موضوعات داغ: - باشگاه استقلال - رتبه بندي معلمان - واردات خودرو - فرهاد مجيدي - هواداران استقلال - دانش آموزان - بازگشايي مدارس - واكسيناسيون - تامين اجتماعي - ورزش و جوانان - شهيد سردار حجازي - كاهش شديد ديد افقي - تيم هاي آرسنال - رييس شوراي شهر شيراز - مجسمه «فرهاد قفل زن» - صحراي آفريقا - الكساندر كارلين - بيماران رواني - دفاع مقدس - استاندارد ليژ - قاچاق آثار هنري - مطالعات اجتماعي - نوعروسان تحت پوشش

مطالب مرتبط:
دولت فرهنگ| اولویت هایی برای حال خوب کتاب و کام شیرین کتابخوان ها در دولت آینده
بایسته هایی در سیاست خارجی دولت آینده
مرحله فراروی لبنانی ها بعد از انتخاب «نجیب میقاتی» برای تشکیل دولت/ لبنان از بحران خارج می شود؟
رضایی کوچی: تسریع در واکسیناسیون در اولویت کاری دولت سیزدهم باشد
بازداشت خبرنگاران بازگشته از مناطق تحت کنترل طالبان توسط دولت افغانستان
-200 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 5 مرداد 1400 ساعت 06:052021-07-27سياسي

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند


منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند و تکرار جنایات آنها، - " منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند و تکرار جنایات آنها، نفرت هر چه بیشتر آحاد مردم را به دنبال خواهد داشت.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.

IR"، رهبر معظم انقلاب 29 تیرماه 1373 در دیدار جمع زیادی از قشرهای مختلف مردم و کارکنان ادارات و نهاد ها با ایشان، طی سخنانی رژیم غاصب صهیونیستی را به عنوان مظهر تروریسم دولتی، یک بلای جهانی خواندند و دولتهای صنعتی مدعی زمامداری امور بشر را به سبب حق کشی و انکار این واقعیت روشن شدیدا مورد سرزنش و ملامت قرار دادند.

در این دیدار که با شعارهای، مرگ بر منافقین ، و مرگ بر اسراییل توأم بود، مقام معظم رهبری توسل به تروریسم را ثمره نبود منطق، تفکر و بی اعتباری یک دولت، سازمان و یا گروه دانستند و فرمودند: تروریسم به مفهوم اقدامی است که یک مجموعه، سازمان و یا دولتی بخواهد کار خود را با ایجاد ترور، وحشت، قتل و ناامنی به پیش ببرد و جنایتی که منافقین روسیاه در حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) مقدسترین مکان مذهبی ایران انجام دادند مظهر زشت ترین نوع تروریسم محسوب می شود.

حضرت آیت الله خامنه ای در بیان ماهیت تروریسم دولتی فرمودند: رژیم غاصب صهیونیستی آشکارترین نمونه تروریسم دولتی است.

زیرا از هنگامی که سیاست ضد اسلامی، ضد مردمی و ضد شرقی انگلیس، صهیونیست ها را در کشور اسلامی فلسطین حاکم کرد آن ها به عنوان یک غده سرطانی در پیکر اسلامی با ترور و قتل عام مردان، زنان و کودکان فلسطین و آتش زدن خانه ها اهداف خود را به پیش برده اند.

اقدام اخیر این رژیم در تجاوز به لبنان و ربودن افراد از خانه هایشان و زندانی کردن آن ها در فلسطین اشغالی نمونه روشن دیگری از تروریسم دولتی است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سران دولتهای هفت کشور صنعتی را به سبب حمایت از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن افکار عمومی جهان مورد سؤال قرار دادند و فرمودند: جهان امروز گرفتار دو مصیبت بزرگ است.

تروریسم که مظهر اعلای آن از لحاظ دولتی رژیم صهیونیستی و از لحاظ حزبی منافقین و امثال آن ها هستند یک مصیبت جهانی است و حق کشی دولتهای مدعی زمامداری امور بشر در انکار این واقعیت، مصیبت بزرگتری است که جهان امروز با آن مواجه است.

