مطالب مرتبط:
رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
اظهار نظر رییس مجمع نمایندگان خوزستان درباره عزل شهردار اهواز
شهردار اهواز عزل شد
شهردار اهواز عزل شد
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 15 اسفند 1399 ساعت 03:002021-03-04سياسي

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید


عکس از آرشیو ایسنا/خوزستان در جلسه یکصد و چهل و دوم شورای شهر اهواز که شامگاه پنجشنبه با موضوع برکناری موسی شاعری شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شد، - ایسنا/خوزستان در جلسه یکصد و چهل و دوم شورای شهر اهواز که شامگاه پنجشنبه با موضوع برکناری موسی شاعری شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شد، موسی شاعری با 9 رای از سمت خود برکنار و ابراهیم نوشادی با 12 رای به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وزارت کشور در نامه ای که به شورای اسلامی شهر اهواز ارسال کرده بود، موسی شاعری شهردار اهواز را فاقد صلاحیت این سمت دانسته بود بنابراین قرار بود روز چهارشنبه جلسه عزل شهردار اهواز و انتخاب سرپرست شهرداری برگزار شود که به دلیل غیبت پنج عضو شورا، این جلسه لغو شد.

پیش از این نیز نامه ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور در خصوص برکناری شهردار اهواز به شورای شهر اهواز ارسال شده بود.

شاعری پیش از این نیز در پی شکایت مرکز بهداشت غرب و پیگیری مدعی العموم در زمینه آبگرفتگی های سال گذشته در اهواز، در حکمی بدوی به حبس و انفصال از خدمت محکوم شده است.

عبدالزهرا سنواتی رییس شورای شهر اهواز در این جلسه اظهار کرد: نامه ای از سوی مدیرکل دفتر امور شورای اسلامی شهرها وزارت کشور با ضمیمه نامه هایی از سازمان بازرسی کشور، 3  اسفندماه برای شورای شهر اهواز ارسال شد و شورا را مکلف کرد که بر اساس قانون و بر اساس تبصره 4 ذیل بند یک ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، اقدام کنیم و گزارش آن به وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری خوزستان ارسال شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، وی افزود: همه اعضای شورا و مسئولان استان خوزستان بر قانون مداری و اخلاق مداری تاکید دارند.

از همه افرادی که در رسانه ها یا فضای مجازی، امورات شهر و مدیریت شهری و شورا را پیگیری می کنند می خواهیم که اخلاق مداری را رعایت کنند و آنچه قانون ما را مکلف کرده و باید اجرا شود را عنوان کنند.

رییس شورای شهر اهواز بیان کرد: سه دستگاه نظارتی و حاکمیتی یعنی وزارت کشور، سازمان بازرسی و استانداری، برکناری شهردار اهواز را به شورای شهر تکلیف کردند و به ما احترام گذاشتند و گفتند به تکلیف خود عمل کنید.

سنواتی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف سریع موسی شاعری و انتخاب شهردار جدید گفت: اکنون اعضای شورای شهر تحت فشار هستند و ممکن است فردا گزینه ای تغییر پیدا کند و باز به اعضای شورای شهر فشار بیاورند یا تغییراتی صورت بگیرد.

وی با اشاره به طرح پیشنهاد از سوی برخی اعضای شورا مبنی بر اینکه شاعری به جای اینکه عزل شود خودش استعفا بدهد تا عزل در سابقه و رزومه کاری وی قرار نگیرد، تصریح کرد: اگر شهردار اهواز اکنون استعفای خود را به صورت پیامک هم برای اعضای شورای شهر ارسال کند، آن را می پذیریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، حسین حیدری دیگر عضو شورای شهر اهواز در ادامه به عنوان مخالف عزل شهردار اظهار کرد: پس از گذشت 20 ماه از انتصاب شهردار اهواز، دستگاه نظارتی ورود و عنوان کرده که وی شرایط شهردار بودن را ندارد.

در این صورت، وزارت کشور باید حکم شهردار اهواز را لغو می کرد، چرا توپ را به زمین شورا انداختند؟ عدم لغو حکم شهردار توسط وزارت کشور، احترام به اعضای شورا نیست.

وی افزود: با این شرایط گفته می شود که یک نهاد خارج از مجموعه شورا، برای شورا تعیین تکلیف کرده است بنابراین پیشنهاد می شود این جلسه 24 ساعت عقب بیافتد و تضمین می دهم که استعفای شهردار اهواز را روز شنبه تقدیم کنم تا شهردار با استعفا از سمت خود برود.

عضو شورای شهر اهواز گفت: این کار موجب می شود در کارنامه موسی شاعری برکناری قید نشود.

وی افزود: از طرف دیگر، این برکناری از طرف ایشان (شهردار) قابل پیگیری است که با استعفا دیگر قابل پیگیری نیست.

با این کار شورا نیز به استقلال خود احترام می گذارد و نمی گذارد یک نهاد از بیرون از شورا برایش تصمیم گیری کند.

حیدری بیان کرد: من از ابتدا گفتم که آقای شاعری شرایط لازم را ندارد اما در نهایت وزارت کشور حکم وی را صادر کرد.

عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد: اگر وزارت کشور حکم شهردار را صادر نمی کرد آیا موسی شاعری شهردار بود؟ مرجع صادرکننده حکم اشتباه کرده است و خودش باید حکم را لغو کند.

حیدری تصریح کرد: این تصمیم شورا (برکناری شهردار) قابل پیگیری در دیوان عدالت اداری است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سید محسن موسوی زاده عضو شورای شهر اهواز نیز در ادامه با اشاره به پیشنهاد برخی اعضای شورا برای به تعویق انداختن تصمیم گیری در خصوص شاعری و مهلت دادن به وی برای ارائه استعفایش در روز شنبه هفته آینده، اظهار کرد: امشب قبل از ورود به صحن شورا، تماس ها و پیشنهادهای متنوع و سفارش های متعددی دریافت کردم که با این اوضاع، نمی توانم تا شنبه منتظر بمانم.

وی افزود:  اگر قرار است آقای شاعری استعفا بدهد، این کار را اکنون انجام دهد.

موسوی زاده تصریح کرد: متاسفانه می گذارند جو آرام شود تا روز شنبه این کار انجام شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مازیار جهانبخشی دیگر عضو شورای شهر اهواز در خصوص پیشنهاد استعفای شهردار اهواز، اظهار کرد: در دو سه روز اخیر همه اعضای شورا فشارهای زیادی را تحمل کردند اما چه تضمینی است که تا یکی دو ساعت آینده هم بتوانیم با همین شرایط پیش برویم؟ من از خود مطمئن هستم.

وی افزود: نوشتن استعفا مگر چقدر زمان می برد که آقای شاعری اکنون این کار را نمی کند؟ اگر بحث استعفا است اکنون هم می شود این کار را کرد.

جهانبخشی گفت: تصمیمی گرفته شده است که باید به آن عمل شود.

اگر بحث گزینه دیگری است اکنون می توان آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به پیشنهاد و تضمین حیدری دیگر عضو شورا مبنی بر مهلت دادن به شاعری برای استعفا تا روز شنبه بیان کرد: ما نمی توانیم تضمین آقای حیدری در خصوص ارائه استعفای شهردار تا روز شنبه را بپذیریم.

اکنون به این نتیجه رسیده ایم که ادامه راه با آقای شاعری امکان پذیر نیست.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدجعفر فلسفی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: با بیان این مساله که تکلیف وزارت کشور، تحمیل به شورای شهر است؛ مخالف هستم.

وی افزود: هدف این است که این تغییر ایجاد شود و سازمان بازرسی به دنبال اعمال قانون است بنابراین این کار منافاتی ندارد و نظر این سازمان محقق خواهد شد.

شورای شهر نیز می تواند از وزارت کشور در خصوص سلب اختیار شکایت کند.

عضو شورای شهر اهواز گفت: اگر به عنوان مثال یک شهردار با رای وزارت کشور عزل شده باشد، من صحبت های مطرح شده در خصوص لغو حکم توسط وزارت کشور را قبول می کنم.

قانون اختیار را به شورای شهر داده است و اگر قانون ایراد دارد باید اصلاح شود.

قانون این اختیار و حرمت را برای شورای شهر قائل شده تا شهردار را انتخاب کند.

فلسفی بیان کرد: اگر هر یک از اعضای شورا فکر می کند که این کار ایراد دارد، نباید به عزل رای دهد.

وی در خصوص گزینه های شهرداری اهواز، افزود: کسی باید در این جایگاه قرار بگیرد که به جایگاه مشرف باشد و از طرفی ارتباطات ملی داشته باشد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، جاسم موسی پور دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: با وجود نقاط ضعف و عدم توجه به برخی از تذکرات شورای شهر، آقای شاعری زحماتی کشیدند و اگر می خواهیم حرمت خود را نگه داریم، پیشنهاد استعفای شهردار خوب است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، هادی قنوات دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: در چند ماه گذشته جزو منتقدین جدی آقای شاعری بودم اما با توجه به اینکه 20 اسفندماه دوستان می خواهند در انتخابات شورا ثبت نام کنند و 28 خردادماه نیز روز انتخابات است، باید توجه شود چه تصمیمی می خواهیم برای شهر اتخاذ کنیم.

وی افزود: در زمان آقای کتانباف نیز دوستان پیگیر نامه بازنشستگی و فشار بودند که همان موقع مخالفت کردم و گفتم از ابزار شورا استفاده شود و شهردار وقت استیضاح شد.

اکنون نیز اگر تصمیم شورا در یک مرجعی باطل شود، شان شورا زیر سوال می رود.

قنوات تصریح کرد: دادن زمان برای استعفای شهردار به منظور کاهش تنش ها و حاشیه ها، پیشنهاد خوبی است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، فتح الله حاجتی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز به عنوان مخالف عزل اظهار کرد: از اعضای شورا می خواهم به فکر آبروی خود و شهر باشند.

اکنون ویروس کرونا شرایط بحرانی ایجاد کرده و اکثر اعضای شورا به جای اینکه به فکر کمک به بیمارستان ها و مردم باشیم، وارد حاشیه شده ایم.

وی افزود: در زمان آقای شاعری، سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء قدم های بزرگی در اهواز برداشتند بنابراین باید برای ارائه استعفای شهردار وقت داده شود.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: خودتان آقای شاعری را انتخاب کردید و من دقیقه 90 به وی رای دادم.

حاجتی گفت: حداقل باید به فکر آبروی شهردار اهواز هم باشیم.

نباید با آبروی کسی بازی کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدرضا ایزدی دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: اهمیت قانون، بیش از فشارهای بیرونی است اما با توجه به تلاش های 20 ماهه آقای شاعری می خواهم برکناری انجام نشود و اکنون استعفا از طرف وی ارائه شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مهران باباپور دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز با اشاره به سوابق نوشادی به عنوان گزینه سرپرستی شهرداری گفت: آقای نوشادی 13 سال سابقه کار در شهرداری اهواز و فوق لیسانس مرتبط دارد که اگر از وی عبور کنیم در شهرداری اهواز گزینه ای برای این پست نداریم.

وی افزود: در شهرداری اهواز هیچکس مانند آقای نوشادی شاخصه های تعیین شده توسط وزارت کشور را ندارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، رحیم کعب عمیر دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: آقای نوشادی جزو افتخارات استان خوزستان است و در کلانشهرها به عنوان رییس کمیته بررسی قوانین شهرداری برگزیده شده است.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: کسی برای این کار انتخاب می شود که تبحر دارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در ادامه اسکندر لطفعلی زاده دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: برگزاری این جلسه، غلط و غیرقانونی است.

این جلسه در زمینه یک موضوع واحد که قبلا درباره آن بحث و پیگیری کرده ایم برگزار شده است و طرح مجدد آن، غیرقانونی به نظر می رسد.

وی افزود: نمی شود یک موضوع را مطرح و درمورد آن رای گیری کرد و مجددا آن را مطرح کرد.

عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: همه می دانیم حکم شهردار کلانشهرها با امضای وزیر کشور صادر می شود؛ شان شهردار و شورای شهر اهواز این نیست که یک مدیرکل امور شهری نامه ای برای ما بنویسد و ما دستور جلسه ای تعیین کنیم.

لطفعلی زاده بیان کرد: ما یک سال است داریم با شهردارمان دعوا می کنیم و تمام کار ما این شده است که عده ای بگویند این شهردار برکنار شود یا خیر.

وی ادامه داد: فضایی که اکنون وجود دارد به گونه ای شده که برخی دوستان در حال فشار وارد کردن هستند و با فشارهای بیش از حد در مجلس و جاهای دیگر این نامه ها دریافت شده است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: نمی شود هر آنچه علی رغم میل باطنی رییس جلسه است در این جلسه گفته نشود.

دقیقا سه هفته پیش در خصوص این موضوع رای گیری شده است.

وی در خصوص گزینه های سمت شهردار اهواز نیز گفت:  هر دو گزینه از کارمندان شهرداری اهواز و دارای سنوات خدمتی متفاوت و خوبی هستند.

لطفعلی زاده گفت: با توجه به اینکه بابت مساله صدور رای بدوی دادگاه برای آقای شاعری مسائلی مطرح شده است باید بگوییم این بند برای آقای نوشادی نیز محسوس است.

عضو شورای شهر اهواز گفت: مطمئنا پس از امروز نخستین تذکر را به سرپرست شهرداری اهواز خواهم داد.

همچنین استعلام صحت و سلامت عقلی وی را می خواهم و در صورت لزوم طرح سوال خواهم کرد.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم یک درخت بکاریم نمی دانیم در چهار ماه رشد می کند یا خیر بنابراین نمی دانیم چه کسی و با چه برنامه ای می خواهد سرپرست شهرداری اهواز شود.

بعید می دانم کسی که دلسوزانه بخواهد ورود کند به این راحتی این پست را بپذیرد.

لطفعلی زاده گفت: آقای نوشادی حدود 12 سال، نفر اول این مجموعه بوده است اما شهرداری اهواز رشد اصلی در بحث برنامه ریزی نداشته است.

وی بیان کرد: آقای جامعی جوان دهه 60 است و به نظر می رسد در کارهای اجرایی بوده و گزینه خوبی برای این سمت است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: شهردار اهواز - سرپرست شهرداری - شهردار - اهواز - موسی شاعری - شورای شهر اهواز - شهرداری - شهر اهواز - انتخاب - برکنار - سرپرست - برکناری - شورای اسلامی شهر اهواز - شاعری - سازمان بازرسی کل کشور - برگزار - شورای شهر - موسی - شورای - شورای اسلامی شهر - پنجشنبه - سازمان بازرسی - شورای اسلامی - موضوع - وزارت کشور - کشور - چهارشنبه - نامه - قرار بود - ابراهیم

آخرین اخبار سرویس:
20 جمله از رهبر انقلاب درباره «ماه مبارک رمضان»

مبلغ دقیق یارانه ماه رمضان 1400/ یارانه ماه رمضان کی واریز می شود؟

واکسن کلید حل کرونا است/نمی توانیم منتظر واکسن داخلی باشیم

هر شخصی می تواند در صنف خود آقازاده محسوب شود/ شورای شهر تهران از رانت خواری در شهرداری جلوگیری کرد

ممنوعیت حجاب و نماز در فرانسه با هیچ عرف و منطقی سازگاری ندارد

واکنش مهوش وقاری به درگذشت همسرش

آرزوی دقیقه نودی یک شهید برای پدرش+عکس

خوشچهره: سخنان رهبر انقلاب پاسخی به مخالفان داخلی مذاکرات بود

شورای ائتلاف در زمان پاسخگویی غایب و در زمان لیست بندی حاضر است

درس اخلاق طلاب کردستانی به صورت آنلاین برگزار می شود

چهره ی خندان خانواده حمید گودرزی + عکس

مجسمه عطار، استاد نادر قشقایی، رونمایی شد

فلسطین: مساله انتخابات و موانع آن در نشست شورای امنیت مطرح می شود

ابراز امیدواری گروسی از حصول پیشرفت در مذاکرات امروز وین

جانشین پروری در دستور کار شرکت مس

وزیر کشور ایران و دو معاونش کرونا گرفتند / رحمانی فضلی در بیمارستان بستری شد

نگاهی به فرصت های همگرایی مردم منطقه با محوریت «نوروز»/ رسانه های برون مرزی از حالا به فکر 11 ماه دیگر باشند

روحانی: همین امروز هم می توانیم غنی سازی 90 درصدی انجام دهیم، اما مسیر را برای بمب اتم هموار نمی کنیم

شکار نفس گیر پوما برای بچه اش

سرویس اطلاعاتی آمریکا: کرونا یا از حیوانات آمده است یا از آزمایشگاه

وزیر بهداشت: لعنت خدا بر این سیاست زدگی

ویروس انگلیسی عامل پیک چهارم کرونا به کشور است

دوره مجازی «تربیت مبلغ قرآن محور» برگزار می شود

جزییاتی از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین

ایثارگری با الهام از سردار دل ها

نخستین ویژه برنامه ملی محفل قرآنی «ربیع القرآن»

تکریم و معارفه فرماندار شهرستان جاجرم

انتقاد شهردار مهر از شیوه برگزار مراسم افتتاح پروژه اتان این شهرستان

مصوبات کرونایی سفت و سخت در چرام برای جلوگیری از قرمز شدن

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی «رنگ ها و نیرنگ ها» تمدید شد

فعالیت هزار و200 گروه جهادی برای سازندگی و رفع محرومیت در استان مرکزی

روحانی: اظهار نگرانی اروپا و آمریکا درباره غنی سازی60 درصد درست نیست

جزییات تازه از نشست امروز کمیسیون مشترک برجام

بهبود شرایط جسمانی آیت الله مکارم شیرازی

دیوارنگاره ماه رمضانی میدان ولی عصر + عکس

اخذ تست کرونا از 34 هزار مسافر ورودی به کشور

رزمایش بصیرتی ثامن 9 در چهارمحال و بختیاری برگزار شد/لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 1400

معیشت مردم را گروگان نگیرید

تمدید محدودیت های کرونایی در قزوین/ رکورد بستری بیماران شکست

ببینید | روحانی: نمی توانیم تا تابستان منتظر واکسن داخلی باشیم

حرکت کرونا از آژیر قرمز به وضعیت سیاه

ماه مبارک رمضان در کشور های مختلف

تعطیلی مراسم نماز جمعه فردا در سراسر استان اردبیل

وزیر کشور به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد

بهره برداری از یک طرح پتروشیمی در استان بوشهر آغاز شد

مسیرهای ورودی جنگل قائم (ع) مسدود است

احوالپرسی تلفنی سیدحسن خمینی از بهروز کمالوندی

ابراز خرسندی شالنبرگ از دیدار با عراقچی

حرکت کرونا از آژیر قرمز به وضعیت سیاه

بزرگ ترین مانع تولید در کشور، قوانین و مقررات هستند

لعنت خدا بر این سیاست زدگی / عده ای کرونا را عاملی برای تخریب دولت یا کل نظام کنند

حرکت کرونا از آژیر قرمز به وضعیت سیاه

ورود ویروس انگلیسی به کشور علت پیک چهارم کرونا است/ واکسن کلید حل کرونا است

روحانی: نمی توانیم منتظر واکسن داخلی باشیم

وعده حسن روحانی به شرکت های خصوصی برای وارد کردن واکسن کرونا

چگونه حرمت ماه مبارک رمضان را نگه داریم؟/معنای روزه داری از زبان امام سجاد(ع)

افتتاح طرح استحصال اتان در مُهر

روحانی: همین امروز هم می توانیم غنی سازی 90 درصدی انجام دهیم، اما مسیر را برای بمب اتم هموار نمی کنیم

نمکی: عده ای تلاش می کنند که کرونا را عامل توفیق در عرصه سیاست کنند

برنامه سخنرانی های نماینده ولی فقیه در بوشهر از تلویزیون در ماه رمضان

همین امروز هم می توانیم غنی سازی 90 درصدی انجام دهیم

سادیسم در رسانه ملی!

در امضای تفاهم نامه کانون وکلای دادگستری و بیمه رازی مطرح شد؛ صنعت بیمه مهم ترین پشتیبان نهاد وکالت

بیانیه «جریان گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران درباره حادثه نطنز و مذاکرات وین

هنوز به نقطه قله پیک کرونا نرسیده ایم/ روز های شدیدتر کرونا را در پیش خواهیم داشت

مذاکرات وین مهم است

شعار سال باید فصل الخطاب برای تمامی دستگاه ها و نهاد ها باشد

اتفاقات چند سال اخیر نقش گسترده رییس جمهور در مسائل مختلف را نشان داد

ویدئو | سخنان روحانی درباره غنی سازی 90 درصدی در ایران

پخش گفتگوی ویژه اخبار قرآنی

صلاحیت 93 درصد از داوطلبان شوراهای شهرهای کردستان در هیات های اجرایی تایید شد

تکمیل فاز اول باغ موزه دفاع مقدس خوزستان تا پایان 1400

اراده کنیم غنی سازی 90 درصد انجام می دهیم

جزییات تازه از نشست امروز کمیسیون مشترک برجام

استخدام مترجم ترکی استانبولی آقا در کوزو توپولو کونوت انشات در اصفهان

ویژه برنامه های قرآنی حرم مطهر رضوی در ماه رمضان اعلام شد

افتتاح طرح استحصال اتان در مُهر

کنایه زاکانی به سخنان دیروز روحانی

گروسی: ایران به آژانس در مورد غنی سازی 60 درصدی اطلاع داده بود

ایران جزء سه کشور اول در استفاده از وسایل آرایشی است

روز های شدیدتر کرونا در هفته آینده

روحانی: ویروس کرونای انگلیسی از عراق وارد خوزستان شد/ باید انواع واکسن هایی که می توان را به کشور وارد کنیم/ هنوز به پیک نرسیده ایم

روحانی: نمی توانیم منتظر واکسن داخلی کرونا باشیم | هر شرکتی که برای واردات واکسن مشکل دارد به دفتر رییس جمهوری نامه بنویسد

نشست هم افزایی فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه

استخدام گرافیست در موسسه آرتان مشاوران مهاجر در تهران

استخدام طراح معمار فاز یک و طراح نما در شرکت تدبیر هنر آویستا در تهران

استخدام مسئول دفتر آشنا به امور حسابداری در خراسان رضوی

روحانی: اظهار نگرانی اروپا و آمریکا درباره غنی سازی60درصد درست نیست

جزییات نشست امروز کمیسیون مشترک برجام

گفت وگوی میزان با قاضی پیشرو در دادرسی الکترونیک/ برگزاری 300 دادگاه آنلاین در 6 ماهه دوم سال گذشته در خراسان جنوبی

پیش آزمون سراسری قرآن و عترت در استان سمنان برگزار می شود

«تحقق شعار سال»؛ شرط پیروزی در جنگ اقتصادی/واحدهای تولیدی راکد در کردستان احیا می شود

سعی می کنیم امتحانات را در موعد مقرر به پایان برسانیم

مسابقه عکاسی زن در قاب نیایش درکیش

روحانی: نمی توانیم منتظر واکسن داخلی باشیم

شهرزاد کمال زاده در فضایی دلنشین + عکس

نشست کمیسیون مشترک برجام امروز آغاز می شود

«فرخنده ترین بهرهٔ حیات» اخلاق و خانواده از منظر قرآن و اهل بیت(ع)/ نوشتاری از استاد علی اکبر مظاهری – بخش دوم

جدال رسانه ای حسن روحانی با وزیر بهداشت

شهادت می دهم اعضای شورای نگهبان سر سوزنی اهل اجحاف نیستند

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید

رییس شورا: به ما احترام گذاشتند و گفتند خودتان شهردار اهواز را عزل کنید