مطالب مرتبط:
برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند
پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزیدگان خود را شناخت
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند
نقطه پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 8 اسفند 1399 ساعت 16:502021-02-26دانش

برگزیدگان جشنواره «پویش زندگی، دست یاریگر توست...» تقدیر شدند


آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان «پویش زندگی، دست یاریگر توست.

» در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

- آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

که روز چهارشنبه ششم اسفندماه در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد، روسای دانشگاه های مازندران، شهرکرد، شهید چمران اهواز، فردوسی مشهد و کردستان، گزارشی از فعالیت های دبیرخانه بخش های مختلف این جشنواره ارائه کردند.

در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان فعالیت های ادبی، شعر و داستان به دانشگاه مازندران، هنرهای تجسمی به دانشگاه شهرکرد، ایده ها و خلاقیت ها به دانشگاه فردوسی مشهد، هنرهای آوایی به دانشگاه کردستان و فیلم و هنرهای نمایشی به دانشگاه شهید چمران اهواز واگذار شده بود.

پویش های فرهنگی و اجتماعی زمینه ساز حضور جامعه دانشگاهی در مقابله با  کرونا دکتر غلامحسین خواجه، رییس دانشگاه شهید چمران اهواز در این آیین با اشاره به اینکه بیش از یک سال است که ویروس کووید -19 و بیماری و پیامدهای ناشی از آن تمام عرصه های زندگی مردم سراسر گیتی را متأثر کرده است، گفت: نهاد آموزش عالی، از نخستین روزهای همه گیری بیماری کرونا، هوشیارانه به مقابله با عوارض آن شتافت و با تدابیر و راهبردهای فوری وزیر و مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سراسر کشور به مدیریت شرایط پیش آمده پرداختند.

وی بیان کرد: دانشگاه شهید چمران اهواز نیز که خوشبختانه پیشتر به راه اندازی زیرساخت های آموزش الکترونیک و مجازی اقدام کرده بود، دوشادوش دانشگاه های کشور، با پیروی از سیاست های وزارت عتف، به منظور مدیریت آموزش مجازی دانشجویان، حفظ سلامت آنان و هماهنگ سازی جامعه دانشگاهی، برای عمل به مسئولیت اجتماعی دانشگاه و حضور فعال در اجتماع و ترویج گفتمان همدلی و همبستگی ملی، تدابیر مختلفی در پیش گرفت.

وی اظهار کرد: از آغازین روزهای گسترش ویروس کووید 19، با تشکیل ستاد مبارزه با بیماری کرونا در دانشگاه، به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دیگر بخش های مرتبط مأموریت داده شد با بسیج همه امکانات و نیروها و راه اندازی پویش های فرهنگی و اجتماعی، زمینه ی حضور جامعه ی دانشگاهی را در امور مقابله با بیماری کرونا فراهم آورند و از این راه، گسترش ارتباط جامعه و دانشگاه را پیگیری کنند.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: در نیمه ی دوم اسفندماه سال گذشته و پیرو ابلاغِ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر برنامه ریزی همه جانبه برای اقدامات تخصصی، پژوهشی و راهبردهای عمومی به منظور برجسته سازی مسئولیت پذیری در میان جامعه ی دانشگاهی، سه هسته فکری اجتماعی – اقتصادی ، مشاوره ی اجتماعی – فرهنگی و بررسی های محیطی و بوم شناختی با حضور اعضای هیئت علمی در گروه های آموزشی مرتبط و سایر استادان علاقه مند تشکیل شد.

دکتر خواجه، ادامه داد: با سعی همکاران عضو این هسته ها بیش از 50 یادداشت تخصصی و عمومی و بیش از 25 کلیپ آموزشی به منظور کمک به افزایش ایمنی ذهنی و روانی و اجتماعی جامعه، تقویت اعتمادسازی به نهادهای متخصص و دست اندرکاران، افزایش تاب آوری در شرایط سخت گسترش بیماری، بررسی آثار و پیامدهای اقتصادی این بیماری و راهکارهای مدیریت آن و مسائل مدیریت شهری مرتبط با کنترل بیماری، در بسترهای گوناگون، نشر و در دسترس عموم قرار گرفت.

وی اضافه کرد: هم چنین در این هسته ها با همت دانشجویان علاقه مند، بیش از 30 کلیپ فرهنگی، آموزشی و سرگرم کننده نیز تولید و در فضای مجازی برای مواجهه با بیماری کرونا و کاهش هزینه ها و پیامدهای آن از جمله آگاه سازی و ترویج دانش و مهارت پیشگیری و مقابله با این بیماری هم رسانی شد.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اضافه کرد: هم چنین دانشجویان عضو تشکل های اسلامی و کانون های اجتماعی، با راه اندازی پویش هایی در طول یک سال گذشته، در چندین نوبت به گردآوری و کمک های غذایی و نوشت افزار و تولید و تهیه ی بسته های بهداشتی و توزیع بین ساکنان مناطق کم ‎برخوردار و آسیب پذیر اقدام کرده اند که جا دارد در این مجال به همت آنان و مشارکت در فعالیت های اجتماعی برون دانشگاهی و اقدامات جهادی دانشجویان عزیز درود بفرستم.

خواجه از پویش هر دانشجو، یک رسانه ی سلامت با محوریت دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان فعالیت دیگر این دانشگاه نام برد که دانشجویان را به پویایی و کنش اجتماعی در فرآیند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم مردم واداشت.

وی، گفت: همچنین با تلاش های انجام شده در معاونت فرهنگی و اجتماعی، چراغ فعالیت های داوطلبانه ی فرهنگی، اجتماعی، علمی و سیاسی دانشجویان عضو کانون ها، انجمن های علمی- دانشجویی، نشریات دانشجویی و تشکل های اسلامی فروزان ماند و با طراحی برنامه ها در بستر وب، اجرای برخط و مجازی آن ها پیگیری شد و هم اکنون نیز رخدادهای گوناگون دانشجویی در دانشگاه در حال اجرا است.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اشاره کرد: این دانشگاه از آغاز شکل گیری پویش زندگی، دست یاریگر توست ، همراه و همگام این موج اجتماعی و دیگر تدابیر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت بوده است و با اعتماد دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی و مهندس عسکری، مدیر کل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی در موج چهارم این پویش؛ یعنی جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان ، میزبان بخش هنرهای نمایشی و فیلم این رویداد بود که پس از راه اندازی دبیرخانه و انتشار فراخوان، آثار رسیده در قالب های نمایش ، نمایش نامه ، فیلم کوتاه ، فیلم نامه نویسی ، موشن گرافیک ، استندآپ کمدی و پادکست ارزیابی و به دبیرخانه ی مرکزی جشنواره در معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت معرفی شدند.

خواجه در پایان از اهتمام دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همکاران در سامان دهی به پویش های فرهنگی و اجتماعی و هماهنگ سازی فعالیت های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور به منظور هم افزایی برنامه ها و حضور چشمگیر و اثرگذار نهاد آموزش عالی کشور در تحولات اجتماعی مرتبط با گسترش ویروس کووید 19 و هم چنین همراهی جامعه دانشگاهی شهید چمران اهواز با برنامه های ستاد مبارزه با بیماری کرونا، کلیه ی شرکت کنندگان از دانشگاه های سراسر کشور در بخش هنرهای نمایشی و فیلم جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، داوران و تلاش و کوشش در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز سپاسگزاری کرد.

 دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند دکتر کوروش نوذری، رییس دانشگاه مازندران در ادامه این آیین اظهار کرد: خوشبختانه دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند.

تجهیز زیرساخت ها، تولید انواع ملزومات مقابله با بیماری، تحقیق و پژوهش روی طرح های مختلف تولید دارو و واکسن و به ویژه اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت جامعه، از مهم ترین برنامه های دانشگاهیان برای گذر از این بحران بود.

وی ادامه داد: دانشگاه مازندران نیز با تاسی از برنامه های راهبردی وزارت علوم، در تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، راه اندازی تجهیزات تولید الکل و همچنین کمک های مومنانه در انجام کارهای خیرخواهانه اقدامات قابل توجهی انجام داد.

نوذری اظهار کرد: با تاکید بر لزوم حفظ و استمرار ارتباط با دانشجویان و خانواده های آنان، با 700 نفر از دانشجویان ارتباط مستقیم برقرار کردیم و در راستای حل مسائل و مشکلاتی که داشتند، اقدامات لازم انجام شد.

رییس دانشگاه مازندران با اشاره به همکاری هایی که این دانشگاه در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری زندگی دست یاریگر توست داشته است، گفت: دانشگاه مازندران در بخش ادبی، شعر و داستان اقدام به تشکیل کمیته علمی کرده و با برگزاری جلسات متعدد، از اساتید دانشگاه های مختلف برای داروری آثار استفاده کرد.

به گفته وی، در بخش ادبی، شعر و داستان، در مجموع 195 اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که 18 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

 ارسال 22 اثر به دبیرخانه هنرهای آوایی جشنواره رییس دانشگاه کردستان نیز در این آیین، گفت: طی یک سال گذشته که بیماری کرونا موجب تغییر شیوه و سبک زندگی مردم شد، علاوه بر اقداماتی که در زمینه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده با پشتیبانی دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی انجام شد؛ پرداختن به مسائل اجتماعی و مشکلات روحی و روانی افراد از جمله مهم ترین اموری بود که این دانشگاه در تحقیقات خود به آن پرداخت.

دکتر رحمت صادقی افزود: دانشگاه کردستان در همان آغازین روزهای شیوع بیماری کرونا، با راه اندازی کمپین کردستان علیه کرونا برای ترغیب و تشویق مردم در خانه ماندن و حفظ فاصله اجتماعی، اقدام به تدوین و انتشار توصیه های اساتید برجسته دانشگاهی که مقبولیت عام و محبوبیت اجتماعی داشتند، در فضای مجازی کرد و با دریافت آخرین اطلاعات موثق از سازمان بهداشت جهانی، اطلاعات را ترجمه کرده و با محتوای مخاطب پسند دراختیار عموم مردم قرار داد.

وی ادامه داد: تولید محتوای متنی و ویدئویی در گروه های جامعه شناسی و روان شناسی این دانشگاه، تولید آب ژاول و توزیع آن بین مردم حاشیه نشین، جمع آوری کمک های مومنانه و توسعه فعالیت های دانشجویی از دیگر اقدامات این دانشگاه در دوران همه گیری کرونا بود.

رییس دانشگاه کردستان با اشاره به غنای هنر موسیقی در این استان و همچنین انتخاب شهر سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی از طرف یونسکو، اظهار داشت: دانشگاه کردستان در بخش هنرهای آوایی با این جشنواره همکاری کرده و کمیته داوری از بین 22 اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره، 10 اثر را منتخب و معرفی کرد.

 ارسال 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه بخش ایده و خلاقیت دکتر محمد کافی، رییس دانشگاه فردوسی مشهد نیز در ادامه این آیین گفت: با تلاش حوزه های مختلف آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، دانشگاه توانست به حیات خود ادامه دهد و در جشنواره های مختلف مجازی مانند جشنواره حرکت، رویش و قرآن و عترت بسیار تاثیرگذار شرکت کردیم.

وی عنوان کرد: در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، دانشگاه فردوسی مشهد، در بخش خلاقیت و ایده پردازی ماموریت مهمی برعهده داشت و ایده پردازان در موضوعات کرونا و شهروندی، کرونا و همدلی، کرونا و تغییر سبک زندگی و کرونا و ایثار حوزه درمان به فعالیت پرداختند.

دکتر کافی افزود: 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردید که از این میان 13 ایده انتخاب و سه ایده مشمول دریافت جایزه شد.

 ارسال 200 اثر به دبیرخانه هنرهای تجسمی جشنواره در ادامه این آیین دکتر سعید کریمی، رییس دانشگاه شهرکرد نیز با اشاره به تاثیرات کرونا بر جامعه، به فعالیت های دانشجویان و اساتید این دانشگاه جهت سلامت روان جامعه اشاره کرد و گفت: در این دوران سعی شد با کمک اعضای هیئت علمی و دانشجویان از طریق بنیاد خیرین اقلام و وسایل بهداشتی و درمانی تهیه و به دست محرومان استان رسانده شود.

وی افزود: در فاز چهارم پویش بخش هنرهای تجسمی به این دانشگاه سپرده شد که 200 اثر به دبیرخانه جشنواره در بخش های عکاسی، خطاطی، نقاشی و طراحی ارسال شد و پس از داوری افراد منتخب به معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم معرفی شدند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، در پایان این مراسم از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

اسامی برگزیدگان از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.

https://www.

msrt.

ir/file/download/news/1614228526-.

pdf انتهای پیام
کلید واژه ها: جشنواره - فرهنگی و هنری - دانشگاهیان - دانشگاه - وزارت علوم - برگزیدگان - جهاد علمی - اختتامیه - فرهنگی - برگزار - پویش - هنری - تقدیر - شهدای - وزارت - جهاد - فعالیت - آیین - علمی - علوم - سالن - فردوسی مشهد - معرفی - گزارش - شهید چمران - چهارشنبه - فردوسی - داستان - مختلف - چمران

آخرین اخبار سرویس:
بررسی «نانوفناوری، مبانی و کاربردها»

کرونا، مصیبت جهل و غرور!

نامریی شدن انسان به واقعیت پیوست

کولبری با مدرک کارشناسی ارشد عمران

پرسپولیس آسیا را لرزاند/ تراکتور آرام پیش می رود/ امروز سخت ترین بازی استقلال است

اختلاف روحانی - نمکی در وضعیت هشدار/ دیپلماسی اورانیوم/ ارتش آمادگی خا را تا سر حد نیاز افزایش دهد

بیایید باکتری بخوریم

یخچال ایرانی، نوآوری ایرانی

چرخه سوخت هسته ای

ناسا پایین ترین دمای جهان را می آفریند

9 نکته درباره بچه ها که ممکن است ندانید

جلوگیری از سرطان با غذاهای سبز

گرمای لپ تاپ بر قدرت باروری اثری ندارد

مجموعه ی 6 جلدی گفت وگو درباره ی انرژی منتشر شد

فهرست

نقش کتابخانه های دیجیتال چندرسانه ای در پیشرفت آموزش

12 دستاورد «آموزشیار» برای مدیران دانشگاه/ دانشگاه آزاد اسلامی برای راهبری شبکه علمی ابزار کارآمد دارد

برنامه دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر برای جذب دانشجوی بین الملل/ 4 مدرسه عالی مهارتی راه اندازی می شود

پذیرش سطح سه رشته بررسی فرقه انحرافی در موسسه خاتم النبیین

غذا های فضایی

اعطای بورسیه تحصیلی شهریار به دانشجویان ممتاز بین المللی دانشگاه تبریز

سلفی بیژن بنفشه خواه به همراه دختر و پسرش + عکس

تلسکوپ فضایی که می تواند نشانه های حیات فرازمینی را در کمتر از 60 ساعت شناسایی کند

مسئله بیکاری فارغ التحصیلان لزوما ناشی از آموزش عالی نیست

فضانوردان ایستگاه فضایی به زمین رسیدند

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 28 فروردین

توضیح آموزش و پرورش خوزستان درخصوص یک خبر

سرپرست جدید پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب شد

سرپرست جدید پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب شد

دوره «آشنایی با توحید قرآن» برگزار می شود

نتایج اولیه آزمون دکتری فردا اعلام می شود

اخبار کوتاه استان قزوین در 28 فروردین + فیلم

با مهمترین مراحل پروپوزال نویسی آشنا شوید

قطعات مکانیکی و الکترونیکی ایران ساخت نیاز صنایع پالایشگاهی و نیروگاهی را تامین کرد

امکان تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی پیمانی پیام نور فراهم شد

شرط وزیر برای آموزش حضوری در سال آینده

دوره های تخصصی ورزشی در دانشگاه آزاد قم برگزار می شود

شناسایی حیات فرازمینی در کمتر از 60 ساعت

تشریح نحوه برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین دانشگاه آزاد خرم آباد

دانشگاه شریف امریه برای فعالیت های پژوهشی می پذیرد

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی معرفی شد

کرو دراگون این هفته راهی ایستگاه فضایی می شود / اولین پرتاب سرنشین دار موشک فالکون

رتبه آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان به جایگاه 26 کشوری رسید

انعقاد تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برخوار

اجرای طرح ارتقای آشپزخانه ها و خوابگاه های دانشجویی در سال 1400

کرو دراگون آخر هفته به ایستگاه فضایی می رود

دانشگاه شریف تعدادی نیروی امریه جذب می کند

مرگ مشکوک یک دانشجو، پس از دریافت واکسن کرونا

روسای هیأت داوران رقابت کرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد انتخاب شدند

رییس مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران معرفی شد

ابقا رییس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در سمت خود

کلید اولیه و نهایی سوالات آزمون ارشد پزشکی چه زمانی منتشر می شود؟

آخرین مهلت پذیرش بدون کنکور دکتری دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد

تهدیدهای آموزش مجازی چگونه به فرصت تبدیل می شوند؟/ راهکارهای ارتقای کیفیت آموزش

وزارت ارتباطات فراخوان امریه سربازی در خراسان شمالی را منتشر کرد

سقف سنوات مجاز تحصیل برای دانشجویان شهید بهشتی اعلام شد

برگزاری دوره تدبر در قرآن به میزبانی دانشگاه فرهنگیان خوزستان

دفاع اولین دانشجوی مقطع دکتری رشته مهندسی پلاسما

راهنمای کامل انتخاب اس پی اف کرم ضد آفتاب

کمیسیون معاملات در سراهای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل می شود

آغاز ثبت نام آزمون دکترا و کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب + لینک

تمدید جشنواره رویش مرکز رشد واحدهای فناور اهر تا 24 اردیبهشت

مهندسان برای ماموریت های فضایی یخچال مخصوص می سازند

نشست خبری فرمانده هوانیروز ارتش

نحوه ارزشیابی دروس نظری نیمسال دوم دانشگاه پیام نور

تاسیس کانون مهندسی جوشکاری و آزمایش های غیر مخرب در دانشگاه آزاد کرج

بررسی تداخلات دارویی بین آنتی بیوتیک ها و باکتری ها به کمک لیزر میکرونانو

دانشگاه شریف موفق به در بومی سازی قرص شعله پوش باتری خودرو شد

روسای هیأت داوران رقابت کرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد انتخاب شدند

ترازوی آشپزخانه چی بخریم؟

اهدای 427 عنوان کتاب و ماکت معماری توسط عضو هیات علمی دانشگاه تهران به دانشگاه مازندران

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه مازندران ازسراهای دانشجویی دانشگاه بازدید کرد

ساعت کلاس های درسی دانشگاه بیرجند تغییر کرد

توزیع 400 بسته ماده ضدعفونی کننده بین 3 قشر پرخطر

باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی لامرد برتر کشوری شد

تأثیر منفی کاهش آموزش عملی بر کیفیت فراگیری دانشجویان/ سرای نوآوری صنایع تبدیلی راه اندازی می شود

زمان ثبت نام در سیزدهمین المپیاد علمی اعلام شد

فضانوردان ایستگاه فضایی به زمین رسیدند

بهره مندی بیش از 45 هزار دانش آموز و دانشجو از حمایت کمیته امداد هرمزگان

روسای هیئت داوران رویداد ملی رقابت تیم های دانشجویی در کرسی های آزاداندیشی منصوب شدند

بهره برداری از دستگاه الکترونی روبشی در دانشگاه شهید چمران اهواز

حمایت از دانشجویان در رویداد ملی ره نشان

سمینار بررسی سلول های خورشیدی پروسکایتی برگزار می شود

فراخوان ارائه محصولات فناورانه در بخش تجربه فناوری نمایشگاه اینوتکس

مسابقه «قرآن، کتاب مقاومت» برگزار می شود

تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی به قرنطینه معکوس

نتایج اولیه کنکور دکتری 1400 فردا اعلام می شود / اعلام نتایج نهایی پایان اردیبهشت ماه

آخرین مهلت ثبت نمرات معرفی به استاد در دانشگاه خوارزمی

تاثیر کرونا بر سبک زندگی مردم

برگزاری مرحله کشوری کرسی های آزاداندیشی به صورت مجازی و حضوری

چالش های کرونایی ترویج فناوری نانو را متوقف نکرد / مشارکت 29 هزار دانش آموز و معلم در رویداد های نانویی

نتایج اولیه آزمون دکتری فردا اعلام می شود/اعلام جزییات انتخاب رشته

دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند و علوم داده در دانشگاه خلیج فارس افتتاح می شود

دانشگاه ها منشأ شکل گیری محصولات نوین هستند

دانشگاه ها منشأ شکل گیری محصولات نوین هستند

برگزاری دوره های تخصصی ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم

دانشگاه مازندران در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد

آغاز ثبت نام وام دستیاری دانشجویان علوم پزشکی

نتایج اولیه آزمون دوره دکتری فردا اعلام می شود/ آغاز انتخاب رشته از 30 فروردین ماه

کلهر، رییس هیات داوران گروه فرهنگی کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی شد

برگزیدگان جشنواره «پویش زندگی، دست یاریگر توست...» تقدیر شدند

برگزیدگان جشنواره «پویش زندگی، دست یاریگر توست...» تقدیر شدند