و جزییات)

کارخانه خوراک دام بجنورد در هفته دولت افتتاح می شود

قیمت ربع سکه امروز 25 مرداد 99

10 هزار میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان سرمایه گذاری شده است

جدول قیمت گوشی سامسونگ امروز شنبه 25 مرداد 99

اینفوگرافیک|آبی که می نوشیم را اینگونه مقوی کنیم

روسیه: تولید واکسن کرونا با قیمت مناسب از ماه نوامبر آغاز می شود

اعلام شرایط و مدارک مورد نیاز برای وام ودیعه مسکن

900 میلیارد تومان برای راه آهن سنندج - همدان هزینه شده است

«واردات بی رویه» صنعت نساجی استان گیلان را دچار رکود کرد

اکثر تازه پولدارهای جهان بورس بازند؛ افراد بسیار ثروتمند در کدام کشورها زندگی می کنند؟

طلای 18 عیار نرخ ارز دلار سکه طلا یورو| امروز شنبه 25 مرداد 99 + جدول

شیوع کرونا به 1500 کارگاه اقتصادی در استان گیلان خسارت زد

کرونا، رشته دست هنرمندان صنایع دستی جنوب کرمان را پنبه کرد

12 هزار و 500 فرصت شغلی در استان مرکزی هدفگذاری شد

اقتصاد در حال پوست اندازی است

طرح گشایش اقتصادی با طرح خرید و فروش نفت چه تفاوتی دارد؟

نزولی شدن قیمت خودرو با سیگنال بازار ارز

اینترنت اشیا زمینه ساز رشد تولید است

طرح گشایش اقتصادی با طرح خرید و فروش نفت چه تفاوتی دارد؟

خراسان شمالی در جذب سرمایه موفق نبوده است؛ احوال ناخوش بازار سرمایه گذاری

تفاوت اوراق سلف نفتی با عرضه نفت در بورس چیست؟

قیمت ها خیال کوتاه آمدن ندارند؛ «نرخ مصوب» بازیچه عرضه و تقاضا

تامین منافع اقتصادی و سیاسی از طریق همکاری با اتحادیه اوراسیا

تکریم بازنشستگان؛ از حرف تا عمل

جزییاتی از طرح جدید مجلس برای سهمیه بندی بنزین/ تغییر الگوی سهمیه از خودرو به خانواده

از «دایر شدن شرکت سهامی قند و شکر و کبریت» تا «بدترین سقوط داوجونز»

تامین نیاز زغال سنگ کشور در کرمان بر مدار جهش تولید

اشتغالزایی 126 نفر در کارخانه تولید لوله و پروفیل چابهار

گرما و رفاه؛ هدیه دولت به خانواده های روستایی

زکات ظرفیتی برای اشتغال زایی نیازمندان

تاثیرات منفی کرونا بر اقتصاد بنگلادش  

فعالیت معادن و صنایع وابسته به آن در قم توسعه می یابد

تامین منافع اقتصادی و سیاسی از طریق همکاری با اتحادیه اوراسیا

تولید ناخالص داخلی ناتوان از رقابت/ یک استان منتظر تولید سیب زمینی و پیاز

افزایش تولیدات پالایشگاه اصفهان، عزمی برای خودکفایی و توسعه

مستنداتی در مورد خرید و فروش رأی در انتخابات وجود دارد/ تهران 4 برابر استاندارد جهانی خانه خالی دارد/ واگذاری کیش کذب محض است/ بوشهر در یک قدمی بحران کرونا قرار دارد

مستنداتی در مورد خرید و فروش رأی در انتخابات وجود دارد/ تهران 4 برابر استاندارد جهانی خانه خالی دارد/ واگذاری کیش کذب محض است/ بوشهر در یک قدمی بحران کرونا قرار دارد