مطالب مرتبط:
رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
شهردار اهواز عزل شد
شهردار اهواز عزل شد
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 15 اسفند 1399 ساعت 03:002021-03-04سياسي

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید


عکس از آرشیو ایسنا/خوزستان در جلسه یکصد و چهل و دوم شورای شهر اهواز که شامگاه پنجشنبه با موضوع برکناری موسی شاعری شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شد، - ایسنا/خوزستان در جلسه یکصد و چهل و دوم شورای شهر اهواز که شامگاه پنجشنبه با موضوع برکناری موسی شاعری شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شد، موسی شاعری با 9 رای از سمت خود برکنار و ابراهیم نوشادی با 12 رای به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وزارت کشور در نامه ای که به شورای اسلامی شهر اهواز ارسال کرده بود، موسی شاعری شهردار اهواز را فاقد صلاحیت این سمت دانسته بود بنابراین قرار بود روز چهارشنبه جلسه عزل شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شود که به دلیل غیبت پنج عضو شورا، این جلسه لغو شد.

پیش از این نیز نامه ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور در خصوص برکناری شهردار اهواز به شورای شهر اهواز ارسال شده بود.

شاعری پیش از این نیز در پی شکایت مرکز بهداشت غرب و پیگیری مدعی العموم در زمینه آبگرفتگی های سال گذشته در اهواز، در حکمی بدوی به حبس و انفصال از خدمت محکوم شده است.

عبدالزهرا سنواتی رییس شورای شهر اهواز در این جلسه اظهار کرد: نامه ای از سوی مدیرکل دفتر امور شورای اسلامی شهرها وزارت کشور با ضمیمه نامه هایی از سازمان بازرسی کشور، 3  اسفندماه برای شورای شهر اهواز ارسال شد و شورا را مکلف کرد که بر اساس قانون و بر اساس تبصره 4 ذیل بند یک ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، اقدام کنیم و گزارش آن به وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری خوزستان ارسال شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وی افزود: همه اعضای شورا و مسئولان استان خوزستان بر قانون مداری و اخلاق مداری تاکید دارند.

از همه افرادی که در رسانه ها یا فضای مجازی، امورات شهر و مدیریت شهری و شورا را پیگیری می کنند می خواهیم که اخلاق مداری را رعایت کنند و آنچه قانون ما را مکلف کرده و باید اجرا شود را عنوان کنند.

رییس شورای شهر اهواز بیان کرد: سه دستگاه نظارتی و حاکمیتی یعنی وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری، برکناری شهردار اهواز را به شورای شهر تکلیف کردند و به ما احترام گذاشتند و گفتند به تکلیف خود عمل کنید.

سنواتی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف سریع موسی شاعری و انتخاب شهردار جدید گفت: اکنون اعضای شورای شهر تحت فشار هستند و ممکن است فردا گزینه ای تغییر پیدا کند و باز به اعضای شورای شهر فشار بیاورند یا تغییراتی صورت بگیرد.

وی با اشاره به طرح پیشنهاد از سوی برخی اعضای شورا مبنی بر اینکه شاعری به جای اینکه عزل شود خودش استعفا بدهد تا عزل در سابقه و رزومه کاری وی قرار نگیرد، تصریح کرد: اگر شهردار اهواز اکنون استعفای خود را به صورت پیامک هم برای اعضای شورای شهر ارسال کند، آن را می پذیریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، حسین حیدری دیگر عضو شورای شهر اهواز در ادامه به عنوان مخالف عزل شهردار اظهار کرد: پس از گذشت 20 ماه از انتصاب شهردار اهواز، دستگاه نظارتی ورود و عنوان کرده که وی شرایط شهردار بودن را ندارد.

در این صورت، وزارت کشور باید حکم شهردار اهواز را لغو می کرد، چرا توپ را به زمین شورا انداختند؟ عدم لغو حکم شهردار توسط وزارت کشور، احترام به اعضای شورا نیست.