ترور را کسانی نظیر منافقین و رژیم صهیونیستی انجام می دهند که فاقد تفکر و استدلال و اعتبار هستند مقام معظم رهبری با استناد به اعتراف غرب به پویایی و فراگیری شعارهای انقلاب اسلامی فرمودند: غربی ها اذعان می کنند که شعار ها و تفکرات اسلامی ایران؛ مصر، الجزایر و نقاط دیگری از جهان را متحول کرده است و این امر خطر بزرگی علیه سرمایه داری غرب محسوب می شود.

بنا بر این ایران اسلامی که سلاح نیرومندی، چون پویایی اندیشه، منطق و سخن حق در اختیار دارد نیازمند توسل به اقدامات تروریستی نیست.

ترور را کسانی نظیر منافقین و رژیم صهیونیستی انجام می دهند که فاقد تفکر و استدلال و اعتبار هستند.

حضرت آیت الله خامنه ای اجتناب مطبوعات غرب از انتشار پیام ها و دیدگاههای انقلاب اسلامی را نشانه روشنی از هراس دولتهای غربی در عرضه شدن افکار اسلامی و انقلابی به ملت ها توصیف کردند و فرمودند: مردم آمریکا و اروپا هیچ خصومتی با ملت ایران ندارند و برای شنیدن سخن حق آمادگی دارند، اما دولتهای غربی به خوبی می دانند که اگر ملتهایشان از افکار اسلامی و انقلاب ایران آگاهی یابند، به آن معتقد خواهند شد لذا امروز شاهد هستیم که دولتهای غربی و دستگاههای صهیونیستی تبلیغات پرهزینه ای را در دنیا به راه انداخته اند تا چهره اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را مخدوش جلوه دهند و مانع از رسیدن تفکرات پویای اسلامی به ملتهای اروپا و آمریکا شوند.

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه سخنانشان با ابراز تنفر و انزجار ملت ایران از منافقین کوردل فرمودند: منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند و تکرار جنایات آنها، نفرت هر چه بیشتر آحاد مردم را به دنبال خواهد داشت.

مقام معظم رهبری ضمن محکوم کردن ادعاهای رژیم صهیونیستی در منتسب کردن تروریسم به جمهوری اسلامی ایران فرمودند: نظام مقدس و مطهر جمهوری اسلامی از اینگونه تهمت ها مبرا است و صهیونیست ها به لحاظ ماهیت پلیدشان حق ندارند در مورد ایران اسلامی قضاوت کنند.

جمهوری اسلامی متکی به یک ملت مؤمن، سرافراز، اصیل و ریشه دار است، اما رژیم صهیونیستی بی اصل و نسب، جعلی و دروغی است که با جمع کردن گروهی از یهودیان از سراسر دنیا که دارای خصوصیاتی از قبیل شرارت، خباثت، دزدی و آدم کشی هستند، مجموعه ای را به نام ملت اسراییل به وجود آورده است؛ و به جز ترور و جنایت هیچ منطق دیگری بر او حاکم نیست.

صهیونیست با این همه دنائت، پستی و روسیاهی در دنیا متهم تر و مجرم تر از هر کس دیگری هستند.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان به نقش با اهمیت نیروی انتظامی در تأمین امنیت اجتماعی اشاره کردند و فرمودند: امنیت در زندگی اجتماعی مردم نقش بسیار مهمی را داراست.

زیرا مردم باید بتوانند در سایه آن با آرامش و آسودگی خاطر به کسب و کار و فعالیت اجتماعی و انجام امور زندگی خصوصی خویش اهتمام ورزند.

امنیت یک نیاز اجتماعی است و برای تأمین آن، اعمال قدرت حاکمیت ضروری است لذا حکومت اسلامی که مظهر قدرت الهی و قدرت مردم است باید این خواسته عمومی را با اقتدار تأمین کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی برخورد قاطع نیروی انتظامی با تروریستها، سارقان مسلح، راهزنان، متجاوزین و متعدیان به نوامیس و اموال مردم را لازمه تأمین امنیت دانستند و فرمودند: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی برای از میان بردن ناامنی و مبارزه با عناصری است که در امنیت جامعه اخلال ایجاد می کنند لذا این قدرت باید به دست انسانهای صالح امین و علاقه مند به سرنوشت مردم سپرده شود تا آن ها بتوانند امنیت را به درستی تأمین کنند.

مقام معظم رهبری ضرورت احترام مردم به نیروی انتظامی و پیروی از دستورات این نیرو را خاطر نشان کردند و فرمودند: امروز انسانهای صالحی زمام امور نیروی انتظامی را در دست دارند و با هوشیاری دستگاههای قانونگذاری و اجرایی، در این نیرو تحولات مهمی انجام شده است، اما اصلاح هر چه بیشتر در نیروی انتظامی ضروری است و یکایک پرسنل این نیرو باید مراقب نفوذ فرهنگی و اخلاقی دشمن در بی اعتناکردن آنان نسبت به دین، ناموس و عقاید مردم باشند.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین به حضور مسئولین و کارکنان سازمانهای تأمین اجتماعی و بهزیستی در این دیدار اشاره کردند و خدمات آنان را یک صدقه و حسنه و انجام یک تکلیف برای نظم اجتماعی در کشور دانستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی کارکنان و مسئولان این دو سازمان و دستگاههای امدادی و خدمات رسانی به قشرهای نیازمند جامعه را به اهتمام هر چه بیشتر در انجام وظایف خود فراخواندند و در پایان سخنانشان فرمودند: کمک به ضعفا و مستمندان یک خواست اسلامی است و مردم باید کمک ها و حمایت خود را از سازمانهای امدادی افزایش دهند اینجانب بویژه در مورد ایتام به مسئولان سازمان بهزیستی تأکید می کنم که به صورت مضاعف به یتیمان تحت سرپرستی این سازمان رسیدگی کنند و مبادا در نظام اسلامی یتیمی مورد اهمال و بی توجهی قرار گیرد.

رسیدگی به ایتام یک مسأله بسیار مهم انسانی است و عمل به دستورات اسلامی در این زمینه باید جدی گرفته شود.

این گزارش حاکیست در این دیدار وزیر کشور، فرمانده نیروی انتظامی و فرماندهان، پرسنل و مسئولین عقیدتی سیاسی و حفاظت و اطلاعات نیروی انتظامی رییس و کارکنان سازمانهای تأمین اجتماعی و بهزیستی و شرکت دخانیات، اعضای ستاد نماز جمعه تهران، جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاههای صنعت نفت اراک، بیرجند، کرمانشاه، تربیت معلم تهران، جمعی از قاریان مشهد، مسئولان و کارشناسان مرکز توسعه مدارس، گروهی از مردم شهرهای اصفهان و اراک، جمعی از خانواده های شهدای استانهای تهران، کرمان، لرستان وعده ای از جانبازان حضور داشتند.


کلید واژه ها: منافقین - دولت - رژیم غاصب صهیونیستی - میکروب - پایگاه اطلاع رسانی - ملت ایران - زباله - رهبر معظم انقلاب - پرورش - شوند - هایی - بزرگ - اطلاع رسانی - ایران - امروز - تکرار - صهیونیستی - رژیم غاصب - مردم - خبرگزاری - تروریسم - کارکنان - ادارات - تیرماه - انقلاب - پایگاه - جهانی - مختلف - اطلاع - اعلام

آخرین اخبار سرویس:
درخواست اینترنت رایگان برای دانشجویان

عکس جشن تولد 50 سالگی الهام پاوه نژاد

واکنش روسیه به عضویت ایران در سازمان شانگهای

اسلامی برنامه ای برای مذاکره درباره برجام در وین ندارد

روند کاهشی مرگ و میر ناشی از کرونا در سطح استان ایلام آغاز شده است

بعد از رد نخستین فرد معرفی شده، فرجی شهردار ملایرشد

ضرورت توسعه روابط دو جانبه با کشورهای عضو سازمان شانگهای

توضیحات رییس جمهور درباره ثمرات سفر به تاجیکستان

محمد حسین پور شهردار جدید تویسرکان شد

قدردانی مخبر از تلاش ها برای تهیه و تامین واکسن و افزایش تولید داخلی

یادواره لشکر فرشتگان در یزد برگزار می شود

مدیریت مصرف اقدام ضروری برای آینده استان یزد

احتمال آغاز پیک ششم کرونا از شرق کشور

احتمال برگزاری نشست 1+4 در نیویورک

مراقب تروریسم رسانه ای اینتل باشید

تست شخصیت شناسی در 10 دقیقه

اقدامات بسیج برای حمایت از بخش کشاورزی/ کمک به خودکفایی در 5 محصول راهبردی

بنیاد حفظ آثار فارس با 12 هزار برنامه به استقبال هفته دفاع مقدس می رود

فال روز یکشنبه 28 شهریور 1400

نام نویسی جذب روحانیون عتبات عالیات آغاز شد

مراقب تروریسم رسانه ای اینتل باشید

این تست روانشناسی شخصیت شما را لو می دهد

عکس قدیمی پژمان جمشیدی و علی ضیاء

خبر فوری: رییسی به مجمع عمومی سازمان ملل نمی رود!

نشست صمیمی شاعران با حضور وزیر ارشاد

پیام تشکر سید علی خمینی پس از گذراندن دوران بیماری کرونا

واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در لرستان

شناسایی و جایگزینی 251 درخت خطرآفرین سطح شهر قم

پیشنهاد محسن رضایی در پی پیوستن ایران به سازمان شانگهای

داشتن مدیری مدبر با روحیه جهادی حق مسلم مردم اصفهان است

کتیبه توصیه مقام معظم رهبری در مورد احیای توس رونمایی شد

احتمال آغاز پیک ششم کرونا از شرق کشور در اواخر مهر ماه

برگزاری جلسات آموزشی برای دبیران کمیسیون های تخصصی مجلس

مشارکت بیش از 10 هزار نفر از بسیجی در طرح شهید سلیمانی در فارس

یمن: پاسخ به کشورهای متجاوز تا آزادسازی کامل کشور ادامه دارد

جدیدترین دفاعیات حمید صفت در آخرین دادگاهش

توضیحات رییس جمهوری از نتایج سفر سه روزه به تاجیکستان

عضویت دائم در شانگهای فرصت مناسبی برای شکل گیری توازن سیاست خارجی

300 هزار پرس غذا در استان بوشهر توزیع می شود

عدم رفع مشکلات ناهماهنگی، تقابل و کینه ورزی ایجاد خواهد کرد

موافق تبدیل وضعیت نیروهای بهداشتی و درمانی هستیم

خواستار تسریع در تغییر مدیریت اجرایی استان کرمانشاه هستیم

آیت الله رییسی وارد تهران شد

«علی کالورا» کشته شد

بنیاد حفظ آثار فارس با 1000 برنامه به استقبال هفته دفاع مقدس می رود

انتقاد نماینده مجلس از رانت ها و امضاهای طلایی/ روند فعلی صدور مجوز باعث ایجاد بازار سیاه شده است

مردم باسمنج از بخش شدن این منطقه خشنود نیستند

تدوین طرح واردات خودرو با هدف تنظیم بازار داخلی

غبارروبی مزار شهدای روحانیت تهران

نشست خبری رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

نشست زمین آینده صنایع و راه آهن اشکذر را تهدید می کند

امضای دو تفاهم نامه همکاری با وزارتخانه های تندرستی و حفظ اجتماعی و محنت،مهاجرت و شغل

احتمال برگزاری نشست 1+4 در نیویورک

هشدار درباره آغاز پیک ششم کرونا

450 زائر از مرز مهران بازگردانده شدند

توییت طحان نظیف درباره جلسات شورای نگهبان برای کاهش ایرادات قانونی بودجه

پیشنهاد محسن رضایی بعد از پیوستن ایران به سازمان شانگ های

ستاد کرونا: احتمال آغاز پیک ششم کرونا از شرق کشور در اواخر مهر ماه

فقر اخلاق اجتماعی در حوزه های علمیه با تأکید بر دیدگاه امام خمینی

وزیر دفاع یمن: پاسخ به کشورهای متجاوز تا آزادسازی کامل کشور ادامه دارد

کلاس های قرآنی مهدالرضا(ع) از مهر ماه آغاز می شود

تمدید ضوابط و تسهیلات تردد مشمولان وظیفه مقیم خارج از کشور

واکنش محسن رضایی به عضویت ایران در سازمان شانگهای

ویدئویی جالب از مزاحمت کلاغ ها برای یک عقاب در آستانه ماهیگیری

تغییرات ریشه ای طالبان در دین و زبان افغانستان

سیاست های کشور چین از دیدگاه امام خمینی

اطلاعات واکسیناسیون 76 هزار زائر اربعین ثبت شد

احتمال آغاز پیک ششم کرونا از شرق کشور در اواخر مهر ماه

تحقق عدالت آموزشی با ارتقای کیفی محتوای مجازی

برگزاری دادگاه شکایت خانواده شهدای هسته ای علیه آمریکا

رشیدی: استاندار کرمانشاه باید تغییر کند

انتخابات کانادا

تجارت ایران و تاجیکستان 10 برابر می شود

دادخواست 400 صفحه ای خانواده های شهدای هسته ای ایران علیه دولت آمریکا

لایحه رتبه بندی معلمان در پاییز تعیین تکلیف می شود

نخستین عمل پیوند عروق پا در جنوب فارس انجام شد

ایجاد تحول در حوزه زیر ساخت های بهداشت و درمان گیلان

رضایی: عضویت دائم در شانگهای فرصت مناسبی برای شکل گیری توازن سیاست خارجی است

دلیل اهمیت بهبود روابط ایران و تاجیکستان از نظر علی مطهری

لزوم تکمیل واکسیناسیون خوزستانی ها تا آبان ماه

با خبرهای کوتاه استان قزوین همراه باشید

آیت الله فاضل لنکرانی: اصولگرایی از حقیقت اصلی خودش فاصله گرفته است/طالبان نام «وزارت زنان» را به وزارت «نماز و ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر» تغییر داد

اخبار شبانگاهی (22) شبکه سه سیما؛ 27 شهریور

11 بیمار مبتلا به قارچ سیاه در قزوین شناسایی شدند

استخدام نماینده علمی دارو، مکمل و محصولات مرتبط با حقوق ثابت، بیمه و پاداش

استخدام کارمند اداری، سرپرست تجهیز و کارشناسی تجهیز و سیر و حرکت

عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای یک موفقیت دیپلماتیک بود/ اجماع منطقه ای نسبت به مواضع ایران درمورد افغانستان در نشست مربوط به افغانستان در حاشیه اجلاس شانگهای

کار در منزل ،آقایان وخانمها،بادرآمد هفتگی پاره وقت آنلاین

شمار مولتی میلیاردران ایران

بازدید معاون اول رییس جمهور و وزیر صمت از پگاه تهران

ایجاد تحول در حوزه زیر ساخت های بهداشت و درمان گیلان

ببینید | احتمال برگزاری نشست برجامی 1+4 در نیویورک

طحان نظیف: جلسات آموزشی برای دبیران کمیسیون های تخصصی مجلس برگزار شد

کاخ ها و موزه های تهران باز شدند

واکنش محسن رضایی به پیوستن ایران به پیمان شانگهای

آیا غل و زنجیر کسب و کارهای جدید باز می شود؟

300 هزار پرس غذا در استان بوشهر توزیع می شود

آب رسانی به 9 روستای شوشتر با همکاری خیران

توزیع 2500 پَک لوازم التحریر بین دانش آموزان کم برخوردار در رباط کریم

عضویت دائم در شانگهای فرصت مناسبی برای شکل گیری توازن سیاست خارجی

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند