مطالب مرتبط:
 امام جمعه کرج: مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید
 امام جمعه کرج: مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید
امام جمعه کرج در مورد رعایت ضوابط قانونی در انتصاب های استان البرز تذکر داد
امام جمعه کرج: ما هر روز در جنگ برکاتی داشته ایم/ متاسفانه برخی مدیران دستاوردهای دفاع مقدس را تغییر دادند
امام جمعه موقت شهرکرد: باید مسئولان به دور از ظاهرسازی در دسترس مردم باشند
-113 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 26 شهریور 1400 ساعت 19:402021-09-17سياسي

امام جمعه کرج: من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است/ مردم را اذیت نکنید / با متخلفان برخورد قانونی کنید


حتی زمان باز و بسته بودن نانوایی ها با هرج ومرج است.

هر کس هر زمان دلش می خواهد باز می کند، هر زمان دلش می خواهد می بندد.

من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است.

- " حتی زمان باز و بسته بودن نانوایی ها با هرج ومرج است.

هر کس هر زمان دلش می خواهد باز می کند، هر زمان دلش می خواهد می بندد.

من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است.

رفتم یک دور دیگر زدم و برگشتم دیدم باز هم بسته است.

یکی دیگر بازکرده و نانش را تمام کرده اما این هنوز روشن هم نکرده.

این خوب نیست.

امام جمعه کرج با بیان اینکه هنوز مسئله نان در استان حل نشده و دستگاه ها به هم حواله می دهند، گفت: من هفته گذشته گفتم بپرسم اوضاع چطور است؛ بعضی ها هم آمدند دفتر.

دیدم که یکی می گوید ما کارمان را انجام دادیم، او باید انجام دهد؛ به او می گوییم او هم می گوید ما انجام دادیم دیگری باید انجام دهد.

بعد هم که بررسی می کنیم می بینیم شیطنتی در آن است.

آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه 26 شهریورماه کرج گفت: 19 ماه بعد از پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی عراق علیه ایران با بمباران فرودگاه مهرآباد و اهواز و تبریز در 31 شهریور 1359 با تصمیم و طرح قبلی و باهدف برانداختن نظام نوپای اسلامی آغاز شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وی با بیان اینکه ارتش عراق با محاسبات غلطی که از وضعیت داخلی ایران داشتند فکر می کردند یک هفته ای به تهران می رسند و کار را تمام می کنند، گفت: اما این خیال خامی بود که دیکتاتور عراق با وسوسه آمریکا و دیگران در سر پرورانده بود.

البته ریشه این خیال پیروزی، کمک مالی و نظامی لااقل 30 کشور جهان به خصوص آمریکا بود که می خواستند انقلاب ایران صادر نشود و صدام هم شکست نخورد؛ و سلطه خودشان را در منطقه داشته باشند و درعین حال از نفوذ شوروی هم جلوگیری کنند و امنیت اسراییل را حفظ کنند و با کنترل عراق، بازار فروش اسلحه خود را هم در منطقه گسترش دهند.

امام جمعه کرج با تأکید بر اینکه این کمک ها در طول جنگ به نفع عراق و علیه ایران ادامه داشت و خیلی موارد فراوان است، اظهار کرد: یک نمونه بسیار ناراحت کننده آن این بود که در سال 62 آمریکا 48 هلیکوپتر پیشرفته به عراق داد که مال ایران بود؛ یعنی شاه قبل از انقلاب سفارش داده بود و حتی کارخانه تولیدکننده اش را خریده بود اما آمریکا کارخانه را مصادره و هلیکوپترها و دارایی های ایران را به عراق فروخت.

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه این جنگ طولانی ترین جنگ قرن بیستم است، اذعان کرد: طبق آمار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، پنج میلیون ایرانی در آن شرکت داشتند که 48 هزار ارتشی، 85 هزار بسیجی، بیش از 33 هزار دانش آموز، بیش از 3500 دانشجو، 3317 روحانی، 88 مسیحی، 18 کلیمی و 9 زرتشتی به شهادت رسیدند.

2 هزار نفر غیر ایرانی از عراقی ها و اتباع مختلف هم در کنار رزمندگان ایران به دفاع از خاک جمهوری اسلامی پرداختند.