وی افزود: با این شرایط گفته می شود که یک نهاد خارج از مجموعه شورا، برای شورا تعیین تکلیف کرده است بنابراین پیشنهاد می شود این جلسه 24 ساعت عقب بیافتد و تضمین می دهم که استعفای شهردار اهواز را روز شنبه تقدیم کنم تا شهردار با استعفا از سمت خود برود.

عضو شورای شهر اهواز گفت: این کار موجب می شود در کارنامه موسی شاعری برکناری قید نشود.

وی افزود: از طرف دیگر، این برکناری از طرف ایشان (شهردار) قابل پیگیری است که با استعفا دیگر قابل پیگیری نیست.

با این کار شورا نیز به استقلال خود احترام می گذارد و نمی گذارد یک نهاد از بیرون از شورا برایش تصمیم گیری کند.

حیدری بیان کرد: من از ابتدا گفتم که آقای شاعری شرایط لازم را ندارد اما در نهایت وزارت کشور حکم وی را صادر کرد.

عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد: اگر وزارت کشور حکم شهردار را صادر نمی کرد آیا موسی شاعری شهردار بود؟ مرجع صادرکننده حکم اشتباه کرده است و خودش باید حکم را لغو کند.

حیدری تصریح کرد: این تصمیم شورا (برکناری شهردار) قابل پیگیری در دیوان عدالت اداری است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سید محسن موسوی زاده عضو شورای شهر اهواز نیز در ادامه با اشاره به پیشنهاد برخی اعضای شورا برای به تعویق انداختن تصمیم گیری در خصوص شاعری و مهلت دادن به وی برای ارائه استعفایش در روز شنبه هفته آینده، اظهار کرد: امشب قبل از ورود به صحن شورا، تماس ها و پیشنهادهای متنوع و سفارش های متعددی دریافت کردم که با این اوضاع، نمی توانم تا شنبه منتظر بمانم.

وی افزود:  اگر قرار است آقای شاعری استعفا بدهد، این کار را اکنون انجام دهد.

موسوی زاده تصریح کرد: متاسفانه می گذارند جو آرام شود تا روز شنبه این کار انجام شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مازیار جهانبخشی دیگر عضو شورای شهر اهواز در خصوص پیشنهاد استعفای شهردار اهواز، اظهار کرد: در دو سه روز اخیر همه اعضای شورا فشارهای زیادی را تحمل کردند اما چه تضمینی است که تا یکی دو ساعت آینده هم بتوانیم با همین شرایط پیش برویم؟ من از خود مطمئن هستم.

وی افزود: نوشتن استعفا مگر چقدر زمان می برد که آقای شاعری اکنون این کار را نمی کند؟ اگر بحث استعفا است اکنون هم می شود این کار را کرد.

جهانبخشی گفت: تصمیمی گرفته شده است که باید به آن عمل شود.

اگر بحث گزینه دیگری است اکنون می توان آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به پیشنهاد و تضمین حیدری دیگر عضو شورا مبنی بر مهلت دادن به شاعری برای استعفا تا روز شنبه بیان کرد: ما نمی توانیم تضمین آقای حیدری در خصوص ارائه استعفای شهردار تا روز شنبه را بپذیریم.

اکنون به این نتیجه رسیده ایم که ادامه راه با آقای شاعری امکان پذیر نیست.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدجعفر فلسفی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: با بیان این مساله که تکلیف وزارت کشور، تحمیل به شورای شهر است؛ مخالف هستم.

وی افزود: هدف این است که این تغییر ایجاد شود و سازمان بازرسی به دنبال اعمال قانون است بنابراین این کار منافاتی ندارد و نظر این سازمان محقق خواهد شد.

شورای شهر نیز می تواند از وزارت کشور در خصوص سلب اختیار شکایت کند.

عضو شورای شهر اهواز گفت: اگر به عنوان مثال یک شهردار با رای وزارت کشور عزل شده باشد، من صحبت های مطرح شده در خصوص لغو حکم توسط وزارت کشور را قبول می کنم.

قانون اختیار را به شورای شهر داده است و اگر قانون ایراد دارد باید اصلاح شود.

قانون این اختیار و حرمت را برای شورای شهر قائل شده تا شهردار را انتخاب کند.

فلسفی بیان کرد: اگر هر یک از اعضای شورا فکر می کند که این کار ایراد دارد، نباید به عزل رای دهد.

وی در خصوص گزینه های شهرداری اهواز، افزود: کسی باید در این جایگاه قرار بگیرد که به جایگاه مشرف باشد و از طرفی ارتباطات ملی داشته باشد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، جاسم موسی پور دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: با وجود نقاط ضعف و عدم توجه به برخی از تذکرات شورای شهر، آقای شاعری زحماتی کشیدند و اگر می خواهیم حرمت خود را نگه داریم، پیشنهاد استعفای شهردار خوب است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، هادی قنوات دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: در چند ماه گذشته جزو منتقدین جدی آقای شاعری بودم اما با توجه به اینکه 20 اسفندماه دوستان می خواهند در انتخابات شورا ثبت نام کنند و 28 خردادماه نیز روز انتخابات است، باید توجه شود چه تصمیمی می خواهیم برای شهر اتخاذ کنیم.

وی افزود: در زمان آقای کتانباف نیز دوستان پیگیر نامه بازنشستگی و فشار بودند که همان موقع مخالفت کردم و گفتم از ابزار شورا استفاده شود و شهردار وقت استیضاح شد.

اکنون نیز اگر تصمیم شورا در یک مرجعی باطل شود، شان شورا زیر سوال می رود.

قنوات تصریح کرد: دادن زمان برای استعفای شهردار به منظور کاهش تنش ها و حاشیه ها، پیشنهاد خوبی است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، فتح الله حاجتی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز به عنوان مخالف عزل اظهار کرد: از اعضای شورا می خواهم به فکر آبروی خود و شهر باشند.

اکنون ویروس کرونا شرایط بحرانی ایجاد کرده و اکثر اعضای شورا به جای اینکه به فکر کمک به بیمارستان ها و مردم باشیم، وارد حاشیه شده ایم.

وی افزود: در زمان آقای شاعری، سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء قدم های بزرگی در اهواز برداشتند بنابراین باید برای ارائه استعفای شهردار وقت داده شود.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: خودتان آقای شاعری را انتخاب کردید و من دقیقه 90 به وی رای دادم.

حاجتی گفت: حداقل باید به فکر آبروی شهردار اهواز هم باشیم.

نباید با آبروی کسی بازی کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدرضا ایزدی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: اهمیت قانون، بیش از فشارهای بیرونی است اما با توجه به تلاش های 20 ماهه آقای شاعری می خواهم برکناری انجام نشود و اکنون استعفا از طرف وی ارائه شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مهران باباپور دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز با اشاره به سوابق نوشادی به عنوان گزینه سرپرستی شهرداری گفت: آقای نوشادی 13 سال سابقه کار در شهرداری اهواز و فوق لیسانس مرتبط دارد که اگر از وی عبور کنیم در شهرداری اهواز گزینه ای برای این پست نداریم.

وی افزود: در شهرداری اهواز هیچکس مانند آقای نوشادی شاخصه های تعیین شده توسط وزارت کشور را ندارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، رحیم کعب عمیر دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: آقای نوشادی جزو افتخارات استان خوزستان است و در کلانشهرها به عنوان رییس کمیته بررسی قوانین شهرداری برگزیده شده است.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: کسی برای این کار انتخاب می شود که تبحر دارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در ادامه اسکندر لطفعلی زاده دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: برگزاری این جلسه، غلط و غیرقانونی است.

این جلسه در زمینه یک موضوع واحد که قبلا درباره آن بحث و پیگیری کرده ایم برگزار شده است و طرح مجدد آن، غیرقانونی به نظر می رسد.

وی افزود: نمی شود یک موضوع را مطرح و درمورد آن رای گیری کرد و مجددا آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: همه می دانیم حکم شهردار کلانشهرها با امضای وزیر کشور صادر می شود؛ شان شهردار و شورای شهر اهواز این نیست که یک مدیرکل امور شهری نامه ای برای ما بنویسد و ما دستور جلسه ای تعیین کنیم.

لطفعلی زاده بیان کرد: ما یک سال است داریم با شهردارمان دعوا می کنیم و تمام کار ما این شده است که عده ای بگویند این شهردار برکنار شود یا خیر.

وی ادامه داد: فضایی که اکنون وجود دارد به گونه ای شده که برخی دوستان در حال فشار وارد کردن هستند و با فشارهای بیش از حد در مجلس و جاهای دیگر این نامه ها دریافت شده است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: نمی شود هر آنچه علی رغم میل باطنی رییس جلسه است در این جلسه گفته نشود.

دقیقا سه هفته پیش در خصوص این موضوع رای گیری شده است.

وی در خصوص گزینه های سمت شهردار اهواز نیز گفت:  هر دو گزینه از کارمندان شهرداری اهواز و دارای سنوات خدمتی متفاوت و خوبی هستند.

لطفعلی زاده گفت: با توجه به اینکه بابت مساله صدور رای بدوی دادگاه برای آقای شاعری مسائلی مطرح شده است باید بگوییم این بند برای آقای نوشادی نیز محسوس است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: مطمئنا پس از امروز نخستین تذکر را به سرپرست شهرداری اهواز خواهم داد.

همچنین استعلام صحت و سلامت عقلی وی را می خواهم و در صورت لزوم طرح سوال خواهم کرد.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم یک درخت بکاریم نمی دانیم در چهار ماه رشد می کند یا خیر بنابراین نمی دانیم چه کسی و با چه برنامه ای می خواهد سرپرست شهرداری اهواز شود.

بعید می دانم کسی که دلسوزانه بخواهد ورود کند به این راحتی این پست را بپذیرد.

لطفعلی زاده گفت: آقای نوشادی حدود 12 سال، نفر اول این مجموعه بوده است اما شهرداری اهواز رشد اصلی در بحث برنامه ریزی نداشته است.

وی بیان کرد: آقای جامعی جوان دهه 60 است و به نظر می رسد در کارهای اجرایی بوده و گزینه خوبی برای این سمت است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: شهردار اهواز - سرپرست شهرداری - شهردار - اهواز - موسی شاعری - شورای شهر اهواز - شهرداری - شهر اهواز - انتخاب - برکنار - سرپرست - برکناری - شورای اسلامی شهر اهواز - شاعری - سازمان بازرسی کل کشور - برگزار - شورای شهر - موسی - شورای - شورای اسلامی شهر - پنجشنبه - سازمان بازرسی - شورای اسلامی - موضوع - وزارت کشور - کشور - چهارشنبه - نامه - قرار بود - ابراهیم

آخرین اخبار سرویس:
ارسال شیوه نامه های کرونایی و بهداشتی انتخابات 1400 به ستاد ملی

شورای صدمین سال تاسیس حوزه علمیه قم در میبد تشکیل شود

طنین صدای حسینیه مجازی در آسمان رمضان البرز

21 اردیبهشت؛ آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

استقبال داوطلبان از انتخابات شوراها در استان بوشهر افزایش یافت

مستند لشکر زینبی(س)؛ گوشه هایی از دیدار خانواده های شهدای مدافع حرم با رهبر انقلاب

محفل انس با قرآن با حضور رهبر انقلاب

برای اولین بار؛ دیدار اعضای برجام و آمریکا، بدون حضور ایران

نظر رهبری درباره تزریق واکسن هنگام روزه داری

عراقچی: لیست ها در حال آماده شدن است

آغاز طرح منبر سیار ماه رمضان در خوزستان

لغو نماز جمعه در چهارمحال و بختیاری

تمدید محدودیت های شهرهای قرمز و نارنجی تا پایان هفته

در دیدار رییسی با صنعتگران چه گذشت؟

توزیع یک میلیون بسته افطاری بین نیازمندان خراسان شمالی شروع شد

نیازمند یک ویزیتور خانم با فن بیان

استخدام مهماندار هواپیما

همکاری با گروه های کاشت مو

پروانه اشتغال نظام مهندسی عمران

استخدام دورکاری

تحریم اروپا، قوت ما را بیشتر می کند

درخواست چین درباره مذاکرات برجامی وین

محمود احمدی نژاد؛ صدرنشین تلگرام و توییتر شد /ابراهیم رییسی به صدر اینستاگرام رسید

رویداد «تازه شو» با محوریت فناوری مد و لباس در اراک برگزار شد

دیدار اعضای برجام و آمریکا، بدون حضور ایران

محسن هاشمی: اصلاح طلبان نسبت به تایید صلاحیت کاندیدای خود شک دارند

شهادت دو مرزبان در استان سیستان و بلوچستان

عراقچی: نشست امروز بسیار جدی و چالشی بود/ اروپایی ها باید جدیت را در مذاکرات نشان دهند

داوطلبانی که صلاحیت آن ها احراز نشده ظرف 4 روز می توانند شکایت کنند

جزییات تعطیلی سراسری 10 روزه در کشور

حضور 186 اکیپ درمان در مناطق پرخطر کرونا در اردبیل

تمدید محدودیت های شهرهای قرمز و نارنجی تا پایان هفته آینده/روحانی: با موضع گیری های تند، آرامش روانی جامعه را مختل نکنیم

تعداد جانباختگان کرونا در استان بوشهر به 936 نفر رسید

90 درصد داوطلبان شوراهای شهر در هیئت اجرایی تایید صلاحیت شدند

دیدار اعضای برجام و آمریکا، بدون حضور ایران

دیدار نماینده آمریکا و نمایندگان کشورهای عضو برجام در وین بدون حضور ایران

پاسخ روزانه به هزاران سؤال شرعی در ماه مبارک رمضان/روش های ارتباط تلفنی، پیامکی و اینترنتی برای پرسش ها

تجمع دانشجویان مقابل سایت هسته ای نطنز

نظر رهبر انقلاب درباره تزریق واکسن هنگام روزه داری

داستان عجیب نجات یک سگ +ویدئو

برگزاری نشست هم افزایی نیروی دریایی ارتش و سپاه در بندرعباس

دیدار اعضای برجام و آمریکا، بدون حضور ایران

اخبار کوتاه 26 فرورودین

اصولگرایان در صفِ بهشت/ کرسی های شورای شهر تهران به چه کسانی می رسد؟

رمزگشایی از سخنان فائزه هاشمی، مواضعی متناقض برخاسته از جامعه ای متناقض

تعطیلی آرامستان های مشهد در روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی

محسن هاشمی: مردم، بسیاری از مشکلات کشور را محصول تفکر اصولگرایی افراطی می دانند

وزیر بهداشت: اجازه شکاف بین «دین و سلامت» را نخواهیم داد

جزییات همسان سازی حقوق کارمندان دولت در 1400

درخواست چین درباره مذاکرات برجامی وین

تحریم اروپا، قوت ما را بیشتر می کند

برگزاری دوره های عمومی معرفتی ویژه ماه مبارک رمضان

مجلس فرانسه لایحه امنیتی بحث برانگیز را تصویب کرد

نظر رهبر انقلاب درباره تزریق واکسن هنگام روزه

اولیانوف از نشست اعضای برجام به جز ایران خبر داد

تعطیلی آرامستان های مشهد در روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی

استخدام دو نیروی دفتری در آموزشگاه گیلانمهارت

استخدام ویزیتور

استخدام اپراتور برق آقا در شرکت کاشی آبان ایساتیس یزد

بیانیه وزارت خارجه روسیه در باره نتایج سفر لاوروف به ایران؛ تقویت روابط دو جانبه

مسابقه لو دادن اسرار هسته ای کشور و طرح ادعاهای دردسرساز برای اهداف انتخاباتی

90 درصد داوطلبان شوراهای شهر در هیئت اجرایی تایید صلاحیت شدند

برای اولین بار؛ دیدار اعضای برجام و آمریکا، بدون حضور ایران

محدودیت های شهرهای قرمز و نارنجی تا پایان هفته آینده تمدید شد

جلسه اعضای برجام با آمریکا بدون حضور ایران

محسن هاشمی: مردم، بسیاری از مشکلات کشور را محصول تفکر اصولگرایی افراطی می دانند / اصولگرایان نسبت به تایید صلاحیت شان مطمئن هستند / در انتخابات مجلس، 20 درصد مردم تهران با احتساب رأی های باطله در انتخابات شرکت کردند؛ جناح اصلاح طلب اصلا کاندیداهای معروفی نداشتند

استخدام کارمند اداری خانم در تیام چای در تهران

سامانه ثبت نام تزریق واکسن کرونا برای پرستاران

رمزگشایی از سخنان فائزه هاشمی، مواضعی متناقض برخاسته از جامعه ای متناقض

رودخانه رمضان الکریم... انسان هایی در مسیر رستگاری قرار می گیرند

جزییات همسان سازی حقوق کارمندان دولت در 1400

حسابرسی از اروپا برای نقض حقوق ایرانیان؛ قتل کودکان با تحریم دارو در کدام اسناد حقوق بشری آمده است؟

شناسایی 2020 محله محروم در کشور

شماره اول دوفصلنامه علمی ـ تخصصی «الفکر السیاسی الاسلامی» منتشر شد

جذب منشی تلفنی خانم

اموردفترداری

استخدام نیروی اقای ساده

چین خواهان سرعت بخشیدن به مذاکرات در خصوص احیای برجام شد

حوزه علمیه خراسان از جایگاه فاخری در کشور برخوردار است

تشدید محدودیت های کرونایی در قرچک و آغاز فعالیت گسترده گشت های نظارتی

چرا مذاکرات فرسایشی به ضرر ایران است؟

توضیحات سفیر ایران در مسکو درباره زمان ورود 30 میلیون واکسن روسی به کشور

مسابقه لو دادن اسرار هسته ای کشور و طرح ادعاهای دردسرساز برای اهداف انتخاباتی

90 درصد داوطلبان شوراهای شهر در هیئت اجرایی تایید صلاحیت شدند

نتیجه نشست کمیسیون مشترک برجام چه بود؟

دیدار اعضای برجام و آمریکا، بدون حضور ایران

ایران با باقی ماندن در توافق هسته ای، آزمون برجام را با موفقیت قطعی گذراند

سامانه ثبت‎نام تزریق واکسن کرونا برای پرستاران

تاثیر مشارکت آموزش و پرورش در سلامت و امنیت انتخابات

تسلیت رییس صداوسیما برای درگذشت محسن قاضی مرادی

اجرای 73 برنامه شاخص طی ماه رمضان در خراسان جنوبی

ارزیابی روسیه از نتایج نشست کمیسیون مشترک برجام

رتبه دوم مساجد خراسان جنوبی در رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدار اعضای برجام و آمریکا، بدون حضور ایران

حوزه علمیه خراسان از جایگاه فاخری در کشور برخوردار است

تاثیر مشارکت آموزش و پرورش در سلامت و امنیت انتخابات

تعداد بخش های کووید بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به 7 رسید

ابراز نگرانی اتحادیه اروپا از تصمیم ایران مبنی بر غنی سازی 60 درصدی

لشکر زینبی، گوشه ای از دیدارهای رهبر انقلاب با خانواده شهدا

محسن کیایی و دوست فابریکش + عکس

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید