مطالب مرتبط:
تاکید و قول سعادتمند: استقلال ستاره نمی فروشد
احمد سعادتمند خیال هواداران استقلال را راحت کرد
سعادتمند: باشگاه استقلال در تمام زمینه ها به حمایت هواداران نیاز دارد
سعادتمند: استقلال در همه زمینه ها به هواداران نیاز دارد- اخبار ورزشی رسانه7
احمد سعادتمند خیال هواداران استقلال را راحت کرد
-152 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 17 خرداد 1399 ساعت 20:152020-06-06ورزشي

قول سعادتمند در گزارش به هواداران: استقلال ستاره هایش را نمی فروشد


- — مدیرعامل استقلال با ضبط یک ویدئو و صحبت درباره مسائل مختلف دومین گزارش ماهیانه عملکرد و فعالیتهایش را منتشر کرد.

-، احمد سعادتمند که طبق معمول خوشبینانه و خونسرد صحبت می کند در این گزارش به نکاتی اشاره کرد که مهمترین آنها دراختیار گرفتن مجدد مجموعه مرغوبکار از سوی باشگاه استقلال است .

وی همچنین .

— مدیرعامل استقلال با ضبط یک ویدئو و صحبت درباره مسائل مختلف دومین گزارش ماهیانه عملکرد و فعالیتهایش را منتشر کرد.

-، احمد سعادتمند که طبق معمول خوشبینانه و خونسرد صحبت می کند در این گزارش به نکاتی اشاره کرد که مهمترین آنها دراختیار گرفتن مجدد مجموعه مرغوبکار از سوی باشگاه استقلال است .

وی همچنین قصد بزرگ کردن باشگاه استقلال از طریق تیمداری در سایر رشته ها را دارد که البته سازوکار آن را اعلام نکرده است.

   آنچه می خوانید خلاصه ای از گزارش عملکرد سعادتمند در ماه دوم کار در جمع آبی هاست:    *رشته های دیگر را فعال می کنیم چون بزرگیمما یک باشگاه بزرگ هستیم و باشگاه بزرگ، نمی تواند یک رشته ورزشی داشته باشد و به همین دلیل تلاش کرده ایم در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت کنیم.

نیمی از هواداران ما بانوان هستند و ما باید در فعالیت های ورزشی خود، در این بخش هم فعالیت داشته باشیم.

امیدوارم طی روزهای آینده اخبار خوبی را در این زمینه اعلام کنیم.

بیش از هفتاد تا هشتاد درصد راه را رفته ایم و ان شاءالله به زودی اخبار خوشی در خصوص فعالیت در رشته های دیگر ورزشی را به هواداران اعلام می کنیم.

  *تقدیر هفتگی از پیشکسوتان و هوادارانموضوع دوم که باید به آن اشاره کنم، طرح تکریم هواداران است.

ما بنا داریم از طریق معاونت اقتصادی خود، هر هفته در بخش آقایان و بانوان، تعدادی از هواداران استقلال که در گرما و سرما کنار ما بودند و اتفاقاتی برایشان رخ داده که برخی از آن ها دلگیر و ناراحت کننده هم هست را دعوت کنیم، در کنارشان باشیم و از آن ها تقدیر کنیم.

این اتفاق از هفته قبل رخ داده و این هفته هم انجام داده می شود.

بحث دیگر تکریم از پیشکسوتان عزیز است که برخی از آن ها در خانه هستند و نیاز به تکریم، احترام و عزت دارند.

بنابراین از آغاز این هفته کار را شروع کرده ایم و ان شاءالله شنبه به خدمت یک عزیزی می رویم و در گزارش مربوطه خواهید دید که این عزیز چه زحماتی برای استقلال کشیده است ولی الان متاسفانه به تنهایی در منزل است.

بر ما واجب است که به دیدار پیشکسوتان برویم.

پیشکسوتان سرمایه اصلی استقلال هستند و احترامشان بر ما واجب است و تلاش می کنیم این اتفاق در سفرها و بازی های پیش روی ما هم تکرار شود و در خدمت این عزیزان باشیم.