خودم یک دوست فرانسوی داشتم که شهید شد.

جوان رشید و شجاعی بود.

672 هزار نفر مجروح و 42 هزار نفر به اسارت نیروهای عراقی درآمدند.

دستاوردها و تاریخ دفاع مقدس باید برای نسل فعلی و آینده تبیین شود وی در ادامه افزود: آنچه مهم است که هرسال در هفته بزرگ داشت دفاع مقدس به آن پرداخته شود درس ها و آثاری است که آن دوران برای ملت ما داشت و دارد.

آثاری که به تعبیر رهبر معظم انقلاب مثل گنج است و ما باید استخراج و فرآوری کنیم و به دل وجان افراد برسانیم و الا دشمنان با تحریف و انحراف و ایجاد شبهه این آب زلال و گوارای حیات بخش را از اثر می اندازند و بی خاصیت می کنند.

ایشان فرمودند: تنها راه مقابله (خوب دقت کنید می فرماید تنها راه مقابله) با طراحی های فرهنگی بدخواهان، تولید فرهنگی و استفاده از ثروت غنی و سرچشمه قوی دوران دفاع مقدس در همه عرصه‏ها است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز یادآور شد: من از این پیام حضرت امام هم خیلی خوشم می آید که تقریباً سه ماه و نیم قبل از ارتحالشان به روحانیون فرمودند و آن را خیلی زیبا و گویا می دانم به گوشه ای از آن توجه بفرمایید: هرروز ما در جنگ برکتی داشته ایم که در همه صحنه ها از آن بهره جسته ایم.

ما انقلابمان را در جنگ به جهان صادر نمودیم.

ما مظلومیت خویش و ستم متجاوزان را در جنگ ثابت نموده ایم.

ما در جنگ پرده از چهره تزویر جهان خواران کنار زدیم.

ما در جنگ دوستان و دشمنانمان را شناخته ایم.

ما در جنگ به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خودمان بایستیم.

ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم.

ما در جنگ ریشه های انقلاب پربار اسلامی مان را محکم کردیم.

ما در جنگ حس برادری و وطن دوستی را در نهاد یکایک مردمان بارور کردیم.

ما در جنگ به مردم جهان و خصوصاً مردم منطقه نشان دادیم که علیه تمامی قدرت ها و ابرقدرت ها سالیان سال می‏توان مبارزه کرد… .

این مطلب ادامه دارد و من قسمتی از آن را خواندم که این همان خط مقاومت است.

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه همین استقامت و پایداری و فرهنگ شهادت طلبی بود که دفاع مقدس را ماندگار کرد و دنیا را وادار به کرنش و تکریم ایران کرده است، گفت: این جنگ نابرابر با مقاومت کم نظیر مردم ایران، در تاریخ جهان ماندگار شد.

یکی از کارهای لازم این است که در این هفته از باب یادآوری ایام الله دستاوردهای داخلی، منطقه ای و بین المللی دفاع مقدس فهرست شود تا لااقل فراموش نشود و تحریف گران نتوانند تحریف کنند.

وی با بیان اینکه دستاوردهای داخلی که در دوران دفاع مقدس برای مجموعه کشور به وجود آمد فراوان است، تأکید کرد: خودباوری‏، شکوفایی استعدادها و رشد خلاقیت ها و باورهای دینی ازجمله دستاوردهای داخلی است که در دوران دفاع مقدس به وجود آمد و در همین دوران تفکر بسیجی متولد شد و فضائل اخلاقی و معنوی رشد کرد.

مردم داوطلبانه در جبهه ها حاضر شدند و سنجش ظرفیت دفاعی مردم و نیروهای مردمی انجام شد.

تجارب سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی مهمی به دست آمد.

رییس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در ادامه خاطرنشان ساخت: از تجارب فرهنگی که در این دوران به دست آمد مهار سبک زندگی تجملی و اشرافی گری و ترویج ساده زیستی و قناعت بود که می توانست عامل سازندگی کشور باشد اما متأسفانه بعد از دفاع مقدس مدیران زیاده خواه رفاه طلب مسیر را منحرف کردند تا جایی که رسیدیم به نجومی بگیر و بهره بردار از سفره انقلاب و … مسیری که می توانست کشور را به قله برساند عده ای جلویش را گرفتند.

صنعت دفاعی کشور در دوران دفاع مقدس تقویت شد آیت الله حسینی همدانی بابیان اینکه امام بیان زیبایی در این رابطه دارند، تصریح کرد: امام فرمودند: آنان که رفاه‏طلبی با مبارزه را قابل جمع می‏دانند، آب در هاون می‏کوبند و با الفبای مبارزه بیگانه اند.

مگر می شود انسان اهل رفاه و خوش گذرانی باشد بعد بخواهد از مظلومین و پابرهنه ها دفاع کند یا کار جهادی کند و بیاید وسط میدان.

مگر می شود در طول روز دو ساعت کار کرد و بعد گفت من وظیفه ام را انجام دادم.

بعد برای مردمی که 24 ساعته هم شما مشغول باشی باز وقت کم می آوری بر آن ها ریاست کنی.

نتیجه اش شد همین جریاناتی که شما در این سال ها دیدید و با آن مواجه بودید.

به هرتقدیر صنعت دفاعی کشور در همین دوران تقویت شد؛ و ده ها دستاورد داخلی دیگر از نقش و مشارکت فعال بانوان بگیرید تا تحکیم بنیاد خانواده و احیای نقش مساجد و شناخت دوست و دشمن.

وی ادامه داد: بعضی دستاوردهای بین المللی هم عبارت بودند از تثبیت اقتدار جمهوری اسلامی و تضمین استقلال کشور و ایجاد الگوی جدیدی برای مبارزه با قدرت های بزرگ و امثال این ها.

شکی نیست قدرت بازدارندگی و امنیت پایدار امروز ما که بااقتدار و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی بر طرح های دشمنان و ایادی داخلی آنان وجود دارد یکی از دستاوردهای مهم و ارزشمند دوران دفاع مقدس است.

خطیب نماز جمعه کرج عنوان داشت: اینکه می بینید و می بینیم نیروی زمینی سپاه پاسداران مقر تروریست ها را در خارج از مرزها منهدم می کند و نمی گذارد این امنیت در داخل کشور خدشه دار شود و اقوام ایرانی مورد تعرض قرار بگیرند و به این توان و قدرت بازدارندگی رسیده است از دستاوردهای دفاع مقدس است.

آیت الله حسینی همدانی بابیان اینکه هدف گروهک ها با دستوری که از شیطان گرفته اند با روش نفاق، ایجاد اختلاف بین ایران و عراق و اقلیم کردستان است که البته این نقشه ی آن ها بر آب شد، گفت: جا دارد اینجا از عزیزانمان تشکر و خدا قوت عرض کنیم و چهره مفتضح و خار شده استکبار و آمریکا و از بین رفتن سیطره نفوذ رژیم غاصب و اشغالگر در برابر خط مقاومت در منطقه بلکه در جهان یکی دیگر از دستاوردهای دوران جهاد و حماسه است؛ که به فضل پروردگار به زودی این لکه ننگ بشریت از صفحه روزگار محو خواهد شد.

وی با یکی از دستاوردهای مهم بین المللی دفاع مقدس را دریانوردی نظامی ایران و حضور در اقیانوس اطلس شمالی در نیم کره شمالی کره زمین در حیاط خلوت آمریکا توسط ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش دانست و افزود: برای اولین بار مسیری حدود 26 هزار کیلومتر دو برابرش کنید تا بروند و برگردند از ایران تا سن پترزبورگ را به همراه یک بندر متحرک دریایی طی کردند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز در ادامه خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت اینجاست که ناو سهند که در این عملیات شرکت داشت در دوران تحریم و کاملاً بومی ساخته شده است.

رهبر معظم انقلاب هم پیام دادند و تشکر کردند.

ما هم به نوبه خود به این عزیزان که با حضورشان و اقتدارشان نفس آمریکا را به شماره انداخته اند خدا قوت می گوییم و تشکر می کنیم و یکی از مهم ترین مسائلی که نباید فراموش کرد و رهبر معظم انقلاب هم به آن تذکر دادند نقش فرماندهی حضرت امام درروند تحولات جنگ است.

حضرت امام (ره) بر اساس تربیت دینی و الهی که داشت بسیار هوشمندانه در تقویت ایمان و انگیزه دهی به فرماندهان و رزمندگان پرداخت و فرهنگ مقاومت را نهادینه کرد.

آموزش وپرورش برای ما نقش حیاتی دارد آیت الله حسینی همدانی با اشاره به شروع سال تحصیلی حوزه، دانشگاه و آموزش وپرورش، گفت: بعد از مدت ها که نیاز به سندی تحول آفرین در راه برد کلان آموزش وپرورش احساس می شد این سند با تلاش فراوان و چندساله فرهیختگان حوزه و دانشگاه در سال 90 با محتوایی عالی آماده بهره برداری شد و در سال 93 رهبر معظم انقلاب تأکید کردند که اجرای سند احتیاج به نقشه راه و برنامه عملیاتی دارد.

وی در ادامه افزود: امروز ده سال از آن زمان می گذرد و باید تحول چشمگیری در مسائل مختلف آموزشی و پرورشی کشور و امور مربوطه رخ می داد و اجرا می شد که متأسفانه کار جدی نشد و بیگانگان هم از این خلأ استفاده کردند با طمع در تغییر رفتار و اینکه بهترین زمان بهره بردن دوران آموزش وپرورش است برای ما سند درست کردند و دولت مردان غرب زده واداده هم پذیرفتند که آن را عملیاتی و اجرایی کنند البته حضرت آقا اعتراض کردند، ولی موذیانه و مخفیانه تلاش شد بندهای آن انجام شود.

به حمد الهی رییس جمهور محترم اخیراً آن را از کار انداختند و ملغی کردند.

رییس ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان البرز بابیان اینکه آموزش وپرورش برای ما نقش حیاتی دارد، گفت: در این مرکز است که می شود انسان موحد و مؤمن به مبدأ و معاد، دارای صفات عالیِ حقیقت جویی و عدالت خواهی و ظلم ستیزی و جهادی و ولایی و … تربیت کرد.

کسی که با شناخت صحیح و عمل خالصانه تلاش می کند تا دولت مهدوی تحقق پیدا کند.

اگر دوست داریم سبک زندگی اسلامی ایرانی گسترش پیدا کند و صفات پسندیده در افراد گسترده شود تا درنتیجه جامعه به سمت فلاح حرکت کند قسمت مهم آن در آموزش وپرورش محقق می شود؛ و این مهم بدون برنامه و افراد تعلیم دیده برای اجرای اهداف بلند آموزشی و تربیتی و گسترش عدالت آموزشی انجام نمی شود.

آموزش وپرورش استان در رابطه با اقدامات در برش استانی سند تحول گزارش دهد آیت الله حسینی همدانی در ادامه توصیه کرد: خوب است عزیزان گزارشی دهند در برش استانی سند تحول چه اقداماتی انجام داده اند.

بالاخره یک برش استانی دارد این سند تحول و همچنین وزیر محترمی که ان شاءالله در آینده از مجلس رأی خواهد گرفت قسمت مهم برنامه هایش باید اجرایی شدن سند تحول باشد.

باید شور علم آموزی را در بچه ها زیاد کرد وی بابیان اینکه آنچه لازم است در سال تحصیلی فراگیر شود این است که شور علم آموزی را در بچه ها زیاد کرد، گفت: باید به فرزندانمان آموزش دهیم که از فرصت ها به خوبی استفاده کنند که به سرعت وقت می گذرد.

باید به فرزندانمان آموزش دهیم که از اول به دنبال این باشند علمی را یاد بگیرند و استعداد خود را در راهی بگذارند که نیازی از جامعه را برطرف می کند.

باید طوری تربیت کرد که دائماً با کتاب و مطالعه و یادگیری انس داشته باشند خصوصاً در این فضایی که رهزن فراوان است.

خود دانش آموزان برای خود برنامه ریزی دقیق درسی و غیردرسی بریزند و عمل کنند.

امام جمعه کرج در ادامه گفت: خوب است اینجا روایتی زیبا از آداب علم آموزی که خوب است همه بدانیم را برای شما از امام صادق علیه السلام بخوانم که فرمودند: مردی خدمت رسول خدا رسید و عرض کرد: ای رسول خدا علم چیست؟ حضرت فرمود: خاموشی.

(جایی که فرصت یادگیری است سکوت کن تا یاد بگیری) عرض کرد سپس چه؟ عرض کرد گوش سپردن.

عرض کرد دیگر چه؟ فرمود: حفظ و مراقبت.

عرض کرد آنگاه چه: عرض کرد به کار بستن آن.

عرض کرد سپس چه ای رسول خدا؟ فرمود: انتشار دادن آن.

دستورات رییس جمهور محترم با جدیت و سرعت دنبال شود / مردم با امیدی زندگی می کنند و انتظار دارند آیت الله حسینی همدانی در بخش پایانی بیانات خود با اشاره به نکته استانی، تصریح کرد: رییس جمهور محترم در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تأکید فرمودند که باید مواد اولیه موردنیاز مردم تأمین شود و هم چنین باید قیمت ها در بازار ثبات داشته باشد و دو وزارت خانه صمت و جهاد را هم مأمور انجام دستور کردند لذا درخواست ما این است که این دستور با جدیت و با سرعت دنبال شود تا مردم از مشکلات معیشت که دائماً با آن مواجه هستند خلاص شوند.

مردم با امیدی دارند زندگی می کنند و انتظار دارند که این دستورات به سرعت عملیاتی شود.

مسئله نان هنوز در استان حل نشده است/ مردم را اذیت نکنید / با متخلفان برخورد قانونی کنید وی با بیان اینکه هنوز مسئله نان در استان حل نشده و دستگاه ها به هم حواله می دهند، گفت: من هفته گذشته گفتم بپرسم اوضاع چطور است؛ بعضی ها هم آمدند دفتر.

دیدم که یکی می گوید ما کارمان را انجام دادیم، او باید انجام دهد؛ به او می گوییم او هم می گوید ما انجام دادیم دیگری باید انجام دهد.

بعد هم که بررسی می کنیم می بینیم شیطنتی در آن است که من آن شیطنت را اینجا نمی گویم؛ اما کار درستی نیست.

مردم را اذیت نکنید.

دستورالعملی که داده شده را قاطع اجرا کنید؛ و با متخلف هم برخورد قانونی کنید.

حتی زمان باز و بسته بودن نانوایی ها با هرج ومرج است.

هر کس هر زمان دلش می خواهد باز می کند، هر زمان دلش می خواهد می بندد.

من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است.

رفتم یک دور دیگر زدم و برگشتم دیدم باز هم بسته است.

یکی دیگر بازکرده و نانش را تمام کرده اما این هنوز روشن هم نکرده.

این خوب نیست.

نماینده ولی فقیه در استان البرز بابیان اینکه از به کارگیری افراد بدون ضوابط قانونی و مقررات قانونی خودداری کنید، بیان کرد: یک امتحان بزرگی است برای کسی که مسئول می شود.

همه در معرض آزمون الهی قرار داریم.

یوم الجزا وقتی برپا می شود دیگر نمی توانی بگویی برادرم بود، پسرم بود، دوست و رفیق همکارم بود.

باید حساب پس بدهی.

با چه ضابطه ای او را مسئول می کنی؟
کلید واژه ها: زمان - نانوایی - بسته - امام جمعه کرج - دیگر - نانوایی ها - امام جمعه - دیگری - زمانی - برخورد قانونی - لباس - دستگاه ها - جمعه - امام - متخلفان - دستگاه - قانونی - برخورد - استان - گذشته - حواله - اوضاع - روشن - بیان - اذیت - هفته - مردم - کچید

آخرین اخبار سرویس:
اجتماعی علت پریود نشدن و حامله نبودن چیست؟

افتتاح فرودگاه شهر فضولی جمهوری آذربایجان

اجرای پویش های «نوجوان پلاس» و «دنیای بدون استکبار» در کردستان

باید از زیرساخت های استان برای جهش اقتصادی استفاده کرد

جلسه برهم صالح و هیأت هماهنگی شیعیان عراق درباره نتایج انتخابات

ادامه اعتراضات به نتایج انتخابات عراق برای نهمین روز متوالی

دفاع سخنگوی شورای شهر از انتصاب داماد زاکانی در شهرداری

مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری «اتاق فکر دولت» است

استقبال طالبان از سخنان رهبر انقلاب

انتصاب دو معاون در وزارت کار و رفاه اجتماعی

آزمون های حفظ عمومی قرآن از دهه فجر رسماً آغاز می شود / ادامه تعارضات ارشاد و ستاد

همایش «جایگاه قرآن در وحدت مسلمین» در ارومیه برگزار می شود

رونمایی از کتب ادبیات پایداری و دفاع مقدس در حوزه هنری لرستان

نخستین واکنش حسن یزدانی به ماجرای خبر نامزدی اش+ویدیو

استخدام برنامه نویس #c حرفه ای در یک یک شرکت معتبر در خراسان رضوی

استخدام مسئول دفتر در موسسه رهپویان دانش ایلیا در تهران

خبر معاون پارلمانی رییس جمهور از آغاز فصل جدید خدمت به مردم

استخدام مسئول فنی (دکتری داروسازی) در شرکت فومن وش در تهران

سرعت استقرار مدیران جدید در استان قزوین افزایش یابد

استخدام نماینده علمی با بیمه و شرایط حقوقی خوب در مازندران

استخدام حسابدار در شرکت افروز شیمی لارک در هرمزگان

سفر علمای لبنانی به خراسان رضوی و دیدار با علمای اهل سنت

خطای راهبردی در اداره روستاها

همایش بین المللی نقش قرآن در وحدت مسلمین برگزار می شود

خاطرات علی اصغر شاه زیدی از علی تجویدی

انتصاب سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران

ابلاغ آزادی یکی از متهمان پرونده آبان 98

تخریب 8 ویلای غیرمجاز در چهارباغ استان البرز

ماجرای ضرب و جرح کارگر شهرداری خرمشهر چه بود

مسلمانان نباید آتش جنگ را تشدید کنند

دیدار نماینده ویژه استرالیا در امور افغانستان و سفیر استرالیا در ایران با مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور

فضای مجازی به فضای حقیقی تبدیل شده است/ لزوم توسعه اینترنت همگام با افزایش نیاز مردم

توضیح شهردار تهران درخصوص انتصابات در جلسه هفته آینده

ادامه اعتراضات به نتایج انتخابات عراق برای نهمین روز متوالی

انتشار سندی از خالی بودن خزانه در روزهای پایانی دولت روحانی

عضو مجلس خبرگان رهبری از بی توجهی به دریاچه زریبار و مرز باشماق مریوان انتقاد کرد

وزیر کشور: مشکل پمپ بنزین ها به سرعت برطرف خواهد شد

حسینی: می خواهیم سطح زندگی و رفاه مردم بالا رود

تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس در لرستان جدی گرفته شود 

برگزاری کارگاه آموزشی تدوین مقاله و پایان نامه نویسی ویژه طلاب

تایید حمله سایبری به جایگاه های سوخت

مراسم 13 آبان در استان تهران با محوریت استکبارستیزی برگزار شود

بازدید سفیر ایران در عمان از شهر اقتصادی «خزائن»

لزوم پیگیری اجرای مصوبات سفرهای استانی توسط دستگاه های اجرایی

توییت زاکانی در واکنش به حواشی انتصاب دامادش در شهرداری تهران

عدالت مبنای پایداری و استمرار صلح است

دولت از تصدی گری در اقتصاد دوری کند/حمایت از تعاونی ها یک اصل است

درس خارج«حکمرانی فضای مجازی» برگزار می شود

تایید حمله سایبری به جایگاههای سوخت

آیت الله مصباح یزدی برای مادر و آموزش و پرورش نقش تربیتی بالایی قائل بود

بازخوانی گزارش؛ ماجرای حمله سایبری به پمپ بنزین های آمریکا

بازخوانی ماجرای حمله سایبری به پمپ بنزین های آمریکا/ پاشنه آشیل سایبری ایران کجاست؟

شهرداری کرج به کمک رسانه هایی که منصفانه و صادقانه بنویسند نیاز دارد

قدردانی ستاد نمازجمعه تهران از حضور شوق انگیز مردم و مسئولان در جشن اقامه مجدد نمازجمعه تهران

دیدار وزیر خارجه تاجیکستان با امیرعبداللهیان +فیلم

ببینید | واکنش حسن یزدانی به ماجرای خبر نامزدی اش

کتاب« سنگی که سهم من شد» رونمایی شد

دادستان تهران: توسعه فناوری های نوین دسترسی مردم به عدالت را آسان می کند

خبر های پُر بازدید چهارم آبان خبرگزاری صدا و سیمای فارس

بررسی تعهد دولت به تامین درمان در قبال حق سلامت شهروندان، بر اساس قوانین داخلی و فراملی

مهم ترین خبر های حوادثی که در چهارم آبان ماه رخ داد

شب شعر قرار فاطمی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود

یک نماینده مجلس 300 نفر را برای استخدام به ایران خودرو معرفی کرد

استخدام نگهبان با بیمه، بیمه تکمیلی و سرویس در شرکت صنایع غذایی اصالت

استخدام حسابدار در شرکت طایر ارسباران اهر در تهران

استخدام مسئول دفتر مدیرعامل با بیمه در شرکت گلرنگ در تهران

ببینید | واکنش حسن یزدانی به ماجرای خبر نامزدی اش

ضرورت استفاده از الگوهای آتش به اختیار جهت پویایی فرهنگ عمومی

یک نماینده: باید پاسخ حمله سایبری را بدهیم

وزیر امور خارجه تاجیکستان وارد تهران شد

فعال شدن شبکه 5G منوط به توسعه متوازن پهن باند ثابت/دیتاسنترهای کشور وضعیت مطلوبی ندارند

انگلیس ایران را تهدید کرد: همه گزینه ها روی میز است

آخرین خبر ها از بررسی طرح شفافیت آراء/ نامه نمایندگان مجلس برای اولویت دادن به طرح شفافیت آرا

اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درخصوص حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت

سفیر ایران در بلاروس: تهران با جدیت پیگیر وضعیت اتباع است

آغاز چهل و یکمین مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه نهاجا + عکس

ادامه اعتراضات به نتایج انتخابات عراق برای نهمین روز متوالی

بی توجهی به حوزه رمان نویسی خسارت برای جریان انقلابی است

روحانی در سیاست گذاری حوزه واکسن غلط عمل کرد/ باید در چارچوبی هم تراز سطح تهدیدات پاسخ دهیم

استخدام حسابدار در شرکت عالی تحریر پارسیان در تهران

استخدام رییس حسابداری و حسابدار در عالی تحریر پارسیان در تهران

گزارشی از مراسم رونمایی کتاب سنگی که سهم من شد

استخدام رییس حسابداری در شرکت عالی تحریر پارسیان در تهران

تایید حمله سایبری به پمپ بنزین ها

امام علی، الگوی وحدت در جهان مسلمین

تایید حمله سایبری به پمپ بنزین ها

گزارش توییتری وزیر خارجه پاکستان از دیدار با امیرعبداللهان

مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری اتاق فکر دولت است

فعالیت تشکل های مردمی مطالبه گری در استان قزوین تخصصی می شود

نفوذی که هیچ گاه از سوی مسلمانان جدی گرفته نشده است

امیر حاجی نورمحمدی به دیدار خانواده شهید وریجی رفت

برگزاری 200 ویژه برنامه به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در کردستان

اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت

قدرشناسی از حضور مردم و مسئولان در جشن اقامه مجدد نماز جمعه تهران

صعود گروه کوهنوردی شرکت آب وفاضلاب آذربایجانشرقی به قلعه آوارسین

تایید حمله سایبری به پمپ بنزین ها / اطلاعات تکمیلی پس از جمع بندی نهایی منتشر می شود

تصمیم گیری درباره بازگشت ساعت طرح ترافیک، فردا

ابلاغ پیام تبریک شهردار تهران به سفرای کشورهای مسلمان واقع در منطقه 2

تکریم خانواده شهید مدافع حرم حسن اکبری با حضور شهردار منطقه 19

فرصتی برای حساس سازی در مورد تعیین اولویت های سلامت بانوان

امام جمعه کرج: من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است/ مردم را اذیت نکنید / با متخلفان برخورد قانونی کنید

امام جمعه کرج: من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است/ مردم را اذیت نکنید / با متخلفان برخورد قانونی کنید