مطالب مرتبط:
نامه نگاری جریانات خاص با آمریکا برای احیای حیات سیاسی شان
برخی جریانات خاص برای احیای حیات سیاسی خود با آمریکا نامه نگاری می کنند
برخی جریانات خاص برای احیای حیات سیاسی خود با آمریکا نامه نگاری
آیت الله علم الهدی: برای احیای حیات سیاسی خود نامه نگاری می کنند
علم الهدی: می خواهید با نامه نگاری جبران شکست های سیاسی خود را کنید؟
-3 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 13 تیر 1399 ساعت 21:302020-07-03سياسي

نامه نگاری برخی جریانات خاص برای احیای سیاسی خود


برخی جریانات خاص برای احیای سیاسی خود نامه نگاری می کنند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر"، آیت الله سید احمد علم الهدی در هجدهمین هفته برگزار نشدن نمازجمعه، نکاتی را پیرامون نقش امام رضا (علیه السلام) در توسعه و تثبیت اسلام ناب محمدی، رسالت انقلاب اسلامی در توسعه تمدن نوین اسلامی، افول برخی جریان های سیاسی و انقلابی نما و هدف این جریان ها در نامه نگاری های خود در قالب خطبه مجازی 13 تیرماه بیان کرد که متن خطبه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم در منطق پیغمبر اکرم، دو عزیز به عنوان بضعه پیغمبر نامیده شده اند؛ یکی وجود مقدس صدیقه اطهر (س) است که پیغمبر فرمودند إِنَّ فَاطِمَهَ بَضْعَهٌ مِنِّی… ، فاطمه بضعه ای از من است و دوم، وجود مقدس امام هشتم (ع) است که پیغمبر اکرم فرمودند سَتُدْفَنُ بَضْعَهٌ مِنِّی بِأَرْضِ خُرَاسَانَ… ، بضعه ای از من در سرزمین خراسان دفن می شود.

معمولاً در مورد هیچیک از عزیزان معصوم پیغمبر اکرم تعبیر به بضعه ندارند، بضعه را معمولاً در ترجمه ها به عنوان پاره تن ترجمه می کنند و این اشتباه است، بضعه به معنای پاره تن نیست، بضعه از ماده بضاعت است و بضاعت به معنای سرمایه است، آن بخشی از وجود انسان که سرمایه وجودی او حساب می شود، او را بضعه می گویند، مثلاً در اعضای بدن، کبد و قلب بضعه نامیده می شود چون سرمایه وجود انسان و حیات مادی انسان در زندگانی این بدن، این دو عضو است پس بضعه به آن بخشی از بدن گفته می شود که دارای نقش سرمایه ای برای صاحب آن است و لذا تعبیر پیغمبر اکرم از وجود اقدس صدیقه اطهر (س) و وجود مقدس امام هشتم (ع) به عنوان بضعه، اشاره به یک موقعیت مشترک و وضعیت خاصی است که این دو عزیز بزرگوار در عترت رسول الله دارا هستند.

آن خصوصیت مشترک امام هشتم (ع) با صدیقه اطهر که باعث شده هر دو در منطق وحی پیغمبر بضعه نامیده بشوند، این است که نظام ولایی و اساس امامت که اسلام ناب است و مغز دین و وحی الهی است، به وسیله وجود اقدس صدیقه اطهر بعد از رحلت پیغمبر اکرم در انحراف رهبری از خط امامت، تثبیت شد و اسلام ناب محمدی به وسیله وجود اقدس فاطمه (س) در جریان امامت و ولایت شکل گرفت و تحقق پیدا کرد و حیات خودش را در دل امت اسلام، آغاز کرد.

در جریان نقطه عطف تاریخ اسلام در دوران زندگانی امام هشتم (ع) در برابر شگردهای خائنانه و شیطانی دستگاه عباسی که درصدد براندازی جریان امامت و ولایت بودند، مقاومت امام هشتم (ع) و جهاد علی بن موسی الرضا (ع)، سبب تثبیت امامت و ولایت در امت اسلام و سبب توسعه این اندیشه و این بینش ناب سیاسی دینی در میان مردم شد و لذا این قدر مشترک بین امام رضا (ع) و صدیقه اطهر (س) است که هر دو در منطق وحی پیغمبر به عنوان بضعه نامیده شده اند.

دو خصوصیت دیگری نیز در جریان اجرای امامت و ولایت امام هشتم (ع) مشاهده می کنیم که این خصوصیت نیز در فلسفه و حکمت بضعه نامیدن علی بن موسی الرضا (ع) در منطق وحی پیغمبر نقش دارد.

در زیارت ناحیه امام هشتم (ع) به ساحت مقدس حضرت عرضه می داریم سلام بر امامی که قدم و پایش را جای پای جد بزرگوارش امیرالمؤمنین گذاشت… ، نقش مجاهدات امیرالمؤمنین در تبیین و تثبیت اسلام و پابرجایی معارف و معالم دین، نقش فوق العاده ای بود و همین نقش را امام هشتم (ع) در مجاهداتشان در تبیین مبانی دین در برابر تمام ملت ها و امت ها و پیروان ادیان دیگر داشتند.

وجود مقدس امام هشتم (ع)، مبانی و معارف دینی را در بیان وحی آسای امامت و ولایت خودشان در مناظراتی که با یهود، نصارا، ستاره پرستان و ارباب ملل، مذاهب و ادیان دنیا داشتند، توانستند واقعیت اسلام و عظمت مکتبی و معارف و اعتقادات فکری و فرهنگی اسلام را به سایر ملل نمایش بدهند؛ به نحوی که پیروان سایر ادیان با آن برداشتی که از سخنان امام هشتم (ع) داشتند، تشنه اسلام شدند و گرایش به اسلام پیدا کردند، این هم جهت دومی که وجود مقدس امام رضا (ع) در منطق وحی پیغمبر اکرم به عنوان بضعه نامیده شده اند.

توسعه تمدن نوین اسلامی از قبهالاسلام ایران آنچه امروز برای ما اهمیت دارد، این است که زمینه جهانی شدن اسلام از حرم امام هشتم (ع) در دنیای امروز اجرا می شود، سرزمین این کشور، حرم علی بن موسی الرضا (ع) است و همه جای این مملکت متعلق به وجود مقدس امام هشتم (ع) است، توسعه اندیشه اسلامی و معارف ناب محمدی در روی کره زمین و یا به تعبیر دیگر، توسعه تمدن نوین اسلامی در برابر بینش همه مردم دنیا، امروز از کشور ما، از سرزمین و حرم امام هشتم (ع) آغاز شده است و در حال رشد، نمو و گسترش است.

یعنی دنیای امروز اگر گرایش اسلامی دارد، به خاطر حرکت های انقلابی و آموزه های انقلابی خاصی است که از مکتب اهل البیت در جریان رهبری مقام ولایت از سرزمین امام رضا (ع) در مسئله توسعه معارف و تمدن نوین اسلامی به دنیا نمایش داده می شود.

این نمایش به وسیله عملیات انقلابی مردم انقلابی ما در خاک پای علی بن موسی الرضا (ع) و ساحت مقدس ولایت امام هشتم (ع) از سرزمینی است که همه این سرزمین متعلق به امام رضا است.

توسعه تمدن نوین اسلامی با عمل به بیانه گام دوم انقلاب" امروز، دنیای اسلام را در قالب یک نمایه انقلابی و تمدن نوینی مشاهده می کند که مرکز رشد، نمو و پیدایش، قبه الاسلام حریم امام هشتم (ع)، قبه الاسلام ایران هست، منتهای مطلب، آنی که به عهده ما مردم در ساحت مقدس امام هشتم (ع) به عنوان صاحب رسالت توسعه تمدن نوین اسلامی مطرح می شود، این است که در قالب جریان رفتاری، سیاسی و فکری خودمان، تمدن نوین اسلامی را طبق آموزه بیانه گام دوم انقلاب" مقام معظم رهبری به دنیا نشان دهیم.

