مطالب مرتبط:
پرورش 16 میلیون گل و نصب 1200 المان گل کاری برای استقبال از بهار در مشهد
تولید بیش از 16 میلیون گل برای استقبال از بهار 1400
130 میلیارد ریال برای استقبال از بهار در مشهد پیش بینی شده است
هزینه کرد 13 میلیاردی شهرداری مشهد برای استقبال از بهار 1400
130 میلیارد ریال برای استقبال از بهار در مشهد
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 14 اسفند 1399 ساعت 00:402021-03-03اقتصادي

پرورش 16 میلیون گل و نصب 1200 المان گل کاری برای استقبال از بهار در مشهد


ایسنا/خراسان رضوی قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد گفت: پرورش بیش از 16 میلیون گل، 1200 المان در سطح شهر با ترکیب گل کاری برای بهار 1400و 15 هزار متر مربع نقاشی دیواری، - تنها بخشی از اقدامات انجام گرفته در زمینه زیباسازی شهر برای استقبال از بهار امسال است.

مهدی یعقوبی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع برنامه های ستاد استقبال از بهار 1400 و با بیان اینکه ما مدعی هستیم که شهر مشهد پاکیزه ترین شهر در کل کشور است، اظهار کرد: برای سال جاری حدود 19 هکتار گل کاری در سطح شهر اتفاق می افتد.

این رقم نسبت به سال گذشته بیش از 1.

5 درصد افزایش داشته و عمده افزایش ما در حاشیه شهر مانند کال زرکش، کلات، بولوار 22 بهمن و.

خواهد بود.

16 میلیون گل تهیه شده توسط تولیدکنندگان داخل استان تولید شده که معادل حدود 94 درصد از گل های تولیدی است که این مساله منجر به اشتغال زایی نیز شده است.

وی ادامه داد: در تمام مناطق شهر تمهیدات لازم برای استقبال از بهار و گل آرایی انجام شده اما در برخی از مناطق که محل تردد افراد بیشتری هستند، به تناسب و ظرفیت آن مکان فعالیت های بیشتری صورت گرفته است.

در زمینه ریسه بندی و ایجاد فضای روشنایی در شب، حدود 50 نقطه در شهر این کار انجام گرفته و به منظور ایجاد تحول در وروردی هایی مثل ورودی پیامبر اعظم(ص)، توس و جاده قدیم ستون های نوری را با المان های جدید برای شب به کار برده ایم تا مانند مابقی بلوارهای داخل شهر شب ها روشن باشد.

وی افزود: در مناطق حاشیه ای هر جا زمینی با کاربری فضای سبز باشد، در اولویت تملک قرار می گیرد.

در حال حاضر در مناطق بلوار توس حدود 1.

5 هکتار زمین به فضای سبز آن مناطق اضافه کرده ایم.

یکی از اولویت های ما در سال 1400 نیز توسعه فضای سبز در مناطق حاشیه شهر است.

از آنجایی که برنامه ریزی های لازم از سمت شهرداری مبذول شده تا زیباسازی در تمام مناطق شهر اتفاق بیفتد؛ لذا ما از اصحاب رسانه و مردم دعوت می کنیم اگر محل یا محدوده ای در حاشیه شهر مشاهده می کنید که برای استقبال از بهار مغفول مانده، به ما اطلاع بدهند تا مراجعه و رسیدگی لازم  در این زمینه انجام بشود.

پیش بینی 120 هزار نهال برای مراسم درختکاری بعقوبی با اشاره به هفته طبیعت خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد پویش بزرگی را در سطح وسیعی تحت عنوان پویش نفس عمیق شهر، در زمینه درختکاری انجام داده است.

دراین هفته به صورت نمادین 120 هزار نهال برای مراسم درختکاری در سطح شهر در نظر گرفته شده اما مهمتر از این، اقدامات بنیادینی است که در طول ایام سال شهرداری در این زمینه انجام می دهد و فقط محدود به مناسبت های خاص مانند هفته درختکاری نیست.

 شهروندان می توانند از طریق ثبت نام در سامانه الکترونیکی که در طول سال فعال است درخواست نهال رایگان بدهند تا شهرداری در همه مناطق متناسب با درخواست های صورت گرفته نهال ها را درخدمت آن ها قرار بدهد و حتی اگر در زمینه کاشت نهال نیز نیاز به کمک داشته باشند، خدمت رسانی به شهروندان انجام می گیرد.

علاوه بر این در قالب طرح مشارکت با ادارات نیز شهرداری نهال مد نظر آنان را در اختیارشان قرار می دهد.

همچنین اگر شهروندان در زمینه هرس و سم پاشی نهال و.

نیز مشکل داشته باشند، گروه امداد گیاه نیز فعال است که می تواند راهنمایی های لازم را در این زمینه دریافت بفرمایند.

وی افزود: نکته بارز بخش درختکاری این است که با توجه به 1500هکتار درختکاری که در سطح شهر انجام گرفته، این کار در کنار تاثیرات زیست محیطی مثبتی که دارد، اشتغال عظیمی را نیز برای باغبان ها و کارگران فضای شهری ایجاد کرده است.

یعقوبی با اشاره به اینکه اقدامات زیباسازی شهر فقط محدود به زمان خاصی نیست و در تمام طول سال در حال پیگیری است، افزود: گل کاری فضای شهری در فصل بهار رونمایی و در تمام فصول سال پیگیری می شود.

همینطور رنگ آمیزی جداول نیز در تمام سال انجام می شود و رسیدگی به المان ها نیز به همین صورت است.

این کار باهدف تبدیل  پایتخت مذهبی ایران به یکی اززیباترین کلانشهرهای کشور ادامه می یابد.

در این راستا نگاه ویژه تری به بافت پیرامونی حرم داریم و جلسات متعددی را با آستان قدس رضوی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در این منطقه و بحث زیباسازی و جداسازی پارکینگ ها وزیرگذر و .

داشته ایم .

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار مشهد، در زمینه طراحی المان های شهری اظهار کرد: شهرداری امسال از تیرماه فراخوان عام داد که هرکس ایده ای برای زیباسازی شهر دارد می تواند بدون هیچ محدودیت ایده خود را ارائه دهد.

در ابتدا معاونت فرهنگی شهرداری المان ها را دسته بندی کرد و از سمت کارشناسان حوزه هنری مورد داوری قرار گرفتند و در مرحله بعدی شورای محلات به نمایندگی از مردم حاضر و رای گیری انجام شد.

یعقوبی با اشاره به اینکه در شهرداری همواره از ایده های نیروهای خوش فکر و جوان استقبال می شود، افزود: ما از سمن های مختلف، ایده های نو وانتقادات مختلف با آغوش باز استقبال می کنیم.

حوزه معاونت خدمات شهری به عنوان حوزه ای که خدمات مستقیم به شهروندها ارائه می دهد باید به صورت مداوم به روز باشد و متناسب با دانش روز حرکت کند.

بنابراین از نخبگان، افراد دارای ایده استقبال می کنیم و امیدواریم که همراهی جوانان خوش فکر را در این مسیر داشته باشیم.

یعقوبی در پاسخ به پرسشی مبنی بر چگونگی آبیاری فضای سبز و مشکلات بی آبی در مشهد بیان کرد: در بحث کم آبی درصدد هستیم که استفاده از منابع آبی و سفره های آب زیرزمینی را به حداقل رسانیده و راهکارهای جایگزینی را برای آنها ایجاد کنیم.

یکی از این راهکارهای جایگزینی، استفاده از پساب ها است.

افتتاح تصفیه خانه چهل بازه گام بزرگی در این زمینه است.

این تصفیه خانه با ظرفیت بسیار بالا می تواند یک و نیم مترمکعب در سال آب تصفیه شده بسیاربا کیفیت تولید کند که مورد تایید اداره کل محیط زیست برای استفاده درفضای سبز باشد.

علاوه براین تصفیه خانه خین عرب نیز درحال حاضر حدود 6 میلیون مترمکعب پساب تصفیه شده تولید می کند، تصفیه خانه سیدی نیزعلی رغم مشکلات و محدودیت هایی که در این پروژه وجود دارد امیدواریم  اوایل سال آینده آن را نیز وارد مدار کنیم .

وی افزود: راهکارهای دیگری نیز در دست اقدام است، ما بالغ بر 16 چشمه را شناسایی کرده ایم و در کنار این چشمه ها و قنات ها، در حال تقویت سفره های آب زیرزمینی نیزهستیم تا بتوانیم از این منابع آبی به شیوه صحیح استفاده کنیم.

برنامه ریزی برای جداسازی آب شرب از غیرشرب مشهد در سال آینده یعقوبی افزود: امسال قراردادهای بسیاری در توسعه شبکه جداسازی آب شرب و غیرشرب بسته شده و برنامه ریزی هایی در حال انجام است تا سال بعد بتوانیم وارد مدار شبکه جداسازی آب شرب از غیرشرب شویم.

این موضوع تحولی زیرساختی است که  کمک بسیار زیادی درآبیاری فضای سبز در آینده نزدیک خواهد کرد.

یعقوبی افزود: در همین راستا، سازمان حفاظت از محیط زیست، شهرداری مشهد را به دلیل فعالیت های سازنده در زمینه زیباسازی، مدیریت مصرف آب و فعالیت های محیط زیستی به عنوان واحد خدماتی  پیشرو در کشور معرفی کرده است.

قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد در زمینه اقدامات انجام گرفته توسط شهرداری برای پاکبانان و کارگرهای خدمات شهری و فضای سبز که در زیباسازی فضای شهری نقش بسزایی به عهده دارند، اظهار کرد: بار اصلی و عظیم کار استقبال از بهار برروی دوش پاکبانان و کارگرهای خدمات شهری و فضای سبز بوده است و در دو سال اخیر فعالیت های جدیدی از سوی شهرداری درجهت حمایت از کارگران خدمات شهری انجام گرفته است.

قبل از اعمال محدودیت های کرونایی به مناسبت های مختلف برای این عزیزان  جشن هایی تدارک دیده می شد و بسته های معیشتی دوباردر سال به آنها تعلق می گرفت.

امسال نیز بسته های معیشتی در غالب چهارمناسبت در شب یلدا، میلاد حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و 22 بهمن، جمعا مبلغ یک میلیون و دویست هزارتومان به حساب پاکبان های عزیزریخته شده  که جمعیت این عزیزان بالغ بر یازده هزار نفر بود.

همچنین مبلغ یک میلیون تومان عیدی نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.

کارگرهای خدمات شهری بیمه تکمیلی می شوند یعقوبی بیان کرد:علاوه براین، برای کارگرهای خدمات شهری و کارگرهای فضای سبز پیگیری های لازم در جهت بیمه تکمیلی این عزیزان در حال انجام است که شهرداری هزینه بیمه تکمیلی این عزیزان را درکنار بیمه ای که الان  دارند، تقبل می کند تا نگرانی های آنها را بابت هزینه های جانبی در زمینه درمان و .

مرتفع سازد.

اقدام دیگر اصلاح دفترچه های پیمان است، قبلا ممکن بود مثلا هر سه سال یک کاپشن به این افراد بدهیم اما امسال لباس و و کاپشن تهیه شد ودر اختیارآنها قرار گرفت و برای حمایت ایمنی از این عزیزان در زمینه تهیه هدلایت در شب، جلیقه های متفاوت که روی آن چراغ نصب می شود برای افرادی که در بزرگراه ها مشغول هستند به جهت اینکه قابل رویت باشند، در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت روزانه وسایل مورد نیاز نظیر ماسک و.

نیز در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.

علاوه بر این موارد، درصدد ارائه  لایحه ای به شورا هستیم تا بلکه بتوان حمایت های دیگری نیزاز این قشر زحمت کش انجام شود.

یعقوبی در مورد زمینه تدابیر اندیشه شده برای کارگران روزمزد که در سطح شهر و گوشه خیابان در جستجوی کار هستند، اظهار کرد: به منظور ساماندهی کارگران ساختمانی و روزمزد، با همکاری انجمن صنفی کارگری در میدان فردوسی مکانی تعبیه شده که علاوه بر بحث تکریم کارگر، شرایط مختلف آن به لحاظ سرمایشی و گرمایشی و.

در نظر گرفته شده است.

ولیکن متاسفانه همچنان کارگران زیادی حاشیه خیابان حضور دارند، به همین خاطر به دنبال آن هستیم که امتیازاتی را برای کارگران درنظر بگیریم که به حضور در آن جایگاه تشویق شوند و با تمایل خود در آنجا حضور یابند.

بدین منظور تفاهم نامه های متعددی را با ادارات مختلف تنظیم کردیم که هرسازمان  به نوبه خود خدماتی را به این افراد ارائه دهد که مجموعه این خدمات باعث شود کارگر احساس کند که اگر اهل کار باشد در جایگاه به او کار داده می شود و شهروند نیز حتما از جایگاه کارگر بگیرد نه از حاشیه خیابان، ولیکن این موضوع نیازمند گذشت زمان و فرهنگسازی است.

راه اندازی سامانه ای برای کارگران وی افزود: علاوه بر این به شهروندان و قشر زحمتکش کارگر نوید این را می دهیم که اپلیکیشن و سایتی در این زمینه طراحی شده که کارگران می توانند به راحتی اطلاعات خود را ثبت کرده و در آن اپلیکیشن ثبت نام کنند و شهروندان و کارفرما نیز بدون حضور در جایگاه بتواند کارگر مدنظر خود را بگیرند.

از آنجایی که ممکن است کارگرها به نحوه کار با اپلیکیشن و سایت آگاهی نداشته باشند، داخل جایگاهی که برای کارگرها است دو نفر مسئول را در نظر گرفته ایم که توضیحات لازم را برای آنها ارائه بدهند.

در حال حاضر 6300 نیرو با مشخصات کامل در سامانه ثبت نام کرده اند و هیچ محدودیتی برای کارگرها و به کارگیری آنها توسط شهرداری وجود ندارد حتی از کارگرهایی که تابعیت ایرانی ندارند، آن دسته از افرادی که مجوز دارند نیز می توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری مشهد بیان کرد: هیچ هزینه ای از کارگران برای ثبت نام در سایت و ارائه خدمات به آنها گرفته نمی شود، بلکه حتی خدمات و مزایای متعددی را برای کارگرهایی که در این سامانه عضویت دارند در نظر گرفته ایم؛ به عنوان مثال هماهنگی لازم با نهضت سوادآموزی  انجام شده که در این جایگاه ها قرار بگیرند و به کارگرانی که سواد خواندن و نوشتن ندارند، آموزش های لازم را ارائه بدهند و همینطور آموزش های فنی در اختیار آنها قرار بگیرد تا  در درجات  بالاتر در اصطلاح استاد کار بشوند و مهارت های بیشتری بیاموزند تا در بحث حقوقی شرایط برای آنها بهتر شود.

وی افزود: علاوه براین، یکسری مزایا مثل بسته های معیشتی نیز برای این افراد درنظر گرفته ایم که افرادی که  ثبت نام کردند تشویق بشوند همچنان در سامانه بمانند، حتی تلاش می کنیم در بیمه کارگران ساختمانی اولویت با افرادی باشد که در سامانه ثبت نام کردند نه کارگر سرگذر.

متاسفانه مستندسازی که همکاران ما انجام دادند حاکی از آن است که برخی از این افراد که نوشته کارگر و در فضای شهر حضور دارند به نوعی تکدی گری می کنند و واقعا جویای کار نیستند که با راه اندازی این سامانه به دنبال و تغییرات وشرایط بهتری هستیم.

یعقوی عنوان کرد: این سایت و اپلیکیشن مذکور در یکشنبه هفته آینده 17 اسفندماه رونمایی می شود.

شهرداری نیز در پروژه های مختلف خود از کارگرهایی که در این سایت ثبت نام کرده باشند استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام
کلید واژه ها: استقبال از بهار - استقبال - میلیون - بهار - تولید - تولیدکنندگان - افزایش - مشهد - شهرداری مشهد - زیباسازی شهر - مهدی یعقوبی - اصحاب رسانه - اشتغال زایی - پرورش - المان - حاشیه شهر - نشست خبری - قائم مقام - حدود - زیباسازی - ستاد - درصد - متر مربع - شهر مشهد - اقدامات - شهرداری - برنامه - مناسبت - تولیدی - اشتغال

آخرین اخبار سرویس:
خشکسالی بی سابقه در مناطقی از کشور/هشدار مرکز ملی خشکسالی به مسئولان آب

»امتیاز دو طرفه« راز موفقیت جذب سرمایه

ارزهای دیجیتالی دوباره بلند شدند

خیز دوباره دلار در معاملات جهانی

موافقت وزارت نیرو با ساخت «معشوره» با ظرفیت 500 میلیون متر مکعب!

خیز دوباره دلار در معاملات جهانی

بانک مرکزی برای خرید واکسن کرونا آستین بالا زد

استخدام کارگر ساده تولید و مونتاژ، کارگر تزریقکار و پرداختکار در تهران

پایانه مرزی پیشین کمتر از 44 روز احداث شد

جزییات و ویژگی های سومین مرز ایران و پاکستان

یک ارز دیجیتال جدید در راه است!

آغاز طرح ساماندهی کارگران ساختمانی در قم

حقوق سربازان با مصوبه مجلس از 1.5 تا 4 میلیون تومان خواهد بود

مظنه قیمتی مناطق لوکس نشین پایتخت چند؟

اینفوگرافیک| آخرین وضعیت واکسن های کرونا در جهان

جزییات و ویژگی های سومین مرز ایران و پاکستان

100 میلیون دلار برای خرید واکسن کرونا به وزارت بهداشت اختصاص یافت/ هرگونه درخواست وزارت بهداشت برای پرداخت ارز واردات واکسن تأمین می شود

دو اتفاق مهم در بازار دلار

آذری جهرمی هم وعده یارانه میلیونی داد

استخدام کارشناس برنامه ریزی و تولید، مهندس مکانیک و تکنسین برنامه نویس CNC

استخدام پزشک در کلینیک درد و توانبخشی نگین آزادی در تهران

شبنم قلی خانی در حال طبیعت گردی /عکس

احتمال زیاد وقوع زلزله در پایتخت / سردخانه های جدید در بهشت زهرا(س) ساخته می شوند

کدام دستگاه ها در تحقق شعار سال کوتاهی می کنند؟/لزوم نظارت بر عملکرد بخش های مرتبط با تولید

آی مک اپل با طراحی جدید رونمایی شد

دوج کوین، بیت کوین بعدی نیست

شیوه نامه صدور کارت برداشت ریالی اشخاص حقوقی ابلاغ شد

جزییات قرارداد خرید هواپیما های برجامی

آیا پس از صف مرغ چشممان به صف کیلومتری نان روشن خواهد شد؟

5 میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت

آخرین اخبار از وضعیت میرحسین موسوی و رهنورد

بحران آب به تهران نزدیک شد/ کاهش 41 درصدی بارش ها

بررسی تصویب لوایح FATF بعد از رفع تحریم ها

5میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت

استخدام بازاریاب حرفه ای با حقوق ثابت، پورسانت و بیمه در تهران

نحوه افزایش حقوق سربازان متاهل/ فیلم

بحران آب به تهران نزدیک شد/ کاهش 41 درصدی بارش ها

دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا:میزان رعایت پروتکلهای بهداشتی در کشور به 58 درصد رسیده است

احتمال زیاد وقوع زلزله بزرگ در تهران/ساخت سردخانه های جدید در بهشت زهرا (س)

کشف 123 میلیون ریال داروی قاچاق و اقلام مسروقه توسط مرزبانان خراسان رضوی

ریزش قیمت ها در بازار موبایل شدت گرفت

Xingyue L؛ کراس اوور جدید جیلی با نگاهی به آئودی و سطح 2 رانندگی خودران (+عکس)

بهترین زمان خرید و فروش ارزهای دیجیتال

استخدام کارشناس حسابداری در یک شرکت معتبر در تهران

چابهار یکی از قطب های بزرگ اقتصادی کشور خواهد شد

کرایه ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت از امروز چهارشنبه افزایش یافت

استخدام کارشناس بازرگانی داخلی (خرید) در یک شرکت معتبر بازرگانی در اصفهان

بیت کوین، پیش به سوی فراتر از 100 هزار دلار؟

استخدام حسابرس داخلی، کارشناس طراح وناظر چاپ و مدیریت منابع انسانی

تذکرات فنی به تیم مذاکره کننده در خصوص رفع تحریمهای نفتی و بانکی

هزینه های درمان سوار بر دوش تورم

سالانه 6 میلیون قطعه جوجه در لرستان تولید می شود

توزیع 24 تن کالای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان بهمیی

چابهار یکی از قطب های بزرگ اقتصادی کشور خواهد شد

جزییات هولناک از مرگ و میرهای کرونایی/ تهران روی لبه تیغ مرگ ایستاده است

مشارکت کسبه الیگودرزی در تعطیلی بازار ستودنی است

استخدام کارشناس دفتر فنی در مهندسی مبتکران شهر صنعت از اصفهان، تهران و یزد

استاندارد مدافع حقوق مصرف کننده است

سرزندگی در نگین فیروزه ای آذربایجان

شرط کاهش قیمت خودرو | رویداد24

افزایش چشمگیر تولید گاز اتان پالایشگاه ایلام در سال جهش تولید

7 حقیقت عجیب در مورد بیت کوین که نمی دانستید

احتمال کاهش 15 درصدی سطح زیر کشت گندم در گلستان

ریزش قیمت ها در بازار موبایل شدت گرفت

بهبود فضای کسب و کار و چالش های صدور مجوز

تایید «فروش آزاد» واکسن کرونا بعد از تکذیب ماجرا؛ چه کسی راست می گوید؟!

استخدام مهندس مکانیک در پارسیان تابلو آریا در تهران

استخدام طراح صنعتی در یک شرکت معتبر در تهران

ریزش قیمت ها در بازار موبایل شدت گرفت

آمادگی ایران برای تولید رسمی 3.8 میلیون بشکه در روز

7 حقیقت عجیب در مورد بیت کوین که نمی دانستید

امحای کالاهای آرایشی ، بهداشتی و دارویی قاچاق در گیلان

خبر بد برای بازنشستگان تامین اجتماعی / همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اردیبهشت 1400

افتتاح مرکز شتاب دهی ساخت داخل در تبریز

عوارض پسماند برای کمک به پایتخت به شهرداری تهران پرداخت شود

تبدیل زباله به طلای سیاه، نیازنمد نگاه پیشگیرانه و آموزش است

استخدام کارمندفروش و بازاریابی(مواد غذایی) و کارشناس حسابداری در مازندران

استخدام کارشناس خدمات فنی در ماشین سازی آمل برش در مازندران

پرهزینه ترین سریال تاریخ جهان!

خیز شدید چهارم کرونا در گیلان؛ شمار قربانیان در حال افزایش است

عکس عجیبی که الناز شاکردوست منتشر کرد

افت جهانی قیمت طلا | رویداد24

شیوه نامه صدور کارت برداشت ریالی اشخاص حقوقی ابلاغ شد

دستمزد 18 میلیارد تومانی گلزار / مگر سوپر لیگ اروپاست؟!

تعادل قیمت مرغ در بازار

شرط کاهش قیمت ها در بازار خودرو چیست؟

صعود کم رمق بورس در آخرین روز معاملاتی فروردین ماه

روزانه چقدر رمز ارز معامله می شود؟

فال روز چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400

اپل از ردیاب ایرتگ رونمایی کرد

تبدیل زباله به طلای سیاه، نیازنمد نگاه پیشگیرانه و آموزش است

اصلاح بازار رمز ارز کی تمام می شود؟

استقرار چهار گروه پایش ملخ در زمین های کشاورزی شلمچه

نشت یابی بیش از 40 هزار کیلومتر از خطوط گاز

سربازان مناطق عملیاتی تا 4 میلیون تومان حقوق می گیرند

400 طرح اشتغالزایی اجتماع محور در 3 دهستان صومعه سرا اجرا می شود

استخدام مدیر تولید و انباردار در جهان پلیمر خاور و باختر در تهران

بانک مرکزی برای خرید واکسن کرونا آستین بالا زد

استخدام کارشناس فروش در کار آمد ماندگار معماری نوین (کاماسیستم) در تهران

شرکت بازرگانی پتروشیمی عاملیت توزیع محصول در بورس کالا شد

پرورش 16 میلیون گل و نصب 1200 المان گل کاری برای استقبال از بهار در مشهد

پرورش 16 میلیون گل و نصب 1200 المان گل کاری برای استقبال از بهار در مشهد