  سند مرغوبکار به نام استقلال می خوردخبر خوب ما برای هواداران عزیز در خصوص استادیوم مرغوبکار است.

با تلاشی که از سوی باشگاه انجام شده و با حمایتی که وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به خصوص آقای گل محمدی انجام شده، کارهای ورزشگاه مرغوبکار به مراحل نهایی رسیده و آماده تنظیم صورت جلسه تغییر و تحول هستیم.

این اتفاق را به هواداران تبریک می گویم که این استادیوم با ارزش ریالی قابل توجه به سرمایه های باشگاه اضافه می شود و این اتفاق خوبی برای استقلال است که دارایی مخصوص به خودش را نداشته است.

ان شاءالله هفته های بعد خبرهای خوبی در خصوص کمپ مرحوم حجازی را هم به هواداران می دهیم.

  *بازیکنان را حفظ می کنیمبحث دیگر اینکه ما همه تلاش خود را می کنیم تا سرمایه های خود را حفظ کنیم.

ما در سال های گذشته تعداد زیادی از بازیکنان خود را از دست دادیم ولی امسال چون دغدغه هواداران بوده، در نظر داریم با نظر کادرفنی سرمایه های خود یعنی بازیکنان را حفظ کنیم و قصد فروش بازیکنان خود را هم نداریم و هواداران شک نکنند که ما به خاطر رفع و رجوع مشکلات مالی، به هیچ وجه سرمایه های باشگاه را ارزان نخواهیم فروخت و از همه سرمایه های باشگاه حمایت می کنیم.

  *تهیه زمین تمرین کار بزرگی نیست ما خیلی از کارهایی که انجام می دهیم شرح وظایف ماست و نمی توانیم این موضوعات را به عنوان افتخار یا عملکرد بزرگ نمی توانیم اعلام کنیم.

چون زمین چمن، استخر و … که مرتبط با باشگاه حرفه ایست از وظایف ماست.

اینکه ما به فرض دو زمین چمن و سالن بدنسازی  استانداردی را برای تیم تهیه کنیم کار بزرگی نیست اما به عنوان یک مکمل تا پایان فصل آتی یعنی تا پایان تیر سال بعد، مشکلی را به لحاظ زمین تمرین که در سنوات گذشته یکی از مشکلات و معضلات باشگاه بوده را نداریم.

خوشبختانه دو زمین چمن استاندارد داریم که قابلیت تمرینات استاندارد روی آن ها داریم.

با تلاشی که انجام شد یک سالن بدنسازی را به صورت رایگان در اختیار گرفته ایم.

از مدیریت سالن بدنسازی سام فیت متشکرم که بازیکنان ما به صورت VIP در آن جا تمرین می کنند.

این از اقداماتی بود که در یک ماه گذشته انجام شده و خوشبختانه دغدغه ای در خصوص پشتیبانی و زمین چمن و … نداریم و این موضوع تا آخر تیر سال آتی هم صادق است.

ما می خواهیم همه تلاش خود را بکنیم تا امکانات زیر ساختی برای خود باشگاه در مرغوبکار و کمپ حجازی انجام دهیم تا از سال آینده زمین ، استخر و سالن اجاره ای نداشته باشیم و هرچه هست متعلق به باشگاه باشد و ان شاءالله با کمک شما هواداران این اتفاق رخ دهد.

   *هیئت مدیره استقلال تکمیل می شوداین هفته قطعا در راستای تقویت و تکمیل هیات مدیره، با رعایت تشریفات قانونی و از طریق مجمع محترم و رییس محترمش، اتفاقات خوبی صورت می گیرد و فکر می کنم هیات مدیره استقلال با حضور افراد اقتصادی که می توانند به این باشگاه کمک کنند، ان شاءالله هیات مدیره استقلال تکمیل خواهد شد.

   *به پادووانی صداقت نشان دادیم ولی…موضوع بعدی که مدیر روابط بین الملل استقلال هم اعلام کرد، ما از بدو حضور در باشگاه تمام تلاش خود را کردیم تا بدهی چندین ساله خود را به پادوانی پرداخت کنیم.

بلافاصله با او صحبت کردیم و پیگیر شماره حساب او شدیم و بعد از یک مدتی این شماره حساب را از او و وکیلش گرفتیم و بلافاصله از طریق بین الملل فدراسیون کار را پیش بردیم و مکاتبات انجام شد و موافقت فیفا مبنی بر پرداخت یک صد هزار دلار از محل درآمدهای خود در آنجا را گرفتیم.

برای پرداخت سه تاییدیه لازم است.

یک فدراسیون، دو باشگاه و سه فرد مورد نظر.

از طرف دو مورد اول تاییدیه مربوطه انجام شده ولی هنوز که هنوز است پادوانی این تاییدیه را انجام نداده است.

ما صداقت خود را نشان دادیم و آماده پرداخت مطالبات او هستیم.

امیدوارم ایشان هم این تاییدیه را انجام دهند تا از دِین ایشان خارج شویم.

لازم دیدم که توضیحاتی در این زمینه بدهم.

  *دیاباته استراماچونی نشدیکی از مسائلی که هواداران عزیز پیگیر آن بودند، مطالبات دیاباته بود که ما در یک مرحله ای توسط کارگزار جدیدمان براحتی در حال پرداخت این پول بودیم که به دلایلی مشکلاتی پیش آمد ولی توانستیم از طریق دوستان خوبمان در استقلال این مطالبات را تهیه کردیم و به صورت حرفه ای موفق شدیم این پرداخت را انجام دهیم.

ما به خاطر پرداخت صد و شصت هزار دلار مطالبات استراماچونی دچار مشکلات زیادی شدیم و خود وزارت ورزش، بانک مرکزی و دیگر عزیزان ورود کردند تا حل شد ولی ما توانستیم ظرف سه چهار روز پول دیاباته را واریز کنیم تا شیخ هم به تیم برگردد و الان هم ایشان در حال تمرین با تیم است.

  *باید در سراسر کشور مدرسه فوتبال دایر کنیمموضوعی که برای من و هواداران بسیار حائز اهمیت است، بحث آکادمی و مدارس فوتبال در سراسر کشور است.

من معتقدم ما در جای جای مملکت عزیزمان نوجوانان ناشناخته ای داریم که با کمی توجه به این عزیزان می توانیم در آینده ای بسیار نزدیک، باشگاه را در قالب تیم های مختلف پایه و بزرگسالان تقویت کنیم و هم می توانیم بازیکنان را به خارج از ایران ترانسفر کنیم.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم هیات امنایی را برای آکادمی خود تشکیل دهیم.

این هیات امنا شامل هفت نفر از عزیزان ما در استقلال خواهد بود که در این باشگاه زحمت کشیده اند.

در جلسه شرح وظایف، شیوه نامه ها و ترم های مربوط به هر فصل در آن پیش بینی می شود و گواهینامه و دیپلم های مربوطه که به بچه های شرکت کننده داده خواهد شد را به صورت یک شکل در تمام کشور ایجاد می کنیم.

از مربیان استقلالی که در تمامی کشور مثل آقای سرخاب که مثلا در جنوب کشور هستند، دعوت خواهیم کرد که به ما در سراسر کشور کمک کنند.

من آینده بسیار خوبی را برای استقلال در خصوص آکادمی و مدارس فوتبال ترسیم کرده و به آن امیدوارم.

امیدوارم فضای امنی را ایجاد کنیم تا خانواده ها با آرامش و اطمینان فرزندان خود را به مدارس استقلال بسپارند و خیالشان راحت باشد که با بهترین آموزش تئوری و عملی بچه هایشان آموزش می بینند و بهترین هایشان برای تیم بزرگسال و حتی ترانسفر به خارج از ایران، انتخاب خواهند شد.

   *استقلال کافی شاپ و رستوران تاسیس می کندبا دو برند معروف و شناخته شده در سراسر کشور در بخش فست فود و کافی شاپ وارد مذاکره شده ایم و در مرحله قرارداد نهایی هستیم و امیدوارم به جایی برسیم که این شبکه های زنجیره ای ما در این دو بخش به حدی در سراسر افتتاح شوند که استقلالی های عزیز یک پاتوق برای خودشان داشته باشند.

   *ماجرای دریافت تیک آبی برای اینستاگرام استقلالدر سال 2017 ما پیج رسمی خود را به هر دلیلی و به صورت غیر قانونی از دست داده ایم و در حال حاضر ما یک پیج دیگر داریم و شاید این موضوع یک شبهه برای اینستاگرام ایجاد کرده که استقلال واقعی کدام است؟ ما از طریق امور بین الملل و خود باشگاه به شدت پیگیر این موضوع هستیم و اگر وقفه ای افتاده، شاید در گذشته زیاد این موضوع پیگیری نشده است.

با این حال در یکی دو ماه گذشته به صورت تخصصی پیگیر موضوع هستیم و امیدوارم بتوانیم کار را به نحو احسن انجام دهیم تا خیال هواداران در این بخش هم راحت شود.

 *افراد جدید در باشگاه امتحانی  کار می کننددر خصوص انتصابات در باشگاه استقلال باید بگویم که ما با هیچکس از قبل تعیین نکرده بودیم که چه کسی در کجا قرار می گیرد.

ما هر عزیزی هم که دعوت به کار کردیم، حداقل دو تا سه ماه فعالیتش را خواهیم دید و اگر در آن بخش اثرگذار باشد، آن وقت ابلاغش را تقدیم می کنیم و در این بخش با عزیزی هم تعارف نداریم.

حتی این موضوع را در تعیین کارگزار هم رعایت کردیم.

ما شاید با پنج شش شرکت معتبر نشستیم و در میان آن ها، آن شرکتی که ارجح تر بود، با آن به توافق رسیدیم.

برای انتصابات هم با آن هایی که به باشگاه خدمت می کنند و اثر گذار هستند، در خدمتشان خواهیم بود.

   *مذاکرات خوبی با آریا برتر خواهیم داشتدر خصوص وضعیت کارگزار قبلی، مباحث و مذاکرات خوبی صورت گرفته و قرار است در سه چهار روز آینده مشکل ما با کارگزار قبلی حل و فصل شود و امیدوارم این اتفاق رخ دهد و مشکلات رفع شود.

در غیر این صورت یک سری شفاف سازی ها را انجام خواهیم داد.

  *تمبر یادگاری اسطوره های استقلالجا دارد از همکاران خوبم در معاونت اقتصادی تشکر کنم.

ما نشستی با معاونین محترم وزیر ارتباطات داشتیم و توانستیم تمبر یادگاری برای اسطوره های خود بزنیم.

یک بخشی هم به عنوان تمبر این است که پکیج زیبایی است، به هواداران با تخفیف بسیار خوب عرضه خواهیم کرد.

یک بخش هم تمبر اختصاصی باشگاه است که برای تمامی پیشکسوتان عزیز، تمبرهای اختصاصی خواهیم زد.

مصوبات خوبی داشتیم.

بحث تلویزیون اینترنتی هم داشتیم که در دستور کار قرار گرفت.

تمبر می تواند ماحصل یک مجموعه یادگاری بسیار ارزشمند برای هواداران عزیز در سراسر کشور باشد.

من از همه عزیزان دعوت می کنم که این محصول را تهیه کنند.

  *مدعی قهرمانی هستیمدر بخش فنی هم ما مدعی قهرمانی هستیم و کمتر از این را هم من در بچه های تیم و کادرفنی نمی بینم چون دیده ام بازیکنان در تمرین چقدر انگیزه دارند و تلاش می کنند.

امیدوارم اتفاقات خوبی برای باشگاه بزرگ استقلال رقم بخورد.

7413
کلید واژه ها: استقلال - باشگاه استقلال - مدیرعامل استقلال - گزارش - احمد سعادتمند - عملکرد - باشگاه - مرغوبکار - مدیرعامل - منتشر - ویدئو - مختلف - مسائل - احمد - اعلام - ستاره - سایر - رشته - بزرگ

آخرین اخبار سرویس:
بارسلونا و چلسی بر سر مدافع آژاکس می جنگند

مدافع لژیونر ایران در راه چین

بنا و محمدی جوایز خود را دریافت می کنند

واکنش ستاره پرسپولیس به خوشحالی عجیب و غریبش در جشن قهرمانی

آخرین خبر از نیمه نهایی جام حذفی ؛ داربی بدون تماشاگر تحفه کرونا برای فوتبال ایران ؟

بوش:20 دقیقه خوب نبودیم/ لورکوزن به گلزنی نزدیک بود

سازمان لیگ باشگاه استقلال را دور زد/ پشت پرده بنر تبلیغاتی چیست

دو پیشنهاد فیفا به AFC درباره انتخابی جام جهانی مشخص شد

شرکت چینی اسپانسر جدید پاری سن ژرمن

آیا مرد کلیدی استقلال از نیمه نهایی جام حذفی محروم شد؟

تیم منتخب هفته بیست وهشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال بدون سرخابی

روزنامه های ورزشی| بازگشت استرا به استقلال، عملیات غیر ممکن!

تقدیر از برترین های کشتی آسیا/ اهدای جایزه دلاری به بنا و محمدی

امیری: تمریناتم را با نیزه و وزنه ارسالی آغاز کرده ام/ می خواهم دوباره به فرم ایده آل برسم

خلعتبری: کاشته ام به تیم استقلال شانسی نبود

انتقاد از عملکرد قلی زاده در شارلروا

فریم به فریم با صحنه مشکوک پنالتی استقلال /عکس

موافقت رهبر انقلاب با اعطای سهمیه طرح «امریه سربازی»

تماشاگران ویژه دیدار استقلال-سپاهان

شایان مصلح-امید نورافکن؛ نقش اول های یک استعفا !

سرمقاله| «پیاده روی» روی اعصاب مردم

آخرین خبر از نیمه نهایی جام حذفی ؛ داربی بدون تماشاگر تحفه کرونا برای فوتبال ایران ؟

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 10 آگوست 2020 /عکس

جانشین موقت قلعه نویی در سپاهان مشخص شد

واکنش ستاره پرسپولیس به خوشحالی عجیب و غریبش در جشن قهرمانی

جمشیدیان: نویدکیا حکم مجیدی را در سپاهان دارد

کونته: راحت تر از این ها می توانستیم بایرلورکوزن را شکست دهیم

نامه عراقی ها به پرسپولیس درباره بشار رسن

دو پیشنهاد فیفا به AFC درباره انتخابی جام جهانی

پیشنهاد وسوسه انگیز تیم قطری به گل محمدی

عکس العمل نیکبخت واحدی بعد از صعود استقلال+ عکس

استقلال مدل 67/ عکس

سگی که به خاطر چهره خنده دارش ستاره اینستاگرام شده

سولسشایر: این فصل 3 بار به نیمه نهایی رسیده ایم و حالا فینال را می خواهیم

روزنامه استار| فوق العاده خاص

پنالتی استقلال مقابل سپاهان درست بود؟

پیشنهاد وسوسه انگیز تیم قطری به گل محمدی

پنالتی استقلال مقابل سپاهان درست بود؟

جانشین موقت قلعه نویی در سپاهان مشخص شد

دردسرهای تمام نشدنی کرونا برای ملی پوشان ورزش های آبی

سولسشایر: حالا بدنبال رسیدن به فینال هستیم

تیم منتخب هفته بیست و هشتم لیگ برتر

خداحافظی امیر قلعه نویی با فوتبال اصفهان، یک پایان تلخ

تیم منتخب هفته بیست وهشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال بدون سرخابی

از سرگیری فعالیت های ستاد مقابله با کرونا در ورزش بعد از یک ماه

عابدزاده گران ترین گلر تاریخ ایران می شود؟

اخراج به دلیل شوخی عجیب و زشت مجری شبکه ورزش

انتقاد رسانه بلژیکی از عملکرد قلی زاده در ترکیب شارلروا

با سرمربی موقت سپاهان آشنا شوید

احتمال تعویق دوباره مسابقات انتخابی جام جهانی

لیگ اورپا؛ صعود دشوار منچستریونایتد و اینتر به نیمه نهایی

بازیکنان فولاد به خودشان افتخار کنند

شما بگویید: دربی در نیمه نهایی جام حذفی؟

لیگ اروپا/ منچستریونایتد در وقت های اضافه صعود کرد

مطهری:آماده سرمربیگری هستم ولی به پرسپولیس تعهد دارم

جانشین موقت قلعه نویی در سپاهان مشخص شد

جمشیدیان: نویدکیا حکم مجیدی را در سپاهان دارد/این تیم با قلعه نویی همیشه مدعی بوده است

لیگ اروپا| اینتر با حذف لورکوزن به نیمه نهایی رسید

عکس یادگاری قلعه نویی و فرهاد مجیدی

سازمان لیگ باشگاه استقلال را «دور» زد/ پشت پرده بنر تبلیغاتی چیست

پرسپولیس محروم می شود؟

دو پیشنهاد فیفا به AFC درباره انتخابی جام جهانی مشخص شد/ ایران متضرر بزرگ برگزاری متمرکز مسابقات

قیمت آهن ,میلگرد 1399/05/21

خلاصه بازی استقلال 2 سپاهان 0 ؛ شب شیرین فرهاد با پیروزی مقابل قلعه نویی + سند

خداحافظی قلعه نویی از سپاهان

ارائه مشاوره های گروه درمانی به تیم درمان درگیر کرونا

عکس/ وضعیت پای دانشگر پس از خطای کی روش

ویلیان راهی آرسنال شد

عکس یادگاری قلعه نویی و فرهاد مجیدی

نوجوان میبدی، برتر مسابقات برنامه نویسی کشور شد

دکه پارس فوتبال ؛ خبر ورزشی ؛ پشت پرده جنجالی مصاحبه شماره 8 !

برتری لواندوفسکی از مسی و رونالدو

رونمایی از فهرست بازیکنان جدید پرسپولیس برای فصل آینده

روایت کنعانی زادگان از نقشه پرسپولیسی ها برای جام حذفی

از سرگیری پرواز تهران ـ مادرید ـ تهران از اول سپتامبر

سولسشایر: حالا بدنبال رسیدن به فینال هستیم

باشگاه استقلال: تکل کی روش روی دانشگر کارت قرمز داشت+عکس

روایت کنعانی زادگان از نقشه پرسپولیسی ها برای جام حذفی

سولسشایر: حالا بدنبال رسیدن به فینال هستیم

لواندوفسکی بهتر از مسی و رونالدو

بادامکی: استقلال شانس آورد که مقابل ما نباخت/ شهرخودرو سهمیه آسیایی می خواهد

استعفای تلخ قلعه نویی از سپاهان؛ خدانگهدار اصفهان عزیز

دیاباته غایب 6 مسابقه حساس استقلال

باشگاه استقلال: تکل کی روش روی دانشگر کارت قرمز داشت +عکس

سرمربی استقلال دوباره هیس نشان داد

آیا پنالتی استقلال درست بود؟

آرزوی شیرین وحید امیری پس از پوکر قهرمانی پرسپولیس + سند

خداحافظی امیر قلعه نویی با فوتبال اصفهان، یک پایان تلخ

پیام احساسی قلعه نویی پس از استعفا

الوطن تایید کرد: پورعلی گنجی راهی چین می شود

عناوین روزنامه های ورزشی امروز

الوطن تایید کرد: پورعلی گنجی راهی چین می شود

پیروزی استقلال بر سپاهان

تست کرونای بازیکنان تیم والیبال شهداب یزد منفی اعلام شد

بوموسی جزیره ای برای توسعه رشته قایقرانی

محمد نوری کجای تاریخ فوتبال بوده که درباره استقلال حرف می زند؟

بازی Call of the Wild؛ به دور از وحشی بازی

زمان آزادی رونالدینیو از حبس مشخص شد

احتمال تعویق دوباره مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 /فیفا تا 2 روز آینده حکم می دهد

چرا مطالبه گری در کرمان پا نمی گیرد/جلسه مشترک سپاه و پلیس کرمان

قول سعادتمند در گزارش به هواداران: استقلال ستاره هایش را نمی فروشد

قول سعادتمند در گزارش به هواداران: استقلال ستاره هایش را نمی فروشد