چیزی که این زمینه را فراهم و این موقعیت را اجرا می کند، پیدایش بحران ها و جریان های عظیم جهانی است که داریم مشاهده می کنیم؛ اگر با امکانات خودمان بخواهیم تمدن نوین اسلامی را به دنیا نمایش دهیم، زمان طولانی نیاز دارد اما می بینیم از فاصله یکی دو سال از چله دوم انقلاب تا به امروز، بحران هایی در دنیا اتفاق افتاد که یکی، همین بحران کرونا است که به خودی خود، تمدن نوین اسلامی که در مردم ما، در مقابله با این بیماری و این رزمایش مواسات صورت گرفت را به دنیا نشان داد؛ چیزی را که می خواستیم سال ها روی آن کار کنیم تا به دنیا نمایش دهیم، بحران های موجود سیاسی و اجتماعی جهانی، این را در دنیا ثابت کرد.

چشم پوشی جریان های سیاسی مدعی انقلابی گری از عظمت انقلاب متأسفانه در داخل کشور ما برخی جریان ها و آدم ها هستند که از اول بینش اسلامی و دید دینی نداشتند، می گویند مسلمان و شیعه هستیم، خودشان را انقلابی معرفی می کنند اما نه دید و بینشی دارند که انقلاب را بفهمند، ببینند و عظمت انقلاب را درک کنند و نه دید و بینشی دارند که دین و معارف دین را آن هم در قالب اسلام ناب محمدی ببینند و بیندیشند؛ نامه نگاری هایی که اخیراً به وسیله برخی عوامل وابسته به برخی جریان های سیاسی اتفاق می افتد، این عظمت ها، عزت ها و موقعیت هایی که بحران های اخیر جهانی از نظام ما، انقلاب و جامعه ولایی ما به دنیا نشان داد، را نمی بینند و تنها با یک بینش آلوده ماده پرستی غرب گرایی، می خواهند مسائل را تحلیل کنند.

طبیعی است که این نعمت بر آنان پوشیده است که امیدواریم خداوند متعال ما را به این کفران نعمتی که این جریان های سیاسی و این عوامل جریانی در نظام و جامعه ما اظهار می کنند، نگیرد.

مردم ما شکرگزار نعمت انقلاب هستند و دلیلش، تداوم شهادت ها در نسل ما و در میان مردم ما در راه دفاع از انقلاب و حمایت از انقلاب هست، منشأ آنچه شما به عنوان مشکل امروز در نامه نگاری هایتان تظاهر و اظهار می کنید، چیست؟ چه کسی این مشکل را به وجود آورده؟ تفکیک دو بعد سیاست گذاری و مدیریت اجرایی کشور در این نظام دو چیز داریم، یکی مسئله سیاست گذاری هایی که به وسیله مقام ولایت و رهبری در سایه تعالیم عالیه دینی و در خط اجتهاد فقاهتی صورت می گیرد، یک بخش کار در این مملکت است و بخش دوم نیز مدیریت ها و اجراییات خرد و جریان های وابسته به اداره اجرایی کشور است.

امروز نتیجه سیاست گذاری های مقام معظم رهبری در اجرای اصل استکبارستیزی و مقابله با طاغوت و استکبار در روی کره زمین، عزت، آقایی و عظمت است؛ یک فرمان رزمایش مواسات از طرف رهبری صادر می شود، دنیا حیران و سرگردان به این حرکت رزمایش مواسات مردم ما نگاه می کند و از تمدن نوین اسلامی تعجب می کند، این سیاست گذاری رهبری است.

برخی برای احیای سیاسی خود نامه نگاری می کنند مقام معظم رهبری از روز اول فرمودند مذاکره با آمریکا خطرناک است و اثر ندارد، مضر است، مردم ما در جریانی که ایشان اجازه دادند دولت به عنوان برجام انجام بدهد، نتیجه اش را دیدند که چه مصائب و مشکلاتی به وجود آمد، نه تنها جلوی دشمنی دشمن را نگرفت، بر جرأت دشمن در دشمنی و بر جرأت استکبار افزود، همین مقداری که جلوگیری شده، عزت و عظمت ما باقی مانده است؛ شما جریانات سیاسی خاص که دست به نامه نگاری ها برای احیای حیات سیاسی جدید خودتان و جبران شکست هایتان در عرصه های سیاسی کشور زدید، [این مشکلات را] ایجاد کردید.

مدت هاست این کشور در حوزه های فعالیت های اجرایی و مدیریت اقتصادی، دست شما و هم حزبی های شماست، این فساد را برای مردم به وجود آوردند و هر مدیریتی را به دست گرفتند، آنجا را نقطه جولان یک مفسد اقتصادی قرار دادند.

و الا سیاست گذاری های ولایت مدارانه رهبری که محصولی جز عزت و عظمت برای این مردم نداشت و امروز این مردم در سایه عزت اجرای این سیاست گذاری ها در اصل استکبارستیزی زندگی می کنند.

در کارنامه سیاسی شما، جز فساد و اردوکشی سیاسی برای غرب نیست حالا دو دست از دو پا درازتر، نامه نگاری می کنید، با قلم های شکسته حرف هایی را در قسمت های مختلف می آورید، فکر می کنید مردم شعور ندارند و ملت ما درک ندارند؟ ملت ما ملت رشیدند، نسل سوم و چهارم انقلاب ما خیلی بیدارتر و هوشیارتر از نسل اول و دوم هستند چون آنان در بستر این انقلاب به دنیا آمدند، بزرگ شدند و پرورش پیدا کردند، شما فکر می کنید بعد از مدتی شکست های سیاسی پیاپی که آبرویتان بین مردم رفته، یک روز پیاده نظام برای آمریکایی ها و غربی ها در فتنه 88 راه انداختید، اردوکشی سیاسی خیابانی کردید و شکست خوردید، از آن روز در عرصه های مختلف سعی کردید قدرت را در این نظام به دست بیاورید، در هر قدرتی و در هر مدیریتی هم که به دست آوردید، جز فساد محصول دیگری نداشتید و جز شکست خوردن محصول دیگری نداشتید، حالا می خواهید با نامه نگاری های کارنامه بی بند و بارانه، آن هم در مقابل ملت باهوش ما، جبران این شکست های سیاسی خودتان را بکنید؟ این امکان ندارد! عزیزان من، مسئله کرونا در دنیا برای مردم ما یک حرکت امام رضایی شد، امام رضا (ع) آن روز در مقابل ارباب ملل وادیان، اسلام را در یک بیان وحی آسای ولایی ارائه دادند، دنیای غیر اسلام، تشنه اسلام شد، امروز نیز مردم ما طی اجرای رهنمودهای پیامبرگونه و حکیمانه مقام معظم رهبری، تمدن نوین اسلامی را در رزمایش مواسات در هماهنگی با جریان های اجرایی در مقابله با ویروس کرونا نشان دادند، در مقابل دنیایی که از مهار این ویروس عاجز مانده است و در مصیبت های فقر معیشتی مردم خود دست وپا می زنند.

در جریان این عظمتی که مردم ما با اجرای رهنمودهای رهبری نشان دادند، تمدن نوین اسلامی به عنوان یک حرکت امام رضایی به دنیا نمایش داده شد، دنیا تشنه این انقلاب، نظام و تشنه جریان حکومتی شد و دکترین سیاسی به نام ولایت و نمایندگی از حاکمیت الله، مدیریت بشر را در دست گرفت، همه اینها نتیجه اجرای منویات عالیه مقام معظم رهبری بود.

امیدواریم خداوند متعال در امروز که روز ولادت باسعادت امام هشتم (ع) است، جامعه بشری را از این بلیه منحوس و از این ویروس ناپاک نجات بدهد.

خوشا به سعادت شما برادران و خواهرانی که امروز در این صحن و سرا موفق به زیارت بقعه مبارکه امام هشتم (ع) هستید؛ برادری دو سه روز قبل به من گفت این برای ما سنگین است که روز ولادت امام رضا (ع) به مشهد بیاییم اما داخل حرم نشویم، کنار ضریح امام هشتم (ع) قرار نگیریم و دستمان به شبکه های ضریح نرسد؛ بنده به این برادر عرض کردم من به شما دو حرف می خواهم بگویم، می خواهم بگویم آنی که امام رضا (ع) کنار ضریحشان در روز ولادت به شما می دهند، نمی توانند همان را دم ایوان طلا یا پشت پنجره فولاد که چشمتان به شبکه های ضریح افتاده به شما بدهند؟ آن چیزی که کنار ضریح می خواهند به شما بدهند، اینجا به شما عیدی می دهند، از نظر امام هشتم (ع) تفاوت ندارد.

نکته دوم این که سائل و گدا اگر بیاید در خانه شما در بزند، جواب گدا را در خانه می دهید یا داخل خانه؟ غالباً جواب سائل و گدا را درِ خانه می دهند، شما مرد و زن در خانه امام رضا (ع) آمدید ولو داخل حرم نشدید اما چون سائل در این خانه و مسئلت کننده این درگاه هستید، آقا در خانه عیدی را به شما می دهند و خواسته شما را برآورده می کنند.

امیدواریم همه عزیزانی که به احترام امام هشتم (ع) با دل آکندگی از عشق به اینجا آمدند و همه عزیزانی که در اطراف واکناف این کشور و جهان عاشق و دلداده امام رضا هستند و آرزوی زیارت حرم امام هشتم (ع) را دارند، همه این ها مشمول عنایات خاصه امام هشتم (ع) قرار بگیرند و ان شاءالله همه ما از عیدی خاص علی بن موسی الرضا بهره مند شویم.

خدایا به عزت اولیائت نقطه پایانی همه گرفتاری ها و تکمیل همه عزت ها و عظمت ها برای مسلمانان و جهان اسلام، فرج و ظهور مولایمان بقیه الله تعجیل بفرما، ارواح مطهره شهدا و روح مطهر امام بزرگوار ما را در این روز عید در آن عالم مهمان سفره امام هشتم (ع) قرار بده، سایه پر برکت مقام معظم رهبری را بر سر ما مستدام بدار، عیدی ما را امروز از درگاه ولایتمدار امام هشتم (ع)، رفع همه مشکلات فردی و اجتماعی در این نظام و جامعه انقلابی و ذلت و نابودی دشمنان ما، قرار بده.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
کلید واژه ها: آیت الله سید احمد علم الهدی - پیغمبر - سید احمد علم الهدی - سیاسی - اسلام - جریان های سیاسی - انقلاب اسلامی - برگزار - اسلامی - نامه - انقلاب - آیت الله سید - توسعه - علم الهدی - اسلام ناب - تمدن نوین - امام هشتم - مقدس - خطبه - خبرگزاری - امام - الله - آیت الله - امام رضا - سید احمد - انقلابی - خراسان - گزارش - رسالت - فاطمه

آخرین اخبار سرویس:
قصه آخوندی که شهرت مانع رشدش نشد

اعمال شب و روز عید غدیر

پژوهشگران دانشگاهی و حوزوی به جنبه روانی افراط گرایی دینی اهتمام ورزند

جلسه کمیسیون مسابقات کنفدراسیون دوومیدانی آسیا/ جوایز افزایش پیدا می کند

مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نباید منتظر باشند تا فقرا به آنان مراجعه کنند

اهمیت نقش موثر خبرنگاران در جهت دهی افکار عمومی

سرنوشت سازترین اتفاق تاریخ/ چگونه می توان از غدیر به عنوان منشور زندگی اسلامی بهره گرفت؟

وضعیت قرمز مازندران و ورود پرحجم مسافران به این استان

امام جمعه نایین: حل مشکلات کشور در گرو رونق تولید است

وداع با پیرغلام زنجانی

شب تولد شیعه غدیر می آید

رسانه هایی که با زمان پیش نرفتند / سهولت و سختی کار در رسانه دینی

10 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان سقزی توزیع می شود

وضعیت انتقال انبار نفت شهران بررسی می شود

اقتصاد ایران 4 روز با گشایش فاصله دارد؟

انفجار لبنان بهانه ای برای قرار دادن مردم این کشور در دوراهی است

تبریک اعضای شورای شهر کرج به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

وزارت نفت| پیام تبریک مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت به مناسبت روز «خبرنگار»

عبدالله: لویه جرگه تصمیم گیرنده اصلی ادامه جنگ یا توقف آن در افغانستان است

اتاق ایران| خبرنگاری تخصصی و فرآیندمحور نیاز امروز ما است

عدم ثبت ازدواج و مجازات آن

پیام تبریک کدخدایی به مناسبت روز خبرنگار

چرا وضعیت رسانه ای کشور این گونه است؟

آیت الله علم الهدی: عزاداری محرم طبق دستور ستاد مقابله با کرونا انجام شود

پیام تبریک کدخدایی به مناسبت روز خبرنگار

تلاش دشمن تصرف سرزمین فکر و ذهن ها است

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار

مصائب زوج خبرنگار گچسارانی؛ کار ما و مردمی که در خط مقدم نداری هستند

تمامی جانباختگان کادر بهداشت و درمان در اثر کرونا «شهید خدمت» محسوب شوند

کدام استان ها در وضعیت قرمز و هشدار کرونا هستند؟

نامه 2 هزار نفر از مداحان بسیجی به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)

پیام تبریک فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

ضرورت برگزاری عزای حسینی با حفظ دستورالعمل های بهداشتی

حال و هوای حرم مطهر علوی در آستانه عید غدیرخم

رایزن جدید فرهنگی ایران در یونان: تصویر غلط رایج در اروپا نسبت به اسلام و ایران باید اصلاح شود

روز خبرنگار/ خاطره فاطمه شیخ علیزاده، خبرنگار روزنامه جام جم از جان باختن آسیه امینی، زن کرمانشاهی

امام جمعه بوشهر: ولایت علی (ع) نشان از ایمان و تخطی از آن مایه انحراف است

انتقاد نماینده ولی فقیه در البرز از رفتار شورای شهر فردیس

نماز عید غدیر در سیره اهل بیت(ع) و علمای شیعه

عید غدیر عید همه مسلمانان شیعه و سنی است

آغاز پویش «ایران همدل» همزمان با عیدغدیر/ کمک 185 میلیاردی مردم به نیازمندان در عید قربان

تبریک رییس شورای شهر اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

واعظی: جمهوری اسلامی در کنار ملت و دولت لبنان خواهد بود

زمان از سرگیری پروازهای ایران و ترکیه اعلام شد

خبرنگاران انصاف و اخلاق را مدنظر قرار دهند

راهکار مقابله با توطئه های فرهنگی دشمن استفاده از توان جوانان است

خبرنگاری «امر پیامبر(ص) در غدیر»/ بفهمید و به دیگران برسانید

فضای مجازی میدان نبرد رسانه ای است/ لزوم تقویت سواد رسانه ای

نابودی جمعیت طرح صهیونیستی است که برای آن هرکاری می کنند

اطلس کودکان کار تدوین شد

توضیحات معاون دفتر رییس جمهوری درباره وعده «گشایش اقتصادی» روحانی

جهانگیری: خبرنگاری حرفه ای پردغدغه و در عین حال موثر است

میشل عون: احدی نمی تواند مانع کشف حقیقت شود/ مخالفت قاطع با بین المللی شدن تحقیقات درباره انفجار بیروت

پست مهناز افشار در واکنش به درگذشت ماه چهره خلیلی

الگو گرفتن از غدیر در تمام ابعاد زندگی ضروری است

دیدار خانی با جمعی از سرمایه گذاران و فعالان حوزه گردشگری

17 مرداد، خبرنگار و ناملایماتی که تمامی ندارد

ویژه برنامه های شب و روز عید سعید غدیر در حرم رضوی برگزار می شود

فعالیت تبلیغی 363 روحانی به مناسبت دهه امامت و ولایت

عید غدیر خم در میان صوفیه

علم الهدی: فضای باز مدارس، محل عزاداری سیدالشهدا (علیه السلام) شود

قرار نبود اصلاح ساختار بودجه به مجلس راه پیدا کند/ نوبخت: سازوکار الکترونیکی کردن توزیع کالاها را نداریم

مردم ایران و لبنان در تمام مشکلات همراه و همدل هستند

پیام فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور به مناسبت روز خبرنگار

دشمن با تحریف به دنبال ناکارآمدنشان دادن نظام است

زوج جوان سرپل ذهابی هزینه عروسی خود را وقف آسیب دیدگان کرونا کردند

پیام تبریک فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

توزیع 2 هزار بسته فرهنگی و میان وعده در بیمارستان شاهرود+ تصاویر

ابلاغ ولایت امیرالمومنین در غدیر خم، یک اقدام رسانه ای بود

خبرنگاری «امر پیامبر(ص) در غدیر»/ بفهمید و به دیگران برسانید

گردباد در ساحل سیسیل ایتالیا

اینترنت پاک در دسترس دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد

روز خبرنگار / مهدی بابایی: روزی که یک گره باز کنیم، آن روز روزمان است

اعلام وصول 68 لایحه معوق دولت در مجلس یازدهم

آقازادگی احسان علیخانی+عکس

پیام مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

طرح اصلاح نژاد دام سبک در سروستان

بایدن ادعای ترامپ درباره عقاید دینی وی را »َشرم آور« خواند

غدیر گفتمان خاص اجتماعی در حکومت امت اسلام است/ اقامه باشکوه عزای حسینی با حفظ اصول بهداشتی

انتقاد معزی از مخالفان تصویب FATF

مراکز صنعتی بوشهر به کمک بیمارستان ها بشتابند

تبریک رییس شورای شهر اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

دانستن نیاز مخاطب اولویت خبرنگار است

ناصر رفیعی: طلاب برای پاسخ به شبهات غدیر مبانی معرفتی خود را تقویت کنند

تبریک اعضای شورای شهر کرج به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

قهرمان عملیات حمله به اچ 3 به همرزمان شهیدش پیوست

متن کامل فارسی خطبه پیامبر اکرم (ص) در غدیر خم

با ویروس ها می جنگند این خبرنگاران تلاشگر

نماینده سلسله و دلفان: خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند

روسای کمیسیون های تخصصی شورای شهر رشت انتخاب شدند

65 درصد مردم استان بوشهر پروتکل های بهداشتی در مقابله با کرونا را رعایت می کنند

عبدالله قوچانی درگذشت

تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت روز خبرنگار

تبریک هنرمندان به مناسبت روز ملی خبرنگار

دادستان کل کشور: جایگاه اصحاب رسانه در گام دوم دستگاه عدلیه پررنگ تر است

خبرنگاران نقش پررنگی در خنثی کردن توطئه و فرهنگ ضد دینی استکبار جهانی دارد

اطلس کودکان کار تدوین شد

گام دوم رزمایش کمک مومنانه در اردستان آغاز شد

عکس | واکنش متفاوت علی انصاریان به خبر درگذشت ماه چهره خلیلی

تجدید میثاق خبرنگاران کهگیلویه با شهدای گمنام

نامه نگاری برخی جریانات خاص برای احیای سیاسی خود

نامه نگاری برخی جریانات خاص برای احیای سیاسی خود